Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy oprogramowania dla potrzeb Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ w Krakowie (30-348) przy ul. Łojasiewicza 11, w zakresie opisanym w sposób szczegółowy w załączniku A do SIWZ.
Opis przedmiotu przetargu: Przedmiotem postępowania i zamówienia jest: a) rozszerzenie posiadanych przez Zamawiającego ilości licencji z 300 szt. do 600 szt. na oprogramowanie Novell Open Workgroup Suite oraz rozszerzenie posiadanych ilości licencji wraz z rozbudową funkcjonalności oprogramowanie do zarządzania tożsamością NetIQ Identity Manager i oprogramowania Novell ZENWorks, b) dostawa licencji na oprogramowania klasy SIEM (Security Information and Event Management) do zarządzania informacją związaną z bezpieczeństwem, analizą i korelacją zdarzeń wraz z automatyzacją wykrywania incydentów, c) dostawa licencji na oprogramowanie SSO (Single Signe-On), d) wsparcie techniczne świadczone on-line oraz on-site dla potrzeb Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ w Krakowie (30-348) przy ul. Łojasiewicza 11, w zakresie opisanym w sposób szczegółowy w załączniku A do SIWZ.

Kraków: Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy oprogramowania dla potrzeb Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ w Krakowie (30-348) przy ul. Łojasiewicza 11, w zakresie opisanym w sposób szczegółowy w załączniku A do SIWZ.
Numer ogłoszenia: 255815 - 2014; data zamieszczenia: 10.12.2014
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
Uniwersytet Jagielloński , ul. Gołębia 24, 31-007 Kraków, woj. małopolskie, tel. 012 4324450, faks 012 4324451.
Adres strony internetowej zamawiającego:
www.uj.edu.pl
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Uczelnia publiczna.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy oprogramowania dla potrzeb Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ w Krakowie (30-348) przy ul. Łojasiewicza 11, w zakresie opisanym w sposób szczegółowy w załączniku A do SIWZ..
II.1.2) Rodzaj zamówienia:
dostawy.
II.1.4) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:
Przedmiotem postępowania i zamówienia jest: a) rozszerzenie posiadanych przez Zamawiającego ilości licencji z 300 szt. do 600 szt. na oprogramowanie Novell Open Workgroup Suite oraz rozszerzenie posiadanych ilości licencji wraz z rozbudową funkcjonalności oprogramowanie do zarządzania tożsamością NetIQ Identity Manager i oprogramowania Novell ZENWorks, b) dostawa licencji na oprogramowania klasy SIEM (Security Information and Event Management) do zarządzania informacją związaną z bezpieczeństwem, analizą i korelacją zdarzeń wraz z automatyzacją wykrywania incydentów, c) dostawa licencji na oprogramowanie SSO (Single Signe-On), d) wsparcie techniczne świadczone on-line oraz on-site dla potrzeb Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ w Krakowie (30-348) przy ul. Łojasiewicza 11, w zakresie opisanym w sposób szczegółowy w załączniku A do SIWZ..
II.1.6) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
48.00.00.00-8.
II.1.7) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej:
nie.
II.1.8) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej:
nie.
II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA:
Okres w dniach: 5.
SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM
III.1) WADIUM
Informacja na temat wadium:
nie przewiduje się
III.2) ZALICZKI
III.3) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ OPIS SPOSOBU DOKONYWANIA OCENY SPEŁNIANIA TYCH WARUNKÓW
III. 3.1) Uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuWykonawca musi posiadać uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania. Ocena spełnienia warunku będzie dokonywana metodą 0 - 1, tj. spełnia/nie spełnia, w oparciu oświadczenie dołączone do oferty, którego wzór stanowi załącznik nr 1 do formularza oferty będącego integralną częścią SIWZ.
III.3.2) Wiedza i doświadczenie
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuWykonawca musi posiadać wiedzę i doświadczenie Ocena spełnienia warunku będzie dokonywana metodą 0 - 1, tj. spełnia/nie spełnia, w oparciu o oświadczenie dołączone do oferty, którego wzór stanowi załącznik nr 1 do formularza oferty będącego integralną częścią SIWZ.
III.3.3) Potencjał techniczny
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuWykonawca musi dysponować odpowiednim potencjałem technicznym do wykonania zamówienia, Ocena spełnienia warunku będzie dokonywana metodą 0 - 1, tj. spełnia/nie spełnia, w oparciu o oświadczenie dołączone do oferty, którego wzór stanowi załącznik nr 1 do formularza oferty będącego integralną częścią SIWZ.
III.3.4) Osoby zdolne do wykonania zamówienia
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuWykonawca musi dysponować osobami zdolnymi do wykonania zamówienia, Wykonawca musi przedstawić wykaz osób zdolnych do wykonania zamówienia spełniających poniższe kryteria wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami, tj: 1) co najmniej czterema (4) osobami, zdolnymi do świadczenia wsparcia technicznego i serwisu, biegle władającymi językiem polskim, posiadającymi doświadczenie w zakresie wdrażania lub serwisowania w co najmniej dwóch (2) projektach, opartych na produkcie Novell/NetIQ Identity Manager Advanced Editio; 2) co najmniej dwiema (2) osobami, które brały udział w dedykowanych szkoleniach technicznych z technologii NetIQ Identity Manager w wersji nie starszej niż 4. Udział w szkoleniu musi zostać potwierdzony przez stosowny certyfikat uczestnictwa wystawiony przez firmę Novell/NetIQ; 3) co najmniej jednej (1) osoby będącej autoryzowanym przez producenta Novell/NetIQ instruktorem i posiadającej certyfikat Certified Novell Instructor wydany po 2012 roku; 4) co najmniej jednej (1) osoby posiadającej certyfikat SUSE Certified LINUX Engineer dla SUSE Linux Enterprise Server wersja 11 wydany po 2012 roku. Zamawiający dopuszcza możliwość łączenia kilku funkcji przez jedną osobę, jednakże nie jest dopuszczalne wskazanie tych samych osób w odniesieniu do pkt 2) ,3) oraz 4). Ocena spełnienia warunku będzie dokonywana metodą 0 - 1, tj. spełnia/nie spełnia, w oparciu o oświadczenie dołączone do oferty, którego wzór stanowi załącznik nr 1 i nr 5 do formularza oferty będącego integralną częścią SIWZ.
III.3.5) Sytuacja ekonomiczna i finansowa
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuWykonawca musi znajdować się w sytuacji ekonomicznej i finansowej pozwalającej na realizację zamówienia. Ocena spełnienia warunku będzie dokonywana metodą 0 - 1, tj. spełnia/nie spełnia, w oparciu oświadczenie dołączone do oferty, którego wzór stanowi załącznik nr 1 do formularza oferty będącego integralną częścią SIWZ.
III.4) INFORMACJA O OŚWIADCZENIACH LUB DOKUMENTACH, JAKIE MAJĄ DOSTARCZYĆ WYKONAWCY W CELU POTWIERDZENIA SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ NIEPODLEGANIA WYKLUCZENIU NA PODSTAWIE ART. 24 UST. 1 USTAWY
III.4.1) W zakresie wykazania spełniania przez wykonawcę warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy, oprócz oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu należy przedłożyć:
- wykaz osób, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności, oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami;
III.4.2) W zakresie potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy, należy przedłożyć:
- oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia;
- aktualny odpis z właściwego rejestru lub z centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;
III.4.3) Dokumenty podmiotów zagranicznych
Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, przedkłada:
III.4.3.1) dokument wystawiony w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania potwierdzający, że:
- nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości - wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;
III.4.4) Dokumenty dotyczące przynależności do tej samej grupy kapitałowej
- lista podmiotów należących do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów albo informacji o tym, że nie należy do grupy kapitałowej;
III.6) INNE DOKUMENTY
Inne dokumenty niewymienione w pkt III.4) albo w pkt III.5)
Wykonawca musi dołączyć do podpisanego formularza oferty załącznik, zawierający oświadczenia potwierdzające spełnienie warunków udziału w postępowaniu opisanych w pkt 5), SIWZ, a nie wyszczególnionych w pkt 6) SIWZ, (wypełnione i uzupełnione lub sporządzone zgodnie z ich treścią, przy czym może podpisać oraz dołączyć do oferty wzór umowy).
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia:
przetarg nieograniczony.
IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT
IV.2.1) Kryteria oceny ofert:
cena oraz inne kryteria związane z przedmiotem zamówienia:
- 1 - Cena - 70
- 2 - Funkcjonalność - 30
IV.3) ZMIANA UMOWY
przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy:
Dopuszczalne zmiany postanowień umowy oraz określenie warunków zmian
Zamawiający dopuszcza możliwość podpisania aneksu do umowy po uprzednim sporządzeniu protokołu konieczności, przy zachowaniu ryczałtowego charakteru ceny umowy, oprócz przypadków wskazanych poniżej a dotyczących możliwości zmiany wynagrodzenia, poprzez podpisanie aneksu do umowy, w następujących przypadkach: a) zmiany terminu realizacji zamówienia, poprzez jego skrócenie w przypadku zgodnej woli Stron, lub poprzez jego przedłużenie ze względu na przyczyny leżące po stronie Zamawiającego oraz inne niezawinione przez Strony przyczyny spowodowane przez tzw. siłę wyższą w rozumieniu § 8 umowy, b) poprawy jakości lub innych parametrów charakterystycznych dla danego elementu oprogramowania lub zmiany technologii na równoważną lub lepszą, podniesienia wydajności oprogramowania oraz bezpieczeństwa, w sytuacji wycofania z rynku przez producenta lub zakończenia produkcji oprogramowania lub usług wsparcia technicznego opisanych w § 1 ust. 1 i 2 przedmiotowej umowy lub ich elementów, c) zmiany powszechnie obowiązujących przepisów prawnych, d) ustawowej zmiany stawki podatku od towarów i usług VAT do poszczególnych wykonanych usług stanowiących przedmiot umowy, które zostały zrealizowane po dniu wejścia w życie przepisów dokonujących zmiany stawki podatku VAT, e) zmiany kluczowego personelu Wykonawcy lub Zamawiającego (osoby upoważnione do reprezentowania stron w sprawach związanych z realizacją zamówienia), ze względów losowych, zdrowotnych lub innych z uwzględnieniem § 1 ust. 11 - 13, f) zmiany podwykonawcy ze względów losowych lub innych korzystnych dla Zamawiającego, w przypadku zadeklarowania przez Wykonawcę realizacji zamówienia przy pomocy podwykonawców. 3. Wszelkie zmiany lub uzupełnienia niniejszej umowy mogą nastąpić za zgodą Stron w formie pisemnego aneksu pod rygorem nieważności.
IV.4) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
IV.4.1)
Adres strony internetowej, na której jest dostępna specyfikacja istotnych warunków zamówienia:
http://przetargi.adm.uj.edu.pl/ogloszenia.php
Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem:
Dział Zamówień Publicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego ul. Gołębia 6/2, 31-007 Kraków; tel. +4812-432-44-50; fax +4812-432-44-51 lub +4812-663-39-14; e-mail: bzp@uj.edu.pl.
IV.4.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert:
18.12.2014 godzina 10:00, miejsce: Dział Zamówień Publicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego ul. Gołębia 6/2, 31-007 Kraków; tel. +4812-432-44-50; fax +4812-432-44-51 lub +4812-663-39-14; e-mail:bzp@uj.edu.pl.
IV.4.5) Termin związania ofertą:
okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).
IV.4.17) Czy przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia:
nie
Kraków: Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy oprogramowania dla potrzeb Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ w Krakowie (30-348) przy ul. Łojasiewicza 11, w zakresie opisanym w sposób szczegółowy w załączniku A do SIWZ.
Numer ogłoszenia: 266159 - 2014; data zamieszczenia: 31.12.2014
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Dostawy
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak, numer ogłoszenia w BZP: 255815 - 2014r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia:
nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
Uniwersytet Jagielloński, ul. Gołębia 24, 31-007 Kraków, woj. małopolskie, tel. 012 4324450, faks 012 4324451.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Uczelnia publiczna.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy oprogramowania dla potrzeb Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ w Krakowie (30-348) przy ul. Łojasiewicza 11, w zakresie opisanym w sposób szczegółowy w załączniku A do SIWZ..
II.2) Rodzaj zamówienia:
Dostawy.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy oprogramowania dla potrzeb Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ w Krakowie (30-348) przy ul. Łojasiewicza 11, w zakresie opisanym w sposób szczegółowy w załączniku A do SIWZ..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
48.00.00.00-8.
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej:
nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
19.12.2014.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- DECSOFT S.A., {Dane ukryte}, 01-217 Warszawa, kraj/woj. mazowieckie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 768000,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty:
935784,00
Oferta z najniższą ceną:
935784,00
/ Oferta z najwyższą ceną:
935784,00
Waluta:
PLN.
Dane postępowania
ID postępowania BZP/TED: | 25581520140 |
---|---|
ID postępowania Zamawiającego: | |
Data publikacji zamówienia: | 2014-12-09 |
Rodzaj zamówienia: | dostawy |
Tryb& postępowania [PN]: | Przetarg nieograniczony |
Czas na realizację: | 5 dni |
Wadium: | - |
Oferty uzupełniające: | NIE |
Oferty częściowe: | NIE |
Oferty wariantowe: | NIE |
Przewidywana licyctacja: | NIE |
Ilość części: | 1 |
Kryterium ceny: | 70% |
WWW ogłoszenia: | www.uj.edu.pl |
Informacja dostępna pod: | Dział Zamówień Publicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego ul. Gołębia 6/2, 31-007 Kraków; tel. +4812-432-44-50; fax +4812-432-44-51 lub +4812-663-39-14; e-mail: bzp@uj.edu.pl |
Okres związania ofertą: | 30 dni |
Kody CPV
48000000-8 | Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne |
Wyniki
Nazwa części | Wykonawca | Data udzielenia | Wartość |
---|---|---|---|
Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy oprogramowania dla potrzeb Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ w Krakowie (30-348) przy ul. Łojasiewicza 11, w zakresie opisanym w sposób szczegó | DECSOFT S.A. Warszawa | 2014-12-31 | 935 784,00 |
Barometr Ryzyka NadużyćRaport końcowy na temat potencjalnego ryzyka nadużyć dla wskazanej części wyniku postępowania przetargowego. Data udzielenia: 2014-12-31 Dotyczy cześci nr: 1 Kody CPV: 480000008 Ilość podmiotów składających się na wykonawcę: 1 Kwota oferty w PLN: 935 784,00 zł Minimalna złożona oferta: 935 784,00 zł Ilość złożonych ofert: 1 Ilość ofert odrzuconych przez zamawiającego: 0 Minimalna złożona oferta: 935 784,00 zł Maksymalna złożona oferta: 935 784,00 zł |