Budowa Przedszkola Miejskiego na osiedlu Międzytorze w Płocku
Opis przedmiotu przetargu: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie budynku przedszkola miejskiego w zakresie obejmującym m.in.: roboty wykończeniowe, infrastrukturę techniczną, zagospodarowanie terenu, a w tym: wewnętrzną drogę pożarową z parkingami, zjazd, chodniki, ogrodzenie, miejsce do gromadzenia odpadów, urządzenia terenów zielonych wraz z wyposażeniem placów zabaw, budowę przyłączy instalacyjnych do sieci miejskich, wyposażenie obiektu zgodnie ze specyfikacją oraz uzyskanie wszystkich wymaganych dokumentów i decyzji niezbędnych dla uzyskania pozwolenia na użytkowanie wraz z jego uzyskaniem. Teren inwestycji zlokalizowany jest na osiedlu Międzytorze w Płocku na działkach o numerach ewidencyjnych nr 21/41, 21/42, 259, 21/14 przy ul. Lachmana (budynek przedszkola zlokalizowany jest na działce o numerze ewidencyjnym 21/42). Zaprojektowane przedszkole jest budynkiem dwukondygnacyjnym, niepodpiwniczonym. Konstrukcja żelbetowa wylewana w układzie płytowo-słupowym z żelbetowymi ścianami nośnymi. Posadowienie na ławach fundamentowych. Obiekt wyposażony w instalacje wewnętrzne: elektryczną, teletechniczną, gazową, wodno-kanalizacyjną, wentylacji mechanicznej oraz instalację c.o. i c.t. zasilaną z węzła cieplnego. Charakterystyczne parametry techniczne obiektu: Kubatura - 12 240,30 m3 Powierzchnia całkowita - 3 134,65 m2 Powierzchnia użytkowa - 2 210,57 m2 Wymiary kondygnacji naziemnej - 51,47 x 43,37 m Wysokość budynku - 8,70 m Zagospodarowanie terenu obejmuje m.in. wykonanie: zjazdu na teren działki, wewnętrznej drogi pożarowej wraz z parkingami, miejsca do gromadzenia odpadów, chodników, ogrodzenia i obiektów małej architektury w tym placów zabaw, urządzenie terenów zielonych wraz z nasadzeniami; wykonanie przyłączy: wodociągowego, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej.
Płock: Budowa Przedszkola Miejskiego na osiedlu Międzytorze w Płocku
Numer ogłoszenia: 322196 - 2014; data zamieszczenia: 29.09.2014
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - roboty budowlane
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
"Inwestycje Miejskie" Sp. z o.o. , ul. Bielska 9/11, 09-400 Płock, woj. mazowieckie, tel. 24 364 19 66, faks 24 364 19 60.
Adres strony internetowej zamawiającego:
www.inwestycjemiejskie.pl
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Inny: Spółka prawa handlowego.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Budowa Przedszkola Miejskiego na osiedlu Międzytorze w Płocku.
II.1.2) Rodzaj zamówienia:
roboty budowlane.
II.1.4) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie budynku przedszkola miejskiego w zakresie obejmującym m.in.: roboty wykończeniowe, infrastrukturę techniczną, zagospodarowanie terenu, a w tym: wewnętrzną drogę pożarową z parkingami, zjazd, chodniki, ogrodzenie, miejsce do gromadzenia odpadów, urządzenia terenów zielonych wraz z wyposażeniem placów zabaw, budowę przyłączy instalacyjnych do sieci miejskich, wyposażenie obiektu zgodnie ze specyfikacją oraz uzyskanie wszystkich wymaganych dokumentów i decyzji niezbędnych dla uzyskania pozwolenia na użytkowanie wraz z jego uzyskaniem. Teren inwestycji zlokalizowany jest na osiedlu Międzytorze w Płocku na działkach o numerach ewidencyjnych nr 21/41, 21/42, 259, 21/14 przy ul. Lachmana (budynek przedszkola zlokalizowany jest na działce o numerze ewidencyjnym 21/42). Zaprojektowane przedszkole jest budynkiem dwukondygnacyjnym, niepodpiwniczonym. Konstrukcja żelbetowa wylewana w układzie płytowo-słupowym z żelbetowymi ścianami nośnymi. Posadowienie na ławach fundamentowych. Obiekt wyposażony w instalacje wewnętrzne: elektryczną, teletechniczną, gazową, wodno-kanalizacyjną, wentylacji mechanicznej oraz instalację c.o. i c.t. zasilaną z węzła cieplnego. Charakterystyczne parametry techniczne obiektu: Kubatura - 12 240,30 m3 Powierzchnia całkowita - 3 134,65 m2 Powierzchnia użytkowa - 2 210,57 m2 Wymiary kondygnacji naziemnej - 51,47 x 43,37 m Wysokość budynku - 8,70 m Zagospodarowanie terenu obejmuje m.in. wykonanie: zjazdu na teren działki, wewnętrznej drogi pożarowej wraz z parkingami, miejsca do gromadzenia odpadów, chodników, ogrodzenia i obiektów małej architektury w tym placów zabaw, urządzenie terenów zielonych wraz z nasadzeniami; wykonanie przyłączy: wodociągowego, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej..
II.1.5) przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających:
Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówień uzupełniających- Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień uzupełniających na podstawie art 67 ust. 1 pkt 6 Ustawy PZP.
II.1.6) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
45.00.00.00-7.
II.1.7) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej:
nie.
II.1.8) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej:
nie.
II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA:
Okres w miesiącach: 14.
SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM
III.1) WADIUM
Informacja na temat wadium:
Zamawiający będzie wymagał wniesienia wadium w kwocie 150.000,00 zł (słownie: sto pięćdziesiąt tysięcy złotych 00/100). Wadium będzie wymagane od wykonawców na etapie składania ofert.
III.2) ZALICZKI
III.3) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ OPIS SPOSOBU DOKONYWANIA OCENY SPEŁNIANIA TYCH WARUNKÓW
III.3.2) Wiedza i doświadczenie
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuWykonawca zobowiązany jest wykazać, że wykonał w okresie ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie co najmniej 2 zamówienia polegające na wykonaniu obiektów użyteczności publicznej o powierzchni użytkowej nie mniejszej niż 1900 m2. Dopuszcza się przedstawienie dokumentów związanych z rozbudową istniejących obiektów z wyłączeniem nadbudowy obiektów istniejących, jeśli powierzchnia użytkowa rozbudowy wynosi minimum 1900 m2. Nie będą oceniane jako spełnienie wiedzy i doświadczenia dokumenty związane z budową, nadbudową, przebudową i modernizacją hal sportowych/ sal gimnastycznych i hal magazynowych.
III.3.4) Osoby zdolne do wykonania zamówienia
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuDla wykonania przedmiotu zamówienia Wykonawca winien dysponować na moment podpisania umowy osobami posiadającymi uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalnościach: - konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń - kierownik budowy, z minimum 5 letnim doświadczeniem na stanowisku kierownika budowy/kierownika robót, - instalacyjnej w zakresie instalacji i urządzeń cieplnych, gazowych, wentylacyjnych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń - kierownik robót instalacyjnych, - instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń - kierownik robót elektrycznych. W/w osoby muszą posiadać aktualne zaświadczenie o wpisie na listę członków Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa i ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.
III.3.5) Sytuacja ekonomiczna i finansowa
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuWykonawca musi wykazać, iż posiada środki finansowe lub zdolność kredytową na kwotę nie mniejszą niż 8 mln zł.
III.4) INFORMACJA O OŚWIADCZENIACH LUB DOKUMENTACH, JAKIE MAJĄ DOSTARCZYĆ WYKONAWCY W CELU POTWIERDZENIA SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ NIEPODLEGANIA WYKLUCZENIU NA PODSTAWIE ART. 24 UST. 1 USTAWY
III.4.1) W zakresie wykazania spełniania przez wykonawcę warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy, oprócz oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu należy przedłożyć:
- wykaz robót budowlanych wykonanych w okresie ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania ofert albo wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich rodzaju i wartości, daty i miejsca wykonania oraz z załączeniem dowodów dotyczących najważniejszych robót, określających, czy roboty te zostały wykonane w sposób należyty oraz wskazujących, czy zostały wykonane zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i prawidłowo ukończone;
- informację banku lub spółdzielczej kasy oszczędnościowo-kredytowej potwierdzającą wysokość posiadanych środków finansowych lub zdolność kredytową wykonawcy, wystawioną nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert albo składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia;
III.4.2) W zakresie potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy, należy przedłożyć:
- oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia;
- aktualny odpis z właściwego rejestru lub z centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;
- aktualne zaświadczenie właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzające, że wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków, lub zaświadczenie, że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu - wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;
