IV.1) OPIS IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia: Przetarg nieograniczony IV.1.2) Zamawiający żąda wniesienia wadium: Nie
Informacja na temat wadium
IV.1.3) Przewiduje się udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia: Nie
Należy podać informacje na temat udzielania zaliczek:
IV.1.4) Wymaga się złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia do ofert katalogów elektronicznych: Nie
Dopuszcza się złożenie ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia do ofert katalogów elektronicznych:
Nie
Informacje dodatkowe:
IV.1.5.) Wymaga się złożenia oferty wariantowej: Nie
Dopuszcza się złożenie oferty wariantowej
Nie
Złożenie oferty wariantowej dopuszcza się tylko z jednoczesnym złożeniem oferty zasadniczej:
Nie
IV.1.6) Przewidywana liczba wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do udziału w postępowaniu (przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem, dialog konkurencyjny, partnerstwo innowacyjne) Liczba wykonawców
Przewidywana minimalna liczba wykonawców 0
Maksymalna liczba wykonawców 0
Kryteria selekcji wykonawców:
IV.1.7) Informacje na temat umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów: Umowa ramowa będzie zawarta:
Czy przewiduje się ograniczenie liczby uczestników umowy ramowej:
Przewidziana maksymalna liczba uczestników umowy ramowej:
Informacje dodatkowe:
Zamówienie obejmuje ustanowienie dynamicznego systemu zakupów:
Nie
Adres strony internetowej, na której będą zamieszczone dodatkowe informacje dotyczące dynamicznego systemu zakupów:
Informacje dodatkowe:
W ramach umowy ramowej/dynamicznego systemu zakupów dopuszcza się złożenie ofert w formie katalogów elektronicznych:
Nie
Przewiduje się pobranie ze złożonych katalogów elektronicznych informacji potrzebnych do sporządzenia ofert w ramach umowy ramowej/dynamicznego systemu zakupów:
Nie
IV.1.8) Aukcja elektroniczna Przewidziane jest przeprowadzenie aukcji elektronicznej (przetarg nieograniczony, przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem) Nie Należy podać adres strony internetowej, na której aukcja będzie prowadzona:
Należy wskazać elementy, których wartości będą przedmiotem aukcji elektronicznej: Przewiduje się ograniczenia co do przedstawionych wartości, wynikające z opisu przedmiotu zamówienia: Należy podać, które informacje zostaną udostępnione wykonawcom w trakcie aukcji elektronicznej oraz jaki będzie termin ich udostępnienia:
Informacje dotyczące przebiegu aukcji elektronicznej:
Jaki jest przewidziany sposób postępowania w toku aukcji elektronicznej i jakie będą warunki, na jakich wykonawcy będą mogli licytować (minimalne wysokości postąpień):
Informacje dotyczące wykorzystywanego sprzętu elektronicznego, rozwiązań i specyfikacji technicznych w zakresie połączeń:
Wymagania dotyczące rejestracji i identyfikacji wykonawców w aukcji elektronicznej:
Informacje o liczbie etapów aukcji elektronicznej i czasie ich trwania:
Czas trwania:
Czy wykonawcy, którzy nie złożyli nowych postąpień, zostaną zakwalifikowani do następnego etapu:
Warunki zamknięcia aukcji elektronicznej:
IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT IV.2.1) Kryteria oceny ofert: IV.2.2) Kryteria IV.2.3) Zastosowanie procedury, o której mowa w art. 24aa ust. 1 ustawy Pzp (przetarg nieograniczony)
Tak IV.3) Negocjacje z ogłoszeniem, dialog konkurencyjny, partnerstwo innowacyjne IV.3.1) Informacje na temat negocjacji z ogłoszeniem Minimalne wymagania, które muszą spełniać wszystkie oferty:
Przewidziane jest zastrzeżenie prawa do udzielenia zamówienia na podstawie ofert wstępnych bez przeprowadzenia negocjacji
Przewidziany jest podział negocjacji na etapy w celu ograniczenia liczby ofert:
Należy podać informacje na temat etapów negocjacji (w tym liczbę etapów):
Informacje dodatkowe
IV.3.2) Informacje na temat dialogu konkurencyjnego Opis potrzeb i wymagań zamawiającego lub informacja o sposobie uzyskania tego opisu:
Informacja o wysokości nagród dla wykonawców, którzy podczas dialogu konkurencyjnego przedstawili rozwiązania stanowiące podstawę do składania ofert, jeżeli zamawiający przewiduje nagrody:
Wstępny harmonogram postępowania:
Podział dialogu na etapy w celu ograniczenia liczby rozwiązań:
Należy podać informacje na temat etapów dialogu:
Informacje dodatkowe:
IV.3.3) Informacje na temat partnerstwa innowacyjnego Elementy opisu przedmiotu zamówienia definiujące minimalne wymagania, którym muszą odpowiadać wszystkie oferty:
Podział negocjacji na etapy w celu ograniczeniu liczby ofert podlegających negocjacjom poprzez zastosowanie kryteriów oceny ofert wskazanych w specyfikacji istotnych warunków zamówienia:
Informacje dodatkowe:
IV.4) Licytacja elektroniczna Adres strony internetowej, na której będzie prowadzona licytacja elektroniczna:
Adres strony internetowej, na której jest dostępny opis przedmiotu zamówienia w licytacji elektronicznej:
Wymagania dotyczące rejestracji i identyfikacji wykonawców w licytacji elektronicznej, w tym wymagania techniczne urządzeń informatycznych:
Sposób postępowania w toku licytacji elektronicznej, w tym określenie minimalnych wysokości postąpień:
Informacje o liczbie etapów licytacji elektronicznej i czasie ich trwania:
Czas trwania:
Wykonawcy, którzy nie złożyli nowych postąpień, zostaną zakwalifikowani do następnego etapu:
Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w licytacji elektronicznej:
Data:
godzina:
