Wynik przetargu

Adres: ul. Szczawieńska 2, 58-310 Szczawno-Zdrój, woj. dolnośląskie
Dane kontaktowe: email: malgorzata.petela@darr.pl
tel: 074 64 80 400
fax: 074 64 80 417
Dane zamówienia
ID ogłoszenia wyniku: 16970420100 Data Udzielenia: 2010-06-16
Rodzaj zamówienia: usługi
Tryb postępowania [WR]: Zamówienia z wolnej ręki
Kody CPV
79410000-1 Usługi doradcze w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania
Wyniki
Nazwa części Wykonawca Wartość
Udzielenia indywidualnego doradztwa - Coaching psychologiczny. Jotconsult Jarosław Rubin
Wrocław
15 000,00
1,00
Barometr Ryzyka Nadużyć

Raport końcowy na temat potencjalnego ryzyka nadużyć dla wskazanej części wyniku postępowania przetargowego.


Kliknij we wskaźnik by poznać szczegóły

Dane ogłoszenia o wyniku:
Data udzielenia:
2010-06-16
Dotyczy cześci nr:
1
Kody CPV:
794100001
Ilość podmiotów składających się na wykonawcę:
1
Kwota oferty w PLN:
15 000,00 zł
Minimalna złożona oferta:
15 000,00 zł
Ilość złożonych ofert:
1
Ilość ofert odrzuconych przez zamawiającego:
0
Minimalna złożona oferta:
15 000,00 zł
Maksymalna złożona oferta:
15 000,00 zł
TREŚĆ OGŁOSZENIA


Szczawno-Zdrój: Udzielenia indywidualnego doradztwa - Coaching psychologiczny.


Numer ogłoszenia: 169704 - 2010; data zamieszczenia: 16.06.2010

OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi


Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.


Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.


Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
nie.


Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia:
nie.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY


I. 1) NAZWA I ADRES:
Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., ul. Szczawieńska 2, 58-310 Szczawno-Zdrój, woj. dolnośląskie, tel. 074 64 80 400, faks 074 64 80 417.


I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Podmiot prawa publicznego.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA


II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Udzielenia indywidualnego doradztwa - Coaching psychologiczny..


II.2) Rodzaj zamówienia:
Usługi.


II.3) Określenie przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest usługa edukacyjna, szkoleniowa o charakterze zindywidualizowanym (Udzielenia indywidualnego doradztwa - Coaching psychologiczny) której zakres w zależności od potrzeb uczestnika projektu obejmować może: - podniesienie poziomu samooceny i motywacji, - wyposażenie w umiejętności (predyspozycje psychiczne) w zakresie prowadzenia własnej działalności gospodarczej, - określenie predyspozycji zawodowych, podniesienie wiedzy i umiejętności w zakresie swobodnego poruszania się po rynku pracy- indywidualne doradztwo zawodowe, - zmiana, uzupełnienie lub podniesienie kwalifikacji zawodowych, zwiększających szanse na samodzielne prowadzenie działalności gospodarczej, - wzmocnienie potencjału osób, które założyły własną działalność gospodarczą - wyposażenie przyszłych przedsiębiorców w wiedzę oraz umiejętności niezbędne do przeprowadzenia procesu zmiany profilu działalności i adaptowania w zmieniającym środowisku. Każdorazowo miejscem realizacji zamówienia będzie miejsce wskazane przez uczestnika projektu Akademicki Przedsiębiorca. Z uwagi na bardzo specyficzny, indywidualny charakter usługi - coaching psychologiczny - usługa winna być wykonywana w miejscu wskazanym przez uczestnika projektu jako najkorzystniejsze z punktu wiedzenia jego rozwoju osobistego. Miejscem realizacji usługi może być siedziba Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., siedziba Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu, przychodnia psychologiczna lub inne miejsce wskazane przez uczestnika projektu. Udzielenie indywidualnego doradztwa - Coaching psychologiczny w wymiarze: - 6 godzin zegarowych na osobę. Wykonawca zobowiązany jest do przeprowadzenia indywidualnego coachingu dla grupy maksymalnie 10 osób. Decyzję o ilości osób objętych wsparciem (coaching psychologiczny) podejmie Zamawiający w oparciu o analizę biznes planów uczestników projektu Akademicki Przedsiębiorca oraz w oparciu o analizę indywidualnych potrzeb uczestników projektu i doświadczenia zawodowego Wykonawcy. Wykonawca deklaruje gotowość udzielenia wsparcia dla maksymalnej liczby 10 osób..


II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
79.41.00.00-1.

SEKCJA III: PROCEDURA


III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
Zamówienie z wolnej ręki


III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE


  • Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej:
    tak, projekt/program: Projekt Akademicki Przedsiębiorca realizowany przez Zamawiającego na podstawie umowy nr UDA-POKL.08.02.01-02-004-09/00 współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramah Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Priorytet VIII Regionalne kadry gospodarki, Działanie 8.2. Transfer wiedzy, Poddziałanie 8.2.1 Wsparcie dla współpracy sfery nauki i przedsiębiorczości..

SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA


IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
09.06.2010.


IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
1.


IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
0.


IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Jotconsult Jarosław Rubin, ul. Piłata 12/2, 51-605 Wrocław, kraj/woj. dolnośląskie.


IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 12295,08 PLN.


IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ


  • Cena wybranej oferty:
    15000,00


  • Oferta z najniższą ceną:
    15000,00
    / Oferta z najwyższą ceną:
    15000,00


  • Waluta:
    PLN.

ZAŁĄCZNIK I


Uzasadnienie udzielenia zamówienia w trybie negocjacji bez ogłoszenia, zamówienia z wolnej ręki albo zapytania o cenę


  • 1. Podstawa prawna

    Postępowanie prowadzone jest w trybie zamówienie z wolnej ręki na podstawie art. 5 ust.1a, pkt 4 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. - Prawo zamówień publicznych.


  • 2. Uzasadnienia wyboru trybu

    Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami.

    Zgodnie z powołaną wyżej przesłanką Zamawiający może wszcząć postępowanie w trybie zamówienia z wolnej ręki także w innych uzasadnionych przypadkach niż określone odpowiednio w art. 62 ust. 1 lub art. 67 ust. 1, w szczególności jeżeli zastosowanie innego trybu mogłoby skutkować co najmniej jedną z następujących okoliczności: naruszeniem zasad celowego, oszczędnego i efektywnego dokonywania wydatków, naruszeniem zasad dokonywania wydatków w wysokościach i terminach wynikających z wcześniej zaciągniętych zobowiązań, poniesieniem straty w mieniu publicznym lub uniemożliwieniem terminowej realizacji zadań. W przedmiotowym postępowaniu zachodzi przesłanka terminowości. Zastosowanie procedury otwartej spowoduje bowiem przesunięcie terminu realizacji całego projektu - nakładanie się terminów relazacji kolejnej rundy szkoleń, coachingu i forów podsumowujących każdą z rund szkoleń. Pomimo posiadania przez zespół projektowy wstępnego harmonogramu działań uwzględniającego proces weryfikacji biznes planów, wyboru 10 najlepszych prac, udzielenia ich autorom coachingu (psychologicznego i biznesowego) i organizacji forum, ostateczny terminarz coachingu oraz jego zakres można było określić dopiero w momencie uzyskania biznes planów od uczestników projektu. Coaching psychologiczny jest usługą bardzo specyficzną którą planuje się w oparciu o indywidualne potrzeby odbiorców. Nie można wybrać wykonawcę usługi nie znając indywidualnych potrzeb każdej z osób objętych wsparciem. Ponadto wybór wykonawcy w drodze przetargowej jest możliwy jedynie w momencie określenia ilości osób potencjalnie objętych wsparciem. Cena i termin realizacji usługi przez wykonawcę uzależniona jest w głównej mierze od ilości osób objętych wsparciem - specyfika projektu jest jednak taka, iż osoby objęte wsparciem (coaching) wybierane są w drodze konkursowej. Ten tryb uniemożliwia jednak określenie ostatecznej liczby beneficjentów - w przyjętym trybie zachodzi bowiem możliwość zaistnienia sytuacji w której złożonych zostanie mniejsza liczba biznes planów, sytuacja w której mniejsza ilość biznes planów zostanie oceniona w sposób uprawniający jego autora do objęcia dalszym wsparciem w tym coachingu lub iż mniejsza ilość osób zdecyduje się zaprezentować podczas konferencji kończącej. Sytuacja taka miała miejsce w przypadku projektu Akademicki Przedsiębiorca. W pierwszym wyznaczonym terminie (07 Maja 2010) jedynie 2 uczestników szkoleń przygotowało swoje BiznesPlany. Spowodowało to wydłużenie procesu naboru Biznes Planów i skrócenie czasu przeznaczonego na coaching. Nabór BiznesPlanów został zamknięty w dniu 14 czerwca 2010 o godzinie 09:00. Zakładając czas jaki pochłonęłaby procedura otwarta Zamawiający nie posiadałby możliwości zorganizowania dalszego wsparcia dla beneficjentów w terminie.