IV.1) OPIS IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia: Przetarg nieograniczony IV.1.2) Zamawiający żąda wniesienia wadium: Nie
Informacja na temat wadium
IV.1.3) Przewiduje się udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia: Nie
Należy podać informacje na temat udzielania zaliczek:
IV.1.4) Wymaga się złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia do ofert katalogów elektronicznych: Nie
Dopuszcza się złożenie ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia do ofert katalogów elektronicznych:
Nie
Informacje dodatkowe:
IV.1.5.) Wymaga się złożenia oferty wariantowej: Nie
Dopuszcza się złożenie oferty wariantowej
Nie
Złożenie oferty wariantowej dopuszcza się tylko z jednoczesnym złożeniem oferty zasadniczej:
Nie
IV.1.6) Przewidywana liczba wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do udziału w postępowaniu (przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem, dialog konkurencyjny, partnerstwo innowacyjne) Liczba wykonawców
Przewidywana minimalna liczba wykonawców
Maksymalna liczba wykonawców
Kryteria selekcji wykonawców:
IV.1.7) Informacje na temat umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów: Umowa ramowa będzie zawarta:
Czy przewiduje się ograniczenie liczby uczestników umowy ramowej:
Przewidziana maksymalna liczba uczestników umowy ramowej:
Informacje dodatkowe:
Zamówienie obejmuje ustanowienie dynamicznego systemu zakupów:
Adres strony internetowej, na której będą zamieszczone dodatkowe informacje dotyczące dynamicznego systemu zakupów:
Informacje dodatkowe:
W ramach umowy ramowej/dynamicznego systemu zakupów dopuszcza się złożenie ofert w formie katalogów elektronicznych:
Przewiduje się pobranie ze złożonych katalogów elektronicznych informacji potrzebnych do sporządzenia ofert w ramach umowy ramowej/dynamicznego systemu zakupów:
Nie
IV.1.8) Aukcja elektroniczna Przewidziane jest przeprowadzenie aukcji elektronicznej (przetarg nieograniczony, przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem) Należy podać adres strony internetowej, na której aukcja będzie prowadzona:
Należy wskazać elementy, których wartości będą przedmiotem aukcji elektronicznej: Przewiduje się ograniczenia co do przedstawionych wartości, wynikające z opisu przedmiotu zamówienia: Należy podać, które informacje zostaną udostępnione wykonawcom w trakcie aukcji elektronicznej oraz jaki będzie termin ich udostępnienia:
Informacje dotyczące przebiegu aukcji elektronicznej:
Jaki jest przewidziany sposób postępowania w toku aukcji elektronicznej i jakie będą warunki, na jakich wykonawcy będą mogli licytować (minimalne wysokości postąpień):
Informacje dotyczące wykorzystywanego sprzętu elektronicznego, rozwiązań i specyfikacji technicznych w zakresie połączeń:
Wymagania dotyczące rejestracji i identyfikacji wykonawców w aukcji elektronicznej:
Informacje o liczbie etapów aukcji elektronicznej i czasie ich trwania:
Czas trwania:
Czy wykonawcy, którzy nie złożyli nowych postąpień, zostaną zakwalifikowani do następnego etapu: Nie
Warunki zamknięcia aukcji elektronicznej:
IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT IV.2.1) Kryteria oceny ofert: IV.2.2) Kryteria Kryteria | Znaczenie |
cena | 60 |
termin wykonania | 40 |
IV.2.3) Zastosowanie procedury, o której mowa w art. 24aa ust. 1 ustawy Pzp (przetarg nieograniczony)
Tak IV.3) Negocjacje z ogłoszeniem, dialog konkurencyjny, partnerstwo innowacyjne IV.3.1) Informacje na temat negocjacji z ogłoszeniem Minimalne wymagania, które muszą spełniać wszystkie oferty:
Przewidziane jest zastrzeżenie prawa do udzielenia zamówienia na podstawie ofert wstępnych bez przeprowadzenia negocjacji
Przewidziany jest podział negocjacji na etapy w celu ograniczenia liczby ofert:
Należy podać informacje na temat etapów negocjacji (w tym liczbę etapów):
Informacje dodatkowe
IV.3.2) Informacje na temat dialogu konkurencyjnego Opis potrzeb i wymagań zamawiającego lub informacja o sposobie uzyskania tego opisu:
Informacja o wysokości nagród dla wykonawców, którzy podczas dialogu konkurencyjnego przedstawili rozwiązania stanowiące podstawę do składania ofert, jeżeli zamawiający przewiduje nagrody:
Wstępny harmonogram postępowania:
Podział dialogu na etapy w celu ograniczenia liczby rozwiązań:
Nie Należy podać informacje na temat etapów dialogu:
Informacje dodatkowe:
IV.3.3) Informacje na temat partnerstwa innowacyjnego Elementy opisu przedmiotu zamówienia definiujące minimalne wymagania, którym muszą odpowiadać wszystkie oferty:
Podział negocjacji na etapy w celu ograniczeniu liczby ofert podlegających negocjacjom poprzez zastosowanie kryteriów oceny ofert wskazanych w specyfikacji istotnych warunków zamówienia:
Nie Informacje dodatkowe:
IV.4) Licytacja elektroniczna Adres strony internetowej, na której będzie prowadzona licytacja elektroniczna:
Adres strony internetowej, na której jest dostępny opis przedmiotu zamówienia w licytacji elektronicznej:
Wymagania dotyczące rejestracji i identyfikacji wykonawców w licytacji elektronicznej, w tym wymagania techniczne urządzeń informatycznych:
Sposób postępowania w toku licytacji elektronicznej, w tym określenie minimalnych wysokości postąpień:
Informacje o liczbie etapów licytacji elektronicznej i czasie ich trwania:
licytacja wieloetapowa
Wykonawcy, którzy nie złożyli nowych postąpień, zostaną zakwalifikowani do następnego etapu: Nie
Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w licytacji elektronicznej:
Data:
godzina:
Termin otwarcia licytacji elektronicznej:
Termin i warunki zamknięcia licytacji elektronicznej:
Istotne dla stron postanowienia, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy w sprawie zamówienia publicznego, albo ogólne warunki umowy, albo wzór umowy:
Wymagania dotyczące zabezpieczenia należytego wykonania umowy:
Informacje dodatkowe:
IV.5) ZMIANA UMOWY Przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy: Tak Należy wskazać zakres, charakter zmian oraz warunki wprowadzenia zmian:
Dopuszczalne zmiany postanowień umowy: 1. Niedopuszczalne pod rygorem nieważności są zmiany istotnych postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, z wyjątkiem zmian, o których mowa w pkt 2. 2. Zmiany w umowie mogą dotyczyć: a) wysokości wynagrodzenia Wykonawcy, 3. Zmiana wysokości wynagrodzenia Wykonawcy może nastąpić w przypadku: a) urzędowej zmiany stawki podatku VAT. 4. Warunki dokonywania zmian, o których mowa w pkt 1 - 3: a) uzasadnienie konieczności i wpływu zmian na realizację zamówienia, z wykazaniem, że nie była ona znana i możliwa do przewidzenia w chwili zawierania umowy, b) w formie pisemnego aneksu do umowy pod rygorem nieważności takiej zmiany. 5. Zmiany zapisów umowy, które nie odnoszą się do treści oferty nie wymagają pisemnego aneksu pod rygorem nieważności. Za zmiany takie uważa się np.: a) zmiany adresowe. b) zmianę nr konta Wykonawcy. 6. Strony zobowiązane są do powiadomienia na piśmie o zmianach, o których mowa w pkt 5. IV.6) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE IV.6.1) Sposób udostępniania informacji o charakterze poufnym (jeżeli dotyczy): Środki służące ochronie informacji o charakterze poufnym IV.6.2) Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: Data:
, godzina:
09:30,
Skrócenie terminu składania wniosków, ze względu na pilną potrzebę udzielenia zamówienia (przetarg nieograniczony, przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem):
Nie Wskazać powody:
Język lub języki, w jakich mogą być sporządzane oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu
>
Polski IV.6.3) Termin związania ofertą: do:
okres w dniach:
30 (od ostatecznego terminu składania ofert)
IV.6.4) Przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia: Nie IV.6.5) Przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki służące sfinansowaniu zamówień na badania naukowe lub prace rozwojowe, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane Nie IV.6.6) Informacje dodatkowe: Część nr:
| 1 | Nazwa:
| Budowa sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjno – tłocznej w msc. Dobrzewino, Kielno i Warzno - część 1 |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:1. Opis przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej dla następującego zadania: a) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjno – tłocznej w Dobrzewinie, ul. Bojańska, ul. Brzozowa, ul. Torfowa, ul. Wiklinowa, ul. Ratanowa, ul. Żurawia, ul. Dębowa b) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Kielnie, ul. Źródlana, ul. Filtrowa, ul. Miętowa, ul. Chabrowa, Makowa, Słonecznikowa, ul. Czynu 1000-lecia, ul. Aldony, ul. Partyzantów Koleczkowskich, ul. Nagla, ul. Oliwska, ul. Królewska c) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej Warzno ( pompownia przy ul. Starowiejskiej ) – Kielno ( OS ); ul. Łąkowa d) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Warznie, ul. Kaszubska e) Zakres prac: - sieć kanalizacji sanit. grawitac. o łącznej dług. ok. 10640 m - sieć kanalizacji sanit. tłocznej o łącznej dług. ok. 860 m - przepompownie ścieków – 1 kpl - odgałęzienia kan. sanit. w łącznej ilości ok. 215 kpl - sieć wodociągowa o łącznej dług. ok. 910 m - kontenerowa stacja zlewcza ścieków z sitem i prasą tłokową do skratek wraz z infrastrukturą towarzyszącą na terenie istn. OS [ dz.70/2 w Kielnie ] oraz przebudowa drogi dojazdowej ( ok. 600 m² ) – 1 kpl 2. Szczegółowy zakres opracowania projektowo-kosztorysowego obejmuje: a) uzyskanie aktualnych podkładów geodezyjnych, niezbędnych do opracowania dokumentacji 1: 500 lub 1 : 1000 w razie konieczności. b) opracowanie projektu budowlanego z el. proj. wykonawczego (obejmującego wszystkie wymagane branże), zgodnie z przepisami Prawa budowlanego i spełniającego wymagania Rozporządzenia Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 25 kwietnia r. sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego (Dz. U. z 2012 r. Nr 462, z póź. zm.)oraz wymagania Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 24 września 2013 r. w sprawie szczegółowego zakresu i form dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (Dz. U. Nr 2013, poz. 1129) w tym informacja BIOZ, wraz z opisami i rysunkami niezbędnymi do realizacji robót – w liczbie 6 egzemplarzy, c) uzyskanie wszystkich wymaganych uzgodnień niezbędnych do otrzymania pozwolenia na budowę oraz uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę d) sporządzenie wykaz działek, na których będzie zlokalizowana inwestycja wraz z adresami właścicieli oraz nr ewidencyjny działki, nr wpisu do Księgi wieczystej właściwego Sądu z podaniem właścicieli ujawnionych w księdze wieczystej i odpis mapki ewidencyjnej – w liczbie 1 egzemplarzu,, e) uzgodniony projekt docelowej organizacji ruchu wraz z projektem wykonawczym odtworzenia nawierzchni drogowej – w liczbie 4 egzemplarzy. f) opracowanie specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, przez którą należy rozumieć opracowanie zawierające zbiory wymagań w zakresie sposobu wykonania robót budowlanych, obejmujące w szczególności wymagania właściwości materiałów, wymagania dotyczące sposobu wykonania i oceny prawidłowości wykonania poszczególnych robót oraz zakresu prac, które powinny być ujęte w cenach poszczególnych pozycji przedmiarów – w liczbie 1 egzemplarzu, g) opracowanie założeń wyjściowych do kosztorysowania robót, przez które należy rozumieć dane techniczne, technologiczne i organizacyjne, nieokreślone w dokumentacji projektowej oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, a mające wpływ na wysokość wartości kosztorysowej robót budowlanych – w liczbie 1 egzemplarzu, h) opracowanie przedmiarów robót, przez które należy rozumieć opracowanie zawierające opis robót budowlanych w kolejności technologicznej ich wykonania, z podaniem liczby jednostek przedmiarowych robót, wynikających z dokumentacji projektowej, oraz podstaw do ustalenia cen jednostkowych robót lub nakładów rzeczowych – w liczbie 1 egzemplarzu, i) opracowanie kosztorysu inwestorskiego, który należy wykonać zgodnie z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 18 maja 2004 r. w sprawie określenia metod i podstaw sporządzania kosztorysu inwestorskiego obliczania planowanych kosztów robót budowlanych określonych w programie funkcjonalno-użytkowym (Dz. U. 2004 Nr 130 poz. 1389) – w liczbie 1 egzemplarzu, Dokumentacje należy wykonać ze szczególnym uwzględnieniem art. 29 – 31 ustawy z dnia 29.01.2004 r. Prawo zamówień publicznych. 2.1 Uzyskanie wypisu i wyrysu z MPZP. 2.2 Wykonawca zobowiązuje się w ramach umowy i umownego wynagrodzenia - w przypadku uwag- dokonać stosownych zmian do dokumentacji projektowej. 2.3 Należy uzyskać warunki przyłączenia do sieci wodno – kanalizacyjnej wraz z odgałęzieniami w GPK Szemud. 2.4 Uzyskanie pozwoleń wodnoprawnych. 2.5 Uzyskanie warunków technicznych lub uzgodnień od gestorów sieci. 2.6 Wykonanie badań geotechnicznych podłoża gruntowego w zakresie wynikającym z obowiązujących przepisów. Wykonany komplet dokumentacji należy przedłożyć w formie elektronicznej (tożsamej z wersją papierową) w formacie ogólnodostępnym (Word, Excel, JPG lub PDF). - Opieczętowany projekt po uzyskaniu pozwolenia na budowę, jeżeli będzie sporządzony w wersji elektronicznej w PDF to musi to być jeden plik odzwierciadlający (tożsamy) z wersję papierową nie większy niż 30 000 KB! - Kosztorysy również należy przedłożyć w wersji elektronicznej w formacie kompatybilnym z programem Norma PRO lub pliki muszą posiadać rozszerzenie KST pliki muszą być w wersji edytowalnej. Projekty zagospodarowania terenu należy uzgodnić z Gminą Szemud (Referat Zamówień Publicznych i Inwestycji). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: Rysunek i zestawienie zakresu. Dokumenty te stanowią zał. Nr 1 i 2 do Umowy.
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 71320000-7,
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT: 0,0
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach:
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia: 2017-11-30 00:00:00
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
cena | 60 |
termin wykonania | 40 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:Część nr:
| 2 | Nazwa:
| Budowa sieci kanalizacji sanitarnej i sieci wodoc. w msc. Rębiska i Warzno - część 2 |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:1. Opis przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej dla następującego zadania: a) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej i sieci wodoc. w Rębiskach ul. Wzgórze , ul. Do Warzna; Warzno, ul. Zachodnia b) Zakres prac: - sieć kanalizacji sanit. grawitac. o dług. ok. 550 m - odgałęzienia kan. sanit. w łącznej ilości ok. 20 kpl - sieć wodociągowa o łącznej dług. ok. 1970 m 2. Szczegółowy zakres opracowania projektowo-kosztorysowego obejmuje: a) uzyskanie aktualnych podkładów geodezyjnych, niezbędnych do opracowania dokumentacji 1: 500 lub 1 : 1000 w razie konieczności. b) opracowanie projektu budowlanego z el. proj. wykonawczego (obejmującego wszystkie wymagane branże), zgodnie z przepisami Prawa budowlanego i spełniającego wymagania Rozporządzenia Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 25 kwietnia r. sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego (Dz. U. z 2012 r. Nr 462, z póź. zm.)oraz wymagania Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 24 września 2013 r. w sprawie szczegółowego zakresu i form dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (Dz. U. Nr 2013, poz. 1129) w tym informacja BIOZ, wraz z opisami i rysunkami niezbędnymi do realizacji robót – w liczbie 6 egzemplarzy, c) uzyskanie wszystkich wymaganych uzgodnień niezbędnych do otrzymania pozwolenia na budowę oraz uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę d) sporządzenie wykaz działek, na których będzie zlokalizowana inwestycja wraz z adresami właścicieli oraz nr ewidencyjny działki, nr wpisu do Księgi wieczystej właściwego Sądu z podaniem właścicieli ujawnionych w księdze wieczystej i odpis mapki ewidencyjnej – w liczbie 1 egzemplarzu,, e) uzgodniony projekt docelowej organizacji ruchu wraz z projektem wykonawczym odtworzenia nawierzchni drogowej – w liczbie 4 egzemplarzy. f) opracowanie specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, przez którą należy rozumieć opracowanie zawierające zbiory wymagań w zakresie sposobu wykonania robót budowlanych, obejmujące w szczególności wymagania właściwości materiałów, wymagania dotyczące sposobu wykonania i oceny prawidłowości wykonania poszczególnych robót oraz zakresu prac, które powinny być ujęte w cenach poszczególnych pozycji przedmiarów – w liczbie 1 egzemplarzu, g) opracowanie założeń wyjściowych do kosztorysowania robót, przez które należy rozumieć dane techniczne, technologiczne i organizacyjne, nieokreślone w dokumentacji projektowej oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, a mające wpływ na wysokość wartości kosztorysowej robót budowlanych – w liczbie 1 egzemplarzu, h) opracowanie przedmiarów robót, przez które należy rozumieć opracowanie zawierające opis robót budowlanych w kolejności technologicznej ich wykonania, z podaniem liczby jednostek przedmiarowych robót, wynikających z dokumentacji projektowej, oraz podstaw do ustalenia cen jednostkowych robót lub nakładów rzeczowych – w liczbie 1 egzemplarzu, i) opracowanie kosztorysu inwestorskiego, który należy wykonać zgodnie z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 18 maja 2004 r. w sprawie określenia metod i podstaw sporządzania kosztorysu inwestorskiego obliczania planowanych kosztów robót budowlanych określonych w programie funkcjonalno-użytkowym (Dz. U. 2004 Nr 130 poz. 1389) – w liczbie 1 egzemplarzu, Dokumentacje należy wykonać ze szczególnym uwzględnieniem art. 29 – 31 ustawy z dnia 29.01.2004 r. Prawo zamówień publicznych. 2.1 Uzyskanie wypisu i wyrysu z MPZP. 2.2 Wykonawca zobowiązuje się w ramach umowy i umownego wynagrodzenia - w przypadku uwag- dokonać stosownych zmian do dokumentacji projektowej. 2.3 Należy uzyskać warunki przyłączenia do sieci wodno – kanalizacyjnej wraz z odgałęzieniami w GPK Szemud. 2.4 Uzyskanie pozwoleń wodnoprawnych. 2.5 Uzyskanie warunków technicznych lub uzgodnień od gestorów sieci. 2.6 Wykonanie badań geotechnicznych podłoża gruntowego w zakresie wynikającym z obowiązujących przepisów. Wykonany komplet dokumentacji należy przedłożyć w formie elektronicznej (tożsamej z wersją papierową) w formacie ogólnodostępnym (Word, Excel, JPG lub PDF). - Opieczętowany projekt po uzyskaniu pozwolenia na budowę, jeżeli będzie sporządzony w wersji elektronicznej w PDF to musi to być jeden plik odzwierciadlający (tożsamy) z wersję papierową nie większy niż 30 000 KB! - Kosztorysy również należy przedłożyć w wersji elektronicznej w formacie kompatybilnym z programem Norma PRO lub pliki muszą posiadać rozszerzenie KST pliki muszą być w wersji edytowalnej. Projekty zagospodarowania terenu należy uzgodnić z Gminą Szemud (Referat Zamówień Publicznych i Inwestycji). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: Rysunek i zestawienie zakresu. Dokumenty te stanowią zał. Nr 1 i 2 do Umowy.
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 71320000-7,
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT: 0,0
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach:
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia: 2017-11-30 00:00:00
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
cena | 60 |
termin wykonania | 40 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:Część nr:
| 3 | Nazwa:
| Budowa sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjno – tłocznej wraz z siecią wodociągową w msc. Kielno - część 3 |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:1. Opis przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej dla następującego zadania: a) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjno – tłocznej wraz z siecią wodociągową w Kielnie ( ul. Tredera, ul. Spacerowa, ul. Brzozówko, ul. Jeziorna; ul. Sikorskiego, ul. Paderewskiego, ul. Jeziorna, ul. Mrówczy Zamek ) b) Zakres prac: - sieć kanalizacji sanit. grawitac. o łącznej dług. ok. 6890 m - sieć kanalizacji sanit. tłocznej o łącznej dług. ok. 1380 m - przepompownie ścieków – 3 kpl - droga dojazdowa do przepompowni śc. z płyt bet. - ok. 650 m² - odgałęzienia kan. sanit. w łącznej ilości ok. 60 kpl - sieć wodociągowa o łącznej dług. ok. 2950 