Kartuzy: Realizacja szkolenia grupowego pn. Szkolenie komputerowe.


Numer ogłoszenia: 255415 - 2012; data zamieszczenia: 03.12.2012

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - usługi


Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.


Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY


I. 1) NAZWA I ADRES:
Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach , ul. Mściwoja II 4, 83-300 Kartuzy, woj. pomorskie, tel. 058 6811452, faks 058 6814219.


  • Adres strony internetowej zamawiającego:
    www.pup.kartuzy.pl

  • Adres strony internetowej, pod którym dostępne są informacje dotyczące dynamicznego systemu zakupów:
    nie dotyczy


I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Administracja samorządowa.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA


II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA


II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Realizacja szkolenia grupowego pn. Szkolenie komputerowe..


II.1.2) Rodzaj zamówienia:
usługi.


II.1.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest usługa obejmująca przygotowanie, obsługę i przeprowadzenie szkolenia grupowego pn. Szkolenie komputerowe dla Uczestników/ Uczestniczek projektu STOP TRUDNOŚCIOM, czyli skuteczny trening osobistych predyspozycji. Szkoleniem będą objęte dwie 10-cio osobowe grupy szkoleniowe (łącznie 20 osób), dla których zajęcia będą prowadzone odrębnie, w tym samym czasie. Celem szkolenia jest podniesienie umiejętności obsługi komputera i kwalifikacji zawodowych przez Uczestników/Uczestniczki projektu.Planowany okres realizacji szkolenia, zgodnie z harmonogramem realizacji projektu STOP TRUDNOŚCIOM, czyli skuteczny trening osobistych predyspozycji: styczeń -luty 2013 r. Całkowita liczba godzin przewidziana na każdego Uczestnika: 150 godzin zegarowych (łączna ilość godzin zegarowych szkolenia). Godzina zegarowa szkolenia liczy 60 minut i obejmuje zajęcia edukacyjne liczące 45 minut oraz przerwę liczącą 15 minut, długość przerw może być ustalana w sposób elastyczny. Szkolenie musi odbywać się w formie kursu, realizowanego według planu nauczania, obejmującego 6 godzin zegarowych w ciągu dnia. Szkolenie musi odbywać się w dniach od poniedziałku do piątku z wyłączeniem świąt. Termin rozpoczęcia realizacji szkolenia dla każdej grupy wyznacza Zamawiający. Zajęcia dydaktyczne muszą odbywać się na terenie Kartuz. Warunki lokalowe muszą być przystosowane dla osób w wieku 18-60 lat, niepełnosprawnych, w tym posiadających umiarkowany stopień niepełnosprawności. Wykonawca zobowiązuje się zapewnić salę dydaktyczną adekwatną do wielkości grupy, z osobnymi miejscami dla każdego Uczestnika/Uczestniczki szkolenia, z odpowiednim oświetleniem, ogrzewaniem, wentylacją i akustyką. Wykonawca musi zapewnić każdemu Uczestnikowi/Uczestniczce szkolenia samodzielne stanowisko wyposażone w sprawny sprzęt oraz inne środki niezbędne do realizacji szkolenia w każdej grupie.Wykonawca zobowiązany jest do wydania odpowiedniego dokumentu stwierdzającego ukończenie przedmiotowego szkolenia - wydania zaświadczenia o ukończonym szkoleniu, jego zakres i liczbę godzin - zgodnie z przepisami Rozporządzenia MEiN z dnia 3 lutego 2006 r. w sprawie uzyskiwania i uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych (Dz. U. nr 31 poz. 216). Ponadto Wykonawca zobowiązany jest do przeprowadzenia dla każdego Uczestnika /Uczestniczki egzaminu wewnętrznego na zakończenie szkolenia. Po zdanym egzaminie każdy Uczestnik/Uczestniczka otrzyma certyfikat stwierdzający ukończenie szkolenia (jego zakres i liczbę godzin) zawierający informację o współfinansowaniu szkolenia komputerowego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, opatrzonego logotypami PO KL oraz Unii Europejskiej..


II.1.4) Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających:
nie.


II.1.5) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
80.53.32.00-1.


II.1.6) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej:
nie.


II.1.7) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej:
nie.



II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA:
Zakończenie: 28.02.2013.

SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM


III.1) WADIUM


Informacja na temat wadium:
nie dotyczy


III.2) ZALICZKI


  • Czy przewiduje się udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia:
    nie


III.3) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ OPIS SPOSOBU DOKONYWANIA OCENY SPEŁNIANIA TYCH WARUNKÓW


  • III. 3.1) Uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Zamawiający nie określa szczegółowo wymagań w zakresie ww. warunku. W związku z tym ocena spełnienia przedmiotowego warunku zostanie dokonana jedynie na podstawie złożonego przez wykonawcę oświadczenia o spełnianiu warunków z art. 22 ust. 1 ustawy. Zamawiający nie dokonuje opisu sposobu spełniania warunku. Ocena spełniania warunków udziału w postępowaniu zostanie dokonana na podstawie dokumentów i oświadczeń złożonych przez wykonawcę, na zasadzie SPEŁNIA/ NIE SPEŁNIA warunków.


  • III.3.2) Wiedza i doświadczenie


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Zamawiający uzna ww. warunek za spełniony, jeżeli wykonawca wykaże, doświadczenie w realizacji, organizacji i przeprowadzeniu min. 10 szkoleń komputerowych w zakresie zbieżnym z przedmiotem zamówienia (minimum 80 godzinnych szkoleń), w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy- w tym okresie. Ocena spełniania warunków udziału w postępowaniu zostanie dokonana na podstawie dokumentów i oświadczeń złożonych przez wykonawcę, na zasadzie SPEŁNIA/ NIE SPEŁNIA warunków.


  • III.3.3) Potencjał techniczny


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Dla każdej grupy 10 osobowej Wykonawca zapewnia: salę wykładową spełniającą odpowiednie warunki lokalowe oraz warunki pracy zgodnie z przepisami BHP w trakcie trwania szkolenia. Szkolenie powinno być przeprowadzone w warunkach lokalowych dostosowanych do prowadzenia zajęć dydaktycznych i pod tym kątem odpowiednio wyposażonych, z dostępem do WC i pomieszczenia socjalnego. Sale dydaktyczne i ćwiczeniowe powinny być przestronne, dostosowane do kierunku szkolenia, wyposażone w pomoce szkoleniowe. Dokonując wyboru sali wykładowej Wykonawca musi zapewnić salę dydaktyczną adekwatną do wielkości grupy, z osobnymi miejscami dla każdego Uczestnika/Uczestniczki szkolenia, z odpowiednim oświetleniem, ogrzewaniem, wentylacją i akustyką. Wykonawca musi zapewnić każdemu Uczestnikowi/Uczestniczce szkolenia samodzielne stanowisko wyposażone w sprawny sprzęt oraz inne środki niezbędne do realizacji szkolenia w każdej grupie. Wykonawca musi dysponować lokalem posiadającym zlikwidowane bariery architektoniczne dla osób do 60 roku życia, niepełnosprawnych, w tym z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności. Konieczny sprzęt i wyposażenie sali wykładowej (dla każdej grupy) w tym: rzutnik multimedialny szt. 2 (po 1 szt. dla każdej grupy), flipchart lub tablicę szt. 2 (po 1 szt. dla każdej grupy), zestaw komputerowy- każdy z dostępem do Internetu 20 kompletów (po 10 kompletów dla każdej grupy); UWAGA: Wykonawca zapewnia indywidualny dostęp do zestawu komputerowego każdemu Uczestnikowi/Uczestniczce szkolenia podczas zajęć. Ocena spełniania warunków udziału w postępowaniu zostanie dokonana na podstawie dokumentów i oświadczeń złożonych przez wykonawcę, na zasadzie SPEŁNIA/ NIE SPEŁNIA warunków.


  • III.3.4) Osoby zdolne do wykonania zamówienia


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Wykonawca dla całej 20 osobowej grupy musi dysponować kadrą dydaktyczną składającą się z 2 osób (po 1 dla każdej grupy) posiadających wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym oraz minimum 5 letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć/szkoleń o tematyce związanej z przedmiotem zamówienia, jako nauczyciel/wykładowca. Jeżeli osoby wskazane przez Wykonawcę do realizacji zamówienia będą posiadały odmienne doświadczenie (ilość lat doświadczenia), wówczas każda z nich będzie musiała prowadzić zajęcia w obydwu grupach w takim samym zakresie tematycznym. Ocena spełniania warunków udziału w postępowaniu zostanie dokonana na podstawie dokumentów i oświadczeń złożonych przez wykonawcę, na zasadzie SPEŁNIA/ NIE SPEŁNIA warunków.


  • III.3.5) Sytuacja ekonomiczna i finansowa


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Zamawiający nie określa szczegółowo wymagań w zakresie ww. warunku. W związku z tym ocena spełnienia przedmiotowego warunku zostanie dokonana jedynie na podstawie złożonego przez Wykonawcę oświadczenia o spełnianiu warunków z art. 22 ust. 1 ustawy. Zamawiający nie dokonuje opisu sposobu spełniania warunku. Ocena spełniania warunków udziału w postępowaniu zostanie dokonana na podstawie dokumentów i oświadczeń złożonych przez wykonawcę, na zasadzie SPEŁNIA/ NIE SPEŁNIA warunków.


III.4) INFORMACJA O OŚWIADCZENIACH LUB DOKUMENTACH, JAKIE MAJĄ DOSTARCZYĆ WYKONAWCY W CELU POTWIERDZENIA SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ NIEPODLEGANIA WYKLUCZENIU NA PODSTAWIE ART. 24 UST. 1 USTAWY


  • III.4.1) W zakresie wykazania spełniania przez wykonawcę warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy, oprócz oświadczenia o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu, należy przedłożyć:

    • wykaz wykonanych, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonywanych, dostaw lub usług w zakresie niezbędnym do wykazania spełniania warunku wiedzy i doświadczenia w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert albo wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i odbiorców, oraz załączeniem dokumentu potwierdzającego, że te dostawy lub usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie
    • wykaz narządzi, wyposażenia zakładu i urządzeń technicznych dostępnych wykonawcy usług lub robót budowlanych w celu realizacji zamówienia wraz z informacją o podstawie dysponowania tymi zasobami
    • wykaz osób, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych dla wykonania zamówienia, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności, oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami

  • III.4.2) W zakresie potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy, należy przedłożyć:

    • oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia

III.6) INNE DOKUMENTY

Inne dokumenty niewymienione w pkt III.4) albo w pkt III.5)

1) Formularz oferty - załącznik nr 1 do SIWZ, zawierający ofertę cenową, zgodnie z Rozdziałem IV pkt.1 SIWZ. W przypadku składania oferty wspólnej należy złożyć jeden dokument; 2) odpowiednie pełnomocnictwa tylko w sytuacjach określonych w Rozdziale IV pkt.3 ppkt.1 SIWZ lub w przypadku składania oferty wspólnej; 3) oświadczenia na formularzu oferty załącznik nr 1 do SIWZ wskazujące część zamówienia, której wykonanie wykonawca powierzy podwykonawcom (jeżeli wykonawca przewiduje udział podwykonawców). W przypadku składania oferty wspólnej należy złożyć jeden dokument;


III.7) Czy ogranicza się możliwość ubiegania się o zamówienie publiczne tylko dla wykonawców, u których ponad 50 % pracowników stanowią osoby niepełnosprawne:
nie

SEKCJA IV: PROCEDURA


IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA


IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia:
przetarg nieograniczony.


IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT


IV.2.1) Kryteria oceny ofert:
cena oraz dodatkowe kryteria i ich znaczenie:

  • 1 - Cena - 60
  • 2 - Dostosowanie doświadczenia Wykonawcy do zakresu szkolenia - 30
  • 3 - Certyfikaty jakości usług posiadane przez instytucję szkoleniową - 10


IV.2.2) Czy przeprowadzona będzie aukcja elektroniczna:
nie.


IV.3) ZMIANA UMOWY


Czy przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy:
tak


Dopuszczalne zmiany postanowień umowy oraz określenie warunków zmian

Dopuszczalne zmiany warunków umowy oraz określenie warunków tych zmian: Na podstawie art. 144 ustawy Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz. U. z 2010 r. nr 113,poz. 759) Zamawiający przewiduje możliwość dokonania zmiany zawartej umowy w następującym zakresie z zachowaniem niżej wymienionych warunków: a) ZMIANA WYNAGRODZENIA - POMNIEJSZENIE WYNAGRODZENIA - wysokość wynagrodzenia za wykonanie usługi szkoleniowej będzie mogła ulec zmianie tj. pomniejszeniu, w przypadku przeszkolenia mniejszej niż podana ilość osób. Zamawiający podał w celu ustalenia ceny oferty ilość osób do przeszkolenia. Z przyczyn niezależnych od Zamawiającego (przerwania szkolenia przez osobę skierowaną przez PUP) ilość osób może ulec pomniejszeniu, wobec powyższego Zamawiający zapłaci za faktycznie przeszkoloną liczbę osób a koszty stałe pozostaną bez zmian. b) ZMIANA PERSONELU - Wykonawca może dokonywać zmiany kadry dydaktycznej wskazanej do realizacji zamówienia w ofercie przetargowej, jedynie za uprzednią pisemną zgodą Zamawiającego akceptującego nowy personel. Wykonawca z własnej inicjatywy proponuje zmianę kadry dydaktycznej w następujących UZASADNIONYCH przypadkach: 1) Śmierci, choroby lub innych zdarzeń losowych kadry dydaktycznej, 2) Niewywiązywania się kadry dydaktycznej z obowiązków wynikających z umowy, 3) Jeżeli zmiana Kadry dydaktycznej stanie się konieczna z jakichkolwiek innych p przyczyn niezależnych od wykonawcy (np. rezygnacji z pracy lub zlecenia), 4) Zamawiający może żądać od Wykonawcy, w formie pisemnej, umotywowanego wniosku, zmiany kadry dydaktycznej, jeżeli uzna że dana osoba nie wykonuje swoich obowiązków wynikających z umowy, 5) W przypadku zmiany kadry dydaktycznej - poszczególnych nauczycieli, trenerów, wykładowców, nowy nauczyciel, trener, wykładowca musi spełniać wymagania określone dla danego członka kadry dydaktycznej, 6) Występując z wnioskiem o zmianę kadry dydaktycznej Wykonawca zobowiązany będzie wskazać przyczyny niedostępności osoby zastępowanej, a także przedstawić PUP kwalifikacje osoby proponowanej w zastępstwie, wskazać czynności, które będą wykonywane oraz zakres zastępstwa. 3. Wszelkie zmiany umowy w ramach regulacji art. 144 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz. U. z 2010 r. nr 113, poz. 759 ze zm.) wymagają formy pisemnej pod rygorem nieważności.


IV.4) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE


IV.4.1)
 
Adres strony internetowej, na której jest dostępna specyfikacja istotnych warunków zamówienia:
www.pup.kartuzy.pl

Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem:
Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach ul. Mściwoja II 4 83-300 Kartuzy, pok. nr 24.


IV.4.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert:
11.12.2012 godzina 11:00, miejsce: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach ul. Mściwoja II 4 83-300 Kartuzy, pok. nr 20 Sekretariat Urzędu.


IV.4.5) Termin związania ofertą:
okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).


IV.4.16) Informacje dodatkowe, w tym dotyczące finansowania projektu/programu ze środków Unii Europejskiej:
Szkolenie jest realizowane w ramach projektu STOP TRUDNOŚCIOM, czyli skuteczny trening osobistych predyspozycji opracowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, Priorytet VII Promocja integracji społecznej, Działanie 7.2 Przeciwdziałanie wykluczeniu i wzmocnienie sektora ekonomii społecznej, Podziałanie 7.2.1 Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego..


IV.4.17) Czy przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia:
nie


Kartuzy: Realizacja szkolenia grupowego pn. Szkolenie komputerowe..


Numer ogłoszenia: 12074 - 2013; data zamieszczenia: 08.01.2013

OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi


Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.


Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.


Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak, numer ogłoszenia w BZP: 255415 - 2012r.


Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia:
nie.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY


I. 1) NAZWA I ADRES:
Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach, ul. Mściwoja II 4, 83-300 Kartuzy, woj. pomorskie, tel. 058 6811452, faks 058 6814219.


I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Administracja samorządowa.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA


II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Realizacja szkolenia grupowego pn. Szkolenie komputerowe...


II.2) Rodzaj zamówienia:
Usługi.


II.3) Określenie przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest usługa obejmująca przygotowanie, obsługę i przeprowadzenie szkolenia grupowego pn. Szkolenie komputerowe dla Uczestników/ Uczestniczek projektu STOP TRUDNOŚCIOM, czyli skuteczny trening osobistych predyspozycji. Szkoleniem będą objęte dwie 10-cio osobowe grupy szkoleniowe (łącznie 20 osób), dla których zajęcia będą prowadzone odrębnie, w tym samym czasie. Celem szkolenia jest podniesienie umiejętności obsługi komputera i kwalifikacji zawodowych przez Uczestników/Uczestniczki projektu.Planowany okres realizacji szkolenia, zgodnie z harmonogramem realizacji projektu STOP TRUDNOŚCIOM, czyli skuteczny trening osobistych predyspozycji: styczeń -luty 2013 r. Całkowita liczba godzin przewidziana na każdego Uczestnika: 150 godzin zegarowych (łączna ilość godzin zegarowych szkolenia). Godzina zegarowa szkolenia liczy 60 minut i obejmuje zajęcia edukacyjne liczące 45 minut oraz przerwę liczącą 15 minut, długość przerw może być ustalana w sposób elastyczny. Szkolenie musi odbywać się w formie kursu, realizowanego według planu nauczania, obejmującego 6 godzin zegarowych w ciągu dnia. Szkolenie musi odbywać się w dniach od poniedziałku do piątku z wyłączeniem świąt. Termin rozpoczęcia realizacji szkolenia dla każdej grupy wyznacza Zamawiający. Zajęcia dydaktyczne muszą odbywać się na terenie Kartuz. Warunki lokalowe muszą być przystosowane dla osób w wieku 18-60 lat, niepełnosprawnych, w tym posiadających umiarkowany stopień niepełnosprawności. Wykonawca zobowiązuje się zapewnić salę dydaktyczną adekwatną do wielkości grupy, z osobnymi miejscami dla każdego Uczestnika/Uczestniczki szkolenia, z odpowiednim oświetleniem, ogrzewaniem, wentylacją i akustyką. Wykonawca musi zapewnić każdemu Uczestnikowi/Uczestniczce szkolenia samodzielne stanowisko wyposażone w sprawny sprzęt oraz inne środki niezbędne do realizacji szkolenia w każdej grupie.Wykonawca zobowiązany jest do wydania odpowiedniego dokumentu stwierdzającego ukończenie przedmiotowego szkolenia - wydania zaświadczenia o ukończonym szkoleniu, jego zakres i liczbę godzin - zgodnie z przepisami Rozporządzenia MEiN z dnia 3 lutego 2006 r. w sprawie uzyskiwania i uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych (Dz. U. nr 31 poz. 216). Ponadto Wykonawca zobowiązany jest do przeprowadzenia dla każdego Uczestnika /Uczestniczki egzaminu wewnętrznego na zakończenie szkolenia. Po zdanym egzaminie każdy Uczestnik/Uczestniczka otrzyma certyfikat stwierdzający ukończenie szkolenia (jego zakres i liczbę godzin) zawierający informację o współfinansowaniu szkolenia komputerowego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, opatrzonego logotypami PO KL oraz Unii Europejskiej...


II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
80.53.32.00-1.

SEKCJA III: PROCEDURA


III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
Przetarg nieograniczony


III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE


  • Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej:
    tak, projekt/program: Szkolenie jest realizowane w ramach projektu STOP TRUDNOŚCIOM, czyli skuteczny trening osobistych predyspozycji opracowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, Priorytet VII Promocja integracji społecznej, Działanie 7.2 Przeciwdziałanie wykluczeniu i wzmocnienie sektora ekonomii społecznej, Podziałanie 7.2.1 Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu.

SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA


IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
08.01.2013.


IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
3.


IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
0.


IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • INFO-BIZ Profesjonalna Edukacja Mariola Wiśniewska, {Dane ukryte}, 86-300 Grudziądz, kraj/woj. kujawsko-pomorskie.


IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 28500,00 PLN.


IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ


  • Cena wybranej oferty:
    31560,00


  • Oferta z najniższą ceną:
    26970,00
    / Oferta z najwyższą ceną:
    40050,00


  • Waluta:
    PLN.

Adres: ul. Mściwoja II 4, 83-300 Kartuzy
woj. pomorskie
Dane kontaktowe: email: s.lejkowska@pup.kartuzy.pl
tel: 058 6811452
fax: 058 6814219
Termin składania wniosków lub ofert:
2012-12-10
Dane postępowania
ID postępowania BZP/TED: 25541520120
ID postępowania Zamawiającego:
Data publikacji zamówienia: 2012-12-02
Rodzaj zamówienia: usługi
Tryb& postępowania [PN]: Przetarg nieograniczony
Czas na realizację: 79 dni
Wadium: -
Oferty uzupełniające: NIE
Oferty częściowe: NIE
Oferty wariantowe: NIE
Przewidywana licyctacja: NIE
Ilość części: 1
Kryterium ceny: 60%
WWW ogłoszenia: www.pup.kartuzy.pl
Informacja dostępna pod: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach ul. Mściwoja II 4 83-300 Kartuzy, pok. nr 24
Okres związania ofertą: 30 dni
Kody CPV
80533200-1 Kursy komputerowe
Wyniki
Nazwa części Wykonawca Data udzielenia Wartość
Realizacja szkolenia grupowego pn. Szkolenie komputerowe.. INFO-BIZ Profesjonalna Edukacja Mariola Wiśniewska
Grudziądz
2013-01-08 31 560,00