Termin otwarcia licytacji elektronicznej:
Termin i warunki zamknięcia licytacji elektronicznej:
Istotne dla stron postanowienia, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy w sprawie zamówienia publicznego, albo ogólne warunki umowy, albo wzór umowy:
Wymagania dotyczące zabezpieczenia należytego wykonania umowy:
Informacje dodatkowe:
IV.5) ZMIANA UMOWY Przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy: Tak Należy wskazać zakres, charakter zmian oraz warunki wprowadzenia zmian:
Zamawiający przewiduje możliwość dokonania istotnych zmian postanowień zawartej umowy w oparciu o art. 144 ust. 1 ustawy Pzp w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy, w przypadkach i okolicznościach, określających charakter i warunki wprowadzenia zmian w zakresie zawartym w istotnych dla stron postanowień jakie zostana wprowadzone do treści zwieranej umowy stanowiących załącznik nr 5 do SIWZ. IV.6) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE IV.6.1) Sposób udostępniania informacji o charakterze poufnym (jeżeli dotyczy): Środki służące ochronie informacji o charakterze poufnym IV.6.2) Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: Data:
2019-02-25, godzina:
11:00,
Skrócenie terminu składania wniosków, ze względu na pilną potrzebę udzielenia zamówienia (przetarg nieograniczony, przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem):
Nie Wskazać powody:
Język lub języki, w jakich mogą być sporządzane oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu
>
pl IV.6.3) Termin związania ofertą: do:
okres w dniach:
30 (od ostatecznego terminu składania ofert)
IV.6.4) Przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia: Nie IV.6.5) Przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki służące sfinansowaniu zamówień na badania naukowe lub prace rozwojowe, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane Nie IV.6.6) Informacje dodatkowe: Część nr:
| 1 | Nazwa:
| Dostawa środków jednorazowego użytku art. branży elektrycznej |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków jednorazowego użytku art. branży elektrycznej, według formularza cenowego stanowiącego załącznik do niniejszego wniosku. W rubryce " Nazwa oferowanych artykułów zgodna z fakturowaniem na etapie dostaw" formularza szczegółowego należy podać taką nazwę oferowanych artykułów - jakie będą dostarczane w przypadku wyboru oferty jako najkorzystniejszej. Podana nazwa musi być tożsama z nazwą podaną w wystawianej fakturze podczas realizacji umowy. Nieskonkretyzowanie przedmiotu oferty - brak wskazania nazwy zaoferowanego artykułu - będzie traktowane jako brak możliwości weryfikacji oferty. Na podstawie art. 89 ust 1 kt.2 ustawy Prawo zamówień publicznych oferta, której treść nie odpowiada treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia zostanie odrzucona. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wykazał, iż przedmiot dostawy spełnia odpowiednio wymagania określone w formularzu cenowym. Zgodnie z dyspozycją art. 30 ust. 5 ustawy pzp do oferty sporządzonej w oparciu o formularz cenowy, należy dołączyć dokumenty potwierdzające, że oferowane artykuły (produkty równoważne) odpowiadają wymaganiom określonym przez Zamawiającego m.in..: np. opis zaoferowanego asortymentu równoważnego, porównanie parametrów oferowanego artykułu z artykułem podany przez zamawiającego jako przykładowy, foldery, katalogi i inne. UDOWODNIENIE RÓWNOWAŻNOŚCI LEŻY PO STRONIE WYKONAWCY. W przypadku gdy Wykonawca będzie oferował asortyment wskazany przez Zamawiającego w formularzu cenowym jako przykładowy, Wykonawca może pozostawić puste miejsce w kolumnie " Oferowany asortyment równoważny. Zamawiający wskazując w opisie przedmiotu zamówienia konkretny produkt lub oznaczenie konkretnego producenta, określił jedynie minimalne parametry jakościowe i/lub cechy użytkowe, które stanowią wyłącznie przykładowy wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia, mający na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań Zamawiającego w stosunku do określonego przedmiotu zamówienia. Pod pojęciem "minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe" Zamawiający rozumie wymagania dotyczące materiałów zawartych w ogólnie dostępnych źródłach, katalogach, stronach internetowych producentów. Zgodnie z art. 30 ust. 5 ustawy Pzp to Wykonawca musi wykazać, że zaproponowane rozwiązania są równoważne względem tych określonych w SIWZ, poprzez złożenie stosownych dokumentów, uwiarygodniających te materiały lub urządzenia. Zamawiający zweryfikuje zaproponowane rozwiązania równoważne: a) na etapie zadawania pytań przez Wykonawców, b) na etapie oceny oferty - poprzez ocenę czy materiały lub urządzenia są o takich samych parametrach lub zbliżonych do tych, jakie zostały określone w SIWZ, a są oznaczone innym znakiem towarowym, patentem lub pochodzeniem. W przypadku zaoferowania materiałów równoważnych Wykonawca zobowiązany jest zaznaczyć to w ofercie. W przypadku braku informacji w złożonej ofercie o zastosowaniu materiałów równoważnych, Zamawiający uzna, że Wykonawca wykona przedmiot zamówienia z materiałów wskazanych w dokumentacji przetargowej i na etapie realizacji nie przysługuje mu prawo zastosowania rozwiązań równoważnych. Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków jednorazowego użytku art. branży elektrycznej według formularza cenowego stanowiącego załącznik do niniejszego wniosku. Zamówienie poniżej 144 tyś. euro.