- aktualne zaświadczenie właściwego oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzające, że wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia zdrowotne i społeczne, lub potwierdzenie, że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu - wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;
III.4.3) Dokumenty podmiotów zagranicznych
Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, przedkłada:
III.4.3.1) dokument wystawiony w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania potwierdzający, że:
- nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości - wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;
III.4.4) Dokumenty dotyczące przynależności do tej samej grupy kapitałowej
- lista podmiotów należących do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów albo informacji o tym, że nie należy do grupy kapitałowej;
III.6) INNE DOKUMENTY
Inne dokumenty niewymienione w pkt III.4) albo w pkt III.5)
- Wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu (wg Formularza wniosku). - Pełnomocnictwo osoby lub osób podpisujących wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, jeżeli nie wynika to bezpośrednio z załączonych dokumentów (należy jednak załączyć dokumenty, z których wynikać będzie ciągłość i prawidłowość udzielonych pełnomocnictw - odpisy z właściwego rejestru). Załączone do wniosku pełnomocnictwo winno być w formie oryginału lub kopii potwierdzonej notarialnie. - W przypadku złożenia wspólnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: Wykonawcy występujący wspólnie muszą upoważnić jednego spośród siebie jako przedstawiciela pozostałych - pełnomocnika do zaciągania zobowiązań i rozporządzania prawem w sprawach związanych z przedmiotem postępowania, a jego upoważnienie musi być udokumentowane pełnomocnictwem podpisanym przez pozostałych Wykonawców lub ich uprawnionych przedstawicieli w oryginale lub kopii potwierdzonej notarialnie. - Wykonawca może polegać na wiedzy i doświadczeniu, potencjale technicznym, osobach zdolnych do wykonania zamówienia lub zdolnościach finansowych innych podmiotów, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nimi stosunków. Wykonawca w takiej sytuacji zobowiązany jest udowodnić Zamawiającemu, iż będzie dysponował zasobami niezbędnymi do realizacji zamówienia, w szczególności przedstawiając w tym celu pisemne zobowiązanie takich podmiotów (oryginał lub kopia potwierdzona za zgodność z oryginałem przez notariusza) do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na okres korzystania z nich przy wykonywaniu zamówienia.(wg Załącznika Nr 5 do wniosku) - Oświadczenie o przynależności do grupy kapitałowej (wg Załącznik Nr 4 do wniosku). Jeżeli Wykonawca należy do grupy kapitałowej składa listę podmiotów należących do tej samej grupy
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia:
przetarg ograniczony.
IV.1.2) Przewidywana liczba wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do udziału w postępowaniu:
10.
Opis sposobu dokonywania wyboru wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do składania ofert, gdy liczba wykonawców spełniających warunki udziału w postępowaniu będzie większa niż określona w ogłoszeniu o zamówieniu
Jeżeli warunki minimalne udziału w postępowaniu spełni więcej niż 10 Wykonawców, Zamawiający zaprosi do składania ofert Wykonawców, którzy otrzymali najwyższe oceny spełniania tych warunków. Zamawiający stworzy listę rankingową Wykonawców, z której pierwszych dziesięciu Wykonawców zostanie zaproszonych do składania ofert. Pozycja Wykonawcy na liście będzie uzależniona od sumy punktów uzyskanych za wykazane roboty budowlane. Wykonawcy, którzy wykazali się wymaganą minimalną ilością wykonanych robót budowlanych potwierdzoną odpowiednimi dokumentami otrzymają 100 pkt. za każdą dodatkową wykazaną wykonaną robotę budowlaną polegającą na wybudowaniu obiektu użyteczności publicznej (z wyłączeniem hal sportowych/sal gimnastycznych i hal magazynowych) o powierzchni użytkowej nie mniejszej niż 1 900 m2 (z uwzględnieniem opisu uwarunkowań dotyczących rozbudowy, o których mowa w sekcji III.3.2) i potwierdzoną odpowiednim dokumentem Wykonawca otrzyma 10 pkt. W przypadku, gdy Wykonawcy otrzymają równą liczbę pkt. o kolejności na w/w liście będzie decydowała łączna suma powierzchni użytkowych wszystkich wymienionych i spełniających wymogi obiektów wyszczególnionych w Załączniku Nr 3 do wniosku. Zamawiający informuje, iż w przypadku, gdy Wykonawca powoła się na wiedzę i doświadczenie podmiotów o których mowa w w art. 26 ust. 2b ustawy Pzp - Zamawiający nie będzie uwzględniał potencjału tych podmiotów w punktacji w ramach dodatkowej oceny (nie będzie przyznawał dodatkowych punktów).
IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT
IV.2.1) Kryteria oceny ofert:
najniższa cena.
