KONKURS NA OPRACOWANIE I REALIZACJĘ PROGRAMU SZKOLEŃ DLA KLIENTÓW POMOCY SPOŁECZNEJ GMINY NOWY TARG/GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W NOWYM TARGU WSPÓŁFINANOWANYCH Z PODZIAŁANIA 7.1.1 PO KL
Opis przedmiotu przetargu: Przedmiot konkursu: są twórcze prace projektowe obejmujące opracowanie koncepcji programu przeprowadzenia szkoleń dla klientów pomocy społecznej w Gminie Nowy Targ. Szkolenia współfinansowane są z PO KL w ramach Podziałania 7.1.1 i obwarowane są odpowiednimi przepisami dotyczącymi ich realizacji, które wykonawca musi znać. Podstawowe założenia planowanego przedsięwzięcia: obejmują zorganizowanie szkoleń dla 25 osób (w tym 20 kobiet) w 2011 roku. Szkolenia te powinny być zgodne z wytycznymi w zakresie realizacji projektów systemowych przez ośrodki pomocy społecznej i powinny obejmować minimum trzy instrumenty aktywnej integracji (edukacyjny, zawodowy, społeczny). Koniczne założenia podczas projektowania programów szkoleń winny obejmować również rezultaty jakie osiągną ich uczestnicy po ukończeniu szkoleń, tj.: rozwinięcie zdolności motywacyjnych, podniesienie własnej wartości, zwiększenie osobistych kompetencji, podniesienie umiejętności autoprezentacji, wzrost samooceny oraz pozyskanie wiary we własne siły do podejmowania działań zmierzających do poprawy własnej sytuacji materialnej i zawodowej. Zaleca się przygotowanie harmonogramów i programów w taki sposób, by ich struktura była podzielona na trzy moduły-szkolenia, gdzie pierwsze będzie realizowane w I i II kwartale, drugie w II i III kwartale, a trzecie w III i IV kwartale 2011 roku. Ważnym elementem projektowanych programów jest, iż muszą być one oparte na lokalnych realiach w zakresie potrzeb i możliwości. Potrzeby w zakresie treści szkoleń wynikać winny z udokumentowanych wywiadów (potrzeb) wśród potencjalnych uczestników projektu. Praca konkursowa nie może posiadać oznaczeń autora a jedynie sześciocyfrowy kod: liczba identyfikacyjny (dowolny; szerzej opisano w punkcie 8 regulaminu).
Ludźmierz: KONKURS NA OPRACOWANIE I REALIZACJĘ PROGRAMU SZKOLEŃ DLA KLIENTÓW POMOCY SPOŁECZNEJ GMINY NOWY TARG/GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W NOWYM TARGU WSPÓŁFINANOWANYCH Z PODZIAŁANIA 7.1.1 PO KL
Numer ogłoszenia: 397376 - 2010; data zamieszczenia: 06.12.2010
OGŁOSZENIE O KONKURSIE
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Targu, ul. Jana Pawła II 97, 34-471 Ludźmierz, woj. małopolskie, tel. 18 26 555 87, faks 18 26 555 87.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT KONKURSU
II.1) Nazwa nadana konkursowi przez zamawiającego:
KONKURS NA OPRACOWANIE I REALIZACJĘ PROGRAMU SZKOLEŃ DLA KLIENTÓW POMOCY SPOŁECZNEJ GMINY NOWY TARG/GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W NOWYM TARGU WSPÓŁFINANOWANYCH Z PODZIAŁANIA 7.1.1 PO KL.
II.2) Określenie przedmiotu konkursu:
Przedmiot konkursu: są twórcze prace projektowe obejmujące opracowanie koncepcji programu przeprowadzenia szkoleń dla klientów pomocy społecznej w Gminie Nowy Targ. Szkolenia współfinansowane są z PO KL w ramach Podziałania 7.1.1 i obwarowane są odpowiednimi przepisami dotyczącymi ich realizacji, które wykonawca musi znać. Podstawowe założenia planowanego przedsięwzięcia: obejmują zorganizowanie szkoleń dla 25 osób (w tym 20 kobiet) w 2011 roku. Szkolenia te powinny być zgodne z wytycznymi w zakresie realizacji projektów systemowych przez ośrodki pomocy społecznej i powinny obejmować minimum trzy instrumenty aktywnej integracji (edukacyjny, zawodowy, społeczny). Koniczne założenia podczas projektowania programów szkoleń winny obejmować również rezultaty jakie osiągną ich uczestnicy po ukończeniu szkoleń, tj.: rozwinięcie zdolności motywacyjnych, podniesienie własnej wartości, zwiększenie osobistych kompetencji, podniesienie umiejętności autoprezentacji, wzrost samooceny oraz pozyskanie wiary we własne siły do podejmowania działań zmierzających do poprawy własnej sytuacji materialnej i zawodowej. Zaleca się przygotowanie harmonogramów i programów w taki sposób, by ich struktura była podzielona na trzy moduły-szkolenia, gdzie pierwsze będzie realizowane w I i II kwartale, drugie w II i III kwartale, a trzecie w III i IV kwartale 2011 roku. Ważnym elementem projektowanych programów jest, iż muszą być one oparte na lokalnych realiach w zakresie potrzeb i możliwości. Potrzeby w zakresie treści szkoleń wynikać winny z udokumentowanych wywiadów (potrzeb) wśród potencjalnych uczestników projektu. Praca konkursowa nie może posiadać oznaczeń autora a jedynie sześciocyfrowy kod: liczba identyfikacyjny (dowolny; szerzej opisano w punkcie 8 regulaminu)..
II.3) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
80.00.00.00-4.
SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM
WARUNKI UDZIAŁU
Wymagania, jakie muszą spełniać uczestnicy konkursu:
-nie podlegają wykluczeniu z postępowania na podstawie przepisów art. 24 Ustawy Prawo zamówień publicznych -spełniają warunki określone w art. 22 Ustawy j.w. -są zarejestrowane w WUP Kraków jako instytucja szkoleniowa -posiadają minimum trzyletnie, udokumentowane doświadczenie w realizacji projektów systemowych współfinansowanych z Podziałania 7.1.1 PO KL, które ukończono z sukcesem (wykażą się odpowiednimi referencjami z innych OPS) -posiadają potencjał techniczny i osobowy niezbędny do wykonania zaplanowanych szkoleń (przedstawią wykaz składu osobowego zaangażowanego do realizacji szkoleń z 7.1.1 zaangażowanego na przestrzeni trzech ostatnich lat) -znajdują się w sytuacji ekonomicznej i finansowej zapewniającej wykonanie zadania i wykażą się dochodem za ubiegły rok (2009) co najmniej na poziomie wysokości maksymalnego planowanego łącznego kosztu wykonania szkoleń na podstawie nagrody niniejszej pracy konkursowej, czyli poziomu określonego w punkcie 5. rozdziału Regulaminu Konkursu, tj. na poziomie 74.077,23 zł UWAGA: PRACA MUSI BEZWZGLĘDNIE SPEŁNIAĆ NASTEPUJĄCE KRYTERIA FORMALNE - Praca konkursowa nie obejmuje oznaczenia firmy - Każdy z uczestników szkolenia objęty jest 3 instrumentami aktywnej integracji - Praca konkursowa posiada wszystkie części prawidłowo przygotowane wg. wskazań ujętych w Regulaminie Konkursu (6. Zakres i forma opracowania oraz sposób prezentacji).
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) Kryteria oceny prac konkursowych:
- 1. Rozpoznanie potrzeb klientów pomocy społecznej na terenie objętym projektem - 20
- 2. Trafność zaproponowanych szkoleń - 30
- 3. Oryginalność i atrakcyjność szkoleń - 30
- 4. Jakość kadry biorącej udział w realizacji szkoleń - 20
IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
IV.2.1) Określenie sposobu uzyskania regulaminu konkursu:
Dostępny do dnia:
15.12.2010, godzina 14:00.
Miejsce:
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Targu, 34-471 Ludźmierz, ul. Jana Pawła II 97, pokój nr 11.
IV.2.2) Termin i miejsce składania wniosków o dopuszczenie do udziału w konkursie:
Data:
27.12.2010, godzina 14:00.
Miejsce:
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Targu, 34-471 Ludźmierz, ul. Jana Pawła II 97, pokój nr 11.
IV.2.3) Termin i miejsce składania prac konkursowych:
Termin:
14/01/2011, godzina: 14.00.
Miejsce:
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Targu, 34-471 Ludźmierz, ul. Jana Pawła II 97, pokój nr 11.
IV.3) NAGRODY
Rodzaj i wysokość nagród:
Ustala się jedną nagrodę w postaci zaproszenia do negocjacji w trybie zamówień z wolnej ręki dotyczących zorganizowania i przeprowadzenia zaplanowanych szkoleń. Jednocześnie GOPS w Nowym Targu za przeprowadzone szkolenia zwycięscy wypłaci kwotę 74.077,23 złotych z zastrzeżeniem uwagi załączonej w punkcie 5 Regulaminu..
Ludźmierz: Konkurs na opracowanie i realizację programu szkoleń dla klientów pomocy społecznej Gminy Nowy Targ/Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowym Targu współfinansowanych z Poddziałania 7.1.1. PO KL
Numer ogłoszenia: 10234 - 2011; data zamieszczenia: 21.01.2011
OGŁOSZENIE O WYNIKACH KONKURSU
Zamieszczanie ogłoszenia:
nieobowiązkowe.
Czy ogłoszenie o konkursie było zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak, numer ogłoszenia w BZP: 397376 - 2010r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia:
nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Targu, ul. Jana Pawła II 97, 34-471 Ludźmierz, woj. małopolskie, tel. 18 26 555 87, faks 18 26 555 87.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT KONKURSU
II.1) Nazwa nadana konkursowi przez zamawiającego:
Konkurs na opracowanie i realizację programu szkoleń dla klientów pomocy społecznej Gminy Nowy Targ/Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowym Targu współfinansowanych z Poddziałania 7.1.1. PO KL.
II.2) Określenie przedmiotu konkursu:
Przedmiot konkursu: są twórcze prace projektowe obejmujące opracowanie koncepcji programu przeprowadzenia szkoleń dla klientów pomocy społecznej w Gminie Nowy Targ. Szkolenia współfinansowane są z PO KL w ramach Podziałania 7.1.1 i obwarowane są odpowiednimi przepisami dotyczącymi ich realizacji, które wykonawca musi znać. Podstawowe założenia planowanego przedsięwzięcia: obejmują zorganizowanie szkoleń dla 25 osób (w tym 20 kobiet) w 2011 roku. Szkolenia te powinny być zgodne z wytycznymi w zakresie realizacji projektów systemowych przez ośrodki pomocy społecznej i powinny obejmować minimum trzy instrumenty aktywnej integracji (edukacyjny, zawodowy, społeczny). Koniczne założenia podczas projektowania programów szkoleń winny obejmować również rezultaty jakie osiągną ich uczestnicy po ukończeniu szkoleń, tj.: rozwinięcie zdolności motywacyjnych, podniesienie własnej wartości, zwiększenie osobistych kompetencji, podniesienie umiejętności autoprezentacji, wzrost samooceny oraz pozyskanie wiary we własne siły do podejmowania działań zmierzających do poprawy własnej sytuacji materialnej i zawodowej. Zaleca się przygotowanie harmonogramów i programów w taki sposób, by ich struktura była podzielona na trzy moduły-szkolenia, gdzie pierwsze będzie realizowane w I i II kwartale, drugie w II i III kwartale, a trzecie w III i IV kwartale 2011 roku. Ważnym elementem projektowanych programów jest, iż muszą być one oparte na lokalnych realiach w zakresie potrzeb i możliwości. Potrzeby w zakresie treści szkoleń wynikać winny z udokumentowanych wywiadów (potrzeb) wśród potencjalnych uczestników projektu. Praca konkursowa nie może posiadać oznaczeń autora a jedynie sześciocyfrowy kod: liczba identyfikacyjny (dowolny; szerzej opisano w punkcie 8 regulaminu)..
II.3) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
80.00.00.00-4.
SEKCJA III: INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej:
tak, wskazać projekt/program: Program Operacyjny Kapitał Ludzki Działanie 7.1 Poddziałanie 7.1.1.
SEKCJA IV: WYNIKI KONKURSU
IV.1) LICZBA UCZESTNIKÓW:
1
IV.2) NAGRODY
Miejsce:
pierwsze.
IV.2.1) Nazwa i adres autora(ów) wybranej pracy konkursowej
- Małopolskie Centrum Studiów Strategicznych, {Dane ukryte}, 33-300 Nowy Sącz, kraj/woj. małopolskie.
IV.2.2) Wartość nagrody
Wartość wydanej
(wypłaconej)
nagrody
(bez VAT)
:
74077,23 PLN.
Dane postępowania
ID postępowania BZP/TED: | 39737620100 |
---|---|
ID postępowania Zamawiającego: | |
Data publikacji zamówienia: | 2010-12-05 |
Rodzaj zamówienia: | roboty budowlane |
Tryb& postępowania [KON]: | - nierozpoznany - |
Czas na realizację: | - |
Wadium: | - |
Oferty uzupełniające: | NIE |
Oferty częściowe: | NIE |
Oferty wariantowe: | NIE |
Przewidywana licyctacja: | NIE |
Ilość części: | 1 |
Kryterium ceny: | 20% |
WWW ogłoszenia: | |
Informacja dostępna pod: | |
Okres związania ofertą: | 0 dni |
Kody CPV
80000000-4 | Usługi edukacyjne i szkoleniowe |
Wyniki
Nazwa części | Wykonawca | Data udzielenia | Wartość |
---|---|---|---|
Małopolskie Centrum Studiów Strategicznych Nowy Sącz | 2011-01-21 | 74 077,00 | |
Barometr Ryzyka NadużyćRaport końcowy na temat potencjalnego ryzyka nadużyć dla wskazanej części wyniku postępowania przetargowego. Data udzielenia: 2011-01-21 Dotyczy cześci nr: 0 Kody CPV: 800000004 Ilość podmiotów składających się na wykonawcę: 1 Kwota oferty w PLN: 74 077,00 zł Minimalna złożona oferta: 0,00 zł Ilość złożonych ofert: 0 Ilość ofert odrzuconych przez zamawiającego: 0 Minimalna złożona oferta: 0,00 zł Maksymalna złożona oferta: 0,00 zł |