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 31531100-8, 39713431-3, 31530000-0
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT:
Waluta:
PLN
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach: 12
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia:
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
Cena | 100,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:Część nr:
| 2 | Nazwa:
| Dostawa materiałów sanitarnych |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów sanitarnych według formularza cenowego stanowiącego załącznik do niniejszego wniosku. W rubryce " Nazwa oferowanych artykułów zgodna z fakturowaniem na etapie dostaw" formularza szczegółowego należy podać taką nazwę oferowanych artykułów - jakie będą dostarczane w przypadku wyboru oferty jako najkorzystniejszej. Podana nazwa musi być tożsama z nazwą podaną w wystawianej fakturze podczas realizacji umowy. Nieskonkretyzowanie przedmiotu oferty - brak wskazania nazwy zaoferowanego artykułu - będzie traktowane jako brak możliwości weryfikacji oferty. Na podstawie art. 89 ust 1 kt.2 ustawy Prawo zamówień publicznych oferta, której treść nie odpowiada treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia zostanie odrzucona. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wykazał, iż przedmiot dostawy spełnia odpowiednio wymagania określone w formularzu cenowym. Zgodnie z dyspozycją art. 30 ust. 5 ustawy pzp do oferty sporządzonej w oparciu o formularz cenowy, należy dołączyć dokumenty potwierdzające, że oferowane artykuły (produkty równoważne) odpowiadają wymaganiom określonym przez Zamawiającego m.in..: np. opis zaoferowanego asortymentu równoważnego, porównanie parametrów oferowanego artykułu z artykułem podany przez zamawiającego jako przykładowy, foldery, katalogi i inne. UDOWODNIENIE RÓWNOWAŻNOŚCI LEŻY PO STRONIE WYKONAWCY. W przypadku gdy Wykonawca będzie oferował asortyment wskazany przez Zamawiającego w formularzu cenowym jako przykładowy, Wykonawca może pozostawić puste miejsce w kolumnie " Oferowany asortyment równoważny. Zamawiający wskazując w opisie przedmiotu zamówienia konkretny produkt lub oznaczenie konkretnego producenta, określił jedynie minimalne parametry jakościowe i/lub cechy użytkowe, które stanowią wyłącznie przykładowy wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia, mający na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań Zamawiającego w stosunku do określonego przedmiotu zamówienia. Pod pojęciem "minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe" Zamawiający rozumie wymagania dotyczące materiałów zawartych w ogólnie dostępnych źródłach, katalogach, stronach internetowych producentów. Zgodnie z art. 30 ust. 5 ustawy Pzp to Wykonawca musi wykazać, że zaproponowane rozwiązania są równoważne względem tych określonych w SIWZ, poprzez złożenie stosownych dokumentów, uwiarygodniających te materiały lub urządzenia. Zamawiający zweryfikuje zaproponowane rozwiązania równoważne: a) na etapie zadawania pytań przez Wykonawców, b) na etapie oceny oferty - poprzez ocenę czy materiały lub urządzenia są o takich samych parametrach lub zbliżonych do tych, jakie zostały określone w SIWZ, a są oznaczone innym znakiem towarowym, patentem lub pochodzeniem. W przypadku zaoferowania materiałów równoważnych Wykonawca zobowiązany jest zaznaczyć to w ofercie. W przypadku braku informacji w złożonej ofercie o zastosowaniu materiałów równoważnych, Zamawiający uzna, że Wykonawca wykona przedmiot zamówienia z materiałów wskazanych w dokumentacji przetargowej i na etapie realizacji nie przysługuje mu prawo zastosowania rozwiązań równoważnych. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów sanitarnych według formularza cenowego stanowiącego załącznik do niniejszego wniosku. Zamówienie poniżej 144 tyś. euro.
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 44411000-4, 42130000-9
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT:
Waluta:
PLN
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach: 12
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia:
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
Cena | 100,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:Część nr:
| 3 | Nazwa:
| Dostawa materiałów budowlanych |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów budowlanych według formularza cenowego stanowiącego załącznik do niniejszego wniosku. W rubryce " Nazwa oferowanych artykułów zgodna z fakturowaniem na etapie dostaw" formularza szczegółowego należy podać taką nazwę oferowanych artykułów - jakie będą dostarczane w przypadku wyboru oferty jako najkorzystniejszej. Podana nazwa musi być tożsama z nazwą podaną w wystawianej fakturze podczas realizacji umowy. Nieskonkretyzowanie przedmiotu oferty - brak wskazania nazwy zaoferowanego artykułu - będzie traktowane jako brak możliwości weryfikacji oferty. Na podstawie art. 89 ust 1 kt.2 ustawy Prawo zamówień publicznych oferta, której treść nie odpowiada treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia zostanie odrzucona. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wykazał, iż przedmiot dostawy spełnia odpowiednio wymagania określone w formularzu cenowym. Zgodnie z dyspozycją art. 30 ust. 5 ustawy pzp do oferty sporządzonej w oparciu o formularz cenowy, należy dołączyć dokumenty potwierdzające, że oferowane artykuły (produkty równoważne) odpowiadają wymaganiom określonym przez Zamawiającego m.in..: np. opis zaoferowanego asortymentu równoważnego, porównanie parametrów oferowanego artykułu z artykułem podany przez zamawiającego jako przykładowy, foldery, katalogi i inne. UDOWODNIENIE RÓWNOWAŻNOŚCI LEŻY PO STRONIE WYKONAWCY. W przypadku gdy Wykonawca będzie oferował asortyment wskazany przez Zamawiającego w formularzu cenowym jako przykładowy, Wykonawca może pozostawić puste miejsce w kolumnie " Oferowany asortyment równoważny. Zamawiający wskazując w opisie przedmiotu zamówienia konkretny produkt lub oznaczenie konkretnego producenta, określił jedynie minimalne parametry jakościowe i/lub cechy użytkowe, które stanowią wyłącznie przykładowy wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia, mający na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań Zamawiającego w stosunku do określonego przedmiotu zamówienia. Pod pojęciem "minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe" Zamawiający rozumie wymagania dotyczące materiałów zawartych w ogólnie dostępnych źródłach, katalogach, stronach internetowych producentów. Zgodnie z art. 30 ust. 5 ustawy Pzp to Wykonawca musi wykazać, że zaproponowane rozwiązania są równoważne względem tych określonych w SIWZ, poprzez złożenie stosownych dokumentów, uwiarygodniających te materiały lub urządzenia. Zamawiający zweryfikuje zaproponowane rozwiązania równoważne: a) na etapie zadawania pytań przez Wykonawców, b) na etapie oceny oferty - poprzez ocenę czy materiały lub urządzenia są o takich samych parametrach lub zbliżonych do tych, jakie zostały określone w SIWZ, a są oznaczone innym znakiem towarowym, patentem lub pochodzeniem. W przypadku zaoferowania materiałów równoważnych Wykonawca zobowiązany jest zaznaczyć to w ofercie. W przypadku braku informacji w złożonej ofercie o zastosowaniu materiałów równoważnych, Zamawiający uzna, że Wykonawca wykona przedmiot zamówienia z materiałów wskazanych w dokumentacji przetargowej i na etapie realizacji nie przysługuje mu prawo zastosowania rozwiązań równoważnych. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów budowlanych według formularza cenowego stanowiącego załącznik do niniejszego wniosku. Zamówienie poniżej 144 tyś. euro.
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 44111000-1, 44190000-8, 44111200-3, 44800000-8
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT:
Waluta:
PLN
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach: 12
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia:
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
Cena | 100,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:Część nr:
| 4 | Nazwa:
| Dostawa środków jednorazowego użytku |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków jednorazowego użytku według formularza cenowego stanowiącego załącznik do niniejszego wniosku. W rubryce " Nazwa oferowanych artykułów zgodna z fakturowaniem na etapie dostaw" formularza szczegółowego należy podać taką nazwę oferowanych artykułów - jakie będą dostarczane w przypadku wyboru oferty jako najkorzystniejszej. Podana nazwa musi być tożsama z nazwą podaną w wystawianej fakturze podczas realizacji umowy. Nieskonkretyzowanie przedmiotu oferty - brak wskazania nazwy zaoferowanego artykułu - będzie traktowane jako brak możliwości weryfikacji oferty. Na podstawie art. 89 ust 1 kt.2 ustawy Prawo zamówień publicznych oferta, której treść nie odpowiada treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia zostanie odrzucona. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wykazał, iż przedmiot dostawy spełnia odpowiednio wymagania określone w formularzu cenowym. Zgodnie z dyspozycją art. 30 ust. 5 ustawy pzp do oferty sporządzonej w oparciu o formularz cenowy, należy dołączyć dokumenty potwierdzające, że oferowane artykuły (produkty równoważne) odpowiadają wymaganiom określonym przez Zamawiającego m.in..: np. opis zaoferowanego asortymentu równoważnego, porównanie parametrów oferowanego artykułu z artykułem podany przez zamawiającego jako przykładowy, foldery, katalogi i inne. UDOWODNIENIE RÓWNOWAŻNOŚCI LEŻY PO STRONIE WYKONAWCY. W przypadku gdy Wykonawca będzie oferował asortyment wskazany przez Zamawiającego w formularzu cenowym jako przykładowy, Wykonawca może pozostawić puste miejsce w kolumnie " Oferowany asortyment równoważny. Zamawiający wskazując w opisie przedmiotu zamówienia konkretny produkt lub oznaczenie konkretnego producenta, określił jedynie minimalne parametry jakościowe i/lub cechy użytkowe, które stanowią wyłącznie przykładowy wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia, mający na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań Zamawiającego w stosunku do określonego przedmiotu zamówienia. Pod pojęciem "minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe" Zamawiający rozumie wymagania dotyczące materiałów zawartych w ogólnie dostępnych źródłach, katalogach, stronach internetowych producentów. Zgodnie z art. 30 ust. 5 ustawy Pzp to Wykonawca musi wykazać, że zaproponowane rozwiązania są równoważne względem tych określonych w SIWZ, poprzez złożenie stosownych dokumentów, uwiarygodniających te materiały lub urządzenia. Zamawiający zweryfikuje zaproponowane rozwiązania równoważne: a) na etapie zadawania pytań przez Wykonawców, b) na etapie oceny oferty - poprzez ocenę czy materiały lub urządzenia są o takich samych parametrach lub zbliżonych do tych, jakie zostały określone w SIWZ, a są oznaczone innym znakiem towarowym, patentem lub pochodzeniem. W przypadku zaoferowania materiałów równoważnych Wykonawca zobowiązany jest zaznaczyć to w ofercie. W przypadku braku informacji w złożonej ofercie o zastosowaniu materiałów równoważnych, Zamawiający uzna, że Wykonawca wykona przedmiot zamówienia z materiałów wskazanych w dokumentacji przetargowej i na etapie realizacji nie przysługuje mu prawo zastosowania rozwiązań równoważnych. Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków jednorazowego użytku według formularza cenowego stanowiącego załącznik do niniejszego wniosku. Zamówienie poniżej 144 tyś. euro.
