Stworzenie Platformy Dialogu i dedykowanego szkolenia e-learningowego na temat sieci Natura 2000 oraz administrowanie Platformą Dialogu w czasie realizacji projektu indywidualnego POiŚ.05.04.00-00-266 09 pn. Natura i Gospodarka - podstawy dialogu.
Opis przedmiotu przetargu: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa polegająca na przygotowaniu i wdrożeniu internetowej Platformy Dialogu (dalej: Platforma), administrowanie Platformą w czasie trwania umowy oraz opracowanie i wdrożenie szkolenia e-learning w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej zgodnie z regulacjami dotyczącymi ochrony środowiska, w szczególności związanymi z obszarami Natura 2000. W ramach usługi wykonawca jest zobowiązany do wykonania następujących zadań: Zadanie 1 - zaprojektowanie, stworzenie i wdrożenie internetowej Platformy Dialogu, przebiegające w dwóch etapach: a) pierwszy etap w terminie do 40 dni od dnia podpisania umowy, kiedy ma zostać opublikowana w Internecie Część informacyjna Platformy z podstawowymi informacjami i funkcjonalnościami, b) drugi etap w terminie do 90 dni od dnia podpisania umowy kiedy mają zostać wdrożone pozostałe funkcjonalności Platformy.; Zadanie 2 - administrowanie Platformą Dialogu od momentu jej wdrożenia do 28 lutego 2013 r. i jej rozwój, Zadanie 3 - opracowanie, stworzenie i wdrożenie szkolenia e-learning na temat sieci Natura 2000 i prowadzenia działalności gospodarczej na obszarach cennych przyrodniczo (dalej: Szkolenie) w terminie do 100 dni od dnia podpisania umowy. Zadanie 4 - Raportowanie z przebiegu realizacji Zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku Nr 5 do SIWZ, stanowiącym Załącznik Nr 1 do Umowy.
Warszawa: Stworzenie Platformy Dialogu i dedykowanego szkolenia e-learningowego na temat sieci Natura 2000 oraz administrowanie Platformą Dialogu w czasie realizacji projektu indywidualnego POiŚ.05.04.00-00-266 09 pn. Natura i Gospodarka - podstawy dialogu.
Numer ogłoszenia: 228546 - 2012; data zamieszczenia: 29.06.2012
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - usługi
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska , ul. Wawelska 52/54, 00-922 Warszawa, woj. mazowieckie, tel. 22 57 922 89, faks 22 57 925 55.
Adres strony internetowej zamawiającego:
www.gdos.gov.pl
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Administracja rządowa centralna.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Stworzenie Platformy Dialogu i dedykowanego szkolenia e-learningowego na temat sieci Natura 2000 oraz administrowanie Platformą Dialogu w czasie realizacji projektu indywidualnego POiŚ.05.04.00-00-266 09 pn. Natura i Gospodarka - podstawy dialogu..
II.1.2) Rodzaj zamówienia:
usługi.
II.1.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa polegająca na przygotowaniu i wdrożeniu internetowej Platformy Dialogu (dalej: Platforma), administrowanie Platformą w czasie trwania umowy oraz opracowanie i wdrożenie szkolenia e-learning w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej zgodnie z regulacjami dotyczącymi ochrony środowiska, w szczególności związanymi z obszarami Natura 2000. W ramach usługi wykonawca jest zobowiązany do wykonania następujących zadań: Zadanie 1 - zaprojektowanie, stworzenie i wdrożenie internetowej Platformy Dialogu, przebiegające w dwóch etapach: a) pierwszy etap w terminie do 40 dni od dnia podpisania umowy, kiedy ma zostać opublikowana w Internecie Część informacyjna Platformy z podstawowymi informacjami i funkcjonalnościami, b) drugi etap w terminie do 90 dni od dnia podpisania umowy kiedy mają zostać wdrożone pozostałe funkcjonalności Platformy.; Zadanie 2 - administrowanie Platformą Dialogu od momentu jej wdrożenia do 28 lutego 2013 r. i jej rozwój, Zadanie 3 - opracowanie, stworzenie i wdrożenie szkolenia e-learning na temat sieci Natura 2000 i prowadzenia działalności gospodarczej na obszarach cennych przyrodniczo (dalej: Szkolenie) w terminie do 100 dni od dnia podpisania umowy. Zadanie 4 - Raportowanie z przebiegu realizacji Zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku Nr 5 do SIWZ, stanowiącym Załącznik Nr 1 do Umowy..
II.1.4) Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających:
tak.
Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówień uzupełniających- Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień uzupełniających w wysokości do 50 % wartości podstawowego przedmiotu zamówienia.
II.1.5) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
82.42.00.00-4, 72.21.21.90-1.
II.1.6) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej:
nie.
II.1.7) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej:
nie.
II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA:
Zakończenie: 28.02.2013.
SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM
III.1) WADIUM
Informacja na temat wadium:
Zamawiający nie żąda od Wykonawców wniesienia wadium.
III.2) ZALICZKI
Czy przewiduje się udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia:
nie
III.3) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ OPIS SPOSOBU DOKONYWANIA OCENY SPEŁNIANIA TYCH WARUNKÓW
III. 3.1) Uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuZamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie. Ocena spełnienia warunków udziału w postępowaniu zostanie dokonana na zasadzie: Wykonawca spełnia albo nie spełnia warunku oraz na podstawie złożonego oświadczenia z art. 22 Załącznik nr 3 do SIWZ.
III.3.2) Wiedza i doświadczenie
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuo 2.2.1. Zamawiający uzna za spełniony warunek posiadania wiedzy i doświadczenia w przypadku, gdy Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert (a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie) wykonał, tj. zrealizował, zakończył, także w przypadku świadczeń wykonywanych okresowo lub ciągłych realizuje: - należycie 2 usługi, o wartości nie mniejszej niż 50 000 zł brutto każda, polegające na zaprojektowaniu i wykonaniu portalu internetowego o charakterze serwisów informacyjnych (przez serwis informacyjny Zamawiający rozumie stronę internetową zawierającą bieżące informacje na temat, któremu dedykowany jest serwis) oraz - należycie zrealizował lub realizuje co najmniej dwie usługi, których przedmiotem było/jest opracowanie szkoleń on-line i udostępnianie ich na platformie LMS, a wartość każdego z zamówień wynosiła (bez dostaw) minimum 50.000,00 zł brutto. Wykonawca zobowiązany jest przedstawić dokumenty potwierdzające, że usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie. W przypadku podania w wykazie wartości danej usługi w walucie obcej, Zamawiający dokona przeliczenia tej wartości w złotych według średniego kursu NBP dla danej waluty z dnia ukazania się ogłoszenia o zamówieniu w Biuletynie Zamówień Publicznych. Jeżeli w dniu ukazania się ogłoszenia, NBP nie opublikuje informacji o średnim kursie walut, Zamawiający dokona odpowiednich przeliczeń według średniego kursu z pierwszego kolejnego dnia, w którym NBP opublikuje ww. informacje. Ocena spełnienia warunków udziału w postępowaniu zostanie dokonana na zasadzie: Wykonawca spełnia albo nie spełnia warunku oraz na podstawie złożonego oświadczenia z art. 22 Załącznik nr 3 do SIWZ.
III.3.3) Potencjał techniczny
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuo 2.2.2. Zamawiający uzna za spełniony warunek dysponowania odpowiednim potencjałem technicznym oraz osobami zdolnymi do wykonania zamówienia w przypadku, gdy Wykonawca wykaże, że podczas realizacji zamówienia będzie dysponował co najmniej sześcioma osobami zdolnymi do wykonania zamówienia: 2.2.2.1. Koordynator, który będzie odpowiedzialny za bieżące zarządzanie usługą po stronie Wykonawcy i za koordynację wszystkich działań usługi. Zarządzający będzie koordynował pracę zespołu ekspertów oraz będzie odpowiedzialny za komunikację i przekazywanie raportów Zamawiającemu. Szczegółowe wymagania: Koordynator powinien mieć przynajmniej 3-letnie doświadczenie w branży informatycznej. Przez doświadczenie rozumie się kierowanie, co najmniej dwoma należycie zrealizowanymi usługami, których przedmiotem było opracowanie serwisów informacyjnych lub wdrożenie platformy e-learningowej. 2.2.3. Specjalista ds. metodyki i dydaktyki szkoleń e-learningowych, który będzie odpowiedzialny za przygotowanie programu szkoleniowego i dydaktykę szkolenia, dobór właściwej formy i metody szkolenia oraz aktualizację programu szkoleniowego. Szczegółowe wymagania: Specjalista ds. metodyki i dydaktyki szkoleń e-learningowych powinien mieć przynajmniej 2 letnie doświadczenie jako metodyk lub dydaktyk szkoleń e-learning. Przez doświadczenie rozumie się przygotowanie programu szkoleniowego lub dydaktyki szkoleń on-line w ramach co najmniej jednego należycie wykonanego projektu, którego przedmiotem było opracowanie i udostępnienie szkolenia on-line na platformie LMS. 2.2.4. Specjaliści ds. technicznych, którzy będą odpowiedzialni za przełożenie treści merytorycznych na formułę on-line oraz wdrożenie i obsługę techniczną Szkolenia (Wykonawca musi zapewnić co najmniej 2 specjalistów ds. technicznych). Szczegółowe wymagania: Specjalista ds. technicznych powinien mieć przynajmniej 2-letnie doświadczenie w branży informatycznej. Przez doświadczenie rozumie się udział we wdrożeniu serwisów internetowych w oparciu o systemy CMS lub LMS oraz administrowaniu tego typu serwisami, tworzeniu i obsługi baz danych na potrzeby serwisu internetowego. 2.2.5. Ekspert w zakresie Europejskiej Sieci Ekologicznej Natura 2000 ocen oddziaływania na środowisko, który będzie odpowiedzialny m.in. za merytoryczne przygotowanie scenariusza szkolenia oraz treści merytorycznych na platformie dialogu. Szczegółowe wymagania: Ekspert w zakresie Europejskiej Sieci Ekologicznej Natura 2000 i ocen oddziaływania na środowisko, powinien co najmniej posiadać wykształcenie wyższe, przynajmniej 3 letnie doświadczenie w zakresie prawnych aspektów i procedur ocen oddziaływania na środowisko w tym na obszarach Natury 2000. 2.2.6. Specjalista w zakresie zarządzania społecznościami internetowymi, który będzie odpowiedzialny za administrowanie platformą dialogu i moderowanie części komunikacyjnej Platformy i powinien posiadać, co najmniej: Szczegółowe wymagania: Specjalista w zakresie zarządzania społecznościami internetowymi, powinien co najmniej posiadać wykształcenie wyższe, dwuletnie doświadczenie w administrowaniu serwisami WWW, roczne doświadczenie w zarządzaniu społecznościami internetowymi w serwisach społecznościowych. 2.2.7. Wykonawca może zaproponować dodatkowych ekspertów, uzasadniając potrzebę ich udziału w usłudze. 2.2.8. Po podpisaniu umowy nie będzie możliwe dokonywanie przez Wykonawcę zmian dotyczących zespołu ekspertów, bez pisemnej zgody Zamawiającego. Zmiana może nastąpić tylko w uzasadnionym przypadku i pod warunkiem, ze nowa osoba posiada takie same lub wyższe kwalifikacje i doświadczenie od zastępowanej osoby. Ocena spełnienia warunków udziału w postępowaniu zostanie dokonana na zasadzie: Wykonawca spełnia albo nie spełnia warunku oraz na podstawie złożonego oświadczenia z art. 22 Załącznik nr 3 do SIWZ.
III.3.4) Osoby zdolne do wykonania zamówienia
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuo 2.2.2. Zamawiający uzna za spełniony warunek dysponowania odpowiednim potencjałem technicznym oraz osobami zdolnymi do wykonania zamówienia w przypadku, gdy Wykonawca wykaże, że podczas realizacji zamówienia będzie dysponował co najmniej sześcioma osobami zdolnymi do wykonania zamówienia: 2.2.2.1. Koordynator, który będzie odpowiedzialny za bieżące zarządzanie usługą po stronie Wykonawcy i za koordynację wszystkich działań usługi. Zarządzający będzie koordynował pracę zespołu ekspertów oraz będzie odpowiedzialny za komunikację i przekazywanie raportów Zamawiającemu. Szczegółowe wymagania: Koordynator powinien mieć przynajmniej 3-letnie doświadczenie w branży informatycznej. Przez doświadczenie rozumie się kierowanie, co najmniej dwoma należycie zrealizowanymi usługami, których przedmiotem było opracowanie serwisów informacyjnych lub wdrożenie platformy e-learningowej. 2.2.3. Specjalista ds. metodyki i dydaktyki szkoleń e-learningowych, który będzie odpowiedzialny za przygotowanie programu szkoleniowego i dydaktykę szkolenia, dobór właściwej formy i metody szkolenia oraz aktualizację programu szkoleniowego. Szczegółowe wymagania: Specjalista ds. metodyki i dydaktyki szkoleń e-learningowych powinien mieć przynajmniej 2 letnie doświadczenie jako metodyk lub dydaktyk szkoleń e-learning. Przez doświadczenie rozumie się przygotowanie programu szkoleniowego lub dydaktyki szkoleń on-line w ramach co najmniej jednego należycie wykonanego projektu, którego przedmiotem było opracowanie i udostępnienie szkolenia on-line na platformie LMS. 2.2.4. Specjaliści ds. technicznych, którzy będą odpowiedzialni za przełożenie treści merytorycznych na formułę on-line oraz wdrożenie i obsługę techniczną Szkolenia (Wykonawca musi zapewnić co najmniej 2 specjalistów ds. technicznych). Szczegółowe wymagania: Specjalista ds. technicznych powinien mieć przynajmniej 2-letnie doświadczenie w branży informatycznej. Przez doświadczenie rozumie się udział we wdrożeniu serwisów internetowych w oparciu o systemy CMS lub LMS oraz administrowaniu tego typu serwisami, tworzeniu i obsługi baz danych na potrzeby serwisu internetowego. 2.2.5. Ekspert w zakresie Europejskiej Sieci Ekologicznej Natura 2000 ocen oddziaływania na środowisko, który będzie odpowiedzialny m.in. za merytoryczne przygotowanie scenariusza szkolenia oraz treści merytorycznych na platformie dialogu. Szczegółowe wymagania: Ekspert w zakresie Europejskiej Sieci Ekologicznej Natura 2000 i ocen oddziaływania na środowisko, powinien co najmniej posiadać wykształcenie wyższe, przynajmniej 3 letnie doświadczenie w zakresie prawnych aspektów i procedur ocen oddziaływania na środowisko w tym na obszarach Natury 2000. 2.2.6. Specjalista w zakresie zarządzania społecznościami internetowymi, który będzie odpowiedzialny za administrowanie platformą dialogu i moderowanie części komunikacyjnej Platformy i powinien posiadać, co najmniej: Szczegółowe wymagania: Specjalista w zakresie zarządzania społecznościami internetowymi, powinien co najmniej posiadać wykształcenie wyższe, dwuletnie doświadczenie w administrowaniu serwisami WWW, roczne doświadczenie w zarządzaniu społecznościami internetowymi w serwisach społecznościowych. 2.2.7. Wykonawca może zaproponować dodatkowych ekspertów, uzasadniając potrzebę ich udziału w usłudze. 2.2.8. Po podpisaniu umowy nie będzie możliwe dokonywanie przez Wykonawcę zmian dotyczących zespołu ekspertów, bez pisemnej zgody Zamawiającego. Zmiana może nastąpić tylko w uzasadnionym przypadku i pod warunkiem, ze nowa osoba posiada takie same lub wyższe kwalifikacje i doświadczenie od zastępowanej osoby. Ocena spełnienia warunków udziału w postępowaniu zostanie dokonana na zasadzie: Wykonawca spełnia albo nie spełnia warunku oraz na podstawie złożonego oświadczenia z art. 22 Załącznik nr 3 do SIWZ.
III.3.5) Sytuacja ekonomiczna i finansowa
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuZamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie. Ocena spełnienia warunków udziału w postępowaniu zostanie dokonana na zasadzie: Wykonawca spełnia albo nie spełnia warunku oraz na podstawie złożonego oświadczenia z art. 22 Załącznik nr 3 do SIWZ.
III.4) INFORMACJA O OŚWIADCZENIACH LUB DOKUMENTACH, JAKIE MAJĄ DOSTARCZYĆ WYKONAWCY W CELU POTWIERDZENIA SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ NIEPODLEGANIA WYKLUCZENIU NA PODSTAWIE ART. 24 UST. 1 USTAWY
-
III.4.1) W zakresie wykazania spełniania przez wykonawcę warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy, oprócz oświadczenia o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu, należy przedłożyć:- wykaz wykonanych, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonywanych, dostaw lub usług w zakresie niezbędnym do wykazania spełniania warunku wiedzy i doświadczenia w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert albo wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i odbiorców, oraz załączeniem dokumentu potwierdzającego, że te dostawy lub usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie
- wykaz osób, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych dla wykonania zamówienia, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności, oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami
III.4.2) W zakresie potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy, należy przedłożyć:- oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia
- aktualny odpis z właściwego rejestru, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert, a w stosunku do osób fizycznych oświadczenie w zakresie art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy
-
III.4.3) Dokumenty podmiotów zagranicznych
Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, przedkłada:
III.4.3.1) dokument wystawiony w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania potwierdzający, że:
- nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości - wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert
III.7) Czy ogranicza się możliwość ubiegania się o zamówienie publiczne tylko dla wykonawców, u których ponad 50 % pracowników stanowią osoby niepełnosprawne:
nie
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia:
przetarg nieograniczony.
IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT
IV.2.1) Kryteria oceny ofert:
cena oraz dodatkowe kryteria i ich znaczenie:
- 1 - Cena - 70
- 2 - Gwarancja systemu informatycznego - 30
IV.2.2) Czy przeprowadzona będzie aukcja elektroniczna:
nie.
IV.3) ZMIANA UMOWY
Czy przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy:
tak
Dopuszczalne zmiany postanowień umowy oraz określenie warunków zmian
Zamawiający przewiduje możliwość dokonania istotnych zmian postanowień zawartej Umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy, w następujących przypadkach: 1) gdy nastąpi zmiana powszechnie obowiązujących przepisów prawa w zakresie mającym wpływ na realizację przedmiotu zamówienia; 2) gdy konieczność wprowadzenia zmian będzie następstwem zmian wprowadzonych w umowach pomiędzy Zamawiającym, a inną niż Wykonawca stroną, w szczególności instytucjami nadzorującymi wdrażanie Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, w ramach którego realizowane jest zamówienie; 3) gdy konieczność wprowadzenia zmian będzie następstwem zmian wytycznych dotyczących Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko lub wytycznych i zaleceń Instytucji Zarządzającej lub Instytucji Pośredniczącej I i II stopnia, w szczególności w zakresie sprawozdawczości; 4) gdy wynikną rozbieżności lub niejasności w rozumieniu pojęć użytych w umowie, których nie można usunąć w inny sposób, a zmiana będzie umożliwiać usunięcie rozbieżności i doprecyzowanie umowy w celu jednoznacznej interpretacji jej zapisów przez Strony; 5) gdy nastąpi konieczność wprowadzenia zmian w harmonogramie realizacji przedmiotu Umowy, spowodowane czynnikami, niezależnymi od Wykonawcy lub Zamawiającego.
IV.4) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
IV.4.1)
Adres strony internetowej, na której jest dostępna specyfikacja istotnych warunków zamówienia:
http://bip.gdos.gov.pl
Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem:
Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, INTRACO piętro IX w godzinach pracy Zamawiającego..
IV.4.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert:
16.07.2012 godzina 10:30, miejsce: Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska, ul. Wawelska 52/54, 00-922 Warszawa, pok. 486 Kancelaria..
IV.4.5) Termin związania ofertą:
okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).
IV.4.16) Informacje dodatkowe, w tym dotyczące finansowania projektu/programu ze środków Unii Europejskiej:
Projekt indywidualny POIiŚ.05.04.00-00.266 09 Natura i Gospodarka - podstawy dialogu realizowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko (POIiŚ) 2007-2013, Priorytet V - Ochrona przyrody i kształtowanie postaw ekologicznych; Działanie 5.4 - Kształtowanie postaw społecznych sprzyjających ochronie środowiska, w tym różnorodności biologicznej. Beneficjentem projektu jest Generalny Dyrektor Ochrony Środowiska.
IV.4.17) Czy przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia:
tak
Warszawa: Stworzenie Platformy Dialogu i dedykowanego szkolenia e-learningowego na temat sieci Natura 2000 oraz administrowanie Platformą Dialogu w czasie realizacji projektu indywidualnego POiŚ.05.04.00-00-266 09 pn. Natura i Gospodarka - podstawy dialogu
Numer ogłoszenia: 381710 - 2012; data zamieszczenia: 04.10.2012
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak, numer ogłoszenia w BZP: 228546 - 2012r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia:
nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska, ul. Wawelska 52/54, 00-922 Warszawa, woj. mazowieckie, tel. 22 5792107, faks 22 5792112.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Administracja rządowa centralna.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Stworzenie Platformy Dialogu i dedykowanego szkolenia e-learningowego na temat sieci Natura 2000 oraz administrowanie Platformą Dialogu w czasie realizacji projektu indywidualnego POiŚ.05.04.00-00-266 09 pn. Natura i Gospodarka - podstawy dialogu.
II.2) Rodzaj zamówienia:
Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa polegająca na przygotowaniu i wdrożeniu internetowej Platformy Dialogu (dalej: Platforma), administrowanie Platformą w czasie trwania umowy oraz opracowanie i wdrożenie szkolenia e-learning w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej zgodnie z regulacjami dotyczącymi ochrony środowiska, w szczególności związanymi z obszarami Natura 2000. W ramach usługi wykonawca jest zobowiązany do wykonania następujących zadań: Zadanie 1 - zaprojektowanie, stworzenie i wdrożenie internetowej Platformy Dialogu, przebiegające w dwóch etapach: a) pierwszy etap w terminie do 40 dni od dnia podpisania umowy, kiedy ma zostać opublikowana w Internecie Część informacyjna Platformy z podstawowymi informacjami i funkcjonalnościami, b) drugi etap w terminie do 90 dni od dnia podpisania umowy kiedy mają zostać wdrożone pozostałe funkcjonalności Platformy.; Zadanie 2 - administrowanie Platformą Dialogu od momentu jej wdrożenia do 28 lutego 2013 r. i jej rozwój, Zadanie 3 - opracowanie, stworzenie i wdrożenie szkolenia e-learning na temat sieci Natura 2000 i prowadzenia działalności gospodarczej na obszarach cennych przyrodniczo (dalej: Szkolenie) w terminie do 100 dni od dnia podpisania umowy. Zadanie 4 - Raportowanie z przebiegu realizacji Zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku Nr 5 do SIWZ, stanowiącym Załącznik Nr 1 do Umowy.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
82.42.00.00-4, 72.21.21.90-1.
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej:
tak, projekt/program: Projekt indywidualny POIiŚ.05.04.00-00.266 09 Natura i Gospodarka - podstawy dialogu realizowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko (POIiŚ) 2007-2013, Priorytet V - Ochrona przyrody i kształtowanie postaw ekologicznych; Działanie 5.4 - Kształtowanie postaw społecznych sprzyjających ochronie środowiska, w tym różnorodności biologicznej. Beneficjentem projektu jest Generalny Dyrektor Ochrony Środowiska.
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
01.10.2012.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
12.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
7.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Smart Education International Sp. z o.o., {Dane ukryte}, 00-834 Warszawa, kraj/woj. mazowieckie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 256262,10 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty:
174660,00
Oferta z najniższą ceną:
148830,00
/ Oferta z najwyższą ceną:
284991,00
Waluta:
PLN.
Dane postępowania
ID postępowania BZP/TED: | 22854620120 |
---|---|
ID postępowania Zamawiającego: | |
Data publikacji zamówienia: | 2012-06-28 |
Rodzaj zamówienia: | usługi |
Tryb& postępowania [PN]: | Przetarg nieograniczony |
Czas na realizację: | 227 dni |
Wadium: | - |
Oferty uzupełniające: | TAK |
Oferty częściowe: | NIE |
Oferty wariantowe: | NIE |
Przewidywana licyctacja: | NIE |
Ilość części: | 1 |
Kryterium ceny: | 70% |
WWW ogłoszenia: | www.gdos.gov.pl |
Informacja dostępna pod: | Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, INTRACO piętro IX w godzinach pracy Zamawiającego. |
Okres związania ofertą: | 30 dni |
Kody CPV
72212190-7 | Usługi opracowywania oprogramowania edukacyjnego |
Wyniki
Nazwa części | Wykonawca | Data udzielenia | Wartość |
---|---|---|---|
Stworzenie Platformy Dialogu i dedykowanego szkolenia e-learningowego na temat sieci Natura 2000 oraz administrowanie Platformą Dialogu w czasie realizacji projektu indywidualnego POiŚ.05.04.00-00-266 09 pn. Natura i Gospodarka - podstawy dialogu | Smart Education International Sp. z o.o. Warszawa | 2012-10-04 | 174 660,00 |
Barometr Ryzyka NadużyćRaport końcowy na temat potencjalnego ryzyka nadużyć dla wskazanej części wyniku postępowania przetargowego. Data udzielenia: 2012-10-04 Dotyczy cześci nr: 1 Kody CPV: 824200004 722121901 Ilość podmiotów składających się na wykonawcę: 1 Kwota oferty w PLN: 174 660,00 zł Minimalna złożona oferta: 148 830,00 zł Ilość złożonych ofert: 12 Ilość ofert odrzuconych przez zamawiającego: 7 Minimalna złożona oferta: 148 830,00 zł Maksymalna złożona oferta: 284 991,00 zł |