Usługa przeprowadzenia kursu specjalistycznego z zakresu- Rozwiązywania problemów sieciowych/aplikacyjnych z wykorzystaniem narzędzi mobilnych, Usługa przeprowadzenia specjalistycznego kursu z zakresu - Kompleksowy monitoring wydajności aplikacji.
Opis przedmiotu przetargu: Usługa przeprowadzenia kursu specjalistycznego z zakresu- Rozwiązywania problemów sieciowych/aplikacyjnych z wykorzystaniem narzędzi mobilnych, Usługa przeprowadzenia specjalistycznego kursu z zakresu - Kompleksowy monitoring wydajności aplikacji. Szczegółowy opis stanowi załacznik nr 2 SIWZ.
Rzeszów: Usługa przeprowadzenia kursu specjalistycznego z zakresu- Rozwiązywania problemów sieciowych/aplikacyjnych z wykorzystaniem narzędzi mobilnych, Usługa przeprowadzenia specjalistycznego kursu z zakresu - Kompleksowy monitoring wydajności aplikacji.
Numer ogłoszenia: 308770 - 2015; data zamieszczenia: 17.11.2015
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - usługi
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy:
V | zamówienia publicznego |
zawarcia umowy ramowej | |
ustanowienia dynamicznego systemu zakupów (DSZ) |
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza , ul. Powstańców Warszawy 12, 35-959 Rzeszów, woj. podkarpackie, tel. 17 8651250, 8653636, 8653535, faks 17 8651075, 865383.
Adres strony internetowej zamawiającego:
www.prz.rzeszow.pl
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Uczelnia publiczna.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Usługa przeprowadzenia kursu specjalistycznego z zakresu- Rozwiązywania problemów sieciowych/aplikacyjnych z wykorzystaniem narzędzi mobilnych, Usługa przeprowadzenia specjalistycznego kursu z zakresu - Kompleksowy monitoring wydajności aplikacji..
II.1.2) Rodzaj zamówienia:
usługi.
II.1.4) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:
Usługa przeprowadzenia kursu specjalistycznego z zakresu- Rozwiązywania problemów sieciowych/aplikacyjnych z wykorzystaniem narzędzi mobilnych, Usługa przeprowadzenia specjalistycznego kursu z zakresu - Kompleksowy monitoring wydajności aplikacji. Szczegółowy opis stanowi załacznik nr 2 SIWZ..
II.1.5)
przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających
Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówień uzupełniających
II.1.6) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
80.51.00.00-2.
II.1.7) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej:
tak, liczba części: 2.
II.1.8) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej:
nie.
SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM
III.2) ZALICZKI
III.3) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ OPIS SPOSOBU DOKONYWANIA OCENY SPEŁNIANIA TYCH WARUNKÓW
III. 3.1) Uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuZamawiający nie stawia szczególnych wymagań w zakresie spełniania tego warunku. Wykonawca potwierdza spełniania warunku poprzez złożenie oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy (wzór załącznik nr 1 do SIWZ).
III.3.2) Wiedza i doświadczenie
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuDla zadania częściowego nr 1 O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunki, dotyczące posiadania wiedzy i doświadczenia. Wykonawca musi posiadać wiedzę i doświadczenie pozwalające na realizację zamówienia, dlatego też musi wykazać iż w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie wykonał co najmniej dwie usługi edukacyjne w postaci szkoleń lub kursów z zakresu tematycznego związanego z sieciami komputerowymi i usługi te zostały wykonane należycie. Przy czym każdy z kursów miał dotyczyć urządzeń co najmniej 2 różnych producentów urządzeń sieciowych. Ocena spełniania warunków udziału w postępowaniu będzie dokonana na zasadzie spełnia/nie spełnia na podstawie dokumentów wyszczególnionych w punkcie 7 SIWZ. Dla zadania częściowego nr 2 Zamawiający nie stawia szczególnych wymagań w zakresie spełniania tego warunku. Wykonawca potwierdza spełniania warunku poprzez złożenie oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy (wzór załącznik nr 1 do SIWZ).