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 34928480-6, 39224300-1, 39221130-7, 34927100-2
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT:
Waluta:
PLN
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach: 12
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia:
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
Cena | 100,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:Część nr:
| 5 | Nazwa:
| Dostawa materiałów do remontu sprzętu meblowego |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów do remontu sprzętu meblowego według formularza cenowego stanowiącego załącznik do niniejszego wniosku. W rubryce " Nazwa oferowanych artykułów zgodna z fakturowaniem na etapie dostaw" formularza szczegółowego należy podać taką nazwę oferowanych artykułów - jakie będą dostarczane w przypadku wyboru oferty jako najkorzystniejszej. Podana nazwa musi być tożsama z nazwą podaną w wystawianej fakturze podczas realizacji umowy. Nieskonkretyzowanie przedmiotu oferty - brak wskazania nazwy zaoferowanego artykułu - będzie traktowane jako brak możliwości weryfikacji oferty. Na podstawie art. 89 ust 1 kt.2 ustawy Prawo zamówień publicznych oferta, której treść nie odpowiada treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia zostanie odrzucona. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wykazał, iż przedmiot dostawy spełnia odpowiednio wymagania określone w formularzu cenowym. Zgodnie z dyspozycją art. 30 ust. 5 ustawy pzp do oferty sporządzonej w oparciu o formularz cenowy, należy dołączyć dokumenty potwierdzające, że oferowane artykuły (produkty równoważne) odpowiadają wymaganiom określonym przez Zamawiającego m.in..: np. opis zaoferowanego asortymentu równoważnego, porównanie parametrów oferowanego artykułu z artykułem podany przez zamawiającego jako przykładowy, foldery, katalogi i inne. UDOWODNIENIE RÓWNOWAŻNOŚCI LEŻY PO STRONIE WYKONAWCY. W przypadku gdy Wykonawca będzie oferował asortyment wskazany przez Zamawiającego w formularzu cenowym jako przykładowy, Wykonawca może pozostawić puste miejsce w kolumnie " Oferowany asortyment równoważny. Zamawiający wskazując w opisie przedmiotu zamówienia konkretny produkt lub oznaczenie konkretnego producenta, określił jedynie minimalne parametry jakościowe i/lub cechy użytkowe, które stanowią wyłącznie przykładowy wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia, mający na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań Zamawiającego w stosunku do określonego przedmiotu zamówienia. Pod pojęciem "minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe" Zamawiający rozumie wymagania dotyczące materiałów zawartych w ogólnie dostępnych źródłach, katalogach, stronach internetowych producentów. Zgodnie z art. 30 ust. 5 ustawy Pzp to Wykonawca musi wykazać, że zaproponowane rozwiązania są równoważne względem tych określonych w SIWZ, poprzez złożenie stosownych dokumentów, uwiarygodniających te materiały lub urządzenia. Zamawiający zweryfikuje zaproponowane rozwiązania równoważne: a) na etapie zadawania pytań przez Wykonawców, b) na etapie oceny oferty - poprzez ocenę czy materiały lub urządzenia są o takich samych parametrach lub zbliżonych do tych, jakie zostały określone w SIWZ, a są oznaczone innym znakiem towarowym, patentem lub pochodzeniem. W przypadku zaoferowania materiałów równoważnych Wykonawca zobowiązany jest zaznaczyć to w ofercie. W przypadku braku informacji w złożonej ofercie o zastosowaniu materiałów równoważnych, Zamawiający uzna, że Wykonawca wykona przedmiot zamówienia z materiałów wskazanych w dokumentacji przetargowej i na etapie realizacji nie przysługuje mu prawo zastosowania rozwiązań równoważnych. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów do remontu sprzętu meblowego według formularza cenowego stanowiącego załącznik do niniejszego wniosku. Zamówienie poniżej 144 tyś. euro.
