Usługa naprawy z modernizacją 2 EZT EW60. - pl-warszawa: usługi w zakresie napraw i konserwacji taboru kolejowego
Opis przedmiotu przetargu: 1. przedmiotem zamówienia jest wykonanie 2 napraw poziomu 4 utrzymania z modernizacją elektrycznych zespołów trakcyjnych (ezt) serii ew60, zgodnie z opisem zawartym w siwz. we wszystkich zapisach siwz oraz jej załącznikach, w których zamawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia, zgodnie z art. 30 ust. 4 ustawy pzp, dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych, normom, aprobatom, specyfikacjom technicznym lub systemom odniesienia, wskazanym w siwz i załącznikach. 2. szczegółowy zakres, sposób oraz wymagania zamawiającego do realizacji przedmiotu zamówienia, zawarte zostały w treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia. ii.1.6)

TI | Tytuł | PL-Warszawa: Usługi w zakresie napraw i konserwacji taboru kolejowego |
---|---|---|
ND | Nr dokumentu | 43825-2013 |
PD | Data publikacji | 08/02/2013 |
OJ | Dz.U. S | 28 |
TW | Miejscowość | WARSZAWA |
AU | Nazwa instytucji | "Koleje Mazowieckie-KM" sp. z o. o. |
OL | Język oryginału | PL |
HD | Nagłówek | Państwa członkowskie - Zamówienie publiczne na usługi - Ogłoszenie o zamówieniu - Procedura otwarta |
CY | Kraj | PL |
AA | Rodzaj instytucji | 4 - Zamówienia sektorowe |
DS | Dokument wysłany | 06/02/2013 |
DD | Termin składania wniosków o dokumentację | 18/03/2013 |
DT | Termin | 19/03/2013 |
NC | Zamówienie | 4 - Zamówienie publiczne na usługi |
PR | Procedura | 1 - Procedura otwarta |
TD | Dokument | 3 - Ogłoszenie o zamówieniu |
RP | Legislacja | 4 - Unia Europejska |
TY | Rodzaj oferty | 1 - Oferta całościowa |
AC | Kryteria udzielenia zamówienia | 1 - Najniższa cena |
PC | Kod CPV | 50221300 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji lokomotywowych zestawów kołowych 50222000 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji taboru kolejowego 50532100 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji silników elektrycznych 50800000 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji |
OC | Pierwotny kod CPV | 50221300 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji lokomotywowych zestawów kołowych 50222000 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji taboru kolejowego 50532100 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji silników elektrycznych 50800000 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji |
IA | Adres internetowy (URL) | www.mazowieckie.com.pl |
DI | Podstawa prawna | Dyrektywa sektorowa (2004/17/WE) |
PL-Warszawa: Usługi w zakresie napraw i konserwacji taboru kolejowego
2013/S 028-043825
Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
Usługi
Sekcja I: Podmiot zamawiający
"Koleje Mazowieckie-KM" sp. z o. o.
ul. Lubelska 1
Osoba do kontaktów: Piotr Wakuła, Bożena Sosnowska
03-802 Warszawa
POLSKA
Tel.: +48 224738644 / 224737353
E-mail: przetargi@mazowieckie.com.pl
Faks: +48 224738814 / 224737518
Adresy internetowe:
Ogólny adres podmiotu zamawiającego: www.mazowieckie.com.pl
Więcej informacji można uzyskać pod adresem: Powyższy(-e) punkt(-y) kontaktowy(-e)
Specyfikacje i dokumenty dodatkowe (w tym dokumenty dotyczące dynamicznego systemu zakupów) można uzyskać pod adresem: Powyższy(-e) punkt(-y) kontaktowy(-e)
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu należy przesyłać na adres: Powyższy(-e) punkt(-y) kontaktowy(-e)
Sekcja II: Przedmiot zamówienia
Kategoria usług: nr 1: Usługi konserwacyjne i naprawcze
Główne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług: Miejsce wskazane przez Wykonawcę.
Kod NUTS
We wszystkich zapisach SIWZ oraz jej załącznikach, w których Zamawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia, zgodnie z art. 30 ust. 4 ustawy Pzp, dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych, normom, aprobatom, specyfikacjom technicznym lub systemom odniesienia, wskazanym w SIWZ i załącznikach.
2. Szczegółowy zakres, sposób oraz wymagania Zamawiającego do realizacji przedmiotu zamówienia, zawarte zostały w treści Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.
50222000, 50532100, 50221300, 50800000
2. W zakres naprawy poziomu 4 utrzymania wchodzi zespół czynności niezbędnych do uzyskania stanu technicznego i parametrów technicznych określonych w przepisach i warunkach technicznych odbioru dla danej serii EZT i rodzaju naprawy.
3. Zakres naprawy poziomu 4 utrzymania EZT, zgodnie z obowiązującą „Dokumentacją technologiczną systemu utrzymania elektrycznego zespołu trakcyjnego typu 6WEb (oznaczenie PKP – EW60)”, podzielono na:
1) stały zakres naprawy, tj. prace wykonywane zawsze podczas każdej naprawy, zgodnie z postanowieniami „Dokumentacji technologicznej systemu utrzymania elektrycznego zespołu trakcyjnego typu 6WEb (oznaczenie PKP – EW60)”,
Do stałego zakresu naprawy nie zalicza się modernizacji wymienionych w załączniku nr 4 do SIWZ,
2) uzupełnienie braków wraz z pracami wykraczającymi poza stały zakres naprawy poziomu 4 utrzymania (zwane pracami dodatkowymi), czyli prace konieczne do wykonania w czasie nprawy dla uzyskania stanu technicznego określonego w przepisach i warunkach technicznego odbioru, lecz nie występujące w każdej naprawie, na które Zamawiający zamierza przeznaczyć dla jednego EZT kwotę w wysokości 5 000,00 PLN netto.
4. Zamawiający przewiduje wykonanie prac wykraczających poza stały zakres naprawy poziomu 4 utrzymania elektrycznego zespołu trakcyjnego, a także innych prac w zależności od potrzeb lub wskazanych przez Zamawiającego.
5. Zamawiający wymaga, aby w stałym zakresie naprawy, w trakcie wykonywanych napraw poziomu 4 utrzymania elektrycznych zespołów trakcyjnych, Wykonawca wykonał następujące prace:
1) malowanie pudła całego EZT oraz dachu EZT farbą chemoutwardzalną (poliuretanową). Malowanie powinno być zgodne z obowiązującymi kartami UIC 842-2 „Warunki techniczne dla metod badań materiałów malarskich i szpachli.”, 842-5 „Wykonawcze warunki techniczne dotyczące zabezpieczenia antykorozyjnego oraz malowania wagonów i pojazdów trakcyjnych.” oraz 842-6 „Warunki techniczne kontroli jakości systemów malowania pojazdów kolejowych.” Podczas malowania pudła EZT okna i drzwi należy zdemontować, a uszczelki w oknach i drzwiach wymienić na nowe. Wszelkie uszkodzenia malatury oraz wady mechaniczne pudła, np. porysowania, wykwity korozji i wgniecenia powinny być usunięte. Malowana powierzchnia powinna być odpowiednio przygotowana do malowania (szpachlowana, zmatowiona i odtłuszczona poprzednia powłoka lakiernicza). Malaturę pudła oraz dachu należy wykonać w kolorach zgodnych z Systemem Identyfikacji Wizualnej Zamawiającego. Wszystkie napisy oraz logo na EZT muszą być malowane zgodnie z kolorystyką określoną w załączniku nr 9 do SIWZ. Nie dopuszcza się stosowania naklejek,
2) wykonanie powłok lakierniczych „antygraffiti” na pudłach EZT,
3) wymianę uszkodzonych płyt i elementów unilamowych lub wykonanych z TWS którymi są wyłożone wewnętrzne ściany elektrycznych zespołów trakcyjnych – z zachowaniem ich wzoru i kolorystyki. Za uszkodzone płyty i elementy unilamowe lub wykonane z TWS Zamawiający uważa płyty i elementy popękane, wyłamane, rozwarstwione oraz posiadające wstawki z poprzednich napraw jak również posiadające napisy graffiti, których nie można usunąć. W przypadku gdy oryginalny wzór płyt lub elementów nie jest już produkowany, Zamawiający wymaga, aby w przedziale Wykonawca, zastosował jeden wzór,
4) zamontowanie w każdym wagonie EZT, jednolitego rodzaju listew maskujących połączenia płyt, którymi wyłożone są ściany przedziałów pasażerskich (np. stalowe lub z tworzyw sztucznych),
5) wymianę wyłącznie uszkodzonej tapicerki foteli pasażerskich na nową oraz pranie tapicerki nieuszkodzonej, w przypadku wymiany tapicerki, nowa tapicerka powinna być zgodna z kolorystyką, rodzajem pozostałej tapicerki foteli EZT (w przypadku, gdy zastosowany wzór tapicerki nie jest już produkowany, Wykonawca ujednolici wzór tapicerki w danym przedziale),
6) wymianę aluminiowych lub pourywanych uchwytów drzwi na stalowe,
7) wymianę wszystkich porysowanych szyb na nowe,
8) wymianę zużytych sworzni i tulei w układzie hamulcowym, na nowe utwardzone metodą azoto-nasiarczania,
9) wymianę uszczelek na nowe we wszystkich elementach, zespołach i podzespołach,
10) zamontowanie nowego typu drzwi wejściowych do kabiny maszynisty – zgodnych z rozwiązaniem zastosowanym w EZT serii EN57AKM po modernizacji w latach 2010-2011 (dokumentacja zdjęciowa stanowi załącznik nr 12 do SIWZ). Wewnętrzne drzwi wejściowe do kabiny maszynisty wykonane w sposób uniemożliwiający dostęp osób postronnych do wnętrza kabiny, wyposażone w zamki patentowe z blokadą bolcową umożliwiające otwarcie drzwi obu kabin jednym kluczem, wyposażone w sprężynową blokadę otwarcia drzwi oraz uchwyt antypanikowy. Budowa drzwi: rama aluminiowa z poprzeczką zawieszona na dwóch zawiasach zewnętrznych, w którą od wewnątrz wstawione są dwie przyciemnione szyby ze szkła bezpiecznego tzw. weneckie lustro,
11) wymianę główki i przewodów powietrznych na zgodne z instrukcją KMw-56,
12) wymianę rolet przeciwsłonecznych, w oknach czołowych i bocznych kabin maszynisty na nowe. Zamawiający wymaga, aby rolety:
- wykonane były z tkaniny ekranującej, przeznaczonej na zasłony przeciwsłoneczne,
- spełniały wymagania normy PN-K-02511: 2000,
- kolor tkaniny RAL 6018,
- masa powierzchniowa – 401 g/m2,
- skład tkaniny – POLLESTER 100%,
13) przeniesienie nagrzewnic przedziałów pasażerskich na wagonie S z dachu na podwozie – do uzgodnienia z Zamawiającym,
14) likwidację wszystkich klap inspekcyjnych silników na wagonie S,
15) usunięcie wszystkich kluczy konduktorskich,
16) przygotowanie dwóch miejsc dla osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich, na wagonie z pochylniami,
17) demontaż dotychczasowych pochylni najazdowych, a w przedsionku sąsiadującym z WC zainstalowanie dwóch nowych pochylni dla niepełnosprawnych po obu stronach EZT – rozwiązanie do uzgodnienia z Zamawiającym.
Zamawiający wymaga aby:
- konstrukcja pochylni była lekka i umożliwiała rozłożenie przez jedną osobę bez potrzeby używania dużej siły,
- pochylnie powinny posiadać nośność nie mniejszą niż 300 kg każda,
- zakres wysokości obsługiwanych peronów od 550 mm do 1060 mm nad główką szyny,
- rozmieszczenie pochylni w przedsionku powinno umożliwiać swobodne poruszanie się podróżnych na wózkach inwalidzkich,
18) demontaż i ponowny montaż tych samych urządzeń służących do lokalizacji pociągów, złożonych z dwóch terminali, dwóch zasilaczy i czterech anten, w miejscu ich pierwotnego montażu,
19) demontaż i ponowna instalacja tych samych układów pomiarowych zużycia energii trakcyjnej zainstalowanych w EZT, w miejscu ich pierwotnego montażu z zachowaniem dotychczasowej funkcjonalności,
20) demontaż rynienek dachowych – pozostawić rynienki nad drzwiami wyjściowymi do EZT – rynienki muszą sięgać połowie długości pomiędzy krawędzią drzwi wejściowych i okna,
21) wymianę sprężyn zamontowanych w zderzakach międzywagonowych na wkłady elastomerowe.
6. Zamawiający wymaga również, aby podczas wykonywania napraw poziomu 4 utrzymania EZT, w ramach stałego zakresu naprawy, Wykonawca:
1) wykonał wszystkie czynności przewidziane dla poziomu 4 utrzymania EZT zgodnie z „Dokumentacją technologiczną systemu utrzymania elektrycznego zespołu trakcyjnego typu 6WEb (oznaczenie PKP – EW60)”,
2) zastosował smar przekładniowy zgodny z nw. właściwościami i parametrami jakościowymi:
- Typ zagęszczenia: litowy
- Kolor: czarny
- Tekstura: adhezyjna
- Lepkość Brookfielda w 200F 3 wrzeciona, 4 obr/min 7500 cP
- Aparat czterokulowy LWI 62 kg
- Obciążenie zespawania 312 kg
- Obciążenie Timkena D 2596 35 Ibs
3) wymienił na nowe wszystkie elementy uznane za normalia. Za normalia uznaje się takie elementy połączeń rozłącznych zespołów i podzespołów taboru, które w czasie naprawy podlegają demontażowi i nie kwalifikują się do ponownego wykorzystania tj.: podkładki, śruby, wkręty, blachowkręty, nakrętki, zawleczki, sworznie, pierścienie uszczelniające (tzw. Simeringi), pierścienie uszczelniające o przekroju kołowym (tzw. Oringi), pozostałe uszczelnienia, pierścienie osadcze sprężyste (tzw. Zegery), wszelkie osłony elektryczne (np. przewodów NN, WN, miechy doprowadzające powietrze do chłodzenia silników trakcyjnych), elementy gumowe zawieszeń maszyn elektrycznych, sprężarek itp.,
4) wykonał naprawy elektrycznych zespołów trakcyjnych, zgodnie z dokumentacjami: technologiczną systemu utrzymania, techniczną, konstrukcyjną, technologiczną oraz Warunkami Technicznymi Wykonania i Odbioru (WTWiO) po naprawie, a także odpowiednimi Polskimi Normami, Europejskimi Normami, obowiązującymi w okresie realizacji zamówienia. Zamawiający wyklucza stosowanie materiałów produktów chemicznych, petrochemicznych i innych niezgodnych z obowiązującymi normami w zakresie objętym przedmiotem zamówienia. Zestawienie obowiązujących dokumentów i przepisów w zakresie napraw elektrycznych zespołów trakcyjnych stanowi załącznik nr 3 do SIWZ,
5) wykonał próby i badania wszystkich urządzeń podlegających dozorowi technicznemu, zgodnie z przepisami Transportowego Dozoru Technicznego (TDT) zapewniających eksploatację ww. urządzeń do następnej naprawy okresowej,
6) wykonał w trakcie napraw poziomu 4 utrzymania elektrycznych zespołów trakcyjnych wszystkie badania i próby przewidziane w obowiązujących w okresie trwania umowy przepisach, instrukcjach i dokumentach, wyszczególnionych w załączniku nr 3 do SIWZ,
7) wykonał próby szczelności układu pneumatycznego pojazdu na stanowisku z wydrukiem komputerowym. - protokół z próby szczelności zostanie przekazany Zamawiającemu,
8) wykonał montaż dwóch pionowych poręczy w przedziale dla podróżnych z większym bagażem ręcznym (tylko w przedziale wyposażonym w wieszaki rowerowe), miejsce i kształt pionowej poręczy montowanej w przedziale rowerowym należy uzgodnić z Zamawiającym,
9) zamontował osłony brezentowo-skórzane lub ze skóry ekologicznej na sprzęgach czołowych EZT zabezpieczających części elektryczną i mechaniczną sprzęgu,
10) naniósł oznaczenie „nie stawać” w przedziale służbowym oraz wkleił żółty pas wykładziny – do uzgodnienia z Zamawiającym.
7. Modernizacja podczas naprawy poziomu 4 utrzymania.
1) Zamawiający wymaga, aby podczas realizacji poszczególnych napraw poziomu 4 utrzymania, Wykonawca wykonał modernizację elektrycznych zespołów trakcyjnych, zgodnie z zakresem prac wymienionych w załączniku nr 4 do SIWZ,
2) Zamawiający wymaga, aby naprawy poziomu 4 utrzymania z modernizacją elektrycznych zespołów trakcyjnych wykonano zgodnie z wymaganiami określonymi w załączniku nr 3 do SIWZ,
3) Zamawiający wymaga, aby podczas realizacji napraw poziomu 4 utrzymania z modernizacją, Wykonawca opracował i przekazał do Zamawiającego dokumentację wykonanych zmian konstrukcyjnych w pojeździe oraz niezbędne poprawki i uzupełnienia do dokumentacji systemu utrzymania EZT, na zasadach określonych w Rozdz. IV ust. 7 i 8 SIWZ.
8. Braki w wyposażeniu.
1) za braki w wyposażeniu taboru uważa się brakujące wg dokumentacji konstrukcyjnej danej serii elektrycznego zespołu trakcyjnego: zespoły, podzespoły i części, których wykaz ustala się komisyjnie z udziałem przedstawicieli obu Stron i Komisarza Odbiorczego, w trakcie przyjęcia pojazdu do naprawy. Za braki nie uznaje się normaliów oraz elementów zaliczanych do galanterii taborowej,
2) do galanterii taborowej zalicza się osłony grzejnikowe, stoliki, siedzenia uchylne i ławeczki, listwy wykończeniowe, śmietniczki, świetlówki, nakrętki świetlówek, żarówki, zabezpieczenia żarówek, główki bezpiecznikowe lamp, uchwyty, poręcze, zamki, klamki, wieszaki, lustra w WC, pręty zabezpieczające szyby drzwi, elementy armatury w WC, szafki na ręczniki w WC, linki uziemiające itp.,
3) uzupełnienie braków, wykazanych w protokole zdawczo – odbiorczym przekazania EZT do naprawy odbywać się będzie po uzyskaniu zgody Zamawiającego,
4) w przypadku przekroczenia środków przewidzianych na uzupełnienie braków, Zamawiający dostarczy we własnym zakresie wymagane elementy.
9. Przekazanie do naprawy i termin naprawy EZT.
1) elektryczne zespoły trakcyjne będą przekazane do naprawy poziomu 4 utrzymania z modernizacją nie później niż w ciągu 3 dni po podpisaniu umowy,
2) przekazanie do naprawy i odbiór EZT tj. przejazd do zakładów naprawczych i z powrotem po naprawie odbywa się na koszt Zamawiającego,
3) Wykonawca wykona naprawy poziomu 4 utrzymania z modernizacją 2 EZT EW60 w terminie nie dłuższym niż do dnia 31 grudnia 2013 r.,
4) o terminie odbioru naprawianego EZT, Wykonawca powiadomi faksem lub mailem Zamawiającego z wyprzedzeniem trzydniowym (trzy dni robocze). Termin odbioru musi być zaakceptowany przez Zamawiającego. W przypadku gdy Komisarz Odbiorczy w uzgodnionym terminie nie stawi się na odbiór, termin naprawy EZT zostanie przedłużony, o czas oczekiwania na stawienie się Komisarza Odbiorczego,
5) za datę wykonania usługi będącej przedmiotem zamówienia przyjmuje się datę podpisania protokołu komisyjnego odbioru EZT przez Komisarza Odbiorczego oraz przedstawiciela Wykonawcy, po uprzednio otrzymanej pełnej dokumentacji dopuszczającej EZT do eksploatacji oraz wykonanych obu jazdach próbnych.
Sekcja III: Informacje o charakterze prawnym, ekonomicznym, finansowym i technicznym
2. Termin wniesienia wadium upływa z terminem składania ofert. Za termin wniesienia wadium w pieniądzu uważa się termin uznania rachunku bankowego Zamawiającego.
3. Wadium musi obejmować termin związania ofertą tj. 60 dni.
4. Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku następujących formach:
1) pieniądzu,
2) poręczeniach bankowych lub poręczeniach Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej, z tym, że poręczenie kasy jest zawsze poręczeniem pieniężnym,
3) gwarancjach bankowych,
4) gwarancjach ubezpieczeniowych,
5) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9.11.2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. z 2007 r. Nr 42, poz. 275).
5. Wadium wnoszone w pieniądzu wpłaca się przelewem na rachunek bankowy Zamawiającego: Bank Handlowy w Warszawie S. A. 21 1030 1508 0000 0008 1597 3003 z dopiskiem wadium na przetarg „Usługa naprawy z modernizacją 2 EZT EW60” znak: MWZ3-205-10-2013.
6. Wadium wniesione w pieniądzu Zamawiający przechowuje na rachunku bankowym.
7. Wadium wniesione w formie innej niż pieniężna, należy złożyć przed upływem terminu składania ofert w formie oryginału, w osobnej kopercie oznaczonej jak w Rozdz. XIV ust. 10 SIWZ, dodatkowo opatrzone napisem „wadium”.
8. Gwarancja (poręczenie) musi być podpisana przez upoważnionego (upełnomocnionego) przedstawiciela Gwaranta. Podpis powinien być sporządzony, w sposób umożliwiający jego identyfikację np. złożony wraz z imienną pieczątką lub czytelny (z podaniem imienia i nazwiska).
9. Treść gwarancji (poręczenia) winna zawierać bezwarunkowe stwierdzenie, że na pierwsze pisemne żądanie Zamawiającego wzywającego do zapłaty pełnej kwoty wadium, w okolicznościach określonych w art. 46 ust. 4a lub ust. 5 ustawy Pzp, następuje jego bezwarunkowa wypłata bez jakichkolwiek zastrzeżeń ze Strony Gwaranta/Poręczyciela.
10. Wykonawcy, którzy nie wnieśli wadium zostaną wykluczeni z postępowania.
11. Wymagania dotyczące zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Zamawiający działając na podstawie art. 147 ustawy Pzp., będzie żądał od Wykonawcy, którego oferta zostanie wybrana, wniesienia najpóźniej w dniu podpisania umowy, zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości stanowiącej 5 % ceny całkowitej podanej w ofercie.
1) posiadania uprawnień do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania: — działalność prowadzona na potrzeby wykonania przedmiotu zamówienia nie wymaga posiadania specjalnych uprawnień.
2) posiadania wiedzy i doświadczenia: — Wykonawcy winni udokumentować posiadanie wiedzy i doświadczenia poprzez wykazanie, że w ciągu ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonali co najmniej jedną naprawę poziomu 5 utrzymania EZT z modernizacją obejmującą mikroprocesorowy układ sterowania napędem i całym EZT (naprawa główna) o wartości nie mniejszej niż 1 000 000,00 PLN netto. Jeżeli zamówienie było zrealizowane w innej walucie niż PLN, Zamawiający dokona przeliczenia tej waluty w oparciu o średni kurs Narodowego Banku Polskiego z dnia wykonania zamówienia,
3) dysponowania odpowiednim potencjałem technicznym oraz osobami zdolnymi do wykonania zamówienia — Wykonawcy winni udokumentować dysponowanie potencjałem technicznym oraz osobami zdolnymi do wykonania przedmiotowego zamówienia poprzez wykazanie, iż posiadają Świadectwo zgodności wyposażenia technicznego, kwalifikacji pracowników i stosownych technologii, zgodnie z wymaganymi instrukcjami, w zakresie napraw okresowych elektrycznych zespołów trakcyjnych - wydane przez pasażerskiego przewoźnika kolejowego nie wcześniej niż w 2007 r.
4) sytuacji ekonomicznej i finansowej: — Wykonawcy winni wykazać, iż znajdują się w sytuacji ekonomicznej i finansowej zapewniającej wykonanie zamówienia oraz udokumentują to poprzez wykazanie posiadania środków finansowych lub zdolności kredytowej na kwotę nie mniejszą niż 3 000 000,00 PLN.
2. Wykonawca może polegać na wiedzy i doświadczeniu, potencjale technicznym, osobach zdolnych do wykonania zamówienia lub zdolnościach finansowych innych podmiotów, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nimi stosunków.
3. W zakresie wykazania spełniania przez Wykonawcę warunków udziału, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy Pzp, Wykonawca winien złożyć: — oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu zgodnie z art. 22 ust. 1 ustawy Pzp - z wykorzystaniem wzoru załącznika nr 7 do SIWZ.
4. W celu potwierdzenia posiadania niezbędnej do wykonania zamówienia wiedzy i doświadczenia, Wykonawca winien złożyć dokumenty, o których mowa w pkt III.2.3 ogłoszenia.
5. W celu potwierdzenia dysponowania potencjałem technicznym oraz osobami zdolnymi do wykonania zamówienia Wykonawca winien złożyć dokument, o którym mowa w pkt III.2.3 ogłoszenia.
6. W celu potwierdzenia znajdowania się w sytuacji ekonomicznej i finansowej zapewniającej wykonanie zamówienia Wykonawca winien złożyć dokumenty, o których mowa w pkt III.2.2 ogłoszenia.
7. W celu potwierdzenia braku podstaw do wykluczenia z postępowania o udzielenie zamówienia art. 24 ust. 1 ustawy Pzp, Wykonawca winien złożyć:
1) oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia z postępowania zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy Pzp, - z wykorzystaniem wzoru załącznika nr 8 do SIWZ. W przypadku składania oferty przez Wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia, wymagane oświadczenie musi być złożone przez każdego Wykonawcę,
2) aktualny odpis z właściwego rejestru, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy Pzp, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert, a w stosunku do osób fizycznych oświadczenie w zakresie art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy Pzp (oświadczenie w formie oryginału, a aktualny odpis z właściwego rejestru w formie oryginału albo kopii poświadczonej za zgodność z oryginałem przez Wykonawcę lub osobę upoważnioną). W przypadku składania oferty przez Wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia, wymagany dokument musi być złożony przez każdego Wykonawcę.
3) aktualne zaświadczenie właściwego naczelnika Urzędu Skarbowego potwierdzające, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków lub zaświadczenia, że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu – wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert, w formie oryginału albo kopii poświadczonej za zgodność z oryginałem przez Wykonawcę lub osobę upoważnioną. W przypadku składania oferty przez Wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia, wymagany dokument musi być złożony przez każdego Wykonawcę.
4) aktualne zaświadczenie właściwego oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzające, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne, lub potwierdzenia, że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu – wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert, w formie oryginału albo kopii poświadczonej za zgodność z oryginałem przez Wykonawcę lub osobę upoważnioną. W przypadku składania oferty przez Wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia, wymagany dokument musi być złożony przez każdego Wykonawcę.
5) aktualną informację z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 4-8 ustawy Pzp, wystawioną nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert, w formie oryginału albo kopii poświadczonej za zgodność z oryginałem przez Wykonawcę lub osobę upoważnioną. W przypadku składania oferty przez Wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia, wymagany dokument musi być złożony przez każdego Wykonawcę.
6) aktualną informację z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 9 (odpowiedzialność podmiotów zbiorowych) ustawy Pzp, wystawioną nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert, w formie oryginału albo kopii poświadczonej za zgodność z oryginałem przez Wykonawcę lub osobę upoważnioną.
W przypadku składania oferty przez Wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia, wymagany dokument musi być złożony przez każdego Wykonawcę.
8. Jeżeli Wykonawca wykazując spełnianie warunków, o których mowa w pkt 1, polega na wiedzy i doświadczeniu, potencjale technicznym, osobach zdolnych do wykonania zamówienia lub zdolnościach finansowych innych podmiotów niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nimi stosunków zobowiązany jest przedstawić w tym celu pisemne zobowiązanie tych podmiotów do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na okres korzystania z nich przy wykonywaniu zamówienia - z wykorzystaniem wzoru załącznika nr 6 do SIWZ.
9. Jeżeli Wykonawca, wykazując spełnianie warunku, o którym mowa w pkt 1 ppkt 4, polega na zdolnościach finansowych innych podmiotów, zobowiązany jest załączyć informację podmiotu trzeciego, o której mowa w pkt III.2.2 ogłoszenia.
10. Jeżeli Wykonawca, wykazując spełnianie warunku, o którym mowa w pkt 1 ppkt 2-4, polega na wiedzy i doświadczeniu, potencjale technicznym, osobach zdolnych do wykonania zamówienia, zdolnościach finansowych innych podmiotów na zasadach określonych w art. 26 ust. 2b ustawy Pzp, a podmioty te będą brały udział w realizacji części zamówienia Wykonawca składa w odniesieniu do tych podmiotów dokumenty wymienione w pkt 7, pkt 11 ppkt 1, dotyczących każdego z tych podmiotów.
11. Postanowienia dotyczące Wykonawców mających siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej:
1) jeżeli, w przypadku Wykonawcy mającego siedzibę na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, osoby, o których mowa w art. 24 ust. 1 pkt 5-8 ustawy Pzp, mają miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, Wykonawca składa w odniesieniu do nich zaświadczenie właściwego organu sądowego albo administracyjnego miejsca zamieszkania dotyczące niekaralności tych osób w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 5-8 ustawy Pzp, wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert, z tym, że w przypadku gdy w miejscu zamieszkania tych osób nie wydaje się takich zaświadczeń – zastępuje się je dokumentem zawierającym oświadczenie złożone przed notariuszem, właściwym organem sądowym, administracyjnym albo organem samorządu zawodowego lub gospodarczego miejsca zamieszkania tych osób.
2) jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast dokumentu, o którym mowa:
2.1) pkt 7 ppkt 2-4 i 6, składa dokument lub dokumenty, wystawione w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, potwierdzające odpowiednio, że:
a) nie otwarto jego likwidacji, ani nie ogłoszono upadłości - wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed terminem składania ofert,
b) nie zalega z uiszczaniem podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne albo, że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu – wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed terminem składania ofert,
c) nie orzeczono wobec niego zakazu ubiegania się o zamówienie – wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed terminem składania ofert,
2.2) pkt 7 ppkt 5 składa zaświadczenie właściwego organu sądowego lub administracyjnego miejsca zamieszkania albo zamieszkania osoby, której dokumenty dotyczą, w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 4-8 ustawy Pzp, – wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed terminem składania ofert,
3) jeżeli w miejscu zamieszkania osoby lub kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, nie wydaje się dokumentów wymienionych w ppkt 2) zastępuje się je dokumentem zawierającym oświadczenie złożone przed notariuszem, właściwym organem sądowym, administracyjnym albo organem samorządu zawodowego lub gospodarczego odpowiednio miejsca zamieszkania osoby lub kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania – wystawione nie wcześniej niż w terminach określonych w ppkt 2.
2. W celu potwierdzenia dysponowania potencjałem technicznym oraz osobami zdolnymi do wykonania zamówienia Wykonawca winien złożyć: — świadectwo zgodności wyposażenia technicznego, kwalifikacji pracowników i stosownych technologii, zgodnie z wymaganymi instrukcjami, w zakresie napraw okresowych elektrycznych zespołów trakcyjnych, wydane przez pasażerskiego przewoźnika kolejowego nie wcześniej niż w 2007 r.
Sekcja IV: Procedura
Dokumenty odpłatne: tak
Podać cenę: 30 PLN
Warunki i sposób płatności: Specyfikację Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ) będzie udostępniona bezpłatnie na stronie internetowej Zamawiającego http://www.mazowieckie.com.pl oraz w siedzibie Zamawiającego w pok. 209 w godz. 8:00 - 14:00. W przypadku żądania przesłania SIWZ pocztą należy wpłacić 30,00 PLN (słownie: trzydzieści złotych) na rachunek bankowy Zamawiającego - 21 1030 1508 0000 0008 1597 3003 z dopiskiem (przetarg na "Usługę naprawy z modernizacją 2 EZT EW60" znak: MWZ3-205-10-2013) i do zamówienia dołączyć kopię dowodu wpłaty.
Miejscowość
Siedziba Zamawiającego, 03-802 Warszawa, ul. Lubelska 1 (sala 312), POLSKA.
Osoby upoważnione do obecności podczas otwarcia ofert: nieSekcja VI: Informacje uzupełniające
2. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, o wartości szacunkowej powyżej progów określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy Pzp.
3. Podstawa prawna wyboru trybu udzielenia zamówienia - art. 134 ust. 1, w związku z art. 39 ustawy Pzp.
4. Okres realizacji zamówienia w terminie od dnia podpisania umowy do dnia 31 grudnia 2013 r.
Krajowa Izba Odwoławcza
ul. Postępu 17 A
02-676 Warszawa
POLSKA
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl
Tel.: +48 224587801
Faks: +48 224587800 / 4587803
2. Środki ochrony prawnej wobec ogłoszenia o zamówieniu oraz Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia przysługują również organizacjom wpisanym na listę, o której mowa w art. 154 pkt 5 ustawy Pzp.
3. Odwołanie przysługuje wyłącznie od niezgodnej z przepisami ustawy czynności Zamawiającego podjętej w postępowaniu o udzielenie zamówienia lub zaniechania czynności, do której Zamawiający jest zobowiązany na podstawie ustawy Pzp.
4. Odwołanie wnosi się do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w formie pisemnej albo elektronicznej opatrzonej bezpiecznym podpisem elektronicznym weryfikowanym za pomocą ważnego kwalifikowanego certyfikatu.
5. Odwołujący przesyła kopię odwołania Zamawiającemu przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu. Domniemywa się, iż Zamawiający mógł zapoznać się z treścią odwołania przed upływem terminu do jego wniesienia, jeżeli przesłanie jego kopii nastąpiło przed upływem terminu do jego wniesienia za pomocą jednego ze sposobów określonych w art. 27 ust. 2 ustawy Pzp.
6. Odwołanie wnosi się w terminie 10 dni od dnia przesłania informacji o czynności Zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia – jeżeli zostały przesłane w sposób określony w art. 27 ust. 2 Pzp, albo w terminie 15 dni – jeżeli zostały przesłane w inny sposób.
7. Odwołanie wobec treści ogłoszenia o zamówieniu oraz wobec postanowień SIWZ wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w DUUE lub zamieszczenia Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia na stronie internetowej.
8. Odwołanie wobec czynności innych niż określone w ust. 6 i 7 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość, o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia.
9. Jeżeli Zamawiający nie (...) przesłał Wykonawcy zawiadomienia o wyborze oferty najkorzystniejszej (...) odwołanie wnosi się w terminie:
1) 30 dni od dnia publikacji w DUUE ogłoszenia o udzieleniu zamówienia,
2) 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy, jeżeli Zamawiający nie opublikował w DUUE ogłoszenia o udzieleniu zamówienia (...).
10. Zamawiający przesyła niezwłocznie, nie później niż w terminie 2 dni od dnia otrzymania, kopię odwołania innym Wykonawcom uczestniczącym w postępowaniu o udzielenie zamówienia, a jeżeli odwołanie dotyczy treści ogłoszenia o zamówieniu lub postanowień SIWZ, zamieszcza ją również na stronie internetowej, na której jest zamieszczone ogłoszenie o zamówieniu lub jest udostępniona specyfikacja, wzywając Wykonawców do przystąpienia do postępowania odwoławczego.
11. Na orzeczenie Krajowej Izby Odwoławczej stronom oraz uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu.
12. Od wyroku sądu, Stronom nie przysługuje skarga kasacyjna.
Krajowa Izba Odwoławcza - Departament Odwołań
ul. Postępu 17 A
02-676 Warszawa
POLSKA
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl
Tel.: +48 224587801
Faks: +48 224587800 / 4587803
TI | Tytuł | PL-Warszawa: Usługi w zakresie napraw i konserwacji taboru kolejowego |
---|---|---|
ND | Nr dokumentu | 139508-2013 |
PD | Data publikacji | 27/04/2013 |
OJ | Dz.U. S | 83 |
TW | Miejscowość | WARSZAWA |
AU | Nazwa instytucji | "Koleje Mazowieckie-KM" sp. z o. o. |
OL | Język oryginału | PL |
HD | Nagłówek | Państwa członkowskie - Zamówienie publiczne na usługi - Udzielenie zamówienia - Procedura otwarta |
CY | Kraj | PL |
AA | Rodzaj instytucji | 4 - Zamówienia sektorowe |
DS | Dokument wysłany | 25/04/2013 |
NC | Zamówienie | 4 - Zamówienie publiczne na usługi |
PR | Procedura | 1 - Procedura otwarta |
TD | Dokument | 7 - Udzielenie zamówienia |
RP | Legislacja | 4 - Unia Europejska |
TY | Rodzaj oferty | 9 - Nie dotyczy |
AC | Kryteria udzielenia zamówienia | 1 - Najniższa cena |
PC | Kod CPV | 50221300 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji lokomotywowych zestawów kołowych 50222000 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji taboru kolejowego 50532100 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji silników elektrycznych 50800000 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji |
OC | Pierwotny kod CPV | 50221300 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji lokomotywowych zestawów kołowych 50222000 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji taboru kolejowego 50532100 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji silników elektrycznych 50800000 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji |
IA | Adres internetowy (URL) | www.mazowieckie.com.pl |
DI | Podstawa prawna | Dyrektywa sektorowa (2004/17/WE) |
PL-Warszawa: Usługi w zakresie napraw i konserwacji taboru kolejowego
2013/S 083-139508
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Sekcja I: Podmiot zamawiający
"Koleje Mazowieckie-KM" sp. z o. o.
ul. Lubelska 26
Osoba do kontaktów: Piotr Wakuła, Bożena Sosnowska
03-802 Warszawa
POLSKA
Tel.: +48 224738644 / 224737353
E-mail: przetargi@mazowieckie.com.pl
Faks: +48 224738814 / 224737518
Adresy internetowe:
Ogólny adres podmiotu zamawiającego: www.mazowieckie.com.pl
Sekcja II: Przedmiot zamówienia
Kategoria usług: nr 1: Usługi konserwacyjne i naprawcze
Główne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług: Miejsce wskazane przez Wykonawcę.
50222000, 50532100, 50221300, 50800000
Łącznie z VAT. Stawka VAT (%) 23
Sekcja IV: Procedura
Ogłoszenie o zamówieniu
Numer ogłoszenia w Dz.U.: 2013/S 28-043825 z dnia 8.2.2013
Sekcja V: Udzielenie zamówienia
Część nr: 1 - Nazwa: Usługa naprawy z modernizacją 2 EZT EW60
Konsorcjum: Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz Spółka Akcyjna oraz Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego „Mińsk Mazowiecki” Spółka Akcyjna
{Dane ukryte}
85-082, 05-300 Bydgoszcz, Mińsk Mazowiecki
POLSKA
Tel.: +48 523391100 / 257598300
Faks: +48 523391110 / 257598111
Wartość: 4 700 000 PLN
Bez VAT
Całkowita końcowa wartość zamówienia:
Wartość: 6 088 500 PLN
Łącznie z VAT. Stawka VAT (%) 23
Sekcja VI: Informacje uzupełniające
Krajowa Izba Odwoławcza
ul. Postępu 17A
02-676 Warszawa
POLSKA
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl
Tel.: +48 224587801
Faks: +48 224587800 / 4587803
2. Środki ochrony prawnej wobec ogłoszenia o zamówieniu oraz Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia przysługują również organizacjom wpisanym na listę, o której mowa w art. 154 pkt 5 ustawy Pzp.
3. Odwołanie przysługuje wyłącznie od niezgodnej z przepisami ustawy czynności Zamawiającego podjętej w postępowaniu o udzielenie zamówienia lub zaniechania czynności, do której Zamawiający jest zobowiązany na podstawie ustawy Pzp.
4. Odwołanie wnosi się do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w formie pisemnej albo elektronicznej opatrzonej bezpiecznym podpisem elektronicznym weryfikowanym za pomocą ważnego kwalifikowanego certyfikatu.
5. Odwołujący przesyła kopię odwołania Zamawiającemu przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu. Domniemywa się, iż Zamawiający mógł zapoznać się z treścią odwołania przed upływem terminu do jego wniesienia, jeżeli przesłanie jego kopii nastąpiło przed upływem terminu do jego wniesienia za pomocą jednego ze sposobów określonych w art. 27 ust. 2 ustawy Pzp.
6. Odwołanie wnosi się w terminie 10 dni od dnia przesłania informacji o czynności Zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia – jeżeli zostały przesłane w sposób określony w art. 27 ust. 2 Pzp, albo w terminie 15 dni – jeżeli zostały przesłane w inny sposób.
7. Odwołanie wobec treści ogłoszenia o zamówieniu oraz wobec postanowień SIWZ wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w DUUE lub zamieszczenia Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia na stronie internetowej.
8. Odwołanie wobec czynności innych niż określone w ust. 6 i 7 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość, o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia.
9. Jeżeli Zamawiający nie (...) przesłał Wykonawcy zawiadomienia o wyborze oferty najkorzystniejszej (...) odwołanie wnosi się w terminie:
1) 30 dni od dnia publikacji w DUUE ogłoszenia o udzieleniu zamówienia;
2) 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy, jeżeli Zamawiający nie opublikował w DUUE ogłoszenia o udzieleniu zamówienia (...).
10. Zamawiający przesyła niezwłocznie, nie później niż w terminie 2 dni od dnia otrzymania, kopię odwołania innym Wykonawcom uczestniczącym w postępowaniu o udzielenie zamówienia, a jeżeli odwołanie dotyczy treści ogłoszenia o zamówieniu lub postanowień SIWZ, zamieszcza ją również na stronie internetowej, na której jest zamieszczone ogłoszenie o zamówieniu lub jest udostępniona specyfikacja, wzywając Wykonawców do przystąpienia do postępowania odwoławczego.
11. Na orzeczenie Krajowej Izby Odwoławczej stronom oraz uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu.
12. Od wyroku sądu, Stronom nie przysługuje skarga kasacyjna.
Krajowa Izba Odwołań – Departament Odwołań
ul. Postępu 17A
02-676 Warszawa
POLSKA
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl
Tel.: +48 224587801
Faks: +48 224587800 / 4587803
Dane postępowania
ID postępowania BZP/TED: | 4382520131 |
---|---|
ID postępowania Zamawiającego: | |
Data publikacji zamówienia: | 2013-02-08 |
Rodzaj zamówienia: | usługi |
Tryb& postępowania [PN]: | Przetarg nieograniczony |
Czas na realizację: | 9 miesięcy |
Wadium: | 140000 ZŁ |
Szacowana wartość* | 4 666 666 PLN - 7 000 000 PLN |
Oferty uzupełniające: | NIE |
Oferty częściowe: | NIE |
Oferty wariantowe: | NIE |
Przewidywana licyctacja: | NIE |
Ilość części: | 0 |
Kryterium ceny: | 100% |
WWW ogłoszenia: | www.mazowieckie.com.pl |
Informacja dostępna pod: | "Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o. ul. Lubelska 1, 03-802 Warszawa, woj. mazowieckie Dokumentacja dostępna na wniosek. Termin składania wniosków o dokumentację: 18/03/2013 |
Okres związania ofertą: | 60 dni |
Kody CPV
50222000-7 | Usługi w zakresie napraw i konserwacji taboru kolejowego | |
50532100-4 | Usługi w zakresie napraw i konserwacji silników elektrycznych |
Wyniki
Nazwa części | Wykonawca | Data udzielenia | Wartość |
---|---|---|---|
Usługa naprawy z modernizacją 2 EZT EW60 | Konsorcjum: Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz Spółka Akcyjna oraz Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego „Mińsk Mazowiecki” Spółka Akcyjna Bydgoszcz, Mińsk Mazowiecki | 2013-04-25 | 6 088 500,00 |
Barometr Ryzyka NadużyćRaport końcowy na temat potencjalnego ryzyka nadużyć dla wskazanej części wyniku postępowania przetargowego. Data udzielenia: 2013-04-25 Dotyczy cześci nr: 1 Kody CPV: 50222000 50532100 Ilość podmiotów składających się na wykonawcę: 1 Kwota oferty w PLN: 6 088 500,00 zł Minimalna złożona oferta: 6 088 500,00 zł Ilość złożonych ofert: 1 Ilość ofert odrzuconych przez zamawiającego: 0 Minimalna złożona oferta: 6 088 500,00 zł Maksymalna złożona oferta: 6 088 500,00 zł |