Bytom: Ochrona mienia Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu


Numer ogłoszenia: 143947 - 2011; data zamieszczenia: 20.05.2011

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - usługi


Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.


Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY


I. 1) NAZWA I ADRES:
Muzeum Górnośląskie , pl. Jana III Sobieskiego 2, 41-902 Bytom, woj. śląskie, tel. 032 2813401, 2818294.


  • Adres strony internetowej zamawiającego:
    www.muzeum.bytom.pl


I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Podmiot prawa publicznego.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA


II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA


II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Ochrona mienia Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu.


II.1.2) Rodzaj zamówienia:
usługi.


II.1.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest obowiązkowa ochrona mienia Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu, pl. Jana III Sobieskiego 2, Bytom, zgodnie z Planem ochrony, w następującym zakresie: a)2 posterunki jednoosobowe w 2 budynkach Muzeum (gmach główny przy pl. Jana III Sobieskiego 2 i filia przy ul. Korfantego 34) - całodobowo b)1 posterunek jednoosobowy (gmach główny przy ul. Jana III Sobieskiego 2) - na czas otwarcia wystaw oraz w czasie trwania imprez poza godzinami otwarcia wystaw, z wyłączeniem dni, w których wystawy są zamknięte. Ochrona na w/w 3 posterunkach, realizowana będzie przez strażników bez broni palnej, zgodnie z Planem ochrony Muzeum Górnośląskiego zatwierdzonym przez Wojewódzkiego Komendanta Policji w Katowicach. Wymagane wyposażenie i uzbrojenie strażników obejmować będzie m.in.: a)paralizatory elektryczne, b)kajdanki, c)pałki obronne, d)ręczne miotacze gazu, e)radiotelefony, f)telefony komórkowe;.


II.1.4) Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających:
nie.


II.1.5) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
79.71.00.00-4.


II.1.6) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej:
nie.


II.1.7) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej:
nie.



II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA:
Okres w miesiącach: 24.

SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM


III.1) WADIUM


Informacja na temat wadium:
1.Przystępujący do przetargu winien wnieść wadium w wysokości 14 000 PLN (słownie: czternaście tysięcy zł 00/100). Zgodnie z art. 45 PZP wadium może być wniesione w następujących formach: -pieniądzu, -poręczeniach bankowych lub poręczeniach spółdzielczej kasy oszczędnościowo-kredytowej, z tym że poręczenie kasy jest zawsze poręczeniem pieniężnym, -gwarancjach bankowych, -gwarancjach ubezpieczeniowych, -poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9.11.2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Wadium wnoszone w pieniądzu wpłaca się przelewem na rachunek bankowy Zamawiającego: BŚK II o/Bytom 96 1050 1230 1000 0002 0376 1796 do dnia 30.05.2011 r. do godz. 9.30 z wpisaniem na tytule przelewu: wadium w przetargu na ochronę mienia. Uwaga: W przypadku wnoszenia wadium przelewem na rachunek bankowy, o jego wniesieniu w terminie decydować będzie data wpływu środków na w/w rachunek bankowy Zamawiającego. Wadium w pozostałych formach (w oryginale) wnosić można w siedzibie Zamawiającego, pok. 17 codziennie w godz. 8:30-15:00 do dnia 30.05.2011 r. do godz. 9.30. W przypadku składania przez Wykonawcę wadium w formie gwarancji, gwarancja powinna być sporządzona zgodnie z obowiązującym prawem i winna zawierać następujące elementy: 1.nazwę dającego zlecenie (Wykonawcy), beneficjenta gwarancji (Zamawiającego), gwaranta (banku lub instytucji udzielających gwarancji) oraz wskazanie ich siedzib, 2.określenie wierzytelności, która ma być zabezpieczona gwarancją, 3.kwotę gwarancji, 4.termin ważności gwarancji, 5.zobowiązanie gwaranta do: zapłacenia kwoty gwarancji na pierwsze pisemne żądanie Zamawiającego jeżeli Wykonawca, którego oferta została wybrana: a)odmówił podpisania umowy na warunkach określonych w ofercie, lub b)nie wniósł zabezpieczenia należytego wykonania umowy, lub c)zawarcie umowy stało się niemożliwe z przyczyn leżących po stronie Wykonawcy Postanowienia powyższe mają zastosowanie również do poręczeń. Zamawiający zwraca wadium Wykonawcom w przypadkach określonych w art. 46 ust.1-2 PZP i na warunkach określanych w art. 46 ust. 4 w/w ustawy. Zamawiający żąda ponownego wniesienia wadium na podst. art 46 ust. 3 PZP. Zamawiający zatrzymuje wadium wraz z odsetkami w przypadkach określonych w art. 46 ust. 4a oraz 5 w/w ustawy. Wadium winno zabezpieczać cały 30-dniowy okres związania ofertą, za początek którego uważa się dzień, w którym upłynął termin do składania ofert.


III.2) ZALICZKI


  • Czy przewiduje się udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia:
    nie


III.3) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ OPIS SPOSOBU DOKONYWANIA OCENY SPEŁNIANIA TYCH WARUNKÓW


  • III. 3.1) Uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Oświadczenie potwierdzające wymagania, o których mowa w art. 22 ust. 1 Prawa Zamówień Publicznych. Zamawiający oceni spełnienie w/w warunku na podstawie oświadczenia oraz dokumentu (koncesja), załączonych do oferty wg formuły spełnia - nie spełnia.


  • III.3.2) Wiedza i doświadczenie


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • 1. Oświadczenie potwierdzające wymagania, o których mowa w art. 22 ust. 1 Prawa Zamówień Publicznych. 2. Wykaz - informacja o wykonaniu (w ciągu ostatnich trzech lat tj. 30.05.2008 - 29.05.2011, a w przypadku gdy Wykonawca rozpoczął działalność gosp. po 30.05.2008 od momentu jej rozpoczęcia) zamówień o porównywalnym z określonym w niniejszej Specyfikacji charakterze wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania, odbiorców (konieczne jest dołączenie dokumentów potwierdzających, iż zamówienia zostały wykonane należycie np. referencje. Zamawiający oceni spełnienie w/w warunku na podstawie oświadczenia oraz dokumentów, załączonych do oferty wg formuły spełnia - nie spełnia.


  • III.3.3) Potencjał techniczny


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Oświadczenie potwierdzające wymagania, o których mowa w art. 22 ust. 1 Prawa Zamówień Publicznych. Zamawiający oceni spełnienie w/w warunku na podstawie oświadczenia załączonego do oferty wg formuły spełnia - nie spełnia.


  • III.3.4) Osoby zdolne do wykonania zamówienia


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • 1. Oświadczenie potwierdzające wymagania, o których mowa w art. 22 ust. 1 Prawa Zamówień Publicznych. 2. Informacja o średniej rocznej liczbie zatrudnionych pracowników w ostatnich 3 latach (min. 50 osób) posiadających stosowne licencje 3. Wykaz osób, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, doświadczenia oraz podstawie do dysponowania tymi osobami. (min. 2 kierownicy z licencją pracownika ochrony II stopnia, min. 15 pracowników ochrony fizycznej - mających min. 1 roczne doświadczenie zawodowe, licencja I stopnia). Wymagane jest zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie osób i mienia z dnia 22 sierpnia 1997 r. posiadanie stosownych kwalifikacji przez pracowników ochrony, tzn. posiadania przez nich odpowiednich ważnych licencji 4. Potwierdzenie gotowości przyjazdu patrolu monitoringu na posterunki MGB w czasie do 30 minut oraz podanie lokalizacji (adresu) patrolu interwencyjnego. Zamawiający oceni spełnienie w/w warunku na podstawie oświadczenia oraz dokumentów załączonych do oferty wg formuły spełnia - nie spełnia.


  • III.3.5) Sytuacja ekonomiczna i finansowa


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • 1. Oświadczenie potwierdzające wymagania, o których mowa w art. 22 ust. 1 Prawa Zamówień Publicznych. 2. Informacja banku potwierdzająca wysokość posiadanych środków finansowych oraz zdolność kredytową, dokument w oryginale wystawiony przez bank lub kopia potwierdzona przez osobę/y upoważnioną/e do reprezentacji Wykonawcy - ważność dokumentu 3 miesiące. 3. Obowiązkowe ubezpieczenie Wykonawcy od odpowiedzialności cywilnej w zakresie ochrony mienia, ważne podczas całego okresu trwania umowy. Minimalna wartość polisy 2.500.000,00 PLN (słownie: dwa miliony pięćset tysięcy złotych 00/100) - kopia dokumentu potwierdzona przez osobę/y upoważnioną/e do reprezentacji Wykonawcy. 4. Bilans oraz rachunek zysków i strat za ostatni rok obrachunkowy, w przypadku gdy podmiot nie prowadzi pełnej księgowości - dane finansowe PIT 36 lub CIT 8 potwierdzone przez Urząd Skarbowy - najbardziej aktualne (za 2010 rok lub 2009 - w przypadku nie posiadania jeszcze w/w dokumentów za rok 2010) Zamawiający oceni spełnienie w/w warunku na podstawie oświadczenia oraz dokumentów załączonych do oferty wg formuły spełnia - nie spełnia.


III.4) INFORMACJA O OŚWIADCZENIACH LUB DOKUMENTACH, JAKIE MAJĄ DOSTARCZYĆ WYKONAWCY W CELU POTWIERDZENIA SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ NIEPODLEGANIA WYKLUCZENIU NA PODSTAWIE ART. 24 UST. 1 USTAWY


  • III.4.1) W zakresie wykazania spełniania przez wykonawcę warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy, oprócz oświadczenia o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu, należy przedłożyć:

    • koncesję, zezwolenie lub licencję
    • wykaz wykonanych, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonywanych, dostaw lub usług w zakresie niezbędnym do wykazania spełniania warunku wiedzy i doświadczenia w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert albo wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i odbiorców, oraz załączeniem dokumentu potwierdzającego, że te dostawy lub usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie
    • oświadczenie na temat wielkości średniego rocznego zatrudnienia u wykonawcy usług lub robót budowlanych oraz liczebności personelu kierowniczego w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert albo wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, a w przypadku gdy okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie
    • wykaz osób, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych dla wykonania zamówienia, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności, oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami
    • sprawozdanie finansowe w całości, a jeżeli podlega ono badaniu przez biegłego rewidenta zgodnie z przepisami o rachunkowości również z opinią odpowiednio o badanym sprawozdaniu albo jego części, a w przypadku wykonawców niezobowiązanych do sporządzania sprawozdania finansowego inny dokument określający obroty oraz zobowiązania i należności - za okres nie dłuższy niż ostatnie 1 rok obrotowy
    • informację banku lub spółdzielczej kasy oszczędnościowo-kredytowej, w których wykonawca posiada rachunek, potwierdzającą wysokość posiadanych środków finansowych lub zdolność kredytową wykonawcy, wystawioną nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert
    • opłaconą polisę, a w przypadku jej braku inny dokument potwierdzający, że wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia
  • Wykonawca powołujący się przy wykazywaniu spełnienia warunków udziału w postępowaniu na zdolność finansową innych podmiotów, przedkłada informację banku lub spółdzielczej kasy oszczędnościowo-kredytowej, dotyczącą podmiotu, z którego zdolności finansowej korzysta na podstawie art. 26 ust. 2b ustawy, potwierdzającą wysokość posiadanych przez ten podmiot środków finansowych lub jego zdolność kredytową, wystawioną nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert.


  • III.4.2) W zakresie potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy, należy przedłożyć:

    • oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia
    • aktualny odpis z właściwego rejestru, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert, a w stosunku do osób fizycznych oświadczenie w zakresie art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy
    • aktualne zaświadczenie właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzające, że wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków lub zaświadczenie, że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu - wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert
    • aktualne zaświadczenie właściwego oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzające, że wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne, lub potwierdzenie, że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu - wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert
    • aktualną informację z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 4-8 ustawy, wystawioną nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert
    • aktualną informację z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 9 ustawy, wystawioną nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert
    • wykonawca powołujący się przy wykazywaniu spełniania warunków udziału w postępowaniu na potencjał innych podmiotów, które będą brały udział w realizacji części zamówienia, przedkłada także dokumenty dotyczące tego podmiotu w zakresie wymaganym dla wykonawcy, określonym w pkt III.4.2.
  • III.4.3) Dokumenty podmiotów zagranicznych

    Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, przedkłada:

    III.4.3.1) dokument wystawiony w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania potwierdzający, że:

    • nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości - wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert
    • nie zalega z uiszczaniem podatków, opłat, składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne albo że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu - wystawiony nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert
    • nie orzeczono wobec niego zakazu ubiegania się o zamówienie - wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert

III.6) INNE DOKUMENTY

Inne dokumenty niewymienione w pkt III.4) albo w pkt III.5)

1. Pisemne zobowiązanie podwykonawcy do oddania do dyspozycji Wykonawcy niezbędnych zasobów ludzkich na okres trwania umowy z Zamawiającym tj. (2 lata) w przypadku korzystania z podwykonawców. 2. Pełnomocnictwa do działania w imieniu Wykonawcy, w przypadku gdy nie jest to osoba upoważniona do reprezentowania Wykonawcy z mocy prawa - dokument w oryginale.


III.7) Czy ogranicza się możliwość ubiegania się o zamówienie publiczne tylko dla wykonawców, u których ponad 50 % pracowników stanowią osoby niepełnosprawne:
nie

SEKCJA IV: PROCEDURA


IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA


IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia:
przetarg nieograniczony.


IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT


IV.2.1) Kryteria oceny ofert:
cena oraz dodatkowe kryteria i ich znaczenie:

  • 1 - Cena - 70
  • 2 - Doświadczenie w ochronie obiektów i mienia - 30


IV.2.2) Czy przeprowadzona będzie aukcja elektroniczna:
nie.


IV.3) ZMIANA UMOWY


Czy przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy:
tak


Dopuszczalne zmiany postanowień umowy oraz określenie warunków zmian

amawiający przewiduje możliwość dokonania zmian zawartej z wybranym Wykonawcą umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy w zakresie: zmian podwykonawcy, zmian zapisów wynikających z nowelizacji lub zmian ustawy o ochronie osób i mienia, w przypadku ustawowej zmiany stawki podatku od towarów i usług VAT zmiany należności wynikającej z umowy, oraz innych, z zastrzeżeniem. art. 140 ust 3 PZP pod warunkiem, iż Zamawiający nie mógł ich przewidzieć w chwili zawarcia umowy.


IV.4) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE


IV.4.1)
 
Adres strony internetowej, na której jest dostępna specyfikacja istotnych warunków zamówienia:
www.muzeum.bytom.pl

Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem:
Muzeum Górnośląskie, pl. Jana III Sobieskiego 2, 41-902 Bytom pok. 17.


IV.4.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert:
30.05.2011 godzina 10:00, miejsce: Muzeum Górnośląskie, pl. Jana III Sobieskiego 2, 41-902 Bytom pok. 16.


IV.4.5) Termin związania ofertą:
okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).


IV.4.17) Czy przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia:
nie


Bytom: Ochrona mienia Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu


Numer ogłoszenia: 201494 - 2011; data zamieszczenia: 15.07.2011

OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi


Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.


Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.


Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak, numer ogłoszenia w BZP: 143947 - 2011r.


Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia:
nie.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY


I. 1) NAZWA I ADRES:
Muzeum Górnośląskie, pl. Jana III Sobieskiego 2, 41-902 Bytom, woj. śląskie, tel. 032 2813401, 2818294, faks.


I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Podmiot prawa publicznego.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA


II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Ochrona mienia Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu.


II.2) Rodzaj zamówienia:
Usługi.


II.3) Określenie przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest obowiązkowa ochrona mienia Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu, pl. Jana III Sobieskiego 2, Bytom, zgodnie z Planem ochrony, w następującym zakresie: a)2 posterunki jednoosobowe w 2 budynkach Muzeum (gmach główny przy pl. Jana III Sobieskiego 2 i filia przy ul. Korfantego 34) - całodobowo b)1 posterunek jednoosobowy (gmach główny przy ul. Jana III Sobieskiego 2) - na czas otwarcia wystaw oraz w czasie trwania imprez poza godzinami otwarcia wystaw, z wyłączeniem dni, w których wystawy są zamknięte. Porównywane zostaną ceny roboczo-godziny za 1 godzinę ochrony. Ochrona na w/w 3 posterunkach, realizowana będzie przez strażników bez broni palnej, zgodnie z Planem ochrony Muzeum Górnośląskiego zatwierdzonym przez Wojewódzkiego Komendanta Policji w Katowicach. Wymagane wyposażenie i uzbrojenie strażników obejmować będzie m.in.: a)paralizatory elektryczne, b)kajdanki, c)pałki obronne, d)ręczne miotacze gazu, e)radiotelefony, f)telefony komórkowe;.


II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
79.71.00.00-4.

SEKCJA III: PROCEDURA


III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
Przetarg nieograniczony


III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE


  • Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej:
    nie

SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA


IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
30.06.2011.


IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
6.


IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
0.


IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • EKOTRADE sp. z o. o. Przedstawicielstwo w Siemianowicach Śląskich, {Dane ukryte}, 41-100 Siemianowice Śląskie, kraj/woj. śląskie.


IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 483050,00 PLN.


IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ


  • Cena wybranej oferty:
    8,30


  • Oferta z najniższą ceną:
    8,30
    / Oferta z najwyższą ceną:
    12,11


  • Waluta:
    PLN.

Adres: pl. Jana III Sobieskiego 2, 41-902 Bytom
woj. śląskie
Dane kontaktowe: email: sekretariat@muzeum.bytom.pl
tel: 032 2813401, 2818294
fax: -
Termin składania wniosków lub ofert:
2011-05-29
Dane postępowania

ID postępowania BZP/TED: 14394720110
ID postępowania Zamawiającego:
Data publikacji zamówienia: 2011-05-19
Rodzaj zamówienia: usługi
Tryb& postępowania [PN]: Przetarg nieograniczony
Czas na realizację: 24 miesięcy
Wadium: 1 ZŁ
Szacowana wartość* 33 PLN  -  50 PLN
Oferty uzupełniające: NIE
Oferty częściowe: NIE
Oferty wariantowe: NIE
Przewidywana licyctacja: NIE
Ilość części: 1
Kryterium ceny: 70%
WWW ogłoszenia: www.muzeum.bytom.pl
Informacja dostępna pod: Muzeum Górnośląskie, pl. Jana III Sobieskiego 2, 41-902 Bytom pok. 17
Okres związania ofertą: 30 dni
Kody CPV
79710000-4 Usługi ochroniarskie
Wyniki
Nazwa części Wykonawca Data udzielenia Wartość
Ochrona mienia Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu EKOTRADE sp. z o. o. Przedstawicielstwo w Siemianowicach Śląskich
Siemianowice Śląskie
2011-07-15 8,00