Łódź: Nr sprawy 72/12. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 14 000 euro, nie przekraczającej kwoty 200 000 euro na dostawę sprzętu medycznego dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. M. Kopernika w Łodzi.


Numer ogłoszenia: 224000 - 2012; data zamieszczenia: 27.06.2012

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - dostawy


Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.


Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY


I. 1) NAZWA I ADRES:
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Mikołaja Kopernika , ul. Pabianicka 62, 93-513 Łódź, woj. łódzkie, tel. 042 6895910, 6895912, faks 042 6895911.


  • Adres strony internetowej zamawiającego:
    www.kopernik.lodz.pl


I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA


II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA


II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Nr sprawy 72/12. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 14 000 euro, nie przekraczającej kwoty 200 000 euro na dostawę sprzętu medycznego dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. M. Kopernika w Łodzi..


II.1.2) Rodzaj zamówienia:
dostawy.


II.1.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:
Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę sprzętu medycznego..


II.1.4) Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających:
nie.


II.1.5) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
33.10.00.00-1.


II.1.6) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej:
tak, liczba części: 4.


II.1.7) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej:
nie.



II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA:
Okres w miesiącach: 24.

SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM


III.1) WADIUM


Informacja na temat wadium:
Zamawiający nie wymaga złożenia wadium.


III.2) ZALICZKI


  • Czy przewiduje się udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia:
    nie


III.3) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ OPIS SPOSOBU DOKONYWANIA OCENY SPEŁNIANIA TYCH WARUNKÓW


  • III. 3.1) Uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Z uwagi na charakter przedmiotu zamówienia Zamawiający nie opisuje sposobu dokonywania oceny spełniania warunków udziału w postępowaniu.


  • III.3.2) Wiedza i doświadczenie


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Z uwagi na charakter przedmiotu zamówienia Zamawiający nie opisuje sposobu dokonywania oceny spełniania warunków udziału w postępowaniu.


  • III.3.3) Potencjał techniczny


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Z uwagi na charakter przedmiotu zamówienia Zamawiający nie opisuje sposobu dokonywania oceny spełniania warunków udziału w postępowaniu.


  • III.3.4) Osoby zdolne do wykonania zamówienia


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Z uwagi na charakter przedmiotu zamówienia Zamawiający nie opisuje sposobu dokonywania oceny spełniania warunków udziału w postępowaniu.


  • III.3.5) Sytuacja ekonomiczna i finansowa


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Z uwagi na charakter przedmiotu zamówienia Zamawiający nie opisuje sposobu dokonywania oceny spełniania warunków udziału w postępowaniu.


III.4) INFORMACJA O OŚWIADCZENIACH LUB DOKUMENTACH, JAKIE MAJĄ DOSTARCZYĆ WYKONAWCY W CELU POTWIERDZENIA SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ NIEPODLEGANIA WYKLUCZENIU NA PODSTAWIE ART. 24 UST. 1 USTAWY


  • III.4.1) W zakresie wykazania spełniania przez wykonawcę warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy, oprócz oświadczenia o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu, należy przedłożyć:


  • III.4.2) W zakresie potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy, należy przedłożyć:

    • oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia
    • aktualny odpis z właściwego rejestru, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert, a w stosunku do osób fizycznych oświadczenie w zakresie art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy
    • wykonawca powołujący się przy wykazywaniu spełniania warunków udziału w postępowaniu na potencjał innych podmiotów, które będą brały udział w realizacji części zamówienia, przedkłada także dokumenty dotyczące tego podmiotu w zakresie wymaganym dla wykonawcy, określonym w pkt III.4.2.
  • III.4.3) Dokumenty podmiotów zagranicznych

    Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, przedkłada:

    III.4.3.1) dokument wystawiony w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania potwierdzający, że:

    • nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości - wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert

III.5) INFORMACJA O DOKUMENTACH POTWIERDZAJĄCYCH, ŻE OFEROWANE DOSTAWY , USŁUGI LUB ROBOTY BUDOWLANE ODPOWIADAJĄ OKREŚLONYM WYMAGANIOM

W zakresie potwierdzenia, że oferowane dostawy, usługi lub roboty budowlane odpowiadają określonym wymaganiom należy przedłożyć:

  • próbki, opisy lub fotografie

III.6) INNE DOKUMENTY

Inne dokumenty niewymienione w pkt III.4) albo w pkt III.5)

Zamawiający dopuszcza udział podwykonawców w realizacji niniejszego zamówienia. Złożenie załącznika w zakresie podwykonawstwa jest fakultatywne. W przypadku, gdy Wykonawca przewiduje wykonanie zamówienia z udziałem podwykonawców należy załączyć wypełniony - Załącznik nr 7 do SIWZ z wykazem zakresu zadań zlecanych Podwykonawcom. W przypadku nie złożenia w/w załącznika Zamawiający uzna, iż Wykonawca zamierza wykonać zadanie samodzielnie.


III.7) Czy ogranicza się możliwość ubiegania się o zamówienie publiczne tylko dla wykonawców, u których ponad 50 % pracowników stanowią osoby niepełnosprawne:
nie

SEKCJA IV: PROCEDURA


IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA


IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia:
przetarg nieograniczony.


IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT


IV.2.1) Kryteria oceny ofert:
najniższa cena.


IV.2.2) Czy przeprowadzona będzie aukcja elektroniczna:
nie.


IV.3) ZMIANA UMOWY


Czy przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy:
tak


Dopuszczalne zmiany postanowień umowy oraz określenie warunków zmian

Cesja wierzytelności z niniejszej umowy wymaga uprzedniej pisemnej zgody Zamawiającego pod rygorem nieważności. Do dokonania cesji wierzytelności wymagana jest uprzednia zgoda podmiotu tworzącego zgodnie z art. 54 ust. 5 ustawy o działalności leczniczej z dnia 15 kwietnia 2011 r. Zamawiający przewiduje możliwość zmniejszenia ilości przedmiotu zamówienia w każdym asortymencie z prawem do proporcjonalnego zmniejszenia ceny. Zmniejszenie ilości przedmiotu zamówienia nie spowoduje dla Zamawiającego żadnych konsekwencji prawno-finansowych. Zamawiający na podstawie art. 144 ust. 1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004. prawo zamówień publicznych przewiduje możliwość dokonania zmiany w zawartej umowie w następujących sytuacjach: 1) wprowadzenia produktu zmodyfikowanego lub udoskonalonego spełniającego parametry wymagane w SIWZ, pod warunkiem zachowania ceny jednostkowej netto na poziomie nie wyższym, niż produkt objęty zamówieniem początkowym. Ewentualna zmiana produktu może być dokonana na pisemny wniosek Wykonawcy, poprzez zawarcie aneksu, w którym dotychczasowy produkt zostanie wykreślony i zastąpiony produktem zmodyfikowanym lub udoskonalonym; 2) wycofania produktu z produkcji. Wykonawca ma obowiązek zapewnić dostarczenie produktu zamiennego o parametrach nie gorszych od produktu objętego umową pod warunkiem zachowania ceny jednostkowej netto na poziomie nie wyższym, niż produkt objęty zamówieniem początkowym; Ewentualna zmiana produktu może być dokonana na pisemny wniosek Wykonawcy, poprzez zawarcie aneksu mocą którego nastąpi wykreślenie z umowy produktu wycofanego z produkcji i zastąpienie go produktem zamiennym; 3) podwyższenia stawki podatku VAT przy czym zmianie ulega jedynie cena netto, cena brutto pozostaje bez zmian. Nowe stawki będą obowiązywać strony wraz z wejściem w życie przepisów je regulujących. Każdorazowa zmiana nie wymaga sporządzenia aneksu w formie pisemnej, ewentualnie strony mogą zawrzeć aneks porządkujący na wniosek Zamawiającego; 4) obniżenia stawki podatku VAT przy czym zmianie ulega jedynie cena brutto, cena netto pozostaje bez zmian. Nowe stawki będą obowiązywać strony wraz z wejściem w życie przepisów je regulujących. Każdorazowa zmiana nie wymaga sporządzenia aneksu w formie pisemnej, ewentualnie strony mogą zawrzeć aneks porządkujący na wniosek Zamawiającego; 5) zmiany polegającej na zamianie wykorzystanego asortymentu obejmującego powyższą umowę na asortyment nie wykorzystany z tej umowy z zastrzeżeniem, iż całkowita wartość brutto umowy nie może ulec zmianie, zmiana nastąpi w formie aneksu do umowy w formie pisemnej pod rygorem nieważności; 6) zmiany przedmiotowej/ produkt zamienny jeśli wystąpi przejściowy brak produktu z przyczyn leżących po stronie producenta przy jednoczesnym dostarczeniu produktu zamiennego o parametrach nie gorszych od produktu objętego umową oraz przy zachowaniu ceny jednostkowej, zmiana nastąpi w formie aneksu do umowy w formie pisemnej pod rygorem nieważności.


IV.4) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE


IV.4.1)
 
Adres strony internetowej, na której jest dostępna specyfikacja istotnych warunków zamówienia:
www.kopernik.lodz.pl

Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem:
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Kopernika w Łodzi DZIAŁ ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH ul. Pabianicka 62, 93-513 Łódź..


IV.4.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert:
05.07.2012 godzina 10:00, miejsce: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Kopernika w Łodzi KANCELARIA SZPITALA ul. Pabianicka 62, 93-513 Łódź..


IV.4.5) Termin związania ofertą:
okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).


IV.4.16) Informacje dodatkowe, w tym dotyczące finansowania projektu/programu ze środków Unii Europejskiej:
Nie dotyczy..


IV.4.17) Czy przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia:
nie

ZAŁĄCZNIK I - INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERT CZĘŚCIOWYCH


CZĘŚĆ Nr:
1
NAZWA:
Pakiet nr 1.


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    1. Jednorazowa igła iniekcyjna gastroskopowa do ostrzykiwania i hemostazy; posiada usztywnioną osłonkę zabezpieczającą przed przekłuciem kanału; blokada z dobrze słyszalnym kliknięciem informuje o całkowitym schowaniu ostrza igły do osłonki; posiada port do podawania leków; długość robocza narzędzia 1650mm; długość igły 4mm, średnica igły 25G; kąt ścięcia ostrza igły 14 stopni optymalny do tkanki górnego odcinka przewodu pokarmowego; maksymalna średnica części wprowadzanej do endoskopu 2,5mm; minimalna średnica kanału roboczego 2,8mm; 5 sztuk w oddzielnych sterylnych pakietach, 4 op
    2. Jednorazowa igła iniekcyjna gastroskopowa do ostrzykiwania i hemostazy; posiada usztywnioną osłonkę zabezpieczającą przed przekłuciem kanału; blokada z dobrze słyszalnym kliknięciem informuje o całkowitym schowaniu ostrza igły do osłonki; posiada port do podawania leków; długość robocza narzędzia 1650mm; długość igły 4mm, średnica igły 23G; kąt ścięcia ostrza igły 14 stopni optymalny do tkanki górnego odcinka przewodu pokarmowego; maksymalna średnica części wprowadzanej do endoskopu 2,5mm; minimalna średnica kanału roboczego 2,8mm; 5 sztuk w oddzielnych sterylnych pakietach 8 op
    3. Jednorazowa igła iniekcyjna gastroskopowa do ostrzykiwania i hemostazy; posiada usztywnioną osłonkę zabezpieczającą przed przekłuciem kanału; blokada z dobrze słyszalnym kliknięciem informuje o całkowitym schowaniu ostrza igły do osłonki; posiada port do podawania leków; długość robocza narzędzia 1650mm; długość igły 5mm, średnica igły 23G; kąt ścięcia ostrza igły 14 stopni optymalny do tkanki górnego odcinka przewodu pokarmowego; maksymalna średnica części wprowadzanej do endoskopu 2,5mm; minimalna średnica kanału roboczego 2,8mm; 5 sztuk w oddzielnych sterylnych pakietach, 16 op
    4. Jednorazowa igła iniekcyjna kolonoskopowa do ostrzykiwania i hemostazy; posiada usztywnioną osłonkę zabezpieczającą przed przekłuciem kanału; blokada z dobrze słyszalnym kliknięciem informuje o całkowitym schowaniu ostrza igły do osłonki; posiada port do podawania leków; długość robocza narzędzia 2300mm; długość igły 5mm, średnica igły 23G; kąt ścięcia ostrza igły 30 stopni optymalny do tkanki dolnego odcinka przewodu pokarmowego; maksymalna średnica części wprowadzanej do endoskopu 2,5mm; minimalna średnica kanału roboczego 2,8mm; 5 sztuk w oddzielnych sterylnych pakietach, 16 op
    5. Jednorazowa igła iniekcyjna kolonoskopowa do ostrzykiwania i hemostazy; posiada usztywnioną osłonkę zabezpieczającą przed przekłuciem kanału; blokada z dobrze słyszalnym kliknięciem informuje o całkowitym schowaniu ostrza igły do osłonki; posiada port do podawania leków; długość robocza narzędzia 2300mm; długość igły 4mm, średnica igły 23G; kąt ścięcia ostrza igły 30 stopni optymalny do tkanki dolnego odcinka przewodu pokarmowego; maksymalna średnica części wprowadzanej do endoskopu 2,5mm; minimalna średnica kanału roboczego 2,8mm; 5 sztuk w oddzielnych sterylnych pakietach, 4 op
    6. Cewnik kolonoskopowy (typu spray) do rozpylania barwnika (wielorazowego użytku), długość narzędzia 240 cm, minimalna średnica kanału roboczego 2,8 mm; 1 sztuka w opakowaniu, 4 op
    7. Cewnik gastroskopowy (typu spray) do rozpylania barwnika (wielorazowego użytku), długość narzędzia 165 cm, minimalna średnica kanału roboczego 2,8 mm; 1 sztuka w opakowaniu, 4 op
    8. Nasadka na końcówkę endoskopu, średnica 18,1 mm, sterylna, jednorazowego użytku, z ukośnym brzegiem i wycietą krawędzią; 5 sztuk w opakowaniu, 4 op
    9. Nasadki na końcówkę endoskopu (wielorazowego użytku), PROSTE BEZ KRAWĘDZI, średnica maksymalna 13,5 mm; 5 sztuk w opakowaniu, 2 op
    10. Pętle elektrochirurgiczne jednorazowego użytku, kształt półksiężycowaty; średnica pętli 25 mm; pętla wykonana z plecionego drutu o grubości 0,3 mm; rękojeść skalowana co 10 mm, długość narzędzia 1650 i 230mm, maksymalna średnica części wprowadzanej do endoskopu 1,8 mm; minimalna średnica kanału roboczego 2,0 mm; 10 sztuk w oddzielnych sterylnych pakietach, 6 op
    11. Pętle elektrochirurgiczne kolonoskopowe jednorazowego użytku, kształt owalny; średnica pętli 25 mm; pętla wykonana z plecionego drutu o grubości 0,47 mm; rękojeść skalowana co 10 mm, długość narzędzia 2300mm, maksymalna średnica części wprowadzanej do endoskopu 2,6mm; minimalna średnica kanału roboczego 2,8 mm; 10 sztuk w oddzielnych sterylnych pakietach, 4 op
    12. Pętle elektrochirurgiczne kolonoskopowe (jednorazowego użytku), kształt standardowy owalny o średnicy 25 mm (z drutu plecionego o grubości 0,40 mm), rękojeść skalowana co 10 mm, długość narzędzia 230 cm, minimalna średnica kanału roboczego 2,8 mm; 10 sztuk w oddzielnych sterylnych pakietach, 4 op
    13. Pętle elektrochirurgiczne kolonoskopowe (jednorazowego użytku), kształt standardowy Owalny o średnicy 15 mm (z drutu plecionego o grubości 0,40 mm), rękojeść skalowana co 10 mm, długość narzędzia 230 cm, minimalna średnica kanału roboczego 2,8 mm; 10 sztuk w oddzielnych sterylnych pakietach, 4 op
    14. Osłonka z czarnego tworzywa (wielorazowego użytku) do pętli elektrochirurgicznych kolonoskopowych heksagonalnych, długość narzędzia 230 cm, minimalna średnica kanału roboczego 2,8 mm; 1sztuka w opakowaniu 2 op
    15. Pętla elektrochirurgiczna kolonoskopowa z plecionego drutu (0,4 mm), kształt Duży Heksagonalny o średnicy 22 mm (wielorazowego użytku) bez osłonki, długość narzędzia 230 cm, minimalna średnica kanału roboczego 2,8 mm; 1 sztuka w opakowaniu, 2 op
    16. Rękojeść do pętli elektrochirurgicznych, papillotomów igłowych serii oraz szczypczyków do gorącej biopsji (wielorazowego użytku); 1 sztuka w opakowaniu, 2 op
    17. Osłonka teflonowa (wielorazowego użytku) do pętli elektrochirurgicznych kolonoskopowych, długość narzędzia 230 cm, minimalna średnica kanału roboczego 2,8 mm; 1 sztuka w opakowaniu, 2 op
    18. Pętla elektrochirurgiczna kolonoskopowa z plecionego drutu (0,43 mm), kształt mały owal o średnicy 15 mm (wielorazowego użytku) bez osłonki, długość narzędzia 230 cm, minimalna średnica kanału roboczego 2,8 mm; 1 sztuka w opakowaniu, 2 op
    19. INDIGO CARMINE 1% marker do barwienia nierówności śluzówki; zastosowanie diagnostyczne: lokalizacja zmian błony śluzowej; 10 ml w strzykawce; w opakowaniu 10 sterylnie zapakowanych strzykawek, 4 op
    20. Kwas hialuronowy do mukozektomii 4,6 ml; sterylny, 5 sztuk w opakowaniu, 4 op
    21. Marker węglowy, sterylny, jednorazowego użytku, 10 strzykawek po 5ml w opakowaniu, 5 op.


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    33.10.00.00-1.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Okres w miesiącach: 24.


  • 4) Kryteria oceny ofert:
    najniższa cena.



CZĘŚĆ Nr:
2
NAZWA:
Pakiet nr 2.


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    1. Szczypce biopsyjne jednorazowego użytku, łyżeczki owalne z okienkiem i igłą mocującą; łyżeczki uchylne do biopsji stycznych ; łyżeczki wykonane ze stali nierdzewnej o dwustopniowym ścięciu i gładkich krawędziach ; niebieska, teflonowa osłonka bezpieczna dla kanałów biopsyjnych endoskopów; długość narzędzia 2300mm, maksymalna średnica części wprowadzenej do endoskopu 2,45mm; minimalna średnica kanału roboczego 2,8mm; w opakowaniu 20 sztuk oddzielnie zapakowanych w sterylne pakiety szczypiec; sterylizowane metodą napromieniowania promieniami gamma, 3 op
    2. Szczypce biopsyjne UCHYLNE (możliwość biopsji stycznej ) kolonoskopowe (wielorazowego użytku), łyżeczki biopsyjne typu Wydłużone Owalne z Okienkiem , Szczęki Aligatora i Ząb Szczura - 1 szt, długość narzędzia 230 cm, minimalna średnica kanału roboczego 2,8 mm, 2 op
    3. Szczypce biopsyjne gastroskopowe UCHYLNE (możliwość biopsji stycznej ), OBROTOWE - z funkcją rotacji (wielorazowego użytku), łyżeczki biopsyjne typu Wydłużone Owalne z Okienkiem, Szczęki Aligatora i Ząb Szczura - 1 szt, długość narzędzia 155 cm, minimalna średnica kanału roboczego 2,8 mm, 2 op
    4. Szczypce biopsyjne gastroskopowe UCHYLNE (możliwość biopsji stycznej ), OBROTOWE - z funkcją rotacji (wielorazowego użytku), łyżeczki biopsyjne typu Wydłużone Owalne z Okienkiem, Szczęki Aligatora i Ząb Szczura oraz Igła - 1 szt, długość narzędzia 155 cm, minimalna średnica kanału roboczego 2,8 mm, 2 op
    5. Szczypce biopsyjne wielorazowego użytku; obie łyżeczki ruchome; łyżeczki typu szczęki aligatora z zębem szczura z okienkiem i igłą ; łyżeczki uchylne do biopsji stycznych ; maksymalna średnica części wprowadzanej do kanału endoskopu 2,4mm; długość robocza narzędzia 2300mm; minimalna średnica kanału roboczego 2,8mm; narzędzie zdatne do sterylizacji w autoklawie ; 1 sztuka w opakowaniu, 2 op
    6. Szczypce biopsyjne gastroskopowe (wielorazowego użytku), łyżeczki biopsyjne typu standardowe Owalne z Okienkiem i z Igłą - 1 szt, długość narzędzia 155 cm, minimalna średnica kanału roboczego 2,8 mm, 15 op
    7. Szczypce biopsyjne kolonoskopowe (wielorazowego użytku), łyżeczki biopsyjne typu standardowe Owalne z Okienkiem i z Igłą - 1 szt, długość narzędzia 230 cm, minimalna średnica kanału roboczego 2,8 mm, 15 op
    8. Szczypce biopsyjne wielorazowego użytku z jedną ruchomą łyżeczką , gastroskopowe; łyżeczki owalne; długość narzędzia 1550mm, maksymalna średnica części wprowadzanej do endoskopu 2,4mm, minimalna średnica kanału roboczego 2,8; mogą być sterylizowane w autoklawie; jedna sztuka w opakowaniu, 2 op
    9. Szczypce biopsyjne gastroskopowe (wielorazowego użytku), łyżeczki biopsyjne typu Owalne i Szczęki Aligatora - 1 szt, długość narzędzia 155 cm, minimalna średnica kanału roboczego 2,8 mm, 2 op
    10. Szczypce biopsyjne gastroskopowe OBROTOWE - z funkcją rotacji (wielorazowego użytku), łyżeczki biopsyjne typu standardowe Okrągłe z Okienkiem - 1 szt, długość narzędzia 155 cm, minimalna średnica kanału roboczego 2,8 mm, 2 op
    11. Zestaw jednorazowego użytku do endoskopowej resekcji śluzówki w górnym odcinku przewodu pokarmowego z miękką szeroką nasadką dystalną z rowkiem, zawiera cewnik rozpylający, igłę do ostrzykiwania, pętlę elektrochirurgiczną, nasadkę dystalną, 10 op
    12. Zestaw jednorazowego użytku do endoskopowej resekcji śluzówkowej w dolnym odcinku przewodu pokarmowego, zawiera cewnik rozpylający, igłę do ostrzykiwania, pętlę elektrochirurgiczną, nasadkę dystalną, 10 op.


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    33.10.00.00-1.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Okres w miesiącach: 24.


  • 4) Kryteria oceny ofert:
    najniższa cena.



CZĘŚĆ Nr:
3
NAZWA:
Pakiet nr 3.


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    1. Pętle do polipektomii: - Wykonane z plecionego drutu, - Dostępne w wersji sztywnej, półsztywnej i miękkiej; - Dostępne kształty: owalny, okrągły, półksiężycowy i heksagonalny, - Dostępne średnice otwartej pętli od 11 do 33 mm, - Długość robocza: 240 cm, - Średnica zewnętrzna osłonki: 2.4 mm; - Dostępne w opakowaniach po 5, 10 i 20 szt., 100 szt.
    2. Klipsy hemostatyczne jednorazowego użytku; - Z klipsem załadowanym do zestawu - Z możliwością kilkukrotnego otwarcia i zamknięcia ramion klipsa przed całkowitym uwolnieniem, - Dostępny w długościach pozwalających na stosowanie w gastro i kolonoskopie, - Współpracujący z kanałem endoskopu o średnicy 2.8 mm, 30 szt.
    3. Jednorazowe igły do ostrzykiwania, w teflonowej osłonce odpornej na załamania; wyposażone w mechanizm pozwalający na regulację długości wysuwania igły oraz jej blokadę w wybranej pozycji, średnica ostrza igły 21-23 G, długość ostrza 4-6 mm, długość całkowita 240 cm, 30 szt.
    4. Zestawy do opaskowania żylaków przełyku zawierający 7 podwiązek wykonanych z materiału hypoalergicznego; podwiązki zamontowane w sposób nieograniczający pola widzenia, wyposażony w giętki dren, przeznaczony do irygacji miejsca obliteracji, przyłączany do głowicy, zestaw z mechaniczną i dźwiękową sygnalizacją momentu uwolnienia podwiązki., 30 szt.
    5. Elektroda do koagulacji bipolarnej z igłą do ostrzykiwania; średnica 7 Fr; długość 210 cm; średnica igły 25 G; minimalna średnica kanału roboczego 2.8 mm, 3 szt.
    6. Balony do poszerzania zwężeń jelitowych: - Balony o zmiennej średnicy, - Z możliwością inflacji za pomocą kontrastu lub jego roztworu, - Z zaokrąglonymi końcami pozwalającymi na obserwację miejsca dylatacji przez ścianę balonu, - Z możliwością wprowadzania balonu po prowadniku (prowadnik w zestawie z balonem), - Dostępne długości balonu: 5 - 6 cm, - Dostępne średnice balonu: 6 - 8; 8 - 10; 10 - 12; 12 - 15; 15 - 18 i 18 - 20 mm, - Długość robocza 240 cm, - Współpracujące z kanałem endoskopu o śr. 2.8 mm, 30 szt.
    7. Balony do poszerzania zwężeń przełykowych: - Balony o zmiennej średnicy, - Z możliwością inflacji za pomocą kontrastu lub jego roztworu, - Z zaokrąglonymi końcami pozwalającymi na obserwację miejsca dylatacji przez ścianę balonu, - Zamontowane na drucie; z giętką atraumatyczną końcówką roboczą, - Wymagana długość balonu: 8 cm, - Wymagane średnice balonu: 6 - 8; 8 - 10; 10 - 12; 12 - 15; 15 - 18 i 18 - 20 mm, - Długość robocza 180 cm, - Współpracujący z kanałem endoskopu o śr. 2,8 mm, 30 szt.
    8. Urządzenie do inflacji balonów przełykowo - jelitowych: - Współpracujące ze strzykawkami 60 cc, - Pozwalający na inflację i deflację przy użyciu jednej ręki, 10 szt.
    9. Strzykawki 60 cc, z manometrem: - Współpracujące z urządzeniem do inflacji, - Pozwalające na pracę w granicach ciśnień 0 - 12 ATM, 60 szt.
    10. Balony do poszerzania achalazji: - Długość balonu: 10 cm, - Dostępne średnice balonów: 30, 35 i 40 mm, - Długość robocza: 90 cm, - Z markerami na obu końcach pozwalającymi na endoskopową i radiologiczną weryfikację jego położenia, - W komplecie z prowadnikiem, 3 szt.
    11. Pompka do inflacji i deflacji balonów do achalazji: - Z możliwością płynnej inflacji balonu do określonego ciśnienia, bez konieczności odłączania, - Z manometrem pozwalającym na kontrolę ciśnienia wewnątrz balonu, 3 szt.
    12. Zestaw do przezskórnej endoskopowej gastrostomii w wersji Push i Pull, w rozmiarach 20 Fr i 24 Fr, wykonany z silikonu, z możliwością usunięcia zestawu przezskórnie (bez konieczności wykonywania endoskopii), zestaw wyposażony w port typu Y z niezależnymi portami do odżywiania i podawania leków,z klamrą pozwalającą na szczelne zamknięcie drenu. Zestaw zawiera: dren PEG, igłę z mandrynem, pętlę do przeciągania drutu, drut do przeciągania drenu PEG, skalpel, obłożenie z otworem, komplet gazików z otworem, 2 zewnętrzne nasadki zabezpieczające dren PEG, nożyczki i pean.Op-2 zestawy, 40 szt.
    13. Stent do protezowania zwężeń jelitowych: - Dostępny w wersji do jelita grubego i dwunastnicy; - Wykonany z nitinolu; - Posiadający kołnierz o powiększonej średnicy ograniczający ryzyko migracji; - Dostępne średnice stentów jelitowych: 22 i 25 mm; - Średnica stentów dwunastniczych: 22 mm; - Dostępne trzy długości stentów: 6 cm, 9 cm i 12 cm; - Zamontowany na zestawie wprowadzającym pozwalającym na jego implantację przez kanał endoskopu o śr. 3.7 mm. (Max średnica systemu wprowadzającego - 10 Fr) i wyposażonym w system markerów RTG określających miejsce rozprężenia stentu; - z możliwością otwierania, zamykania i zmiany położenia stentu w trakcie uwalniania., 5 szt.
    14. Samorozprężalny, nitilolowy stent do protezowania zwężeńjelitowych. Stent: śr 25/30 mm, długość 57, 87, 117 mm. System wprowadzający : długość robocza 100 cm; max średnica 22 Fr., 5 szt.
    15. Samorozprężalne stenty przełykowe: - Wyposażone w kołnierze antymigracyjne znajdujące się na obu końcach stentu, - Uwalniane od końca dystalnego, - Wykonane z nitinolu, - Z możliwością repozycji lub usunięcia bezpośrednio po zaimplantowaniu, - Dostępne w wersji pokrywanej na całej długości oraz z niepokrytymi końcami, - Dostępne długości: 10, 12 i 15 cm, - Dostępne średnice: 18 i 23 mm, System uwalniający: - Średnica: 18.5 Fr, - Dający możliwość uwolnienia stentu do 75% jego długości i w razie konieczności jego repozycji, - Pozwalający na implantację stentu bez użycia aparatu RTG, 5 szt.
    16. Samorozprężalne stenty przełykowe: - Z możliwością wyboru przez użytkownika sposobu uwalniania: od końca dystalnego lub proksymalnego; - Wykonane z nitinolu; - Długości stentów po pełnym rozprężeniu: 10, 12 i 15 cm; - Zakres średnic stentów po pełnym rozprężeniu: 17 - 23 mm; - Pokrywane tworzywem uniemożliwiającym wrastanie tkanek do wnętrza protezy i dającym możliwość uszczelniania przetok - Fabrycznie zamontowane na zestawie wprowadzającym i gotowe do implantacji po wyjęciu z opakowania; - System uwalniający z markerami (widoczne w obrazie RTG i obrazie endoskopowym) pozwalającymi na jednoznaczne określenie miejsca, 5 szt.
    17. Samorozprężalny, silikonowy stent przełykowy; śr zewnętrzna stentu 16-21 mm,długość stentu 90-150 mm; średnica systemu wprowadzającego 12 mm, Przeznaczony do protezowania nienowotworowych zwężeń przełyku, wykonany z siatki poliestrowej, pokrywany na całej długości tworzywem silikonowym, z markerami znajdującymi się na obu końcach i wśrodku stentu, widocznymi w obrazie endoskopowym i proieniach RTG. Możliwość usunięcia w okresie do 6 tygodni od momentu implantacji, 5 szt..


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    33.10.00.00-1.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Okres w miesiącach: 24.


  • 4) Kryteria oceny ofert:
    najniższa cena.



CZĘŚĆ Nr:
4
NAZWA:
Pakiet nr 4.


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    Głowa protezy osadzona na cemencie powierzchni zachowanej głowy kości udowej min. 6 rozmiarów głowy (od 38 do 58 mm), 60 szt..


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    33.10.00.00-1.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Okres w miesiącach: 24.


  • 4) Kryteria oceny ofert:
    najniższa cena.



Numer ogłoszenia: 230900 - 2012; data zamieszczenia: 02.07.2012


OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA


Ogłoszenie dotyczy:
Ogłoszenia o zamówieniu.


Informacje o zmienianym ogłoszeniu:
224000 - 2012 data 27.06.2012 r.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Mikołaja Kopernika, ul. Pabianicka 62, 93-513 Łódź, woj. łódzkie, tel. 042 6895910, 6895912, fax. 042 6895911.

SEKCJA II: ZMIANY W OGŁOSZENIU


II.1) Tekst, który należy zmienić:


  • Miejsce, w którym znajduje się zmieniany tekst:
    CZĘŚĆ Nr 4.

  • W ogłoszeniu jest:
    CZĘŚĆ Nr: 4 NAZWA: Pakiet nr 4. 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia: Głowa protezy osadzona na cemencie powierzchni zachowanej głowy kości udowej min. 6 rozmiarów głowy (od 38 do 58 mm), 60 szt.. 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 33.10.00.00-1. 3) Czas trwania lub termin wykonania: Okres w miesiącach: 24. 4) Kryteria oceny ofert: najniższa cena..

  • W ogłoszeniu powinno być:
    CZĘŚĆ Nr: 4 NAZWA: Pakiet nr 4. 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia: Zestaw do gastrostomii endoskopowej PEG, zakładany metodą Pull, pod kontrolą endoskopu do długotrwałego odżywiania dożołądkowego (min. 30 dni). Zgłębnik wykonany z przezroczystego poliretanu. Zakończony stożkowatym łącznikiem. Wyposażony w zacisk do regulacji przepływu, linię kontrastującą w promieniach RTG, trójdzielną, silikonową płytkę wewnętrzną do umocowania zgłębnika do powłok brzusznych. Zestaw sterylny, jednorazowego użytku, pakowany pojedyńczo. Rozmiar CMH 18/40 cm, 60 szt. 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 33.10.00.00-1. 3) Czas trwania lub termin wykonania: Okres w miesiącach: 24. 4) Kryteria oceny ofert: najniższa cena..

  • Miejsce, w którym znajduje się zmieniany tekst:
    IV.4.4).

  • W ogłoszeniu jest:
    IV.4.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert: 05.07.2012 godzina 10:00, miejsce: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Kopernika w Łodzi KANCELARIA SZPITALA ul. Pabianicka 62, 93-513 Łódź..

  • W ogłoszeniu powinno być:
    IV.4.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert: 10.07.2012 godzina 10:00, miejsce: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Kopernika w Łodzi KANCELARIA SZPITALA ul. Pabianicka 62, 93-513 Łódź..


Numer ogłoszenia: 242388 - 2012; data zamieszczenia: 09.07.2012


OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA


Ogłoszenie dotyczy:
Ogłoszenia o zamówieniu.


Informacje o zmienianym ogłoszeniu:
224000 - 2012 data 27.06.2012 r.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Mikołaja Kopernika, ul. Pabianicka 62, 93-513 Łódź, woj. łódzkie, tel. 042 6895910, 6895912, fax. 042 6895911.

SEKCJA II: ZMIANY W OGŁOSZENIU


II.1) Tekst, który należy zmienić:


  • Miejsce, w którym znajduje się zmieniany tekst:
    IV.4.4)..

  • W ogłoszeniu jest:
    IV.4.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert: 10.07.2012 godzina 10:00, miejsce: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Kopernika w Łodzi KANCELARIA SZPITALA ul. Pabianicka 62, 93-513 Łódź..

  • W ogłoszeniu powinno być:
    IV.4.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert: 12.07.2012 godzina 10:00, miejsce: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Kopernika w Łodzi KANCELARIA SZPITALA ul. Pabianicka 62, 93-513 Łódź..


Numer ogłoszenia: 244550 - 2012; data zamieszczenia: 10.07.2012


OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA


Ogłoszenie dotyczy:
Ogłoszenia o zamówieniu.


Informacje o zmienianym ogłoszeniu:
224000 - 2012 data 27.06.2012 r.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Mikołaja Kopernika, ul. Pabianicka 62, 93-513 Łódź, woj. łódzkie, tel. 042 6895910, 6895912, fax. 042 6895911.

SEKCJA II: ZMIANY W OGŁOSZENIU


II.1) Tekst, który należy zmienić:


  • Miejsce, w którym znajduje się zmieniany tekst:
    IV.4.4).

  • W ogłoszeniu jest:
    Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert: 05.07.2012 godzina 10:00, miejsce: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Kopernika w Łodzi KANCELARIA SZPITALA ul. Pabianicka 62, 93-513 Łódź..

  • W ogłoszeniu powinno być:
    Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert: 13.07.2012 godzina 10:00, miejsce: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Kopernika w Łodzi KANCELARIA SZPITALA ul. Pabianicka 62, 93-513 Łódź..


Łódź: Nr sprawy 72/12 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 14 000 euro, nie przekraczającej 200 000 euro na dostawę sprzętu medycznego dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. M. Kopernika w Łodzi.


Numer ogłoszenia: 49766 - 2013; data zamieszczenia: 06.02.2013

OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy


Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.


Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.


Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak, numer ogłoszenia w BZP: 224000 - 2012r.


Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia:
tak.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY


I. 1) NAZWA I ADRES:
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Mikołaja Kopernika, ul. Pabianicka 62, 93-513 Łódź, woj. łódzkie, tel. 042 6895910, 6895912, faks 042 6895911.


I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA


II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Nr sprawy 72/12 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 14 000 euro, nie przekraczającej 200 000 euro na dostawę sprzętu medycznego dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. M. Kopernika w Łodzi..


II.2) Rodzaj zamówienia:
Dostawy.


II.3) Określenie przedmiotu zamówienia:
Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę sprzętu medycznego.


II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
33.10.00.00-1.

SEKCJA III: PROCEDURA


III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
Przetarg nieograniczony


III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE


  • Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej:
    nie

SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA


Część NR:
1   


Nazwa:
Pakiet nr 1


IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
10.08.2012.


IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
1.


IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
.


IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Olimpus Polska Sp. z o.o., {Dane ukryte}, 02-676 Warszawa, kraj/woj. mazowieckie.


IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 76620,00 PLN.


IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ


  • Cena wybranej oferty:
    77900,4


  • Oferta z najniższą ceną:
    77900,4
    / Oferta z najwyższą ceną:
    77900,4


  • Waluta:
    PLN.


Część NR:
4   


Nazwa:
Pakiet nr 4


IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
10.08.2012.


IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
1.


IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
.


IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Asclepios SA, {Dane ukryte}, 50-502 Wrocław, kraj/woj. dolnośląskie.
  • Nettle SA, {Dane ukryte}, 50-502 Wrocław, kraj/woj. dolnośląskie.


IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 15600,00 PLN.


IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ


  • Cena wybranej oferty:
    149769,58


  • Oferta z najniższą ceną:
    149769,58
    / Oferta z najwyższą ceną:
    149769,58


  • Waluta:
    PLN.

Adres: Pabianicka 62, 93-513 Łódź
woj. łódzkie
Dane kontaktowe: email: przetargi@kopernik.lodz.pl
tel: 42 6895911, 42 6895910, 42 6895819, 42 6895404
fax: 42 6895409
Termin składania wniosków lub ofert:
2012-07-04
Dane postępowania
ID postępowania BZP/TED: 22400020120
ID postępowania Zamawiającego:
Data publikacji zamówienia: 2012-06-26
Rodzaj zamówienia: dostawy
Tryb& postępowania [PN]: Przetarg nieograniczony
Czas na realizację: 24 miesięcy
Wadium: -
Oferty uzupełniające: NIE
Oferty częściowe: TAK
Oferty wariantowe: NIE
Przewidywana licyctacja: NIE
Ilość części: 4
Kryterium ceny: 0%
WWW ogłoszenia: www.kopernik.lodz.pl
Informacja dostępna pod: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Kopernika w Łodzi DZIAŁ ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH ul. Pabianicka 62, 93-513 Łódź.
Okres związania ofertą: 30 dni
Kody CPV
33100000-1 Urządzenia medyczne
Wyniki
Nazwa części Wykonawca Data udzielenia Wartość
Pakiet nr 1 Olimpus Polska Sp. z o.o.
Warszawa
2013-02-06 779 004,00
Pakiet nr 4 Asclepios SA
Wrocław
2013-02-06 74 884,00
Pakiet nr 4 Nettle SA
Wrocław
2013-02-06 74 884,00