Generalny pomiar hałasu przy drogach wojewódzkich podległych Zarządowi Dróg Wojewódzkich w Zielonej Górze
Opis przedmiotu przetargu: Pomiary hałasu należy wykonać na sieci dróg wojewódzkich zgodnie z wymaganiami określonymi w Rozporządzeniu Ministra Środowiska z dn. 2 października 2007 r. w sprawie wymagań w zakresie prowadzenia pomiarów poziomów w środowisku substancji lub energii przez zarządzającego drogą, linią kolejową, linią tramwajową, lotniskiem, portem (Dz.U.07.192.1392). Z metod pomiarów hałasu przedstawionych w załączniku nr 2 do powyższego rozporządzenia należy zastosować metodę bezpośrednich ciągłych pomiarów w ograniczonym czasie. Pomiary należy wykonać w punktach zgodnie z załącznikiem nr 1 do SST. Zgodnie z założeniami ogólnymi do pomiarów w każdym punkcie pomiarowym czas pomiaru wynosi 24 godziny bez przerwy z wyłączeniem przerw związanych z prawidłową eksploatacją sprzętu pomiarowego (wymiana źródła zasilania, wzorcowanie itp.) Dla odcinków czasu, dla których wyeliminowano wyniki obserwacji poziomów dźwięku, ich wartości wyznacza się w oparciu o metody obliczeniowe. Metody obliczeniowe nie powinny być stosowane jako podstawowe w trakcie wykonywania pomiaru. Metody te powinny zostać zastosowane do obliczenia wartości poziomu hałasu w poszczególnych punktach pomiarowych po wykonaniu generalnego pomiaru ruchu kiedy zostaną oszacowane wartości SDR w tych punktach. W przypadku, jeżeli nie jest możliwe wykonywanie pomiaru hałasu we wskazanym punkcie który jest zintegrowany z punktem wykonywania generalnego pomiaru ruchu możliwe jest przesunięcie tego punktu na wyznaczonej długości przedmiotowego odcinka. Dokładną lokalizację punktów pomiarowych (współrzędne x, y z dokładnością do 5m) przy użyciu urządzeń GPS wykazują w protokole pomiarowym wykonawcy pomiarów. Ze względu na możliwy wpływ na wyniki pomiarów poziomów hałasu punkty pomiarowe nie powinny być oznaczone w terenie. Pomiary poziomu hałasu powinny być wykonane jednokrotnie w ciągu roku w okresie od czerwca do października. Zaleca się by wykonać badania w okresie wykonywania generalnego pomiaru ruchu (tabela nr 1 w SST), w robocze dni tygodnia z wyłączeniem wszelkich dni świątecznych i wolnych od pracy. W przypadku występowania niewłaściwych warunków meteorologicznych w dniu prowadzenia pomiarów generalnego pomiaru ruchu możliwa jest zmiana terminów wykonywania pomiarów hałasu. W każdym z wyznaczonych punktów pomiarowych należy wykonać jeden ciągły 24 godzinny pomiar poziomu hałasu i pomiary towarzyszące. Pomiar może być przerwany i kontynuowany w następnym dniu jedynie w przypadku zmiany warunków meteorologicznych uniemożliwiających wykonanie pomiaru. Zaleca się aby wykonawca zapoznał się z miejscami wykonywania pomiarów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania techniczne określone zostały w Rozdziale III SIWZ.
Zielona Góra: Generalny pomiar hałasu przy drogach wojewódzkich podległych Zarządowi Dróg Wojewódzkich w Zielonej Górze
Numer ogłoszenia: 112842 - 2010; data zamieszczenia: 21.04.2010
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - usługi
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Zielonej Górze , Al. Niepodległości 32, 65-042 Zielona Góra, woj. lubuskie, tel. 068 3280300, faks 068 3280332.
Adres strony internetowej zamawiającego:
www.zdw.zgora.pl
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Generalny pomiar hałasu przy drogach wojewódzkich podległych Zarządowi Dróg Wojewódzkich w Zielonej Górze.
II.1.2) Rodzaj zamówienia:
usługi.
II.1.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:
Pomiary hałasu należy wykonać na sieci dróg wojewódzkich zgodnie z wymaganiami określonymi w Rozporządzeniu Ministra Środowiska z dn. 2 października 2007 r. w sprawie wymagań w zakresie prowadzenia pomiarów poziomów w środowisku substancji lub energii przez zarządzającego drogą, linią kolejową, linią tramwajową, lotniskiem, portem (Dz.U.07.192.1392). Z metod pomiarów hałasu przedstawionych w załączniku nr 2 do powyższego rozporządzenia należy zastosować metodę bezpośrednich ciągłych pomiarów w ograniczonym czasie. Pomiary należy wykonać w punktach zgodnie z załącznikiem nr 1 do SST. Zgodnie z założeniami ogólnymi do pomiarów w każdym punkcie pomiarowym czas pomiaru wynosi 24 godziny bez przerwy z wyłączeniem przerw związanych z prawidłową eksploatacją sprzętu pomiarowego (wymiana źródła zasilania, wzorcowanie itp.) Dla odcinków czasu, dla których wyeliminowano wyniki obserwacji poziomów dźwięku, ich wartości wyznacza się w oparciu o metody obliczeniowe. Metody obliczeniowe nie powinny być stosowane jako podstawowe w trakcie wykonywania pomiaru. Metody te powinny zostać zastosowane do obliczenia wartości poziomu hałasu w poszczególnych punktach pomiarowych po wykonaniu generalnego pomiaru ruchu kiedy zostaną oszacowane wartości SDR w tych punktach. W przypadku, jeżeli nie jest możliwe wykonywanie pomiaru hałasu we wskazanym punkcie który jest zintegrowany z punktem wykonywania generalnego pomiaru ruchu możliwe jest przesunięcie tego punktu na wyznaczonej długości przedmiotowego odcinka. Dokładną lokalizację punktów pomiarowych (współrzędne x, y z dokładnością do 5m) przy użyciu urządzeń GPS wykazują w protokole pomiarowym wykonawcy pomiarów. Ze względu na możliwy wpływ na wyniki pomiarów poziomów hałasu punkty pomiarowe nie powinny być oznaczone w terenie. Pomiary poziomu hałasu powinny być wykonane jednokrotnie w ciągu roku w okresie od czerwca do października. Zaleca się by wykonać badania w okresie wykonywania generalnego pomiaru ruchu (tabela nr 1 w SST), w robocze dni tygodnia z wyłączeniem wszelkich dni świątecznych i wolnych od pracy. W przypadku występowania niewłaściwych warunków meteorologicznych w dniu prowadzenia pomiarów generalnego pomiaru ruchu możliwa jest zmiana terminów wykonywania pomiarów hałasu. W każdym z wyznaczonych punktów pomiarowych należy wykonać jeden ciągły 24 godzinny pomiar poziomu hałasu i pomiary towarzyszące. Pomiar może być przerwany i kontynuowany w następnym dniu jedynie w przypadku zmiany warunków meteorologicznych uniemożliwiających wykonanie pomiaru. Zaleca się aby wykonawca zapoznał się z miejscami wykonywania pomiarów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania techniczne określone zostały w Rozdziale III SIWZ..
II.1.4) Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających:
tak.
Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówień uzupełniających- Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień uzupełniających o których mowa w art. 67 ust.1 pkt. 6 ustawy Prawo zamówień publicznych stanowiących nie więcej niż 50% zamówienia podstawowego.
II.1.5) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
90.74.21.00-0.
II.1.6) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej:
nie.
II.1.7) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej:
nie.
II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA:
Zakończenie: 30.11.2010.
SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM
III.1) WADIUM
Informacja na temat wadium:
nie dotyczy
III.2) ZALICZKI
Czy przewiduje się udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia:
nie
III.3) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ OPIS SPOSOBU DOKONYWANIA OCENY SPEŁNIANIA TYCH WARUNKÓW
III. 3.1) Uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuwykażą, że posiadają zgodnie z art. 147a ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 r. Prawo Ochrony Środowiska (t.j. Dz.U.08.25.150 z późn. zm.) certyfikat wdrożonego systemu jakości lub certyfikat akredytacji dla laboratorium badawczego w zakresie bezpośrednich pomiarów poziomu dźwięku dla dróg w rozumieniu ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. o systemie oceny zgodności (Dz.U. nr 204 poz. 2087 z późn. zm.). Nie podlegają wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 24 ust.1 i 2 Ustawy Prawo zamówień publicznych oraz spełnieniają warunki określone przepisami art. 22ust.1 ustawy Prawo zamówień publicznych
III.3.3) Potencjał techniczny
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuwykażą, że dysponują lub będą dysponować 1 zestawem pomiarowym służącym do pomiaru hałasu oraz stacją meteorologiczną (zapewniającym wskazania podstawowych parametrów wymaganych przy analizie pomiarów hałasu drogowego)
III.3.4) Osoby zdolne do wykonania zamówienia
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuWykażą osoby, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności, oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami, tj: tj., wskażą : - osobę odpowiedzialną za realizację zadania
III.3.5) Sytuacja ekonomiczna i finansowa
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku- przedłożą opłaconą polisę, a w przypadku jej braku inny dokument potwierdzający, że wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia o wartości ubezpieczenia na kwotę nie mniejszą niż 50.000,00 zł - wraz z załączeniem kopii dowodu opłaty polisy względnie poszczególnych rat. W przypadku ofert składanych wspólnie ,wszyscy partnerzy musza spełniać warunek sytuacji ekonomiczno-finansowej, tj. przedłożyć opłaconą polisę lub inny dokument ubezpieczenia o.c. Dopuszcza się sumowanie wartości polis poszczególnych uczestników składających ofertę celem uzyskania wartości nie mniejszej niż wymagana kwota.
III.4) INFORMACJA O OŚWIADCZENIACH LUB DOKUMENTACH, JAKIE MAJĄ DOSTARCZYĆ WYKONAWCY W CELU POTWIERDZENIA SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ NIEPODLEGANIA WYKLUCZENIU NA PODSTAWIE ART. 24 UST. 1 USTAWY
-
III.4.1) W zakresie wykazania spełniania przez wykonawcę warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy, oprócz oświadczenia o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu, należy przedłożyć:- koncesję, zezwolenie lub licencję
- wykaz narządzi, wyposażenia zakładu i urządzeń technicznych dostępnych wykonawcy usług lub robót budowlanych w celu realizacji zamówienia wraz z informacją o podstawie dysponowania tymi zasobami
- wykaz osób, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych dla wykonania zamówienia, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności, oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami
- opłaconą polisę, a w przypadku jej braku inny dokument potwierdzający, że wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia
III.4.2) W zakresie potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy, należy przedłożyć:- oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia
- aktualny odpis z właściwego rejestru, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert, a w stosunku do osób fizycznych oświadczenie w zakresie art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy
- wykonawca powołujący się przy wykazywaniu spełniania warunków udziału w postępowaniu na potencjał innych podmiotów, które będą brały udział w realizacji części zamówienia, przedkłada także dokumenty dotyczące tego podmiotu w zakresie wymaganym dla wykonawcy, określonym w pkt III.4.2.
-
III.4.3) Dokumenty podmiotów zagranicznych
Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, przedkłada:
III.4.3.1) dokument wystawiony w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania potwierdzający, że:
- nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości - wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert
III.6) INNE DOKUMENTY
Inne dokumenty niewymienione w pkt III.4) albo w pkt III.5)
Formularz oferty ; Wypełnić druk Formularz oferty. Ofertę należy sporządzić ściśle wg wzoru druku załączonego przez zamawiającego; Oświadczenie o spełnieniu warunków określonych przepisami art. 22ust.1 ustawy Prawo zamówień publicznych . Zobowiązanie do współpracy; Wykaz prac, które wykonawca powierzy podwykonawcom; Wypełniony formularz cenowy; Wypełnić kosztorys ofertowy / formularz cenowy. Kosztorys ofertowy sporządzić ściśle wg wzoru druku załączonego przez zamawiającego. Sporządzenie kosztorysu w innej formie spowoduje odrzucenie oferty.
III.7) Czy ogranicza się możliwość ubiegania się o zamówienie publiczne tylko dla wykonawców, u których ponad 50 % pracowników stanowią osoby niepełnosprawne:
nie
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia:
przetarg nieograniczony.
IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT
IV.2.1) Kryteria oceny ofert:
najniższa cena.
IV.2.2) Czy przeprowadzona będzie aukcja elektroniczna:
nie.
IV.3) ZMIANA UMOWY
Czy przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy:
tak
Dopuszczalne zmiany postanowień umowy oraz określenie warunków zmian
Zamawiający dopuszcza zmiany postanowień zawartej w następujących przypadkach: zmiana obowiązującej stawki VAT; zmiana sposobu rozliczania umowy lub dokonywania płatności na rzecz wykonawcy na skutek zmian dokonanych przez Zamawiającego w wytycznych dotyczących realizacji usługi.
IV.4) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
IV.4.1)
Adres strony internetowej, na której jest dostępna specyfikacja istotnych warunków zamówienia:
www.bip.zdw.zgora.pl (bezpłatnie)
Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem:
siedziba zamawiającego - zapłata w kasie 20 zł lub po jej uprzedniej wpłacie na konto zamawiającego nr 71 1090 1535 0000 0001 0620 5700.
IV.4.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert:
12.05.2010 godzina 12:00, miejsce: siedziba zamawiającego, pokój nr 5.
IV.4.5) Termin związania ofertą:
okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).
IV.4.17) Czy przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia:
nie
Zielona Góra: Generalny pomiar hałasu przy drogach wojewódzkich podległych Zarządowi Dróg Wojewódzkich w Zielonej Górze
Numer ogłoszenia: 145401 - 2010; data zamieszczenia: 07.06.2010
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak, numer ogłoszenia w BZP: 112842 - 2010r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia:
nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Zielonej Górze, Al. Niepodległości 32, 65-042 Zielona Góra, woj. lubuskie, tel. 068 3280300, faks 068 3280332.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Inny: jednostka samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Generalny pomiar hałasu przy drogach wojewódzkich podległych Zarządowi Dróg Wojewódzkich w Zielonej Górze.
II.2) Rodzaj zamówienia:
Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia:
Pomiary hałasu należy wykonać na sieci dróg wojewódzkich zgodnie z wymaganiami określonymi w Rozporządzeniu Ministra Środowiska z dn. 2 października 2007 r. w sprawie wymagań w zakresie prowadzenia pomiarów poziomów w środowisku substancji lub energii przez zarządzającego drogą, linią kolejową, linią tramwajową, lotniskiem, portem (Dz.U.07.192.1392). Z metod pomiarów hałasu przedstawionych w załączniku nr 2 do powyższego rozporządzenia należy zastosować metodę bezpośrednich ciągłych pomiarów w ograniczonym czasie. Pomiary należy wykonać w punktach zgodnie z załącznikiem nr 1 do SST. Zgodnie z założeniami ogólnymi do pomiarów w każdym punkcie pomiarowym czas pomiaru wynosi 24 godziny bez przerwy z wyłączeniem przerw związanych z prawidłową eksploatacją sprzętu pomiarowego (wymiana źródła zasilania, wzorcowanie itp.) Dla odcinków czasu, dla których wyeliminowano wyniki obserwacji poziomów dźwięku, ich wartości wyznacza się w oparciu o metody obliczeniowe. Metody obliczeniowe nie powinny być stosowane jako podstawowe w trakcie wykonywania pomiaru. Metody te powinny zostać zastosowane do obliczenia wartości poziomu hałasu w poszczególnych punktach pomiarowych po wykonaniu generalnego pomiaru ruchu kiedy zostaną oszacowane wartości SDR w tych punktach. W przypadku, jeżeli nie jest możliwe wykonywanie pomiaru hałasu we wskazanym punkcie który jest zintegrowany z punktem wykonywania generalnego pomiaru ruchu możliwe jest przesunięcie tego punktu na wyznaczonej długości przedmiotowego odcinka. Dokładną lokalizację punktów pomiarowych (współrzędne x, y z dokładnością do 5m) przy użyciu urządzeń GPS wykazują w protokole pomiarowym wykonawcy pomiarów. Ze względu na możliwy wpływ na wyniki pomiarów poziomów hałasu punkty pomiarowe nie powinny być oznaczone w terenie. Pomiary poziomu hałasu powinny być wykonane jednokrotnie w ciągu roku w okresie od czerwca do października. Zaleca się by wykonać badania w okresie wykonywania generalnego pomiaru ruchu (tabela nr 1 w SST), w robocze dni tygodnia z wyłączeniem wszelkich dni świątecznych i wolnych od pracy. W przypadku występowania niewłaściwych warunków meteorologicznych w dniu prowadzenia pomiarów generalnego pomiaru ruchu możliwa jest zmiana terminów wykonywania pomiarów hałasu. W każdym z wyznaczonych punktów pomiarowych należy wykonać jeden ciągły 24 godzinny pomiar poziomu hałasu i pomiary towarzyszące. Pomiar może być przerwany i kontynuowany w następnym dniu jedynie w przypadku zmiany warunków meteorologicznych uniemożliwiających wykonanie pomiaru. Zaleca się aby wykonawca zapoznał się z miejscami wykonywania pomiarów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania techniczne określone zostały w Rozdziale III SIWZ..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
90.74.21.00-0.
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej:
nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
07.06.2010.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
6.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- HYDROGEOTECHNIKA Sp. z o.o, {Dane ukryte}, 25-116 Kielce, kraj/woj. świętokrzyskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 66150,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty:
22929,90
Oferta z najniższą ceną:
22929,90
/ Oferta z najwyższą ceną:
55022,00
Waluta:
PLN.
Dane postępowania
ID postępowania BZP/TED: | 11284220100 |
---|---|
ID postępowania Zamawiającego: | |
Data publikacji zamówienia: | 2010-04-20 |
Rodzaj zamówienia: | usługi |
Tryb& postępowania [PN]: | Przetarg nieograniczony |
Czas na realizację: | 202 dni |
Wadium: | - |
Oferty uzupełniające: | TAK |
Oferty częściowe: | NIE |
Oferty wariantowe: | NIE |
Przewidywana licyctacja: | NIE |
Ilość części: | 1 |
Kryterium ceny: | 100% |
WWW ogłoszenia: | www.zdw.zgora.pl |
Informacja dostępna pod: | siedziba zamawiającego - zapłata w kasie 20 zł lub po jej uprzedniej wpłacie na konto zamawiającego nr 71 1090 1535 0000 0001 0620 5700 |
Okres związania ofertą: | 30 dni |
Kody CPV
90742100-1 | Usługi w zakresie kontroli hałasu |
Wyniki
Nazwa części | Wykonawca | Data udzielenia | Wartość |
---|---|---|---|
Generalny pomiar hałasu przy drogach wojewódzkich podległych Zarządowi Dróg Wojewódzkich w Zielonej Górze | HYDROGEOTECHNIKA Sp. z o.o Kielce | 2010-06-07 | 22 929,00 |
Barometr Ryzyka NadużyćRaport końcowy na temat potencjalnego ryzyka nadużyć dla wskazanej części wyniku postępowania przetargowego. Data udzielenia: 2010-06-07 Dotyczy cześci nr: 1 Kody CPV: 907421000 Ilość podmiotów składających się na wykonawcę: 1 Kwota oferty w PLN: 22 930,00 zł Minimalna złożona oferta: 22 930,00 zł Ilość złożonych ofert: 6 Ilość ofert odrzuconych przez zamawiającego: 0 Minimalna złożona oferta: 22 930,00 zł Maksymalna złożona oferta: 55 022,00 zł |