ODŚNIEŻANIE ZALEGAJĄCEGO ŚNIEGU I USUWANIE NAWISÓW ŚNIEŻNYCH I LODOWYCH NA DACHACH BUDYNKÓW NA TERENIE AKADEMII OBRONY NARODOWEJ (AON)
Opis przedmiotu przetargu: 1) Na telefoniczne zgłoszenie (potwierdzone faksem przez Zamawiającego) Wykonawca przystąpi do odśnieżania dachów obiektów w możliwie jak najkrótszym terminie lecz nie dłuższym niż 4 godziny od otrzymania powiadomienia od Zamawiającego, 2) przeprowadzenie akcji w ciągu 6 godzin, 3) Zamawiający każdorazowo w powiadomieniu będzie wskazywał obiekty wymagające odśnieżenia dachu. 4) Ilość powiadomień uzależniona będzie od warunków atmosferycznych oraz potrzeb Zamawiającego. 5) Wykonawca, w całym okresie wykonywania przedmiotu umowy, będzie posiadał ważne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w zakresie wykonywanej działalności gospodarczej 6) Wykonawca zabezpieczy teren na którym będzie wykonywana usługa odśnieżania w sposób uniemożliwiający wyrządzenie szkód w mieniu Zamawiającego lub osobom trzecim. 7) Wykonawca będzie odpowiadał za wszelkie wypadki powstałe na skutek wykonywania przedmiotu zamówienia. 8) Wykonawca wykona przedmiot zamówienia za pomocą własnego sprzętu/narzędzi/materiałów niezbędnych do realizacji przedmiotu zamówienia. 9) Wykonawca będzie składował śnieg w miejscu wyznaczonym przez Zamawiającego. Wykonawca zobowiązany jest do wywozu śniegu i lodu na wyznaczone przez Zamawiającego miejsce. 10) Zamawiający nie przewiduje opłaty za tzw. pełnienie gotowości do odśnieżania. 11) Zakończona praca zostanie odebrana poprzez obustronnie podpisany protokół odbioru robót. 12) Wykonawca jest zobowiązany do zatrudnienia pracowników posiadających uprawnienia do pracy na wysokości, 13) Wykonawca jest zobowiązany do wykonywania usługi zgodnie z przepisami BHP, 14) Wykonawca jest zobowiązany do wykonywanie usługi w taki sposób, który nie spowoduje uszkodzenia elementów budynku.
Dane postępowania
| ID postępowania BZP/TED: | 43628620130 |
|---|---|
| ID postępowania Zamawiającego: | |
| Data publikacji zamówienia: | 2013-10-25 |
| Rodzaj zamówienia: | usługi |
| Tryb& postępowania [PN]: | Przetarg nieograniczony |
| Czas na realizację: | 908 dni |
| Wadium: | - |
| Oferty uzupełniające: | NIE |
| Oferty częściowe: | NIE |
| Oferty wariantowe: | NIE |
| Przewidywana licyctacja: | NIE |
| Ilość części: | 1 |
| Kryterium ceny: | 100% |
| WWW ogłoszenia: | www.aon.edu.pl |
| Informacja dostępna pod: | AON 00-910 Warszawa al. gen. A Chruściela 103 budynek nr 4 pokój nr 128. Koszt SIWZ - 6,00 PLN + koszty wysyłki. SIWZ można też pobrać bezpłatnie ze strony internetowej Zamawiającego |
| Okres związania ofertą: | 30 dni |
Kody CPV
| 90620000-9 | Usługi odśnieżania | |
| 90630000-2 | Usługi usuwania oblodzeń |
