usługa prowadzenia rachunku bieżącego z kredytem odnawialnym w rachunku bieżącym oraz rachunków pomocniczych - polska-gdynia: usługi bankowe
Opis przedmiotu przetargu: przedmiotem zamówienia jest usługa prowadzenie rachunku bieżącego zamawiającego z kredytem odnawialnym w rachunku bieżącym w złotych polskich w wysokości do limitu 6 500 000 pln (słownie sześć milionów pięćset tysięcy złotych). ii.1.6)

TI | Tytuł | Polska-Gdynia: Usługi bankowe |
---|---|---|
ND | Nr dokumentu | 278013-2013 |
PD | Data publikacji | 17/08/2013 |
OJ | Dz.U. S | 159 |
TW | Miejscowość | GDYNIA |
AU | Nazwa instytucji | Szpital Morski im. PCK |
OL | Język oryginału | PL |
HD | Nagłówek | Państwa członkowskie - Zamówienie publiczne na usługi - Ogłoszenie o zamówieniu - Procedura otwarta |
CY | Kraj | PL |
AA | Rodzaj instytucji | 6 - Podmiot prawa publicznego |
DS | Dokument wysłany | 14/08/2013 |
DD | Termin składania wniosków o dokumentację | 24/09/2013 |
DT | Termin | 24/09/2013 |
NC | Zamówienie | 4 - Zamówienie publiczne na usługi |
PR | Procedura | 1 - Procedura otwarta |
TD | Dokument | 3 - Ogłoszenie o zamówieniu |
RP | Legislacja | 5 - Unia Europejska, z udziałem krajów GPA |
TY | Rodzaj oferty | 1 - Oferta całościowa |
AC | Kryteria udzielenia zamówienia | 1 - Najniższa cena |
PC | Kod CPV | 66110000 - Usługi bankowe 66113000 - Usługi udzielania kredytu |
OC | Pierwotny kod CPV | 66110000 - Usługi bankowe 66113000 - Usługi udzielania kredytu |
RC | Kod NUTS | PL633 |
IA | Adres internetowy (URL) | www.szpital-morski.pl |
DI | Podstawa prawna | Dyrektywa klasyczna (2004/18/WE) |
Polska-Gdynia: Usługi bankowe
2013/S 159-278013
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Sekcja I: Instytucja zamawiająca
Szpital Morski im. PCK
ul. Powstania Styczniowego 1
Osoba do kontaktów: Arkadiusz Kownacki
81-519 Gdynia
POLSKA
Tel.: +48 587260124
E-mail: zp@szpital-morski.pl
Faks: +48 587260338
Adresy internetowe:
Ogólny adres instytucji zamawiającej: www.szpital-morski.pl
Więcej informacji można uzyskać pod adresem: Powyższy(-e) punkt(-y) kontaktowy(-e)
Specyfikacje i dokumenty dodatkowe (w tym dokumenty dotyczące dialogu konkurencyjnego oraz dynamicznego systemu zakupów) można uzyskać pod adresem: Powyższy(-e) punkt(-y) kontaktowy(-e)
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu należy przesyłać na adres: Powyższy(-e) punkt(-y) kontaktowy(-e)
Sekcja II: Przedmiot zamówienia
Kategoria usług: nr 6: Usługi finansowe a) Usługi ubezpieczeniowe b) Usługi bankowe i inwestycyjne
Kod NUTS PL633
66110000, 66113000
Okres prowadzenia rachunku bieżącego oraz rachunków pomocniczych/wyodrębnionych 4 lata, tj. 48 miesięcy.
Sekcja III: Informacje o charakterze prawnym, ekonomicznym, finansowym i technicznym
2. Wadium winno zostać wniesione przed upływem terminu składania ofert.
3. Wykonawca może wnieść wadium w jednej lub kilku następujących formach:
3.1 pieniądzu przelewem na rachunek bankowy zamawiającego nr konta:
Szpital Morski im. PCK 81-519 Gdynia ul. Powstania Styczniowego 1
NORDEA BANK POLSKA S.A. Oddział/POB
72 1440 1101 0000 0000 0666 8259
3.2 poręczeniach bankowych lub poręczeniach spółdzielczej kasy oszczędnościowo-kredytowej, z tym, że poręczenie kasy jest zawsze poręczeniem pieniężnym,
3.3 gwarancjach bankowych,
3.4 gwarancjach ubezpieczeniowych,
3.5 poręczeniach udzielonych przez podmioty o których mowa w art. 6b ust 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości(Dz.U. Nr 109, poz.1158 z późn. zm.)
4. W przypadku wniesienia wadium w formach wymienionych w § XII ust. 3 pkt. 3.2 – 3.5 stosowny oryginał dokumentu należy dołączyć do oferty.
5. Z treści gwarancji (poręczenia) winno wynikać bezwarunkowe, na każde pisemne żądanie zgłoszone przez Zamawiającego w terminie związania ofertą – zobowiązanie gwaranta (poręczyciela) do wypłaty Zamawiającemu pełnej kwoty wadium w okolicznościach określonych w przepisie art. 46 ust.4a oraz ust. 5 ustawy – Prawo zamówień publicznych.
1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące:
1.1 posiadania uprawnień do wykonywania określonej działalności lub czynności zgodnie z ustawą Prawo bankowe (tekst jednolity; Dz. U. z 2012 r. poz. 1376 z póź. zm. ), chyba, że z mocy ustawy lub odrębnych przepisów posiadają prawo do wykonywania czynności bankowych bez odrębnego zezwolenia, zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli wykonawca przedstawi wymagany dokument – oświadczenie oraz zezwolenie na podjęcie działalności gospodarczej w zakresie objętym niniejszym zamówieniem (czynności bankowe ), zgodnie z ustawą Prawo bankowe (Dz. U. z 2012 r. poz. 1376 z póź. zm.)
1.2 posiadania wiedzy i doświadczenia – zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie, zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli wykonawca przedstawi wymagany dokument – oświadczenie;
1.3 dysponowania odpowiednim potencjałem technicznym oraz osobami zdolnymi do wykonania zamówienia – zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie, zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli wykonawca przedstawi wymagany dokument – oświadczenie;
1.4 sytuacji ekonomicznej i finansowej zapewniającej wykonanie zamówienia – zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie, zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli wykonawca przedstawi wymagany dokument – oświadczenie.
2. W postępowaniu mogą wziąć udział Wykonawcy, którzy spełniają warunek udziału w postępowaniu dotyczący braku podstaw do wykluczenia z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w okolicznościach, których mowa w art. 24 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.
3. Zamawiający dokona oceny spełniania warunków określonych w ust. 1 i 2 na podstawie przedstawionych przez Wykonawcę dokumentów i oświadczeń, o których mowa w § IX ust.1.
4. Oferta wspólna:
4.1 Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia.
4.2 Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
4.3 Wszelka korespondencja prowadzona będzie wyłącznie z pełnomocnikiem.
4.4. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, warunki określone w § VIII ust. 1 winien spełniać co najmniej jeden z tych Wykonawców albo dwóch lub więcej tych Wykonawców wspólnie. Warunek określony w § VIII ust. 2 powinien spełniać każdy z Wykonawców samodzielnie.
4.5 Wykonawcy składający wspólną ofertę, o których mowa w pkt 4.1), ponoszą solidarną odpowiedzialność za zobowiązania Wykonawcy, wynikające z umowy, której istotne postanowienia opisano w § XIX SIWZ.
4.6 Jeżeli w postępowaniu zostanie wybrana oferta wykonawców o których mowa w pkt. 4.1), Zamawiający może żądać przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia publicznego, umowy regulującej współpracę tych wykonawców.
Informacja o oświadczeniach i dokumentach, jakie mają dostarczyć wykonawcy w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu oraz nie podleganiu wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 24 Pzp i dokumentach stanowiących ofertę
1. Wymagane oświadczenia i dokumenty:
W celu oceny spełniania przez wykonawcę warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy, do oferty należy przedłożyć:
1.1 oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu – załącznik nr 2;
1.2. zezwolenie na podjęcie działalności gospodarczej w zakresie objętym zamówieniem publicznym ( czynności bankowe ), zgodnie z ustawą Prawo bankowe ( tekst jednolity; Dz. U. z 2012 r. poz. 1376 z póź. zm. )
W celu wykazania braku podstaw do wykluczenia z postępowania o udzielenie zamówienia, o których mowa w art. 24 ust. 1 ustawy, do oferty należy przedłożyć ( w przypadku Wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia publicznego poniższe dokumenty i oświadczenia każdy z Wykonawców składa oddzielnie):
1.3 oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia z postępowania - załącznik nr 3;
1.4 aktualny odpis z właściwego rejestru lub z centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert,
1.5 aktualne zaświadczenie właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzające, że wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków, lub zaświadczenia, że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu – wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;
1.6 aktualne zaświadczenie właściwego oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzające, że wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia zdrowotne i społeczne, lub potwierdzenia, że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu – wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert
1. 7 aktualną informację z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 4–8 ustawy, wystawioną nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;
1.8 aktualną informację z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 9 ustawy, wystawioną nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;
1.9 aktualną informację z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 10 i 11 ustawy, wystawioną nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert
W celu wykazania braku podstaw do wykluczenia z postępowania o udzielenie zamówienia, o których mowa w art. 24 ust. 2 pkt. 5 ustawy, do oferty należy przedłożyć ( w przypadku Wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia publicznego poniższe dokumenty i oświadczenia każdy z Wykonawców składa oddzielnie):
1.10 listę podmiotów należących do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów albo informację o tym, że Wykonawca nie należy do grupy kapitałowej – załącznik nr 4
2. Jeżeli, w przypadku Wykonawcy mającego siedzibę na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, osoby o których mowa w art. 24 ust. 1 pkt 5-8, 10 i 11 ustawy Pzp mają miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, wykonawca składa w odniesieniu do nich zaświadczenie właściwego organu sądowego albo administracyjnego miejsca zamieszkania dotyczące niekaralności tych osób w zakresie określonym w art. 24 ust.1 pkt 5-8, 10 i 11 ustawy Pzp, wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert, z tym że w przypadku, gdy w miejscu zamieszkania tych osób nie wydaje się takich zaświadczeń - zastępuje się je dokumentem zawierającym oświadczenie złożone przed właściwym organem sądowym, administracyjnym albo organem samorządu zawodowego lub gospodarczego miejsca zamieszkania tych osób lub przed notariuszem.
3.Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast dokumentów, o których mowa w § IX ust 1 :
3.1. pkt 1.4 -1.6 i pkt 1.8 – składa dokument lub dokumenty wystawione w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, potwierdzające odpowiednio, że:
a) nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości,
b) nie zalega z uiszczaniem podatków, opłat, składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne albo, że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu,
c) nie orzeczono wobec niego zakazu ubiegania się o zamówienie;
3.2. pkt 1.7 i 1.9 - składa zaświadczenie właściwego organu sądowego lub administracyjnego miejsca zamieszkania albo zamieszkania osoby, której dokumenty dotyczą, w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 4-8, 10 i 11 ustawy Pzp.
4. Dokumenty, o których mowa w § IX ust. 3 pkt 3.1 lit. a i c oraz pkt 3.2, powinny być wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert. Dokument, o którym mowa w § IX ust. 3 pkt 3.1 lit. b, powinien być wystawiony nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert.
5. Jeżeli w miejscu zamieszkania osoby lub w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w § IX ust. 3, zastępuje się je dokumentem zawierającym oświadczenie, w którym określa się także osoby uprawnione do reprezentacji wykonawcy, złożone przed właściwym organem sądowym, administracyjnym albo organem samorządu zawodowego lub gospodarczego odpowiednio kraju miejsca zamieszkania osoby lub kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, lub przed notariuszem. Przepis § IX ust. 4 stosuje się odpowiednio.
6. Jeżeli wykonawca, wykazując spełnianie warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy Pzp, polega na zasobach innych podmiotów na zasadach określonych w art. 26 ust. 2b ustawy, a podmioty te będą brały udział w realizacji części zamówienia, zamawiający żąda od wykonawcy przedstawienia w odniesieniu do tych podmiotów dokumentów wymienionych w ust. 1 pkt. 1.3 - 1.9
7. Wykonawca ma obowiązek złożyć dokumenty w oryginałach lub w kopiach opatrzonych napisem “Za zgodność z oryginałem” i podpisem osoby lub osób umocowanych do reprezentacji wykonawcy. W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia oraz w przypadku podmiotów, o których mowa w ust. 6, kopie dokumentów dotyczących odpowiednio wykonawcy lub tych podmiotów są poświadczane za zgodność z oryginałem przez wykonawcę lub te podmioty.
zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie, zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli wykonawca przedstawi wymagany dokument – oświadczenie.
Sekcja IV: Procedura
Dokumenty odpłatne: nie
Miejscowość:
Szpital Morski im PCK ul. Powstania Styczniowego 1, 81-519 Gdynia, bud. Nr 6 pokój 204 – sala konferencyjna
Osoby upoważnione do obecności podczas otwarcia ofert: nieSekcja VI: Informacje uzupełniające
Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych, nie przewiduje zawarcia umowy ramowej, ustanowienia dynamicznego systemu zakupów, nie przewiduje wyboru oferty najkorzystniejszej z zastosowaniem aukcji elektronicznej oraz nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu.
Zamawiający informuje, iż nie przewiduje zamówień uzupełniających.
Zgodnie z art. 36 ust. 4 Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę w ofercie części zamówienia, której wykonanie powierzy podwykonawcom.
Prezes Krajowej Izby Odwoławczej
ul. Postępu 17 A
02-676 Warszawa
POLSKA
2. Środki ochrony prawnej wobec ogłoszenia o zamówieniu oraz specyfikacji istotnych warunków zamówienia przysługują również organizacjom wpisanym na listę, o której mowa w art. 154 pkt 5 ustawy Pzp.
3. Odwołanie przysługuje wyłącznie od niezgodnej z przepisami ustawy czynności zamawiającego podjętej w postępowaniu o udzielenie zamówienia lub zaniechania czynności, do której zamawiający jest zobowiązany na podstawie ustawy.
4. Odwołanie wnosi się do Prezesa Izby w terminie 10 dni od dnia przesłania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesieni – jeżeli zostały przekazane w sposób określony w art. 27 ust. 2 ustawy albo w terminie 15 dni – jeżeli zostały przesłane w inny sposób.
5. Pozostałe postanowienia dotyczące środków ochrony prawnej regulują przepisy Działu VI ustawy
Prezes Krajowej Izby Odwoławczej
ul. Postępu 17 A
02-676 Warszawa
POLSKA
TI | Tytuł | Polska-Gdynia: Usługi bankowe |
---|---|---|
ND | Nr dokumentu | 293181-2013 |
PD | Data publikacji | 31/08/2013 |
OJ | Dz.U. S | 169 |
TW | Miejscowość | GDYNIA |
AU | Nazwa instytucji | Szpital Morski im. PCK |
OL | Język oryginału | PL |
HD | Nagłówek | Państwa członkowskie - Zamówienie publiczne na usługi - Dodatkowe informacje - Procedura otwarta |
CY | Kraj | PL |
AA | Rodzaj instytucji | 6 - Podmiot prawa publicznego |
DS | Dokument wysłany | 30/08/2013 |
DD | Termin składania wniosków o dokumentację | 24/09/2013 |
DT | Termin | 24/09/2013 |
NC | Zamówienie | 4 - Zamówienie publiczne na usługi |
PR | Procedura | 1 - Procedura otwarta |
TD | Dokument | 2 - Dodatkowe informacje |
RP | Legislacja | 5 - Unia Europejska, z udziałem krajów GPA |
TY | Rodzaj oferty | 1 - Oferta całościowa |
AC | Kryteria udzielenia zamówienia | 1 - Najniższa cena |
PC | Kod CPV | 66110000 - Usługi bankowe 66113000 - Usługi udzielania kredytu |
OC | Pierwotny kod CPV | 66110000 - Usługi bankowe 66113000 - Usługi udzielania kredytu |
RC | Kod NUTS | PL633 |
Polska-Gdynia: Usługi bankowe
2013/S 169-293181
Szpital Morski im. PCK, ul. Powstania Styczniowego 1, Osoba do kontaktów: Arkadiusz Kownacki, Gdynia81-519, POLSKA. Tel.: +48 587260124. Faks: +48 587260338. E-mail: zp@szpital-morski.pl
(Suplement do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej, 17.8.2013, 2013/S 159-278013)
CPV:66110000, 66113000
Usługi bankowe
Usługi udzielania kredytu
Zamiast:
II.1.5) Krótki opis zamówienia lub zakupu:
Przedmiotem zamówienia jest usługa prowadzenie rachunku bieżącego Zamawiającego z kredytem
odnawialnym w rachunku bieżącym w złotych polskich w wysokości do limitu 6.500.000,- zł ( słownie: sześć
milionów pięćset tysięcy złotych )
II.2.1) Całkowita wielkość lub zakres:
Przedmiotem zamówienia jest usługa prowadzenie rachunku bieżącego Zamawiającego z kredytem
odnawialnym w rachunku bieżącym w złotych polskich w wysokości do limitu 6.500.000,- zł ( słownie: sześć
milionów pięćset tysięcy złotych ).
Okres prowadzenia rachunku bieżącego oraz rachunków pomocniczych / wyodrębnionych 4 lata, tj. 48
miesięcy
.
Powinno być:II.1.5) Krótki opis zamówienia lub zakupu:
Przedmiotem zamówienia jest usługa prowadzenie rachunku bieżącego Zamawiającego z kredytem odnawialnym w rachunku bieżącym w złotych polskich: w pierwszych 12 miesiącach w wysokości do limitu 6 500 000 PLN: (słownie: sześć milionów pięćset tysięcy złotych) w następnych 36 miesiącach w wysokości do limitu 4 500 000 PLN (słownie cztery miliony pięćset tysięcy złotych).
II.2.1) Całkowita wielkość lub zakres:
Przedmiotem zamówienia jest usługa prowadzenie rachunku bieżącego Zamawiającego z kredytem odnawialnym w rachunku bieżącym w złotych polskich: w pierwszych 12 miesiącach w wysokości do limitu 6 500 000 PLN ( słownie: sześć milionów pięćset tysięcy złotych ) w następnych 36 miesiącach w wysokości do limitu 4 500 000 PLN (słownie cztery miliony pięćset tysięcy złotych).
Okres prowadzenia rachunku bieżącego oraz rachunków pomocniczych / wyodrębnionych 4 lata, tj. 48 miesięcy.
Inne dodatkowe informacje
Informacje do poprawienia lub dodania w odpowiedniej dokumentacji przetargowej.
Więcej informacji w odpowiedniej dokumentacji przetargowej.
TI | Tytuł | Polska-Gdynia: Usługi bankowe i inwestycyjne |
---|---|---|
ND | Nr dokumentu | 353839-2013 |
PD | Data publikacji | 19/10/2013 |
OJ | Dz.U. S | 204 |
TW | Miejscowość | GDYNIA |
AU | Nazwa instytucji | Szpital Morski im. PCK |
OL | Język oryginału | PL |
HD | Nagłówek | Państwa członkowskie - Zamówienie publiczne na usługi - Udzielenie zamówienia - Procedura otwarta |
CY | Kraj | PL |
AA | Rodzaj instytucji | 6 - Podmiot prawa publicznego |
DS | Dokument wysłany | 18/10/2013 |
NC | Zamówienie | 4 - Zamówienie publiczne na usługi |
PR | Procedura | 1 - Procedura otwarta |
TD | Dokument | 7 - Udzielenie zamówienia |
RP | Legislacja | 5 - Unia Europejska, z udziałem krajów GPA |
TY | Rodzaj oferty | 9 - Nie dotyczy |
AC | Kryteria udzielenia zamówienia | 1 - Najniższa cena |
PC | Kod CPV | 66100000 - Usługi bankowe i inwestycyjne 66113000 - Usługi udzielania kredytu |
OC | Pierwotny kod CPV | 66100000 - Usługi bankowe i inwestycyjne 66113000 - Usługi udzielania kredytu |
RC | Kod NUTS | PL633 |
IA | Adres internetowy (URL) | www.szpital-morski.pl |
DI | Podstawa prawna | Dyrektywa klasyczna (2004/18/WE) |
Polska-Gdynia: Usługi bankowe i inwestycyjne
2013/S 204-353839
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Usługi
Sekcja I: Instytucja zamawiająca
Szpital Morski im. PCK
ul. Powstania Styczniowego 1
Osoba do kontaktów: Arkadiusz Kownacki
81-519 Gdynia
POLSKA
Tel.: +48 587260124
E-mail: zp@szpital-morski.pl
Faks: +48 587260338
Adresy internetowe:
Ogólny adres instytucji zamawiającej: www.szpital-morski.pl
Sekcja II: Przedmiot zamówienia
Kategoria usług: nr 6: Usługi finansowe a) Usługi ubezpieczeniowe b) Usługi bankowe i inwestycyjne
Kod NUTS PL633
66100000, 66113000
Sekcja IV: Procedura
Ogłoszenie o zamówieniu
Numer ogłoszenia w Dz.U.: 2013/S 159-278013 z dnia 17.8.2013
Inne wcześniejsze publikacje
Numer ogłoszenia w Dz.U.: 2013/S 169-293181 z dnia 31.8.2013
Sekcja V: Udzielenie zamówienia
Nordea Bank Polska Spółka Akcyjna
ul. Kielecka 2
81-303 Gdynia
POLSKA
Sekcja VI: Informacje uzupełniające
Prezes Krajowej Izby Odwoławczej
ul. Postępu 17 A
02-676 Warszawa
POLSKA
2. Środki ochrony prawnej wobec ogłoszenia o zamówieniu oraz specyfikacji istotnych warunków zamówienia przysługują również organizacjom wpisanym na listę, o której mowa w art. 154 pkt 5 ustawy Pzp.
3. Odwołanie przysługuje wyłącznie od niezgodnej z przepisami ustawy czynności zamawiającego podjętej w postępowaniu o udzielenie zamówienia lub zaniechania czynności, do której zamawiający jest zobowiązany na podstawie ustawy.
4. Odwołanie wnosi się do Prezesa Izby w terminie 10 dni od dnia przesłania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesieni – jeżeli zostały przekazane w sposób określony w art. 27 ust. 2 ustawy albo w terminie 15 dni – jeżeli zostały przesłane w inny sposób.
5. Pozostałe postanowienia dotyczące środków ochrony prawnej regulują przepisy Działu VI ustawy.
Prezes Krajowej Izby Odwoławczej
ul. Postępu 17 A
02-676 Warszawa
POLSKA
Dane postępowania
ID postępowania BZP/TED: | 27801320131 |
---|---|
ID postępowania Zamawiającego: | |
Data publikacji zamówienia: | 2013-08-17 |
Rodzaj zamówienia: | usługi |
Tryb& postępowania [PN]: | Przetarg nieograniczony |
Czas na realizację: | 48 miesięcy |
Wadium: | 10000 ZŁ |
Szacowana wartość* | 333 333 PLN - 500 000 PLN |
Oferty uzupełniające: | TAK |
Oferty częściowe: | NIE |
Oferty wariantowe: | NIE |
Przewidywana licyctacja: | NIE |
Ilość części: | 0 |
Kryterium ceny: | 100% |
WWW ogłoszenia: | www.szpital-morski.pl |
Informacja dostępna pod: | Szpital Morski im. PCK ul. Powstania Styczniowego 1, 81-519 Gdynia, woj. pomorskie Dokumentacja dostępna na wniosek. Termin składania wniosków o dokumentację: 24/09/2013 |
Okres związania ofertą: | 60 dni |
Kody CPV
66110000-4 | (3) Usługi bankowe | |
66113000-5 | (3) Usługi udzielania kredytu |