Opracowanie i przetestowanie koncepcji walidacji efektów wcześniejszego uczenia się oraz analiza możliwość wdrożenia opracowanych rozwiązań w szkołach wyższych w Polsce. Znak sprawy: IBE/91/M/2014
Opis przedmiotu przetargu: W związku z wejściem w życie Ustawy o zmianie ustawy - Prawo o szkolnictwie wyższym oraz niektórych innych ustaw , w której określono ramy dla prowadzenia przez uczelnie potwierdzania efektów uczenia się uzyskanych poza systemem studiów, przy jednoczesnym niewielkim doświadczeniu szkół wyższych w Polsce w tym zakresie, konieczne jest wypracowywanie przez uczelnie konkretnych rozwiązań, mogących stanowić dobrą praktykę i punkt odniesienia dla całego systemu szkolnictwa wyższego w Polsce Celem zamawianej usługi jest opracowanie i przetestowanie w wybranej szkole wyższej kompleksowej koncepcji walidacji efektów wcześniejszego uczenia się oraz analiza możliwości wdrażania opracowanych rozwiązań w szkołach wyższych w Polsce. Zamówienie obejmuje aspekt analityczny, koncepcyjny oraz pilotaż wdrożenia: 1.2.1. Aspekt analityczny obejmuje: a) analizę problematyki walidacji wcześniejszego uczenia się w szkolnictwie wyższym na świecie, w szczególności w Europie, ze wskazaniem możliwych podejść i rozwiązań w oparciu o systematyczną analizę źródeł; b) pogłębioną analizę min. trzech przypadków z różnych krajów dotyczących walidowania wcześniejszego uczenia się w konkretnej szkole wyższej lub w danym systemie szkolnictwa wyższego; c) analizę kontekstu prawnego, instytucjonalnego oraz społeczno-kulturowego możliwości wdrażania rozwiązań w tej dziedzinie w szkolnictwie wyższym w Polsce, uwzględniającą wnioski płynące z pilotażu wdrożenia koncepcji. 1.2.2. Aspekt koncepcyjny obejmuje: Wypracowanie kompleksowej koncepcji walidowania efektów wcześniejszego uczenia się w szkolnictwie wyższym, która będzie przedmiotem pilotażowego wdrożenia. 1.2.3. Aspekt wdrożeniowy obejmuje: Przeprowadzenie pilotażu wdrożenia opracowanej koncepcji na przynajmniej pięciu osobach, uwzględniającej przeszkolenie minimum 10 osób zaangażowanych w prowadzenie procesu (dalej: praktyków walidacyjnych). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 7 do niniejszego SIWZ.
Warszawa: Opracowanie i przetestowanie koncepcji walidacji efektów wcześniejszego uczenia się oraz analiza możliwość wdrożenia opracowanych rozwiązań w szkołach wyższych w Polsce. Znak sprawy: IBE/91/M/2014
Numer ogłoszenia: 238917 - 2014; data zamieszczenia: 17.11.2014
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - usługi
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
Instytut Badań Edukacyjnych , ul. Górczewska 8, 01-180 Warszawa, woj. mazowieckie, tel. 22 241 71 00, faks 22 241 71 11.
Adres strony internetowej zamawiającego:
www.ibe.edu.pl
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Podmiot prawa publicznego.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Opracowanie i przetestowanie koncepcji walidacji efektów wcześniejszego uczenia się oraz analiza możliwość wdrożenia opracowanych rozwiązań w szkołach wyższych w Polsce. Znak sprawy: IBE/91/M/2014.
II.1.2) Rodzaj zamówienia:
usługi.