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 19212500-0, 39114100-5
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT:
Waluta:
PLN
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach: 12
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia:
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
Cena | 100,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:Część nr:
| 6 | Nazwa:
| Dostawa materiałów foliowych |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów foliowych według formularza cenowego stanowiącego załącznik do niniejszego wniosku. W rubryce " Nazwa oferowanych artykułów zgodna z fakturowaniem na etapie dostaw" formularza szczegółowego należy podać taką nazwę oferowanych artykułów - jakie będą dostarczane w przypadku wyboru oferty jako najkorzystniejszej. Podana nazwa musi być tożsama z nazwą podaną w wystawianej fakturze podczas realizacji umowy. Nieskonkretyzowanie przedmiotu oferty - brak wskazania nazwy zaoferowanego artykułu - będzie traktowane jako brak możliwości weryfikacji oferty. Na podstawie art. 89 ust 1 kt.2 ustawy Prawo zamówień publicznych oferta, której treść nie odpowiada treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia zostanie odrzucona. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów foliowych według formularza cenowego stanowiącego załącznik do niniejszego wniosku. Zamówienie poniżej 144 tyś. euro.
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 44174000-0,
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT:
Waluta:
PLN
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach: 12
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia:
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
Cena | 100,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:Część nr:
| 7 | Nazwa:
| Dostawa narzędzi i elektronarzędzi |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi i elektronarzędzi według formularza cenowego stanowiącego załącznik do niniejszego wniosku. W rubryce " Nazwa oferowanych artykułów zgodna z fakturowaniem na etapie dostaw" formularza szczegółowego należy podać taką nazwę oferowanych artykułów - jakie będą dostarczane w przypadku wyboru oferty jako najkorzystniejszej. Podana nazwa musi być tożsama z nazwą podaną w wystawianej fakturze podczas realizacji umowy. Nieskonkretyzowanie przedmiotu oferty - brak wskazania nazwy zaoferowanego artykułu - będzie traktowane jako brak możliwości weryfikacji oferty. Na podstawie art. 89 ust 1 kt.2 ustawy Prawo zamówień publicznych oferta, której treść nie odpowiada treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia zostanie odrzucona. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wykazał, iż przedmiot dostawy spełnia odpowiednio wymagania określone w formularzu cenowym. Zgodnie z dyspozycją art. 30 ust. 5 ustawy pzp do oferty sporządzonej w oparciu o formularz cenowy, należy dołączyć dokumenty potwierdzające, że oferowane artykuły (produkty równoważne) odpowiadają wymaganiom określonym przez Zamawiającego m.in..: np. opis zaoferowanego asortymentu równoważnego, porównanie parametrów oferowanego artykułu z artykułem podany przez zamawiającego jako przykładowy, foldery, katalogi i inne. UDOWODNIENIE RÓWNOWAŻNOŚCI LEŻY PO STRONIE WYKONAWCY. W przypadku gdy Wykonawca będzie oferował asortyment wskazany przez Zamawiającego w formularzu cenowym jako przykładowy, Wykonawca może pozostawić puste miejsce w kolumnie " Oferowany asortyment równoważny. Zamawiający wskazując w opisie przedmiotu zamówienia konkretny produkt lub oznaczenie konkretnego producenta, określił jedynie minimalne parametry jakościowe i/lub cechy użytkowe, które stanowią wyłącznie przykładowy wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia, mający na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań Zamawiającego w stosunku do określonego przedmiotu zamówienia. Pod pojęciem "minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe" Zamawiający rozumie wymagania dotyczące materiałów zawartych w ogólnie dostępnych źródłach, katalogach, stronach internetowych producentów. Zgodnie z art. 30 ust. 5 ustawy Pzp to Wykonawca musi wykazać, że zaproponowane rozwiązania są równoważne względem tych określonych w SIWZ, poprzez złożenie stosownych dokumentów, uwiarygodniających te materiały lub urządzenia. Zamawiający zweryfikuje zaproponowane rozwiązania równoważne: a) na etapie zadawania pytań przez Wykonawców, b) na etapie oceny oferty - poprzez ocenę czy materiały lub urządzenia są o takich samych parametrach lub zbliżonych do tych, jakie zostały określone w SIWZ, a są oznaczone innym znakiem towarowym, patentem lub pochodzeniem. W przypadku zaoferowania materiałów równoważnych Wykonawca zobowiązany jest zaznaczyć to w ofercie. W przypadku braku informacji w złożonej ofercie o zastosowaniu materiałów równoważnych, Zamawiający uzna, że Wykonawca wykona przedmiot zamówienia z materiałów wskazanych w dokumentacji przetargowej i na etapie realizacji nie przysługuje mu prawo zastosowania rozwiązań równoważnych. Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi i elektronarzędzi według formularza cenowego stanowiącego załącznik do niniejszego wniosku. Zamówienie poniżej 144 tyś. euro.
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 31000000-6, 42652000-1
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT:
Waluta:
PLN
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach: 12
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia:
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
Cena | 100,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:Część nr:
| 8 | Nazwa:
| Dostawa materiałów stolarskich - pomocniczych |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów stolarskich - pomocniczych według formularza cenowego stanowiącego załącznik do niniejszego wniosku. W rubryce " Nazwa oferowanych artykułów zgodna z fakturowaniem na etapie dostaw" formularza szczegółowego należy podać taką nazwę oferowanych artykułów - jakie będą dostarczane w przypadku wyboru oferty jako najkorzystniejszej. Podana nazwa musi być tożsama z nazwą podaną w wystawianej fakturze podczas realizacji umowy. Nieskonkretyzowanie przedmiotu oferty - brak wskazania nazwy zaoferowanego artykułu - będzie traktowane jako brak możliwości weryfikacji oferty. Na podstawie art. 89 ust 1 kt.2 ustawy Prawo zamówień publicznych oferta, której treść nie odpowiada treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia zostanie odrzucona. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wykazał, iż przedmiot dostawy spełnia odpowiednio wymagania określone w formularzu cenowym. Zgodnie z dyspozycją art. 30 ust. 5 ustawy pzp do oferty sporządzonej w oparciu o formularz cenowy, należy dołączyć dokumenty potwierdzające, że oferowane artykuły (produkty równoważne) odpowiadają wymaganiom określonym przez Zamawiającego m.in..: np. opis zaoferowanego asortymentu równoważnego, porównanie parametrów oferowanego artykułu z artykułem podany przez zamawiającego jako przykładowy, foldery, katalogi i inne. UDOWODNIENIE RÓWNOWAŻNOŚCI LEŻY PO STRONIE WYKONAWCY. W przypadku gdy Wykonawca będzie oferował asortyment wskazany przez Zamawiającego w formularzu cenowym jako przykładowy, Wykonawca może pozostawić puste miejsce w kolumnie " Oferowany asortyment równoważny. Zamawiający wskazując w opisie przedmiotu zamówienia konkretny produkt lub oznaczenie konkretnego producenta, określił jedynie minimalne parametry jakościowe i/lub cechy użytkowe, które stanowią wyłącznie przykładowy wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia, mający na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań Zamawiającego w stosunku do określonego przedmiotu zamówienia. Pod pojęciem "minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe" Zamawiający rozumie wymagania dotyczące materiałów zawartych w ogólnie dostępnych źródłach, katalogach, stronach internetowych producentów. Zgodnie z art. 30 ust. 5 ustawy Pzp to Wykonawca musi wykazać, że zaproponowane rozwiązania są równoważne względem tych określonych w SIWZ, poprzez złożenie stosownych dokumentów, uwiarygodniających te materiały lub urządzenia. Zamawiający zweryfikuje zaproponowane rozwiązania równoważne: a) na etapie zadawania pytań przez Wykonawców, b) na etapie oceny oferty - poprzez ocenę czy materiały lub urządzenia są o takich samych parametrach lub zbliżonych do tych, jakie zostały określone w SIWZ, a są oznaczone innym znakiem towarowym, patentem lub pochodzeniem. W przypadku zaoferowania materiałów równoważnych Wykonawca zobowiązany jest zaznaczyć to w ofercie. W przypadku braku informacji w złożonej ofercie o zastosowaniu materiałów równoważnych, Zamawiający uzna, że Wykonawca wykona przedmiot zamówienia z materiałów wskazanych w dokumentacji przetargowej i na etapie realizacji nie przysługuje mu prawo zastosowania rozwiązań równoważnych. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów stolarskich - pomocniczych według formularza cenowego stanowiącego załącznik do niniejszego wniosku. Zamówienie poniżej 144 tyś. euro.
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 45422100-2, 44192200-4, 44500000-5
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT:
Waluta:
PLN
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach: 12
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia:
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
Cena | 100,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:Część nr:
| 9 | Nazwa:
| Dostawa materiałów techniczno - budowlanych - pomocniczych |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów techniczno - budowlanych - pomocniczych według formularza cenowego stanowiącego załącznik do niniejszego wniosku. W rubryce " Nazwa oferowanych artykułów zgodna z fakturowaniem na etapie dostaw" formularza szczegółowego należy podać taką nazwę oferowanych artykułów - jakie będą dostarczane w przypadku wyboru oferty jako najkorzystniejszej. Podana nazwa musi być tożsama z nazwą podaną w wystawianej fakturze podczas realizacji umowy. Nieskonkretyzowanie przedmiotu oferty - brak wskazania nazwy zaoferowanego artykułu - będzie traktowane jako brak możliwości weryfikacji oferty. Na podstawie art. 89 ust 1 kt.2 ustawy Prawo zamówień publicznych oferta, której treść nie odpowiada treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia zostanie odrzucona. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wykazał, iż przedmiot dostawy spełnia odpowiednio wymagania określone w formularzu cenowym. Zgodnie z dyspozycją art. 30 ust. 5 ustawy pzp do oferty sporządzonej w oparciu o formularz cenowy, należy dołączyć dokumenty potwierdzające, że oferowane artykuły (produkty równoważne) odpowiadają wymaganiom określonym przez Zamawiającego m.in..: np. opis zaoferowanego asortymentu równoważnego, porównanie parametrów oferowanego artykułu z artykułem podany przez zamawiającego jako przykładowy, foldery, katalogi i inne. UDOWODNIENIE RÓWNOWAŻNOŚCI LEŻY PO STRONIE WYKONAWCY. W przypadku gdy Wykonawca będzie oferował asortyment wskazany przez Zamawiającego w formularzu cenowym jako przykładowy, Wykonawca może pozostawić puste miejsce w kolumnie " Oferowany asortyment równoważny. Zamawiający wskazując w opisie przedmiotu zamówienia konkretny produkt lub oznaczenie konkretnego producenta, określił jedynie minimalne parametry jakościowe i/lub cechy użytkowe, które stanowią wyłącznie przykładowy wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia, mający na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań Zamawiającego w stosunku do określonego przedmiotu zamówienia. Pod pojęciem "minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe" Zamawiający rozumie wymagania dotyczące materiałów zawartych w ogólnie dostępnych źródłach, katalogach, stronach internetowych producentów. Zgodnie z art. 30 ust. 5 ustawy Pzp to Wykonawca musi wykazać, że zaproponowane rozwiązania są równoważne względem tych określonych w SIWZ, poprzez złożenie stosownych dokumentów, uwiarygodniających te materiały lub urządzenia. Zamawiający zweryfikuje zaproponowane rozwiązania równoważne: a) na etapie zadawania pytań przez Wykonawców, b) na etapie oceny oferty - poprzez ocenę czy materiały lub urządzenia są o takich samych parametrach lub zbliżonych do tych, jakie zostały określone w SIWZ, a są oznaczone innym znakiem towarowym, patentem lub pochodzeniem. W przypadku zaoferowania materiałów równoważnych Wykonawca zobowiązany jest zaznaczyć to w ofercie. W przypadku braku informacji w złożonej ofercie o zastosowaniu materiałów równoważnych, Zamawiający uzna, że Wykonawca wykona przedmiot zamówienia z materiałów wskazanych w dokumentacji przetargowej i na etapie realizacji nie przysługuje mu prawo zastosowania rozwiązań równoważnych. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów techniczno - budowlanych - pomocniczych według formularza cenowego stanowiącego załącznik do niniejszego wniosku. Zamówienie poniżej 144 tyś. euro.
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 44316400-2,
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT:
Waluta:
PLN
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach: 12
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia:
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
Cena | 100,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:Część nr:
| 10 | Nazwa:
| Dostawa materiałów elektrycznych |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów elektrycznych według formularza cenowego stanowiącego załącznik do niniejszego wniosku. W rubryce " Nazwa oferowanych artykułów zgodna z fakturowaniem na etapie dostaw" formularza szczegółowego należy podać taką nazwę oferowanych artykułów - jakie będą dostarczane w przypadku wyboru oferty jako najkorzystniejszej. Podana nazwa musi być tożsama z nazwą podaną w wystawianej fakturze podczas realizacji umowy. Nieskonkretyzowanie przedmiotu oferty - brak wskazania nazwy zaoferowanego artykułu - będzie traktowane jako brak możliwości weryfikacji oferty. Na podstawie art. 89 ust 1 kt.2 ustawy Prawo zamówień publicznych oferta, której treść nie odpowiada treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia zostanie odrzucona. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wykazał, iż przedmiot dostawy spełnia odpowiednio wymagania określone w formularzu cenowym. Zgodnie z dyspozycją art. 30 ust. 5 ustawy pzp do oferty sporządzonej w oparciu o formularz cenowy, należy dołączyć dokumenty potwierdzające, że oferowane artykuły (produkty równoważne) odpowiadają wymaganiom określonym przez Zamawiającego m.in..: np. opis zaoferowanego asortymentu równoważnego, porównanie parametrów oferowanego artykułu z artykułem podany przez zamawiającego jako przykładowy, foldery, katalogi i inne. UDOWODNIENIE RÓWNOWAŻNOŚCI LEŻY PO STRONIE WYKONAWCY. W przypadku gdy Wykonawca będzie oferował asortyment wskazany przez Zamawiającego w formularzu cenowym jako przykładowy, Wykonawca może pozostawić puste miejsce w kolumnie " Oferowany asortyment równoważny. Zamawiający wskazując w opisie przedmiotu zamówienia konkretny produkt lub oznaczenie konkretnego producenta, określił jedynie minimalne parametry jakościowe i/lub cechy użytkowe, które stanowią wyłącznie przykładowy wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia, mający na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań Zamawiającego w stosunku do określonego przedmiotu zamówienia. Pod pojęciem "minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe" Zamawiający rozumie wymagania dotyczące materiałów zawartych w ogólnie dostępnych źródłach, katalogach, stronach internetowych producentów. Zgodnie z art. 30 ust. 5 ustawy Pzp to Wykonawca musi wykazać, że zaproponowane rozwiązania są równoważne względem tych określonych w SIWZ, poprzez złożenie stosownych dokumentów, uwiarygodniających te materiały lub urządzenia. Zamawiający zweryfikuje zaproponowane rozwiązania równoważne: a) na etapie zadawania pytań przez Wykonawców, b) na etapie oceny oferty - poprzez ocenę czy materiały lub urządzenia są o takich samych parametrach lub zbliżonych do tych, jakie zostały określone w SIWZ, a są oznaczone innym znakiem towarowym, patentem lub pochodzeniem. W przypadku zaoferowania materiałów równoważnych Wykonawca zobowiązany jest zaznaczyć to w ofercie. W przypadku braku informacji w złożonej ofercie o zastosowaniu materiałów równoważnych, Zamawiający uzna, że Wykonawca wykona przedmiot zamówienia z materiałów wskazanych w dokumentacji przetargowej i na etapie realizacji nie przysługuje mu prawo zastosowania rozwiązań równoważnych. Przedmiot zamówienia wg. formularza cenowego. Zamówienie poniżej kwoty 144 000 euro.
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 31000000-6, 31430000-9, 31221000-1, 31500000-1
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT:
Waluta:
PLN
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach: 12
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia:
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
Cena | 100,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE: