Ogłoszenie nr 539370-N-2018 z dnia 2018-04-03 r.

Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością: DOSTARCZANIE NARZĘDZI JEDNORAZOWYCH I WIELORAZOWYCH DO ENDOSKOPII ORAZ PROTEZ
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - Dostawy

Zamieszczanie ogłoszenia:
Zamieszczanie obowiązkowe

Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego

Zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie


Nazwa projektu lub programu


O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie zakłady pracy chronionej oraz wykonawcy, których działalność, lub działalność ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, obejmuje społeczną i zawodową integrację osób będących członkami grup społecznie marginalizowanych

Nie

Należy podać minimalny procentowy wskaźnik zatrudnienia osób należących do jednej lub więcej kategorii, o których mowa w art. 22 ust. 2 ustawy Pzp, nie mniejszy niż 30%, osób zatrudnionych przez zakłady pracy chronionej lub wykonawców albo ich jednostki (w %)
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

Postępowanie przeprowadza centralny zamawiający

Nie

Postępowanie przeprowadza podmiot, któremu zamawiający powierzył/powierzyli przeprowadzenie postępowania

Nie

Informacje na temat podmiotu któremu zamawiający powierzył/powierzyli prowadzenie postępowania:


Postępowanie jest przeprowadzane wspólnie przez zamawiających

Nie

Jeżeli tak, należy wymienić zamawiających, którzy wspólnie przeprowadzają postępowanie oraz podać adresy ich siedzib, krajowe numery identyfikacyjne oraz osoby do kontaktów wraz z danymi do kontaktów:


Postępowanie jest przeprowadzane wspólnie z zamawiającymi z innych państw członkowskich Unii Europejskiej

Nie

W przypadku przeprowadzania postępowania wspólnie z zamawiającymi z innych państw członkowskich Unii Europejskiej – mające zastosowanie krajowe prawo zamówień publicznych:


Informacje dodatkowe:


I. 1) NAZWA I ADRES:
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, krajowy numer identyfikacyjny 121188694, ul. os. Złotej Jesieni  1 , 31-826  Kraków, woj. małopolskie, państwo Polska, tel. 126468502, e-mail asorys@rydygierkrakow.pl, faks 126468930.
Adres strony internetowej (URL): www.szpitalrydygier.pl
Adres profilu nabywcy:
Adres strony internetowej pod którym można uzyskać dostęp do narzędzi i urządzeń lub formatów plików, które nie są ogólnie dostępne

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Inny (proszę określić):
Szpital sp. z o.o.

I.3) WSPÓLNE UDZIELANIE ZAMÓWIENIA (jeżeli dotyczy):
Podział obowiązków między zamawiającymi w przypadku wspólnego przeprowadzania postępowania, w tym w przypadku wspólnego przeprowadzania postępowania z zamawiającymi z innych państw członkowskich Unii Europejskiej (który z zamawiających jest odpowiedzialny za przeprowadzenie postępowania, czy i w jakim zakresie za przeprowadzenie postępowania odpowiadają pozostali zamawiający, czy zamówienie będzie udzielane przez każdego z zamawiających indywidualnie, czy zamówienie zostanie udzielone w imieniu i na rzecz pozostałych zamawiających):

I.4) KOMUNIKACJA:


Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów z postępowania można uzyskać pod adresem (URL)
Nie


Adres strony internetowej, na której zamieszczona będzie specyfikacja istotnych warunków zamówienia
Tak
www.szpitalrydygier.pl


Dostęp do dokumentów z postępowania jest ograniczony - więcej informacji można uzyskać pod adresem
Nie


Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu należy przesyłać:


Elektronicznie
Nie
adres


Dopuszczone jest przesłanie ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu w inny sposób:

Nie
Inny sposób:


Wymagane jest przesłanie ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu w inny sposób:

Nie
Inny sposób:
forma pisemna
Adres:
Dziennik Podawczy Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, pokój 238


Komunikacja elektroniczna wymaga korzystania z narzędzi i urządzeń lub formatów plików, które nie są ogólnie dostępne
Nie
Nieograniczony, pełny, bezpośredni i bezpłatny dostęp do tych narzędzi można uzyskać pod adresem: (URL)
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA


II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
DOSTARCZANIE NARZĘDZI JEDNORAZOWYCH I WIELORAZOWYCH DO ENDOSKOPII ORAZ PROTEZ

Numer referencyjny:
81/ZP/2018

Przed wszczęciem postępowania o udzielenie zamówienia przeprowadzono dialog techniczny

Nie


II.2) Rodzaj zamówienia:
Dostawy

II.3) Informacja o możliwości składania ofert częściowych

Zamówienie podzielone jest na części:
Tak

Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu można składać w odniesieniu do:

wszystkich części

Zamawiający zastrzega sobie prawo do udzielenia łącznie następujących części lub grup części:



Maksymalna liczba części zamówienia, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu wykonawcy:





II.4) Krótki opis przedmiotu zamówienia
(wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań )
a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie narzędzi jednorazowych i wielorazowych do endoskopii oraz protez do siedziby Zamawiającego (Kraków, os. Złotej Jesieni 1), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w załączniku nr 1A, 1B i 1C do nin. specyfikacji. 2. Termin ważności / okres gwarancji przedmiotu zamówienia nie może być krótszy niż 12 miesięcy od daty dostarczenia. 3. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący załącznik nr 3 do SIWZ. WYMAGANY TERMIN I WARUNKI REALIZACJI ZAMÓWIENIA 1. Dostarczanie narzędzi jednorazowych i wielorazowych do endoskopii oraz dostarczanie protez sukcesywne w ciągu 12 miesięcy od daty zawarcia umowy, według pisemnych zamówień składanych przez pracownika Zakładu Endoskopii. 1. Wykonawca zobowiązuje się w terminie do 5 dni roboczych od daty zawarcia umowy zdeponować towar w „banku narzędzi”. 2. W przypadku pobrania towaru z „banku narzędzi” Sprzedawca zobowiązuje się do uzupełnienia „banku narzędzi” na podstawie zamówienia w terminie do 48 godzin od daty telefonicznego jego złożenia (potwierdzonego mailem lub faksem). Ponadto, Sprzedawca zobowiązuje się do realizowania zamówień awaryjnych w terminie do 24 godzin od daty telefonicznego jego złożenia (potwierdzonego mailem lub faksem). Zamówienia nie mogą być dzielone.


II.5) Główny kod CPV:
33141000-0

Dodatkowe kody CPV:

Kod CPV
33184100-4



II.6) Całkowita wartość zamówienia
(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:

(w przypadku umów ramowych lub dynamicznego systemu zakupów – szacunkowa całkowita maksymalna wartość w całym okresie obowiązywania umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów)


II.7) Czy przewiduje się udzielenie zamówień, o których mowa w art. 67 ust. 1 pkt 6 i 7 lub w art. 134 ust. 6 pkt 3 ustawy Pzp:
Nie
Określenie przedmiotu, wielkości lub zakresu oraz warunków na jakich zostaną udzielone zamówienia, o których mowa w art. 67 ust. 1 pkt 6 lub w art. 134 ust. 6 pkt 3 ustawy Pzp:

II.8) Okres, w którym realizowane będzie zamówienie lub okres, na który została zawarta umowa ramowa lub okres, na który został ustanowiony dynamiczny system zakupów:

miesiącach:  12   lub
dniach:

lub

data rozpoczęcia:
  lub
zakończenia:



II.9) Informacje dodatkowe:
SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM

III.1) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU


III.1.1) Kompetencje lub uprawnienia do prowadzenia określonej działalności zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów

Określenie warunków: Zamawiający nie ustala szczegółowego warunku udziału w Postępowaniu. Ocena spełniania niniejszego warunku udziału w Postępowaniu, zostanie dokonana zgodnie z formułą „spełnia – nie spełnia”, w oparciu o złożone przez Wykonawcę oświadczenie, o którym mowa w pkt IX ppkt 1 lit. a). SIWZ
Informacje dodatkowe

III.1.2) Sytuacja finansowa lub ekonomiczna

Określenie warunków: Zamawiający nie ustala szczegółowego warunku udziału w Postępowaniu. Ocena spełniania niniejszego warunku udziału w Postępowaniu, zostanie dokonana zgodnie z formułą „spełnia – nie spełnia”, w oparciu o złożone przez Wykonawcę oświadczenie, o którym mowa w pkt IX ppkt 1 lit. a). SIWZ
Informacje dodatkowe

III.1.3) Zdolność techniczna lub zawodowa

Określenie warunków: Zamawiający nie ustala szczegółowego warunku udziału w Postępowaniu. Ocena spełniania niniejszego warunku udziału w Postępowaniu, zostanie dokonana zgodnie z formułą „spełnia – nie spełnia”, w oparciu o złożone przez Wykonawcę oświadczenie, o którym mowa w pkt IX ppkt 1 lit. a). 2. Wykonawca może w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu, w stosownych sytuacjach oraz w odniesieniu do konkretnego zamówienia, lub jego części, polegać na zdolnościach technicznych lub zawodowych lub sytuacji finansowej lub ekonomicznej innych podmiotów, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nim stosunków prawnych. Wykonawca, który polega na zdolnościach lub sytuacji innych podmiotów, zobowiązany jest udowodnić Zamawiającemu, że realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów, w szczególności przedstawiając zobowiązanie tych podmiotów do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia.
Zamawiający wymaga od wykonawców wskazania w ofercie lub we wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu imion i nazwisk osób wykonujących czynności przy realizacji zamówienia wraz z informacją o kwalifikacjach zawodowych lub doświadczeniu tych osób:
Informacje dodatkowe:

III.2) PODSTAWY WYKLUCZENIA


III.2.1) Podstawy wykluczenia określone w art. 24 ust. 1 ustawy Pzp


III.2.2) Zamawiający przewiduje wykluczenie wykonawcy na podstawie art. 24 ust. 5 ustawy Pzp
Tak Zamawiający przewiduje następujące fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak (podstawa wykluczenia określona w art. 24 ust. 5 pkt 1 ustawy Pzp)








III.3) WYKAZ OŚWIADCZEŃ SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W CELU WSTĘPNEGO POTWIERDZENIA, ŻE NIE PODLEGA ON WYKLUCZENIU ORAZ SPEŁNIA WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ SPEŁNIA KRYTERIA SELEKCJI


Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu

Tak

Oświadczenie o spełnianiu kryteriów selekcji

Nie

III.4) WYKAZ OŚWIADCZEŃ LUB DOKUMENTÓW , SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W POSTĘPOWANIU NA WEZWANIE ZAMAWIAJACEGO W CELU POTWIERDZENIA OKOLICZNOŚCI, O KTÓRYCH MOWA W ART. 25 UST. 1 PKT 3 USTAWY PZP:


III.5) WYKAZ OŚWIADCZEŃ LUB DOKUMENTÓW SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W POSTĘPOWANIU NA WEZWANIE ZAMAWIAJACEGO W CELU POTWIERDZENIA OKOLICZNOŚCI, O KTÓRYCH MOWA W ART. 25 UST. 1 PKT 1 USTAWY PZP


III.5.1) W ZAKRESIE SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU:



III.5.2) W ZAKRESIE KRYTERIÓW SELEKCJI:


III.6) WYKAZ OŚWIADCZEŃ LUB DOKUMENTÓW SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W POSTĘPOWANIU NA WEZWANIE ZAMAWIAJACEGO W CELU POTWIERDZENIA OKOLICZNOŚCI, O KTÓRYCH MOWA W ART. 25 UST. 1 PKT 2 USTAWY PZP


III.7) INNE DOKUMENTY NIE WYMIENIONE W pkt III.3) - III.6)
WYKAZ OŚWIADCZEŃ LUB DOKUMENTÓW, JAKIE MAJĄ DOSTARCZYĆ WYKONAWCY W CELU POTWIERDZENIA SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU 1. W zakresie wykazania spełniania przez Wykonawcę warunków, o których mowa w art. 22 ust.1 ustawy Pzp, Wykonawca przedkłada: a) oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu – wypełnione i podpisane odpowiednio przez osobę (osoby) upoważnioną (upoważnione) do reprezentowania Wykonawcy. Stosowne oświadczenie zawarte jest we wzorze, stanowiącym Załącznik nr 2b do Specyfikacji. 2. W zakresie potwierdzenia braku podstaw do wykluczenia z Postępowania w okolicznościach, o których mowa w art. 24 ust. 1 oraz art. 24 ust.5 pkt.1 ustawy Pzp, Wykonawca przedkłada: a) oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia z postępowania – wypełnione i podpisane odpowiednio przez osobę (osoby) upoważnioną (upoważnione) do reprezentowania Wykonawcy. Stosowne oświadczenie zawarte jest we wzorze Oferty, stanowiącej Załącznik nr 2a do Specyfikacji b) aktualny odpis z właściwego rejestru lub z centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 5 pkt 1 ustawy Pzp, wystawiony nie wcześniej, niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert. 3. Wykonawca mający siedzibę na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, w odniesieniu do osoby mającej miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, której dotyczy dokument wskazany w § 5 pkt 1 Rozporządzenia Ministra Rozwoju z dnia 26 lipca 2016 r. w sprawie rodzajów dokumentów, jakich może żądać Zamawiający od Wykonawcy w postępowaniu o udzielenie zamówienia, zwanego dalej rozporządzeniem, składa dokument, o którym mowa w § 7 ust. 1 pkt 1 rozporządzenia, w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 14 i 21 oraz ust. 5 pkt 6 ustawy. Jeżeli w kraju, w którym miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument miał dotyczyć, nie wydaje się takich dokumentów, zastępuje się go dokumentem zawierającym oświadczenie tej osoby złożonym przed notariuszem lub przed organem sądowym, administracyjnym albo organem samorządu zawodowego lub gospodarczego właściwym ze względu na miejsce zamieszkania tej osoby. Postanowienia ppkt. 6 stosuje się odpowiednio. 4. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast dokumentów o których mowa w ppkt. 2 lit. b składa dokument lub dokumenty wystawione w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, potwierdzające odpowiednio, że nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości. 5. Dokumenty, o których mowa w ppkt. 4 powinny być wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert. 6. Jeżeli w kraju miejsca zamieszkania osoby lub w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w ppkt 4, zastępuje się je dokumentem zawierającym oświadczenie, w którym określa się także osobę (osoby) uprawnione do reprezentacji Wykonawcy, złożone przed notariuszem lub właściwym organem sądowym, administracyjnym albo organem samorządu zawodowego lub gospodarczego odpowiednio kraju miejsca zamieszkania osoby lub kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania. Postanowienia ppkt. 5 stosuje się odpowiednio. 7. W przypadku wątpliwości, co do treści dokumentu złożonego przez Wykonawcę mającego siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, Zamawiający może zwrócić się do właściwych organów odpowiednio kraju miejsca zamieszkania osoby lub kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, z wnioskiem o udzielenie niezbędnych informacji dotyczących przedłożonego dokumentu. XI. INFORMACJA O DOKUMENTACH POTWIERDZAJĄCYCH, ŻE OFEROWANE PRODUKTY ODPOWIADAJĄ OKREŚLONYM WYMAGANIOM a) szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (ulotka informacyjna, aktualny katalog zawierający dokładny opis (lub karta techniczna na wezwanie Zamawiającego) dokumenty mają potwierdzać wymogi opisane w załączniku nr 1 SIWZ); b) świadectw dopuszczenia do obrotu (odpowiednio dla właściwości przedmiotu zamówienia; w sytuacji gdy dany wymóg nie dotyczy pakietu, który jest przedmiotem zamówienia, Wykonawca powinien dołączyć do oferty stosowne oświadczenie): 1) deklaracja zgodności CE producenta (dotyczy wszystkich klas wyrobu medycznego), 2) certyfikat jednostki notyfikującej (dotyczy klasy wyrobu medycznego: I sterylna, I z funkcją pomiarową, IIa, IIb, III), 3) wpis /zgłoszenie/ powiadomienie do Rejestru Wyrobów Medycznych i podmiotów odpowiedzialnych za ich wprowadzenie do obrotu i używania( nie dotyczy klasy wyrobu medycznego I i IIa pod warunkiem, że pierwsze jego wprowadzenie nastąpiło w innym niż Polska kraju Unii Europejskiej, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 20.05. 2010 r. o Wyrobach Medycznych – w takim wypadku należy złożyć stosowne wyjaśnienie), 4) w przypadku produktów, które nie podlegają przepisom ustawy z dnia 20 maja 2010 r. o Wyrobach Medycznych, Wykonawca zobowiązany jest dołączyć do oferty inne niż wyżej wymienione, odpowiednie dokumenty dopuszczające te produkty do obrotu i stosowania; 4. Dokumenty składające się na ofertę: a) Formularz ofertowy według wzoru określonego w Załączniku nr 2 do Specyfikacji b) szczegółową ofertę cenową (wg wzoru tabeli zamieszczonej w pkt. XVII/2 specyfikacji). c) podpisany odpowiednio załącznik nr 1A, 1B, 1C do SIWZ, tj. szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, d) dokumenty i oświadczenia potwierdzające spełnianie przez Wykonawcę warunków udziału w Postępowaniu (wymienione w pkt. IX Specyfikacji), e) dokumenty, o których mowa w pkt. XI Specyfikacji, f) parafowany załącznik nr 3 do SIWZ, tj.: projekt umowy, g) w przypadku Wykonawców działających przez pełnomocnika – pełnomocnictwo, w formie, o której mowa w ppkt 10 lit. b), h) w przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie – dokument stwierdzający ustanowienie przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie pełnomocnika do reprezentowania ich w Postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w Postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, chyba, że w przypadku spółki cywilnej, z umowy tej spółki wynika sposób jej reprezentowania (do stwierdzenia czego niezbędne będzie załączenie do oferty umowy spółki cywilnej). Treść złożonej oferty musi odpowiadać treści Specyfikacji. Zamawiający zaleca aby przy sporządzeniu oferty, Wykonawca skorzystał z wzorów przygotowanych przez Zamawiającego. Wykonawca może przedstawić ofertę na swoich formularzach z zastrzeżeniem, że muszą one zawierać wszystkie informacje określone przez Zamawiającego w Specyfikacji. 5. Ofertę należy sporządzić w języku polskim, czytelnie i starannie, za pomocą nieścieralnego atramentu. Dokumenty sporządzone w języku obcym muszą być składane wraz z tłumaczeniem na język polski. 6. Wykonawca ma prawo złożyć tylko jedną ofertę. Wykonawca ponosi wszelkie koszty związane z przygotowaniem i złożeniem oferty. 7. Zamawiający zaleca, aby każda zapisana strona oferty (wraz z załącznikami do oferty) była ponumerowana kolejnymi numerami. 8. Zamawiający zaleca, aby oferta wraz z załącznikami była zestawiona w sposób uniemożliwiający jej samoistną dekompletację. 9. Oferta i załączniki do oferty muszą być podpisane przez upoważnionego (upoważnionych) przedstawiciela (przedstawicieli) Wykonawcy. 10. W przypadku składania dokumentów w formie kopii, muszą one być poświadczone za zgodność z oryginałem przez Wykonawcę lub upoważnionego (upoważnionych) przedstawiciela (przedstawicieli) Wykonawcy: a) poświadczenie za zgodność z oryginałem winno być sporządzone w sposób umożliwiający identyfikację podpisu (np. wraz z imienną pieczątką osoby poświadczającej kopię dokumentu za zgodność z oryginałem), b) w przypadku podpisywania oferty lub poświadczania za zgodność z oryginałem kopii dokumentów przez osobę (osoby) nie mającą (mające) prawa do reprezentowania Wykonawcy, należy do oferty dołączyć stosowne pełnomocnictwo. Pełnomocnictwo powinno być przedstawione w formie:  oryginału podpisanego przez osoby, których uprawnienie do reprezentacji wynika z dokumentu rejestracyjnego (ewidencyjnego) Wykonawcy, zgodnie ze sposobem reprezentacji określonym w tych dokumentach, albo  kopii poświadczonej za zgodność z oryginałem przez notariusza. W przypadku udzielenia pełnomocnictwa, wymagana jest forma, rodzaj i zakres pełnomocnictwa właściwy do poszczególnych czynności. Zamawiający, z zastrzeżeniem art. 26 ust. 3 ustawy Pzp, zaleca aby, Wykonawca do oferty przedłożył stosowny odpis z rejestru Wykonawcy (aktualny na dany dzień lub pełny), z którego wynika umocowanie osoby (osób) udzielających w imieniu Wykonawcy pełnomocnictwa do reprezentowania Wykonawcy, jeżeli stosowny odpis nie został wcześniej złożony przez Wykonawcę w niniejszym Postępowaniu. 11. Wykonawca ma prawo, nie później niż w terminie składania ofert, zastrzec informacje, które stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., poz. 1503 z późn. zm.), zwanej dalej ustawą o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, pod warunkiem, że wykaże jednocześnie, że zastrzeżone przez niego w ofercie informacje stanowią tajemnice przedsiębiorstwa. W przypadku zastrzeżenia informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa, Wykonawca ma obowiązek wydzielić z oferty informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa i oznaczyć je klauzulą – „Nie udostępniać. Informacje stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu art. 11 ust. 4 ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji”. Zastrzeżenie informacji, które nie stanowią tajemnicy przedsiębiorstwa w rozumieniu ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji oraz informacji, o których 12. mowa w art. 86 ust. 4 ustawy Pzp, skutkować będzie ich ujawnieniem przez Zamawiającego. 13. Wszelkie poprawki lub zmiany w tekście oferty (w tym załącznikach do oferty) muszą być parafowane (lub podpisane) własnoręcznie przez osobę (osoby) podpisującą (podpisujące) ofertę. Parafka (podpis) winna być naniesiona w sposób umożliwiający identyfikację podpisu np. wraz z imienną pieczątką osoby sporządzającej parafkę. 14. Wykonawca jest związany ofertą przez okres 30 dni. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert. 15. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku ich oferta musi spełniać następujące wymagania: a) w odniesieniu do wymagań postawionych przez Zamawiającego, każdy z Wykonawców ubiegających się wspólnie o zamówienie, oddzielnie musi udokumentować, że nie podlega wykluczeniu z Postępowania na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy Pzp, b) Wykonawcy występujący wspólnie muszą ustanowić pełnomocnika do reprezentowania ich w Postępowaniu lub do reprezentowania ich w Postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo należy przedłożyć w ofercie w formie oryginału lub kopii poświadczonej przez notariusza, c) wszelka korespondencja w Postępowaniu prowadzona będzie wyłącznie z pełnomocnikiem, o którym mowa w ppkt. 15 lit. b), d) wypełniając Formularz Ofertowy, jak również inne dokumenty powołujące się na „Wykonawcę”; w miejscu „np. nazwa i adres Wykonawcy” należy wpisać dane dotyczące każdego z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielnie zamówienia, a nie dane pełnomocnika Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
SEKCJA IV: PROCEDURA

IV.1) OPIS


IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia:
Przetarg nieograniczony

IV.1.2) Zamawiający żąda wniesienia wadium:
Nie
Informacja na temat wadium


IV.1.3) Przewiduje się udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia:
Nie
Należy podać informacje na temat udzielania zaliczek:


IV.1.4) Wymaga się złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia do ofert katalogów elektronicznych:
Nie
Dopuszcza się złożenie ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia do ofert katalogów elektronicznych:
Nie
Informacje dodatkowe:


IV.1.5.) Wymaga się złożenia oferty wariantowej:
Nie
Dopuszcza się złożenie oferty wariantowej
Nie
Złożenie oferty wariantowej dopuszcza się tylko z jednoczesnym złożeniem oferty zasadniczej:


IV.1.6) Przewidywana liczba wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do udziału w postępowaniu

(przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem, dialog konkurencyjny, partnerstwo innowacyjne)
Liczba wykonawców  
Przewidywana minimalna liczba wykonawców
Maksymalna liczba wykonawców  
Kryteria selekcji wykonawców:


IV.1.7) Informacje na temat umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów:
Umowa ramowa będzie zawarta:

Czy przewiduje się ograniczenie liczby uczestników umowy ramowej:

Przewidziana maksymalna liczba uczestników umowy ramowej:

Informacje dodatkowe:

Zamówienie obejmuje ustanowienie dynamicznego systemu zakupów:

Adres strony internetowej, na której będą zamieszczone dodatkowe informacje dotyczące dynamicznego systemu zakupów:

Informacje dodatkowe:

W ramach umowy ramowej/dynamicznego systemu zakupów dopuszcza się złożenie ofert w formie katalogów elektronicznych:

Przewiduje się pobranie ze złożonych katalogów elektronicznych informacji potrzebnych do sporządzenia ofert w ramach umowy ramowej/dynamicznego systemu zakupów:


IV.1.8) Aukcja elektroniczna


Przewidziane jest przeprowadzenie aukcji elektronicznej
(przetarg nieograniczony, przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem) Nie
Należy podać adres strony internetowej, na której aukcja będzie prowadzona:


Należy wskazać elementy, których wartości będą przedmiotem aukcji elektronicznej:


Przewiduje się ograniczenia co do przedstawionych wartości, wynikające z opisu przedmiotu zamówienia:


Należy podać, które informacje zostaną udostępnione wykonawcom w trakcie aukcji elektronicznej oraz jaki będzie termin ich udostępnienia:
Informacje dotyczące przebiegu aukcji elektronicznej:
Jaki jest przewidziany sposób postępowania w toku aukcji elektronicznej i jakie będą warunki, na jakich wykonawcy będą mogli licytować (minimalne wysokości postąpień):
Informacje dotyczące wykorzystywanego sprzętu elektronicznego, rozwiązań i specyfikacji technicznych w zakresie połączeń:
Wymagania dotyczące rejestracji i identyfikacji wykonawców w aukcji elektronicznej:
Informacje o liczbie etapów aukcji elektronicznej i czasie ich trwania:

Czas trwania:

Czy wykonawcy, którzy nie złożyli nowych postąpień, zostaną zakwalifikowani do następnego etapu:
Warunki zamknięcia aukcji elektronicznej:


IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT


IV.2.1) Kryteria oceny ofert:


IV.2.2) Kryteria

KryteriaZnaczenie
Cena100,00


IV.2.3) Zastosowanie procedury, o której mowa w art. 24aa ust. 1 ustawy Pzp
(przetarg nieograniczony)
Nie

IV.3) Negocjacje z ogłoszeniem, dialog konkurencyjny, partnerstwo innowacyjne


IV.3.1) Informacje na temat negocjacji z ogłoszeniem

Minimalne wymagania, które muszą spełniać wszystkie oferty:

Przewidziane jest zastrzeżenie prawa do udzielenia zamówienia na podstawie ofert wstępnych bez przeprowadzenia negocjacji
Przewidziany jest podział negocjacji na etapy w celu ograniczenia liczby ofert:
Należy podać informacje na temat etapów negocjacji (w tym liczbę etapów):

Informacje dodatkowe



IV.3.2) Informacje na temat dialogu konkurencyjnego

Opis potrzeb i wymagań zamawiającego lub informacja o sposobie uzyskania tego opisu:

Informacja o wysokości nagród dla wykonawców, którzy podczas dialogu konkurencyjnego przedstawili rozwiązania stanowiące podstawę do składania ofert, jeżeli zamawiający przewiduje nagrody:

Wstępny harmonogram postępowania:

Podział dialogu na etapy w celu ograniczenia liczby rozwiązań:
Należy podać informacje na temat etapów dialogu:


Informacje dodatkowe:


IV.3.3) Informacje na temat partnerstwa innowacyjnego

Elementy opisu przedmiotu zamówienia definiujące minimalne wymagania, którym muszą odpowiadać wszystkie oferty:

Podział negocjacji na etapy w celu ograniczeniu liczby ofert podlegających negocjacjom poprzez zastosowanie kryteriów oceny ofert wskazanych w specyfikacji istotnych warunków zamówienia:

Informacje dodatkowe:


IV.4) Licytacja elektroniczna

Adres strony internetowej, na której będzie prowadzona licytacja elektroniczna:
Adres strony internetowej, na której jest dostępny opis przedmiotu zamówienia w licytacji elektronicznej:
Wymagania dotyczące rejestracji i identyfikacji wykonawców w licytacji elektronicznej, w tym wymagania techniczne urządzeń informatycznych:
Sposób postępowania w toku licytacji elektronicznej, w tym określenie minimalnych wysokości postąpień:
Informacje o liczbie etapów licytacji elektronicznej i czasie ich trwania:
Czas trwania:

Wykonawcy, którzy nie złożyli nowych postąpień, zostaną zakwalifikowani do następnego etapu:
Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w licytacji elektronicznej:
Data: godzina:
Termin otwarcia licytacji elektronicznej:
Termin i warunki zamknięcia licytacji elektronicznej:

Istotne dla stron postanowienia, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy w sprawie zamówienia publicznego, albo ogólne warunki umowy, albo wzór umowy:

Wymagania dotyczące zabezpieczenia należytego wykonania umowy:

Informacje dodatkowe:

IV.5) ZMIANA UMOWY


Przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy:
Tak
Należy wskazać zakres, charakter zmian oraz warunki wprowadzenia zmian:
1. Zakazuje się istotnych zmian postanowień zawartej Umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Sprzedawcy, z zastrzeżeniem zapisów ust. 2 niniejszego paragrafu. 2. Nabywca przewiduje możliwość dokonania zmian postanowień zawartej Umowy w zakresie: a) terminu wykonania Umowy, w szczególności w związku z zaistnieniem odpowiednio udokumentowanych przez Sprzedawcę okoliczności od niego niezależnych, b) zmiany ceny netto w przypadku zmiany stawki VAT, c) przedmiotu zamówienia, w szczególności w związku z zaprzestaniem produkcji lub dystrybucji pod warunkiem zaoferowania wyrobu o parametrach równorzędnych, lub wyższych niż parametry przedmiotu zamówienia. Powyższe zmiany nie mogą być niekorzystne dla Nabywcy, d) osób kluczowych do realizacji Umowy, oraz osób reprezentujących strony z uwagi na niezależne od stron okoliczności ( tj. choroba, wypadki losowe, nieprzewidziane zmiany organizacyjne), e) danych teleadresowych stron zapisanych w Umowie, f) numeru katalogowego produktu.

IV.6) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE



IV.6.1) Sposób udostępniania informacji o charakterze poufnym
(jeżeli dotyczy):


Środki służące ochronie informacji o charakterze poufnym



IV.6.2) Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu:

Data: 2018-04-11, godzina: 11:00,
Skrócenie terminu składania wniosków, ze względu na pilną potrzebę udzielenia zamówienia (przetarg nieograniczony, przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem):
Nie
Wskazać powody:

Język lub języki, w jakich mogą być sporządzane oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu
>

IV.6.3) Termin związania ofertą:
do: okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert)

IV.6.4) Przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia:
Nie

IV.6.5) Przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki służące sfinansowaniu zamówień na badania naukowe lub prace rozwojowe, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
Nie

IV.6.6) Informacje dodatkowe:

ZAŁĄCZNIK I - INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERT CZĘŚCIOWYCH


Część nr:
1Nazwa:
Pakiet nr 1

1) Krótki opis przedmiotu zamówienia
(wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań)
a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:
Lp. Opis asortymentu j.m. ILOŚĆ 1. Prowadnica do zabiegów ERCP, dwukolorowa przez co identyfikująca ruch, dł. 480 cm, 5 cm koniec cieniodajny pokryty hydrofilnie, posiada podwójny system znaczników w postaci: numeracji od 1 do 25 cm, jak również znaczników co 5 cm od końca dystalnego system Mark V, dostępna w rozmiarze 0,025 i 0,035 końcówka prosta lub zagięta. szt 55 2. Prowadnica do bardzo trudnych kaniulacji dróg żółciowych lub trzustki, jednokolorowa ze znacznikami co 5 cm od końca dystalnego system Mark V, średnica 0,025 i 0,035, dł. 260 i 450 cm, powleczenie hydrofilne na 25 cm, cieniodajny 4 cm koniec. szt 10 4. Sfinkterotom z końcówką DomeTip używany do endoskopowej kaniulacji przewodów żółciowych i trzustkowych i do sfinkterotomii. Zagięta cieniodajna końcówka zapewnia optymalne ułożenie do cięcia. Znacznik na końcu cewnika ułatwia wprowadzenie sfinkterotomu na odpowiednią głębokość. Zaokrąglona końcówka DomeTip zaprojektowanan z myślą o łatwej kaniulacji. Przeładowany prowadnikiem 0,035” o długości 480 lub 260 cm. szt 10 5. Sfinkterotom igłowy do precutingu trójknałowy, cewnik 7FR, 4 mm dł. drutu tnącego, na prowadnik 0,35; minimalny kanał roboczy 2.8 mm. szt 2 6. Koszyk wielorazowego użytku do usuwania złogów i ciał obcych twardy śr. 7Fr dł. 200 cm, obrotowa rękojeść, wielkość kosza 2x4 lub 3x6 cm. szt 2 7. Koszyk wielorazowego użytku do usuwania złogów i ciał obcych miękki śr. 7Fr dł. 200 cm, obrotowa rękojeść, wielkość kosza 2x4 lub 3x6 cm, kompatybilny z awaryjnym litotryptorem Soehendra. szt 2 8. Kosz pełniący rolę litotryptora, cewnik 8 FR, dł. 200cm, na prowadnik 0, 035, rozmiar 2x4 i 3x6 cm, minimalny kanał roboczy 4.2mm. szt 5 9. Koszyk do usuwania polipów i ciał obcych, Koszyk wykonany z twardego monofilamentnego drutu. Wyrób dostarczany niejałowy i jest wielorazowego użytku. Rozmiar koszulki 7 Fr długość 240 cm, średnica koszyka 2X4 lub 3X6 do kanału roboczego 2,8mm. szt 1 10. Tusz na bazie węgla do tatuażu polipów, 10 strzykawek po 5cm3. opak. 2 11. Klipsownica jednorazowego użytku do tamowania krwawień, rozwarcie klipsa 16 mm, funkcja rotacji 360° i możliwość wielokrotnego otwierania i zamykania klipsa przed jego uwolnieniem, 10 szt. w opakowaniu. szt. 5 12. Ligator wielopodwiązkowy stosowany do endoskopowego podwiązywania żylaków przełyku nad lub w miejscu połączenia żołądkowo-przełykowego oraz do podwiązywania wewnętrznych guzków krwawniczych. Urządzenie dostarczane jest niejałowe i przeznaczone jest do jednorazowego użycia. Magazynek Opti-Vu posiada pleciony sznur zapadkowy oraz wpuszczone w niego gumki.- zapewniając maksymalną widoczność pod endoskopem przy zachowaniu ssania. Wyraźny sygnał gdy pozostała do rozmieszczenia ostatnia gumka. Przedostatnia opaska przeźroczysta. Zestaw zawiera 4, 6 lub 10 gumek. Długość sznura zapadkowego 122cm, do średnicy endoskopu; 9,5-13mm, 9,5-11,5mm, 11-14mm, minimalny kanał 2.8mm. szt 15 13. Jednorazowe kleszczyki do biopsji, gładkie powleczenie koszulki kleszczyków ułatwia przejście przez endoskop, podczas gdy, oznaczone kolorami uchwyty, zapewniają łatwość użycia i szybką identyfikację długości urządzenia.Łyżeczki ze stali nierdzewnej – z chirurgicznymi i ząbkowanymi krawędziami i wyjątkową siłą szczęk - ułatwiają pobranie odpowiedniej próbki. Dostarczane jałowe. Do jednorazowego użytku.Ze szpikulcem lub bez, Średnica łyżeczki 2,4mm, długość 230 cm, minimalny kanał dostępowy 2,8mm. szt 10 14. Litotryptor Sohendra stosowany do mechanicznego kruszenia kamieni w drogach żółciowych, kiedy inne metody endoskopowego usunięcia złogów zawiodły. szt 1 15. Jednorazowy wewnątrzkanałowy wężyk litotryptora używany do mechanicznego kruszenia złogów w drogach żółciowych, gdy inne metody endoskopowego usuwania złogów zawiodły. Kabel, stosowany przez kanał roboczy endoskopu, współpracuje z koszykami kompatybilnymi z litotryptorem Soehendra. Średnica przewodu 8.5Fr do kanału roboczego 3.2mm, lub 10 Fr do kanału roboczego 3.7mm, długość przewodu 170 cm. szt 1 16. Protezy trzustkowe typu Geenena śr 3, 5, 7Fr, dł. od 3 do 15cm z podwójnymi listkami na obu końcach zabezpieczającymi przed samoistnym przemieszczeniem, otwory drenujące na całej dł. sz 20 17. Pętla do polipektomii stosowana do endoskopowego usuwania polipów w połączeniu z jednobiegunową diatermią. Koszulka o średnicy 7Fr, dł. 240 cm, kształt; mini oval 1.5 x 3, oval 2.5X5.5, duży oval 3X6, mini hexagonalna 1.5X2.5, hexagonalna 3X4.5 szt 10 18. Proteza plastikowa do dróg żółciowych typu "Amsterdam", średnica 7, 8.5 i 10 Fr dł. 5, 7, 9, 12 i 15 cm. szt 70

2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV):
33141000-0,


3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):

Wartość bez VAT:
Waluta:


4) Czas trwania lub termin wykonania:

okres w miesiącach: 12
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia:

5) Kryteria oceny ofert:

KryteriumZnaczenie
CENA100,00


6) INFORMACJE DODATKOWE:



Część nr:
2Nazwa:
Pakiet nr 2

1) Krótki opis przedmiotu zamówienia
(wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań)
a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:
Lp. Opis asortymentu j.m. ILOŚĆ 1. MAJ-441 Uchwyt do litotryptora mechanicznego do V-System wielorazowego użytku szt. 1 2. Jednorazowy litotryptor do mechanicznej litotrypsji; wstępnie zmontowane i gotowe do użytku koszyk osłona zwojowa zewnętrzna i osłonka wewnętrzna; długość robocza 1950mm; maksymalna średnica narzędzia wprowadzana do kanału roboczego endoskopu 3,65mm, minimalna średnica kanału roboczego endoskopu 4,2mm; średnica koszyka 30mm; zaokrąglona końcówka dystalna koszyka uławia wejście do przewodów żółciowych; posiada funkcję rotacji; posiada port iniekcyjny; kompatybilny z wielorazowym uchwytem MAJ-441 ; 1 sztuka w opakowaniu szt. 1 3. Jednorazowy litotryptor do mechanicznej litotrypsji; wstępnie zmontowane i gotowe do użytku koszyk, osłona zwojowa zewnętrzna i osłonka wewnętrzna; długość robocza 1950mm; maksymalna średnica narzędzia wprowadzana do kanału roboczego endoskopu 3,6mm, minimalna średnica kanału roboczego endoskopu 4,2mm; średnica koszyka 30mm; na końcówce dystalnej koszyka znajduje się specjalne oczko, które umożliwia wprowadzanie koszyka po prowadnicy; maksymalna średnica współpracującej prowadnicy 0,035'' (0,89mm); posiada funkcję rotacji; posiada port iniekcyjny; kompatybilny z wielorazowym uchwytem MAJ-441 (sprzedawany oddzielnie);; 1 sztuka w opakowaniu szt. 1 4. MAJ-1681 Port do podłączeń z korkiem do butelki; rurki wykonane z PCV, nakrętka z polipropylenu; złącze luer do przyłączania narzędzia; do stosowania dla jednego pacjenta; pakowane sterylnie; 10szt w opakowaniu. szt. 1 5. MAJ-1682 Port do podłączeń ze szpikulcem; rurki o łącznej długości 354cm wykonane z PCV, szpikulec (trzpień) wykonany z ABS (acrylonitrile butadiene styrene); złącze luer do przyłączania narzędzia; do stosowania dla jednego pacjenta; pakowane sterylnie; 10szt w opakowaniu. szt. 1 6. Nóż elektrochirurgiczny jednorazowego użytku do endoskopowego usuwania warstw podśluzówkowych, z izolowaną końcówką w kształcie kulki o średnicy 2,2 mm, posiada dodatkową elektrodę. Długość noża wynosi 4 mm, długość narzędzia 1650 mm, minimalna średnica kanału roboczego 2,8 mm. szt. 1 7. Nóż elektrochirurgiczny haczykowy obrotowy jednorazowego użytku do endoskopowego usuwania warstw podśluzówkowych, długość narzędzia 1650 mm,1950mm,2300mm minimalna średnica kanału roboczego 2,8, długość noża 4,5mm, 1sz. w opakowaniu szt. 1 8. Nóż elektrochirurgiczny do endoskopowej resekcji śluzówki, posiada kopulaste zakończenie. Nóż można stosować wysunięty (1,5 mm)(2,0mm) lub schowany (0,1 mm) do oznaczania, hemostazy, rozwarstwiania, cięcia. Długość robocza narzędzia 1650mm,1950mm,2300 mm, kompatybilne z kanałem 2,8 mm. Średnica ostrza wynosi 0,4 mm a kopulastego zakończenia 0,65 mm. Osłona na części dystalnej posiada markery endoskopowe w tym ostatni - ceramiczny, zaokrąglony brzeg szt. 1 9. Hemostatyczne szczypce elektrochirurgiczne jednorazowego użytku; posiadają funkcję rotacji; przystosowane do tamowania krwawień podczas rutynowych oraz zaawansowanych zabiegów endoskopowych w górnym odcinku przewodu pokarmowego; długość narzędzia 1650 mm; maksymalna szerokość otwarcia łyżeczek 5mm; maksymalna średnica części wprowadzanej do endoskopu 2,75mm; minimalna średnica kanału roboczego 2,8 mm; dostarczane w sterylnym pakiecie, 1 sztuka w opakowaniu szt. 1 10. Hemostatyczne szczypce elektrochirurgiczne jednorazowego użytku; posiadają funkcję rotacji; przystosowane do tamowania krwawień podczas rutynowych oraz zaawansowanych zabiegów endoskopowych w dolnym odcinku przewodu pokarmowego; długość narzędzia 1950 mm;2300mm maksymalna szerokość otwarcia łyżeczek 4mm; maksymalna średnica części wprowadzanej do endoskopu 3,1mm; minimalna średnica kanału roboczego 3,2 mm; dostarczane w sterylnym pakiecie, 1 sztuka w opakowaniu szt. 1 11. Hemostatyczne szczypce elektrochirurgiczne jednorazowego użytku ; posiadają funkcję rotacji; przystosowane do tamowania krwawień podczas rutynowych oraz zaawansowanych zabiegów endoskopowych w obrębie żołądka; długość narzędzia 1650 mm; maksymalna szerokość otwarcia łyżeczek 6,5mm; maksymalna średnica części wprowadzanej do endoskopu 2,75mm; minimalna średnica kanału roboczego 2,8 mm; dostarczane w sterylnym pakiecie, 1 sztuka w opakowaniu szt. 1 12. Jednorazowe narzędzie służące do zapobiegania lub opanowania krwawienia po usunięciu uszypułowionych polipów; narzędzie składa się z wstępnie zmontowanych uchwytu, osłonki, rurki osłonowej i odłączalnej pętli nylonowej; długość narzędzia 2300mm; średnica pętli 30mm; maksymalna średnica części wprowadzanej do endoskopu 2,6mm; minimalna średnica kanału roboczego endoskopu 2,8mm; w opakowaniu 5 sztuk oddzielnie zapakowanych w sterylne pakiety, gotowych do użycia narzędzi op. 2 13. Jednorazowa klipsownica do endoskopowego tamowania krwawień; długość robocza 2300mm, szerokość otwarcia ramion klipsa 11mm, narzędzie jednoelementowe składające się z osłonki zwojowej i plastikowej umożliwiających rotację 1:1 oraz otwieranie klipsa nawet przy dużym zagięciu endoskopu; posiada możliwość wielokrotnego otwierania i zamykania klipsa przed jego uwolnieniem, co ułatwia precyzyjne ustawienie klipsa względem miejsca krwawienia; osłonka plastikowa umożliwia schowanie całego klipsa do wewnątrz, dzięki czemu minimalizuje się ryzyko zarysowania wnętrza kanału biopsyjnego ramionami klipsa; specjalny czerwony stoper zapobiega przypadkowemu uwolnieniu klipsa, minimalna średnica kanału roboczego 2,8mm; opakowanie zawiera 5 gotowych do użycia sterylnych klipsownic z założonym klipsem op. 4 14. KLIPSOWNICA WIELORAZOWA JEDNOELEMENTOWA Narzędzie z funkcją rotacji do kolonoskopowego zakładania klipsów na krwawiące naczynia i szypuły polipów; cięgno do osadzania klipsa zakończone stożkiem, współpracuje ze sterylnymi klipsami w kartridżach; maksymalna średnica części wprowadzanej 2,75mm, dł. narzędzia 230 cm, minimalna średnica kanału roboczego 2,8 mm; autoklawowalna, opakowanie - 1 sztuka szt. 1 15. Klipsy jednorazowe do klipsownicy EZ Clip, krótkie, kąt rozwarcia 90,135 stopni, długość ramion klipsa 6 mm,7,5mm,9,0mm 40 sz. w opakowaniu op. 2 16. Trójkanałowy papilotom jednorazowego użytku; posiada 3 oddzielne kanały: na prowadnicę, cięciwę i do iniekcji środka kontrastującego; część cięciwy pokryta izolacyjną warstwą ochronną zapobiegającą poparzeniom termicznym tkanki niebędącej celem papilotomii; posiada zintegrowany uchwyt; końcówka dystalna posiada dwukolorowy system znaczników ułatwiających ustawienie noża i ocenę odległości w obrazie endoskopowym; końcówka dystalna narzędzia posiada znacznik widoczny w promieniach RTG; posiada zaczep umożliwiający mocowanie do rękojeści endoskopu; ; długość narzędzia 1700mm; długość noska 3mm;7mm długość cięciwy 20mm;30mm średnica końcówki narzędzia 1,5mm (4,5Fr); maksymalna średnica części wprowadzanej do endoskopu 2,5mm; kompatybilny z minimalnym kanałem roboczym endoskopu 2,8mm; maksymalna średnica współpracującej prowadnicy 0,035'' (0,89mm); dostarczany z umieszczonym w części dystalnej narzędzia zagiętym mandrynem zapewniającym stabilność; dostarczany w sterylnym pakiecie, gotowy do użytku; 1 sztuka w opakowaniu szt. 1 17. Cewnik z ruchomą końcówką do dróg żółciowych i trzustkowych (jednorazowego użytku). Średnica końcówki: 4 Fr, do prowadnicy 0,035”- 1 szt. Długość narzędzia 195 cm, minimalna średnica kanału roboczego: 3,2 mm. szt. 1 18. Prowadnice jednorazowego użytku, średnica 0,035'' lub 0,025" długość robocza 4500mm,giętka prosta lub zagięta końcówka pokryta powłoką hydrofilną o długości 70mm widoczna w promieniach RTG; posiada znaczniki na różnych długościach końcówki dystalnej : 50mm-70mm zielony znacznik, 80mm-90mm znacznik spiralny, 90mm - 400mm lub 420mm znacznik X; specjalny rdzeń wykonany z nitynolu pozwala przenieść moment obrotowy od końca proksymalnego prowadnicy do jej końca dystalnego w stosunku 1:1; fluorowa powłoka zmniejsza tarcie przy przechodzeniu przez przewody żółciowe ; 1 sztuka w opakowaniu szt. 25 19. Pętle elektrochirurgiczne kolonoskopowe jednorazowego użytku, kształt owalny; średnica pętli 10, 15 lub 25 mm; pętla wykonana z plecionego drutu o grubości 0,47 mm; rękojeść skalowana co 10 mm, długość narzędzia 2300mm, maksymalna średnica części wprowadzanej do endoskopu 2,6mm; minimalna średnica kanału roboczego 2,8 mm; 10 sztuk w oddzielnych sterylnych pakietach. op. 10 20. Pętle elektrochirurgiczne jednorazowego użytku, kształt półksiężycowaty; średnica pętli 25 mm; pętla wykonana z plecionego drutu o grubości 0,3 mm; rękojeść skalowana co 10 mm, długość narzędzia 2300mm, maksymalna średnica części wprowadzanej do endoskopu 1,8 mm; minimalna średnica kanału roboczego 2,0 mm; 10 sztuk w oddzielnych gotowych do użycia sterylnych pakietach op. 3 21. Szczypce biopsyjne jednorazowego użytku, łyżeczki z okienkiem typu owalne lub szczęki aligatora z igłą lub bez; łyżeczki uchylne do biopsji stycznych; łyżeczki wykonane ze stali nierdzewnej o dwustopniowym ścięciu i gładkich krawędziach; niebieska, teflonowa osłonka bezpieczna dla kanałów biopsyjnych endoskopów; długość narzędzia 2300mm, maksymalna średnica cześci wprowadzenej do endoskopu 2,45mm; minimalna średnica kanału roboczego 2,8mm; w opakowaniu 20 sztuk oddzielnie zapakowanych w sterylne pakiety szczypiec; sterylizowane metodą napromieniowania promieniami gamma. op. 25 22. Pętla elektrochirurgiczna kolonoskopowa wielorazowa typu SD-12U z plecionego drutu (0,47 mm), kształt Mały Owal o średnicy 15 mm (wielorazowego użytku) bez osłonki, OBROTOWA - 1 szt, długość narzędzia 230 cm, minimalna średnica kanału roboczego 2,8 mm szt. 1 23. Pętla elektrochirurgiczna kolonoskopowa wielorazowa typu SD-9U z plecionego drutu (0,47 mm), kształt standardowy Duży Owal o średnicy 25 mm (wielorazowego użytku) bez osłonki, OBROTOWA - 1 szt, długość narzędzia 230 cm, minimalna średnica kanału roboczego 2,8 mm szt. 1 24. Osłonka teflonowa (wielorazowego użytku) do pętli elektrochirurgicznych kolonoskopowych typu: SD-9U, SD-10U, SD-11U, SD-12U, SD-13U, SD-16U, SD-17U - 1 szt, długość narzędzia 230 cm, minimalna średnica kanału roboczego 2,8 mm szt. 1 25. Cewnik wielorazowy do dróg żółciowych i trzustkowych, do prowadnicy 0,025" lub 0,035"; zakończony długim zwężeniem; długość robocza 195 cm; szt. 2 26. Cewnik wielorazowy do dróg żółciowych i trzustkowych, do prowadnicy 0,025" lub 0,035"; zakończony krótkim zwężeniem; długość robocza 195 cm; szt. 2 27. Jednorazowy standardowy ustnik z gumką wykonaną z silikonu; do wszystkich endoskopów stosowanych w górnym odcinku przewodu pokarmowego; wymiary otworu głównego 22mmx27mm, wykonany z polipropylenu; 50 sztuk w opakowaniu, każdy ustnik zapakowany oddzielnie; nie zawiera latexu szt. 2 28. PROTEZY TRZUSTKOWE ,proste lub S-kształtne, srednica 7Fr; 8,5Fr; 10Fr, długość 20 - 120mm, minimalna średnica kanału roboczego 2,8mm - 3,7 mm szt. 2 29. Typ MH-438 ZAWÓR WODA/POWIETRZE szt. 5 30. Typ MH-443 ZAWÓR SSĄCY szt. 5 31. Typ MB-358 ZAWORKI BIOPSYJNE 10 SZT. op. 5 32. Uniwersalna jednorazowa szczoteczka dwustronna do czyszczenia wlotów kanałów i kanałów endoskopowych; średnica włosia do czyszczenia kanałów endoskopu 6mm; średnica włosia do czyszczenia gniazd kanałów endoskopu 11mm; posiada plastikową końcówkę zapobiegającą zarysowaniu kanałów endoskopowych; długość robocza 2200mm; produkt niesterylny; pasuje do kanałów endoskopów o średnicach 2,0mm-4,2mm (50 sztuk w opakowaniu op. 2 33. Kapturek do duodenoskopów serii TJF 160VR typu MAJ - 311 2 szt w op op. 2 34. Zatyczka do endoskopu MH-553, pasuje do gastroskopów GIF Q180 szt. 2 35. Dren do pompy płuczącej OFP MAJ-1607 , pakowany po 50 szt., każdy zapakowany oddzielnie op. 1 36. Dren do pompy płuczącej OFP MAJ-1608, pakowany po 50 szt., każdy zapakowany oddzielnie op. 1 37. Nasadka przeźroczysta na endoskop do ESD wielokrotnego użytku, pasuje do gastroskopów GIF H190, opakowanie zawiera 5 szt. op. 1 38. Prosta lub z zagięciem środkowym lub z zagięciem dwunastniczym proteza plastikowa wykonana z EVA o optymalnej sztywności i giętkości, średnice 7Fr; 8,5Fr; 10Fr, 12 Fr odległość między listkami 50 - 180 mm, doskonała widoczność we fluoroskopii; niebieski kolor protezy dla doskonałej widoczności w endoskopowym polu widczenia; 1 sztuka w opakowaniu szt. 10 39. Nóż elektrochirurgiczny do endoskopowej resekcji śluzówki z portem wodnym do podstrzykiwania, posiada kopulaste zakończenie. Nóż można stosować wysunięty (1,5 mm) lub schowany (0,1 mm) do oznaczania, hemostazy, rozwarstwiania, cięcia. Długość robocza narzędzia 2300 mm, kompatybilne z kanałem 2,8 mm. Średnica ostrza wynosi 0,4 mm, a kopulastego zakończenia 0,65 mm. Osłona na części dystalnej posiada markery endoskopowe w tym ostatni - ceramiczny, zaokrąglony brzeg. 1 szt. w opakowaniu. szt. 1 40. Jednorazowe nasadki na końcówkę endoskopu MIĘKKIE, PROSTE z otworkiem bocznym; pasują do endoskopów firmy Olympus 10 sztuk w opakowaniu op. 1 41. Nóż elektrochirurgiczny do endoskopowej resekcji śluzówki z portem wodnym do podstrzykiwania, posiada kopulaste zakończenie. Nóż można stosować wysunięty (2,0 mm) lub schowany (0,1 mm) do oznaczania, hemostazy, rozwarstwiania, cięcia. Długość robocza narzędzia 1650 mm, kompatybilne z kanałem 2,8 mm. Średnica ostrza wynosi 0,4 mm, a kopulastego zakończenia 0,65 mm. Osłona na części dystalnej posiada markery endoskopowe w tym ostatni - ceramiczny, zaokrąglony brzeg. 1 szt. w opakowaniu. szt. 1 42. Proteza do dróg żółciowych - samorozprężalna, pokrywana silikonem wykonana z nitinolu. Posiada listki zapobiegające migracji oraz 2 lassa wykonane z polipropylenu , krótsze i dłuższe - na dłuższym umieszczono złoty znacznik. Długość całkowita protezy 40mm,60mm,80mm,100mm,120mm; średnica 10mm; średnica kołnierza 13.5mm; Aplikator o długości 180cm i średnicy 10,2 Fr (3,4mm). Proteza kompatybilna z prowadnicą 0,035 cala; posiada 14 złotych znaczników: po 4 na kołnierzach, 4 w części środkowej i 2 na listkach; proteza usuwalna, również do zastosowań łagodnych; posiada podwójny system kontroli punktu, po przekroczeniu którego nie można wycofać protezy do aplikatora: znacznik radiologiczny i graficzny na aplikatorze; 1 sztuka w opakowaniu; szt. 1 43. Proteza samorozprężalna do dróg żółciowych, niepowlekana, wykonana z nitynolu; wprowadzana przez endoskop; 12 złotych znaczników radiologicznych: po 4 na końcach i 4 na środku, długość całkowita 40mm,60mm,80mm,100mm,120mm, średnica 8mm i 10mm średnica kołnierzy 11,5mm; aplikator o długości 180 cm, śr. 2,33mm/7Fr. Dobra widoczność fluoroskopowa, system antymigracyjny w postaci rozszerzanych kołnierzy; 1 sztuka w opakowaniu; szt. 1 44. Jednorazowy balon trójkanałowy do usuwania złogów z dróg żółciowych; balon można napompować do 3 średnic: 8,5mm, 11,5mm, 15,0mm lub 15mm; 18mm, 20mm; narzędzie ma możliwość podania kontrastu powyżej lub poniżej balonu; na końcu dystalnym i proksymalnym balonu znajduje się po 1 znaczniku widocznym w promieniach RTG; narzędzie posiada zwężaną końcówkę ułatwiającą przejście przez zwężenia ; maksymalna średnica części wprowadzanej do kanału roboczego endoskopu 2,9mm - 3,15mm; zewnętrzna średnica dystalnej części cewnika 1,85mm (5,5Fr); zewnętrzna średnica proksymalnej cześci cewnika 2,45mm (7Fr); długość narzędzia 1950mm, maksymalna pojemność balonu 3,4ml - 5,6ml powietrza; kompatybilna prowadnica 0,035'' lub mniejsza; narzędzie wprowadzane jest po prowadnicy na całej jego długości (over-the-wire); minimalna średnica kanału roboczego 2,8mm - 3,2mm; w zestawie 3 odpowiednio skalibrowane strzykawki do napełniania balonu do wybranej średnicy; narzędzie dostarczane jest z umieszczonym w części dystalnej narzędzia mandrynem zapewniającym stabilność oraz nieprzepuszczającą światła osłonką na balon; 1 sztuka w opakowaniu szt. 1 45. INDYGO CARMINE - barwnik; w jednym opakowaniu 10 ampułek po 10 ml op. 1 46. Jednorazowa proteza samorozprężalna do dróg żółciowych pokrywana silikonem na całej długości, wykonana z nitinolu; średnica protezy 12mm,14mm,16mm , długośc całkowita 30mm i 40mm; 1 lasso do repozycjonowania; długość aplikatora 180cm, średnica aplikatora 3,47mm (10,5Fr), posiada 12 złotych znaczników: po 4 na kołnierzach. 4 w części środkowej; posiada podwójny system kontroli punktu, po przekroczeniu którego nie można wycofać protezy do aplikatora: znacznik radiologicznyi i graficzny na aplikatorze; 1 sztuka w opakowaniu; szt. 1 47. Jednorazowa pułapka na polipy, 1 komorowa; montowana między endoskopem a ssakiem endoskopowym; 50 sztuk w opakowaniu; op. 1 48. Trójkanałowy papilotom wielorazowego użytku o zakrzywionym nosku ; posiada 3 oddzielne kanały: na prowadnicę, cięciwę i do iniekcji środka kontrastującego ; długość końcówki dystalnej 3mm i 7mm średnica końcówki dystalnej 4,5Fr, długość cięciwy 20mm -30mm; długość narzędzia 1950mm; maksymalna średnica części wprowadzanej do endoskopu 2,5mm; minimalna średnica kanału roboczego 2,8mm; na końcówce dystalnej znajduje się system dwukolorowych znaczników ułatwiających ustawienie noża i ocenę odległości w obrazie endoskopowym: 3 zielone znaczniki (proksymalny, środkowy i dystalny) i 1 niebieski znacznik o szerokości 8mm; końcówka dystalna widoczna we fluoroskopii; dostarczany z umieszczonym w części dystalnej narzędzia zagiętym mandrynem zapewniającym stabilność ; narzędzie zdatne do sterylizacji w autoklawie; w zestawie 2 papilotomy i 2 zatyczki uszczelniające typ MH-544; kompatybilny z wielorazowym uchwytem typu MH-263; maksymalna średnica kompatybilnej prowadnicy 0,035'' (0,89mm). szt. 1 49. Papillotomy igłowe z chowanym ostrzem w kształcie OKRĄGŁEJ IGIEŁKI długości 4 mm (wielorazowego użytku) - długość narzędzia 195 cm, minimalna średnica kanału roboczego 2,2 mm; ZESTAW: 2 papillotomy igłowe op. 1 50. Jednorazowy nóż elektrochirurgiczny do endoskopowego usuwania warstw podśluzówkowych w obrębie jelita grubego; zakończony izolowaną końcówką o średnicy 1,7mm; długość noża 3,5mm; całkowita długość narzędzia 2300mm; minimalna średnica kanału roboczego endoskopu 2,8mm; 1 sztuka w opakowaniu szt. 1 51. Koszyk standardowy (o wymiarach 22 mm) do usuwania złogów z dróg żółciowych (wielorazowego użytku), drut koszyka TWARDY - 1 szt, długość narzędzia 195 cm, minimalna średnica kanału roboczego 2,8 mm szt. 1 52. Koszyk standardowy (o wymiarach 22 mm) do usuwania złogów z dróg żółciowych (wielorazowego użytku), drut koszyka MIĘKKI - 1 szt, długość narzędzia 195 cm, minimalna średnica kanału roboczego 2,8 mm szt. 1 53. Wielorazowy koszyk 8-drutowy do usuwania małych kamieni i złogów z dróg żółciowych; wykonany z miękkiego drutu, długość robocza narzędzia 1950mm, średnica rozłożonego koszyka 20mm; maksymalna średnica części wprowadzanej do kanału endoskopu 2,5mm; minimalna średnica kanału roboczego 2,8mm; posiada port do iniekcji i zintegrowaną rączkę; końcówka w kształcie kulki ułatwie wejście do przewodów żółciowych ; 1 sztuka w opakowaniu szt. 1 54. Szczypce chwytające wielorazowego użytku (m.in. do usuwania protez plastikowych z dróg żółciowych); oba ramiona ruchome; ramiona typu szczęki aligatora z zębem szczura; posiada funkcję rotacji; szerokość otwarcia ramion 6,9mm; maksymalna średnica cześci wprowadzanej do kanału endoskopu 2,6mm; długość robocza narzędzia 1800mm; minimalna średnica kanału roboczego 2,8mm; narzędzie zdatne do sterylizacji w autoklawie; 1 sztuka w opakowaniu szt. 1 55. Jednorazowy koszyk do usuwania kamieni z dróg żółciowych, złogów i ciał obcych w obrębie przewodów żółciowych; typ 4-drutowy wykonany z twardego drutu; maksymalna średnica części wprowadzanej do kanału roboczego endoskopu 2,9mm; minimalna średnica endoskopu 3,7mm; maksymalna średnica współpracującej prowadnicy 0,035'' (0,89mm); szerokość rozłożonego koszyka 22mm; długość robocza narzędzia 1900mm; na końcówce dystalnej znajduje się specjalne oczko, które umożliwia wprowadzanie koszyka po prowadnicy; narzędzie kompatybilne z litotryptorem awaryjnym ; posiada port iniekcyjny; posiada zaczep C umożliwiający mocowanie do rękojeści endoskopu; dostarczany w sterylnym pakiecie, gotowy do użytku; 1 sztuka w opakowaniu szt. 2 56. Jednorazowa proteza plastikowa prosta założona na zestawie do wprowadzania; proteza wykonana z EVA; średnica protezy 12Fr, długość protezy 50mm;70mm,90mm,120mm,150mm, długość narzędzia 1900mm; średnica wewnętrzna 2,64mm; powierzchnia przekroju otworu drenującego 3,56mm2; popychacz wykonany z HDPE minimalizuje tarcie z cewnikiem prowadzącym; doskonała widoczność we fluoroskopii; niebieski kolor protezy dla doskonałej widoczności w endoskopowym polu widzenia, minimalna średnica kanału roboczego 4,2mm; maksymalna średnica prowadnicy 0,035''; 1 sztuka w opakowaniu szt. 1 57. Jednorazowa proteza plastikowa prosta założona na zestawie do wprowadzania; proteza wykonana z EVA; średnica protezy 10Fr, długość protezy 50mm;70mm,90mm,120mm,150mm, długość narzędzia 1900mm; średnica wewnętrzna 2,34mm; powierzchnia przekroju otworu drenującego 3,56mm2; popychacz wykonany z HDPE minimalizuje tarcie z cewnikiem prowadzącym; doskonała widoczność we fluoroskopii; niebieski kolor protezy dla doskonałej widoczności w endoskopowym polu widzenia, minimalna średnica kanału roboczego 3,7mm; maksymalna średnica prowadnicy 0,035''; 1 sztuka w opakowaniu szt. 5 58. Jednorazowa proteza plastikowa prosta założona na zestawie do wprowadzania; proteza wykonana z EVA; średnica protezy 8,5Fr, długość protezy 50mm;70mm,90mm,120mm,150mm, długość narzędzia 1900mm; średnica wewnętrzna 1,91mm; powierzchnia przekroju otworu drenującego 2,24mm2; popychacz wykonany z HDPE minimalizuje tarcie z cewnikiem prowadzącym; doskonała widoczność we fluoroskopii; niebieski kolor protezy dla doskonałej widoczności w endoskopowym polu widzenia, minimalna średnica kanału roboczego 3,2mm; maksymalna średnica prowadnicy 0,035''; 1 sztuka w opakowaniu szt. 5 59. Zestaw do wprowadzania protez średnicy 8,5Fr, WSTĘPNIE ZŁOŻONY zawierający: razem złożone i pakowane 1 cewnik wprowadzający (wielorazowego użytku) i 1 popychacz (wielorazowego użytku); długość robocza 1550mm, minimalna średnica kanału roboczego 3,2 mm, maksymalna średnica kompatybilnej prowadnicy 0,035''; kompatybilny z protezami średnicy 8,5Fr; 1 sztuka w opakowaniu szt. 2 60. Zestaw do wprowadzania protez średnicy 10Fr, WSTĘPNIE ZŁOŻONY zawierający: razem złożone i pakowane 1 cewnik wprowadzający (wielorazowego użytku) i 1 popychacz (wielorazowego użytku); długość robocza 1550m, minimalna średnica kanału roboczego 3,7mm, maksymalna średnica kompatybilnej prowadnicy 0,035''; kompatybilny z protezami średnicy 10Fr; 1 sztuka w opakowaniu szt. 2 61. Zestaw do wprowadzania protez średnicy 12Fr, WSTĘPNIE ZŁOŻONY zawierający: razem złożone i pakowane 1 cewnik wprowadzający (wielorazowego użytku) i 1 popychacz (wielorazowego użytku); długość robocza 155 cm, minimalna średnica kanału roboczego 4,2 mm, kompatybilny z protezami średnicy 12Fr szt. 2

2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV):
33141000-0, 33184100-4


3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):

Wartość bez VAT:
Waluta:


4) Czas trwania lub termin wykonania:

okres w miesiącach: 12
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia:

5) Kryteria oceny ofert:

KryteriumZnaczenie
CENA100,00


6) INFORMACJE DODATKOWE:



Część nr:
3Nazwa:
Pakiet nr 3

1) Krótki opis przedmiotu zamówienia
(wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań)
a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:
Lp. Opis asortymentu j.m. ILOŚĆ 1. Prowadniki endoskopowe- dostepne średnice .025", .035” i .038”, dostępne długości prowadników: 260 i 450cm, dostępne w sztywności standardowej i usztywnionej, dostępne z końcówkami prostą i zagiętą, z hydrofilną końcówką roboczą zawierajacą wolfram o długości 5 i 10cm, widoczną w RTG oraz hydrofilną końcówką 5 i 10cm zawierajacą wolfram na tym samym drucie ze znacznikami RTG, rdzeń prowadnika wykonany z nitinolu, odporny na załamania, prowadnik w części dystalnej pokryty tworzywem zmniejszającym tarcie i ułatwiającym wymianę narzędzi, izolowany elektrycznie, dwukolorowy, zapewniający możliwość kontroli ruchu i położenia. Opakowanie zawiera 2 prowadnice. op 15 2. Zestawy do protezowania dróg żółciowych z protezą typu Amsterdam wykonaną z materiału zapewniającego przedłużoną drożność, fabrycznie zmontowany; zawiera cewnik prowadzący, cewnik popychający oraz protezę zamocowaną z sposób umożliwiający korektę jej położenia zarówno w przód jak i w tył, współpracuje z prowadnikiem o średnicy .035”. Dostępne długości protez: 5, 7, 10, 12 i 15cm, średnice protez: 7- 8,5 -10 i 11.5 Fr szt 30 3. Trójkanałowy cewnik balonowy do usuwania złogów z dróg żółciowych: kwadratowe ramiona, średnica katateru 7 - 6 Fr, długość 200 cm, średnica balonu 9 -12 mm, 12-15mm, 15-18mm, znacznik RTG pod balonem, ujście kontrastu powyżej lub poniżej balonu (do wyboru), zalecany prowadnik - .035", zestaw zawiera jedną skalibrowaną strzykawkę oraz łącznik z kranikiem szt 10 4. Balony do dylatacji dróg żółciowych wysokocisnieniowe: zaokrąglonymi końcami, długość cewnika 180cm, średnica 5,8Fr, dostępne długości balonu: 2 i 4 cm, dostępne średnice: 4, 6, 8 i 10mm, współpracujący z prowadnikiem o długości 260 oraz 450 cm i średnicy .035” szt 5 5. Urządzenie do inflacji balonów do dróg żółciowych: z manometrem, pozwalające na pracę w granicach ciśnień 0 – 26 ATM, z gwintowanym tłokiem, posiadające funkcję szybkiej pre-inflacji i szybkiej deflacji. szt 5 6. Zestawy do opaskowania żylaków przełyku: zawierający 7 podwiązek wykonanych z materiału hypoalergicznego, z głowicą wyposażoną w metalową prowadnicę i zawór zwrotny z wejściem do podłączenia giętkiego drenu z przeznaczeniem do irygacji miejsca obliteracji, zestaw z mechaniczną i dźwiękową sygnalizacją momentu uwolnienia każdej podwiązki, do współpracy z endoskopami o średnicy 8.6 - 11.5 mm. szt 15 7. Igły hemostatyczne jednorazowego użytku: średnica osłonki 1.8mm i 2.3 mm, długość robocza 200 i 240 cm, średnica igły 23 i 25 G, długośc igły 4 i 6mm (do wyboru), dodatkowa osłonka igły widoczna po wysunięciu od stromy proksymalnej zabezpieczająca kanał endoskopu przed ew. uszkodzeniem, fabryczne zabezpieczonie w pozycji uniemożliwiającej przypadkowe wysunięcie igły z osłonki, blokada igły w rękojeści w dowolnym kierunku, osłona odporna na zagięcia i załamania. szt 20 8. Sfinkterotom obrotowy trójkanałowy: jednorazowego użytku z mechanizmem pozwalającym na płynny obrót końcówki dystalnej w dowolnym kierunku ( 360 st ), ułatwiający ustawienie względem brodawki i uzyskanie dostępu do dróg żółciowych; rękojeść wyposażona w hamulec/blokadę utrzymania zagięcia dystalnej części narzędzia; niezależne kanały do prowadnika i podawania kontrastu, dł. robocza 200 cm, nosek 5 mm, dł. cięciwy tnącej 20 i 30 mm, średnice końcówki dystalnej: 4,4 Fr, 4,9 Fr, 3,9 Fr (do wyboru), przeznaczony do współpracy z prowadnikami 450cm i średnicy prowadnika odpowiednio .025´i . 035” szt 1 9. Sfinkterotomy standardowe:. Dwukanałowe: długość cięciwy: 20 mm, długość noska: 5 mm, średnica odcinka dystalnego: 5.5 Fr, współpracujące z prowadnikiem 0.035”. Trójkanałowe: z niezależnymi kanałami dla prowadnika i podawania kontrastu, długość cięciwy: 20 mm, długość noska: 5 mm, średnica odcinka dystalnego: 5.5 Fr, współpracujące z prowadnikiem 0.035”. Trójkanałowe igłowe: z możliwością regulacji wysunięcia igły w granicach 4 – 6 mm, z niezależnymi kanałami dla prowadnika i podawania kontrastu, długość igły: 4 - 6 mm, średnica odcinka dystalnego: 5 Fr współpracujące z prowadnikiem 0.035” szt 40 10. Klipsy hemostatyczne jednorazowego użytku; klipsownica z klipsem załadowanym do zestawu, szerokość rozwarcia ramion klipsa 11mm, z możliwością kilkukrotnego otwarcia i zamknięcia ramion klipsa przed całkowitym uwolnieniem, zestaw wyposażony w dodatkową przezroczystą koszulkę z tworzywa z uchwytem i fabrycznym zabezpieczeniem do wprowadzania narzędzia , w długościach 155cm i 235cm, z możliwością wykonania MRI (warunki podane w instrukcji obsługi), wymagana średnica kanału endoskopowego 2.8mm. szt 30 11. Klipsownica z klipsem załadowanym do zestawu, jednorazowego użytku, szerokość rozwarcia ramion klipsa 11mm, możliwość kilkukrotnego otwarcia i zamknięcia ramion klipsa przed całkowitym uwolnieniem, rotacja 1:1 (dwa sposoby rotacji), retencja 8 tygodni, dostępne w długościach 155cm i 235cm, z możliwościa wykonania MRI (warunki podane w instrukcji obsługi), wymagana średnica kanału endoskopowego 2.8mm. szt 20 12. Zestaw do EMR z jednoczesną możliwością zastosowania narzędzi endoskopowych o średnicy 7 Fr; zestaw zawiera: 6 podwiązek wykonanych z materiału hypoalergicznego, głowica wyposażona w metalową prowadnicę i uchwt do szybkiego montażu, zestaw z mechaniczną i dźwiękową sygnalizacją momentu uwolnienia każdej podwiązki, pętla elektrochirurgiczna sztywna hexagonal 15mm, pojemniki histopatologiczne, nasadka przystosowana do współpracy z gastroskopami standardowymi i zagiegowymi (do wyboru). szt 1 13. Balony do poszerzania zwężeń przewodu pokarmowego: balony o zmiennej średnicy, z możliwością inflacji za pomocą kontrastu lub jego roztworu, z zaokrąglonymi końcami pozwalającymi na obserwację miejsca dylatacji przez ścianę balonu, dostępne w wersji przełykowej 8cm (mocowane na drucie) oraz 5,5cm z prowadnikiem w zestawie z możliwością poszerzania odźwiernika, jelita i kanału brodawki Vatera, dostępne średnice balonu: 6 – 8; 8 – 10; 10 – 12; 12 – 15; 15 – 18 i 18 – 20 mm, długość robocza: 180 i 240 cm, współpracujące z kanałem endoskopu o śr. 2.8 mm. szt 3 14. Strzykawki 60 cc, z manometrem: współpracujące z urządzeniem do inflacji, pozwalające na pracę w granicach ciśnień 0 – 12 ATM (op-5 szt) op 1 15. Balony do poszerzania achalazji z prowadnikiem w zestawie: długość balonu: 10cm, dostępne średnice balonów: 30, 35 i 40mm, długość robocza: 90cm, z markerami na obu końcach pozwalającymi na endoskopową i radiologiczną weryfikację jego położenia. szt 1 16. Zestaw do przeznosowego drenażu dróg żółciowych: cewnik typu „pigtail” wykonany z materiału o przedłużonej drożności, odpornego na załamania, cewnik z hydrofilnym pokryciem końca dystalnego z bocznymi otworami drenującymi, zestaw z miękką rurką do przeprowadzania cewnika przez nos, długość robocza: 250 cm, dostępne średnice: 6; 7.5 i 8.5 Fr. szt 5 17. Koszyki do ekstrakcji złogów z dróg żółciowych: z funkcją awaryjnej litotrypsji, z zabezpieczeniem przed uwięźnięciem złogu wewnątrz kosza, w stalowym pancerzu, trapezoidalny czterodrutowy, współpracujący z prowadnikiem o średnicy .035”, kompatybilny z kanałem endoskopowym o średnicy 3.2 mm, wymagane rozmiary kosza: 1.5 x 3; 2 x 4 cm 2.5 x 5 i 3 x 6 cm. szt 10 18. Szczypce biopsyjne jednorazowego użytku; średnica narzędzia 2.2mm, 2.4mm i 2.8mm, długość robocza 160 i 240 cm, łyżeczki z okienkiem i ząbkami z możliwością biopsji stycznej, osłonka z tworzywa sztucznego pokryta substancją hydrofilną z markerami sygnalizacyjnymi odległość, do wyboru: z igłą i bez igły, trzy rozmiary łyżeczek opresyjnych z podwójnymi okienkami każda łyżeczka (okrągłe i elipsoidalne oraz duże pogłębione), koniec dystalny fabrycznie zabezpieczony, średnica kanału roboczego 2,8mm i 3,2mm. szt 100 19. Cewnik dwukanałowy z końcówką o kształcie: standardowym, zaostrzonym, ostro zaostrzonym i zakończonym kulką. Długość 210 cm; średnica 5.0 i 5.5 Fr; zalecany prowadnik .035",.025" szt 4 20. Cienkościenne protezy trzustkowe do zabiegów terapeutycznych i profilaktycznych; z otworami drenującymi rozmieszczonymi co 5mm na całej długości, o średnicy: 3,4,5 Fr; dostępne w wersji: pojedynczy pigtail bez zaczepów, prosta z proksymalnymi zaczepami , dostępne długości: od 5 do 13cm (co 1 cm). szt 10 21. Protezy do dróg żółciowych cienkościenne z zagięciem dwunastniczym i środkowym, średnica protez: 7 Fr, 8,5 Fr, 10 Fr; długości protez: 5,7,9,12,15,18cm. szt 3 22. Protezy do dróg żółciowych cienkościenne typu podwójny pigtail. Średnica protez: 7 Fr, 10 Fr; długości protez: 3,5,7,10,12,15cm. szt 3 23. Pętle do polipektomii: wykonane z plecionego drutu, dostępne w wersji sztywnej, półsztywnej i miękkiej; dostępne kształty: owalny, okrągły, półksiężycowy i heksagonalny, dostępne średnice otwartej pętli od 10 do 33 mm, długość robocza: 240 cm, średnica zewnętrzna osłonki: 2.4 mm; dostępne w opakowaniach po 5, 10 i 20 szt. szt 200 24. Protezy samorozpreżalne do protezowania przełyku w zwężeniach nowotworowych, łagodnych oraz w leczeniu przetok, z możliwością pozostawienia implantu w zwężeniu łagodnym pacjenta przez 8 tygodni po założeniu z jednoczesną możliwością wcześniejszego usunięcia wg. wskazań lekarza, załadowany do zestawu 18,5 Fr; stent wykonany z grubego drutu nitinolowego, całkowicie kryty lub z odkrytymi końcami (w zależności od potrzeb), dobra widoczność pod RTG, możliwość repozycji na zestawie do 75%, znaczniki RTG na zestawie oraz na rękojeści, możliwość wykonania MRI w warunkach zgodnych z wymogami określonymi w instrukcji obsługi, nitka do repozycji po całkowitym otwarciu, dostępne długości: 10cm ,12cm,15cm+/3-5mm oraz średnice trzonu/kołnierza: 18/23mm i 23/28mm, zalecany prowadnik .038". szt 2 25. Stenty samorozprężalne do dróg żółciowych przeznaczone do leczenia zwężeń nowotworowych lub łagodnych oraz uszkodzeń dróg żółciowych, możliwość pozostawienia implantu w ciele pacjenta przez 12 miesięcy po założeniu z jednoczesną możliwością wcześniejszego usunięcia wg wskazań lekarza, wykonane z nitinolu- uwidocznienie całej protezy w RTG, całkowicie pokrywane o średnicach 8 i 10 mm i długościach 40, 60, 80, 100, 120mm, wyposażone w profilowane ucho do usuwania, z cewnikiem wprowadzającym długości 180 cm i średnicy 8,5 i 9 Fr, współpracującym z prowadnicą .035", zapewniającym możliwość ponownego złożenia protezy po uwolnieniu do min 80% długości, markery RTG na zestawie pozwalające na kontrolę stopnia uwolnienia stentu oraz jednoznaczne określenie punktu, po przekroczeniu, którego nie jest możliwe zamknięcie protezy, dodatkowy marker kontrolny na rękojeści. szt 10 26. Samorozprężalny stent wykonany ze stopu kobaltowo - chromowo - niklowego zapewniający dobrą widoczność całego stentu w promieniach RTG, dostępny w wersji niepokrywanej i pokrywanej (stent pokrywany z niepokrytymi końcami); dostępne średnice: 8mm i 10mm- długość stentu krytego: 4, 6, 8cm i w wersji niepokrywanej: 4, 6, 8cm; stent zamontowany na zestawie wprowadzającym o średnicy 7,5 i 8 Fr, współpracujący z prowadnikiem .035” o długości: 260/ 450cm, możliwość otwierania i zamykania stentu na zestawie do 75% i złożenia zestawu do pozycji wyjściowej, markery RTG na zestawie pozwalające na kontrolę stopnia uwolnienia stentu oraz jednoznaczne określenie punktu, po przekroczeniu, którego nie jest możliwe zamknięcie stentu. szt 1 27. Elektroda do koagulacji bipolarnej: z igłą; średnica 7 Fr; długość 210 cm; średnica igły 25 G; minimalna średnica kanału roboczego 2.8 mm szt 2 28. Samorozprężalne stenty do protezowania nowotworowych zwężeń przełyku bez lub z przetokami -wykonane z drutu nitinolowego, ksztalt walca o długościach 10, 12 i 15cm - średnice trzonu/ kielicha proksymalnego: 18/23mm i 23/28mm, kołnierz dystalny prosty - powlekane zewnętrznie w części centralnej tworzywem poliuretanowym, uwalniane od końca proksymalnego lub dystalnego (do wyboru) za pomoca prutej nici - możliwość korekty położenia bezpośrednio po uwolnieniu -średnica zestawu wprowadzającego jest uzależniona od wyboru średnicy stentu: 16Fr i 22Fr tj. 5.3 mm i 7.33 mm - system wprowadzający wyposażony w znaczniki RTG wskazujące miejsce ostatecznego rozprężenia końców i częsci powlekanej, znacznik endoskopowy na zestawie - współpracuje z prowadnicą .038" - możliwość wykonywania radioterapii i rezonansu magnetycznego- Parametry w instrukcji obsługi. szt 1 29. Pułapka na polipy 4 komorowa. Op-25szt op 1 30. Siatka z poliesteru do wydobywania usuniętych polipów, ciał obcych oraz uwięźniętych kawałków pożywienia o wymiarach 30mm x 55mm, średnica osłonki 2,5mm, długość narzędzia 230cm, rękojeść skalowana 10, 20, 30, która umożliwia dostosowanie wielkości siatki do potrzeb, minimalna średnica kanału endoskopu 2,8mm. Op-5 szt szt 1 31. Fartuch jednorazowy z rękawami i przednią stroną odpornymi na zamoczenie, pakowany po 100 szt op 1

2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV):
33141000-0, 33184100-4


3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):

Wartość bez VAT:
Waluta:


4) Czas trwania lub termin wykonania:

okres w miesiącach: 12
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia:

5) Kryteria oceny ofert:

KryteriumZnaczenie
CENA100,00


6) INFORMACJE DODATKOWE:







Gość
Zamawiający
Ogłoszenia powiązane:
Ogłoszenie nr 500267202-N-2018 z dnia 2018-11-07 r. Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia - Kraków

Ogłoszenie nr 500076911-N-2018 z dnia 10-04-2018 r.
Kraków:
OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIE DOTYCZY:
Ogłoszenia o zamówieniu
INFORMACJE O ZMIENIANYM OGŁOSZENIU

Numer:
539370-N-2018

Data:
03-04-2018
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Krajowy numer identyfikacyjny 121188694, ul. os. Złotej Jesieni  1, 31-826  Kraków, woj. małopolskie, państwo Polska, tel. 126468502, e-mail asorys@rydygierkrakow.pl, faks 126468930.
Adres strony internetowej (url): www.szpitalrydygier.pl
SEKCJA II: ZMIANY W OGŁOSZENIU

II.1) Tekst, który należy zmienić:


Miejsce, w którym znajduje się zmieniany tekst:


Numer sekcji:
IV

Punkt:
6.2

W ogłoszeniu jest:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: Data: 2018-04-11, godzina: 11:00, Skrócenie terminu składania wniosków, ze względu na pilną potrzebę udzielenia zamówienia (przetarg nieograniczony, przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem): Nie Wskazać powody: Język lub języki, w jakich mogą być sporządzane oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu >

W ogłoszeniu powinno być:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: Data: 2018-04-12, godzina: 13:30, Skrócenie terminu składania wniosków, ze względu na pilną potrzebę udzielenia zamówienia (przetarg nieograniczony, przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem): Nie Wskazać powody: Język lub języki, w jakich mogą być sporządzane oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu >


II.2) Tekst, który należy dodać


Miejsce, w którym należy dodać tekst:


Numer sekcji:
IV

Punkt:
6.2

Tekst, który należy dodać w ogłoszeniu:
Język lub języki, w jakich mogą być sporządzane oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu > JĘZYK POLSKI

 
Copyright © 2010 Urząd Zamówień Publicznych
Gość
Zamawiający
Ogłoszenie nr 500267202-N-2018 z dnia 07-11-2018 r.
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością: DOSTARCZANIE NARZĘDZI JEDNORAZOWYCH I WIELORAZOWYCH DO ENDOSKOPII ORAZ PROTEZ

OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy

Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe

Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego

Zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

nie

Zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak
Numer ogłoszenia: 539370-N-2018

Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia zostało zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak
Numer ogłoszenia: 500076911-N-2018

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY


I. 1) NAZWA I ADRES:
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Krajowy numer identyfikacyjny 121188694, ul. os. Złotej Jesieni  1, 31-826  Kraków, woj. małopolskie, państwo Polska, tel. 126468502, e-mail asorys@rydygierkrakow.pl, faks 126468930.
Adres strony internetowej (url): www.szpitalrydygier.pl

I.2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Inny: Szpital sp. z o.o.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:

DOSTARCZANIE NARZĘDZI JEDNORAZOWYCH I WIELORAZOWYCH DO ENDOSKOPII ORAZ PROTEZ

Numer referencyjny
(jeżeli dotyczy):
81/ZP/2018

II.2) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

II.3) Krótki opis przedmiotu zamówienia
(wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań )
a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:

1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie narzędzi jednorazowych i wielorazowych do endoskopii oraz protez do siedziby Zamawiającego (Kraków, os. Złotej Jesieni 1), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w załączniku nr 1A, 1B i 1C do nin. specyfikacji. 2. Termin ważności / okres gwarancji przedmiotu zamówienia nie może być krótszy niż 12 miesięcy od daty dostarczenia. 3. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący załącznik nr 3 do SIWZ.

II.4) Informacja o częściach zamówienia:


Zamówienie było podzielone na części:

tak

II.5) Główny Kod CPV:
33141000-0


Dodatkowe kody CPV:
33184100-4
SEKCJA III: PROCEDURA

III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA

Przetarg nieograniczony

III.2) Ogłoszenie dotyczy zakończenia dynamicznego systemu zakupów

nie

III.3) Informacje dodatkowe:

SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA

CZĘŚĆ NR:
1   

NAZWA:
PAKIET NR 1

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
19/04/2018

IV.2) Całkowita wartość zamówienia

Wartość bez VAT
74074.07

Waluta
PLN

IV.3) INFORMACJE O OFERTACH
Liczba otrzymanych ofert:  1
w tym:
liczba otrzymanych ofert od małych i średnich przedsiębiorstw:  1
liczba otrzymanych ofert od wykonawców z innych państw członkowskich Unii Europejskiej:  0
liczba otrzymanych ofert od wykonawców z państw niebędących członkami Unii Europejskiej:  0
liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną:  0

IV.4) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
0

IV.5) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
Zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie:
nie

Nazwa wykonawcy: HAMMERMED MEDICAL POLSKA SP. Z O.O. SP.K.
Email wykonawcy:
Adres pocztowy: {Dane ukryte}
Kod pocztowy: 90-032
Miejscowość: LÓDŹ
Kraj/woj.: łódzkie

Wykonawca jest małym/średnim przedsiębiorcą:
tak
Wykonawca pochodzi z innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej:
nie
Wykonawca pochodzi z innego państwa nie będącego członkiem Unii Europejskiej:
nie

IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY/ WARTOŚCI ZAWARTEJ UMOWY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ/KOSZTEM


Cena wybranej oferty/wartość umowy
79988.04
Oferta z najniższą ceną/kosztem 79988.04
Oferta z najwyższą ceną/kosztem 79988.04
Waluta: PLN

IV.7) Informacje na temat podwykonawstwa

Wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcy/podwykonawcom
nie

Wartość lub procentowa część zamówienia, jaka zostanie powierzona podwykonawcy lub podwykonawcom:

IV.8) Informacje dodatkowe:


CZĘŚĆ NR:
2   

NAZWA:
PAKIET NR 2

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
19/04/2018

IV.2) Całkowita wartość zamówienia

Wartość bez VAT
129629.63

Waluta
PLN

IV.3) INFORMACJE O OFERTACH
Liczba otrzymanych ofert:  1
w tym:
liczba otrzymanych ofert od małych i średnich przedsiębiorstw:  0
liczba otrzymanych ofert od wykonawców z innych państw członkowskich Unii Europejskiej:  0
liczba otrzymanych ofert od wykonawców z państw niebędących członkami Unii Europejskiej:  0
liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną:  0

IV.4) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
0

IV.5) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
Zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie:
nie

Nazwa wykonawcy: OLYMPUS POLSKA SP. Z O.O.
Email wykonawcy:
Adres pocztowy: {Dane ukryte}
Kod pocztowy: 02-676
Miejscowość: WARSZAWA
Kraj/woj.: mazowieckie

Wykonawca jest małym/średnim przedsiębiorcą:
nie
Wykonawca pochodzi z innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej:
nie
Wykonawca pochodzi z innego państwa nie będącego członkiem Unii Europejskiej:
nie

IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY/ WARTOŚCI ZAWARTEJ UMOWY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ/KOSZTEM


Cena wybranej oferty/wartość umowy
137273.40
Oferta z najniższą ceną/kosztem 137273.40
Oferta z najwyższą ceną/kosztem 137273.40
Waluta: PLN

IV.7) Informacje na temat podwykonawstwa

Wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcy/podwykonawcom
nie

Wartość lub procentowa część zamówienia, jaka zostanie powierzona podwykonawcy lub podwykonawcom:

IV.8) Informacje dodatkowe:


CZĘŚĆ NR:
3   

NAZWA:
PAKIET NR 3

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
19/04/2018

IV.2) Całkowita wartość zamówienia

Wartość bez VAT
175925.93

Waluta
PLN

IV.3) INFORMACJE O OFERTACH
Liczba otrzymanych ofert:  1
w tym:
liczba otrzymanych ofert od małych i średnich przedsiębiorstw:  0
liczba otrzymanych ofert od wykonawców z innych państw członkowskich Unii Europejskiej:  0
liczba otrzymanych ofert od wykonawców z państw niebędących członkami Unii Europejskiej:  0
liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną:  0

IV.4) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
0

IV.5) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
Zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie:
nie

Nazwa wykonawcy: BOSTON SCIENTIFIC POLSKA SP. Z O.O.
Email wykonawcy:
Adres pocztowy: {Dane ukryte}
Kod pocztowy: 00-133
Miejscowość: WARSZAWA
Kraj/woj.: mazowieckie

Wykonawca jest małym/średnim przedsiębiorcą:
nie
Wykonawca pochodzi z innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej:
nie
Wykonawca pochodzi z innego państwa nie będącego członkiem Unii Europejskiej:
nie

IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY/ WARTOŚCI ZAWARTEJ UMOWY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ/KOSZTEM


Cena wybranej oferty/wartość umowy
189851.58
Oferta z najniższą ceną/kosztem 189851.58
Oferta z najwyższą ceną/kosztem 189851.58
Waluta:

IV.7) Informacje na temat podwykonawstwa

Wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcy/podwykonawcom
nie

Wartość lub procentowa część zamówienia, jaka zostanie powierzona podwykonawcy lub podwykonawcom:

IV.8) Informacje dodatkowe:


IV.9) UZASADNIENIE UDZIELENIA ZAMÓWIENIA W TRYBIE NEGOCJACJI BEZ OGŁOSZENIA, ZAMÓWIENIA Z WOLNEJ RĘKI ALBO ZAPYTANIA O CENĘ


IV.9.1) Podstawa prawna

Postępowanie prowadzone jest w trybie   na podstawie art.  ustawy Pzp.

IV.9.2) Uzasadnienie wyboru trybu

Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami.
 
Copyright © 2010 Urząd Zamówień Publicznych
Adres: os. Złotej Jesieni 1, 31-826 Kraków
woj. małopolskie
Dane kontaktowe: email: asorys@rydygierkrakow.pl
tel: 126468502
fax: 126468930
Termin składania wniosków lub ofert:
2018-04-10
Dane postępowania
ID postępowania BZP/TED: 539370-N-2018
ID postępowania Zamawiającego: 81/ZP/2018
Data publikacji zamówienia: 2018-04-02
Rodzaj zamówienia: dostawy
Tryb& postępowania [PN]: Przetarg nieograniczony
Czas na realizację: 12 miesięcy
Wadium: -
Oferty uzupełniające: NIE
Oferty częściowe: TAK
Oferty wariantowe: NIE
Przewidywana licyctacja: NIE
Ilość części: 3
Kryterium ceny: 100%
WWW ogłoszenia: www.szpitalrydygier.pl
Informacja dostępna pod: www.szpitalrydygier.pl
Okres związania ofertą: 30 dni
Kody CPV
33141000-0 Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
33184100-4 Implanty chirurgiczne
Wyniki
Nazwa części Wykonawca Data udzielenia Wartość
PAKIET NR 1 HAMMERMED MEDICAL POLSKA SP. Z O.O. SP.K.
LÓDŹ
2018-04-18 79 988,00
PAKIET NR 2 OLYMPUS POLSKA SP. Z O.O.
WARSZAWA
2018-04-18 137 273,00
PAKIET NR 3 BOSTON SCIENTIFIC POLSKA SP. Z O.O.
WARSZAWA
2018-04-18 189 851,00