IV.3) ZMIANA UMOWY
przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy:
Dopuszczalne zmiany postanowień umowy oraz określenie warunków zmian
Zamawiający dopuszcza możliwość dokonania następujących zmian postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty: - Zamawiający dopuszcza zmianę umowy w formie aneksu, w sytuacji zmiany obowiązujących przepisów, jeżeli zgodnie z nimi konieczne będzie dostosowanie treści umowy do aktualnego stanu prawnego. Zmiana wymaga zgłoszenia w formie pisemnej informacji stanowiącej podstawę do wprowadzenia zmian. Zmiana ta może spowodować wydłużenie terminu wykonania prac i nie spowoduje zmiany wynagrodzenia Wykonawcy. Inicjatorem tej zmiany może być Zamawiający lub Wykonawca. - Zamawiający dopuszcza zmianę umowy w formie aneksu w sytuacji, kiedy nastąpi ustawowa zmiana stawki VAT. Inicjatorem tej zmiany może być Zamawiający lub Wykonawca. Zmiana wymaga zgłoszenia w formie pisemnej w ciągu 14 dni od powzięcia informacji stanowiącej podstawę do wprowadzenia zmian. Zmiana ta nie wpłynie na termin wykonania prac i nie spowoduje zmiany wynagrodzenia Wykonawcy. - Zamawiający dopuszcza zmianę kierownika budowy oraz innych osób biorących po stronie Wykonawcy udział w realizacji przedmiotu umowy, w sytuacji zdarzeń losowych oraz w przypadku niewywiązywania się z pełnionych obowiązków. Inicjatorem zmiany może być Zamawiający i Wykonawca. Zmiana musi nastąpić na osoby, które spełniają warunki określone w SIWZ. Zmiana wymaga zgłoszenia w formie pisemnej w ciągu 3 dni od powzięcia informacji stanowiącej podstawę do wprowadzenia zmian. Zmiany te nie wpłyną na termin wykonania prac i nie spowodują zmiany wynagrodzenia Wykonawcy. - Zamawiający, po wyrażeniu zgody, dopuszcza zmianę umowy w formie aneksu w przypadku: - wystąpienia nieprzewidzianych warunków i zjawisk atmosferycznych, - wystąpienia siły wyższej np.: trąby powietrznej, pożaru, powodzi, - konieczności wykonania zamiennej dokumentacji projektowej, - konieczności przeprowadzenia nieprzewidzianych uzgodnień prawnych lub technicznych, - wstrzymania budowy przez właściwy organ z przyczyn nie zawinionych przez Wykonawcę robót budowlanych, np.: dokonanie odkrywki archeologicznej, odkrycie niewybuchu itp., - wystąpienia przedłużenia się okresu osiągania parametrów technologicznych nie zawinionego przez Wykonawcę, - wystąpienia innych nieprzewidzianych i uzasadnionych okoliczności. Inicjatorem zmiany może być Wykonawca lub Zamawiający. Zmiana wymaga zgłoszenia w formie pisemnej w ciągu 4 dni od powzięcia informacji stanowiącej podstawę do wprowadzenia zmian. Zmiana ta może spowodować zmianę terminu wykonania prac i nie spowoduje zmiany wynagrodzenia Wykonawcy.
IV.4) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
IV.4.1)
Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem:
Zamawiający przekaże SIWZ Wykonawcom zaproszonym do składania ofert. SIWZ i dokumentacja projektowa zostaną przekazane na nośniku elektronicznym.
IV.4.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert:
07.10.2014 godzina 10:00, miejsce: Inwestycje Miejskie Sp. z o. o. ul. Bielska 9/11, 09-400 Płock, pok. 9 Sekretariat. Ogłoszenie wraz z załącznikami dostępne jest na stronie internetowej Zamawiającego: www.inwestycjemiejskie.pl..
IV.4.5) Termin związania ofertą:
okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).
IV.4.17) Czy przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia:
nie
Płock: Budowa Przedszkola Miejskiego na osiedlu Międzytorze w Płocku.
Numer ogłoszenia: 392012 - 2014; data zamieszczenia: 28.11.2014
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Roboty budowlane
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak, numer ogłoszenia w BZP: 322196 - 2014r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia:
nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
"Inwestycje Miejskie" Sp. z o.o., ul. Bielska 9/11, 09-400 Płock, woj. mazowieckie, tel. 24 364 19 66, faks 24 364 19 60.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Inny: Spółka prawa handlowego.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Budowa Przedszkola Miejskiego na osiedlu Międzytorze w Płocku..
II.2) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie budynku przedszkola miejskiego w zakresie obejmującym m.in.: roboty wykończeniowe, infrastrukturę techniczną, zagospodarowanie terenu, a w tym: wewnętrzną drogę pożarową z parkingami, zjazd, chodniki, ogrodzenie, miejsce do gromadzenia odpadów, urządzenia terenów zielonych wraz z wyposażeniem placów zabaw, budowę przyłączy instalacyjnych do sieci miejskich, wyposażenie obiektu zgodnie ze specyfikacją oraz uzyskanie wszystkich wymaganych dokumentów i decyzji niezbędnych dla uzyskania pozwolenia na użytkowanie wraz z jego uzyskaniem. Teren inwestycji zlokalizowany jest na osiedlu Międzytorze w Płocku na działkach o numerach ewidencyjnych nr 21/41, 21/42, 259, 21/14 przy ul. Lachmana (budynek przedszkola zlokalizowany jest na działce o numerze ewidencyjnym 21/42). Zaprojektowane przedszkole jest budynkiem dwukondygnacyjnym, niepodpiwniczonym. Konstrukcja żelbetowa wylewana w układzie płytowo-słupowym z żelbetowymi ścianami nośnymi. Posadowienie na ławach fundamentowych. Obiekt wyposażony w instalacje wewnętrzne: elektryczną, teletechniczną, gazową, wodno-kanalizacyjną, wentylacji mechanicznej oraz instalację c.o. i c.t. zasilaną z węzła cieplnego. Charakterystyczne parametry techniczne obiektu: Kubatura - 12 240,30 m3 Powierzchnia całkowita - 3 134,65 m2 Powierzchnia użytkowa - 2 210,57 m2 Wymiary kondygnacji naziemnej - 51,47 x 43,37 m Wysokość budynku - 8,70 m Zagospodarowanie terenu obejmuje m.in. wykonanie: zjazdu na teren działki, wewnętrznej drogi pożarowej wraz z parkingami, miejsca do gromadzenia odpadów, chodników, ogrodzenia i obiektów małej architektury w tym placów zabaw, urządzenie terenów zielonych wraz z nasadzeniami; wykonanie przyłączy: wodociągowego, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
45.00.00.00-7.
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
Przetarg ograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej:
nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
06.11.2014.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
8.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
1.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Warmińskie Przedsiębiorstwo Budowlane ROMBUD Sp. z o.o., {Dane ukryte}, Olsztyn, kraj/woj. Polska.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 12834435,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty:
9636340,72
Oferta z najniższą ceną:
6270417,00
/ Oferta z najwyższą ceną:
11315899,14
Waluta:
PLN.
Dane postępowania
ID postępowania BZP/TED: | 32219620140 |
---|---|
ID postępowania Zamawiającego: | |
Data publikacji zamówienia: | 2014-09-28 |
Rodzaj zamówienia: | roboty budowlane |
Tryb& postępowania [PO]: | Przetarg Ograniczony |
Czas na realizację: | 14 miesięcy |
Wadium: | - |
Oferty uzupełniające: | TAK |
Oferty częściowe: | NIE |
Oferty wariantowe: | NIE |
Przewidywana licyctacja: | NIE |
Ilość części: | 1 |
Kryterium ceny: | 100% |
WWW ogłoszenia: | www.inwestycjemiejskie.pl |
Informacja dostępna pod: | Zamawiający przekaże SIWZ Wykonawcom zaproszonym do składania ofert. SIWZ i dokumentacja projektowa zostaną przekazane na nośniku elektronicznym |
Okres związania ofertą: | 30 dni |
Kody CPV
45000000-7 | Roboty budowlane |
Wyniki
Nazwa części | Wykonawca | Data udzielenia | Wartość |
---|---|---|---|
Budowa Przedszkola Miejskiego na osiedlu Międzytorze w Płocku. | Warmińskie Przedsiębiorstwo Budowlane ROMBUD Sp. z o.o. Olsztyn | 2014-11-28 | 9 636 340,00 |
Barometr Ryzyka NadużyćRaport końcowy na temat potencjalnego ryzyka nadużyć dla wskazanej części wyniku postępowania przetargowego. Data udzielenia: 2014-11-28 Dotyczy cześci nr: 1 Kody CPV: 450000007 Ilość podmiotów składających się na wykonawcę: 1 Kwota oferty w PLN: 9 636 341,00 zł Minimalna złożona oferta: 6 270 417,00 zł Ilość złożonych ofert: 8 Ilość ofert odrzuconych przez zamawiającego: 1 Minimalna złożona oferta: 6 270 417,00 zł Maksymalna złożona oferta: 11 315 899,00 zł |