Przedmiotem zamówienia jest usługa przeprowadzenia szkolenia komputerowego zgodnie ze standardami Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych START (ECDL Start lub równoważnego) dla 8 uczestników grupy B oraz warsztatów informatycznych dla 10 uczestników grupy A projektu „Nowe perspektywy” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet 1 Poddziałanie 1.3.3 realizowanego na podstawie porozumienia UDA-POKL.01.03.03-00-069/12-00. - pl-tarnów: kursy komputerowe
Opis przedmiotu przetargu: część i kurs o standardzie ecdl start lub kurs równoważny zakres zamówienia obejmuje przeprowadzenie szkolenia komputerowego – europejski certyfikat umiejętności komputerowych start lub równoważnych, za równoważny uważa się certyfikat wydawany i uznawany, co najmniej we wszystkich państwach unii europejskiej posiadający publicznie dostępną listę instytucji wydających go w tych krajach oraz udokumentowany system zapewnienia jakości, dla 8 uczestników projektu w okresie od podpisania umowy do 31.05.2012 roku. szkolenie będzie odbywało się w 8 osobowej grupie w wymiarze min. 60 godz. / osobę. szkolenia muszą być przeprowadzone zgodnie ze standardami dla kursów ecdl start lub równoważnymi, czyli w wybranych 4 z 7 modułów ecdl core tj. moduł 1 podstawy technik informatycznych wraz z egzaminem teoretycznym moduł 2 użytkowanie komputerów wraz z egzaminem praktycznym moduł 3 przetwarzanie tekstów wraz z egzaminem praktycznym moduł 4 arkusze kalkulacyjne wraz z egzaminem praktycznym moduł 5 bazy danych wraz z egzaminem praktycznym moduł 6 grafika menedżerska i prezentacyjna wraz z egzaminem praktycznym moduł 7 przeglądanie stron internetowych i komunikacja wybór 4 modułów dla wszystkich uczestników w jednej grupie nastąpi na pierwszych zajęciach po uzgodnieniach pomiędzy prowadzącym a uczestnikami. każdy z 4 modułów będzie zakończony egzaminem. zamawiający wymaga aby wykonawca w swojej ofercie uwzględnił wszystkie koszty związane z organizacją szkolenia łącznie z kosztami wynikającymi z zatrudnienia wykwalifikowanego lektora, opłaceniem kosztów egzaminów, zapewnienia materiałów dydaktycznych w tym , multimedialną płytę cd do samodzielnej nauki w domu. przyborów do pisania. część ii warsztaty informatyczne zakres zamówienia obejmuje przeprowadzenia warsztatów komputerowych dla 10 uczestników projektu tj. młodzież w wieku od 15 17 lat. celem warsztatów komputerowych jest elementarne przygotowanie do pracy z komputerem, nabycie umiejętności tworzenia rysunków, tekstów i muzyki, wyszukiwanie, gromadzenie i przedstawianie informacji, wykonywanie prostych obliczeń i symulacji procesów. w ramach zajęć młodzież odbywać będzie zajęcia praktyczne np. tworzenie stron internetowych. uczestnicy otrzymują zaświadczenia o ukończeniu warsztatów. ii.1.6)

TI | Tytuł | PL-Tarnów: Kursy komputerowe |
---|---|---|
ND | Nr dokumentu | 407612-2012 |
PD | Data publikacji | 22/12/2012 |
OJ | Dz.U. S | 247 |
TW | Miejscowość | TARNÓW |
AU | Nazwa instytucji | Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Tarnowie |
OL | Język oryginału | PL |
HD | Nagłówek | Państwa członkowskie - Zamówienie publiczne na usługi - Ogłoszenie o zamówieniu - Procedura otwarta |
CY | Kraj | PL |
AA | Rodzaj instytucji | 8 - Inne |
DS | Dokument wysłany | 20/12/2012 |
DT | Termin | 11/01/2013 |
NC | Zamówienie | 4 - Zamówienie publiczne na usługi |
PR | Procedura | 1 - Procedura otwarta |
TD | Dokument | 3 - Ogłoszenie o zamówieniu |
RP | Legislacja | 4 - Unia Europejska |
TY | Rodzaj oferty | 3 - Oferta całościowa lub częściowa |
AC | Kryteria udzielenia zamówienia | 1 - Najniższa cena |
PC | Kod CPV | 80533200 - Kursy komputerowe |
OC | Pierwotny kod CPV | 80533200 - Kursy komputerowe |
RC | Kod NUTS | PL217 |
IA | Adres internetowy (URL) | http://www.ckiw-tarnow.ohp.pl |
DI | Podstawa prawna | Dyrektywa klasyczna (2004/18/WE) |
PL-Tarnów: Kursy komputerowe
2012/S 247-407612
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Sekcja I: Instytucja zamawiająca
Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Tarnowie
ul. Mościckiego 27
Osoba do kontaktów: Jacek Bochenek
33-100 Tarnów
POLSKA
Tel.: +48 146273879
E-mail: logistyka@ckiw-tarnow.ohp.pl
Faks: +48 146276403
Adresy internetowe:
Ogólny adres instytucji zamawiającej: http://www.ckiw-tarnow.ohp.pl
Więcej informacji można uzyskać pod adresem: Powyższy(-e) punkt(-y) kontaktowy(-e)
Specyfikacje i dokumenty dodatkowe (w tym dokumenty dotyczące dialogu konkurencyjnego oraz dynamicznego systemu zakupów) można uzyskać pod adresem: Powyższy(-e) punkt(-y) kontaktowy(-e)
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu należy przesyłać na adres: Powyższy(-e) punkt(-y) kontaktowy(-e)
Sekcja II: Przedmiot zamówienia
Kategoria usług: nr 24: Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Główne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług: Tarnów
Kod NUTS PL217
Zakres zamówienia obejmuje przeprowadzenie szkolenia komputerowego – Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych START lub równoważnych, za równoważny uważa się certyfikat wydawany i uznawany, co najmniej we wszystkich państwach Unii Europejskiej posiadający publicznie dostępną listę instytucji wydających go w tych krajach oraz udokumentowany system zapewnienia jakości, dla 8 uczestników projektu w okresie od podpisania umowy do 31.05.2012 roku. Szkolenie będzie odbywało się w 8-osobowej grupie w wymiarze min. 60 godz. / osobę.
Szkolenia muszą być przeprowadzone zgodnie ze standardami dla kursów ECDL Start lub równoważnymi, czyli w wybranych 4 z 7 modułów ECDL Core tj.:
Moduł 1: Podstawy technik informatycznych wraz z egzaminem teoretycznym
Moduł 2: Użytkowanie komputerów wraz z egzaminem praktycznym
Moduł 3: Przetwarzanie tekstów wraz z egzaminem praktycznym
Moduł 4: Arkusze kalkulacyjne wraz z egzaminem praktycznym
Moduł 5: Bazy danych wraz z egzaminem praktycznym
Moduł 6: Grafika menedżerska i prezentacyjna wraz z egzaminem praktycznym
Moduł 7: Przeglądanie stron internetowych i komunikacja
Wybór 4 modułów dla wszystkich uczestników w jednej grupie nastąpi na pierwszych zajęciach po uzgodnieniach pomiędzy prowadzącym a uczestnikami.
Każdy z 4 modułów będzie zakończony egzaminem.
Zamawiający wymaga aby Wykonawca w swojej ofercie uwzględnił wszystkie koszty związane z organizacją szkolenia łącznie z kosztami wynikającymi z:
- zatrudnienia wykwalifikowanego lektora,
- opłaceniem kosztów egzaminów,
- zapewnienia materiałów dydaktycznych w tym , multimedialną płytę CD do samodzielnej
nauki w domu.
- przyborów do pisania.
Część II Warsztaty informatyczne
Zakres zamówienia obejmuje przeprowadzenia warsztatów komputerowych dla 10 uczestników projektu tj. młodzież w wieku od 15 17 lat. Celem warsztatów komputerowych jest elementarne przygotowanie do pracy z komputerem, nabycie umiejętności tworzenia rysunków, tekstów i muzyki, wyszukiwanie, gromadzenie i przedstawianie informacji, wykonywanie prostych obliczeń i symulacji procesów. W ramach zajęć młodzież odbywać będzie zajęcia praktyczne np. tworzenie stron internetowych. Uczestnicy otrzymują zaświadczenia o ukończeniu warsztatów.
80533200
Oferty można składać w odniesieniu do jednej lub więcej części
Informacje o częściach zamówienia
Część nr: 1 Nazwa: Kurs o standardzie ECDL START lub kurs równoważnySzkolenia muszą być przeprowadzone zgodnie ze standardami dla kursów ECDL Start lub równoważnymi, czyli w wybranych 4 z 7 modułów ECDL Core tj.:
Moduł 1: Podstawy technik informatycznych wraz z egzaminem teoretycznym
Moduł 2: Użytkowanie komputerów wraz z egzaminem praktycznym
Moduł 3: Przetwarzanie tekstów wraz z egzaminem praktycznym
Moduł 4: Arkusze kalkulacyjne wraz z egzaminem praktycznym
Moduł 5: Bazy danych wraz z egzaminem praktycznym
Moduł 6: Grafika menedżerska i prezentacyjna wraz z egzaminem praktycznym
Moduł 7: Przeglądanie stron internetowych i komunikacja
Wybór 4 modułów dla wszystkich uczestników w jednej grupie nastąpi na pierwszych zajęciach po uzgodnieniach pomiędzy prowadzącym a uczestnikami.
Każdy z 4 modułów będzie zakończony egzaminem.
Zamawiający wymaga aby Wykonawca w swojej ofercie uwzględnił wszystkie koszty związane z organizacją szkolenia łącznie z kosztami wynikającymi z:
- zatrudnienia wykwalifikowanego lektora,
- opłaceniem kosztów egzaminów,
- zapewnienia materiałów dydaktycznych w tym , multimedialną płytę CD do samodzielnej
nauki w domu.
- przyborów do pisania.
80533200
80533200
Sekcja III: Informacje o charakterze prawnym, ekonomicznym, finansowym i technicznym
Do postępowania mogą przystąpić Wykonawcy, którzy:
1) posiadania uprawnień do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli ustawy
nakładają obowiązek posiadania takich uprawnień;
2) posiadania wiedzy i doświadczenia,
3) dysponowania odpowiednim potencjałem technicznym oraz osobami zdolnymi do wykonania zamówienia.
4) nie podlega wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 i 2 ustawy Pzp.
Ocena spełniania warunków udziału w postępowaniu dokonywana będzie w oparciu o złożoną ofertę i załączniki do niej, wg zasady spełnia/nie spełnia. Nie spełnienie choćby jednego warunku spowoduje wykluczenie wykonawcy z postępowania.
Oprócz ww. oświadczenia wykonawca składa następujące dokumenty:
1) Oświadczenie wykonawcy o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu, że spełniają warunki udziału w postępowaniu. Oświadczenie powinno być złożone na druku ”Formularz ofertowy” wg wzoru stanowiącego załącznik nr 1 do niniejszej SIWZ.
2) Oświadczenie, że spełniają warunki udziału w postępowaniu określone w art. 22, ust. 1 ustawy Pzp, zgodnie z wzorem stanowiącym załącznik nr 2 do SIWZ.
3) Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 1 ustawy Pzp, zgodnie z wzorem stanowiącym załącznik nr 3 do SIWZ.
4) Oferta powinna zawierać dokument pozwalający zweryfikować prawidłowość umocowania osób działających w imieniu wykonawcy, tj:
- aktualny odpis z KRS w przypadku osób prawnych,
- aktualny odpis z ewidencji działalności gospodarczej w przypadku osób fizycznych
prowadzących działalność gospodarczą.
Posiadają stosowną wiedzę i doświadczenie, tj. wykażą, że w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do postępowania lub składania ofert w trybie przetargu nieograniczonego, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie – zorganizowali i przeprowadzili co najmniej 5 kursów komputerowych ECDL lub równoważnych dla co najmniej 10 osób, z podaniem liczby uczestników, wartości brutto poszczególnych kursów, przedmiotu kursu, dat wykonania i potwierdzą to dokumentem, z którego wynikać będzie że usługi zostały wykonane należycie (np. referencje, protokóły odbiorów itp.) Wykaz kursów stanowi załącznik nr 4 - dotyczy części 1 zamówienia;
Dysponują odpowiednią kadrą osób, które będą uczestniczyć w realizacji zamówienia i przedstawią:
Wykaz osób (wykładowców – trenerów) załącznik nr 6, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania o zamówienia.
Zamawiający dokona oceny spełniania tych warunków metodą spełnia/nie spełnia
Sekcja IV: Procedura
Miejscowość:
Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Tarnowie 33-100 Tarnów, ul. Mościckiego 27 Sala konferencyjna
Sekcja VI: Informacje uzupełniające
Podać odniesienie do projektu (projektów) i/lub programu (programów): „Nowe perspektywy” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet 1 Poddziałanie 1.3.3 realizowanego na podstawie porozumienia UDA-POKL.01.03.03-00-069/12-00.
Urząd Zamówień Publicznych
02-676 Warszawa ul. Postępu 17a
02-676 Warszawa
POLSKA
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl
Tel.: +48 224587777
Adres internetowy: http://www.uzp.gov.pl
Faks: +48 224587700
Urząd Zamówień Publicznych
02-676 Warszawa ul. Postępu 17a
02-676 Warszawa
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl
Tel.: +48 224587777
Adres internetowy: http://www.uzp.gov.pl
Faks: +48 224587700
Dane postępowania
ID postępowania BZP/TED: | 40761220121 |
---|---|
ID postępowania Zamawiającego: | |
Data publikacji zamówienia: | 2012-12-22 |
Rodzaj zamówienia: | usługi |
Tryb& postępowania [PN]: | Przetarg nieograniczony |
Czas na realizację: | - |
Wadium: | - |
Oferty uzupełniające: | NIE |
Oferty częściowe: | TAK |
Oferty wariantowe: | NIE |
Przewidywana licyctacja: | NIE |
Ilość części: | 2 |
Kryterium ceny: | 100% |
WWW ogłoszenia: | http://www.ckiw-tarnow.ohp.pl |
Informacja dostępna pod: | Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Tarnowie ul. Mościckiego 27, 33-100 tarnów, woj. małopolskie |
Okres związania ofertą: | 0 dni |
Kody CPV
80533200-1 | Kursy komputerowe |