II.1.4) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:
W związku z wejściem w życie Ustawy o zmianie ustawy - Prawo o szkolnictwie wyższym oraz niektórych innych ustaw , w której określono ramy dla prowadzenia przez uczelnie potwierdzania efektów uczenia się uzyskanych poza systemem studiów, przy jednoczesnym niewielkim doświadczeniu szkół wyższych w Polsce w tym zakresie, konieczne jest wypracowywanie przez uczelnie konkretnych rozwiązań, mogących stanowić dobrą praktykę i punkt odniesienia dla całego systemu szkolnictwa wyższego w Polsce Celem zamawianej usługi jest opracowanie i przetestowanie w wybranej szkole wyższej kompleksowej koncepcji walidacji efektów wcześniejszego uczenia się oraz analiza możliwości wdrażania opracowanych rozwiązań w szkołach wyższych w Polsce. Zamówienie obejmuje aspekt analityczny, koncepcyjny oraz pilotaż wdrożenia: 1.2.1. Aspekt analityczny obejmuje: a) analizę problematyki walidacji wcześniejszego uczenia się w szkolnictwie wyższym na świecie, w szczególności w Europie, ze wskazaniem możliwych podejść i rozwiązań w oparciu o systematyczną analizę źródeł; b) pogłębioną analizę min. trzech przypadków z różnych krajów dotyczących walidowania wcześniejszego uczenia się w konkretnej szkole wyższej lub w danym systemie szkolnictwa wyższego; c) analizę kontekstu prawnego, instytucjonalnego oraz społeczno-kulturowego możliwości wdrażania rozwiązań w tej dziedzinie w szkolnictwie wyższym w Polsce, uwzględniającą wnioski płynące z pilotażu wdrożenia koncepcji. 1.2.2. Aspekt koncepcyjny obejmuje: Wypracowanie kompleksowej koncepcji walidowania efektów wcześniejszego uczenia się w szkolnictwie wyższym, która będzie przedmiotem pilotażowego wdrożenia. 1.2.3. Aspekt wdrożeniowy obejmuje: Przeprowadzenie pilotażu wdrożenia opracowanej koncepcji na przynajmniej pięciu osobach, uwzględniającej przeszkolenie minimum 10 osób zaangażowanych w prowadzenie procesu (dalej: praktyków walidacyjnych). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 7 do niniejszego SIWZ..
II.1.6) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
79.31.50.00-5, 92.31.22.10-6.
II.1.7) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej:
nie.
II.1.8) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej:
nie.
II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA:
Zakończenie: 30.06.2015.
SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM
III.1) WADIUM
Informacja na temat wadium:
1. Zamawiający wymaga wniesienia wadium w wysokości 5 000,00 zł (słownie: pięć tysięcy zł) przed upływem terminu składania ofert określonego w niniejszej SIWZ. 2. Wadium może być wnoszone w jednej lub w kilku następujących formach: 1) pieniądzu; 2) poręczeniach bankowych lub poręczeniach spółdzielczej kasy oszczędnościowo-kredytowej, z tym że poręczenie kasy jest zawsze poręczeniem pieniężnym; 3) gwarancjach bankowych; 4) gwarancjach ubezpieczeniowych; 5) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz.U. z 2007 r. Nr 42, poz. 275) 3. Wadium wnoszone w pieniądzu należy wpłacić na rachunek bankowy nr 18 1500 1012 1210 1000 1077 0000 z dopiskiem - Walidacja efektów wcześniejszego uczenia się -. 4. Skuteczne wniesienie wadium w pieniądzu następuje z chwilą wpływu środków pieniężnych na rachunek bankowy, o którym mowa w ust. 3, przed upływem terminu składania ofert. 5. Wadium wnoszone w formach określonych w ust. 2 pkt 2-5, musi być złożone w oryginale i musi zawierać zobowiązanie gwaranta lub poręczyciela z tytułu wystąpienia zdarzeń, o których mowa w art. 46 ust. 4a i 5 ustawy Prawo zamówień publicznych.
III.2) ZALICZKI
przewiduje się udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia
III.3) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ OPIS SPOSOBU DOKONYWANIA OCENY SPEŁNIANIA TYCH WARUNKÓW
III. 3.1) Uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuZamawiający nie ma szczególnych wymagań w tym zakresie. Ocena spełnienia tego warunku odbędzie się na podstawie Oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu (załącznik 1 do SIWZ).
III.3.2) Wiedza i doświadczenie
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuZamawiający nie ma szczególnych wymagań w tym zakresie. Ocena spełnienia tego warunku odbędzie się na podstawie Oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu (załącznik 1 do SIWZ).
III.3.3) Potencjał techniczny
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuZamawiający nie ma szczególnych wymagań w tym zakresie. Ocena spełnienia tego warunku odbędzie się na podstawie Oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu (załącznik 1 do SIWZ).
III.3.4) Osoby zdolne do wykonania zamówienia
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku3) dysponowania odpowiednim potencjałem technicznym oraz osobami zdolnymi do wykonania zamówienia, tj co najmniej czterema osobami zdolnymi do wykonania usługi (zespołem eksperckim): a) Lider zespołu musi spełniać następujące warunki: - posiadać co najmniej stopień doktora nauk społecznych lub humanistycznych; - posiadać doświadczenie w zarządzaniu zespołami ekspercko-badawczymi, za wystarczające doświadczenie Zamawiający uzna kierowanie lub koordynację co najmniej dwóch projektów badawczych dotyczących szkolnictwa wyższego w ciągu ostatnich pięciu lat; - wykazać bardzo dobrą znajomość problematyki walidacji efektów uczenia się ze szczególnym uwzględnieniem RPL (Recognition of Prior Learning), zagadnienia LLL (Life Long Learning), Ram Kwalifikacji i Procesu Bolońskiego, w tym znajomość aktów prawnych europejskich i polskich, zasad i praktyki ich wdrażania w uczelniach, za wystarczające kwalifikacje Zamawiający uzna autorstwo lub współautorstwo co najmniej jednej publikacji lub raportu z badań dotyczących jednego z powyższych tematów; b) Pozostali członkowie zespołu, w liczbie co najmniej 3 osób, w tym co najmniej jednej ze stopniem doktora, łącznie muszą spełniać następujące warunki: 1) znać proces kształtowania oferty edukacyjnej uczelni, w szczególności poprzez udział w opracowywaniu lub ewaluowaniu programów kształcenia lub zapewnianiu jakości kształcenia, 2) znać problematykę uczenia się przez całe życie w kontekście szkolnictwa wyższego, w szczególności udokumentowaną publikacjami w tematyce kształtowania polityki i modelu szkolnictwa wyższego wobec wyzwań związanych z uczeniem się przez całe życie, 3) mieć wiedzę na temat Procesu Bolońskiego i doświadczenie z wdrażania jego narzędzi w systemie szkolnictwa wyższego w Polsce (zwłaszcza systemu ECTS i orientacji na efekty kształcenia), w szczególności wynikającą z pełnienia funkcji eksperta bolońskiego lub udziału w pracach związanych z dostosowywaniem kształcenia akademickiego do wymagań Systemu Bolońskiego, 4) Znać problematykę Krajowych Ram Kwalifikacji dla szkolnictwa wyższego, w szczególności wynikającą z udziału w pracach związanych z tworzeniem modelu KRK dla szkolnictwa wyższego lub jego wdrażania na uczelniach, 5) mieć wiedzę i/lub doświadczenie w zakresie działalności rekrutacyjnej w szkole wyższej, w szczególności wynikającą z udziału w planowaniu, prowadzeniu lub ewaluacji procesów rekrutacyjnych na uczelni, 6) mieć wiedzę i doświadczenie w zakresie doradztwa edukacyjnego lub zawodowego, w szczególności wynikającą z prowadzenia doradztwa i/lub organizacji kształcenia doradców oraz udokumentowaną publikacjami nt. doradztwa w kontekście uczenia się przez całe życie,
III.3.5) Sytuacja ekonomiczna i finansowa
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuZamawiający nie ma szczególnych wymagań w tym zakresie. Ocena spełnienia tego warunku odbędzie się na podstawie Oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu (załącznik 1 do SIWZ).
III.4) INFORMACJA O OŚWIADCZENIACH LUB DOKUMENTACH, JAKIE MAJĄ DOSTARCZYĆ WYKONAWCY W CELU POTWIERDZENIA SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ NIEPODLEGANIA WYKLUCZENIU NA PODSTAWIE ART. 24 UST. 1 USTAWY
III.4.1) W zakresie wykazania spełniania przez wykonawcę warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy, oprócz oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu należy przedłożyć:
- wykaz osób, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności, oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami;
III.4.2) W zakresie potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy, należy przedłożyć:
- oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia;
- aktualny odpis z właściwego rejestru lub z centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;
III.4.3) Dokumenty podmiotów zagranicznych
Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, przedkłada:
III.4.3.1) dokument wystawiony w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania potwierdzający, że:
- nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości - wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia:
przetarg nieograniczony.
IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT
IV.2.1) Kryteria oceny ofert:
cena oraz inne kryteria związane z przedmiotem zamówienia:
- 1 - Cena - 50
- 2 - Lista źródeł - 10
- 3 - Wstępna koncepcja walidacji efektów uczenia się w szkole wyższej - 30
- 4 - Kraje wybrane do analizy - 10
IV.3) ZMIANA UMOWY
przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy:
Dopuszczalne zmiany postanowień umowy oraz określenie warunków zmian
Zamawiający dopuszcza możliwość zmian treści zawartej umowy w następujących okolicznościach: 1. nastąpi zmiana powszechnie obowiązujących przepisów prawa w zakresie mającym wpływ na realizację przedmiotu zamówienia, w szczególności w zakresie wysokości stawki podatku od towarów i usług VAT; 2. nastąpi zmiana osoby kierującej realizacją zamówienia w związku z wnioskiem Zamawiającego. W takim przypadku istnieje możliwość wydłużenia terminu realizacji zamówienia do 3 dni roboczych. 3. konieczność wprowadzenia zmian będzie następstwem zmian wprowadzonych w umowach pomiędzy Zamawiającym a inną niż Wykonawca stroną, w tym instytucjami nadzorującymi wdrażanie Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, w ramach którego realizowane jest zamówienie; 4. konieczność wprowadzenia zmian będzie następstwem zmian wytycznych dotyczących Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki lub wytycznych i zaleceń Instytucji Zarządzającej lub Instytucji Pośredniczącej I i II stopnia, w szczególności w zakresie sprawozdawczości.
IV.4) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
IV.4.1)
Adres strony internetowej, na której jest dostępna specyfikacja istotnych warunków zamówienia:
Http://bip.ibe.edu.pl/index.php/zamowienia-publiczne
Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem:
Instytut Badań Edukacyjnych ul. Górczewska 8 01-180 Warszawa.
IV.4.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert:
27.11.2014 godzina 12:00, miejsce: Instytut Badań Edukacyjnych ul. Górczewska 8 01-180 Warszawa.
IV.4.5) Termin związania ofertą:
okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).
IV.4.16) Informacje dodatkowe, w tym dotyczące finansowania projektu/programu ze środków Unii Europejskiej:
Badanie jest realizowane w ramach projektu systemowego pn. >Budowa krajowego systemu kwalifikacji - pilotażowe wdrożenie krajowego rejestru kwalifikacji oraz kampania informacyjna dot. jego funkcjonowania< współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet III: Wysoka jakość systemu oświaty..
IV.4.17) Czy przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia:
nie
Numer ogłoszenia: 386246 - 2014; data zamieszczenia: 25.11.2014
OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA
Ogłoszenie dotyczy:
Ogłoszenia o zamówieniu.
Informacje o zmienianym ogłoszeniu:
238917 - 2014 data 17.11.2014 r.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
Instytut Badań Edukacyjnych, ul. Górczewska 8, 01-180 Warszawa, woj. mazowieckie, tel. 22 241 71 00, fax. 22 241 71 11.
SEKCJA II: ZMIANY W OGŁOSZENIU
II.1) Tekst, który należy zmienić:
Miejsce, w którym znajduje się zmieniany tekst:
IV.4.4.
W ogłoszeniu jest:
Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert: 27.11.2014 godzina 12:00, miejsce: Instytut Badań Edukacyjnych ul. Górczewska 8 01-180 Warszawa..
W ogłoszeniu powinno być:
Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert: 01.12.2014 godzina 12:00, miejsce: Instytut Badań Edukacyjnych ul. Górczewska 8 01-180 Warszawa..
Warszawa: Opracowanie i przetestowanie koncepcji walidacji efektów wcześniejszego uczenia się oraz analiza możliwość wdrożenia opracowanych rozwiązań w szkołach wyższych w Polsce. Znak sprawy: IBE/91/M/2014
Numer ogłoszenia: 262139 - 2014; data zamieszczenia: 19.12.2014
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak, numer ogłoszenia w BZP: 238917 - 2014r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia:
tak.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
Instytut Badań Edukacyjnych, ul. Górczewska 8, 01-180 Warszawa, woj. mazowieckie, tel. 22 241 71 00, faks 22 241 71 11.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Podmiot prawa publicznego.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Opracowanie i przetestowanie koncepcji walidacji efektów wcześniejszego uczenia się oraz analiza możliwość wdrożenia opracowanych rozwiązań w szkołach wyższych w Polsce. Znak sprawy: IBE/91/M/2014.
II.2) Rodzaj zamówienia:
Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia:
W związku z wejściem w życie Ustawy o zmianie ustawy - Prawo o szkolnictwie wyższym oraz niektórych innych ustaw , w której określono ramy dla prowadzenia przez uczelnie potwierdzania efektów uczenia się uzyskanych poza systemem studiów, przy jednoczesnym niewielkim doświadczeniu szkół wyższych w Polsce w tym zakresie, konieczne jest wypracowywanie przez uczelnie konkretnych rozwiązań, mogących stanowić dobrą praktykę i punkt odniesienia dla całego systemu szkolnictwa wyższego w Polsce Celem zamawianej usługi jest opracowanie i przetestowanie w wybranej szkole wyższej kompleksowej koncepcji walidacji efektów wcześniejszego uczenia się oraz analiza możliwości wdrażania opracowanych rozwiązań w szkołach wyższych w Polsce. Zamówienie obejmuje aspekt analityczny, koncepcyjny oraz pilotaż wdrożenia: 1.2.1. Aspekt analityczny obejmuje: a) analizę problematyki walidacji wcześniejszego uczenia się w szkolnictwie wyższym na świecie, w szczególności w Europie, ze wskazaniem możliwych podejść i rozwiązań w oparciu o systematyczną analizę źródeł; b) pogłębioną analizę min. trzech przypadków z różnych krajów dotyczących walidowania wcześniejszego uczenia się w konkretnej szkole wyższej lub w danym systemie szkolnictwa wyższego; c) analizę kontekstu prawnego, instytucjonalnego oraz społeczno-kulturowego możliwości wdrażania rozwiązań w tej dziedzinie w szkolnictwie wyższym w Polsce, uwzględniającą wnioski płynące z pilotażu wdrożenia koncepcji. 1.2.2. Aspekt koncepcyjny obejmuje: Wypracowanie kompleksowej koncepcji walidowania efektów wcześniejszego uczenia się w szkolnictwie wyższym, która będzie przedmiotem pilotażowego wdrożenia. 1.2.3. Aspekt wdrożeniowy obejmuje: Przeprowadzenie pilotażu wdrożenia opracowanej koncepcji na przynajmniej pięciu osobach, uwzględniającej przeszkolenie minimum 10 osób zaangażowanych w prowadzenie procesu (dalej: praktyków walidacyjnych). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 7 do niniejszego SIWZ.. II.1.6).
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
79.31.50.00-5, 92.31.22.10-6.
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej:
tak, projekt/program: Badanie jest realizowane w ramach projektu systemowego pn. >Budowa krajowego systemu kwalifikacji - pilotażowe wdrożenie krajowego rejestru kwalifikacji oraz kampania informacyjna dot. jego funkcjonowania< współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet III: Wysoka jakość systemu oświaty.
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
19.12.2014.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
4.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
1.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Instytut Nauk Społeczno- Ekonomicznych, sp. z o.o., s.k., {Dane ukryte}, 90-248 Łódź, kraj/woj. łódzkie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 204706,50 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty:
178000,00
Oferta z najniższą ceną:
124660,00
/ Oferta z najwyższą ceną:
398520,00
Waluta:
PLN.
Dane postępowania
ID postępowania BZP/TED: | 23891720140 |
---|---|
ID postępowania Zamawiającego: | |
Data publikacji zamówienia: | 2014-11-16 |
Rodzaj zamówienia: | usługi |
Tryb& postępowania [PN]: | Przetarg nieograniczony |
Czas na realizację: | 215 dni |
Wadium: | 1 ZŁ |
Szacowana wartość* | 33 PLN - 50 PLN |
Oferty uzupełniające: | NIE |
Oferty częściowe: | NIE |
Oferty wariantowe: | NIE |
Przewidywana licyctacja: | NIE |
Ilość części: | 1 |
Kryterium ceny: | 50% |
WWW ogłoszenia: | www.ibe.edu.pl |
Informacja dostępna pod: | Instytut Badań Edukacyjnych ul. Górczewska 8 01-180 Warszawa |
Okres związania ofertą: | 30 dni |
Kody CPV
79315000-5 | Usługi badań społecznych | |
92312210-6 | Usługi świadczone przez autorów |
Wyniki
Nazwa części | Wykonawca | Data udzielenia | Wartość |
---|---|---|---|
Opracowanie i przetestowanie koncepcji walidacji efektów wcześniejszego uczenia się oraz analiza możliwość wdrożenia opracowanych rozwiązań w szkołach wyższych w Polsce. Znak sprawy: IBE/91/M/2014 | Instytut Nauk Społeczno- Ekonomicznych, sp. z o.o., s.k. Łódź | 2014-12-19 | 178 000,00 |
Barometr Ryzyka NadużyćRaport końcowy na temat potencjalnego ryzyka nadużyć dla wskazanej części wyniku postępowania przetargowego. Data udzielenia: 2014-12-19 Dotyczy cześci nr: 1 Kody CPV: 793150005 923122106 Ilość podmiotów składających się na wykonawcę: 1 Kwota oferty w PLN: 178 000,00 zł Minimalna złożona oferta: 124 660,00 zł Ilość złożonych ofert: 4 Ilość ofert odrzuconych przez zamawiającego: 1 Minimalna złożona oferta: 124 660,00 zł Maksymalna złożona oferta: 398 520,00 zł |