III.3.3) Potencjał techniczny
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuDla zadania częściowego nr 1 Wykonawca musi dysponować odpowiednim potencjałem technicznym pozwalającym na realizację zamówienia, dlatego też musi wykazać iż, posiada lub będzie posiadał: co najmniej 6 urządzeń MikroTik, 3 przełączniki sieciowe Extreme Networks, kontroler WLAN Extreme Networks, jeden punkt dostępowy oraz NAC Extreme Networks, sondę IFP FlowMon i kolektor IFC FlowMon. Ocena spełniania warunków udziału w postępowaniu będzie dokonana na zasadzie spełnia/nie spełnia na podstawie dokumentów wyszczególnionych w punkcie 7 SIWZ. Dla zadania częściowego nr 2 Zamawiający nie stawia szczególnych wymagań w zakresie spełniania tego warunku. Wykonawca potwierdza spełniania warunku poprzez złożenie oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy (wzór załącznik nr 1 do SIWZ).
III.3.4) Osoby zdolne do wykonania zamówienia
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuDla zadania częściowego nr 1 O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy wykażą, że dysponują lub będą dysponować profesjonalną kadrą szkoleniową tj. co najmniej trzema osobami, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, posiadającymi: - wykształcenie wyższe techniczne na poziomie magisterskim, w tym przynajmniej jednej osoby wykształcenie wyższe techniczne na poziomie magisterskim w specjalności systemy i sieci komputerowe. Ocena spełniania warunków udziału w postępowaniu będzie dokonana na zasadzie spełnia/nie spełnia na podstawie dokumentów wyszczególnionych w punkcie 7 SIWZ. Dla zadania częściowego nr 2 O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy wykażą, że dysponują lub będą dysponować profesjonalną kadrą szkoleniową tj. co najmniej jedną osobą, która będzie uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, posiadającą: 1. Znajomość zasad tworzenia oprogramowania zgodnie z konwencją cont. delivery i continous integraction. 2. Co najmniej 5 letnie doświadczenie z zakresu wytwarzania oprogramowania. 3. Co najmniej 5 letnie doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji. 4. Doświadczenie w zarządzaniu przynajmniej 100 osobowym zespołem przy wytwarzaniu oprogramowania. 5. Doświadczenie w używaniu narzędzi takich jak: a) GIT, Junit , Maven, Java, Chef - Co najmniej 5 lat. c) Cucumber , Vagrant, Jankins/Hudson, Selenium web driver, Ansible , zabbix/munin/icinga - Co najmniej 2 lata. h) Docker, Jmetter - co najmniej 1 rok. 6. Udział w międzynarodowych projektach. 7. Praca w rozproszonej architekturze. Ocena spełniania warunków udziału w postępowaniu będzie dokonana na zasadzie spełnia/nie spełnia na podstawie dokumentów wyszczególnionych w punkcie 7 SIWZ.
III.3.5) Sytuacja ekonomiczna i finansowa
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuZamawiający nie stawia szczególnych wymagań w zakresie spełniania tego warunku. Wykonawca potwierdza spełniania warunku poprzez złożenie oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy (wzór załącznik nr 1 do SIWZ).
III.4) INFORMACJA O OŚWIADCZENIACH LUB DOKUMENTACH, JAKIE MAJĄ DOSTARCZYĆ WYKONAWCY W CELU POTWIERDZENIA SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ NIEPODLEGANIA WYKLUCZENIU NA PODSTAWIE ART. 24 UST. 1 USTAWY
III.4.1) W zakresie wykazania spełniania przez wykonawcę warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy, oprócz oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu należy przedłożyć:
- wykaz wykonanych, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonywanych, głównych dostaw lub usług, w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert albo wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy lub usługi zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów, czy zostały wykonane lub są wykonywane należycie;
- wykaz narzędzi, wyposażenia zakładu i urządzeń technicznych dostępnych wykonawcy usług lub robót budowlanych w celu wykonania zamówienia wraz z informacją o podstawie do dysponowania tymi zasobami;
- wykaz osób, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności, oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami;
III.4.2) W zakresie potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy, należy przedłożyć:
- oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia;
- aktualny odpis z właściwego rejestru lub z centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;
III.4.3) Dokumenty podmiotów zagranicznych
Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, przedkłada:
III.4.3.1) dokument wystawiony w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania potwierdzający, że:
- nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości - wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;
III.4.4) Dokumenty dotyczące przynależności do tej samej grupy kapitałowej
- lista podmiotów należących do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów albo informacji o tym, że nie należy do grupy kapitałowej;
III.6) INNE DOKUMENTY
Inne dokumenty niewymienione w pkt III.4) albo w pkt III.5)
Wzór oferty na dostawy;
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia:
przetarg nieograniczony.
IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT
IV.2.1) Kryteria oceny ofert:
IV.2.2)
przeprowadzona będzie aukcja elektroniczna, adres strony, na której będzie prowadzona: |
IV.4) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
IV.4.1)
Adres strony internetowej, na której jest dostępna specyfikacja istotnych warunków zamówienia:
www.ogloszenia.propublico.pl/prz
Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem:
siedzibie Zamawiającego.
IV.4.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert:
25.11.2015 godzina 10:00, miejsce: w siedzibie Zamawiającego pokój nr 424-1, bud. V, 35-959 Rzeszów, al. Powstańców Warszawy 12.
IV.4.5) Termin związania ofertą:
okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).
IV.4.16) Informacje dodatkowe, w tym dotyczące finansowania projektu/programu ze środków Unii Europejskiej:
UDA-POKL.04.01.02-00-098/12-01.
IV.4.17) Czy przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia:
nie
ZAŁĄCZNIK I - INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERT CZĘŚCIOWYCH
CZĘŚĆ Nr:
1
NAZWA:
Usługa przeprowadzenia kursu specjalistycznego z zakresu- Rozwiązywania problemów sieciowych/aplikacyjnych z wykorzystaniem narzędzi mobilnych.
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
Temat: Przeprowadzenie specjalistycznego kursu z zakresu rozwiązywania problemów sieciowych/aplikacyjnych z wykorzystaniem narzędzi mobilnych dla studentów Politechniki Rzeszowskiej w ramach realizacji projektu pt. Zainwestuj w siebie, Program Operacyjny Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Opis: Usługa dotyczy przeprowadzenia łącznie 40 godzin zajęć lekcyjnych Rozwiązywania problemów sieciowych/aplikacyjnych z wykorzystaniem narzędzi mobilnych w terminie do 10 grudnia 2015 dla kierunku Informatyka. W tym terminie należy przeprowadzić łącznie 40 godzin zajęć lekcyjnych dla grupy studentów max.10 osób. W ramach kursu zostanie przeprowadzone szkolenie dla jednej grupy szkoleniowej. Zajęcia powinny mieć charaktery typowych praktycznych zajęć warsztatowo-kursowych, gdzie udział wykładów nie powinien przekraczać 30 procent czasu przeznaczonego na realizacje całego kursu w ramach danego przedmiotu. Oferent zapewnia: Salę do przeprowadzenia zajęć wyposażoną w komputery posiadające bezprzewodowe karty sieciowe wraz z niezbędnym oprogramowaniem podłączone do sieci Internet. Ponadto, sala musi być wyposażona w rzutnik multimedialny umożliwiający podłączenie komputera oraz tablicę. Oferent zobowiązany jest zapewnić dostęp (bezpośrednio w sali, w której odbywać będzie się kurs) do urządzeń MikroTik, Extreme Networks, w tym kontrolera WLAN, punktu dostępowego, sondy i kolektora FlowMon oraz odpowiedniego oprogramowania, a także licencji niezbędnych do realizacji kursu. Nie dopuszcza się rozwiązań zastępczych w postaci symulatorów lub emulatorów urządzeń sieciowych, a także zestawienia zdalnego dostępu do rozwiązań fizycznie znajdujących się poza obiektem w którym odbywać się będzie szkolenie. Oferent zobowiązany jest zapewnić dojazd uczestnikom kursu spod Budynku E Politechniki Rzeszowskiej w kompleksie zlokalizowanym przy ul. W. Pola 2 w Rzeszowie do miejsca odbywania się szkolenia oraz z powrotem. Oferent zobowiązany jest do ubezpieczenia uczestników kursu w trakcie przewozu uczestników oraz w czasie realizacji kursu. Szkolenie należy zrealizować według pięciodniowego planu nauczania obejmującego po 8 godzin lekcyjnych przypadających na jeden dzień szkoleniowy (w tym dwie przerwy kawowe, każda po 15 min oraz jedna przerwa lunchowa - 30 min). Oferent zobowiązany jest do zapewnienia wyżywienia uczestnikom kursu w trakcie jego realizacji w formie poczęstunku w trakcie przerw kawowych (ciastka, woda, kawa, herbata) oraz jednego gorącego posiłku w trakcie przerwy lunchowej. Szkolenie studentów musi się zakończyć uzyskaniem przez nich certyfikatów zawierających informację o kursie, wymiarze godzin i potwierdzających ich umiejętności. Po zakończeniu usługi szkoleniowej Wykonawca przedstawi Zamawiającemu dokumentację szkolenia, na którą złożą się: lista obecności, kopie certyfikatów, informacja o wykonaniu usługi szkoleniowej wraz z poruszaną tematyką. Wykonawca zobowiązany jest do wystawienia pełnej dokumentacji z obowiązującymi oznakowaniami (zgodnie z wytycznymi dostępnymi na stronie internetowej: Szczegółowy opis stanowi załacznik nr 2 SIWZ..
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
80.51.00.00-2.
3) Czas trwania lub termin wykonania:
Okres w dniach: 14.
4) Kryteria oceny ofert:
cena oraz inne kryteria związane z przedmiotem zamówienia:- 1. Cena - 50
- 2. Kwalifikacje i doświadczenie trnerów - 50
CZĘŚĆ Nr:
2
NAZWA:
Usługa przeprowadzenia specjalistycznego kursu z zakresu - Kompleksowy monitoring wydajności aplikacji..
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
W ramach zamówienia będącego przedmiotem niniejszego postępowania, Wykonawca zobowiązany będzie do kompleksowego zorganizowania oraz przeprowadzenia 5-dniowego szkolenia pt. Kompleksowy monitoring wydajności aplikacji. Szkolenie musi się odbyć w terminie: 1.12 - 20.12.2015 r. Zamówienie obejmuje świadczenie usług: ubezpieczenie, transportowych, szkoleniowych, hotelowych oraz innych wchodzących w zakres działalności hotelu (tj. usługi restauracyjne, cateringowe, wynajem sal konferencyjnych). Grupa osób uczestniczących w szkoleniu będzie liczyć max. 6 osób (studenci). W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do ubezpieczenia każdego z uczestników szkolenia od NW na sumę ubezpieczenia nie mniejszą niż 50.000 zł. WYMAGANIA: Uczestnicy w ramach kursu powinni zdobyć wiedzę ogólną z tematu robotów przemysłowych oraz wiedzę szczegółową na temat Kompleksowego monitoringu wydajności aplikacji. W kursie powinna być wyraźnie wyodrębniona (oprócz części teoretycznej) część warsztatowa, m.in. realizacja praktycznych przykładów. sale szkoleniowe dedykowane do prowadzenia powyższego kursu, kurs przeprowadzany na stanowiskach szkoleniowych wyposażonych w zestaw komputerowy wraz z niezbędnym oprogramowaniem (dla każdego uczestnika kursu). Wszyscy uczestnicy szkolenia powinni otrzymać drukowane materiały szkoleniowe w języku polskim. Na zakończenie szkolenia należy przeprowadzić test sprawdzający wiedzę. Wykonawca wystawi uczestnikom szkolenia certyfikaty o ukończeniu szkolenia Szczegółowy opis stanowi załacznik nr 2 SIWZ..
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
80.51.00.00-2.
3) Czas trwania lub termin wykonania:
Okres w dniach: 7.
4) Kryteria oceny ofert:
cena oraz inne kryteria związane z przedmiotem zamówienia:- 1. Cena - 90
- 2. Termin wykonania - 10
Numer ogłoszenia: 309228 - 2015; data zamieszczenia: 17.11.2015
OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA
Ogłoszenie dotyczy:
Ogłoszenia o zamówieniu.
Informacje o zmienianym ogłoszeniu:
308770 - 2015 data 17.11.2015 r.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza, ul. Powstańców Warszawy 12, 35-959 Rzeszów, woj. podkarpackie, tel. 17 8651250, 8653636, 8653535, fax. 17 8651075, 865383.
SEKCJA II: ZMIANY W OGŁOSZENIU
II.1) Tekst, który należy zmienić:
Miejsce, w którym znajduje się zmieniany tekst:
ZAŁ.1cz.1.
W ogłoszeniu jest:
Temat: Przeprowadzenie specjalistycznego kursu z zakresu rozwiązywania problemów sieciowych/aplikacyjnych z wykorzystaniem narzędzi mobilnych dla studentów Politechniki Rzeszowskiej w ramach realizacji projektu pt. Zainwestuj w siebie, Program Operacyjny Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Opis: Usługa dotyczy przeprowadzenia łącznie 40 godzin zajęć lekcyjnych Rozwiązywania problemów sieciowych/aplikacyjnych z wykorzystaniem narzędzi mobilnych w terminie do 10 grudnia 2015 dla kierunku Informatyka. W tym terminie należy przeprowadzić łącznie 40 godzin zajęć lekcyjnych dla grupy studentów max.10 osób. W ramach kursu zostanie przeprowadzone szkolenie dla jednej grupy szkoleniowej. Zajęcia powinny mieć charaktery typowych praktycznych zajęć warsztatowo-kursowych, gdzie udział wykładów nie powinien przekraczać 30 procent czasu przeznaczonego na realizacje całego kursu w ramach danego przedmiotu. Oferent zapewnia: Salę do przeprowadzenia zajęć wyposażoną w komputery posiadające bezprzewodowe karty sieciowe wraz z niezbędnym oprogramowaniem podłączone do sieci Internet. Ponadto, sala musi być wyposażona w rzutnik multimedialny umożliwiający podłączenie komputera oraz tablicę. Oferent zobowiązany jest zapewnić dostęp (bezpośrednio w sali, w której odbywać będzie się kurs) do urządzeń MikroTik, Extreme Networks, w tym kontrolera WLAN, punktu dostępowego, sondy i kolektora FlowMon oraz odpowiedniego oprogramowania, a także licencji niezbędnych do realizacji kursu. Nie dopuszcza się rozwiązań zastępczych w postaci symulatorów lub emulatorów urządzeń sieciowych, a także zestawienia zdalnego dostępu do rozwiązań fizycznie znajdujących się poza obiektem w którym odbywać się będzie szkolenie. Oferent zobowiązany jest zapewnić dojazd uczestnikom kursu spod Budynku E Politechniki Rzeszowskiej w kompleksie zlokalizowanym przy ul. W. Pola 2 w Rzeszowie do miejsca odbywania się szkolenia oraz z powrotem. Oferent zobowiązany jest do ubezpieczenia uczestników kursu w trakcie przewozu uczestników oraz w czasie realizacji kursu. Szkolenie należy zrealizować według pięciodniowego planu nauczania obejmującego po 8 godzin lekcyjnych przypadających na jeden dzień szkoleniowy (w tym dwie przerwy kawowe, każda po 15 min oraz jedna przerwa lunchowa - 30 min). Oferent zobowiązany jest do zapewnienia wyżywienia uczestnikom kursu w trakcie jego realizacji w formie poczęstunku w trakcie przerw kawowych (ciastka, woda, kawa, herbata) oraz jednego gorącego posiłku w trakcie przerwy lunchowej. Szkolenie studentów musi się zakończyć uzyskaniem przez nich certyfikatów zawierających informację o kursie, wymiarze godzin i potwierdzających ich umiejętności. Po zakończeniu usługi szkoleniowej Wykonawca przedstawi Zamawiającemu dokumentację szkolenia, na którą złożą się: lista obecności, kopie certyfikatów, informacja o wykonaniu usługi szkoleniowej wraz z poruszaną tematyką. Wykonawca zobowiązany jest do wystawienia pełnej dokumentacji z obowiązującymi oznakowaniami (zgodnie z wytycznymi dostępnymi na stronie internetowej: Szczegółowy opis stanowi załacznik nr 2 SIWZ...
W ogłoszeniu powinno być:
Temat: Przeprowadzenie specjalistycznego kursu z zakresu rozwiązywania problemów sieciowych/aplikacyjnych z wykorzystaniem narzędzi mobilnych dla studentów Politechniki Rzeszowskiej w ramach realizacji projektu pt. Zainwestuj w siebie, Program Operacyjny Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Opis: Usługa dotyczy przeprowadzenia łącznie 40 godzin zajęć lekcyjnych Rozwiązywania problemów sieciowych/aplikacyjnych z wykorzystaniem narzędzi mobilnych w terminie do 20 grudnia 2015 dla kierunku Informatyka. W tym terminie należy przeprowadzić łącznie 40 godzin zajęć lekcyjnych dla grupy studentów max.10 osób. W ramach kursu zostanie przeprowadzone szkolenie dla jednej grupy szkoleniowej. Zajęcia powinny mieć charaktery typowych praktycznych zajęć warsztatowo-kursowych, gdzie udział wykładów nie powinien przekraczać 30 procent czasu przeznaczonego na realizacje całego kursu w ramach danego przedmiotu. Oferent zapewnia: Salę do przeprowadzenia zajęć wyposażoną w komputery posiadające bezprzewodowe karty sieciowe wraz z niezbędnym oprogramowaniem podłączone do sieci Internet. Ponadto, sala musi być wyposażona w rzutnik multimedialny umożliwiający podłączenie komputera oraz tablicę. Oferent zobowiązany jest zapewnić dostęp (bezpośrednio w sali, w której odbywać będzie się kurs) do urządzeń MikroTik, Extreme Networks, w tym kontrolera WLAN, punktu dostępowego, sondy i kolektora FlowMon oraz odpowiedniego oprogramowania, a także licencji niezbędnych do realizacji kursu. Nie dopuszcza się rozwiązań zastępczych w postaci symulatorów lub emulatorów urządzeń sieciowych, a także zestawienia zdalnego dostępu do rozwiązań fizycznie znajdujących się poza obiektem w którym odbywać się będzie szkolenie. Oferent zobowiązany jest zapewnić dojazd uczestnikom kursu spod Budynku E Politechniki Rzeszowskiej w kompleksie zlokalizowanym przy ul. W. Pola 2 w Rzeszowie do miejsca odbywania się szkolenia oraz z powrotem. Oferent zobowiązany jest do ubezpieczenia uczestników kursu w trakcie przewozu uczestników oraz w czasie realizacji kursu. Szkolenie należy zrealizować według pięciodniowego planu nauczania obejmującego po 8 godzin lekcyjnych przypadających na jeden dzień szkoleniowy (w tym dwie przerwy kawowe, każda po 15 min oraz jedna przerwa lunchowa - 30 min). Oferent zobowiązany jest do zapewnienia wyżywienia uczestnikom kursu w trakcie jego realizacji w formie poczęstunku w trakcie przerw kawowych (ciastka, woda, kawa, herbata) oraz jednego gorącego posiłku w trakcie przerwy lunchowej. Szkolenie studentów musi się zakończyć uzyskaniem przez nich certyfikatów zawierających informację o kursie, wymiarze godzin i potwierdzających ich umiejętności. Po zakończeniu usługi szkoleniowej Wykonawca przedstawi Zamawiającemu dokumentację szkolenia, na którą złożą się: lista obecności, kopie certyfikatów, informacja o wykonaniu usługi szkoleniowej wraz z poruszaną tematyką. Wykonawca zobowiązany jest do wystawienia pełnej dokumentacji z obowiązującymi oznakowaniami (zgodnie z wytycznymi dostępnymi na stronie internetowej: Szczegółowy opis stanowi załacznik nr 2 SIWZ...
Rzeszów: Usługa przeprowadzenia kursu specjalistycznego z zakresu- Rozwiązywania problemów sieciowych/aplikacyjnych z wykorzystaniem narzędzi mobilnych, Usługa przeprowadzenia specjalistycznego kursu z zakresu - Kompleksowy monitoring wydajności aplikacji.
Numer ogłoszenia: 323268 - 2015; data zamieszczenia: 30.11.2015
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak, numer ogłoszenia w BZP: 308770 - 2015r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia:
tak.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza, ul. Powstańców Warszawy 12, 35-959 Rzeszów, woj. podkarpackie, tel. 17 8651250, 8653636, 8653535, faks 17 8651075, 865383.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Uczelnia publiczna.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Usługa przeprowadzenia kursu specjalistycznego z zakresu- Rozwiązywania problemów sieciowych/aplikacyjnych z wykorzystaniem narzędzi mobilnych, Usługa przeprowadzenia specjalistycznego kursu z zakresu - Kompleksowy monitoring wydajności aplikacji..
II.2) Rodzaj zamówienia:
Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia:
Usługa przeprowadzenia kursu specjalistycznego z zakresu- Rozwiązywania problemów sieciowych/aplikacyjnych z wykorzystaniem narzędzi mobilnych, Usługa przeprowadzenia specjalistycznego kursu z zakresu - Kompleksowy monitoring wydajności aplikacji. szczegółowy opis stanowi załacznik nr 2 SIWZ..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
80.51.00.00-2.
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej:
tak, projekt/program: UDA-POKL.04.01.02-00-098/12-01.
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
Część NR:
1
Nazwa:
Usługa przeprowadzenia kursu specjalistycznego z zakresu- Rozwiązywania problemów sieciowych/aplikacyjnych z wykorzystaniem narzędzi mobilnych
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
30.11.2015.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- InfoSoftware Polska Sp. z o.o., {Dane ukryte}, 38-422 Krościenko Wyżne, kraj/woj. podkarpackie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 26016,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty:
29500,00
Oferta z najniższą ceną:
29500,00
/ Oferta z najwyższą ceną:
29500,00
Waluta:
PLN .
Dane postępowania
ID postępowania BZP/TED: | 30877020150 |
---|---|
ID postępowania Zamawiającego: | |
Data publikacji zamówienia: | 2015-11-16 |
Rodzaj zamówienia: | usługi |
Tryb& postępowania [PN]: | Przetarg nieograniczony |
Czas na realizację: | - |
Wadium: | - |
Oferty uzupełniające: | NIE |
Oferty częściowe: | TAK |
Oferty wariantowe: | NIE |
Przewidywana licyctacja: | NIE |
Ilość części: | 2 |
Kryterium ceny: | 70% |
WWW ogłoszenia: | www.prz.rzeszow.pl |
Informacja dostępna pod: | siedzibie Zamawiającego |
Okres związania ofertą: | 30 dni |
Kody CPV
80510000-2 | Usługi szkolenia specjalistycznego |
Wyniki
Nazwa części | Wykonawca | Data udzielenia | Wartość |
---|---|---|---|
Usługa przeprowadzenia kursu specjalistycznego z zakresu- Rozwiązywania problemów sieciowych/aplikacyjnych z wykorzystaniem narzędzi mobilnych | InfoSoftware Polska Sp. z o.o. Krościenko Wyżne | 2015-11-30 | 29 500,00 |
Barometr Ryzyka NadużyćRaport końcowy na temat potencjalnego ryzyka nadużyć dla wskazanej części wyniku postępowania przetargowego. Data udzielenia: 2015-11-30 Dotyczy cześci nr: 1 Kody CPV: 805100002 Ilość podmiotów składających się na wykonawcę: 1 Kwota oferty w PLN: 29 500,00 zł Minimalna złożona oferta: 29 500,00 zł Ilość złożonych ofert: 1 Ilość ofert odrzuconych przez zamawiającego: 0 Minimalna złożona oferta: 29 500,00 zł Maksymalna złożona oferta: 29 500,00 zł |