m 2. Szczegółowy zakres opracowania projektowo-kosztorysowego obejmuje: a) uzyskanie aktualnych podkładów geodezyjnych, niezbędnych do opracowania dokumentacji 1: 500 lub 1 : 1000 w razie konieczności. b) opracowanie projektu budowlanego z el. proj. wykonawczego (obejmującego wszystkie wymagane branże), zgodnie z przepisami Prawa budowlanego i spełniającego wymagania Rozporządzenia Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 25 kwietnia r. sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego (Dz. U. z 2012 r. Nr 462, z póź. zm.)oraz wymagania Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 24 września 2013 r. w sprawie szczegółowego zakresu i form dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (Dz. U. Nr 2013, poz. 1129) w tym informacja BIOZ, wraz z opisami i rysunkami niezbędnymi do realizacji robót – w liczbie 6 egzemplarzy, c) uzyskanie wszystkich wymaganych uzgodnień niezbędnych do otrzymania pozwolenia na budowę oraz uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę d) sporządzenie wykaz działek, na których będzie zlokalizowana inwestycja wraz z adresami właścicieli oraz nr ewidencyjny działki, nr wpisu do Księgi wieczystej właściwego Sądu z podaniem właścicieli ujawnionych w księdze wieczystej i odpis mapki ewidencyjnej – w liczbie 1 egzemplarzu,, e) uzgodniony projekt docelowej organizacji ruchu wraz z projektem wykonawczym odtworzenia nawierzchni drogowej – w liczbie 4 egzemplarzy. f) opracowanie specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, przez którą należy rozumieć opracowanie zawierające zbiory wymagań w zakresie sposobu wykonania robót budowlanych, obejmujące w szczególności wymagania właściwości materiałów, wymagania dotyczące sposobu wykonania i oceny prawidłowości wykonania poszczególnych robót oraz zakresu prac, które powinny być ujęte w cenach poszczególnych pozycji przedmiarów – w liczbie 1 egzemplarzu, g) opracowanie założeń wyjściowych do kosztorysowania robót, przez które należy rozumieć dane techniczne, technologiczne i organizacyjne, nieokreślone w dokumentacji projektowej oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, a mające wpływ na wysokość wartości kosztorysowej robót budowlanych – w liczbie 1 egzemplarzu, h) opracowanie przedmiarów robót, przez które należy rozumieć opracowanie zawierające opis robót budowlanych w kolejności technologicznej ich wykonania, z podaniem liczby jednostek przedmiarowych robót, wynikających z dokumentacji projektowej, oraz podstaw do ustalenia cen jednostkowych robót lub nakładów rzeczowych – w liczbie 1 egzemplarzu, i) opracowanie kosztorysu inwestorskiego, który należy wykonać zgodnie z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 18 maja 2004 r. w sprawie określenia metod i podstaw sporządzania kosztorysu inwestorskiego obliczania planowanych kosztów robót budowlanych określonych w programie funkcjonalno-użytkowym (Dz. U. 2004 Nr 130 poz. 1389) – w liczbie 1 egzemplarzu, Dokumentacje należy wykonać ze szczególnym uwzględnieniem art. 29 – 31 ustawy z dnia 29.01.2004 r. Prawo zamówień publicznych. 1.1 Uzyskanie wypisu i wyrysu z MPZP. 2.2 Wykonawca zobowiązuje się w ramach umowy i umownego wynagrodzenia - w przypadku uwag- dokonać stosownych zmian do dokumentacji projektowej. 2.3 Należy uzyskać warunki przyłączenia do sieci wodno – kanalizacyjnej wraz z odgałęzieniami w GPK Szemud. 2.4 Uzyskanie pozwoleń wodnoprawnych. 2.5 Uzyskanie warunków technicznych lub uzgodnień od gestorów sieci. 2.6 Wykonanie badań geotechnicznych podłoża gruntowego w zakresie wynikającym z obowiązujących przepisów. Wykonany komplet dokumentacji należy przedłożyć w formie elektronicznej (tożsamej z wersją papierową) w formacie ogólnodostępnym (Word, Excel, JPG lub PDF). - Opieczętowany projekt po uzyskaniu pozwolenia na budowę, jeżeli będzie sporządzony w wersji elektronicznej w PDF to musi to być jeden plik odzwierciadlający (tożsamy) z wersję papierową nie większy niż 30 000 KB! - Kosztorysy również należy przedłożyć w wersji elektronicznej w formacie kompatybilnym z programem Norma PRO lub pliki muszą posiadać rozszerzenie KST pliki muszą być w wersji edytowalnej. Projekty zagospodarowania terenu należy uzgodnić z Gminą Szemud (Referat Zamówień Publicznych i Inwestycji). . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: Rysunek i zestawienie zakresu. Dokumenty te stanowią zał. Nr 1 i 2 do Umowy.
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 71320000-7,
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT: 0,0
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach:
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia:
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
cena | 60 |
termin wykonania | 40 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:Część nr:
| 4 | Nazwa:
| Budowa sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjno – tłocznej wraz z siecią wodociągową tranzytową w msc. Leśno, Kowalewo, Kielno i Rębiska - część 4 |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:1. Opis przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej dla następującego zadania: a) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjno – tłocznej wraz z siecią wodociągową tranzytową Kielno – Leśno – Kowalewo; Kielno ( ul. Wrzosowa ); Rębiska ( ul. Wzgórze ); Leśno ( ul. Leśna ); Kowalewo ( ul. Gdyńska , ul. Wiśniowa , ul. Czereśniowa , ul. Jabłoniowa, ul. Truskawkowa , ul. Szemudzka, ul. Sosnowa , ul. Brzozowa, ul. Na Zagajnik , ul. Jagodowa , ul. Świerkowa , ul. Dębowa ) b) Zakres prac: - sieć kanalizacji sanit. grawitac. o łącznej dług. ok. 4150 m - sieć kanalizacji sanit. tłocznej o łącznej dług. ok. 3050 m - przepompownie ścieków – 1 kpl - odgałęzienia kan. sanit. w łącznej ilości ok. 110 kpl - sieć wodociągowa o łącznej dług. ok. 3780 m 2. Szczegółowy zakres opracowania projektowo-kosztorysowego obejmuje: a) uzyskanie aktualnych podkładów geodezyjnych, niezbędnych do opracowania dokumentacji 1: 500 lub 1 : 1000 w razie konieczności. b) opracowanie projektu budowlanego z el. proj. wykonawczego (obejmującego wszystkie wymagane branże), zgodnie z przepisami Prawa budowlanego i spełniającego wymagania Rozporządzenia Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 25 kwietnia r. sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego (Dz. U. z 2012 r. Nr 462, z póź. zm.)oraz wymagania Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 24 września 2013 r. w sprawie szczegółowego zakresu i form dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (Dz. U. Nr 2013, poz. 1129) w tym informacja BIOZ, wraz z opisami i rysunkami niezbędnymi do realizacji robót – w liczbie 6 egzemplarzy, c) uzyskanie wszystkich wymaganych uzgodnień niezbędnych do otrzymania pozwolenia na budowę oraz uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę d) sporządzenie wykaz działek, na których będzie zlokalizowana inwestycja wraz z adresami właścicieli oraz nr ewidencyjny działki, nr wpisu do Księgi wieczystej właściwego Sądu z podaniem właścicieli ujawnionych w księdze wieczystej i odpis mapki ewidencyjnej – w liczbie 1 egzemplarzu,, e) uzgodniony projekt docelowej organizacji ruchu wraz z projektem wykonawczym odtworzenia nawierzchni drogowej – w liczbie 4 egzemplarzy. f) opracowanie specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, przez którą należy rozumieć opracowanie zawierające zbiory wymagań w zakresie sposobu wykonania robót budowlanych, obejmujące w szczególności wymagania właściwości materiałów, wymagania dotyczące sposobu wykonania i oceny prawidłowości wykonania poszczególnych robót oraz zakresu prac, które powinny być ujęte w cenach poszczególnych pozycji przedmiarów – w liczbie 1 egzemplarzu, g) opracowanie założeń wyjściowych do kosztorysowania robót, przez które należy rozumieć dane techniczne, technologiczne i organizacyjne, nieokreślone w dokumentacji projektowej oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, a mające wpływ na wysokość wartości kosztorysowej robót budowlanych – w liczbie 1 egzemplarzu, h) opracowanie przedmiarów robót, przez które należy rozumieć opracowanie zawierające opis robót budowlanych w kolejności technologicznej ich wykonania, z podaniem liczby jednostek przedmiarowych robót, wynikających z dokumentacji projektowej, oraz podstaw do ustalenia cen jednostkowych robót lub nakładów rzeczowych – w liczbie 1 egzemplarzu, i) opracowanie kosztorysu inwestorskiego, który należy wykonać zgodnie z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 18 maja 2004 r. w sprawie określenia metod i podstaw sporządzania kosztorysu inwestorskiego obliczania planowanych kosztów robót budowlanych określonych w programie funkcjonalno-użytkowym (Dz. U. 2004 Nr 130 poz. 1389) – w liczbie 1 egzemplarzu, Dokumentacje należy wykonać ze szczególnym uwzględnieniem art. 29 – 31 ustawy z dnia 29.01.2004 r. Prawo zamówień publicznych. 2.1 Uzyskanie wypisu i wyrysu z MPZP. 2.2 Wykonawca zobowiązuje się w ramach umowy i umownego wynagrodzenia - w przypadku uwag- dokonać stosownych zmian do dokumentacji projektowej. 2.3 Należy uzyskać warunki przyłączenia do sieci wodno – kanalizacyjnej wraz z odgałęzieniami w GPK Szemud. 2.4 Uzyskanie pozwoleń wodnoprawnych. 2.5 Uzyskanie warunków technicznych lub uzgodnień od gestorów sieci. 2.6 Wykonanie badań geotechnicznych podłoża gruntowego w zakresie wynikającym z obowiązujących przepisów. Wykonany komplet dokumentacji należy przedłożyć w formie elektronicznej (tożsamej z wersją papierową) w formacie ogólnodostępnym (Word, Excel, JPG lub PDF). - Opieczętowany projekt po uzyskaniu pozwolenia na budowę, jeżeli będzie sporządzony w wersji elektronicznej w PDF to musi to być jeden plik odzwierciadlający (tożsamy) z wersję papierową nie większy niż 30 000 KB! - Kosztorysy również należy przedłożyć w wersji elektronicznej w formacie kompatybilnym z programem Norma PRO lub pliki muszą posiadać rozszerzenie KST pliki muszą być w wersji edytowalnej. Projekty zagospodarowania terenu należy uzgodnić z Gminą Szemud (Referat Zamówień Publicznych i Inwestycji). 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: Rysunek i zestawienie zakresu. Dokumenty te stanowią zał. Nr 1 i 2 do Umowy.
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 71320000-7,
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT: 0,0
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach:
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia: 2017-11-30 00:00:00
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
cena | 60 |
termin wykonania | 40 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:Część nr:
| 5 | Nazwa:
| Budowa sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjno – tłocznej wraz z siecią wodociągową tranzytową w msc. Kowalewo i Jeleńska Huta - część 5 |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:1. Opis przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej dla następującego zadania: a) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjno – tłocznej wraz z siecią wodociągową tranzytową w m. Kowalewo – Jeleńska Huta; Kowalewo ( ul. Letnia, ul. Wiosenna, ul. Zimowa, ul. Smolna ); Jeleńska Huta ( ul. Jelonek, ul. Morelowa, ul. Wyspiańskiego ) b) Zakres prac: - sieć kanalizacji sanit. grawitac. o łącznej dług. ok. 3100 m - sieć kanalizacji sanit. tłocznej o łącznej dług. ok. 1320 m - przepompownie ścieków – 2 kpl - odgałęzienia kan. sanit. w łącznej ilości ok. 120 kpl - sieć wodociągowa o łącznej dług. ok. 2250 m 2. Szczegółowy zakres opracowania projektowo-kosztorysowego obejmuje: a) uzyskanie aktualnych podkładów geodezyjnych, niezbędnych do opracowania dokumentacji 1: 500 lub 1 : 1000 w razie konieczności. b) opracowanie projektu budowlanego z el. proj. wykonawczego (obejmującego wszystkie wymagane branże), zgodnie z przepisami Prawa budowlanego i spełniającego wymagania Rozporządzenia Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 25 kwietnia r. sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego (Dz. U. z 2012 r. Nr 462, z póź. zm.)oraz wymagania Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 24 września 2013 r. w sprawie szczegółowego zakresu i form dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (Dz. U. Nr 2013, poz. 1129) w tym informacja BIOZ, wraz z opisami i rysunkami niezbędnymi do realizacji robót – w liczbie 6 egzemplarzy, c) uzyskanie wszystkich wymaganych uzgodnień niezbędnych do otrzymania pozwolenia na budowę oraz uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę d) sporządzenie wykaz działek, na których będzie zlokalizowana inwestycja wraz z adresami właścicieli oraz nr ewidencyjny działki, nr wpisu do Księgi wieczystej właściwego Sądu z podaniem właścicieli ujawnionych w księdze wieczystej i odpis mapki ewidencyjnej – w liczbie 1 egzemplarzu,, e) uzgodniony projekt docelowej organizacji ruchu wraz z projektem wykonawczym odtworzenia nawierzchni drogowej – w liczbie 4 egzemplarzy. f) opracowanie specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, przez którą należy rozumieć opracowanie zawierające zbiory wymagań w zakresie sposobu wykonania robót budowlanych, obejmujące w szczególności wymagania właściwości materiałów, wymagania dotyczące sposobu wykonania i oceny prawidłowości wykonania poszczególnych robót oraz zakresu prac, które powinny być ujęte w cenach poszczególnych pozycji przedmiarów – w liczbie 1 egzemplarzu, g) opracowanie założeń wyjściowych do kosztorysowania robót, przez które należy rozumieć dane techniczne, technologiczne i organizacyjne, nieokreślone w dokumentacji projektowej oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, a mające wpływ na wysokość wartości kosztorysowej robót budowlanych – w liczbie 1 egzemplarzu, h) opracowanie przedmiarów robót, przez które należy rozumieć opracowanie zawierające opis robót budowlanych w kolejności technologicznej ich wykonania, z podaniem liczby jednostek przedmiarowych robót, wynikających z dokumentacji projektowej, oraz podstaw do ustalenia cen jednostkowych robót lub nakładów rzeczowych – w liczbie 1 egzemplarzu, i) opracowanie kosztorysu inwestorskiego, który należy wykonać zgodnie z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 18 maja 2004 r. w sprawie określenia metod i podstaw sporządzania kosztorysu inwestorskiego obliczania planowanych kosztów robót budowlanych określonych w programie funkcjonalno-użytkowym (Dz. U. 2004 Nr 130 poz. 1389) – w liczbie 1 egzemplarzu, Dokumentacje należy wykonać ze szczególnym uwzględnieniem art. 29 – 31 ustawy z dnia 29.01.2004 r. Prawo zamówień publicznych. 2.1 Uzyskanie wypisu i wyrysu z MPZP. 2.2 Wykonawca zobowiązuje się w ramach umowy i umownego wynagrodzenia - w przypadku uwag- dokonać stosownych zmian do dokumentacji projektowej. 2.3 Należy uzyskać warunki przyłączenia do sieci wodno – kanalizacyjnej wraz z odgałęzieniami w GPK Szemud. 2.4 Uzyskanie pozwoleń wodnoprawnych. 2.5 Uzyskanie warunków technicznych lub uzgodnień od gestorów sieci. 2.6 Wykonanie badań geotechnicznych podłoża gruntowego w zakresie wynikającym z obowiązujących przepisów. Wykonany komplet dokumentacji należy przedłożyć w formie elektronicznej (tożsamej z wersją papierową) w formacie ogólnodostępnym (Word, Excel, JPG lub PDF). - Opieczętowany projekt po uzyskaniu pozwolenia na budowę, jeżeli będzie sporządzony w wersji elektronicznej w PDF to musi to być jeden plik odzwierciadlający (tożsamy) z wersję papierową nie większy niż 30 000 KB! - Kosztorysy również należy przedłożyć w wersji elektronicznej w formacie kompatybilnym z programem Norma PRO lub pliki muszą posiadać rozszerzenie KST pliki muszą być w wersji edytowalnej. Projekty zagospodarowania terenu należy uzgodnić z Gminą Szemud (Referat Zamówień Publicznych i Inwestycji). 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: Rysunek i zestawienie zakresu. Dokumenty te stanowią zał. Nr 1 i 2 do Umowy.
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 71320000-7,
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT: 0,0
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach:
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia: 2017-11-30 00:00:00
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
cena | 60 |
termin wykonania | 40 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:Część nr:
| 6 | Nazwa:
| Budowa sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjno – tłocznej wraz z siecią wodociągową w msc. Kowalewo i Kamień - część 6 |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:1.Opis przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej dla następującego zadania: a) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjno – tłocznej w Dobrzewinie , ul. Bojańska , ul. Brzozowa , ul. Torfowa, ul. Wiklinowa, ul. Ratanowa, ul. Żurawia, ul. Dębowa b) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Kielnie, ul. Źródlana, ul. Filtrowa, ul. Miętowa, ul. Chabrowa, Makowa, Słonecznikowa, ul. Czynu 1000-lecia, ul. Aldony, ul. Partyzantów Koleczkowskich, ul. Nagla, ul. Oliwska, ul. Królewska c) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej Warzno ( pompownia przy ul. Starowiejskiej ) – Kielno ( OS ); ul. Łąkowa d) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Warznie, ul. Kaszubska e) Zakres prac: - sieć kanalizacji sanit. grawitac. o łącznej dług. ok. 10200 m - sieć kanalizacji sanit. tłocznej o łącznej dług. ok. 860 m - przepompownie ścieków – 1 kpl - odgałęzienia kan. sanit. w łącznej ilości ok. 215 kpl - sieć wodociągowa o łącznej dług. ok. 910 m 2. Szczegółowy zakres opracowania projektowo-kosztorysowego obejmuje: a) uzyskanie aktualnych podkładów geodezyjnych, niezbędnych do opracowania dokumentacji 1: 500 lub 1 : 1000 w razie konieczności. b) opracowanie projektu budowlanego z el. proj. wykonawczego (obejmującego wszystkie wymagane branże), zgodnie z przepisami Prawa budowlanego i spełniającego wymagania Rozporządzenia Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 25 kwietnia r. sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego (Dz. U. z 2012 r. Nr 462, z póź. zm.)oraz wymagania Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 24 września 2013 r. w sprawie szczegółowego zakresu i form dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (Dz. U. Nr 2013, poz. 1129) w tym informacja BIOZ, wraz z opisami i rysunkami niezbędnymi do realizacji robót – w liczbie 6 egzemplarzy, c) uzyskanie wszystkich wymaganych uzgodnień niezbędnych do otrzymania pozwolenia na budowę oraz uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę d) sporządzenie wykaz działek, na których będzie zlokalizowana inwestycja wraz z adresami właścicieli oraz nr ewidencyjny działki, nr wpisu do Księgi wieczystej właściwego Sądu z podaniem właścicieli ujawnionych w księdze wieczystej i odpis mapki ewidencyjnej – w liczbie 1 egzemplarzu,, e) uzgodniony projekt docelowej organizacji ruchu wraz z projektem wykonawczym odtworzenia nawierzchni drogowej – w liczbie 4 egzemplarzy. f) opracowanie specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, przez którą należy rozumieć opracowanie zawierające zbiory wymagań w zakresie sposobu wykonania robót budowlanych, obejmujące w szczególności wymagania właściwości materiałów, wymagania dotyczące sposobu wykonania i oceny prawidłowości wykonania poszczególnych robót oraz zakresu prac, które powinny być ujęte w cenach poszczególnych pozycji przedmiarów – w liczbie 1 egzemplarzu, g) opracowanie założeń wyjściowych do kosztorysowania robót, przez które należy rozumieć dane techniczne, technologiczne i organizacyjne, nieokreślone w dokumentacji projektowej oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, a mające wpływ na wysokość wartości kosztorysowej robót budowlanych – w liczbie 1 egzemplarzu, h) opracowanie przedmiarów robót, przez które należy rozumieć opracowanie zawierające opis robót budowlanych w kolejności technologicznej ich wykonania, z podaniem liczby jednostek przedmiarowych robót, wynikających z dokumentacji projektowej, oraz podstaw do ustalenia cen jednostkowych robót lub nakładów rzeczowych – w liczbie 1 egzemplarzu, i) opracowanie kosztorysu inwestorskiego, który należy wykonać zgodnie z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 18 maja 2004 r. w sprawie określenia metod i podstaw sporządzania kosztorysu inwestorskiego obliczania planowanych kosztów robót budowlanych określonych w programie funkcjonalno-użytkowym (Dz. U. 2004 Nr 130 poz. 1389) – w liczbie 1 egzemplarzu, Dokumentacje należy wykonać ze szczególnym uwzględnieniem art. 29 – 31 ustawy z dnia 29.01.2004 r. Prawo zamówień publicznych. 2.1 Uzyskanie wypisu i wyrysu z MPZP. 2.2 Wykonawca zobowiązuje się w ramach umowy i umownego wynagrodzenia - w przypadku uwag- dokonać stosownych zmian do dokumentacji projektowej. 2.3 Należy uzyskać warunki przyłączenia do sieci wodno – kanalizacyjnej wraz z odgałęzieniami w GPK Szemud. 2.4 Uzyskanie pozwoleń wodnoprawnych. 2.5 Uzyskanie warunków technicznych lub uzgodnień od gestorów sieci. 2.6 Wykonanie badań geotechnicznych podłoża gruntowego w zakresie wynikającym z obowiązujących przepisów. Wykonany komplet dokumentacji należy przedłożyć w formie elektronicznej (tożsamej z wersją papierową) w formacie ogólnodostępnym (Word, Excel, JPG lub PDF). - Opieczętowany projekt po uzyskaniu pozwolenia na budowę, jeżeli będzie sporządzony w wersji elektronicznej w PDF to musi to być jeden plik odzwierciadlający (tożsamy) z wersję papierową nie większy niż 30 000 KB! - Kosztorysy również należy przedłożyć w wersji elektronicznej w formacie kompatybilnym z programem Norma PRO lub pliki muszą posiadać rozszerzenie KST pliki muszą być w wersji edytowalnej. Projekty zagospodarowania terenu należy uzgodnić z Gminą Szemud (Referat Zamówień Publicznych i Inwestycji). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: Rysunek i zestawienie zakresu. Dokumenty te stanowią zał. Nr 1 i 2 do Umowy.
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 71320000-7,
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT: 0,0
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach:
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia: 2017-11-30 00:00:00
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
cena | 60 |
termin wykonania | 40 |
6) INFORMACJE DODATKOWE: