IV.1) OPIS IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia: Przetarg nieograniczony IV.1.2) Zamawiający żąda wniesienia wadium: Nie
Informacja na temat wadium
IV.1.3) Przewiduje się udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia: Nie
Należy podać informacje na temat udzielania zaliczek:
IV.1.4) Wymaga się złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia do ofert katalogów elektronicznych: Nie
Dopuszcza się złożenie ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia do ofert katalogów elektronicznych:
Nie
Informacje dodatkowe:
IV.1.5.) Wymaga się złożenia oferty wariantowej: Nie
Dopuszcza się złożenie oferty wariantowej
Złożenie oferty wariantowej dopuszcza się tylko z jednoczesnym złożeniem oferty zasadniczej:
IV.1.6) Przewidywana liczba wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do udziału w postępowaniu (przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem, dialog konkurencyjny, partnerstwo innowacyjne) Liczba wykonawców
Przewidywana minimalna liczba wykonawców
Maksymalna liczba wykonawców
Kryteria selekcji wykonawców:
IV.1.7) Informacje na temat umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów: Umowa ramowa będzie zawarta:
Czy przewiduje się ograniczenie liczby uczestników umowy ramowej:
Przewidziana maksymalna liczba uczestników umowy ramowej:
Informacje dodatkowe:
Zamówienie obejmuje ustanowienie dynamicznego systemu zakupów:
Adres strony internetowej, na której będą zamieszczone dodatkowe informacje dotyczące dynamicznego systemu zakupów:
Informacje dodatkowe:
W ramach umowy ramowej/dynamicznego systemu zakupów dopuszcza się złożenie ofert w formie katalogów elektronicznych:
Przewiduje się pobranie ze złożonych katalogów elektronicznych informacji potrzebnych do sporządzenia ofert w ramach umowy ramowej/dynamicznego systemu zakupów:
IV.1.8) Aukcja elektroniczna Przewidziane jest przeprowadzenie aukcji elektronicznej (przetarg nieograniczony, przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem) Należy podać adres strony internetowej, na której aukcja będzie prowadzona:
Należy wskazać elementy, których wartości będą przedmiotem aukcji elektronicznej: Przewiduje się ograniczenia co do przedstawionych wartości, wynikające z opisu przedmiotu zamówienia: Należy podać, które informacje zostaną udostępnione wykonawcom w trakcie aukcji elektronicznej oraz jaki będzie termin ich udostępnienia:
Informacje dotyczące przebiegu aukcji elektronicznej:
Jaki jest przewidziany sposób postępowania w toku aukcji elektronicznej i jakie będą warunki, na jakich wykonawcy będą mogli licytować (minimalne wysokości postąpień):
Informacje dotyczące wykorzystywanego sprzętu elektronicznego, rozwiązań i specyfikacji technicznych w zakresie połączeń:
Wymagania dotyczące rejestracji i identyfikacji wykonawców w aukcji elektronicznej:
Informacje o liczbie etapów aukcji elektronicznej i czasie ich trwania:
Czas trwania:
Czy wykonawcy, którzy nie złożyli nowych postąpień, zostaną zakwalifikowani do następnego etapu:
Warunki zamknięcia aukcji elektronicznej:
IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT IV.2.1) Kryteria oceny ofert: IV.2.2) Kryteria Kryteria | Znaczenie |
Oferowana cena | 60,00 |
Okres gwarancji | 20,00 |
Doświadczenie personelu kluczowego | 20,00 |
IV.2.3) Zastosowanie procedury, o której mowa w art. 24aa ust. 1 ustawy Pzp (przetarg nieograniczony)
Tak IV.3) Negocjacje z ogłoszeniem, dialog konkurencyjny, partnerstwo innowacyjne IV.3.1) Informacje na temat negocjacji z ogłoszeniem Minimalne wymagania, które muszą spełniać wszystkie oferty:
Przewidziane jest zastrzeżenie prawa do udzielenia zamówienia na podstawie ofert wstępnych bez przeprowadzenia negocjacji
Przewidziany jest podział negocjacji na etapy w celu ograniczenia liczby ofert:
Należy podać informacje na temat etapów negocjacji (w tym liczbę etapów):
Informacje dodatkowe
IV.3.2) Informacje na temat dialogu konkurencyjnego Opis potrzeb i wymagań zamawiającego lub informacja o sposobie uzyskania tego opisu:
Informacja o wysokości nagród dla wykonawców, którzy podczas dialogu konkurencyjnego przedstawili rozwiązania stanowiące podstawę do składania ofert, jeżeli zamawiający przewiduje nagrody:
Wstępny harmonogram postępowania:
Podział dialogu na etapy w celu ograniczenia liczby rozwiązań:
Należy podać informacje na temat etapów dialogu:
Informacje dodatkowe:
IV.3.3) Informacje na temat partnerstwa innowacyjnego Elementy opisu przedmiotu zamówienia definiujące minimalne wymagania, którym muszą odpowiadać wszystkie oferty:
Podział negocjacji na etapy w celu ograniczeniu liczby ofert podlegających negocjacjom poprzez zastosowanie kryteriów oceny ofert wskazanych w specyfikacji istotnych warunków zamówienia:
Informacje dodatkowe:
IV.4) Licytacja elektroniczna Adres strony internetowej, na której będzie prowadzona licytacja elektroniczna:
Adres strony internetowej, na której jest dostępny opis przedmiotu zamówienia w licytacji elektronicznej:
Wymagania dotyczące rejestracji i identyfikacji wykonawców w licytacji elektronicznej, w tym wymagania techniczne urządzeń informatycznych:
Sposób postępowania w toku licytacji elektronicznej, w tym określenie minimalnych wysokości postąpień:
Informacje o liczbie etapów licytacji elektronicznej i czasie ich trwania:
licytacja wieloetapowa
Wykonawcy, którzy nie złożyli nowych postąpień, zostaną zakwalifikowani do następnego etapu:
Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w licytacji elektronicznej:
Data:
godzina:
Termin otwarcia licytacji elektronicznej:
Termin i warunki zamknięcia licytacji elektronicznej:
Istotne dla stron postanowienia, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy w sprawie zamówienia publicznego, albo ogólne warunki umowy, albo wzór umowy:
Wymagania dotyczące zabezpieczenia należytego wykonania umowy:
Informacje dodatkowe:
IV.5) ZMIANA UMOWY Przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy: Nie Należy wskazać zakres, charakter zmian oraz warunki wprowadzenia zmian:
IV.6) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE IV.6.1) Sposób udostępniania informacji o charakterze poufnym (jeżeli dotyczy): Środki służące ochronie informacji o charakterze poufnym IV.6.2) Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: Data:
2017-06-02, godzina:
11:00,
Skrócenie terminu składania wniosków, ze względu na pilną potrzebę udzielenia zamówienia (przetarg nieograniczony, przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem):
Wskazać powody:
Język lub języki, w jakich mogą być sporządzane oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu
>
polski IV.6.3) Termin związania ofertą: do:
okres w dniach:
30 (od ostatecznego terminu składania ofert)
IV.6.4) Przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia: Nie IV.6.5) Przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki służące sfinansowaniu zamówień na badania naukowe lub prace rozwojowe, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane IV.6.6) Informacje dodatkowe: Część nr:
| 1 | Nazwa:
| zadanie 1 - wykonanie gleboznawczej klasyfikacji gruntów rolnych zalesionych dla działki 756, obręb Brzustów, gmina Inowłódz |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Aktualizacja ewidencji gruntów i budynków poprzez wykonanie gleboznawczej klasyfikacji gruntów rolnych zalesionych – art. 14 ust.7 ustawy z dnia 28 września 1991 roku o lasach ( Dz.U.z 2015 roku , poz. 2100 z późn. zm.), który stanowi, iż Starosta właściwy ze względu na położenie gruntu objętego zalesieniem dokonuje oceny udatności w czwartym lub piątym roku od zalesienia gruntu rolnego oraz przekwalifikuje z urzędu grunt rolny na leśny , jeżeli zalesienia dokonano na podstawie przepisów o wspieraniu rozwoju obszarów wiejskich ze środków pochodzących z sekcji Gwarancji Europejskiego Funduszu Orientacji i Gwarancji Rolnej. Działki położone: 1.Gmina Inowłódz, obręb Brzustów, dz. nr 756 2.Gmina Będków, obręb Drzazgowa Wola, dz. nr 572 3.Gmina Rzeczyca, obręb Roszkowa Wola, dz. nr 247, 4.Gmina Rzeczyca obręb Lubocz, dz. nr 275 5.Gmina Czerniewice, obręb Studzianki, dz. nr 407/2, 6.Gmina Czerniewice, obręb Wale, dz. nr 245, 7.Gmina Czerniewice, obręb Zubki Duże dz. nr 4 Wymagania techniczne określa ustawa z dnia 17 maja 1989 roku Prawo geodezyjne i kartograficzne ( Dz.U. z 2016 roku, poz. 1629 z późn. zm. ) wraz z aktami wykonawczymi wydanymi na jej podstawie oraz rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 12 września 2012 roku w sprawie gleboznawczej klasyfikacji gruntów ( Dz.U. z 2012 roku, poz. 1246). Od Zamawiającego Wykonawca otrzyma protokoły udatności upraw, a inne niezbędne do wykonania materiały pozyska we własnym zakresie. Wykonawca zobowiązany jest do przekazania Zamawiającemu w terminie nie później niż do 30 sierpnia 2017 roku, projektu ustalenia klasyfikacji,o którym mowa w § 5 ust.1 pkt 3 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 12 września 2012 roku w sprawie gleboznawczej klasyfikacji gruntów ( Dz.U.z 2012 , poz. 1246 ) celem jego wyłożenia na okres 14 dni do publicznego wglądu . Projekt ustalenia klasyfikacji powinien zawierać dokumenty wymienione w § 8 ust. 2 wyżej powołanego rozporządzenia tj. 1) mapę klasyfikacji, sporządzoną na kopii mapy ewidencyjnej, zawierającą w szczególności granice obszaru objętego klasyfikacją, ustalone granice zasięgów konturów typów gleb,ustalone granice zasięgów konturów klas bonitacyjnych, położenie odkrywek glebowych, dane opisowo-informacyjne. 2) Protokół zawierający: ogólną charakterystykę gruntów objętych klasyfikacją, zestawienie opisów odkrywek glebowych charakteryzujących typy, rodzaje i gatunki gleb, rodzaje użytków gruntowych oraz klasy bonitacyjne, informacje o mapie ewidencyjnej, podpisy klasyfikatora oraz właścicieli obecnych przy przeprowadzaniu czynności klasyfikacyjnych w terenie, datę sporządzenia. Zgodnie z § 9 ust.1 wyżej powołanego rozporządzenia starosta zawiadamia właścicieli o miejscu i terminie wyłożenia na okres 14 dni do publicznego wglądu projektu ustalenia klasyfikacji na co najmniej 14 dni przed tym terminem. Zgodnie z § 10 rozporządzenia w sprawie gleboznawczej klasyfikacji gruntów zastrzeżenia do projektu ustalenia klasyfikacji mogą być zgłaszane w okresie wyłożenia. W przypadku zgłoszonych zarzutów do projektu ustalenia klasyfikacji – Wykonawca jest zobowiązany do ustosunkowania się w sposób pisemny do zgłoszonych zarzutów w terminie 5 dni roboczych. Wykonawca zobowiązany jest do zgłoszenia w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Tomaszowie Maz. roboty geodezyjnej zgodnie z art. 12 ust.1 pkt 3 ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne. Przedmiot umowy stanowić będzie wykonanie dokumentacji w postaci operatu technicznego sporządzonego zgodnie z przepisami Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 9 listopada 2011 roku w sprawie standardów technicznych wykonywania geodezyjnych pomiarów sytuacyjnych i wysokościowych oraz opracowania wyników tych pomiarów do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego ( Dz.U.z 2011 roku, nr 263, poz. 1572) oraz dokumentów służących jako podstawę do wydania decyzji klasyfikacyjnej ( m.in. wykaz zmian gruntowych, mapa klasyfikacyjna – po dwie sztuki luzem).
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 71351500-8, 71354000-4
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT: 0,0
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach:
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia:
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
Oferowana cena | 60,00 |
okres gwarancji | 20,00 |
Doświadczenie personelu klucowego | 20,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:Część nr:
| 2 | Nazwa:
| zadanie 2 - wykonanie gleboznawczej klasyfikacji gruntów rolnych zalesionych dla działki 572, obręb Drzazgowa Wola, gmina Będków |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Aktualizacja ewidencji gruntów i budynków poprzez wykonanie gleboznawczej klasyfikacji gruntów rolnych zalesionych – art. 14 ust.7 ustawy z dnia 28 września 1991 roku o lasach ( Dz.U.z 2015 roku , poz. 2100 z późn. zm.), który stanowi, iż Starosta właściwy ze względu na położenie gruntu objętego zalesieniem dokonuje oceny udatności w czwartym lub piątym roku od zalesienia gruntu rolnego oraz przekwalifikuje z urzędu grunt rolny na leśny , jeżeli zalesienia dokonano na podstawie przepisów o wspieraniu rozwoju obszarów wiejskich ze środków pochodzących z sekcji Gwarancji Europejskiego Funduszu Orientacji i Gwarancji Rolnej. Działki położone: 1.Gmina Inowłódz, obręb Brzustów, dz. nr 756 2.Gmina Będków, obręb Drzazgowa Wola, dz. nr 572 3.Gmina Rzeczyca, obręb Roszkowa Wola, dz. nr 247, 4.Gmina Rzeczyca obręb Lubocz, dz. nr 275 5.Gmina Czerniewice, obręb Studzianki, dz. nr 407/2, 6.Gmina Czerniewice, obręb Wale, dz. nr 245, 7.Gmina Czerniewice, obręb Zubki Duże dz. nr 4 Wymagania techniczne określa ustawa z dnia 17 maja 1989 roku Prawo geodezyjne i kartograficzne ( Dz.U. z 2016 roku, poz. 1629 z późn. zm. ) wraz z aktami wykonawczymi wydanymi na jej podstawie oraz rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 12 września 2012 roku w sprawie gleboznawczej klasyfikacji gruntów ( Dz.U. z 2012 roku, poz. 1246). Od Zamawiającego Wykonawca otrzyma protokoły udatności upraw, a inne niezbędne do wykonania materiały pozyska we własnym zakresie. Wykonawca zobowiązany jest do przekazania Zamawiającemu w terminie nie później niż do 30 sierpnia 2017 roku, projektu ustalenia klasyfikacji,o którym mowa w § 5 ust.1 pkt 3 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 12 września 2012 roku w sprawie gleboznawczej klasyfikacji gruntów ( Dz.U.z 2012 , poz. 1246 ) celem jego wyłożenia na okres 14 dni do publicznego wglądu . Projekt ustalenia klasyfikacji powinien zawierać dokumenty wymienione w § 8 ust. 2 wyżej powołanego rozporządzenia tj. 1) mapę klasyfikacji, sporządzoną na kopii mapy ewidencyjnej, zawierającą w szczególności granice obszaru objętego klasyfikacją, ustalone granice zasięgów konturów typów gleb,ustalone granice zasięgów konturów klas bonitacyjnych, położenie odkrywek glebowych, dane opisowo-informacyjne. 2) Protokół zawierający: ogólną charakterystykę gruntów objętych klasyfikacją, zestawienie opisów odkrywek glebowych charakteryzujących typy, rodzaje i gatunki gleb, rodzaje użytków gruntowych oraz klasy bonitacyjne, informacje o mapie ewidencyjnej, podpisy klasyfikatora oraz właścicieli obecnych przy przeprowadzaniu czynności klasyfikacyjnych w terenie, datę sporządzenia. Zgodnie z § 9 ust.1 wyżej powołanego rozporządzenia starosta zawiadamia właścicieli o miejscu i terminie wyłożenia na okres 14 dni do publicznego wglądu projektu ustalenia klasyfikacji na co najmniej 14 dni przed tym terminem. Zgodnie z § 10 rozporządzenia w sprawie gleboznawczej klasyfikacji gruntów zastrzeżenia do projektu ustalenia klasyfikacji mogą być zgłaszane w okresie wyłożenia. W przypadku zgłoszonych zarzutów do projektu ustalenia klasyfikacji – Wykonawca jest zobowiązany do ustosunkowania się w sposób pisemny do zgłoszonych zarzutów w terminie 5 dni roboczych. Wykonawca zobowiązany jest do zgłoszenia w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Tomaszowie Maz. roboty geodezyjnej zgodnie z art. 12 ust.1 pkt 3 ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne. Przedmiot umowy stanowić będzie wykonanie dokumentacji w postaci operatu technicznego sporządzonego zgodnie z przepisami Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 9 listopada 2011 roku w sprawie standardów technicznych wykonywania geodezyjnych pomiarów sytuacyjnych i wysokościowych oraz opracowania wyników tych pomiarów do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego ( Dz.U.z 2011 roku, nr 263, poz. 1572) oraz dokumentów służących jako podstawę do wydania decyzji klasyfikacyjnej ( m.in. wykaz zmian gruntowych, mapa klasyfikacyjna – po dwie sztuki luzem).
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 71351500-8, 71354000-4
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT: 0,0
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach:
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia: 2017-10-15
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
Oferowana cena | 60,00 |
okres gwarancji | 20,00 |
Doświadczenie personelu klucowego | 20,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:Część nr:
| 3 | Nazwa:
| zadanie 3 - wykonanie gleboznawczej klasyfikacji gruntów rolnych zalesionych dla działki 247, obręb Roszkowa Wola , gmina Rzeczyca |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Aktualizacja ewidencji gruntów i budynków poprzez wykonanie gleboznawczej klasyfikacji gruntów rolnych zalesionych – art. 14 ust.7 ustawy z dnia 28 września 1991 roku o lasach ( Dz.U.z 2015 roku , poz. 2100 z późn. zm.), który stanowi, iż Starosta właściwy ze względu na położenie gruntu objętego zalesieniem dokonuje oceny udatności w czwartym lub piątym roku od zalesienia gruntu rolnego oraz przekwalifikuje z urzędu grunt rolny na leśny , jeżeli zalesienia dokonano na podstawie przepisów o wspieraniu rozwoju obszarów wiejskich ze środków pochodzących z sekcji Gwarancji Europejskiego Funduszu Orientacji i Gwarancji Rolnej. Działki położone: 1.Gmina Inowłódz, obręb Brzustów, dz. nr 756 2.Gmina Będków, obręb Drzazgowa Wola, dz. nr 572 3.Gmina Rzeczyca, obręb Roszkowa Wola, dz. nr 247, 4.Gmina Rzeczyca obręb Lubocz, dz. nr 275 5.Gmina Czerniewice, obręb Studzianki, dz. nr 407/2, 6.Gmina Czerniewice, obręb Wale, dz. nr 245, 7.Gmina Czerniewice, obręb Zubki Duże dz. nr 4 Wymagania techniczne określa ustawa z dnia 17 maja 1989 roku Prawo geodezyjne i kartograficzne ( Dz.U. z 2016 roku, poz. 1629 z późn. zm. ) wraz z aktami wykonawczymi wydanymi na jej podstawie oraz rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 12 września 2012 roku w sprawie gleboznawczej klasyfikacji gruntów ( Dz.U. z 2012 roku, poz. 1246). Od Zamawiającego Wykonawca otrzyma protokoły udatności upraw, a inne niezbędne do wykonania materiały pozyska we własnym zakresie. Wykonawca zobowiązany jest do przekazania Zamawiającemu w terminie nie później niż do 30 sierpnia 2017 roku, projektu ustalenia klasyfikacji,o którym mowa w § 5 ust.1 pkt 3 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 12 września 2012 roku w sprawie gleboznawczej klasyfikacji gruntów ( Dz.U.z 2012 , poz. 1246 ) celem jego wyłożenia na okres 14 dni do publicznego wglądu . Projekt ustalenia klasyfikacji powinien zawierać dokumenty wymienione w § 8 ust. 2 wyżej powołanego rozporządzenia tj. 1) mapę klasyfikacji, sporządzoną na kopii mapy ewidencyjnej, zawierającą w szczególności granice obszaru objętego klasyfikacją, ustalone granice zasięgów konturów typów gleb,ustalone granice zasięgów konturów klas bonitacyjnych, położenie odkrywek glebowych, dane opisowo-informacyjne. 2) Protokół zawierający: ogólną charakterystykę gruntów objętych klasyfikacją, zestawienie opisów odkrywek glebowych charakteryzujących typy, rodzaje i gatunki gleb, rodzaje użytków gruntowych oraz klasy bonitacyjne, informacje o mapie ewidencyjnej, podpisy klasyfikatora oraz właścicieli obecnych przy przeprowadzaniu czynności klasyfikacyjnych w terenie, datę sporządzenia. Zgodnie z § 9 ust.1 wyżej powołanego rozporządzenia starosta zawiadamia właścicieli o miejscu i terminie wyłożenia na okres 14 dni do publicznego wglądu projektu ustalenia klasyfikacji na co najmniej 14 dni przed tym terminem. Zgodnie z § 10 rozporządzenia w sprawie gleboznawczej klasyfikacji gruntów zastrzeżenia do projektu ustalenia klasyfikacji mogą być zgłaszane w okresie wyłożenia. W przypadku zgłoszonych zarzutów do projektu ustalenia klasyfikacji – Wykonawca jest zobowiązany do ustosunkowania się w sposób pisemny do zgłoszonych zarzutów w terminie 5 dni roboczych. Wykonawca zobowiązany jest do zgłoszenia w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Tomaszowie Maz. roboty geodezyjnej zgodnie z art. 12 ust.1 pkt 3 ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne. Przedmiot umowy stanowić będzie wykonanie dokumentacji w postaci operatu technicznego sporządzonego zgodnie z przepisami Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 9 listopada 2011 roku w sprawie standardów technicznych wykonywania geodezyjnych pomiarów sytuacyjnych i wysokościowych oraz opracowania wyników tych pomiarów do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego ( Dz.U.z 2011 roku, nr 263, poz. 1572) oraz dokumentów służących jako podstawę do wydania decyzji klasyfikacyjnej ( m.in. wykaz zmian gruntowych, mapa klasyfikacyjna – po dwie sztuki luzem).
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 71351500-8, 71354000-4
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT: 0,0
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach:
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia: 2017-10-15
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
Oferowana cena | 60,00 |
okres gwarancji | 20,00 |
Doświadczenie personelu klucowego | 20,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:Część nr:
| 4 | Nazwa:
| zadanie 4 - wykonanie gleboznawczej klasyfikacji gruntów rolnych zalesionych dla działki 275, obręb Lubocz, gmina Rzeczyca |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Aktualizacja ewidencji gruntów i budynków poprzez wykonanie gleboznawczej klasyfikacji gruntów rolnych zalesionych – art. 14 ust.7 ustawy z dnia 28 września 1991 roku o lasach ( Dz.U.z 2015 roku , poz. 2100 z późn. zm.), który stanowi, iż Starosta właściwy ze względu na położenie gruntu objętego zalesieniem dokonuje oceny udatności w czwartym lub piątym roku od zalesienia gruntu rolnego oraz przekwalifikuje z urzędu grunt rolny na leśny , jeżeli zalesienia dokonano na podstawie przepisów o wspieraniu rozwoju obszarów wiejskich ze środków pochodzących z sekcji Gwarancji Europejskiego Funduszu Orientacji i Gwarancji Rolnej. Działki położone: 1.Gmina Inowłódz, obręb Brzustów, dz. nr 756 2.Gmina Będków, obręb Drzazgowa Wola, dz. nr 572 3.Gmina Rzeczyca, obręb Roszkowa Wola, dz. nr 247, 4.Gmina Rzeczyca obręb Lubocz, dz. nr 275 5.Gmina Czerniewice, obręb Studzianki, dz. nr 407/2, 6.Gmina Czerniewice, obręb Wale, dz. nr 245, 7.Gmina Czerniewice, obręb Zubki Duże dz. nr 4 Wymagania techniczne określa ustawa z dnia 17 maja 1989 roku Prawo geodezyjne i kartograficzne ( Dz.U. z 2016 roku, poz. 1629 z późn. zm. ) wraz z aktami wykonawczymi wydanymi na jej podstawie oraz rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 12 września 2012 roku w sprawie gleboznawczej klasyfikacji gruntów ( Dz.U. z 2012 roku, poz. 1246). Od Zamawiającego Wykonawca otrzyma protokoły udatności upraw, a inne niezbędne do wykonania materiały pozyska we własnym zakresie. Wykonawca zobowiązany jest do przekazania Zamawiającemu w terminie nie później niż do 30 sierpnia 2017 roku, projektu ustalenia klasyfikacji,o którym mowa w § 5 ust.1 pkt 3 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 12 września 2012 roku w sprawie gleboznawczej klasyfikacji gruntów ( Dz.U.z 2012 , poz. 1246 ) celem jego wyłożenia na okres 14 dni do publicznego wglądu . Projekt ustalenia klasyfikacji powinien zawierać dokumenty wymienione w § 8 ust. 2 wyżej powołanego rozporządzenia tj. 1) mapę klasyfikacji, sporządzoną na kopii mapy ewidencyjnej, zawierającą w szczególności granice obszaru objętego klasyfikacją, ustalone granice zasięgów konturów typów gleb,ustalone granice zasięgów konturów klas bonitacyjnych, położenie odkrywek glebowych, dane opisowo-informacyjne. 2) Protokół zawierający: ogólną charakterystykę gruntów objętych klasyfikacją, zestawienie opisów odkrywek glebowych charakteryzujących typy, rodzaje i gatunki gleb, rodzaje użytków gruntowych oraz klasy bonitacyjne, informacje o mapie ewidencyjnej, podpisy klasyfikatora oraz właścicieli obecnych przy przeprowadzaniu czynności klasyfikacyjnych w terenie, datę sporządzenia. Zgodnie z § 9 ust.1 wyżej powołanego rozporządzenia starosta zawiadamia właścicieli o miejscu i terminie wyłożenia na okres 14 dni do publicznego wglądu projektu ustalenia klasyfikacji na co najmniej 14 dni przed tym terminem. Zgodnie z § 10 rozporządzenia w sprawie gleboznawczej klasyfikacji gruntów zastrzeżenia do projektu ustalenia klasyfikacji mogą być zgłaszane w okresie wyłożenia. W przypadku zgłoszonych zarzutów do projektu ustalenia klasyfikacji – Wykonawca jest zobowiązany do ustosunkowania się w sposób pisemny do zgłoszonych zarzutów w terminie 5 dni roboczych. Wykonawca zobowiązany jest do zgłoszenia w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Tomaszowie Maz. roboty geodezyjnej zgodnie z art. 12 ust.1 pkt 3 ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne. Przedmiot umowy stanowić będzie wykonanie dokumentacji w postaci operatu technicznego sporządzonego zgodnie z przepisami Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 9 listopada 2011 roku w sprawie standardów technicznych wykonywania geodezyjnych pomiarów sytuacyjnych i wysokościowych oraz opracowania wyników tych pomiarów do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego ( Dz.U.z 2011 roku, nr 263, poz. 1572) oraz dokumentów służących jako podstawę do wydania decyzji klasyfikacyjnej ( m.in. wykaz zmian gruntowych, mapa klasyfikacyjna – po dwie sztuki luzem).
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 71351500-8, 71354000-4
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT: 0,0
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach:
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia: 2017-10-15
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
Oferowana cena | 60,00 |
okres gwarancji | 20,00 |
okres gwarancji | 20,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:Część nr:
| 5 | Nazwa:
| zadanie 5 - wykonanie gleboznawczej klasyfikacji gruntów rolnych zalesionych dla działki 407/2, obręb Studzianki, gmina Czerniewice |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Aktualizacja ewidencji gruntów i budynków poprzez wykonanie gleboznawczej klasyfikacji gruntów rolnych zalesionych – art. 14 ust.7 ustawy z dnia 28 września 1991 roku o lasach ( Dz.U.z 2015 roku , poz. 2100 z późn. zm.), który stanowi, iż Starosta właściwy ze względu na położenie gruntu objętego zalesieniem dokonuje oceny udatności w czwartym lub piątym roku od zalesienia gruntu rolnego oraz przekwalifikuje z urzędu grunt rolny na leśny , jeżeli zalesienia dokonano na podstawie przepisów o wspieraniu rozwoju obszarów wiejskich ze środków pochodzących z sekcji Gwarancji Europejskiego Funduszu Orientacji i Gwarancji Rolnej. Działki położone: 1.Gmina Inowłódz, obręb Brzustów, dz. nr 756 2.Gmina Będków, obręb Drzazgowa Wola, dz. nr 572 3.Gmina Rzeczyca, obręb Roszkowa Wola, dz. nr 247, 4.Gmina Rzeczyca obręb Lubocz, dz. nr 275 5.Gmina Czerniewice, obręb Studzianki, dz. nr 407/2, 6.Gmina Czerniewice, obręb Wale, dz. nr 245, 7.Gmina Czerniewice, obręb Zubki Duże dz. nr 4 Wymagania techniczne określa ustawa z dnia 17 maja 1989 roku Prawo geodezyjne i kartograficzne ( Dz.U. z 2016 roku, poz. 1629 z późn. zm. ) wraz z aktami wykonawczymi wydanymi na jej podstawie oraz rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 12 września 2012 roku w sprawie gleboznawczej klasyfikacji gruntów ( Dz.U. z 2012 roku, poz. 1246). Od Zamawiającego Wykonawca otrzyma protokoły udatności upraw, a inne niezbędne do wykonania materiały pozyska we własnym zakresie. Wykonawca zobowiązany jest do przekazania Zamawiającemu w terminie nie później niż do 30 sierpnia 2017 roku, projektu ustalenia klasyfikacji,o którym mowa w § 5 ust.1 pkt 3 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 12 września 2012 roku w sprawie gleboznawczej klasyfikacji gruntów ( Dz.U.z 2012 , poz. 1246 ) celem jego wyłożenia na okres 14 dni do publicznego wglądu . Projekt ustalenia klasyfikacji powinien zawierać dokumenty wymienione w § 8 ust. 2 wyżej powołanego rozporządzenia tj. 1) mapę klasyfikacji, sporządzoną na kopii mapy ewidencyjnej, zawierającą w szczególności granice obszaru objętego klasyfikacją, ustalone granice zasięgów konturów typów gleb,ustalone granice zasięgów konturów klas bonitacyjnych, położenie odkrywek glebowych, dane opisowo-informacyjne. 2) Protokół zawierający: ogólną charakterystykę gruntów objętych klasyfikacją, zestawienie opisów odkrywek glebowych charakteryzujących typy, rodzaje i gatunki gleb, rodzaje użytków gruntowych oraz klasy bonitacyjne, informacje o mapie ewidencyjnej, podpisy klasyfikatora oraz właścicieli obecnych przy przeprowadzaniu czynności klasyfikacyjnych w terenie, datę sporządzenia. Zgodnie z § 9 ust.1 wyżej powołanego rozporządzenia starosta zawiadamia właścicieli o miejscu i terminie wyłożenia na okres 14 dni do publicznego wglądu projektu ustalenia klasyfikacji na co najmniej 14 dni przed tym terminem. Zgodnie z § 10 rozporządzenia w sprawie gleboznawczej klasyfikacji gruntów zastrzeżenia do projektu ustalenia klasyfikacji mogą być zgłaszane w okresie wyłożenia. W przypadku zgłoszonych zarzutów do projektu ustalenia klasyfikacji – Wykonawca jest zobowiązany do ustosunkowania się w sposób pisemny do zgłoszonych zarzutów w terminie 5 dni roboczych. Wykonawca zobowiązany jest do zgłoszenia w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Tomaszowie Maz. roboty geodezyjnej zgodnie z art. 12 ust.1 pkt 3 ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne. Przedmiot umowy stanowić będzie wykonanie dokumentacji w postaci operatu technicznego sporządzonego zgodnie z przepisami Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 9 listopada 2011 roku w sprawie standardów technicznych wykonywania geodezyjnych pomiarów sytuacyjnych i wysokościowych oraz opracowania wyników tych pomiarów do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego ( Dz.U.z 2011 roku, nr 263, poz. 1572) oraz dokumentów służących jako podstawę do wydania decyzji klasyfikacyjnej ( m.in. wykaz zmian gruntowych, mapa klasyfikacyjna – po dwie sztuki luzem).
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 71351500-8, 71354000-4
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT: 0,0
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach:
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia: 2017-10-15
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
Oferowana cena | 60,00 |
okres gwarancji | 20,00 |
Doświadczenie personelu klucowego | 20,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:Część nr:
| 6 | Nazwa:
| zadanie 6 - wykonanie gleboznawczej klasyfikacji gruntów rolnych zalesionych dla działki 245, obręb Wale, gmina Czerniewice |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Aktualizacja ewidencji gruntów i budynków poprzez wykonanie gleboznawczej klasyfikacji gruntów rolnych zalesionych – art. 14 ust.7 ustawy z dnia 28 września 1991 roku o lasach ( Dz.U.z 2015 roku , poz. 2100 z późn. zm.), który stanowi, iż Starosta właściwy ze względu na położenie gruntu objętego zalesieniem dokonuje oceny udatności w czwartym lub piątym roku od zalesienia gruntu rolnego oraz przekwalifikuje z urzędu grunt rolny na leśny , jeżeli zalesienia dokonano na podstawie przepisów o wspieraniu rozwoju obszarów wiejskich ze środków pochodzących z sekcji Gwarancji Europejskiego Funduszu Orientacji i Gwarancji Rolnej. Działki położone: 1.Gmina Inowłódz, obręb Brzustów, dz. nr 756 2.Gmina Będków, obręb Drzazgowa Wola, dz. nr 572 3.Gmina Rzeczyca, obręb Roszkowa Wola, dz. nr 247, 4.Gmina Rzeczyca obręb Lubocz, dz. nr 275 5.Gmina Czerniewice, obręb Studzianki, dz. nr 407/2, 6.Gmina Czerniewice, obręb Wale, dz. nr 245, 7.Gmina Czerniewice, obręb Zubki Duże dz. nr 4 Wymagania techniczne określa ustawa z dnia 17 maja 1989 roku Prawo geodezyjne i kartograficzne ( Dz.U. z 2016 roku, poz. 1629 z późn. zm. ) wraz z aktami wykonawczymi wydanymi na jej podstawie oraz rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 12 września 2012 roku w sprawie gleboznawczej klasyfikacji gruntów ( Dz.U. z 2012 roku, poz. 1246). Od Zamawiającego Wykonawca otrzyma protokoły udatności upraw, a inne niezbędne do wykonania materiały pozyska we własnym zakresie. Wykonawca zobowiązany jest do przekazania Zamawiającemu w terminie nie później niż do 30 sierpnia 2017 roku, projektu ustalenia klasyfikacji,o którym mowa w § 5 ust.1 pkt 3 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 12 września 2012 roku w sprawie gleboznawczej klasyfikacji gruntów ( Dz.U.z 2012 , poz. 1246 ) celem jego wyłożenia na okres 14 dni do publicznego wglądu . Projekt ustalenia klasyfikacji powinien zawierać dokumenty wymienione w § 8 ust. 2 wyżej powołanego rozporządzenia tj. 1) mapę klasyfikacji, sporządzoną na kopii mapy ewidencyjnej, zawierającą w szczególności granice obszaru objętego klasyfikacją, ustalone granice zasięgów konturów typów gleb,ustalone granice zasięgów konturów klas bonitacyjnych, położenie odkrywek glebowych, dane opisowo-informacyjne. 2) Protokół zawierający: ogólną charakterystykę gruntów objętych klasyfikacją, zestawienie opisów odkrywek glebowych charakteryzujących typy, rodzaje i gatunki gleb, rodzaje użytków gruntowych oraz klasy bonitacyjne, informacje o mapie ewidencyjnej, podpisy klasyfikatora oraz właścicieli obecnych przy przeprowadzaniu czynności klasyfikacyjnych w terenie, datę sporządzenia. Zgodnie z § 9 ust.1 wyżej powołanego rozporządzenia starosta zawiadamia właścicieli o miejscu i terminie wyłożenia na okres 14 dni do publicznego wglądu projektu ustalenia klasyfikacji na co najmniej 14 dni przed tym terminem. Zgodnie z § 10 rozporządzenia w sprawie gleboznawczej klasyfikacji gruntów zastrzeżenia do projektu ustalenia klasyfikacji mogą być zgłaszane w okresie wyłożenia. W przypadku zgłoszonych zarzutów do projektu ustalenia klasyfikacji – Wykonawca jest zobowiązany do ustosunkowania się w sposób pisemny do zgłoszonych zarzutów w terminie 5 dni roboczych. Wykonawca zobowiązany jest do zgłoszenia w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Tomaszowie Maz. roboty geodezyjnej zgodnie z art. 12 ust.1 pkt 3 ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne. Przedmiot umowy stanowić będzie wykonanie dokumentacji w postaci operatu technicznego sporządzonego zgodnie z przepisami Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 9 listopada 2011 roku w sprawie standardów technicznych wykonywania geodezyjnych pomiarów sytuacyjnych i wysokościowych oraz opracowania wyników tych pomiarów do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego ( Dz.U.z 2011 roku, nr 263, poz. 1572) oraz dokumentów służących jako podstawę do wydania decyzji klasyfikacyjnej ( m.in. wykaz zmian gruntowych, mapa klasyfikacyjna – po dwie sztuki luzem).
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 71351500-8, 71354000-4
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT: 0,0
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach:
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia: 2017-10-15
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
Oferowana cena | 60,00 |
okres gwarancji | 20,00 |
Doświadczenie personelu klucowego | 20,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:Część nr:
| 7 | Nazwa:
| zadanie 7 - wykonanie gleboznawczej klasyfikacji gruntów rolnych zalesionych dla działki 4, obręb Zubki Duże , gmina Czerniewice |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Aktualizacja ewidencji gruntów i budynków poprzez wykonanie gleboznawczej klasyfikacji gruntów rolnych zalesionych – art. 14 ust.7 ustawy z dnia 28 września 1991 roku o lasach ( Dz.U.z 2015 roku , poz. 2100 z późn. zm.), który stanowi, iż Starosta właściwy ze względu na położenie gruntu objętego zalesieniem dokonuje oceny udatności w czwartym lub piątym roku od zalesienia gruntu rolnego oraz przekwalifikuje z urzędu grunt rolny na leśny , jeżeli zalesienia dokonano na podstawie przepisów o wspieraniu rozwoju obszarów wiejskich ze środków pochodzących z sekcji Gwarancji Europejskiego Funduszu Orientacji i Gwarancji Rolnej. Działki położone: 1.Gmina Inowłódz, obręb Brzustów, dz. nr 756 2.Gmina Będków, obręb Drzazgowa Wola, dz. nr 572 3.Gmina Rzeczyca, obręb Roszkowa Wola, dz. nr 247, 4.Gmina Rzeczyca obręb Lubocz, dz. nr 275 5.Gmina Czerniewice, obręb Studzianki, dz. nr 407/2, 6.Gmina Czerniewice, obręb Wale, dz. nr 245, 7.Gmina Czerniewice, obręb Zubki Duże dz. nr 4 Wymagania techniczne określa ustawa z dnia 17 maja 1989 roku Prawo geodezyjne i kartograficzne ( Dz.U. z 2016 roku, poz. 1629 z późn. zm. ) wraz z aktami wykonawczymi wydanymi na jej podstawie oraz rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 12 września 2012 roku w sprawie gleboznawczej klasyfikacji gruntów ( Dz.U. z 2012 roku, poz. 1246). Od Zamawiającego Wykonawca otrzyma protokoły udatności upraw, a inne niezbędne do wykonania materiały pozyska we własnym zakresie. Wykonawca zobowiązany jest do przekazania Zamawiającemu w terminie nie później niż do 30 sierpnia 2017 roku, projektu ustalenia klasyfikacji,o którym mowa w § 5 ust.1 pkt 3 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 12 września 2012 roku w sprawie gleboznawczej klasyfikacji gruntów ( Dz.U.z 2012 , poz. 1246 ) celem jego wyłożenia na okres 14 dni do publicznego wglądu . Projekt ustalenia klasyfikacji powinien zawierać dokumenty wymienione w § 8 ust. 2 wyżej powołanego rozporządzenia tj. 1) mapę klasyfikacji, sporządzoną na kopii mapy ewidencyjnej, zawierającą w szczególności granice obszaru objętego klasyfikacją, ustalone granice zasięgów konturów typów gleb,ustalone granice zasięgów konturów klas bonitacyjnych, położenie odkrywek glebowych, dane opisowo-informacyjne. 2) Protokół zawierający: ogólną charakterystykę gruntów objętych klasyfikacją, zestawienie opisów odkrywek glebowych charakteryzujących typy, rodzaje i gatunki gleb, rodzaje użytków gruntowych oraz klasy bonitacyjne, informacje o mapie ewidencyjnej, podpisy klasyfikatora oraz właścicieli obecnych przy przeprowadzaniu czynności klasyfikacyjnych w terenie, datę sporządzenia. Zgodnie z § 9 ust.1 wyżej powołanego rozporządzenia starosta zawiadamia właścicieli o miejscu i terminie wyłożenia na okres 14 dni do publicznego wglądu projektu ustalenia klasyfikacji na co najmniej 14 dni przed tym terminem. Zgodnie z § 10 rozporządzenia w sprawie gleboznawczej klasyfikacji gruntów zastrzeżenia do projektu ustalenia klasyfikacji mogą być zgłaszane w okresie wyłożenia. W przypadku zgłoszonych zarzutów do projektu ustalenia klasyfikacji – Wykonawca jest zobowiązany do ustosunkowania się w sposób pisemny do zgłoszonych zarzutów w terminie 5 dni roboczych. Wykonawca zobowiązany jest do zgłoszenia w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Tomaszowie Maz. roboty geodezyjnej zgodnie z art. 12 ust.1 pkt 3 ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne. Przedmiot umowy stanowić będzie wykonanie dokumentacji w postaci operatu technicznego sporządzonego zgodnie z przepisami Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 9 listopada 2011 roku w sprawie standardów technicznych wykonywania geodezyjnych pomiarów sytuacyjnych i wysokościowych oraz opracowania wyników tych pomiarów do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego ( Dz.U.z 2011 roku, nr 263, poz. 1572) oraz dokumentów służących jako podstawę do wydania decyzji klasyfikacyjnej ( m.in. wykaz zmian gruntowych, mapa klasyfikacyjna – po dwie sztuki luzem).
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 71351500-8, 71354000-4
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT: 0,0
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach:
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia: 2017-10-15
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
Oferowana cena | 60,00 |
okres gwarancji | 20,00 |
Doświadczenie personelu klucowego | 20,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE: