Adres strony internetowej, na której zamieszczona będzie specyfikacja istotnych warunków zamówienia (jeżeli dotyczy):

http://bip.lubuskie.uw.gov.pl

Ogłoszenie nr 30102 - 2017 z dnia 2017-02-22 r.
Gorzów Wielkopolski: Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu na potrzeby realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa budynku Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp.”
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - Usługi

Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe

Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego

Zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

tak


Nazwa projektu lub programu

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 1.3.1 oś priorytetowa I Zmniejszenie emisyjności gospodarki Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 – 2020

O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie zakłady pracy chronionej oraz wykonawcy, których działalność, lub działalność ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, obejmuje społeczną i zawodową integrację osób będących członkami grup społecznie marginalizowanych

nie

Należy podać minimalny procentowy wskaźnik zatrudnienia osób należących do jednej lub więcej kategorii, o których mowa w art. 22 ust. 2 ustawy Pzp, nie mniejszy niż 30%, osób zatrudnionych przez zakłady pracy chronionej lub wykonawców albo ich jednostki (w %)
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

Postępowanie przeprowadza centralny zamawiający

nie

Postępowanie przeprowadza podmiot, któremu zamawiający powierzył/powierzyli przeprowadzenie postępowania

nie

Informacje na temat podmiotu któremu zamawiający powierzył/powierzyli prowadzenie postępowania:


Postępowanie jest przeprowadzane wspólnie przez zamawiających

nie

Jeżeli tak, należy wymienić zamawiających, którzy wspólnie przeprowadzają postępowanie oraz podać adresy ich siedzib, krajowe numery identyfikacyjne oraz osoby do kontaktów wraz z danymi do kontaktów:


Postępowanie jest przeprowadzane wspólnie z zamawiającymi z innych państw członkowskich Unii Europejskiej

nie

W przypadku przeprowadzania postępowania wspólnie z zamawiającymi z innych państw członkowskich Unii Europejskiej – mające zastosowanie krajowe prawo zamówień publicznych:


Informacje dodatkowe:


I. 1) NAZWA I ADRES:
Lubuski Urząd Wojewódzki w Gorzowie Wlkp., krajowy numer identyfikacyjny 21046708900000, ul. ul Jagiellończyka  8, 66400   Gorzów Wielkopolski, woj. lubuskie, państwo Polska, tel. 957 115 210, e-mail biuro.logistyki@lubuskie.uw.gov.pl, faks 957 115 380.
Adres strony internetowej (URL): bip.lubuskie.uw.gov.pl


I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Administracja rządowa terenowa

I.3) WSPÓLNE UDZIELANIE ZAMÓWIENIA (jeżeli dotyczy):
Podział obowiązków między zamawiającymi w przypadku wspólnego przeprowadzania postępowania, w tym w przypadku wspólnego przeprowadzania postępowania z zamawiającymi z innych państw członkowskich Unii Europejskiej (który z zamawiających jest odpowiedzialny za przeprowadzenie postępowania, czy i w jakim zakresie za przeprowadzenie postępowania odpowiadają pozostali zamawiający, czy zamówienie będzie udzielane przez każdego z zamawiających indywidualnie, czy zamówienie zostanie udzielone w imieniu i na rzecz pozostałych zamawiających):

I.4) KOMUNIKACJA:


Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów z postępowania można uzyskać pod adresem (URL)
tak


Adres strony internetowej, na której zamieszczona będzie specyfikacja istotnych warunków zamówienia
tak
bip.lubuskie.uw.gov.pl


Dostęp do dokumentów z postępowania jest ograniczony - więcej informacji można uzyskać pod adresem
nie


Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu należy przesyłać:


Elektronicznie
nie
adres


Dopuszczone jest przesłanie ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu w inny sposób:

nie

Wymagane jest przesłanie ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu w inny sposób:

tak
Inny sposób:
w formie papierowej
Adres:
Lubuski Urzad Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. ul. Jagiellończyka 8, 66-400 Gorzów Wlkp.


Komunikacja elektroniczna wymaga korzystania z narzędzi i urządzeń lub formatów plików, które nie są ogólnie dostępne
nie
Nieograniczony, pełny, bezpośredni i bezpłatny dostęp do tych narzędzi można uzyskać pod adresem: (URL)
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA


II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu na potrzeby realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa budynku Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp.”

Numer referencyjny:
BL-IX.272.2.2017

Przed wszczęciem postępowania o udzielenie zamówienia przeprowadzono dialog techniczny

nie


II.2) Rodzaj zamówienia:
usługi

II.3) Informacja o możliwości składania ofert częściowych

Zamówienie podzielone jest na części:
Nie



II.4) Krótki opis przedmiotu zamówienia
(wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań )
a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usług Inżyniera Kontraktu na potrzeby realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa budynku Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. przy ul. Jagiellończyka 8”. Opis zadania inwestycyjnego został opisany w załączniku do SIWZ „zakres prac budowlanych”. Usługa Inżyniera Kontraktu rozumiana jest jako usługa świadczona przez interdyscyplinarny zespół specjalistów reprezentujący Zamawiającego w nałożonych na niego - jako Inwestora - obowiązkach przewidzianych w ustawie Prawo budowlane, w tym również obowiązkach wynikających z kontraktu na wykonanie robót budowlanych, przewidzianego do zawarcia pomiędzy Zamawiającym oraz Generalnym Wykonawcą robót budowlanych, w szczególności dotyczących kontroli parametrów technicznych i jakościowych wykonanych robót.


II.5) Główny kod CPV:
71520000-9

Dodatkowe kody CPV:
71540000-5, 71630000-3

II.6) Całkowita wartość zamówienia
(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):
Wartość bez VAT:
Waluta:

(w przypadku umów ramowych lub dynamicznego systemu zakupów – szacunkowa całkowita maksymalna wartość w całym okresie obowiązywania umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów)


II.7) Czy przewiduje się udzielenie zamówień, o których mowa w art. 67 ust. 1 pkt 6 i 7 lub w art. 134 ust. 6 pkt 3 ustawy Pzp:
nie

II.8) Okres, w którym realizowane będzie zamówienie lub okres, na który została zawarta umowa ramowa lub okres, na który został ustanowiony dynamiczny system zakupów:
data zakończenia: 30/06/2019


II.9) Informacje dodatkowe:
Termin rozpoczęcia realizacji przedmiotu zamówienia będzie biegł od dnia zawarcia umowy i trwał przez: a) okres realizacji wyznaczony dla Generalnego Wykonawcy Robót Budowlanych wraz z czynnościami odbiorowymi zakończonymi podpisaniem protokołu odbioru końcowego i uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie (orientacyjny termin zakończenia robót budowlanych to 30.06.2019 r., dokładny termin będzie określony zgodnie z ofertą przetargową Generalnego Wykonawcy), b) okres gwarancji i rękojmi wyznaczony dla Generalnego Wykonawcy w Kontrakcie (zgodnie z ofertą przetargową - będzie się mieścił w przedziale od 36 do 60 miesięcy).
SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM

III.1) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU


III.1.1) Kompetencje lub uprawnienia do prowadzenia określonej działalności zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów

Określenie warunków: Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie. Zamawiający uzna ten warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca przedłoży oświadczenie sporządzone według wzoru stanowiącego załącznik do SIWZ
Informacje dodatkowe

III.1.2) Sytuacja finansowa lub ekonomiczna

Określenie warunków: Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie. Zamawiający uzna ten warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca przedłoży oświadczenie sporządzone według wzoru stanowiącego załącznik do SIWZ
Informacje dodatkowe

III.1.3) Zdolność techniczna lub zawodowa

Określenie warunków: Zdolność techniczna Zamawiający wymaga, aby Wykonawca posiadał doświadczenie polegające na wykonaniu (wykonywaniu) w ciągu ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie co najmniej: 2 usług polegających na pełnieniu funkcji Inżyniera Kontraktu, Nadzoru Inwestorskiego lub funkcji Inwestora Zastępczego dla robót budowlanych polegających na budowie, przebudowie lub remoncie budynku użyteczności publicznej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (Dz. U. z 2002 r., nr 75, poz. 690 ze zm.) o wartości robót co najmniej 10 000 000,00 zł brutto (słownie: dziesięć milionów złotych) każda. W zakres robót budowlanych objętych każdą ze świadczonych usług muszą wchodzić branże: - Konstrukcyjno – budowlana; - Instalacyjna w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych; - Instalacyjna w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych; - Telekomunikacyjna. Przynajmniej jedna z ww. usług powinna trwać nieprzerwanie przez okres co najmniej 12 miesięcy. Zdolność zawodowa O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy dysponują następującymi osobami, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia: 1. Koordynator Zespołu Inżyniera Kontraktu – wymagania: wykształcenie wyższe techniczne, minimum 5 - letnie doświadczenie zawodowe, doświadczenie w kierowaniu kontraktami na roboty budowlane – doświadczenie w kierowaniu projektami inwestycyjnymi (pełnienie roli przypisanej do funkcji Kierownika Projektu) – pełnienie powyższej roli przy minimum 1 projekcie o wartości minimum 10 000 000 zł (brutto), nabyte w okresie ostatnich 5 lat, znajomość języka polskiego. 2. Inspektor nadzoru budowlanego – wymagania: posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno–budowlanej bez ograniczeń, przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, jeżeli taki wymóg na tą osobę nakłada Prawo budowlane, minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe (w tym minimum 1 rok w okresie ostatnich 5 lat) w zakresie nadzorowania i kierowania robotami budowlanymi objętymi uprawnieniami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, znajomość języka polskiego. 3. Inspektor nadzoru budowlanego – z doświadczeniem w zakresie konstrukcji stalowych, w szczególności fasad aluminiowych – wymagania: posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno – budowlanej bez ograniczeń, przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, jeżeli taki wymóg na tą osobę nakłada Prawo budowlane, minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe (w tym minimum 1 rok w okresie ostatnich 5 lat) w zakresie nadzorowania i kierowania robotami budowlanymi w zakresie konstrukcji stalowych, w szczególności fasad aluminiowych, znajomość języka polskiego. 4. Inspektor nadzoru instalacyjnego – wymagania: posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń, przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, jeżeli taki wymóg na tą osobę nakłada Prawo budowlane, minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe (w tym minimum 1 rok w okresie ostatnich 5 lat) w zakresie nadzorowania i kierowania robotami budowlanymi objętymi uprawnieniami budowlanymi w specjalności instalacyjnej, znajomość języka polskiego. 5. Inspektor nadzoru telekomunikacyjnego – wymagania: posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności telekomunikacyjnej bez ograniczeń, przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa jeżeli taki wymóg na tą osobę nakłada Prawo budowlane, minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe (w tym minimum 1 rok w okresie ostatnich 5 lat) w zakresie nadzorowania i kierowania robotami budowlanymi objętymi uprawnieniami budowlanymi w specjalności telekomunikacyjnej, znajomość języka polskiego. 6. Inspektor nadzoru elektrycznego – wymagania: posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń, przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa jeżeli taki wymóg na tą osobę nakłada Prawo budowlane, minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe (w tym minimum 1 rok w okresie ostatnich 5 lat) w zakresie nadzorowania i kierowania robotami budowlanymi objętymi uprawnieniami budowlanymi w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, znajomość języka polskiego.
Zamawiający wymaga od wykonawców wskazania w ofercie lub we wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu imion i nazwisk osób wykonujących czynności przy realizacji zamówienia wraz z informacją o kwalifikacjach zawodowych lub doświadczeniu tych osób: tak
Informacje dodatkowe:

III.2) PODSTAWY WYKLUCZENIA


III.2.1) Podstawy wykluczenia określone w art. 24 ust. 1 ustawy Pzp


III.2.2) Zamawiający przewiduje wykluczenie wykonawcy na podstawie art. 24 ust. 5 ustawy Pzp
tak
Zamawiający przewiduje następujące fakultatywne podstawy wykluczenia:
(podstawa wykluczenia określona w art. 24 ust. 5 pkt 1 ustawy Pzp)
(podstawa wykluczenia określona w art. 24 ust. 5 pkt 2 ustawy Pzp)
(podstawa wykluczenia określona w art. 24 ust. 5 pkt 4 ustawy Pzp)
(podstawa wykluczenia określona w art. 24 ust. 5 pkt 8 ustawy Pzp)

III.3) WYKAZ OŚWIADCZEŃ SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W CELU WSTĘPNEGO POTWIERDZENIA, ŻE NIE PODLEGA ON WYKLUCZENIU ORAZ SPEŁNIA WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ SPEŁNIA KRYTERIA SELEKCJI


Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu

tak

Oświadczenie o spełnianiu kryteriów selekcji

tak

III.4) WYKAZ OŚWIADCZEŃ LUB DOKUMENTÓW , SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W POSTĘPOWANIU NA WEZWANIE ZAMAWIAJACEGO W CELU POTWIERDZENIA OKOLICZNOŚCI, O KTÓRYCH MOWA W ART. 25 UST. 1 PKT 3 USTAWY PZP:

1) Odpis z właściwego rejestru lub z centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia na podstawie art. 24 ust. 5 pkt 1 ustawy, 2) aktualne zaświadczenie właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert albo wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, lub innego dokumentu potwierdzającego, że wykonawca zawarł porozumienie z właściwym organem podatkowym w sprawie spłat tych należności wraz z ewentualnymi odsetkami lub grzywnami, w szczególności uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu; 3) aktualne zaświadczenie właściwej terenowej jednostki organizacyjnej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego albo innego dokumentu potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert albo wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, lub innego dokumentu potwierdzającego, że wykonawca zawarł porozumienie z właściwym organem w sprawie spłat tych należności wraz z ewentualnymi odsetkami lub grzywnami, w szczególności uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu.

III.5) WYKAZ OŚWIADCZEŃ LUB DOKUMENTÓW SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W POSTĘPOWANIU NA WEZWANIE ZAMAWIAJACEGO W CELU POTWIERDZENIA OKOLICZNOŚCI, O KTÓRYCH MOWA W ART. 25 UST. 1 PKT 1 USTAWY PZP


III.5.1) W ZAKRESIE SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU:

1) Wykaz usług wykonanych, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert albo wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających czy te usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego usługi były wykonywane, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli z uzasadnionej przyczyny o obiektywnym charakterze wykonawca nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie wykonawcy; w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wydane nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert albo wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu. 2) wykaz osób, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności, oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami;

III.5.2) W ZAKRESIE KRYTERIÓW SELEKCJI:


III.6) WYKAZ OŚWIADCZEŃ LUB DOKUMENTÓW SKŁADANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ W POSTĘPOWANIU NA WEZWANIE ZAMAWIAJACEGO W CELU POTWIERDZENIA OKOLICZNOŚCI, O KTÓRYCH MOWA W ART. 25 UST. 1 PKT 2 USTAWY PZP


III.7) INNE DOKUMENTY NIE WYMIENIONE W pkt III.3) - III.6)
Zamawiający wymaga aby Wykonawcy złożyli wraz z ofertą dokument Opis świadczonej usługi, w której opisują metodykę realizacji usługi, zgodnie z zapisami SIWZ.
SEKCJA IV: PROCEDURA

IV.1) OPIS


IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia:
przetarg nieograniczony

IV.1.2) Zamawiający żąda wniesienia wadium:
tak,
Informacja na temat wadium
1) Wadium w wysokości: 10 000,00 zł (słownie: dziesięć tysięcy złotych 00/100) należy wnieść przed upływem terminu składania ofert; 2) Wadium Wykonawca wnosi w jednej lub w kilku następujących formach: a) pieniądzu, b) poręczeniach bankowych lub poręczeniach spółdzielczej kasy oszczędnościowo-kredytowej, z tym że poręczenie kasy jest zawsze poręczeniem pieniężnym, c) gwarancjach bankowych, d) gwarancjach ubezpieczeniowych, e) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6 b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. z 2007 r. Nr 42, poz. 275 z późn. zm.). 3) W przypadku wniesienia wadium w pieniądzu należy dokonać wpłaty przelewem na konto depozytowe nr 61 1010 1704 0023 5213 9120 0000. Jako tytuł przelewu należy podać nazwę przedmiotu zamówienia. Za chwilę faktycznego wniesienia wadium, w przypadku wnoszenia w postaci pieniężnej, uznaje się chwilę wpływu pieniędzy na rachunek bankowy Zamawiającego, 4) W przypadku wniesienia wadium w pozostałych dopuszczalnych formach oryginał poręczenia lub gwarancji należy dostarczyć do siedziby Zamawiającego, przed upływem terminu składania ofert (Oryginał poręczenia lub gwarancji można dołączyć w jednej kopercie wraz z ofertą), 5) Gwarancje i poręczenia muszą, przez cały okres, na jaki zostały wystawione, gwarantować bezwarunkową zapłatę kwot w nich określonych, na pierwsze pisemne wezwanie Zamawiającego zawierające oświadczenie, że zaistniała jedna z poniższych przesłanek: a) Wykonawca w odpowiedzi na wezwanie, o którym mowa w art. 26 ust 3 ustawy nie złożył dokumentów lub oświadczeń, o których mowa w art. 25 ust. 1 ustawy lub pełnomocnictw, chyba że udowodni, że wynika to z przyczyn nieleżących po jego stronie, b) Wykonawca, którego ofertę wybrano odmówił podpisania umowy na warunkach określonych w ofercie, c) Wykonawca nie wniósł zabezpieczenia należytego wykonania umowy, d) Zawarcie umowy stało się niemożliwe z przyczyn leżących po stronie Wykonawcy. 6) Zamawiający zwróci wadium wszystkim Wykonawcom niezwłocznie po wyborze oferty najkorzystniejszej lub unieważnieniu postępowania, z wyjątkiem Wykonawcy, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, z zastrzeżeniem art. 46 ust. 4a ustawy. 7) Wykonawcy, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, Zamawiający zwróci wadium niezwłocznie po zawarciu umowy w sprawie zamówienia publicznego. 8) Zamawiający zwróci wadium niezwłocznie na wniosek Wykonawcy, który wycofał ofertę przed upływem terminu składania ofert. 9) Jeżeli wadium wniesiono w pieniądzu, Zamawiający zwróci je wraz z odsetkami wynikającymi z umowy rachunku bankowego, na którym było ono przechowywane, pomniejszone o koszt prowadzenia rachunku bankowego oraz prowizji bankowej za przelew pieniędzy na rachunek bankowy wskazany przez Wykonawcę. 10) Zamawiający zażąda ponownego wniesienia wadium przez Wykonawcę, któremu zwrócono wadium po wyborze najkorzystniejszej oferty lub unieważnieniu postępowania, jeżeli w wyniku rozstrzygnięcia odwołania jego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza. Wykonawca wniesie wadium w terminie określonym przez Zamawiającego. 11) Zamawiający zatrzyma wadium wraz z odsetkami, jeżeli Wykonawca w odpowiedzi na wezwanie, o którym mowa w art. 26 ust. 3 ustawy, nie złożył dokumentów lub oświadczeń, o których mowa w art. 25 ust. 1, lub pełnomocnictw, chyba że udowodni, że wynika to z przyczyn nieleżących po jego stronie. 12) Zamawiający zatrzyma wadium wraz z odsetkami, jeżeli Wykonawca, którego oferta została wybrana odmówił podpisania umowy w sprawie zamówienia publicznego na warunkach określonych w ofercie lub jeśli zawarcie umowy w sprawie zamówienia publicznego stało się niemożliwe z przyczyn leżących po stronie Wykonawcy.


IV.1.3) Przewiduje się udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia:
nie


IV.1.4) Wymaga się złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia do ofert katalogów elektronicznych:
nie
Dopuszcza się złożenie ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia do ofert katalogów elektronicznych:
nie
Informacje dodatkowe:


IV.1.5.) Wymaga się złożenia oferty wariantowej:
nie
Dopuszcza się złożenie oferty wariantowej
nie
Złożenie oferty wariantowej dopuszcza się tylko z jednoczesnym złożeniem oferty zasadniczej:
nie


IV.1.6) Przewidywana liczba wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do udziału w postępowaniu

(przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem, dialog konkurencyjny, partnerstwo innowacyjne)
Liczba wykonawców  
Przewidywana minimalna liczba wykonawców
Maksymalna liczba wykonawców  
Kryteria selekcji wykonawców:


IV.1.7) Informacje na temat umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów:
Umowa ramowa będzie zawarta:

Czy przewiduje się ograniczenie liczby uczestników umowy ramowej:
nie
Informacje dodatkowe:

Zamówienie obejmuje ustanowienie dynamicznego systemu zakupów:
nie
Informacje dodatkowe:

W ramach umowy ramowej/dynamicznego systemu zakupów dopuszcza się złożenie ofert w formie katalogów elektronicznych:
nie
Przewiduje się pobranie ze złożonych katalogów elektronicznych informacji potrzebnych do sporządzenia ofert w ramach umowy ramowej/dynamicznego systemu zakupów:
nie


IV.1.8) Aukcja elektroniczna


Przewidziane jest przeprowadzenie aukcji elektronicznej
(przetarg nieograniczony, przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem) nie

Należy wskazać elementy, których wartości będą przedmiotem aukcji elektronicznej:


Przewiduje się ograniczenia co do przedstawionych wartości, wynikające z opisu przedmiotu zamówienia:

nie
Należy podać, które informacje zostaną udostępnione wykonawcom w trakcie aukcji elektronicznej oraz jaki będzie termin ich udostępnienia:
Informacje dotyczące przebiegu aukcji elektronicznej:
Jaki jest przewidziany sposób postępowania w toku aukcji elektronicznej i jakie będą warunki, na jakich wykonawcy będą mogli licytować (minimalne wysokości postąpień):
Informacje dotyczące wykorzystywanego sprzętu elektronicznego, rozwiązań i specyfikacji technicznych w zakresie połączeń:
Wymagania dotyczące rejestracji i identyfikacji wykonawców w aukcji elektronicznej:
Informacje o liczbie etapów aukcji elektronicznej i czasie ich trwania:
Aukcja wieloetapowa
etap nrczas trwania etapu

Czy wykonawcy, którzy nie złożyli nowych postąpień, zostaną zakwalifikowani do następnego etapu: nie
Warunki zamknięcia aukcji elektronicznej:


IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT


IV.2.1) Kryteria oceny ofert:


IV.2.2) Kryteria

KryteriaZnaczenie
cena60
Metodyka świadczonej usługi40


IV.2.3) Zastosowanie procedury, o której mowa w art. 24aa ust. 1 ustawy Pzp
(przetarg nieograniczony)
tak

IV.3) Negocjacje z ogłoszeniem, dialog konkurencyjny, partnerstwo innowacyjne


IV.3.1) Informacje na temat negocjacji z ogłoszeniem

Minimalne wymagania, które muszą spełniać wszystkie oferty:

Przewidziane jest zastrzeżenie prawa do udzielenia zamówienia na podstawie ofert wstępnych bez przeprowadzenia negocjacji nie
Przewidziany jest podział negocjacji na etapy w celu ograniczenia liczby ofert: nie
Należy podać informacje na temat etapów negocjacji (w tym liczbę etapów):

Informacje dodatkowe



IV.3.2) Informacje na temat dialogu konkurencyjnego

Opis potrzeb i wymagań zamawiającego lub informacja o sposobie uzyskania tego opisu:

Informacja o wysokości nagród dla wykonawców, którzy podczas dialogu konkurencyjnego przedstawili rozwiązania stanowiące podstawę do składania ofert, jeżeli zamawiający przewiduje nagrody:

Wstępny harmonogram postępowania:

Podział dialogu na etapy w celu ograniczenia liczby rozwiązań: nie
Należy podać informacje na temat etapów dialogu:


Informacje dodatkowe:


IV.3.3) Informacje na temat partnerstwa innowacyjnego

Elementy opisu przedmiotu zamówienia definiujące minimalne wymagania, którym muszą odpowiadać wszystkie oferty:

Podział negocjacji na etapy w celu ograniczeniu liczby ofert podlegających negocjacjom poprzez zastosowanie kryteriów oceny ofert wskazanych w specyfikacji istotnych warunków zamówienia:
nie
Informacje dodatkowe:


IV.4) Licytacja elektroniczna

Adres strony internetowej, na której będzie prowadzona licytacja elektroniczna:
Adres strony internetowej, na której jest dostępny opis przedmiotu zamówienia w licytacji elektronicznej:
Wymagania dotyczące rejestracji i identyfikacji wykonawców w licytacji elektronicznej, w tym wymagania techniczne urządzeń informatycznych:
Sposób postępowania w toku licytacji elektronicznej, w tym określenie minimalnych wysokości postąpień:
Informacje o liczbie etapów licytacji elektronicznej i czasie ich trwania:
Licytacja wieloetapowa
etap nrczas trwania etapu

Wykonawcy, którzy nie złożyli nowych postąpień, zostaną zakwalifikowani do następnego etapu: nie
Termin otwarcia licytacji elektronicznej:
Termin i warunki zamknięcia licytacji elektronicznej:

Istotne dla stron postanowienia, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy w sprawie zamówienia publicznego, albo ogólne warunki umowy, albo wzór umowy:

Wymagania dotyczące zabezpieczenia należytego wykonania umowy:

Informacje dodatkowe:

IV.5) ZMIANA UMOWY


Przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy:
tak
Należy wskazać zakres, charakter zmian oraz warunki wprowadzenia zmian:
Zamawiający przewiduje możliwość dokonania zmiany postanowień przyszłej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy: 1) Zmiana treści umowy może nastąpić wyłącznie w granicach unormowania art. 144 ust. 1 ustawy za zgodą obu stron. 2) Strony przewidują możliwość dokonywania zmian w Umowie. Zmiana Umowy dopuszczalna będzie w granicach wyznaczonych przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych. 3) Jeżeli o zmianę postanowień Umowy wnioskuje Inżynier Kontraktu, Inżynier Kontraktu powinien złożyć odpowiedni wniosek Zamawiającemu, na co najmniej 30 dni przed zamierzonym wejściem w życie takiej zmiany, chyba że dotrzymanie tego wymogu nie będzie możliwe z obiektywnych przyczyn. 4) Zmiana Umowy może nastąpić w przypadku zaistnienia następujących okoliczności: a) zmiany powszechnie obowiązujących przepisów prawa w zakresie mającym wpływ na realizację Usługi lub świadczenia Stron; b) powstania rozbieżności lub niejasności w rozumieniu pojęć użytych w Umowie, których nie będzie można usunąć w inny sposób, a zmiana będzie umożliwiać usunięcie rozbieżności i doprecyzowanie Umowy w celu jednoznacznej interpretacji jej postanowień przez Strony; c) powstania obowiązków wynikających z wytycznych wdrażania funduszy unijnych, z których Kontrakt lub Umowa będzie finansowana; d) konieczności skrócenia minimalnego czasu realizacji Usługi albo wydłużenia maksymalnego czasu realizacji Usługi w następstwie zmian czasu realizacji Kontraktu; e) konieczności skrócenia minimalnego czasu realizacji Usługi w następstwie zawarcia Kontraktu z Wykonawcą na krótszy czas realizacji niż wymagany przez Zamawiającego; w następstwie skrócenia minimalnego czasu realizacji Usługi odpowiednio ulega skróceniu maksymalny czas realizacji Usługi; f) konieczności wprowadzenia zmian innych niż zmiana czasu realizacji Usługi w następstwie zmian wprowadzonych w Kontrakcie pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą; g) konieczności wprowadzenia zmian w następstwie ewentualnego rozwiązania Kontraktu pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą przed ukończeniem robót budowlanych i wynikającą z tego faktu koniecznością dostosowania Umowy na nadzór do zaistniałej sytuacji. 5) Zamawiający przewiduje możliwość dokonania zmiany postanowień umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy w zakresie ceny: a) jeśli konieczność wprowadzenia takiej zmiany jest skutkiem zmiany przepisów prawa w szczególności zmiany stawek podatku VAT. W takim przypadku zmianie ulegnie kwota brutto, natomiast kwota netto pozostanie bez zmian, b) w przypadku zmiany wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę ustalonego na podstawie art. 2 ust. 3-5 ustawy z dnia 10 października 2002 r. o minimalnym wynagrodzeniu za pracę – na wniosek Wykonawcy z załączeniem dowodów (tj. w szczególności kopie umów o pracę pracowników biorących udział w wykonaniu zamówienia) potwierdzających, że zmiana ta będzie miała wpływ na koszty wykonania zamówienia przez Wykonawcę, c) w przypadku zmiany zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym lub ubezpieczeniu zdrowotnemu lub wysokości stawki składki na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne – na wniosek Wykonawcy z załączeniem dowodów potwierdzających, że zmiana ta będzie miała wpływ na koszty wykonania zamówienia przez Wykonawcę. 6) O zmianach teleadresowych, zmianach rachunku bankowego Inżynier Kontraktu powiadamia pisemnie Zamawiającego. Zmiany takie nie wymagają sporządzenia aneksu do Umowy. 7) Dopuszcza się możliwość zmiany na etapie realizacji zamówienia podmiotów trzecich, o których mowa w art. 26 ust. 2b ustawy - Prawo zamówień publicznych, za pomocą których Inżynier Kontraktu wykazał spełnianie warunków udziału w postępowaniu. W takim przypadku Inżynier Kontraktu jest zobowiązany wykazać Zamawiającemu, że zaproponowany nowy podmiot, spełnia warunki w zakresie nie mniejszym niż wskazany na etapie postępowania o zamówienie publiczne. Zmiana taka nie wymaga zawarcia aneksu do umowy. 8) Zmiany postanowień Umowy będą następowały w formie pisemnej, pod rygorem nieważności, z zastrzeżeniem ust. 5 i 6.Warunkiem wprowadzenia zmian do zawartej umowy jest sporządzenie pisemnego aneksu podpisanego przez obie strony Umowy pod rygorem nieważności.

IV.6) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE



IV.6.1) Sposób udostępniania informacji o charakterze poufnym
(jeżeli dotyczy):


Środki służące ochronie informacji o charakterze poufnym



IV.6.2) Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu:

Data: 09/03/2017, godzina: 11:00,
Skrócenie terminu składania wniosków, ze względu na pilną potrzebę udzielenia zamówienia (przetarg nieograniczony, przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem):
nie
Wskazać powody:

Język lub języki, w jakich mogą być sporządzane oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu
> język polski

IV.6.3) Termin związania ofertą:
okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert)

IV.6.4) Przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia:
tak

IV.6.5) Przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki służące sfinansowaniu zamówień na badania naukowe lub prace rozwojowe, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
nie

IV.6.6) Informacje dodatkowe:

Ogłoszenie nr 34574 - 2017 z dnia 2017-03-01 r.
Gorzów Wielkopolski:
OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIE DOTYCZY:
Ogłoszenia o zamówieniu
INFORMACJE O ZMIENIANYM OGŁOSZENIU

Numer:
30102

Data:
22/02/2017
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
Lubuski Urząd Wojewódzki w Gorzowie Wlkp., Krajowy numer identyfikacyjny 21046708900000, ul. ul Jagiellończyka  8, 66400   Gorzów Wielkopolski, woj. lubuskie, państwo Polska, tel. 957 115 210, e-mail biuro.logistyki@lubuskie.uw.gov.pl, faks 957 115 380.
Adres strony internetowej (url): bip.lubuskie.uw.gov.pl
Adres profilu nabywcy:
Adres strony internetowej, pod którym można uzyskać dostęp do narzędzi i urządzeń lub formatów plików, które nie są ogólnie dostępne:
SEKCJA II: ZMIANY W OGŁOSZENIU

II.1) Tekst, który należy zmienić:


Miejsce, w którym znajduje się zmieniany tekst:


Numer sekcji:
III

Punkt:
1.3

W ogłoszeniu jest:
Określenie warunków: Zdolność techniczna Zamawiający wymaga, aby Wykonawca posiadał doświadczenie polegające na wykonaniu (wykonywaniu) w ciągu ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie co najmniej: 2 usług polegających na pełnieniu funkcji Inżyniera Kontraktu, Nadzoru Inwestorskiego lub funkcji Inwestora Zastępczego dla robót budowlanych polegających na budowie, przebudowie lub remoncie budynku użyteczności publicznej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (Dz. U. z 2002 r., nr 75, poz. 690 ze zm.) o wartości robót co najmniej 10 000 000,00 zł brutto (słownie: dziesięć milionów złotych) każda. W zakres robót budowlanych objętych każdą ze świadczonych usług muszą wchodzić branże: - Konstrukcyjno – budowlana; - Instalacyjna w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych; - Instalacyjna w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych; - Telekomunikacyjna. Przynajmniej jedna z ww. usług powinna trwać nieprzerwanie przez okres co najmniej 12 miesięcy. Zdolność zawodowa O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy dysponują następującymi osobami, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia: 1. Koordynator Zespołu Inżyniera Kontraktu – wymagania: wykształcenie wyższe techniczne, minimum 5 - letnie doświadczenie zawodowe, doświadczenie w kierowaniu kontraktami na roboty budowlane – doświadczenie w kierowaniu projektami inwestycyjnymi (pełnienie roli przypisanej do funkcji Kierownika Projektu) – pełnienie powyższej roli przy minimum 1 projekcie o wartości minimum 10 000 000 zł (brutto), nabyte w okresie ostatnich 5 lat, znajomość języka polskiego. 2. Inspektor nadzoru budowlanego – wymagania: posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno–budowlanej bez ograniczeń, przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, jeżeli taki wymóg na tą osobę nakłada Prawo budowlane, minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe (w tym minimum 1 rok w okresie ostatnich 5 lat) w zakresie nadzorowania i kierowania robotami budowlanymi objętymi uprawnieniami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, znajomość języka polskiego. 3. Inspektor nadzoru budowlanego – z doświadczeniem w zakresie konstrukcji stalowych, w szczególności fasad aluminiowych – wymagania: posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno – budowlanej bez ograniczeń, przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, jeżeli taki wymóg na tą osobę nakłada Prawo budowlane, minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe (w tym minimum 1 rok w okresie ostatnich 5 lat) w zakresie nadzorowania i kierowania robotami budowlanymi w zakresie konstrukcji stalowych, w szczególności fasad aluminiowych, znajomość języka polskiego. 4. Inspektor nadzoru instalacyjnego – wymagania: posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń, przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, jeżeli taki wymóg na tą osobę nakłada Prawo budowlane, minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe (w tym minimum 1 rok w okresie ostatnich 5 lat) w zakresie nadzorowania i kierowania robotami budowlanymi objętymi uprawnieniami budowlanymi w specjalności instalacyjnej, znajomość języka polskiego. 5. Inspektor nadzoru telekomunikacyjnego – wymagania: posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności telekomunikacyjnej bez ograniczeń, przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa jeżeli taki wymóg na tą osobę nakłada Prawo budowlane, minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe (w tym minimum 1 rok w okresie ostatnich 5 lat) w zakresie nadzorowania i kierowania robotami budowlanymi objętymi uprawnieniami budowlanymi w specjalności telekomunikacyjnej, znajomość języka polskiego. 6. Inspektor nadzoru elektrycznego – wymagania: posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń, przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa jeżeli taki wymóg na tą osobę nakłada Prawo budowlane, minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe (w tym minimum 1 rok w okresie ostatnich 5 lat) w zakresie nadzorowania i kierowania robotami budowlanymi objętymi uprawnieniami budowlanymi w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, znajomość języka polskiego.Zamawiający wymaga od wykonawców wskazania w ofercie lub we wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu imion i nazwisk osób wykonujących czynności przy realizacji zamówienia wraz z informacją o kwalifikacjach zawodowych lub doświadczeniu tych osób: tak Informacje dodatkowe:

W ogłoszeniu powinno być:
Określenie warunków: Zdolność techniczna Zamawiający wymaga, aby Wykonawca posiadał doświadczenie polegające na wykonaniu (wykonywaniu) w ciągu ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie co najmniej: 2 usług polegających na pełnieniu funkcji Inżyniera Kontraktu, Nadzoru Inwestorskiego lub funkcji Inwestora Zastępczego dla robót budowlanych polegających na budowie, przebudowie lub remoncie budynku użyteczności publicznej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (Dz. U. z 2002 r., nr 75, poz. 690 ze zm.) o wartości robót co najmniej 10 000 000,00 zł brutto (słownie: dziesięć milionów złotych) każda. W zakres robót budowlanych objętych każdą ze świadczonych usług muszą wchodzić branże: - Konstrukcyjno – budowlana; - Instalacyjna w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych; - Instalacyjna w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych; - Telekomunikacyjna. Przynajmniej jedna z ww. usług powinna trwać nieprzerwanie przez okres co najmniej 12 miesięcy. Zdolność zawodowa O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy dysponują następującymi osobami, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia: 1. Koordynator Zespołu Inżyniera Kontraktu – wymagania: wykształcenie wyższe techniczne, minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe, doświadczenie w kierowaniu kontraktami na roboty budowlane – doświadczenie w kierowaniu projektami inwestycyjnymi polegającymi na budowie lub przebudowie budynków o funkcji biurowej (pełnienie roli przypisanej do funkcji Kierownika Projektu) – pełnienie powyższej roli przy minimum 1 projekcie o wartości minimum 10 000 000 zł (brutto), znajomość języka polskiego. 2. Inspektor nadzoru budowlanego – wymagania: posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno – budowlanej bez ograniczeń, przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe (w tym minimum 1 rok w okresie ostatnich 5 lat) w zakresie nadzorowania robót budowlanych objętymi uprawnieniami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, znajomość języka polskiego. 3. Inspektor nadzoru budowlanego – z doświadczeniem w zakresie systemów fasad aluminiowych – wymagania: posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno – budowlanej bez ograniczeń, przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe (w tym kierowanie pracami związanymi z realizacją fasady aluminiowej o powierzchni min. 2000 m2 na jednym budynku) dotyczące kierowania robotami budowlanymi w zakresie fasad aluminiowych, znajomość języka polskiego. 4. Inspektor nadzoru instalacyjnego – wymagania: posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń, przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe (w tym minimum 1 rok w okresie ostatnich 5 lat) w zakresie nadzorowania robót budowlanych związanych z wykonaniem wentylacji mechanicznej i systemu grzewczego objętymi uprawnieniami budowlanymi w specjalności instalacyjnej, znajomość języka polskiego. 5. Inspektor nadzoru telekomunikacyjnego – wymagania: posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności telekomunikacyjnej bez ograniczeń, przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe (w tym minimum 1 rok w okresie ostatnich 5 lat) w zakresie nadzorowania robót budowlanych objętymi uprawnieniami budowlanymi w specjalności telekomunikacyjnej, znajomość języka polskiego. 6. Inspektor nadzoru elektrycznego – wymagania: posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń, przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe (w tym minimum 1 rok w okresie ostatnich 5 lat) w zakresie nadzorowania robót budowlanych objętymi uprawnieniami budowlanymi w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, znajomość języka polskiego. Zamawiający wymaga od wykonawców wskazania w ofercie lub we wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu imion i nazwisk osób wykonujących czynności przy realizacji zamówienia wraz z informacją o kwalifikacjach zawodowych lub doświadczeniu tych osób: tak Informacje dodatkowe:

Ogłoszenie nr 39377 - 2017 z dnia 2017-03-08 r.
Gorzów Wielkopolski:
OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIE DOTYCZY:
Ogłoszenia o zamówieniu
INFORMACJE O ZMIENIANYM OGŁOSZENIU

Numer:
30102 - 2017

Data:
22/02/2017
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
Lubuski Urząd Wojewódzki w Gorzowie Wlkp., Krajowy numer identyfikacyjny 21046708900000, ul. ul Jagiellończyka  8, 66400   Gorzów Wielkopolski, woj. lubuskie, państwo Polska, tel. 957 115 210, e-mail biuro.logistyki@lubuskie.uw.gov.pl, faks 957 115 380.
Adres strony internetowej (url): bip.lubuskie.uw.gov.pl
Adres profilu nabywcy:
Adres strony internetowej, pod którym można uzyskać dostęp do narzędzi i urządzeń lub formatów plików, które nie są ogólnie dostępne:
SEKCJA II: ZMIANY W OGŁOSZENIU

II.1) Tekst, który należy zmienić:


Miejsce, w którym znajduje się zmieniany tekst:


Numer sekcji:
III

Punkt:
1.3)

W ogłoszeniu jest:
Określenie warunków: Zdolność techniczna Zamawiający wymaga, aby Wykonawca posiadał doświadczenie polegające na wykonaniu (wykonywaniu) w ciągu ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie co najmniej: 2 usług polegających na pełnieniu funkcji Inżyniera Kontraktu, Nadzoru Inwestorskiego lub funkcji Inwestora Zastępczego dla robót budowlanych polegających na budowie, przebudowie lub remoncie budynku użyteczności publicznej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (Dz. U. z 2002 r., nr 75, poz. 690 ze zm.) o wartości robót co najmniej 10 000 000,00 zł brutto (słownie: dziesięć milionów złotych) każda. W zakres robót budowlanych objętych każdą ze świadczonych usług muszą wchodzić branże: - Konstrukcyjno – budowlana; - Instalacyjna w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych; - Instalacyjna w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych; - Telekomunikacyjna. Przynajmniej jedna z ww. usług powinna trwać nieprzerwanie przez okres co najmniej 12 miesięcy. Zdolność zawodowa O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy dysponują następującymi osobami, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia: 1. Koordynator Zespołu Inżyniera Kontraktu – wymagania: wykształcenie wyższe techniczne, minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe, doświadczenie w kierowaniu kontraktami na roboty budowlane – doświadczenie w kierowaniu projektami inwestycyjnymi polegającymi na budowie lub przebudowie budynków o funkcji biurowej (pełnienie roli przypisanej do funkcji Kierownika Projektu) – pełnienie powyższej roli przy minimum 1 projekcie o wartości minimum 10 000 000 zł (brutto), znajomość języka polskiego. 2. Inspektor nadzoru budowlanego – wymagania: posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno – budowlanej bez ograniczeń, przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe (w tym minimum 1 rok w okresie ostatnich 5 lat) w zakresie nadzorowania robót budowlanych objętymi uprawnieniami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, znajomość języka polskiego. 3. Inspektor nadzoru budowlanego – z doświadczeniem w zakresie systemów fasad aluminiowych – wymagania: posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno – budowlanej bez ograniczeń, przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe (w tym kierowanie pracami związanymi z realizacją fasady aluminiowej o powierzchni min. 2000 m2 na jednym budynku) dotyczące kierowania robotami budowlanymi w zakresie fasad aluminiowych, znajomość języka polskiego. 4. Inspektor nadzoru instalacyjnego – wymagania: posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń, przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe (w tym minimum 1 rok w okresie ostatnich 5 lat) w zakresie nadzorowania robót budowlanych związanych z wykonaniem wentylacji mechanicznej i systemu grzewczego objętymi uprawnieniami budowlanymi w specjalności instalacyjnej, znajomość języka polskiego. 5. Inspektor nadzoru telekomunikacyjnego – wymagania: posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności telekomunikacyjnej bez ograniczeń, przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe (w tym minimum 1 rok w okresie ostatnich 5 lat) w zakresie nadzorowania robót budowlanych objętymi uprawnieniami budowlanymi w specjalności telekomunikacyjnej, znajomość języka polskiego. 6. Inspektor nadzoru elektrycznego – wymagania: posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń, przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe (w tym minimum 1 rok w okresie ostatnich 5 lat) w zakresie nadzorowania robót budowlanych objętymi uprawnieniami budowlanymi w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, znajomość języka polskiego. Zamawiający wymaga od wykonawców wskazania w ofercie lub we wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu imion i nazwisk osób wykonujących czynności przy realizacji zamówienia wraz z informacją o kwalifikacjach zawodowych lub doświadczeniu tych osób: tak

W ogłoszeniu powinno być:
Określenie warunków: Zdolność techniczna Zamawiający wymaga, aby Wykonawca posiadał doświadczenie polegające na wykonaniu (wykonywaniu) w ciągu ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie co najmniej: 2 usług polegających na pełnieniu funkcji Inżyniera Kontraktu, Nadzoru Inwestorskiego lub funkcji Inwestora Zastępczego dla robót budowlanych polegających na budowie, przebudowie lub remoncie budynku użyteczności publicznej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (Dz. U. z 2002 r., nr 75, poz. 690 ze zm.) o wartości robót co najmniej 10 000 000,00 zł brutto (słownie: dziesięć milionów złotych) każda. W zakres robót budowlanych objętych każdą ze świadczonych usług muszą wchodzić branże: - Konstrukcyjno – budowlana; - Instalacyjna w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych; - Instalacyjna w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych; - Telekomunikacyjna. Przynajmniej jedna z ww. usług powinna trwać nieprzerwanie przez okres co najmniej 12 miesięcy. Zdolność zawodowa O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy dysponują następującymi osobami, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia: 1. Koordynator Zespołu Inżyniera Kontraktu – wymagania: wykształcenie wyższe techniczne, minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe, doświadczenie w kierowaniu kontraktami na roboty budowlane – doświadczenie w kierowaniu projektami inwestycyjnymi polegającymi na budowie lub przebudowie budynków o funkcji biurowej (pełnienie roli przypisanej do funkcji Kierownika Projektu) – pełnienie powyższej roli przy minimum 1 projekcie o wartości minimum 10 000 000 zł (brutto), znajomość języka polskiego. 2. Inspektor nadzoru budowlanego – wymagania: posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno – budowlanej bez ograniczeń, przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, jeżeli taki wymóg na tą osobę nakłada Prawo budowlane, minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe (w tym minimum 1 rok w okresie ostatnich 5 lat) w zakresie nadzorowania robót budowlanych objętymi uprawnieniami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, znajomość języka polskiego. 3. Inspektor nadzoru budowlanego – z doświadczeniem w zakresie systemów fasad aluminiowych – wymagania: posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno – budowlanej bez ograniczeń, przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, jeżeli taki wymóg na tą osobę nakłada Prawo budowlane, doświadczenie zawodowe w zakresie nadzorowania lub kierowania robotami budowlanymi w zakresie fasad aluminiowych, w tym nadzorowanie lub kierowanie min. 2 robotami związanymi z realizacją fasady aluminiowej o powierzchni min. 2000 m2 na każdym z budynków, które zostały zrealizowane w ostatnich 5 latach, znajomość języka polskiego. 4. Inspektor nadzoru instalacyjnego – wymagania: posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń, przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, jeżeli taki wymóg na tą osobę nakłada Prawo budowlane, minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe (w tym minimum 1 rok w okresie ostatnich 5 lat) w zakresie nadzorowania robót budowlanych związanych z wykonaniem wentylacji mechanicznej i systemu grzewczego objętymi uprawnieniami budowlanymi w specjalności instalacyjnej, znajomość języka polskiego. 5. Inspektor nadzoru telekomunikacyjnego – wymagania: posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności telekomunikacyjnej bez ograniczeń, przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, jeżeli taki wymóg na tą osobę nakłada Prawo budowlane, minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe (w tym minimum 1 rok w okresie ostatnich 5 lat) w zakresie nadzorowania robót budowlanych objętymi uprawnieniami budowlanymi w specjalności telekomunikacyjnej, znajomość języka polskiego. 6. Inspektor nadzoru elektrycznego – wymagania: posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń, przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, jeżeli taki wymóg na tą osobę nakłada Prawo budowlane, minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe (w tym minimum 1 rok w okresie ostatnich 5 lat) w zakresie nadzorowania robót budowlanych objętymi uprawnieniami budowlanymi w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, znajomość języka polskiego. Zamawiający wymaga od wykonawców wskazania w ofercie lub we wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu imion i nazwisk osób wykonujących czynności przy realizacji zamówienia wraz z informacją o kwalifikacjach zawodowych lub doświadczeniu tych osób: tak


Miejsce, w którym znajduje się zmieniany tekst:


Numer sekcji:
IV

Punkt:
6.2)

W ogłoszeniu jest:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: Data: 09/03/2017, godzina: 11:00,

W ogłoszeniu powinno być:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: Data: 13/03/2017, godzina: 11:00,

Ogłoszenie nr 65755 - 2017 z dnia 2017-04-13 r.
Gorzów Wielkopolski: Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu na potrzeby realizacji zadania inwestycyjnego pn. "Przebudowa budynku Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp."
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA -

Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.

Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego

Zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

tak

Nazwa projektu lub programu

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 1.3.1 oś priorytetowa I Zmniejszenie emisyjności gospodarki Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020

Zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak
Numer ogłoszenia: 30102-2017


Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia zostało zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak
Numer ogłoszenia: 34574-2017, 39377-27

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

Postępowanie zostało przeprowadzone przez centralnego zamawiającego

nie

Postępowanie zostało przeprowadzone przez podmiot, któremu zamawiający powierzył/powierzyli przeprowadzenie postępowania

nie

Postępowanie zostało przeprowadzone wspólnie przez zamawiających

nie

Postępowanie zostało przeprowadzone wspólnie z zamawiającymi z innych państw członkowskich Unii Europejskiej

nie

W przypadku przeprowadzania postępowania wspólnie z zamawiającymi z innych państw członkowskich Unii Europejskiej – mające zastosowanie krajowe prawo zamówień publicznych::


Informacje dodatkowe:

I. 1) NAZWA I ADRES:
Lubuski Urząd Wojewódzki w Gorzowie Wlkp., krajowy numer identyfikacyjny 21046708900000, ul. ul Jagiellończyka  8, 66400   Gorzów Wielkopolski, państwo Polska, woj. lubuskie, tel. 957 115 210, faks 957 115 380, e-mail biuro.logistyki@lubuskie.uw.gov.pl
Adres strony internetowej (URL): bip.lubuskie.uw.gov.pl

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Administracja rządowa terenowa

I.3) WSPÓLNE UDZIELANIE ZAMÓWIENIA (jeżeli dotyczy):
Podział obowiązków między zamawiającymi w przypadku wspólnego udzielania zamówienia, w tym w przypadku wspólnego przeprowadzania postępowania z zamawiającymi z innych państw członkowskich Unii Europejskiej (jeżeli zamówienie zostało udzielone przez każdego z zamawiających indywidualnie informacja w sekcji I jest podawana przez każdego z zamawiających, jeżeli zamówienie zostało udzielone w imieniu i na rzecz pozostałych zamawiających w sekcji I należy wskazać który z zamawiających zawarł umowę):
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:

Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu na potrzeby realizacji zadania inwestycyjnego pn. "Przebudowa budynku Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp."

Numer referencyjny (jeżeli dotyczy):

BL-IX.272.2.2017

II.2) Rodzaj zamówienia:

Usługi

II.3) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań ) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usług Inżyniera Kontraktu na potrzeby realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa budynku Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. przy ul. Jagiellończyka 8”. Opis zadania inwestycyjnego został opisany w załączniku do SIWZ „zakres prac budowlanych”. Usługa Inżyniera Kontraktu rozumiana jest jako usługa świadczona przez interdyscyplinarny zespół specjalistów reprezentujący Zamawiającego w nałożonych na niego - jako Inwestora - obowiązkach przewidzianych w ustawie Prawo budowlane, w tym również obowiązkach wynikających z kontraktu na wykonanie robót budowlanych, przewidzianego do zawarcia pomiędzy Zamawiającym oraz Generalnym Wykonawcą robót budowlanych, w szczególności dotyczących kontroli parametrów technicznych i jakościowych wykonanych robót.

II.4) Informacja o częściach zamówienia:


Zamówienie podzielone jest na części:

Nie

II.5) Główny Kod CPV: 71520000-9
Dodatkowe kody CPV: 71540000-5, 71630000-3
SEKCJA III: PROCEDURA

III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA

Przetarg nieograniczony

III.2) Ogłoszenie dotyczy zakończenia dynamicznego systemu zakupów


III.3) Informacje dodatkowe:

SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
Postępowanie/część zostało unieważnione nie
Należy podać podstawę i przyczynę unieważnienia postępowania:

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
12/04/2017

IV.2 Całkowita wartość zamówienia

Wartość bez VAT
406504.07

Waluta


IV.3) INFORMACJE O OFERTACH

Liczba otrzymanych ofert
4
w tym

Liczba otrzymanych ofert od małych i średnich przedsiębiorstw:
4

Liczba otrzymanych ofert od wykonawców z innych państw członkowskich Unii Europejskiej:
0

Liczba otrzymanych ofert od wykonawców z państw niebędących członkami Unii Europejskiej:
0

liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną:
0


IV.4) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
1

IV.5) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
Zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie:
nie
Zachodnie Centrum Konsultingowe Euro Inwest Sp. z o.o.,  info@euroinvest.pl,  {Dane ukryte},  66-400,  Gorzów Wielkopolski,  kraj/woj. lubuskie
Wykonawca jest małym/średnim przedsiębiorcą: tak
Wykonawca pochodzi z innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej: nie
Skrót literowy nazwy państwa:
Wykonawca pochodzi z innego państwa nie będącego członkiem Unii Europejskiej: nie
Skrót literowy nazwy państwa:

IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY/ WARTOŚCI ZAWARTEJ UMOWY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ/KOSZTEM


Cena wybranej oferty/wartość umowy
350550

Oferta z najniższą ceną/kosztem
243540
>
Oferta z najwyższą ceną/kosztem
913767

Waluta:


IV.7) Informacje na temat podwykonawstwa


Wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcy/podwykonawcom


Wartość lub procentowa część zamówienia, jaka zostanie powierzona podwykonawcy lub podwykonawcom:


IV.8) Informacje dodatkowe:



IV.9) UZASADNIENIE UDZIELENIA ZAMÓWIENIA W TRYBIE NEGOCJACJI BEZ OGŁOSZENIA, ZAMÓWIENIA Z WOLNEJ RĘKI ALBO ZAPYTANIA O CENĘ

IV.9.1) Podstawa prawna

Postępowanie prowadzone jest w trybie   na podstawie art.  ustawy Pzp.


IV.9.2) Uzasadnienia wyboru trybu

Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami.
Adres: ul Jagiellończyka 8, 66-400 Gorzów Wielkopolski
woj. lubuskie
Dane kontaktowe: email: biuro.logistyki@lubuskie.uw.gov.pl
tel: 95 7 851 200
fax: 95 7 851 204
Termin składania wniosków lub ofert:
2017-03-08
Dane postępowania

ID postępowania BZP/TED: 3010220170
ID postępowania Zamawiającego: BL-IX.272.2.2017
Data publikacji zamówienia: 2017-02-21
Rodzaj zamówienia: dostawy
Tryb& postępowania [PN]: Przetarg nieograniczony
Czas na realizację: -
Wadium: 1 ZŁ
Szacowana wartość* 33 PLN  -  50 PLN
Oferty uzupełniające: NIE
Oferty częściowe: NIE
Oferty wariantowe: NIE
Przewidywana licyctacja: NIE
Ilość części: 1
Kryterium ceny: 60%
WWW ogłoszenia: bip.lubuskie.uw.gov.pl
Informacja dostępna pod: bip.lubuskie.uw.gov.pl
Okres związania ofertą: 30 dni
Kody CPV
71520000-9 Usługi nadzoru budowlanego
71540000-5 Usługi zarządzania budową
Wyniki
Nazwa części Wykonawca Data udzielenia Wartość
Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu na potrzeby realizacji zadania inwestycyjnego pn. "Przebudowa budynku Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp." Zachodnie Centrum Konsultingowe Euro Inwest Sp. z o.o.
Gorzów Wielkopolski
2017-04-13 350 550,00