Dostawa i montaż fabrycznie nowych urządzeń/rejestratorów do pomiaru temperatury i wilgotności w urządzeniach chłodniczych.
ROZWIŃ
Opis przedmiotu przetargu: Dostawa i montaż fabrycznie nowych urządzeń/rejestratorów do pomiaru temperatury i wilgotności w urządzeniach chłodniczych przeznaczonych do przechowywania preparatów szczepionkowych wraz z systemem rejestrowania, dokumentowania i archiwizowania danych oraz możliwością wykonywania wydruków wyników pomiarowych i możliwością automatycznego powiadamiania o zaistniałych nieprawidłowościach. Przeprowadzenie szkolenia z zakresu obsługi urządzeń i oprogramowania. Zestawienie ilościowe oraz szczegółowy opis (wymagane parametry użytkowo-techniczne) określa załącznik nr 3 do specyfikacji istotnych warunków zamówienia.
Termin składania wniosków lub ofert:
2010-02-10
Dane postępowania
| ID postępowania BZP/TED: | 2238920100 |
|---|---|
| ID postępowania Zamawiającego: | |
| Data publikacji zamówienia: | 2010-02-01 |
| Rodzaj zamówienia: | dostawy |
| Tryb& postępowania [PN]: | Przetarg nieograniczony |
| Czas na realizację: | 30 dni |
| Wadium: | - |
| Oferty uzupełniające: | NIE |
| Oferty częściowe: | NIE |
| Oferty wariantowe: | NIE |
| Przewidywana licyctacja: | NIE |
| Ilość części: | 1 |
| Kryterium ceny: | 100% |
| WWW ogłoszenia: | www.wsse.gorzow.pl |
| Informacja dostępna pod: | Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna ul. Mickiewicza 12B 66-400 Gorzów Wlkp. pok. 228b |
| Okres związania ofertą: | 30 dni |
Kody CPV
| 31644000-2 | Różne rejestratory danych |
