Zamość: System teleinformatyczny wojewódzkich ośrodków ruchu drogowego.


Numer ogłoszenia: 175872 - 2014; data zamieszczenia: 23.05.2014

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - usługi


Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.


Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY


I. 1) NAZWA I ADRES:
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego , ul. Droga Męczenników Rotundy 2, 22-400 Zamość, woj. lubelskie, tel. 084 6412244, faks 084 6412244.


I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Inny: Samorządowa Wojewódzka Osoba Prawna.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA


II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA


II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
System teleinformatyczny wojewódzkich ośrodków ruchu drogowego..


II.1.2) Rodzaj zamówienia:
usługi.


II.1.4) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie dla WORD Zamość systemu teleinformatycznego (dalej - Systemu) w rozumieniu przepisu § 2 pkt 11 Rozporządzenia Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 13 lipca 2012 r. w sprawie egzaminowania osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, szkolenia, egzaminowania i uzyskiwania uprawnień przez egzaminatorów oraz wzorów dokumentów (Dz. U. poz. 995 z późn. zm.) - dalej Rozporządzenia MT, tj. jednolitego dla wszystkich wojewódzkich ośrodków ruchu drogowego systemu teleinformatycznego w rozumieniu art. 3 pkt 3 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (Dz. U. z 2013 r. poz. 235 z późn. zm.), zintegrowanego z systemem teleinformatycznym, o którym mowa w przepisach wydanych na podstawie art. 20 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami ( Dz. U. Nr 30, poz. 151 z późn. zm.) - dalej u.k.p. wraz z: 1) instalacją Systemu na elementach infrastruktury i w sieci LAN stanowiących własność WORD Zamość - wymagane uwzględnienie posiadanej przez Zamawiającego infrastruktury sprzętowo-programowej w dostarczanym rozwiązaniu, 2) wdrożeniem Systemu, 3) zintegrowaniem Systemu z systemem, o którym mowa w przepisach wydanych na podstawie art. 20 ust. 1 pkt 2 u.k.p, 4)przeszkoleniem personelu, 5)usługą gwarancji, utrzymania i rozwoju Systemu w okresie 4 lat, 6)udzieleniem licencji na korzystanie z Systemu na określonych w umowie w sprawie zamówienia publicznego polach eksploatacji na okres 4 lat, 7) dostawą kart wykorzystujących certyfikat X.509 lub kart z bezpiecznym podpisem elektronicznym weryfikowanym przy pomocy kwalifikowanego certyfikatu, w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 września 2001 r. o podpisie elektronicznym ( Dz. U. 2013 poz. 262) oraz certyfikatem umożliwiającym identyfikację użytkownika w systemie wraz z czytnikami kart, w ilości wynikającej z załącznika do specyfikacji systemu teleinformatycznego ośrodka egzaminowania. W skład Systemu musi wchodzić, mająca zwizualizowaną postać, baza pytań umożliwiająca przeprowadzenie egzaminu państwowego zgodnie z zasadami określonymi w art. 51 ust. 1 pkt 1 i ust. 2 pkt 1 u.k.p. oraz rozdziałem 4 Rozporządzenia MT. Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji zamówienia zawierają: 1) Specyfikacja Bazy Pytań (SBP) stanowiąca załącznik nr 5 do SIWZ; 2) Specyfikacja Systemu Teleinformatycznego Ośrodka Egzaminowania (SST) stanowiąca załącznik nr 6 do SIWZ. 3) Dokument przygotowany przez Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych S.A. pod nazwą: Pobieranie oraz aktualizacja danych i informacji zawartych w profilu kandydata na kierowcę, stanowiący załącznik nr 7 do SIWZ..


II.1.5) przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających:


  • Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówień uzupełniających
  • Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień uzupełniających, o których mowa w art. 67 ust. 1 pkt 7 Prawa zamówień publicznych, polegających na dostawie lub rozbudowie oprogramowania służącego do realizacji zadań statutowych ośrodków egzaminowania działającego w Systemie Teleinformatycznym WORD.


II.1.6) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
48.21.93.00-9, 48.31.00.00-4, 72.21.10.00-7, 72.26.30.00-6, 72.26.20.00-9, 72.26.70.00-4.


II.1.7) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej:
nie.


II.1.8) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej:
nie.



II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA:
Okres w miesiącach: 48.

SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM


III.1) WADIUM


Informacja na temat wadium:
Każda oferta musi być zabezpieczona wadium w wysokości: 5 000,00 PLN (słownie: pięć tysięcy złotych). Wadium należy wnieść przed upływem terminu składania ofert. Wadium może być wniesione w jednej lub kilku następujących formach: a. pieniądzu przelewem, na konto Zamawiającego: numer rachunku: 33102031470000860200992057 (za datę wniesienia wadium w pieniądzu uważa się datę uznania na rachunku Zamawiającego), b. poręczeniach bankowych lub poręczeniach spółdzielczej kasy oszczędnościowo - kredytowej, z tym że poręczenie kasy musi być poręczeniem pieniężnym, c. gwarancjach ubezpieczeniowych, d. gwarancjach bankowych, e. poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. z 2007 r. Nr 42, poz. 275 z późn. zm.).


III.2) ZALICZKI


III.3) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ OPIS SPOSOBU DOKONYWANIA OCENY SPEŁNIANIA TYCH WARUNKÓW


  • III.3.2) Wiedza i doświadczenie


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Posiadania niezbędnej wiedzy i doświadczenia wyrażającego się zrealizowaniem w ciągu ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert: 1) co najmniej 2 wdrożeń, każde o wartości min. 800 000,00 PLN brutto, systemów informatycznych sieciowych, wielostanowiskowych w jednostkach sektora finansów publicznych, z których każde obejmowało minimum 20 licencji dostępowych, 2) co najmniej 2 wdrożeń, każde o wartości min. 800 000,00 PLN brutto, autorskiej bezpiecznej aplikacji teleinformatycznej, w której używane są certyfikaty X.509 lub certyfikaty kwalifikowane i dedykowana jest do minimum 100 użytkowników - przy czym przynajmniej jedna wdrożona aplikacja musiała zostać wdrożona dla: - instytucji, której komórki organizacyjne zlokalizowane są w minimum trzech niezależnych lokalizacjach lub - zespołu instytucji, które zlokalizowane są w minimum trzech niezależnych lokalizacjach, 3) min. 1 wdrożenia systemu informatycznego dla podmiotu administracji publicznej. Jeżeli wartość zrealizowanych wdrożeń systemów informatycznych o których mowa w niniejszym punkcie została w umowie wyrażona w walucie obcej, do oceny zamawiający przyjmie wyrażoną w złotych równowartość tej kwoty wg średniego kursu NBP z dnia zawarcia danej umowy. W ramach przedmiotowego zamówienia zamawiający ocenia zdolność wykonawcy do należytego wykonania zamówienia w odniesieniu do jego rzetelności. W celu zweryfikowania rzetelności wykonawcy, zamawiający wymaga by Wykonawca w wykazie usług, o którym mowa w sekcji III pkt 1.9 SIWZ, przedstawił wszystkie wykonane lub wykonywane główne dostawy i usługi przez co zamawiający rozumie wdrożenia systemów informatycznych o wartości przekraczającej 800 000,00 PLN brutto. Zamawiający uzna, że wykonawca nie spełnia wymagań zamawiającego według kryterium rzetelności jeżeli którakolwiek z rzeczonych robót została niewykonana lub wykonana bądź wykonywana nienależycie.


  • III.3.4) Osoby zdolne do wykonania zamówienia


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Dysponowanie osobami zdolnymi do wykonywania zamówienia: 1) kierownikiem projektu posiadającym wykształcenie wyższe magisterskie oraz aktualny certyfikat IPMA Project Manager lub równoważny certyfikat potwierdzający znajomość sprawdzonej i uznanej metodyki zarządzania projektami udzielonym przez uprawnioną instytucję certyfikującą zgodny z tabelą zamieszoną w sekcji II pkt 1.4.1 SIWZ. Kierownik projektu musi dysponować co najmniej 36 - miesięcznym doświadczeniem zawodowym na stanowisku kierownika projektu w zakresie wdrażania systemów informatycznych w tym udział na stanowisku kierownika projektu w co najmniej 3 projektach polegających na wdrożeniu systemów informatycznych o wartości nie mniejszej niż 800 000,00 PLN brutto każdy, 2) zespołem konsultantów w skład którego wchodzić będą: a) min. 2 specjaliści ds. analityczno - projektowych, z których każdy posiada doświadczenie w charakterze analityka bądź projektanta w co najmniej 2 (dwóch) projektach wdrożeniowych systemów informatycznych o wartości nie mniejszej niż 800 000,00 PLN każdy, b) min. 6 specjalistów konsultantów projektowo - wdrożeniowych, z których każdy posiada doświadczenie w w/w charakterze w co najmniej 2 (dwóch) projektach wdrożeniowych systemów informatycznych o wartości nie mniejszej niż 800 000,00 PLN każdy, c) min. 2 specjaliści ds. rozwoju oprogramowania, z których każdy posiada minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe (rozumiane jako suma przepracowanych miesięcy) w wykonywaniu czynności związanych z rozwojem oprogramowania w ramach wdrożeń systemów informatycznych o wartości nie mniejszej niż 800 000,00 PLN, d) min. 2 specjaliści ds. telekomunikacji, z których każdy posiada min. 2-letnie doświadczenie zawodowe (rozumiane jako suma przepracowanych miesięcy) w wykonywaniu czynności związanych z wdrażaniem technologii telekomunikacyjnych, e) min. 2 specjaliści ds. szkoleń, z których każdy posiada min. 12- miesięczne doświadczenie zawodowe w charakterze szkoleniowca w zakresie technologii informatycznych. Specjaliści dedykowani do pełnienia poszczególnych funkcji wymienionych w pkt a) - e) nie mogą się powtarzać (nie mogą łączyć poszczególnych funkcji ze sobą).


  • III.3.5) Sytuacja ekonomiczna i finansowa


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Znajdowanie się w sytuacji finansowej i ekonomicznej zapewniającej wykonanie zamówienia wyrażającej się: 1) posiadaniem środków finansowych lub zdolności kredytowej w wysokości min. 1 000 000,00 PLN, 2) osiągnięciem przychodów ze sprzedaży netto za dwa ostatnie lata obrotowe w łącznej wysokości co najmniej 2 000 000,00 PLN (dwa miliony), 3)posiadaniem płynności finansowej, mierzonej wskaźnikiem płynności finansowej, ustalanym jako relacja wartości aktywów obrotowych do wartości zobowiązań krótkoterminowych w 2 ostatnich latach (na koniec roku) w wysokości nie niższej niż 1,5. Warunek ten musi zostać spełniony przez ten podmiot, który zapewnia spełnienie warunku określonego pod pkt 1) albo przez każdy z tych podmiotów, które zapewniają spełnienie warunku określonego pod pkt 1), 4) posiadaniem ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na kwotę min. 1 000 000,00 PLN


III.4) INFORMACJA O OŚWIADCZENIACH LUB DOKUMENTACH, JAKIE MAJĄ DOSTARCZYĆ WYKONAWCY W CELU POTWIERDZENIA SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ NIEPODLEGANIA WYKLUCZENIU NA PODSTAWIE ART. 24 UST. 1 USTAWY


III.4.1) W zakresie wykazania spełniania przez wykonawcę warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy, oprócz oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu należy przedłożyć:

  • wykaz wykonanych, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonywanych, głównych dostaw lub usług, w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert albo wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy lub usługi zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów, czy zostały wykonane lub są wykonywane należycie;
  • wykaz osób, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności, oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami;
  • oświadczenie, że osoby, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, posiadają wymagane uprawnienia, jeżeli ustawy nakładają obowiązek posiadania takich uprawnień;
  • sprawozdanie finansowe w całości, a jeżeli podlega ono badaniu przez biegłego rewidenta zgodnie z przepisami o rachunkowości, również opinię odpowiednio o badanym sprawozdaniu albo jego części, a w przypadku wykonawców niezobowiązanych do sporządzania sprawozdania finansowego, innych dokumentów określających obroty oraz zobowiązania i należności - za okres nie dłuższy niż ostatnie 3 lata obrotowe, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - za ten okres;
  • informację banku lub spółdzielczej kasy oszczędnościowo-kredytowej potwierdzającą wysokość posiadanych środków finansowych lub zdolność kredytową wykonawcy, wystawioną nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert albo składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia;
  • opłaconą polisę, a w przypadku jej braku, inny dokument potwierdzający, że wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia.

Wykonawca powołujący się przy wykazywaniu spełnienia warunków udziału w postępowaniu, o których mowa w art. 22 ust. 1 pkt 4 ustawy, na zasoby innych podmiotów przedkłada następujące dokumenty dotyczące podmiotów, zasobami których będzie dysponował wykonawca:

  • sprawozdanie finansowe w całości, a jeżeli podlega ono badaniu przez biegłego rewidenta zgodnie z przepisami o rachunkowości, również opinię odpowiednio o badanym sprawozdaniu albo jego części, a w przypadku podmiotów niezobowiązanych do sporządzania sprawozdania finansowego, innych dokumentów określających obroty oraz zobowiązania i należności - za okres nie dłuższy niż ostatnie 3 lata obrotowe, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - za ten okres;
  • informację banku lub spółdzielczej kasy oszczędnościowo-kredytowej potwierdzającej wysokość posiadanych środków finansowych lub zdolność kredytową innego podmiotu, wystawioną nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert albo składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia;
  • opłaconą polisę, a w przypadku jej braku, inny dokument potwierdzający, że inny podmiot jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia;


III.4.2) W zakresie potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy, należy przedłożyć:

  • oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia;
  • aktualny odpis z właściwego rejestru lub z centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;
  • aktualne zaświadczenie właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzające, że wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków, lub zaświadczenie, że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu - wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;
  • aktualne zaświadczenie właściwego oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzające, że wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia zdrowotne i społeczne, lub potwierdzenie, że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu - wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;
  • aktualną informację z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 4-8 ustawy, wystawioną nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;
  • aktualną informację z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 9 ustawy, wystawioną nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;
  • aktualną informację z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 10 i 11 ustawy, wystawioną nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;
  • wykonawca powołujący się przy wykazywaniu spełniania warunków udziału w postępowaniu na zasoby innych podmiotów, które będą brały udział w realizacji części zamówienia, przedkłada także dokumenty dotyczące tego podmiotu w zakresie wymaganym dla wykonawcy, określonym w pkt III.4.2.

III.4.3) Dokumenty podmiotów zagranicznych

Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, przedkłada:

III.4.3.1) dokument wystawiony w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania potwierdzający, że:

  • nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości - wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;
  • nie zalega z uiszczaniem podatków, opłat, składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne albo że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu - wystawiony nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;
  • nie orzeczono wobec niego zakazu ubiegania się o zamówienie - wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;

III.4.3.2)

  • zaświadczenie właściwego organu sądowego lub administracyjnego miejsca zamieszkania albo zamieszkania osoby, której dokumenty dotyczą, w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 4-8 - wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;
  • zaświadczenie właściwego organu sądowego lub administracyjnego miejsca zamieszkania albo zamieszkania osoby, której dokumenty dotyczą, w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 10 -11 ustawy - wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert.

III.4.4) Dokumenty dotyczące przynależności do tej samej grupy kapitałowej

  • lista podmiotów należących do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów albo informacji o tym, że nie należy do grupy kapitałowej;

III.5) INFORMACJA O DOKUMENTACH POTWIERDZAJĄCYCH, ŻE OFEROWANE DOSTAWY, USŁUGI LUB ROBOTY BUDOWLANE ODPOWIADAJĄ OKREŚLONYM WYMAGANIOM

W zakresie potwierdzenia, że oferowane roboty budowlane, dostawy lub usługi odpowiadają określonym wymaganiom należy przedłożyć:

  • inne dokumenty

    Baza pytań próbnych (w liczbie 40) w formie gotowej do instalacji aplikacji na płycie CD (aplikacja musi być możliwa do uruchomienia na systemie operacyjnym Windows 7 lub wyższym).

SEKCJA IV: PROCEDURA


IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA


IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia:
przetarg nieograniczony.


IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT


IV.2.1) Kryteria oceny ofert:
cena oraz inne kryteria związane z przedmiotem zamówienia:

  • 1 - Cena - 80
  • 2 - Kontrolny pakiet pytań egzaminacyjnych - 20


IV.4) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE


IV.4.1)
 
Adres strony internetowej, na której jest dostępna specyfikacja istotnych warunków zamówienia:
http://www.ebip.lublin.pl/word-zamosc/

Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem:
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zamościu ul. Droga Męczenników Rotundy 2 22-400 Zamość.


IV.4.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert:
02.06.2014 godzina 09:00, miejsce: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zamościu ul. Droga Męczenników Rotundy 2 22-400 Zamość sekretariat ośrodka.


IV.4.5) Termin związania ofertą:
okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).


IV.4.17) Czy przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia:
nie

Adres: Jana Kilińskiego 84 E, 22-400 Zamość
woj. lubelskie
Dane kontaktowe: email: auto@word.zamosc.pl
tel: 846 412 244
fax: 846 412 244
Termin składania wniosków lub ofert:
2014-06-01
Dane postępowania
ID postępowania BZP/TED: 17587220140
ID postępowania Zamawiającego:
Data publikacji zamówienia: 2014-05-22
Rodzaj zamówienia: usługi
Tryb& postępowania [PN]: Przetarg nieograniczony
Czas na realizację: 48 miesięcy
Wadium: -
Oferty uzupełniające: TAK
Oferty częściowe: NIE
Oferty wariantowe: NIE
Przewidywana licyctacja: NIE
Ilość części: 1
Kryterium ceny: 80%
WWW ogłoszenia: http://www.ebip.lublin.pl/word-zamosc/
Informacja dostępna pod: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zamościu ul. Droga Męczenników Rotundy 2 22-400 Zamość
Okres związania ofertą: 30 dni
Kody CPV
48219300-9 Pakiety oprogramowania administracyjnego
48310000-4 Pakiety oprogramowania do tworzenia dokumentów
72211000-7 Usługi programowania oprogramowania systemowego i dla użytkownika
72262000-9 Usługi rozbudowy oprogramowania
72263000-6 Usługi wdrażania oprogramowania
72267000-4 Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania