dostawa energii cieplnej
Opis przedmiotu przetargu: dostawa energii cieplnej na potrzeby centralnego ogrzewania i podgrzewania wody użytkowej do węzła nr 47622 w budynku administracyjnym, węzła nr 47623 w budynku biurowo - warsztatowym, węzła nr 47624 w budynku zespołów medycznych w Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego SP ZOZ w Suwałkach. 09300000-2

Suwałki: dostawa energii cieplnej
Numer ogłoszenia: 135990 - 2012; data zamieszczenia: 27.04.2012
OGŁOSZENIE O ZAMIARZE ZAWARCIA UMOWY - Dostawy
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego SP ZOZ, ul. Mickiewicza 11, 16-400 Suwałki, woj. podlaskie, tel. 087 5662268, faks 087 5662268 , strona internetowa wsprsuw.republika.pl
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
dostawa energii cieplnej.
II.2) Rodzaj zamówienia:
Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:
dostawa energii cieplnej na potrzeby centralnego ogrzewania i podgrzewania wody użytkowej do węzła nr 47622 w budynku administracyjnym, węzła nr 47623 w budynku biurowo - warsztatowym, węzła nr 47624 w budynku zespołów medycznych w Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego SP ZOZ w Suwałkach. 09300000-2.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
09.30.00.00-2.
II.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): jest mniejsza niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy.
SEKCJA III: PROCEDURA
Tryb udzielenia zamówienia:
Zamówienie z wolnej ręki
1. Podstawa prawnaPostępowanie wszczęte zostało na podstawie art. 67 ust. 1 pkt 1 lit. a ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych.
2. Uzasadnienie wyboru trybuAktualnie jeden dostawca dostarcza energię do naszych budynków za pośrednictwem własnych urządzeń i systemów przesyłu energii. Jest monopolistą w naszym mieście i do tego przedsiębiorstwa należy cała miejska sieć ciepłownicza. W budynkach zamontowane są również wymienniki ciepła, które są własnością dostawcy energii a na dzień dzisiejszy nie posiadamy innego systemy grzewczego, dodatkowo budynki są przystosowane wyłącznie do odbioru energii cieplnej z sieci miejskiej. Udzielenie zamówienia w trybie art. 67 ust. 1 pkt 1 lit.a jest zasadne z uwagi na świadczenie w/w dostawy przez jednego dostawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze.
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
NAZWA I ADRES WYKONAWCY KTÓREMU ZAMAWIAJĄCY ZAMIERZA UDZIELIĆ ZAMÓWIENIA
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Suwałkach spółka z o.o. z siedzibą w Suwałkach ul. Przemysłowa 6A, ul. Przemysłowa 6A, 16-400 Suwałki, kraj/woj. podlaskie.
Dane postępowania
ID postępowania BZP/TED: | 13599020120 |
---|---|
ID postępowania Zamawiającego: | |
Data publikacji zamówienia: | 2012-04-26 |
Rodzaj zamówienia: | dostawy |
Tryb& postępowania [WR]: | Zamówienia z wolnej ręki |
Czas na realizację: | - |
Wadium: | - |
Oferty uzupełniające: | NIE |
Oferty częściowe: | NIE |
Oferty wariantowe: | NIE |
Przewidywana licyctacja: | NIE |
Ilość części: | 1 |
Kryterium ceny: | 100% |
WWW ogłoszenia: | wsprsuw.republika.pl |
Informacja dostępna pod: | |
Okres związania ofertą: | 0 dni |
Kody CPV
09300000-2 | Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa |