Dostawa urządzeń oświetleniowych i lamp wyładowczych
Opis przedmiotu przetargu: Zakup i dostawa: część 1 - 2 komplety zmieniaczy kolorów CMY z lampą wyładowczą o mocy 2500 W, w komplecie ze skrzydełkami ograniczającymi oraz skrzynią transportową dla każdego urządzenia; część 2 - 12 sztuk naświetlaczy LED RGB + AW oraz dwóch skrzyń transportowych do w/w naświetlaczy (po 6 sztuk naświetlaczy w jednej skrzyni).

Warszawa: Dostawa urządzeń oświetleniowych i lamp wyładowczych
Numer ogłoszenia: 30996 - 2010; data zamieszczenia: 03.02.2010
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
Teatr Narodowy , Plac Teatralny 3, 00-077 Warszawa, woj. mazowieckie, tel. 022 6920609, 022 6920772, faks 022 6920741.
Adres strony internetowej zamawiającego:
www.narodowy.pl
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Podmiot prawa publicznego.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Dostawa urządzeń oświetleniowych i lamp wyładowczych.
II.1.2) Rodzaj zamówienia:
dostawy.
II.1.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:
Zakup i dostawa: część 1 - 2 komplety zmieniaczy kolorów CMY z lampą wyładowczą o mocy 2500 W, w komplecie ze skrzydełkami ograniczającymi oraz skrzynią transportową dla każdego urządzenia; część 2 - 12 sztuk naświetlaczy LED RGB + AW oraz dwóch skrzyń transportowych do w/w naświetlaczy (po 6 sztuk naświetlaczy w jednej skrzyni)..
II.1.4) Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających:
nie.
II.1.5) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
31.50.00.00-1.
II.1.6) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej:
tak, liczba części: 2.
II.1.7) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej:
nie.
II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA:
Okres w dniach: 15.
SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM
III.1) WADIUM
Informacja na temat wadium:
nie dotyczy
III.2) ZALICZKI
Czy przewiduje się udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia:
nie
III.3) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ OPIS SPOSOBU DOKONYWANIA OCENY SPEŁNIANIA TYCH WARUNKÓW
III. 3.1) Uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuOcena spełniania tego warunku będzie dokonana na podstawie wpisu do KRS lub Zaświadczenia o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej o uprawnieniach do prowadzenia odpowiedniej dla przedmiotu zamówienia działalności gospodarczej. KRS lub zaświadczenie muszą być wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert.
III.4) INFORMACJA O OŚWIADCZENIACH LUB DOKUMENTACH, JAKIE MAJĄ DOSTARCZYĆ WYKONAWCY W CELU POTWIERDZENIA SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ NIEPODLEGANIA WYKLUCZENIU NA PODSTAWIE ART. 24 UST. 1 USTAWY
-
III.4.1) W zakresie wykazania spełniania przez wykonawcę warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy, oprócz oświadczenia o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu, należy przedłożyć:
III.4.2) W zakresie potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy, należy przedłożyć:- oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia
- aktualny odpis z właściwego rejestru, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert, a w stosunku do osób fizycznych oświadczenie w zakresie art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy
III.6) INNE DOKUMENTY
Inne dokumenty niewymienione w pkt III.4) albo w pkt III.5)
1. Oświadczenie, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków, opłat oraz składek na ubezpieczenia zdrowotne i społeczne. 2. Oświadczenie, że Wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności. 3. Zobowiązanie do zawarcia umowy na warunkach określonych przez Zamawiającego w SIWZ.
III.7) Czy ogranicza się możliwość ubiegania się o zamówienie publiczne tylko dla wykonawców, u których ponad 50 % pracowników stanowią osoby niepełnosprawne:
nie
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia:
przetarg nieograniczony.
IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT
IV.2.1) Kryteria oceny ofert:
najniższa cena.
IV.2.2) Czy przeprowadzona będzie aukcja elektroniczna:
nie.
IV.3) ZMIANA UMOWY
Czy przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy:
nie
IV.4) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
IV.4.1)
Adres strony internetowej, na której jest dostępna specyfikacja istotnych warunków zamówienia:
www.narodowy.pl
Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem:
Teatr Narodowy, Plac Teatralny 3, 00-077 Warszawa. SIWZ można odebrać osobiście w kancelarii Teatru - pok. 1.27b lub na pisemny wniosek Teatr prześle SIWZ pod wskazany adres lub nr faksu.
IV.4.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert:
12.02.2010 godzina 10:00, miejsce: Teatr Narodowy, Plac Teatralny 3, 00-077 Warszawa.
IV.4.5) Termin związania ofertą:
okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).
IV.4.17) Czy przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia:
nie
ZAŁĄCZNIK I - INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERT CZĘŚCIOWYCH
CZĘŚĆ Nr:
1
NAZWA:
Dostawa urządzeń oświetleniowych.
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
2 komplety zmieniaczy kolorów z lampą wyładowczą o mocy 2500 W, w komplecie ze skrzydełkami ograniczającymi oraz skrzynią transportową.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
31.50.00.00-1.
3) Czas trwania lub termin wykonania:
Okres w dniach: 15.
4) Kryteria oceny ofert:
najniższa cena.
CZĘŚĆ Nr:
2
NAZWA:
Dostawa lamp elektrycznych.
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
Dostawa 12 sztuk naświetlaczy LED RGB + AW oraz dwóch skrzyń transportowych do w/w naświetlaczy (po 6 sztuk naświetlaczy w jednej skrzyni)..
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
31.50.00.00-1.
3) Czas trwania lub termin wykonania:
Okres w dniach: 15.
4) Kryteria oceny ofert:
najniższa cena.
Warszawa: dostawa urządzeń oświetleniowych i lamp wyładowczych
Numer ogłoszenia: 69584 - 2010; data zamieszczenia: 12.03.2010
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak, numer ogłoszenia w BZP: 30996 - 2010r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia:
nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
Teatr Narodowy, Plac Teatralny 3, 00-077 Warszawa, woj. mazowieckie, tel. 022 6920609, 022 6920772, faks 022 6920741.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Podmiot prawa publicznego.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
dostawa urządzeń oświetleniowych i lamp wyładowczych.
II.2) Rodzaj zamówienia:
Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia:
zakup i dostawa: część 1: 2-ch kompletów zmieniaczy kolorów CMY z lampą wyładowczą o mocy 2500 W, w komplecie ze skrzydełkami ograniczającymi oraz skrzynią transportową dla każdego urządzenia. Część 2: 12 sztuk naświatlaczy LED RGB + AW oraz dwóch skrzyń transportowych do w/w naświetlaczy (po 6 sztuk naświetlaczy w jednej skrzyni)..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
31.50.00.00-1.
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej:
nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
Część NR:
1
Nazwa:
zakup i dostawa 2 kompletów zmieniaczy kolorów CMY z lampą wyładowczą o mocy 2500 W w komplecie ze skrzydełkami ograniczającymi oraz skrzynią transportową dla każdego urządzenia.
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
01.03.2010.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
2.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- PROLIGHT Sp. z o.o., {Dane ukryte}, 02-862 Warszawa, kraj/woj. mazowieckie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 31500,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty:
31500,20
Oferta z najniższą ceną:
31500,20
/ Oferta z najwyższą ceną:
34000,00
Waluta:
PLN.
Część NR:
2
Nazwa:
12 sztuk naświetlaczy LED RGB + AW oraz dwie skrzynie transportowe do w/w naświetlaczy (po 6 sztuk w jednej skrzyni).
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
12.03.2010.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- LTT Sp. z o.o., {Dane ukryte}, 02-220 Warszawa, kraj/woj. mazowieckie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 144843,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty:
144848,00
Oferta z najniższą ceną:
144848,00
/ Oferta z najwyższą ceną:
144848,00
Waluta:
PLN.
Dane postępowania
ID postępowania BZP/TED: | 3099620100 |
---|---|
ID postępowania Zamawiającego: | |
Data publikacji zamówienia: | 2010-02-02 |
Rodzaj zamówienia: | dostawy |
Tryb& postępowania [PN]: | Przetarg nieograniczony |
Czas na realizację: | 15 dni |
Wadium: | - |
Oferty uzupełniające: | NIE |
Oferty częściowe: | TAK |
Oferty wariantowe: | NIE |
Przewidywana licyctacja: | NIE |
Ilość części: | 2 |
Kryterium ceny: | 0% |
WWW ogłoszenia: | www.narodowy.pl |
Informacja dostępna pod: | Teatr Narodowy, Plac Teatralny 3, 00-077 Warszawa. SIWZ można odebrać osobiście w kancelarii Teatru - pok. 1.27b lub na pisemny wniosek Teatr prześle SIWZ pod wskazany adres lub nr faksu |
Okres związania ofertą: | 30 dni |
Kody CPV
31500000-1 | Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne |
Wyniki
Nazwa części | Wykonawca | Data udzielenia | Wartość |
---|---|---|---|
zakup i dostawa 2 kompletów zmieniaczy kolorów CMY z lampą wyładowczą o mocy 2500 W w komplecie ze skrzydełkami ograniczającymi oraz skrzynią transportową dla każdego urządzenia. | PROLIGHT Sp. z o.o. Warszawa | 2010-03-12 | 31 500,00 |
Barometr Ryzyka NadużyćRaport końcowy na temat potencjalnego ryzyka nadużyć dla wskazanej części wyniku postępowania przetargowego. Data udzielenia: 2010-03-12 Dotyczy cześci nr: 1 Kody CPV: 315000001 Ilość podmiotów składających się na wykonawcę: 1 Kwota oferty w PLN: 31 500,00 zł Minimalna złożona oferta: 31 500,00 zł Ilość złożonych ofert: 2 Ilość ofert odrzuconych przez zamawiającego: 0 Minimalna złożona oferta: 31 500,00 zł Maksymalna złożona oferta: 34 000,00 zł | |||
12 sztuk naświetlaczy LED RGB + AW oraz dwie skrzynie transportowe do w/w naświetlaczy (po 6 sztuk w jednej skrzyni). | LTT Sp. z o.o. Warszawa | 2010-03-12 | 144 848,00 |
Barometr Ryzyka NadużyćRaport końcowy na temat potencjalnego ryzyka nadużyć dla wskazanej części wyniku postępowania przetargowego. Data udzielenia: 2010-03-12 Dotyczy cześci nr: 2 Kody CPV: 315000001 Ilość podmiotów składających się na wykonawcę: 1 Kwota oferty w PLN: 144 848,00 zł Minimalna złożona oferta: 144 848,00 zł Ilość złożonych ofert: 1 Ilość ofert odrzuconych przez zamawiającego: 0 Minimalna złożona oferta: 144 848,00 zł Maksymalna złożona oferta: 144 848,00 zł |