Wykonanie 5-letnich przeglądów stanu technicznego obiektów budowlanych w Nadleśnictwie Kutno
Opis przedmiotu przetargu: 3.2. Przedmiotem zamówienia jest: Przegląd 5-letni obiektów budowlanych obejmujący przede wszystkim: a) sprawdzenie stanu technicznego i wartości użytkowej wszystkich elementów obiektu budowlanego, estetyki obiektu oraz jego otoczenia, b) sporządzenie protokołów z kontroli dla każdego obiektu budowlanego (wzór zamieszczony w zał. 9 do SIWZ - Wykonawca zezwala na użycie innego wzoru protokołu jednak musi on posiadać co najmniej elementy protokołu zamieszczonego w SIWZ w tym także % zużycia obiektu budowlanego). Ilość obiektów budowlanych: 70 - wykaz obiektów przedstawia załącznik nr 8 do SIWZ Najdalej od siebie oddalone obiekty znajdują się w odległości ok. 120 km. Kontrola nie obejmuje pomiarów instalacji elektrycznej i instalacji odgromowej. 3.3. Kontrolę należy wykonać zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi, a w szczególności zgodnie z ustawą prawo budowlane (Dz.U. z 2013 r. poz.1409 z późn. zm) art. 62 ust. 1 pkt 2 oraz z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 16 sierpnia 1999 r. w sprawie warunków technicznych użytkowania budynków mieszkalnych (Dz.U. z 1999 r. Nr 74, poz. 836 z późn. zm) § 4-6. 3.3. Kontrolę należy wykonać zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi, a w szczególności zgodnie z ustawą prawo budowlane (Dz.U. z 2013 r. poz.1409 z późn. zm) art. 62 ust. 1 pkt 2 oraz z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 16 sierpnia 1999 r. w sprawie warunków technicznych użytkowania budynków mieszkalnych (Dz.U. z 1999 r. Nr 74, poz. 836 z późn. zm) § 4-6.
Łanięta: Wykonanie 5-letnich przeglądów stanu technicznego obiektów budowlanych w Nadleśnictwie Kutno
Numer ogłoszenia: 518332 - 2013; data zamieszczenia: 13.12.2013
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - usługi
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
Nadleśnictwo Kutno z siedzibą w Chrośnie , Chrosno, 99-306 Łanięta, woj. łódzkie, tel. 3567375, faks 3567375.
Adres strony internetowej zamawiającego:
http://www.lodz.lasy.gov.pl/web/kutno
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Inny: Lasy Państwowe.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Wykonanie 5-letnich przeglądów stanu technicznego obiektów budowlanych w Nadleśnictwie Kutno.
II.1.2) Rodzaj zamówienia:
usługi.
II.1.4) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:
3.2. Przedmiotem zamówienia jest: Przegląd 5-letni obiektów budowlanych obejmujący przede wszystkim: a) sprawdzenie stanu technicznego i wartości użytkowej wszystkich elementów obiektu budowlanego, estetyki obiektu oraz jego otoczenia, b) sporządzenie protokołów z kontroli dla każdego obiektu budowlanego (wzór zamieszczony w zał. 9 do SIWZ - Wykonawca zezwala na użycie innego wzoru protokołu jednak musi on posiadać co najmniej elementy protokołu zamieszczonego w SIWZ w tym także % zużycia obiektu budowlanego). Ilość obiektów budowlanych: 70 - wykaz obiektów przedstawia załącznik nr 8 do SIWZ Najdalej od siebie oddalone obiekty znajdują się w odległości ok. 120 km. Kontrola nie obejmuje pomiarów instalacji elektrycznej i instalacji odgromowej. 3.3. Kontrolę należy wykonać zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi, a w szczególności zgodnie z ustawą prawo budowlane (Dz.U. z 2013 r. poz.1409 z późn. zm) art. 62 ust. 1 pkt 2 oraz z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 16 sierpnia 1999 r. w sprawie warunków technicznych użytkowania budynków mieszkalnych (Dz.U. z 1999 r. Nr 74, poz. 836 z późn. zm) § 4-6. 3.3. Kontrolę należy wykonać zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi, a w szczególności zgodnie z ustawą prawo budowlane (Dz.U. z 2013 r. poz.1409 z późn. zm) art. 62 ust. 1 pkt 2 oraz z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 16 sierpnia 1999 r. w sprawie warunków technicznych użytkowania budynków mieszkalnych (Dz.U. z 1999 r. Nr 74, poz. 836 z późn. zm) § 4-6..
II.1.5) przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających:
Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówień uzupełniających- 3.7. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień uzupełniających, polegających na powtórzeniu prac będących przedmiotem zamówienia lub jego części o wartości do 50% wartości zamówienia podstawowego w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego (art. 67 ust. 1 pkt. 6 ustawy).
II.1.6) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
71.63.00.00-3.
II.1.7) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej:
nie.
II.1.8) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej:
nie.
II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA:
Zakończenie: 28.02.2014.
SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM
III.2) ZALICZKI
III.3) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ OPIS SPOSOBU DOKONYWANIA OCENY SPEŁNIANIA TYCH WARUNKÓW
III. 3.1) Uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuZamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie.
III.3.2) Wiedza i doświadczenie
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuWykonawca w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał należycie co najmniej jedną usługę - 5 - letniej kontroli obiektów budowlanych na podstawie art. 62 ust. 1 pkt. 2 ustawy prawo budowlane z dnia 7 lipca 1994 r. (t.j. Dz.U. z 2013 r. poz. 1409 z późn. zm), co najmniej 50 obiektów budowlanych poddanych przeglądowi w jednym zamówieniu. Ocena warunku nastąpi w oparciu o wykaz usług wykonanych w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie oraz dowody, określające, czy usługi zostały wykonane w sposób należyty (np. referencje).
III.3.3) Potencjał techniczny
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuZamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie.
III.3.4) Osoby zdolne do wykonania zamówienia
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuWykonawca dysponuje co najmniej jedną osobą posiadającą uprawnienia do wykonywania przeglądów budowlanych. Przez uprawnienia budowlane rozumie się uprawnienia do sprawowania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie, wydane na podstawie ustawy Prawo budowlane z dnia 7 lipca 1994 r. (t.j. Dz.U. z 2013 r. poz. 1409 z późn. zm) oraz rozporządzenia Ministra Transportu i Budownictwa z dnia 28 kwietnia 2006 r. w sprawie samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie (Dz.U. z 2006 r. Nr 83, poz. 578 ze zm.) lub odpowiadające im inne ważne uprawnienia budowlane wydane na mocy wcześniej obowiązujących przepisów. Ocena warunku nastąpi w oparciu o oświadczenie, że osoba/y/, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, posiada/ją/ wymagane uprawnienia.
III.3.5) Sytuacja ekonomiczna i finansowa
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuWykonawca musi wykazać, że posiada: - ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na sumę ubezpieczenia nie mniejszą niż 50 000,00 zł, Ocena nastąpi w oparciu o załączoną kopię opłaconej polisy, a w przypadku jej braku, inny dokument potwierdzający, że wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia .
III.4) INFORMACJA O OŚWIADCZENIACH LUB DOKUMENTACH, JAKIE MAJĄ DOSTARCZYĆ WYKONAWCY W CELU POTWIERDZENIA SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ NIEPODLEGANIA WYKLUCZENIU NA PODSTAWIE ART. 24 UST. 1 USTAWY
III.4.1) W zakresie wykazania spełniania przez wykonawcę warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy, oprócz oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu należy przedłożyć:
- wykaz wykonanych, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonywanych, głównych dostaw lub usług, w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert albo wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy lub usługi zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów, czy zostały wykonane lub są wykonywane należycie;
- oświadczenie, że osoby, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, posiadają wymagane uprawnienia, jeżeli ustawy nakładają obowiązek posiadania takich uprawnień;
- opłaconą polisę, a w przypadku jej braku, inny dokument potwierdzający, że wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia.
Wykonawca powołujący się przy wykazywaniu spełnienia warunków udziału w postępowaniu, o których mowa w art. 22 ust. 1 pkt 4 ustawy, na zasoby innych podmiotów przedkłada następujące dokumenty dotyczące podmiotów, zasobami których będzie dysponował wykonawca:
- opłaconą polisę, a w przypadku jej braku, inny dokument potwierdzający, że inny podmiot jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia;
III.4.2) W zakresie potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy, należy przedłożyć:
- oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia;
- aktualny odpis z właściwego rejestru lub z centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;
III.4.3) Dokumenty podmiotów zagranicznych
Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, przedkłada:
III.4.3.1) dokument wystawiony w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania potwierdzający, że:
- nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości - wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;
III.4.4) Dokumenty dotyczące przynależności do tej samej grupy kapitałowej
- lista podmiotów należących do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów albo informacji o tym, że nie należy do grupy kapitałowej;
III.5) INFORMACJA O DOKUMENTACH POTWIERDZAJĄCYCH, ŻE OFEROWANE DOSTAWY, USŁUGI LUB ROBOTY BUDOWLANE ODPOWIADAJĄ OKREŚLONYM WYMAGANIOM
W zakresie potwierdzenia, że oferowane roboty budowlane, dostawy lub usługi odpowiadają określonym wymaganiom należy przedłożyć:
- inne dokumenty
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia:
przetarg nieograniczony.
IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT
IV.2.1) Kryteria oceny ofert:
najniższa cena.
IV.3) ZMIANA UMOWY
przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy:
Dopuszczalne zmiany postanowień umowy oraz określenie warunków zmian
16.1. Zamawiający przewiduje możliwość zmian postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy. Każda zmiana i uzupełnienie umowy, będzie wymagać aneksu w formie pisemnej pod rygorem nieważności. Poza innymi przypadkami określonymi w treści Umowy zmiany Umowy będą mogły być wprowadzone w związku z zaistnieniem okoliczności, których wystąpienia Zamawiający i Wykonawca nie przewidywali w chwili zawierania Umowy. Wskazane okoliczności nie mogą być wywołane zarówno przez Zamawiającego jak i Wykonawcę, ani przez nich zawinione i muszą wywoływać ten skutek, iż Umowa nie będzie mogła być wykonana wedle pierwotniej treści, w szczególności na rażącą stratę grożącą jednemu z nich lub niemożność osiągnięcia celu umowy. Okoliczności te odnosić się mogą do wystąpienia nagłych zmian stanu prawnego, gwałtownej dekoniunktury, kryzysów finansowych, konieczności uwzględnienia wpływu ewentualnych prac zamiennych na realizację przedmiotu umowy. Niezależnie od powyższego Zamawiający dopuszcza możliwość zmian redakcyjnych Umowy oraz zmian będących następstwem zmian danych zarówno jego, jak i Wykonawcy ujawnionych w rejestrach publicznych, a także zmian korzystnych z punktu widzenia realizacji przedmiotu umowy, w szczególności przyśpieszających realizację, obniżający koszt podnoszony przez Zamawiającego na wykonanie, utrzymanie lub użytkowanie przedmiotu umowy. W takiej sytuacji wprowadzone zostaną do Umowy stosowne zmiany weryfikujące redakcyjne dotychczasowe brzmienie umowy bądź wskazujące nowe dane wynikające ze zmian w rejestrach publicznych albo też kierując się poszanowaniem wzajemnych interesów , zasadą równości oraz ekwiwalentności świadczeń i przede wszystkim zgodnym zamiarem wykonania przedmiotu umowy, określą zmiany korzystne z punktu widzenia realizacji przedmiotu umowy. Wszelkie zmiany wprowadzone do umowy dokonywane będą z poszanowaniem obowiązków wynikających z obowiązującego prawa, w tym art. 140 ust. 3 ustawy pzp.
IV.4) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
IV.4.1)
Adres strony internetowej, na której jest dostępna specyfikacja istotnych warunków zamówienia:
http://bip.lasy.gov.pl/pl/bip/dg/rdlp_lodz/nadl_kutno/zamowienia_publiczne
Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem:
Nadleśnictwo Kutno z/s w Chrośnie, Chrosno 13, 99-306 Łanięta.
IV.4.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert:
23.12.2013 godzina 09:00, miejsce: Nadleśnictwo Kutno z/s w Chrośnie, Chrosno 13, 99-306 Łanięta - Sekretariat.
IV.4.5) Termin związania ofertą:
okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).
IV.4.17) Czy przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia:
nie
Jelcz-Laskowice: Usługi edukacyjne obejmujące przeprowadzenie zajęć w ramach projektu POKL pod nazwą indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice współfinansowanego ze srodków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
Numer ogłoszenia: 12323 - 2013; data zamieszczenia: 23.01.2013
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - usługi
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
Zespół Ekonomiczno-Administracyjny w Jelczu-Laskowicach , ul. W. Witosa 41, 55-230 Jelcz-Laskowice, woj. dolnośląskie, tel. 071 3181128, faks 071 3188986.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Usługi edukacyjne obejmujące przeprowadzenie zajęć w ramach projektu POKL pod nazwą indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice współfinansowanego ze srodków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
II.1.2) Rodzaj zamówienia:
usługi.
II.1.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:
świadczenie usługi edukacyjnej polegającej na prowadzeniu zajęć dodatkowych ( pozalekcyjnych) o charakterze dydaktyczno-wyrównawczym dla uczniów klas I-III w PSP nr 3 w Jelczu-Laskowicach - zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów szczególnie uzdolnionych z nauk matematyczno-przyrodniczych w wymiarze 18 godzin lekcyjnych, współfinansowanego ze śrdoków Unii europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, priorytet IX, działanie 9.1. poddziałanie 9.1.2. celem głównym projektu jest zmniejszenie różnic w jakości usług edukacyjnych dzieci klas I-III szkół podstawowych..
II.1.4) Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających:
nie.
II.1.5) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
80.00.00.00-4, 80.10.00.00-5.
II.1.6) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej:
nie.
II.1.7) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej:
nie.
II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA:
Zakończenie: 28.06.2013.
SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM
III.2) ZALICZKI
Czy przewiduje się udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia:
nie
III.3) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ OPIS SPOSOBU DOKONYWANIA OCENY SPEŁNIANIA TYCH WARUNKÓW
III. 3.1) Uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuZamawiający nie precyzuje w tym zakresie żadnych wymagań, których spełnienie Wykonawca zobowiązany jest wykazać w sposób szczególny. Potwierdzeniem jest pisemne oświadczenie z zakresu art. 22 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, załącznik nr 2 do SIWZ, zamawiający oceni spełnienie warunków udziału w postępowaniu na podstawie oświadczeń i dokumentów złożonych wraz z ofertą. Przy dokonywaniu oceny spełnienia warunków Zamawiający będzie się kierował regułą spałnia nie spełnia z treści załączonych do oferty dokumentów musi wynikać jednoznacznie, że w/w warunki Wykonawca spełnił.
III.3.2) Wiedza i doświadczenie
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuZamawiający nie precyzuje w tym zakresie żadnych wymagań, których spełnienie Wykonawca zobowiązany jest wykazać w sposób szczególny. Potwierdzeniem jest podpisanie oświadczenia z zakrseu art. 22 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych stanowiące załącznik nr 2 do SIWZ. zamawiający oceni spełnienie warunków udziału w postepowaniu na podstawie oświadczeń i dokumentów złożonych wraz zofertą. Przy dokonywaniu spełnienia warunków zamawiajacy będzie się kierował regułą spełnia nie spełnia. Z treści załączonych dokumentów musi wynikać jednoznacznie, że w/w warunki Wykonawca spełnił.
III.3.3) Potencjał techniczny
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuWarunek uważa się za spełniony , jeśli Wykonawca oświadczy, że spełnia warunki dotyczące dysponowania odpowiednim potencjałem technicznym oraz osobami zdolnymi do wykonania niniejszego zamówienia, to jest osobami: a) posiadającymi wykształecnie wraz zodpowiednim przygotowaniem pedagogicznym do prowadzenia zajęc w szkole podstawowej zgodnie z Rozporządzeniem Ministar Edukacji Narodowej z dnia 12 marca 2009 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli oraz okreslenia szkół i wypadków w których można zatrudnić nauczycieli niemających wyższego wykształcenia lub ukończonego zakałdu kształcenia nauczycieli ( dz. U. nr 50 poz 400 ), b) posiadającymi doświadczenie pedagogiczne ( staż pedagogiczny ) minimum 1 rok pracy w skzole, c) posiadającymi kwalifikacje zawodowe uprawniające do samodzielnego prowadzenia zajęć w zakresie odpowiadającym rodzajowi zajęć, które będzie realizował, d) czynnymi zawodowo. zamawiający żąda od Wykonawcy dysponowania co najmniej jedna osobą posiadającą kwalifikacje do prowadzenia danego typu zajęć zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12.03.2009 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli oraz szkól i wypadków w których można zatrudnić nauczycieli niemających wyższego wykształcenia lub ukończonego zakładu kształcenia nauczycieli.Zamawiający uzna, że Wykonawca spełnia warunki udziału w postepowaniu określone w III 3.4 niniejszego ogłoszenia jeżeli z zastrzeżeniem pkt 6.3.2 SIWZ przedstawi: a) wykaz osób które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, doświadczenie i wykształcenia, niezbędnych do wykonania zamówienia , a także wykonywanych przez nie czynności oraz informacja o podstawie do dysponowania tymi osobami, według załącznika nr 5do SIWZ, b) oświadczenie podpisane przez osobę składającą ofertę, że osoba która będzie uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia posiada wymagane uprawnienia, jeżeli ustawy nakładają obowiązek posiadania takich uprawnień, stanowiące załacznik nr 2 do SIWZ. Wykonawca może polegać na wiedzy i doświadczeniu, potencjale technicznym , osobach zdolnych do wykonania zamówienia lub zdolnościach finansowych innych podmiotów niezależnie od charakteru prawnego łączących go stosunków. Wykonawca w takiej sytuacji zobowiązany jest udowodnić Zamawiającemu iż będzie dysponował zasobami niezbędnymi di realizacji zamówienia w szczególności przedstawiając w tym celu pisemne zobowiązanie tych podmiotów do oodddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na okres korzystania z nich przy wykonywaniu zamówienia, zamawiający określając ten wymóg w zakresie posiadanych kwalifikacji dopuszcza kwalifikacje, które zostały wydane na podstawie ustawy o zasobach uznawania kwalifikacji zawodowych nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej ( Dz. U. nr 63, poz. 394 ). Potencjalni Wykonawcy z innych państw członkowskich Unii Europejskiej mogą spełnić ten warunek posiadając równoważne uprawnienia uzyskane w swoich krajach pochodzenia. Ocena spełnienia w/ warunków dokonana zostanie zgodnie z formułą spełnie nie spełniana podstawie złozonych oświadczeń i dokumentów wyszczególnionych w SIWZ.
III.3.5) Sytuacja ekonomiczna i finansowa
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuZamawiający nie precyzuje w tym zakresie żadnych wymagań, których spełnienie Wykonawca zobowiązany jest wykazać w sposób szczególny. Potwierdzeniem jest podpsianie oświadczenia z zakresu art 22 ust 2 ustawy Pzp stanowiącego załacznik nr 2 do SIWZ. Zamawiający oceni spenienie warunków udziału w postepowaniu na podstawie oświadczeń i dokumentów złozonych wraz z ofertą. Przy dokonywnaiu oceny spełnienia Zamawiający będzie kierował się regułą spełnie nie spełnia. Z treści załączonych dokumentów musi wynikać jednoznacznie , że w/w warunki Wykonawca spełnił.
III.4) INFORMACJA O OŚWIADCZENIACH LUB DOKUMENTACH, JAKIE MAJĄ DOSTARCZYĆ WYKONAWCY W CELU POTWIERDZENIA SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ NIEPODLEGANIA WYKLUCZENIU NA PODSTAWIE ART. 24 UST. 1 USTAWY
-
III.4.1) W zakresie wykazania spełniania przez wykonawcę warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy, oprócz oświadczenia o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu, należy przedłożyć:- wykaz osób, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych dla wykonania zamówienia, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności, oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami
- oświadczenie, że osoby, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, posiadają wymagane uprawnienia, jeżeli ustawy nakładają obowiązek posiadania takich uprawnień
III.4.2) W zakresie potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy, należy przedłożyć:- oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia
- aktualny odpis z właściwego rejestru, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert, a w stosunku do osób fizycznych oświadczenie w zakresie art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy
- aktualne zaświadczenie właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzające, że wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków lub zaświadczenie, że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu - wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert
- aktualne zaświadczenie właściwego oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzające, że wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne, lub potwierdzenie, że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu - wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert
- aktualną informację z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 4-8 ustawy, wystawioną nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert
- aktualną informację z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 9 ustawy, wystawioną nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert
- wykonawca powołujący się przy wykazywaniu spełniania warunków udziału w postępowaniu na potencjał innych podmiotów, które będą brały udział w realizacji części zamówienia, przedkłada także dokumenty dotyczące tego podmiotu w zakresie wymaganym dla wykonawcy, określonym w pkt III.4.2.
-
III.4.3) Dokumenty podmiotów zagranicznych
Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, przedkłada:
III.4.3.1) dokument wystawiony w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania potwierdzający, że:
- nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości - wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert
- nie zalega z uiszczaniem podatków, opłat, składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne albo że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu - wystawiony nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert
- nie orzeczono wobec niego zakazu ubiegania się o zamówienie - wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert
III.4.3.2) zaświadczenie właściwego organu sądowego lub administracyjnego miejsca zamieszkania albo zamieszkania osoby, której dokumenty dotyczą, w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 4-8 ustawy - wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert - albo oświadczenie złożone przed notariuszem, właściwym organem sądowym, administracyjnym albo organem samorządu zawodowego lub gospodarczego odpowiednio miejsca zamieszkania osoby lub kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, jeżeli w miejscu zamieszkania osoby lub w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, nie wydaje się takiego zaświadczenia
III.7) Czy ogranicza się możliwość ubiegania się o zamówienie publiczne tylko dla wykonawców, u których ponad 50 % pracowników stanowią osoby niepełnosprawne:
nie
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia:
przetarg nieograniczony.
IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT
IV.2.1) Kryteria oceny ofert:
najniższa cena.
IV.2.2) Czy przeprowadzona będzie aukcja elektroniczna:
nie.
IV.3) ZMIANA UMOWY
Czy przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy:
tak
Dopuszczalne zmiany postanowień umowy oraz określenie warunków zmian
W związku z art. 144 Ustawy Pzp zamawiający przewiduje możliwość dokonania zmian w umowie: 1. Zmiana terminu realizacji zamówienia z przyczyn niezaleznych po stronie Wykonawcy w przypadku: 1.1.pisemnego uzgodnienia pomiędzy stronami dotyczącego skrócenia terminu zakończenia realizacji umowy, 2.1. wystąpienia okoliczności niezależnych od Wykonawcy i Zamawiającego skutkujących niemożliwością dotrzymania terminu realizacji przedmiotu umowy, 2. zmiana osób, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia w szczególności choroby osoby, która będzie prowadziła zajęcia lub innych zdarzeń losowych uniemożliwiających prowadzenia zajęc, w przypadku zmiany osoby prowadzącej zajęcia nowa osoba, która będzie prowadzić zajęcia musi spełniać wymagania okreslone w SIWZ. Zmiany te mogą zostać dokonane wyłącznie w przypadku Wykonawcy, który prowadzi działalnośc gospodarczą pod warunkiem przedłożenia zamawiającemu pisemnego uzasadnienia konieczności prowadzenia zmian, przedłożenia dokumentów potwierdzających kwalifikacje osoby która będzie prowadziła zajęcia oraz wyrażenia zgody Zamawiającego na tę zmianę. W prezypadku Wykonawcy który jest osobą fizyczną nie prowadzącą dzaiłalności gospodarczej na skutek zaistnienia okoliczności uniemożliwiających prowadzenia zajęć np. choroba, umowa ulega rozwiązaniu, w przypadku śmierci wygasa. 3. W przypadku wystapienia niezależnych od Zamawiającego niemożliwych do przewidzenia w trakcie zawierania umowybokoliczności takich jak klęski zywiołowe, znacząca absencja chorobowa dzieci, itp. Zamawiający ma prawo do zmniejszenia zakresu realizacji przedmiotu umowy do aktualnie niezbędnych swoich potrzeb lub zawieszenia świadczenia usług na okres w którym okoliczności te wystąpią. 4. zmiana powszechnie obowiązujących przepisów prawa w zakresie mającym wpływ na realizację przedmiotu umowy. 5. Zmiana nazw, siedziby stron umowy, numeru kont bankowych, innych danych inedtyfikacyjnych. 6. Zmniejszenie zakresu usług i wynagrodzenia z przyczyn o obiektywnym charakterze, istotnej zmiany okoliczności powodującej, że wykonanie części zakresu umowy nie leży w interesie publicznym, czego nmie było mozna wcześniej przewidzieć. 7. Zmiana harmonogramu realizacji projektu w przypadku zaistnienia zmian wytycznych, zmian warunków realizacji projektu lub treści dokumentów programowych . 8. W przypadku wystąpienia okoliczności stanowiących podstawę do zmian postanowień umowy, Wykonawca zobowiązany jest do niezwłocznego poinformowania o tym fakcie Zamawiającego i wystąpienia z wnioskiem w przedmiotowej sprawie 9. Jeżeli zamawiający uzna, że okoliczności wskazane przez Wykonawcę, jako stanowiące podstawę do zmiany umowy nie są zasadne, Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zadania zgodnie z warunkami zawartymi w umowie. Zmiana umowy może nastapić w formie pisemnej pod rygorem nieważności takiego oświadczenia. 10. powyższe postanowienia stanowią katalog zmian na które Zamawiający może wyrazić zgodę. Powyższe postanowienia stanowią zobowiązania zamwaiającego do wyrażenia zgody na ich wprowadzenie. O wystapieniu okoliczności mogących wpłynąć na zmianę zawartej umowy strony zobowiązane są poinformowac pisemnie.
IV.4) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
IV.4.1)
Adres strony internetowej, na której jest dostępna specyfikacja istotnych warunków zamówienia:
www.um.jelcz-laskowice.finn.pl
Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem:
Zespół Ekonomiczno-Administracyjny, ul. W. Witosa 41, 55-220 Jelcz-Laskowice.
IV.4.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert:
11.02.2013 godzina 10:00, miejsce: Zespół Ekonomiczno-Administracyjny, ul. W. Witosa 41, pokój nr 15, Jelcz-Laskowice.
IV.4.5) Termin związania ofertą:
okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).
IV.4.16) Informacje dodatkowe, w tym dotyczące finansowania projektu/programu ze środków Unii Europejskiej:
Projekt realizowany będzie w ramach Projektu Operacyjnego Kapitał Ludzki priorytet IX, działanie 9.1, poddziałanie 9.1.2..
IV.4.17) Czy przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia:
tak
Toruń: Pełnienie funkcji koordynatora projektu, asystenta koordynatora projektu oraz koordynatorów szkolnych w 7 zespołach szkół zawodowych w projekcie pn. Toruńskie szkoły zawodowe szansą na sukces, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach Priorytetu IX, Działania 9.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
Numer ogłoszenia: 92717 - 2013; data zamieszczenia: 28.05.2013
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - usługi
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
Gmina Miasta Toruń reprezentowana przez Prezydenta Miasta Torunia , ul. Wały gen. Sikorskiego 8, 87-100 Toruń, woj. kujawsko-pomorskie, tel. 056 6118713, faks 056 6118622.
Adres strony internetowej zamawiającego:
um.torun.pl
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Pełnienie funkcji koordynatora projektu, asystenta koordynatora projektu oraz koordynatorów szkolnych w 7 zespołach szkół zawodowych w projekcie pn. Toruńskie szkoły zawodowe szansą na sukces, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach Priorytetu IX, Działania 9.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
II.1.2) Rodzaj zamówienia:
usługi.
II.1.4) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji koordynatora projektu, asystenta koordynatora projektu oraz koordynatorów szkolnych w 7 zespołach szkół zawodowych w projekcie pn. Toruńskie szkoły zawodowe szansą na sukces, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach Priorytetu IX, Działania 9.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. 1.1. Opis części zamówienia Część 1. - Pełnienie funkcji koordynatora projektu pn. Toruńskie szkoły zawodowe szansą na sukces, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach Priorytetu IX, Działania 9.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. 1. Zakres obowiązków: 1) przejęcie odpowiedzialności za całość realizacji projektu, w szczególności za zarządzanie przedsięwzięciem na wszystkich jego etapach zgodnie z zapisami zawartymi w umowie o dofinansowanie projektu z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego; 2) koordynowanie działań w ramach realizacji projektu; 3) prowadzenie nadzoru nad zgodnością realizacji projektu z przyjętym harmonogramem, wnioskiem o dofinansowanie projektu i budżetem oraz osiąganiem wskaźników; 4) nadzór nad prawidłowym prowadzeniem dokumentacji projektu; 5) przygotowywanie i koordynacja korespondencji związanej z realizacją projektu prowadzonej z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego; 6) udział w kontrolach prowadzonych przez organy zewnętrzne; 7) nadzór nad prowadzeniem ewaluacji projektu, w tym badania postępów w realizacji projektu oraz opracowanie raportu ewaluacyjnego po zakończeniu działań (realizacji); 8) nadzór nad prowadzeniem bazy danych PEFS; 9) nadzór nad koordynatorami szkolnymi w zakresie zadań związanych z realizacją projektu; 10) współpraca z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Gminą Miasta Toruń w zakresie merytorycznej realizacji projektu; 11) współpraca z pozostałymi osobami zaangażowanymi w realizację projektu; 12) nadzór nad prawidłową realizacją promocji projektu - zapewnienie zgodności wizualizacji materiałów informacyjno-promocyjnych z umową o dofinansowanie projektu oraz wytycznymi dotyczącymi oznaczania projektów w ramach PO KL; 13) terminowe i właściwe realizowanie całości projektu; 14) zorganizowanie biura projektu zgodnie z założeniami i wytycznymi (zakupy, oznakowanie); 15) przeprowadzenie procedury zamówień publicznych dot. nauczycieli zatrudnianych do projektu oraz na zakupy z budżetu projektu zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych i dokumentowanie tych zakupów; 16) przestrzeganie zasad równości szans przy wykonywaniu obowiązków zawodowych oraz zasad zrównoważonego rozwoju na stanowisku pracy; 17) przygotowywanie umów cywilnoprawnych w ramach projektu, nadzór nad ewidencjonowaniem czasu pracy osób zaangażowanych do realizacji projektu oraz innych projektów w ramach NSRO; 18) przestrzeganie procedur związanych z ochroną danych osobowych uczestników projektu, personelu oraz kontrahentów; 19) podejmowanie wszelkich działań zaradczych i naprawczych w przypadku występowania problemów w realizacji projektu; 20) praca w komisjach przetargowych powołanych do przeprowadzenia postępowań w związku z zastosowaniem ustawy Pzp przy realizacji zadań projektowych; 21) nadzór nad prawidłową realizacją umów na świadczenie usług lub dostawy, zawartych w ramach postępowań przetargowych, śledzenie dokumentów, wytycznych, które w trakcie realizacji projektu mogą ulec zmianie, w celu zapewnienia zgodności projektu z wytycznymi, jak również prawem Polski i UE. 2. Koordynator projektu zatrudniony będzie na podstawie umowy zlecenia. 3. Przedmiot umowy realizowany będzie w biurze zlokalizowanym w Urzędzie Miasta Torunia w Wydziale Edukacji. 4. Łączny wymiar zaangażowania koordynatora projektu w realizację zadań we wszystkich projektach NSRO nie może przekraczać 176 godzin miesięcznie, łącznie z zaangażowaniem do niniejszego projektu w wymiarze 55 godzin miesięcznie. 5. Koordynator projektu nie może być zatrudniony w instytucji uczestniczącej w realizacji PO KL na podstawie stosunku pracy, chyba, że nie zachodzi konflikt interesów i podwójne finansowanie. Część 2. - Pełnienie funkcji asystenta koordynatora pn. Toruńskie szkoły zawodowe szansą na sukces, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach Priorytetu IX, Działania 9.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. 1. Zakres obowiązków: 1) koordynowanie działań w ramach realizacji projektu; 2) prowadzenie nadzoru nad zgodnością realizacji projektu z przyjętym harmonogramem, wnioskiem o dofinansowanie projektu i budżetem oraz osiąganiem wskaźników; 3) prawidłowe prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji projektu; 4) przygotowywanie i koordynacja korespondencji związanej z realizacją projektu prowadzonej z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego; 5) przeprowadzenie ewaluacji projektu, w tym badania postępów w realizacji projektu oraz opracowanie raportu ewaluacyjnego po zakończeniu działań (realizacji); 6) prowadzenie bazy danych PEFS; 7) wspieranie dyrektorów szkół oraz koordynatorów szkolnych w realizacji zadań związanych z realizacją projektu; 8) weryfikacja poprawności dokumentacji projektowej szkół i jej archiwizacja; 9) ścisła współpraca z pozostałymi osobami zaangażowanymi w realizację projektu; 10) zapewnienie zgodności wizualizacji materiałów informacyjno-promocyjnych z umową partnerską na rzecz realizacji projektu oraz wytycznymi dotyczącymi oznaczania projektów w ramach PO KL; 11) sporządzanie merytorycznej części wniosku o płatność; 12) uczestniczenie w procedurze zamówień publicznych na zakupy z budżetu projektu zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych i dokumentowanie tych zakupów; 13) przestrzeganie zasad równości szans przy wykonywaniu obowiązków zawodowych oraz zasad zrównoważonego rozwoju na stanowisku pracy; 14) przygotowanie upoważnień do przetwarzania danych osobowych dla personelu projektu; 15) przestrzeganie procedur związanych z ochroną danych osobowych uczestników projektu, personelu oraz kontrahentów; 16) podejmowanie wszelkich działań zaradczych i naprawczych w przypadku występowania problemów w realizacji projektu; 17) nadzór nad prawidłową realizacją umów na świadczenie usług lub dostawy, zawartych w ramach postępowań przetargowych, śledzenie dokumentów, wytycznych, które w trakcie realizacji projektu mogą ulec zmianie, w celu zapewnienia zgodności projektu z wytycznymi, jak również prawem Polski i UE. 18) wykonywanie poleceń koordynatora projektu służących prawidłowej i terminowej realizacji projektu. 2. Asystent koordynatora zatrudniony będzie na podstawie umowy zlecenia. 3. Przedmiot umowy realizowany będzie w biurze zlokalizowanym w Urzędzie Miasta Torunia w Wydziale Edukacji. 4. Łączny wymiar zaangażowania asystenta koordynatora projektu w realizację zadań we wszystkich projektach NSRO nie może przekraczać 176 godzin miesięcznie, łącznie z zaangażowaniem do niniejszego projektu w wymiarze 50 godzin miesięcznie. 5. Asystent koordynatora projektu nie może być zatrudniony w instytucji uczestniczącej w realizacji PO KL na podstawie stosunku pracy, chyba, że nie zachodzi konflikt interesów i podwójne finansowanie. Część 3. - Pełnienie funkcji koordynatora szkolnego w Zespole Szkół Ekonomicznych w projekcie pn. Toruńskie szkoły zawodowe szansą na sukces, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach Priorytetu IX, Działania 9.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Część 4. - Pełnienie funkcji koordynatora szkolnego w Zespole Szkół Technicznych w projekcie pn. Toruńskie szkoły zawodowe szansą na sukces, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach Priorytetu IX, Działania 9.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Część 5. - Pełnienie funkcji koordynatora szkolnego w Zespole Szkół Samochodowych w projekcie pn. Toruńskie szkoły zawodowe szansą na sukces, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach Priorytetu IX, Działania 9.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Część 6. - Pełnienie funkcji koordynatora szkolnego w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska w projekcie pn. Toruńskie szkoły zawodowe szansą na sukces, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach Priorytetu IX, Działania 9.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Część 7. - Pełnienie funkcji koordynatora szkolnego w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w projekcie pn. Toruńskie szkoły zawodowe szansą na sukces, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach Priorytetu IX, Działania 9.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Część 8. - Pełnienie funkcji koordynatora szkolnego w Zespole Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w projekcie pn. Toruńskie szkoły zawodowe szansą na sukces, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach Priorytetu IX, Działania 9.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Część 9. - Pełnienie funkcji koordynatora szkolnego w Zespole Szkół Przemysłu Spożywczego i VIII LO w projekcie pn. Toruńskie szkoły zawodowe szansą na sukces, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach Priorytetu IX, Działania 9.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. 1. 3. Zakres obowiązków dla części 3, 4, 5, 6, 7, 8 i 9: 1) nadzór nad prawidłową realizacją projektu w danej szkole, zgodnie z wymogami POKL, obowiązującymi przepisami krajowymi oraz w oparciu o umowę o dofinansowanie wraz z załącznikami; 2) planowanie i podejmowanie wszelkich działań związanych z terminową i prawidłową realizacją projektu w danej szkole; 3) wspieranie i pomoc w działaniach koordynatora projektu; 4) zatwierdzanie, na podstawie udzielonego pełnomocnictwa, przepracowanych godzin nauczycieli w dziennikach zajęć oraz zatwierdzanie ewidencji godzin osób zatrudnionych do realizacji projektu; 5) bieżące kontakty i korespondencja, wyjaśnianie wszelkich nieprawidłowości w realizacji projektu, przygotowanie wszelkiej dokumentacji wymaganej do prawidłowej realizacji projektu; 6) dostosowanie wzorów projektów do potrzeb danej szkoły, zgłaszanie do koordynatora projektu oraz uzgadnianie z koordynatorem projektu wszelkich zmian w realizacji i budżecie projektu; 7) współpraca ze specjalistą ds. finansowych projektu; 8) tworzenie opisów przedmiotów zamówienia w zakresie zakupów dla danej szkoły; 9) nadzorowanie odbioru zakupionego sprzętu, współpraca z członkami zespołu projektowego, podejmowanie wszelkich działań zaradczych i naprawczych w przypadku występowania problemów w realizacji projektu w danej szkole; 10) pozyskiwanie i współpraca z zakładami pracy w ramach organizacji staży, przekazywanie do biura projektu wszelkich informacji dot. pracodawców, w celu przygotowania umów o organizację stażu; 11) przygotowanie i realizacja rekrutacji uczestników projektu (opracowanie regulaminu rekrutacji, nadzór nad przygotowaniem ankiet rekrutacyjnych, założenie teczek uczestnikom projektu), udział w pracach komisji rekrutacyjnej, tworzenie protokołów z prac komisji rekrutacyjnej, informowanie uczestników o zakwalifikowaniu się do projektu, współpraca w zakresie przygotowania rekrutacji z pedagogiem szkolnym i ustalenie zawartości teczki uczestnika projektu; 12) monitoring rzeczowy - zgodność realizacji projektu z planem merytorycznym, zagwarantowanie właściwych warunków pracy na poszczególnych zajęciach (odpowiedni sprzęt, wyposażenie); 13) współpraca z nauczycielami biorącymi udział w realizacji projektu w danej szkole oraz przekazywanie informacji do biura projektu o zapotrzebowaniu na materiały biurowe, itp., informowanie potencjalnych uczestników oraz społeczeństwa o fakcie współfinansowania przedsięwzięcia ze środków Unii Europejskiej w ramach EFS, informowanie uczniów, nauczycieli i osób zainteresowanych o wszelkich zmianach w realizacji projektu i działań, prowadzenie kontroli realizacji działań projektowych w obrębie danej szkoły; 14) wizualizacja materiałów szkoleniowych i podręczników poprzez umieszczenie naklejki informacyjnej oraz kompletowanie zestawów szkoleniowych dla uczniów i przekazywanie ich nauczycielom, uzyskanie potwierdzenia odbioru materiałów szkoleniowych; 15) pozyskanie danych osobowych uczestników projektu w zakresie przewidzianym w formularzu PEFS, oświadczeń o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych oraz deklaracji uczestnictwa w projekcie; 16) przestrzeganie procedur związanych z ochroną danych osobowych uczestników projektu, personelu oraz kontrahentów; zabezpieczenie zebranych danych osobowych uczestników oraz przekazanie ich do biura projektu; wydruk ankiet początkowych i końcowych oraz innych wymaganych dla prawidłowej realizacji projektu oraz przekazanie ich nauczycielowi prowadzącemu zajęcia, celem przeprowadzenia badania; 17) weryfikacja wyników ankiet i ich rejestracja w bazie excel prowadzonej dla danej szkoły ewaluacji projektu (raporty), planowanie sal oraz zabezpieczenie dostępu do sal w czasie trwania działań, staży w ramach projektu; w przypadku organizacji wyjazdów - wypełnienie obowiązków wynikających ze szkolnych przepisów regulujących organizację i uczestnictwo w wyjazdach; współpraca przy opracowaniu części sprawozdawczej wniosków o płatność, przygotowywanie i weryfikacja dokumentacji zajęć (w tym m.in. dzienników zajęć); opracowanie instrukcji, archiwizacja dokumentów projektowych. 1.4. Koordynator szkolny zatrudniony będzie na podstawie umowy zlecenia. 1.5. Przedmiot umowy realizowany będzie: dla części 3: w Zespole Szkół Ekonomicznych, Toruń, ul. Grunwaldzka 39; dla części 4: w Zespole Szkół Technicznych, Toruń, ul. Legionów 19/25; dla części 5: w Zespole Szkół Samochodowych, Toruń, ul. Grunwaldzka 25B; dla części 6: w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska, Toruń, ul. Batorego 43/49; dla części 7: w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich, Toruń, ul. Osikowa 15; dla części 8: w Zespole Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych, Toruń, ul. św. Józefa 26; dla części 9: w Zespole Szkół Przemysłu Spożywczego i VIII LO, Toruń, ul. Grunwaldzka 33/35. 1.6. Łączny wymiar zaangażowania koordynatora szkolnego w projekcie w realizację zadań we wszystkich projektach NSRO nie może przekraczać 176 godzin miesięcznie, łącznie z zaangażowaniem do niniejszego projektu w wymiarze 30 godzin miesięcznie (15 godzin miesięcznie w ZSPS i VIII LO). 5. Koordynator szkolny w projekcie nie może być zatrudniony w instytucji uczestniczącej w realizacji PO KL na podstawie stosunku pracy, chyba, że nie zachodzi konflikt interesów i podwójne finansowanie..
II.1.6) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
79.42.10.00-1.
II.1.7) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej:
tak, liczba części: 9.
II.1.8) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej:
nie.
II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA:
Zakończenie: 31.08.2014.
SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM
III.2) ZALICZKI
III.3) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ OPIS SPOSOBU DOKONYWANIA OCENY SPEŁNIANIA TYCH WARUNKÓW
III. 3.1) Uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuzamawiający nie stawia szczególowego warunku w tym zakresie
III.3.2) Wiedza i doświadczenie
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuzamawiający nie stawia szczególowego warunku w tym zakresie
III.3.3) Potencjał techniczny
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuzamawiający nie stawia szczególowego warunku w tym zakresie
III.3.4) Osoby zdolne do wykonania zamówienia
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuzamawiający uzna warunek za spełniony jeżeli wykonawca wykaże, że wykonawca wykaże, że dysponuje osobami posiadającymi: dla część 1. KOORDYNATOR PROJEKTU: - wykształcenie wyższe, - minimum roczne doświadczenie w pełnieniu funkcji kierownika lub koordynatora projektu PO KL o wartości min. 500.000 PLN w ramach Priorytetów III lub IX, - znajomość tematyki szkolnictwa zawodowego (min. 2 lata doświadczenia w pracy w szkole ponadgimnazjalnej prowadzącej kształcenie zawodowe, lub min. 2 lata pracy w firmach szkoleniowych, świadczących usługi szkolenia zawodowego), - dobra znajomość obsługi oprogramowania biurowego (edytor tekstów, arkusz kalkulacyjny), - znajomość przepisów ustawy Pzp, - znajomość PO KL, zasad finansowania i krajowych wytycznych związanych z realizacja projektu w ramach PO KL. dla część 2. ASYSTENT KOORDYNATORA PROJEKTU: - wykształcenie wyższe, - minimum roczne doświadczenie w realizacji projektów współfinansowanych ze środków UE, - dobra znajomość obsługi oprogramowania biurowego (edytor tekstów, arkusz kalkulacyjny), - znajomość GWP PO KL. dla część 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 KOORDYNATOR SZKOLNY W PROJEKCIE: - wykształcenie wyższe, - znajomość tematyki szkolnictwa zawodowego (min.2 lata doświadczenia w pracy w szkole ponadgimnazjalnej dla młodzieży prowadzącej kształcenie zawodowe), - dobra znajomość obsługi oprogramowania biurowego (edytor tekstów, arkusz kalkulacyjny).
III.3.5) Sytuacja ekonomiczna i finansowa
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuzamawiający nie stawia szczególowego warunku w tym zakresie
III.4) INFORMACJA O OŚWIADCZENIACH LUB DOKUMENTACH, JAKIE MAJĄ DOSTARCZYĆ WYKONAWCY W CELU POTWIERDZENIA SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ NIEPODLEGANIA WYKLUCZENIU NA PODSTAWIE ART. 24 UST. 1 USTAWY
III.4.1) W zakresie wykazania spełniania przez wykonawcę warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy, oprócz oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu należy przedłożyć:
- wykaz osób, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności, oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami;
III.4.2) W zakresie potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy, należy przedłożyć:
- oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia;
- aktualny odpis z właściwego rejestru lub z centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;
III.4.3) Dokumenty podmiotów zagranicznych
Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, przedkłada:
III.4.3.1) dokument wystawiony w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania potwierdzający, że:
- nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości - wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;
III.4.4) Dokumenty dotyczące przynależności do tej samej grupy kapitałowej
- lista podmiotów należących do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów albo informacji o tym, że nie należy do grupy kapitałowej;
III.6) INNE DOKUMENTY
Inne dokumenty niewymienione w pkt III.4) albo w pkt III.5)
Pisemne zobowiązanie podmiotów do oddania Wykonawcy do dyspozycji niezbędnych zasobów na okres korzystania z nich przy wykonywaniu zamówienia, jeżeli Wykonawca polega na wiedzy i doświadczeniu, potencjale technicznym, osobach zdolnych do wykonania zamówienia lub zdolności finansowej innych podmiotów, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nimi stosunków. Jeżeli wykonawca, wykazując spełnienie warunków , o których mowa w pkt 3.2.siwz polega na zasobach innych podmiotów na zasadach określonych w art. 26 ust. 2b ustawy, zamawiający, w celu oceny, czy wykonawca będzie dysponował zasobami innych podmiotów w stopniu niezbędnym dla należytego wykonania zamówienia oraz oceny, czy stosunek łączący wykonawcę z tymi podmiotami gwarantuje rzeczywisty dostęp do ich zasobów żąda dokumentów dotyczących w szczególności: a) zakresu dostępnych wykonawcy zasobów innego podmiotu, b) sposobu wykorzystania zasobów innego podmiotu, przez wykonawcę, przy wykonywaniu zamówienia, c) charakteru stosunku, jaki będzie łączył wykonawcę z innym podmiotem, d) zakresu i okresu udziału innego podmiotu przy wykonywaniu zamówienia.
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia:
przetarg nieograniczony.
IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT
IV.2.1) Kryteria oceny ofert:
najniższa cena.
IV.3) ZMIANA UMOWY
przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy:
Dopuszczalne zmiany postanowień umowy oraz określenie warunków zmian
dotyczy wzorów umów stanowiących załącznik nr 2,3, i 4 do siwz. 1. Zakazana jest istotna zmiana postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Zleceniobiorcy, z zastrzeżeniem ust. 2. 2. Dopuszczalne są następujące rodzaje i warunki zmiany treści umowy: 1) gdy nastąpi zmiana powszechnie obowiązujących przepisów prawa w zakresie mającym wpływ na realizację przedmiotu zamówienia; 2) gdy konieczność wprowadzenia zmian będzie następstwem zmian wprowadzonych w umowach pomiędzy Zleceniodawcą a inną niż Zleceniobiorca stroną, w szczególności instytucją Zarządzającą, Pośredniczącą I i II stopnia, a także innymi instytucjami, które na podstawie przepisów prawa mogą wpływać na realizację zamówienia; 3) gdy konieczność wprowadzenia zmian będzie następstwem zmian wytycznych dotyczących Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki lub wytycznych i zaleceń Instytucji Zarządzającej lub Instytucji Pośredniczącej I i II stopnia, w szczególności w zakresie sprawozdawczości; 4) gdy wystąpią obiektywne przeszkody uniemożliwiające realizację zamówienia lub osiągnięcie jego celów według pierwotnie przyjętego harmonogramu realizacji zamówienia; 5) Zleceniobiorca może dokonać zmiany osoby pełniącej odpowiednio dla części zamówienia:funkcję koordynatora projektu, asystenta koordynatora, koordynatora szkolnego przedstawionego w ofercie, jedynie za uprzednią pisemną zgodą Zleceniodawcy, akceptującego odpowiednio dla części zamówienia: nowego koordynatora projektu, asystenta koordynatora, koordynatora szkolnego ale nowy koordynator (asystent, koordynator szkolny) musi spełniać wymagania określone dla dotychczasowego; 6) Zleceniobiorca z własnej inicjatywy proponuje zmianę koordynatora projektu w następujących przypadkach: śmierci, choroby lub innych zdarzeń losowych; jeżeli zmiana koordynatora (asystenta koordynatora, koordynatora szkolnego) stanie się konieczna z jakichkolwiek innych przyczyn niezależnych od Zleceniobiorcy (np. rezygnacji, itp.) 7) zmiana terminu realizacji przedmiotu zamówienia, w przypadku: a) gdy wykonanie zamówienia w określonym pierwotnie terminie nie leży w interesie Zleceniodawcy, b) działania siły wyższej, uniemożliwiającego wykonanie zamówienia w określonym pierwotnie terminie, c) w przypadku wystąpienia obiektywnych czynników niezależnych od Zleceniodawcy i Zleceniobiorcy. 3. Zmiany umowy przewidziane w § 9 ust. 2 wzorów umów dopuszczalne są na następujących warunkach: 1) zmniejszenie zakresu przedmiotu umowy w granicach uzasadnionego interesu Zleceniodawcy; 2) w zakresie nie powodującym zwiększenia wynagrodzenia Zleceniobiorcy określonego w niniejszej umowie; 3) na osoby o kwalifikacjach równorzędnych lub wyższych do kwalifikacji, które podlegały ocenie. 4. Wszelkie zmiany niniejszej umowy wymagają zgody obu stron wyrażonej w formie pisemnego aneksu do umowy pod rygorem nieważności.
IV.4) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
IV.4.1)
Adres strony internetowej, na której jest dostępna specyfikacja istotnych warunków zamówienia:
www.bip.torun.pl
Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem:
Wydział Edukacji, Toruń, ul. Wały gen. Sikorskiego 10.
IV.4.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert:
05.06.2013 godzina 14:00, miejsce: Wydział Edukacji, Toruń, ul. Wały gen. Sikorskiego 10.
IV.4.5) Termin związania ofertą:
okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).
IV.4.16) Informacje dodatkowe, w tym dotyczące finansowania projektu/programu ze środków Unii Europejskiej:
Zamówienie finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach Priorytetu IX, Działania 9.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
IV.4.17) Czy przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia:
nie
ZAŁĄCZNIK I - INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERT CZĘŚCIOWYCH
CZĘŚĆ Nr:
1
NAZWA:
Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji koordynatora projektu w projekcie pn. Toruńskie szkoły zawodowe szansą na sukces, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach Priorytetu IX, Działania 9.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
1. Zakres obowiązków: 1) przejęcie odpowiedzialności za całość realizacji projektu, w szczególności za zarządzanie przedsięwzięciem na wszystkich jego etapach zgodnie z zapisami zawartymi w umowie o dofinansowanie projektu z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego; 2) koordynowanie działań w ramach realizacji projektu; 3) prowadzenie nadzoru nad zgodnością realizacji projektu z przyjętym harmonogramem, wnioskiem o dofinansowanie projektu i budżetem oraz osiąganiem wskaźników; 4) nadzór nad prawidłowym prowadzeniem dokumentacji projektu; 5) przygotowywanie i koordynacja korespondencji związanej z realizacją projektu prowadzonej z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego; 6) udział w kontrolach prowadzonych przez organy zewnętrzne; 7) nadzór nad prowadzeniem ewaluacji projektu, w tym badania postępów w realizacji projektu oraz opracowanie raportu ewaluacyjnego po zakończeniu działań (realizacji); 8) nadzór nad prowadzeniem bazy danych PEFS; 9) nadzór nad koordynatorami szkolnymi w zakresie zadań związanych z realizacją projektu; 10) współpraca z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Gminą Miasta Toruń w zakresie merytorycznej realizacji projektu; 11) współpraca z pozostałymi osobami zaangażowanymi w realizację projektu; 12) nadzór nad prawidłową realizacją promocji projektu - zapewnienie zgodności wizualizacji materiałów informacyjno-promocyjnych z umową o dofinansowanie projektu oraz wytycznymi dotyczącymi oznaczania projektów w ramach PO KL; 13) terminowe i właściwe realizowanie całości projektu; 14) zorganizowanie biura projektu zgodnie z założeniami i wytycznymi (zakupy, oznakowanie); 15) przeprowadzenie procedury zamówień publicznych dot. nauczycieli zatrudnianych do projektu oraz na zakupy z budżetu projektu zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych i dokumentowanie tych zakupów; 16) przestrzeganie zasad równości szans przy wykonywaniu obowiązków zawodowych oraz zasad zrównoważonego rozwoju na stanowisku pracy; 17) przygotowywanie umów cywilnoprawnych w ramach projektu, nadzór nad ewidencjonowaniem czasu pracy osób zaangażowanych do realizacji projektu oraz innych projektów w ramach NSRO; 18) przestrzeganie procedur związanych z ochroną danych osobowych uczestników projektu, personelu oraz kontrahentów; 19) podejmowanie wszelkich działań zaradczych i naprawczych w przypadku występowania problemów w realizacji projektu; 20) praca w komisjach przetargowych powołanych do przeprowadzenia postępowań w związku z zastosowaniem ustawy Pzp przy realizacji zadań projektowych; 21) nadzór nad prawidłową realizacją umów na świadczenie usług lub dostawy, zawartych w ramach postępowań przetargowych, śledzenie dokumentów, wytycznych, które w trakcie realizacji projektu mogą ulec zmianie, w celu zapewnienia zgodności projektu z wytycznymi, jak również prawem Polski i UE. 2. Koordynator projektu zatrudniony będzie na podstawie umowy zlecenia. 3. Przedmiot umowy realizowany będzie w biurze zlokalizowanym w Urzędzie Miasta Torunia w Wydziale Edukacji. 4. Łączny wymiar zaangażowania koordynatora projektu w realizację zadań we wszystkich projektach NSRO nie może przekraczać 176 godzin miesięcznie, łącznie z zaangażowaniem do niniejszego projektu w wymiarze 55 godzin miesięcznie. 5. Koordynator projektu nie może być zatrudniony w instytucji uczestniczącej w realizacji PO KL na podstawie stosunku pracy, chyba, że nie zachodzi konflikt interesów i podwójne finansowanie..
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
79.42.10.00-1.
3) Czas trwania lub termin wykonania:
Zakończenie: 31.08.2014.
4) Kryteria oceny ofert:
najniższa cena.
CZĘŚĆ Nr:
2
NAZWA:
Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji asystenta koordynatora projektu w projekcie pn. Toruńskie szkoły zawodowe szansą na sukces, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach Priorytetu IX, Działania 9.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
1. Zakres obowiązków: 1) koordynowanie działań w ramach realizacji projektu; 2) prowadzenie nadzoru nad zgodnością realizacji projektu z przyjętym harmonogramem, wnioskiem o dofinansowanie projektu i budżetem oraz osiąganiem wskaźników; 3) prawidłowe prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji projektu; 4) przygotowywanie i koordynacja korespondencji związanej z realizacją projektu prowadzonej z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego; 5) przeprowadzenie ewaluacji projektu, w tym badania postępów w realizacji projektu oraz opracowanie raportu ewaluacyjnego po zakończeniu działań (realizacji); 6) prowadzenie bazy danych PEFS; 7) wspieranie dyrektorów szkół oraz koordynatorów szkolnych w realizacji zadań związanych z realizacją projektu; 8) weryfikacja poprawności dokumentacji projektowej szkół i jej archiwizacja; 9) ścisła współpraca z pozostałymi osobami zaangażowanymi w realizację projektu; 10) zapewnienie zgodności wizualizacji materiałów informacyjno-promocyjnych z umową partnerską na rzecz realizacji projektu oraz wytycznymi dotyczącymi oznaczania projektów w ramach PO KL; 11) sporządzanie merytorycznej części wniosku o płatność; 12) uczestniczenie w procedurze zamówień publicznych na zakupy z budżetu projektu zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych i dokumentowanie tych zakupów; 13) przestrzeganie zasad równości szans przy wykonywaniu obowiązków zawodowych oraz zasad zrównoważonego rozwoju na stanowisku pracy; 14) przygotowanie upoważnień do przetwarzania danych osobowych dla personelu projektu; 15) przestrzeganie procedur związanych z ochroną danych osobowych uczestników projektu, personelu oraz kontrahentów; 16) podejmowanie wszelkich działań zaradczych i naprawczych w przypadku występowania problemów w realizacji projektu; 17) nadzór nad prawidłową realizacją umów na świadczenie usług lub dostawy, zawartych w ramach postępowań przetargowych, śledzenie dokumentów, wytycznych, które w trakcie realizacji projektu mogą ulec zmianie, w celu zapewnienia zgodności projektu z wytycznymi, jak również prawem Polski i UE. 18) wykonywanie poleceń koordynatora projektu służących prawidłowej i terminowej realizacji projektu. 2. Asystent koordynatora zatrudniony będzie na podstawie umowy zlecenia. 3. Przedmiot umowy realizowany będzie w biurze zlokalizowanym w Urzędzie Miasta Torunia w Wydziale Edukacji. 4. Łączny wymiar zaangażowania asystenta koordynatora projektu w realizację zadań we wszystkich projektach NSRO nie może przekraczać 176 godzin miesięcznie, łącznie z zaangażowaniem do niniejszego projektu w wymiarze 50 godzin miesięcznie. 5. Asystent koordynatora projektu nie może być zatrudniony w instytucji uczestniczącej w realizacji PO KL na podstawie stosunku pracy, chyba, że nie zachodzi konflikt interesów i podwójne finansowanie.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
79.42.10.00-1.
3) Czas trwania lub termin wykonania:
Zakończenie: 31.08.2014.
4) Kryteria oceny ofert:
najniższa cena.
CZĘŚĆ Nr:
3
NAZWA:
Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji koordynatora szkolnego w projekcie pn. Toruńskie szkoły zawodowe szansą na sukces, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach Priorytetu IX, Działania 9.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
1. Zakres obowiązków: 1) nadzór nad prawidłową realizacją projektu w danej szkole, zgodnie z wymogami POKL, obowiązującymi przepisami krajowymi oraz w oparciu o umowę o dofinansowanie wraz z załącznikami; 2) planowanie i podejmowanie wszelkich działań związanych z terminową i prawidłową realizacją projektu w danej szkole; 3) wspieranie i pomoc w działaniach koordynatora projektu; 4) zatwierdzanie, na podstawie udzielonego pełnomocnictwa, przepracowanych godzin nauczycieli w dziennikach zajęć oraz zatwierdzanie ewidencji godzin osób zatrudnionych do realizacji projektu; 5) bieżące kontakty i korespondencja, wyjaśnianie wszelkich nieprawidłowości w realizacji projektu, przygotowanie wszelkiej dokumentacji wymaganej do prawidłowej realizacji projektu; 6) dostosowanie wzorów projektów do potrzeb danej szkoły, zgłaszanie do koordynatora projektu oraz uzgadnianie z koordynatorem projektu wszelkich zmian w realizacji i budżecie projektu; 7) współpraca ze specjalistą ds. finansowych projektu; 8) tworzenie opisów przedmiotów zamówienia w zakresie zakupów dla danej szkoły; 9) nadzorowanie odbioru zakupionego sprzętu, współpraca z członkami zespołu projektowego, podejmowanie wszelkich działań zaradczych i naprawczych w przypadku występowania problemów w realizacji projektu w danej szkole; 10) pozyskiwanie i współpraca z zakładami pracy w ramach organizacji staży, przekazywanie do biura projektu wszelkich informacji dot. pracodawców, w celu przygotowania umów o organizację stażu; 11) przygotowanie i realizacja rekrutacji uczestników projektu (opracowanie regulaminu rekrutacji, nadzór nad przygotowaniem ankiet rekrutacyjnych, założenie teczek uczestnikom projektu), udział w pracach komisji rekrutacyjnej, tworzenie protokołów z prac komisji rekrutacyjnej, informowanie uczestników o zakwalifikowaniu się do projektu, współpraca w zakresie przygotowania rekrutacji z pedagogiem szkolnym i ustalenie zawartości teczki uczestnika projektu; 12) monitoring rzeczowy - zgodność realizacji projektu z planem merytorycznym, zagwarantowanie właściwych warunków pracy na poszczególnych zajęciach (odpowiedni sprzęt, wyposażenie); 13) współpraca z nauczycielami biorącymi udział w realizacji projektu w danej szkole oraz przekazywanie informacji do biura projektu o zapotrzebowaniu na materiały biurowe, itp., informowanie potencjalnych uczestników oraz społeczeństwa o fakcie współfinansowania przedsięwzięcia ze środków Unii Europejskiej w ramach EFS, informowanie uczniów, nauczycieli i osób zainteresowanych o wszelkich zmianach w realizacji projektu i działań, prowadzenie kontroli realizacji działań projektowych w obrębie danej szkoły; 14) wizualizacja materiałów szkoleniowych i podręczników poprzez umieszczenie naklejki informacyjnej oraz kompletowanie zestawów szkoleniowych dla uczniów i przekazywanie ich nauczycielom, uzyskanie potwierdzenia odbioru materiałów szkoleniowych; 15) pozyskanie danych osobowych uczestników projektu w zakresie przewidzianym w formularzu PEFS, oświadczeń o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych oraz deklaracji uczestnictwa w projekcie; 16) przestrzeganie procedur związanych z ochroną danych osobowych uczestników projektu, personelu oraz kontrahentów; zabezpieczenie zebranych danych osobowych uczestników oraz przekazanie ich do biura projektu; wydruk ankiet początkowych i końcowych oraz innych wymaganych dla prawidłowej realizacji projektu oraz przekazanie ich nauczycielowi prowadzącemu zajęcia, celem przeprowadzenia badania; 17) weryfikacja wyników ankiet i ich rejestracja w bazie excel prowadzonej dla danej szkoły ewaluacji projektu (raporty), planowanie sal oraz zabezpieczenie dostępu do sal w czasie trwania działań, staży w ramach projektu; w przypadku organizacji wyjazdów - wypełnienie obowiązków wynikających ze szkolnych przepisów regulujących organizację i uczestnictwo w wyjazdach; współpraca przy opracowaniu części sprawozdawczej wniosków o płatność, przygotowywanie i weryfikacja dokumentacji zajęć (w tym m.in. dzienników zajęć); opracowanie instrukcji, archiwizacja dokumentów projektowych. 2. Koordynator szkolny zatrudniony będzie na podstawie umowy zlecenia. 3. Przedmiot umowy realizowany będzie w Zespole Szkół Ekonomicznych, Toruń, ul. Grunwaldzka 39. 4. Łączny wymiar zaangażowania koordynatora szkolnego w projekcie w realizację zadań we wszystkich projektach NSRO nie może przekraczać 176 godzin miesięcznie, łącznie z zaangażowaniem do niniejszego projektu w wymiarze 30 godzin miesięcznie. 5. Koordynator szkolny w projekcie nie może być zatrudniony w instytucji uczestniczącej w realizacji PO KL na podstawie stosunku pracy, chyba, że nie zachodzi konflikt interesów i podwójne finansowanie.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
79.42.10.00-1.
3) Czas trwania lub termin wykonania:
Zakończenie: 31.08.2014.
4) Kryteria oceny ofert:
najniższa cena.
CZĘŚĆ Nr:
4
NAZWA:
Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji koordynatora szkolnego w projekcie pn. Toruńskie szkoły zawodowe szansą na sukces, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach Priorytetu IX, Działania 9.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
1. Zakres obowiązków: 1) nadzór nad prawidłową realizacją projektu w danej szkole, zgodnie z wymogami POKL, obowiązującymi przepisami krajowymi oraz w oparciu o umowę o dofinansowanie wraz z załącznikami; 2) planowanie i podejmowanie wszelkich działań związanych z terminową i prawidłową realizacją projektu w danej szkole; 3) wspieranie i pomoc w działaniach koordynatora projektu; 4) zatwierdzanie, na podstawie udzielonego pełnomocnictwa, przepracowanych godzin nauczycieli w dziennikach zajęć oraz zatwierdzanie ewidencji godzin osób zatrudnionych do realizacji projektu; 5) bieżące kontakty i korespondencja, wyjaśnianie wszelkich nieprawidłowości w realizacji projektu, przygotowanie wszelkiej dokumentacji wymaganej do prawidłowej realizacji projektu; 6) dostosowanie wzorów projektów do potrzeb danej szkoły, zgłaszanie do koordynatora projektu oraz uzgadnianie z koordynatorem projektu wszelkich zmian w realizacji i budżecie projektu; 7) współpraca ze specjalistą ds. finansowych projektu; 8) tworzenie opisów przedmiotów zamówienia w zakresie zakupów dla danej szkoły; 9) nadzorowanie odbioru zakupionego sprzętu, współpraca z członkami zespołu projektowego, podejmowanie wszelkich działań zaradczych i naprawczych w przypadku występowania problemów w realizacji projektu w danej szkole; 10) pozyskiwanie i współpraca z zakładami pracy w ramach organizacji staży, przekazywanie do biura projektu wszelkich informacji dot. pracodawców, w celu przygotowania umów o organizację stażu; 11) przygotowanie i realizacja rekrutacji uczestników projektu (opracowanie regulaminu rekrutacji, nadzór nad przygotowaniem ankiet rekrutacyjnych, założenie teczek uczestnikom projektu), udział w pracach komisji rekrutacyjnej, tworzenie protokołów z prac komisji rekrutacyjnej, informowanie uczestników o zakwalifikowaniu się do projektu, współpraca w zakresie przygotowania rekrutacji z pedagogiem szkolnym i ustalenie zawartości teczki uczestnika projektu; 12) monitoring rzeczowy - zgodność realizacji projektu z planem merytorycznym, zagwarantowanie właściwych warunków pracy na poszczególnych zajęciach (odpowiedni sprzęt, wyposażenie); 13) współpraca z nauczycielami biorącymi udział w realizacji projektu w danej szkole oraz przekazywanie informacji do biura projektu o zapotrzebowaniu na materiały biurowe, itp., informowanie potencjalnych uczestników oraz społeczeństwa o fakcie współfinansowania przedsięwzięcia ze środków Unii Europejskiej w ramach EFS, informowanie uczniów, nauczycieli i osób zainteresowanych o wszelkich zmianach w realizacji projektu i działań, prowadzenie kontroli realizacji działań projektowych w obrębie danej szkoły; 14) wizualizacja materiałów szkoleniowych i podręczników poprzez umieszczenie naklejki informacyjnej oraz kompletowanie zestawów szkoleniowych dla uczniów i przekazywanie ich nauczycielom, uzyskanie potwierdzenia odbioru materiałów szkoleniowych; 15) pozyskanie danych osobowych uczestników projektu w zakresie przewidzianym w formularzu PEFS, oświadczeń o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych oraz deklaracji uczestnictwa w projekcie; 16) przestrzeganie procedur związanych z ochroną danych osobowych uczestników projektu, personelu oraz kontrahentów; zabezpieczenie zebranych danych osobowych uczestników oraz przekazanie ich do biura projektu; wydruk ankiet początkowych i końcowych oraz innych wymaganych dla prawidłowej realizacji projektu oraz przekazanie ich nauczycielowi prowadzącemu zajęcia, celem przeprowadzenia badania; 17) weryfikacja wyników ankiet i ich rejestracja w bazie excel prowadzonej dla danej szkoły ewaluacji projektu (raporty), planowanie sal oraz zabezpieczenie dostępu do sal w czasie trwania działań, staży w ramach projektu; w przypadku organizacji wyjazdów - wypełnienie obowiązków wynikających ze szkolnych przepisów regulujących organizację i uczestnictwo w wyjazdach; współpraca przy opracowaniu części sprawozdawczej wniosków o płatność, przygotowywanie i weryfikacja dokumentacji zajęć (w tym m.in. dzienników zajęć); opracowanie instrukcji, archiwizacja dokumentów projektowych. 2. Koordynator szkolny zatrudniony będzie na podstawie umowy zlecenia. 3. Przedmiot umowy realizowany będzie w Zespole Szkół Technicznych, Toruń, ul. Legionów 19/25. 4. Łączny wymiar zaangażowania koordynatora szkolnego w projekcie w realizację zadań we wszystkich projektach NSRO nie może przekraczać 176 godzin miesięcznie, łącznie z zaangażowaniem do niniejszego projektu w wymiarze 30 godzin miesięcznie. 5. Koordynator szkolny w projekcie nie może być zatrudniony w instytucji uczestniczącej w realizacji PO KL na podstawie stosunku pracy, chyba, że nie zachodzi konflikt interesów i podwójne finansowanie.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
79.42.10.00-1.
3) Czas trwania lub termin wykonania:
Zakończenie: 31.08.2014.
4) Kryteria oceny ofert:
najniższa cena.
CZĘŚĆ Nr:
5
NAZWA:
Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji koordynatora szkolnego w projekcie pn. Toruńskie szkoły zawodowe szansą na sukces, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach Priorytetu IX, Działania 9.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
1. Zakres obowiązków: 1) nadzór nad prawidłową realizacją projektu w danej szkole, zgodnie z wymogami POKL, obowiązującymi przepisami krajowymi oraz w oparciu o umowę o dofinansowanie wraz z załącznikami; 2) planowanie i podejmowanie wszelkich działań związanych z terminową i prawidłową realizacją projektu w danej szkole; 3) wspieranie i pomoc w działaniach koordynatora projektu; 4) zatwierdzanie, na podstawie udzielonego pełnomocnictwa, przepracowanych godzin nauczycieli w dziennikach zajęć oraz zatwierdzanie ewidencji godzin osób zatrudnionych do realizacji projektu; 5) bieżące kontakty i korespondencja, wyjaśnianie wszelkich nieprawidłowości w realizacji projektu, przygotowanie wszelkiej dokumentacji wymaganej do prawidłowej realizacji projektu; 6) dostosowanie wzorów projektów do potrzeb danej szkoły, zgłaszanie do koordynatora projektu oraz uzgadnianie z koordynatorem projektu wszelkich zmian w realizacji i budżecie projektu; 7) współpraca ze specjalistą ds. finansowych projektu; 8) tworzenie opisów przedmiotów zamówienia w zakresie zakupów dla danej szkoły; 9) nadzorowanie odbioru zakupionego sprzętu, współpraca z członkami zespołu projektowego, podejmowanie wszelkich działań zaradczych i naprawczych w przypadku występowania problemów w realizacji projektu w danej szkole; 10) pozyskiwanie i współpraca z zakładami pracy w ramach organizacji staży, przekazywanie do biura projektu wszelkich informacji dot. pracodawców, w celu przygotowania umów o organizację stażu; 11) przygotowanie i realizacja rekrutacji uczestników projektu (opracowanie regulaminu rekrutacji, nadzór nad przygotowaniem ankiet rekrutacyjnych, założenie teczek uczestnikom projektu), udział w pracach komisji rekrutacyjnej, tworzenie protokołów z prac komisji rekrutacyjnej, informowanie uczestników o zakwalifikowaniu się do projektu, współpraca w zakresie przygotowania rekrutacji z pedagogiem szkolnym i ustalenie zawartości teczki uczestnika projektu; 12) monitoring rzeczowy - zgodność realizacji projektu z planem merytorycznym, zagwarantowanie właściwych warunków pracy na poszczególnych zajęciach (odpowiedni sprzęt, wyposażenie); 13) współpraca z nauczycielami biorącymi udział w realizacji projektu w danej szkole oraz przekazywanie informacji do biura projektu o zapotrzebowaniu na materiały biurowe, itp., informowanie potencjalnych uczestników oraz społeczeństwa o fakcie współfinansowania przedsięwzięcia ze środków Unii Europejskiej w ramach EFS, informowanie uczniów, nauczycieli i osób zainteresowanych o wszelkich zmianach w realizacji projektu i działań, prowadzenie kontroli realizacji działań projektowych w obrębie danej szkoły; 14) wizualizacja materiałów szkoleniowych i podręczników poprzez umieszczenie naklejki informacyjnej oraz kompletowanie zestawów szkoleniowych dla uczniów i przekazywanie ich nauczycielom, uzyskanie potwierdzenia odbioru materiałów szkoleniowych; 15) pozyskanie danych osobowych uczestników projektu w zakresie przewidzianym w formularzu PEFS, oświadczeń o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych oraz deklaracji uczestnictwa w projekcie; 16) przestrzeganie procedur związanych z ochroną danych osobowych uczestników projektu, personelu oraz kontrahentów; zabezpieczenie zebranych danych osobowych uczestników oraz przekazanie ich do biura projektu; wydruk ankiet początkowych i końcowych oraz innych wymaganych dla prawidłowej realizacji projektu oraz przekazanie ich nauczycielowi prowadzącemu zajęcia, celem przeprowadzenia badania; 17) weryfikacja wyników ankiet i ich rejestracja w bazie excel prowadzonej dla danej szkoły ewaluacji projektu (raporty), planowanie sal oraz zabezpieczenie dostępu do sal w czasie trwania działań, staży w ramach projektu; w przypadku organizacji wyjazdów - wypełnienie obowiązków wynikających ze szkolnych przepisów regulujących organizację i uczestnictwo w wyjazdach; współpraca przy opracowaniu części sprawozdawczej wniosków o płatność, przygotowywanie i weryfikacja dokumentacji zajęć (w tym m.in. dzienników zajęć); opracowanie instrukcji, archiwizacja dokumentów projektowych. 2. Koordynator szkolny zatrudniony będzie na podstawie umowy zlecenia. 3. Przedmiot umowy realizowany będzie w Zespole Szkół Samochodowych, Toruń, ul. Grunwaldzka 25B. 4. Łączny wymiar zaangażowania koordynatora szkolnego w projekcie w realizację zadań we wszystkich projektach NSRO nie może przekraczać 176 godzin miesięcznie, łącznie z zaangażowaniem do niniejszego projektu w wymiarze 30 godzin miesięcznie. 5. Koordynator szkolny w projekcie nie może być zatrudniony w instytucji uczestniczącej w realizacji PO KL na podstawie stosunku pracy, chyba, że nie zachodzi konflikt interesów i podwójne finansowanie.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
79.42.10.00-1.
3) Czas trwania lub termin wykonania:
Zakończenie: 31.08.2014.
4) Kryteria oceny ofert:
najniższa cena.
CZĘŚĆ Nr:
6
NAZWA:
Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji koordynatora szkolnego w projekcie pn. Toruńskie szkoły zawodowe szansą na sukces, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach Priorytetu IX, Działania 9.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
1. Zakres obowiązków: 1) nadzór nad prawidłową realizacją projektu w danej szkole, zgodnie z wymogami POKL, obowiązującymi przepisami krajowymi oraz w oparciu o umowę o dofinansowanie wraz z załącznikami; 2) planowanie i podejmowanie wszelkich działań związanych z terminową i prawidłową realizacją projektu w danej szkole; 3) wspieranie i pomoc w działaniach koordynatora projektu; 4) zatwierdzanie, na podstawie udzielonego pełnomocnictwa, przepracowanych godzin nauczycieli w dziennikach zajęć oraz zatwierdzanie ewidencji godzin osób zatrudnionych do realizacji projektu; 5) bieżące kontakty i korespondencja, wyjaśnianie wszelkich nieprawidłowości w realizacji projektu, przygotowanie wszelkiej dokumentacji wymaganej do prawidłowej realizacji projektu; 6) dostosowanie wzorów projektów do potrzeb danej szkoły, zgłaszanie do koordynatora projektu oraz uzgadnianie z koordynatorem projektu wszelkich zmian w realizacji i budżecie projektu; 7) współpraca ze specjalistą ds. finansowych projektu; 8) tworzenie opisów przedmiotów zamówienia w zakresie zakupów dla danej szkoły; 9) nadzorowanie odbioru zakupionego sprzętu, współpraca z członkami zespołu projektowego, podejmowanie wszelkich działań zaradczych i naprawczych w przypadku występowania problemów w realizacji projektu w danej szkole; 10) pozyskiwanie i współpraca z zakładami pracy w ramach organizacji staży, przekazywanie do biura projektu wszelkich informacji dot. pracodawców, w celu przygotowania umów o organizację stażu; 11) przygotowanie i realizacja rekrutacji uczestników projektu (opracowanie regulaminu rekrutacji, nadzór nad przygotowaniem ankiet rekrutacyjnych, założenie teczek uczestnikom projektu), udział w pracach komisji rekrutacyjnej, tworzenie protokołów z prac komisji rekrutacyjnej, informowanie uczestników o zakwalifikowaniu się do projektu, współpraca w zakresie przygotowania rekrutacji z pedagogiem szkolnym i ustalenie zawartości teczki uczestnika projektu; 12) monitoring rzeczowy - zgodność realizacji projektu z planem merytorycznym, zagwarantowanie właściwych warunków pracy na poszczególnych zajęciach (odpowiedni sprzęt, wyposażenie); 13) współpraca z nauczycielami biorącymi udział w realizacji projektu w danej szkole oraz przekazywanie informacji do biura projektu o zapotrzebowaniu na materiały biurowe, itp., informowanie potencjalnych uczestników oraz społeczeństwa o fakcie współfinansowania przedsięwzięcia ze środków Unii Europejskiej w ramach EFS, informowanie uczniów, nauczycieli i osób zainteresowanych o wszelkich zmianach w realizacji projektu i działań, prowadzenie kontroli realizacji działań projektowych w obrębie danej szkoły; 14) wizualizacja materiałów szkoleniowych i podręczników poprzez umieszczenie naklejki informacyjnej oraz kompletowanie zestawów szkoleniowych dla uczniów i przekazywanie ich nauczycielom, uzyskanie potwierdzenia odbioru materiałów szkoleniowych; 15) pozyskanie danych osobowych uczestników projektu w zakresie przewidzianym w formularzu PEFS, oświadczeń o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych oraz deklaracji uczestnictwa w projekcie; 16) przestrzeganie procedur związanych z ochroną danych osobowych uczestników projektu, personelu oraz kontrahentów; zabezpieczenie zebranych danych osobowych uczestników oraz przekazanie ich do biura projektu; wydruk ankiet początkowych i końcowych oraz innych wymaganych dla prawidłowej realizacji projektu oraz przekazanie ich nauczycielowi prowadzącemu zajęcia, celem przeprowadzenia badania; 17) weryfikacja wyników ankiet i ich rejestracja w bazie excel prowadzonej dla danej szkoły ewaluacji projektu (raporty), planowanie sal oraz zabezpieczenie dostępu do sal w czasie trwania działań, staży w ramach projektu; w przypadku organizacji wyjazdów - wypełnienie obowiązków wynikających ze szkolnych przepisów regulujących organizację i uczestnictwo w wyjazdach; współpraca przy opracowaniu części sprawozdawczej wniosków o płatność, przygotowywanie i weryfikacja dokumentacji zajęć (w tym m.in. dzienników zajęć); opracowanie instrukcji, archiwizacja dokumentów projektowych. 2. Koordynator szkolny zatrudniony będzie na podstawie umowy zlecenia. 2. Przedmiot umowy realizowany będzie w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska, Toruń, ul. Batorego 43/49. 4. Łączny wymiar zaangażowania koordynatora szkolnego w projekcie w realizację zadań we wszystkich projektach NSRO nie może przekraczać 176 godzin miesięcznie, łącznie z zaangażowaniem do niniejszego projektu w wymiarze 30 godzin miesięcznie. 5. Koordynator szkolny w projekcie nie może być zatrudniony w instytucji uczestniczącej w realizacji PO KL na podstawie stosunku pracy, chyba, że nie zachodzi konflikt interesów i podwójne finansowanie.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
79.42.10.00-1.
3) Czas trwania lub termin wykonania:
Zakończenie: 31.08.2014.
4) Kryteria oceny ofert:
najniższa cena.
CZĘŚĆ Nr:
7
NAZWA:
Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji koordynatora szkolnego w projekcie pn. Toruńskie szkoły zawodowe szansą na sukces, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach Priorytetu IX, Działania 9.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
1. Zakres obowiązków: 1) nadzór nad prawidłową realizacją projektu w danej szkole, zgodnie z wymogami POKL, obowiązującymi przepisami krajowymi oraz w oparciu o umowę o dofinansowanie wraz z załącznikami; 2) planowanie i podejmowanie wszelkich działań związanych z terminową i prawidłową realizacją projektu w danej szkole; 3) wspieranie i pomoc w działaniach koordynatora projektu; 4) zatwierdzanie, na podstawie udzielonego pełnomocnictwa, przepracowanych godzin nauczycieli w dziennikach zajęć oraz zatwierdzanie ewidencji godzin osób zatrudnionych do realizacji projektu; 5) bieżące kontakty i korespondencja, wyjaśnianie wszelkich nieprawidłowości w realizacji projektu, przygotowanie wszelkiej dokumentacji wymaganej do prawidłowej realizacji projektu; 6) dostosowanie wzorów projektów do potrzeb danej szkoły, zgłaszanie do koordynatora projektu oraz uzgadnianie z koordynatorem projektu wszelkich zmian w realizacji i budżecie projektu; 7) współpraca ze specjalistą ds. finansowych projektu; 8) tworzenie opisów przedmiotów zamówienia w zakresie zakupów dla danej szkoły; 9) nadzorowanie odbioru zakupionego sprzętu, współpraca z członkami zespołu projektowego, podejmowanie wszelkich działań zaradczych i naprawczych w przypadku występowania problemów w realizacji projektu w danej szkole; 10) pozyskiwanie i współpraca z zakładami pracy w ramach organizacji staży, przekazywanie do biura projektu wszelkich informacji dot. pracodawców, w celu przygotowania umów o organizację stażu; 11) przygotowanie i realizacja rekrutacji uczestników projektu (opracowanie regulaminu rekrutacji, nadzór nad przygotowaniem ankiet rekrutacyjnych, założenie teczek uczestnikom projektu), udział w pracach komisji rekrutacyjnej, tworzenie protokołów z prac komisji rekrutacyjnej, informowanie uczestników o zakwalifikowaniu się do projektu, współpraca w zakresie przygotowania rekrutacji z pedagogiem szkolnym i ustalenie zawartości teczki uczestnika projektu; 12) monitoring rzeczowy - zgodność realizacji projektu z planem merytorycznym, zagwarantowanie właściwych warunków pracy na poszczególnych zajęciach (odpowiedni sprzęt, wyposażenie); 13) współpraca z nauczycielami biorącymi udział w realizacji projektu w danej szkole oraz przekazywanie informacji do biura projektu o zapotrzebowaniu na materiały biurowe, itp., informowanie potencjalnych uczestników oraz społeczeństwa o fakcie współfinansowania przedsięwzięcia ze środków Unii Europejskiej w ramach EFS, informowanie uczniów, nauczycieli i osób zainteresowanych o wszelkich zmianach w realizacji projektu i działań, prowadzenie kontroli realizacji działań projektowych w obrębie danej szkoły; 14) wizualizacja materiałów szkoleniowych i podręczników poprzez umieszczenie naklejki informacyjnej oraz kompletowanie zestawów szkoleniowych dla uczniów i przekazywanie ich nauczycielom, uzyskanie potwierdzenia odbioru materiałów szkoleniowych; 15) pozyskanie danych osobowych uczestników projektu w zakresie przewidzianym w formularzu PEFS, oświadczeń o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych oraz deklaracji uczestnictwa w projekcie; 16) przestrzeganie procedur związanych z ochroną danych osobowych uczestników projektu, personelu oraz kontrahentów; zabezpieczenie zebranych danych osobowych uczestników oraz przekazanie ich do biura projektu; wydruk ankiet początkowych i końcowych oraz innych wymaganych dla prawidłowej realizacji projektu oraz przekazanie ich nauczycielowi prowadzącemu zajęcia, celem przeprowadzenia badania; 17) weryfikacja wyników ankiet i ich rejestracja w bazie excel prowadzonej dla danej szkoły ewaluacji projektu (raporty), planowanie sal oraz zabezpieczenie dostępu do sal w czasie trwania działań, staży w ramach projektu; w przypadku organizacji wyjazdów - wypełnienie obowiązków wynikających ze szkolnych przepisów regulujących organizację i uczestnictwo w wyjazdach; współpraca przy opracowaniu części sprawozdawczej wniosków o płatność, przygotowywanie i weryfikacja dokumentacji zajęć (w tym m.in. dzienników zajęć); opracowanie instrukcji, archiwizacja dokumentów projektowych. 2. Koordynator szkolny zatrudniony będzie na podstawie umowy zlecenia. 3. Przedmiot umowy realizowany będzie w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich, Toruń, ul. Osikowa 15. 4. Łączny wymiar zaangażowania koordynatora szkolnego w projekcie w realizację zadań we wszystkich projektach NSRO nie może przekraczać 176 godzin miesięcznie, łącznie z zaangażowaniem do niniejszego projektu w wymiarze 30 godzin miesięcznie. 5. Koordynator szkolny w projekcie nie może być zatrudniony w instytucji uczestniczącej w realizacji PO KL na podstawie stosunku pracy, chyba, że nie zachodzi konflikt interesów i podwójne finansowanie.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
79.42.10.00-1.
3) Czas trwania lub termin wykonania:
Zakończenie: 31.08.2014.
4) Kryteria oceny ofert:
najniższa cena.
CZĘŚĆ Nr:
8
NAZWA:
Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji koordynatora szkolnego w projekcie pn. Toruńskie szkoły zawodowe szansą na sukces, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach Priorytetu IX, Działania 9.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
1. Zakres obowiązków: 1) nadzór nad prawidłową realizacją projektu w danej szkole, zgodnie z wymogami POKL, obowiązującymi przepisami krajowymi oraz w oparciu o umowę o dofinansowanie wraz z załącznikami; 2) planowanie i podejmowanie wszelkich działań związanych z terminową i prawidłową realizacją projektu w danej szkole; 3) wspieranie i pomoc w działaniach koordynatora projektu; 4) zatwierdzanie, na podstawie udzielonego pełnomocnictwa, przepracowanych godzin nauczycieli w dziennikach zajęć oraz zatwierdzanie ewidencji godzin osób zatrudnionych do realizacji projektu; 5) bieżące kontakty i korespondencja, wyjaśnianie wszelkich nieprawidłowości w realizacji projektu, przygotowanie wszelkiej dokumentacji wymaganej do prawidłowej realizacji projektu; 6) dostosowanie wzorów projektów do potrzeb danej szkoły, zgłaszanie do koordynatora projektu oraz uzgadnianie z koordynatorem projektu wszelkich zmian w realizacji i budżecie projektu; 7) współpraca ze specjalistą ds. finansowych projektu; 8) tworzenie opisów przedmiotów zamówienia w zakresie zakupów dla danej szkoły; 9) nadzorowanie odbioru zakupionego sprzętu, współpraca z członkami zespołu projektowego, podejmowanie wszelkich działań zaradczych i naprawczych w przypadku występowania problemów w realizacji projektu w danej szkole; 10) pozyskiwanie i współpraca z zakładami pracy w ramach organizacji staży, przekazywanie do biura projektu wszelkich informacji dot. pracodawców, w celu przygotowania umów o organizację stażu; 11) przygotowanie i realizacja rekrutacji uczestników projektu (opracowanie regulaminu rekrutacji, nadzór nad przygotowaniem ankiet rekrutacyjnych, założenie teczek uczestnikom projektu), udział w pracach komisji rekrutacyjnej, tworzenie protokołów z prac komisji rekrutacyjnej, informowanie uczestników o zakwalifikowaniu się do projektu, współpraca w zakresie przygotowania rekrutacji z pedagogiem szkolnym i ustalenie zawartości teczki uczestnika projektu; 12) monitoring rzeczowy - zgodność realizacji projektu z planem merytorycznym, zagwarantowanie właściwych warunków pracy na poszczególnych zajęciach (odpowiedni sprzęt, wyposażenie); 13) współpraca z nauczycielami biorącymi udział w realizacji projektu w danej szkole oraz przekazywanie informacji do biura projektu o zapotrzebowaniu na materiały biurowe, itp., informowanie potencjalnych uczestników oraz społeczeństwa o fakcie współfinansowania przedsięwzięcia ze środków Unii Europejskiej w ramach EFS, informowanie uczniów, nauczycieli i osób zainteresowanych o wszelkich zmianach w realizacji projektu i działań, prowadzenie kontroli realizacji działań projektowych w obrębie danej szkoły; 14) wizualizacja materiałów szkoleniowych i podręczników poprzez umieszczenie naklejki informacyjnej oraz kompletowanie zestawów szkoleniowych dla uczniów i przekazywanie ich nauczycielom, uzyskanie potwierdzenia odbioru materiałów szkoleniowych; 15) pozyskanie danych osobowych uczestników projektu w zakresie przewidzianym w formularzu PEFS, oświadczeń o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych oraz deklaracji uczestnictwa w projekcie; 16) przestrzeganie procedur związanych z ochroną danych osobowych uczestników projektu, personelu oraz kontrahentów; zabezpieczenie zebranych danych osobowych uczestników oraz przekazanie ich do biura projektu; wydruk ankiet początkowych i końcowych oraz innych wymaganych dla prawidłowej realizacji projektu oraz przekazanie ich nauczycielowi prowadzącemu zajęcia, celem przeprowadzenia badania; 17) weryfikacja wyników ankiet i ich rejestracja w bazie excel prowadzonej dla danej szkoły ewaluacji projektu (raporty), planowanie sal oraz zabezpieczenie dostępu do sal w czasie trwania działań, staży w ramach projektu; w przypadku organizacji wyjazdów - wypełnienie obowiązków wynikających ze szkolnych przepisów regulujących organizację i uczestnictwo w wyjazdach; współpraca przy opracowaniu części sprawozdawczej wniosków o płatność, przygotowywanie i weryfikacja dokumentacji zajęć (w tym m.in. dzienników zajęć); opracowanie instrukcji, archiwizacja dokumentów projektowych. 2. Koordynator szkolny zatrudniony będzie na podstawie umowy zlecenia. 3. Przedmiot umowy realizowany będzie w Zespole Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych, Toruń, ul. św. Józefa 26. 4. Łączny wymiar zaangażowania koordynatora szkolnego w projekcie w realizację zadań we wszystkich projektach NSRO nie może przekraczać 176 godzin miesięcznie, łącznie z zaangażowaniem do niniejszego projektu w wymiarze 30 godzin miesięcznie. 5. Koordynator szkolny w projekcie nie może być zatrudniony w instytucji uczestniczącej w realizacji PO KL na podstawie stosunku pracy, chyba, że nie zachodzi konflikt interesów i podwójne finansowanie.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
79.42.10.00-1.
3) Czas trwania lub termin wykonania:
Zakończenie: 31.08.2014.
4) Kryteria oceny ofert:
najniższa cena.
CZĘŚĆ Nr:
9
NAZWA:
Przedmiotem zamówienia jest pełnienie koordynatora szkolnego w projekcie pn. Toruńskie szkoły zawodowe szansą na sukces, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach Priorytetu IX, Działania 9.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
1. Zakres obowiązków: 1) nadzór nad prawidłową realizacją projektu w danej szkole, zgodnie z wymogami POKL, obowiązującymi przepisami krajowymi oraz w oparciu o umowę o dofinansowanie wraz z załącznikami; 2) planowanie i podejmowanie wszelkich działań związanych z terminową i prawidłową realizacją projektu w danej szkole; 3) wspieranie i pomoc w działaniach koordynatora projektu; 4) zatwierdzanie, na podstawie udzielonego pełnomocnictwa, przepracowanych godzin nauczycieli w dziennikach zajęć oraz zatwierdzanie ewidencji godzin osób zatrudnionych do realizacji projektu; 5) bieżące kontakty i korespondencja, wyjaśnianie wszelkich nieprawidłowości w realizacji projektu, przygotowanie wszelkiej dokumentacji wymaganej do prawidłowej realizacji projektu; 6) dostosowanie wzorów projektów do potrzeb danej szkoły, zgłaszanie do koordynatora projektu oraz uzgadnianie z koordynatorem projektu wszelkich zmian w realizacji i budżecie projektu; 7) współpraca ze specjalistą ds. finansowych projektu; 8) tworzenie opisów przedmiotów zamówienia w zakresie zakupów dla danej szkoły; 9) nadzorowanie odbioru zakupionego sprzętu, współpraca z członkami zespołu projektowego, podejmowanie wszelkich działań zaradczych i naprawczych w przypadku występowania problemów w realizacji projektu w danej szkole; 10) pozyskiwanie i współpraca z zakładami pracy w ramach organizacji staży, przekazywanie do biura projektu wszelkich informacji dot. pracodawców, w celu przygotowania umów o organizację stażu; 11) przygotowanie i realizacja rekrutacji uczestników projektu (opracowanie regulaminu rekrutacji, nadzór nad przygotowaniem ankiet rekrutacyjnych, założenie teczek uczestnikom projektu), udział w pracach komisji rekrutacyjnej, tworzenie protokołów z prac komisji rekrutacyjnej, informowanie uczestników o zakwalifikowaniu się do projektu, współpraca w zakresie przygotowania rekrutacji z pedagogiem szkolnym i ustalenie zawartości teczki uczestnika projektu; 12) monitoring rzeczowy - zgodność realizacji projektu z planem merytorycznym, zagwarantowanie właściwych warunków pracy na poszczególnych zajęciach (odpowiedni sprzęt, wyposażenie); 13) współpraca z nauczycielami biorącymi udział w realizacji projektu w danej szkole oraz przekazywanie informacji do biura projektu o zapotrzebowaniu na materiały biurowe, itp., informowanie potencjalnych uczestników oraz społeczeństwa o fakcie współfinansowania przedsięwzięcia ze środków Unii Europejskiej w ramach EFS, informowanie uczniów, nauczycieli i osób zainteresowanych o wszelkich zmianach w realizacji projektu i działań, prowadzenie kontroli realizacji działań projektowych w obrębie danej szkoły; 14) wizualizacja materiałów szkoleniowych i podręczników poprzez umieszczenie naklejki informacyjnej oraz kompletowanie zestawów szkoleniowych dla uczniów i przekazywanie ich nauczycielom, uzyskanie potwierdzenia odbioru materiałów szkoleniowych; 15) pozyskanie danych osobowych uczestników projektu w zakresie przewidzianym w formularzu PEFS, oświadczeń o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych oraz deklaracji uczestnictwa w projekcie; 16) przestrzeganie procedur związanych z ochroną danych osobowych uczestników projektu, personelu oraz kontrahentów; zabezpieczenie zebranych danych osobowych uczestników oraz przekazanie ich do biura projektu; wydruk ankiet początkowych i końcowych oraz innych wymaganych dla prawidłowej realizacji projektu oraz przekazanie ich nauczycielowi prowadzącemu zajęcia, celem przeprowadzenia badania; 17) weryfikacja wyników ankiet i ich rejestracja w bazie excel prowadzonej dla danej szkoły ewaluacji projektu (raporty), planowanie sal oraz zabezpieczenie dostępu do sal w czasie trwania działań, staży w ramach projektu; w przypadku organizacji wyjazdów - wypełnienie obowiązków wynikających ze szkolnych przepisów regulujących organizację i uczestnictwo w wyjazdach; współpraca przy opracowaniu części sprawozdawczej wniosków o płatność, przygotowywanie i weryfikacja dokumentacji zajęć (w tym m.in. dzienników zajęć); opracowanie instrukcji, archiwizacja dokumentów projektowych. 2. Koordynator szkolny zatrudniony będzie na podstawie umowy zlecenia. 3. Przedmiot umowy realizowany będzie w Zespole Szkół Przemysłu Spożywczego i VIII LO, Toruń, ul. Grunwaldzka 33/35. 4. Łączny wymiar zaangażowania koordynatora szkolnego w projekcie w realizację zadań we wszystkich projektach NSRO nie może przekraczać 176 godzin miesięcznie, łącznie z zaangażowaniem do niniejszego projektu w wymiarze 15 godzin miesięcznie. 5. Koordynator szkolny w projekcie nie może być zatrudniony w instytucji uczestniczącej w realizacji PO KL na podstawie stosunku pracy, chyba, że nie zachodzi konflikt interesów i podwójne finansowanie.
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
79.42.10.00-1.
3) Czas trwania lub termin wykonania:
Zakończenie: 31.08.2014.
4) Kryteria oceny ofert:
najniższa cena.
Łanięta: Wykonanie 5-letnich przeglądów stanu technicznego obiektów budowlanych w Nadleśnictwie Kutno
Numer ogłoszenia: 40086 - 2014; data zamieszczenia: 04.02.2014
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak, numer ogłoszenia w BZP: 518332 - 2013r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia:
tak.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
Nadleśnictwo Kutno z siedzibą w Chrośnie, Chrosno, 99-306 Łanięta, woj. łódzkie, tel. 3567375, faks 3567375.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Inny: Lasy Państwowe.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Wykonanie 5-letnich przeglądów stanu technicznego obiektów budowlanych w Nadleśnictwie Kutno.
II.2) Rodzaj zamówienia:
Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest: Przegląd 5-letni obiektów budowlanych obejmujący przede wszystkim: a) sprawdzenie stanu technicznego i wartości użytkowej wszystkich elementów obiektu budowlanego, estetyki obiektu oraz jego otoczenia, b) sporządzenie protokołów z kontroli dla każdego obiektu budowlanego (wzór zamieszczony w zał. 9 do SIWZ - Wykonawca zezwala na użycie innego wzoru protokołu jednak musi on posiadać co najmniej elementy protokołu zamieszczonego w SIWZ w tym także % zużycia obiektu budowlanego). Ilość obiektów budowlanych: 70 - wykaz obiektów przedstawia załącznik nr 8 do SIWZ Najdalej od siebie oddalone obiekty znajdują się w odległości ok. 120 km. Kontrola nie obejmuje pomiarów instalacji elektrycznej i instalacji odgromowej. 3.3. Kontrolę należy wykonać zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi, a w szczególności zgodnie z ustawą prawo budowlane (Dz.U. z 2013 r. poz.1409 z późn. zm) art. 62 ust. 1 pkt 2 oraz z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 16 sierpnia 1999 r. w sprawie warunków technicznych użytkowania budynków mieszkalnych (Dz.U. z 1999 r. Nr 74, poz. 836 z późn. zm) § 4-6..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
71.63.00.00-3.
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej:
nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
04.02.2014.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
14.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
5.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- AB INVEST, Bartłomiej Słowik, ul. P. Wysockiego 2, 76-200 Słupsk, kraj/woj. pomorskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 30000,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty:
3357,90
Oferta z najniższą ceną:
3357,90
/ Oferta z najwyższą ceną:
30135,00
Waluta:
PLN.
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA -
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego
Zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej
Nazwa projektu lub programu
Zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak
Numer ogłoszenia: 518332-N-2017
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia zostało zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak
Numer ogłoszenia: 92717 - 2017
Postępowanie zostało przeprowadzone przez centralnego zamawiającego
Postępowanie zostało przeprowadzone przez podmiot, któremu zamawiający powierzył/powierzyli przeprowadzenie postępowania
Postępowanie zostało przeprowadzone wspólnie przez zamawiających
Postępowanie zostało przeprowadzone wspólnie z zamawiającymi z innych państw członkowskich Unii Europejskiej
W przypadku przeprowadzania postępowania wspólnie z zamawiającymi z innych państw członkowskich Unii Europejskiej – mające zastosowanie krajowe prawo zamówień publicznych::
Informacje dodatkowe:
I. 1) NAZWA I ADRES:
Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Szczecinie, krajowy numer identyfikacyjny 29266900000, ul. ul. Spedytorska 42528, 70632 Szczecin, państwo Polska, woj. zachodniopomorskie, tel. 914 624 569, faks 914 624 640, e-mail administracja@wsse.szczecin.pl
Adres strony internetowej (URL): www.wsse.szczecin.pl
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
I.3) WSPÓLNE UDZIELANIE ZAMÓWIENIA (jeżeli dotyczy):
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Numer referencyjny (jeżeli dotyczy):
II.2) Rodzaj zamówienia:
II.3) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań ) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:
II.4) Informacja o częściach zamówienia:
Zamówienie podzielone jest na części:
Dodatkowe kody CPV: 38437110-0, 38437000-7, 33141320-9, 19520000-7, 33199000-1, 42956000-2
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
III.2) Ogłoszenie dotyczy zakończenia dynamicznego systemu zakupów
III.3) Informacje dodatkowe:
CZĘŚĆ NR: 1 | NAZWA: STERYLNY SPRZĘT JEDNORAZOWEGO UŻYTKU |
Postępowanie/część zostało unieważnione nie Należy podać podstawę i przyczynę unieważnienia postępowania: | |
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 26/06/2017 IV.2 Całkowita wartość zamówienia Wartość bez VAT 34910.00 Waluta PLN IV.3) INFORMACJE O OFERTACH Liczba otrzymanych ofert 2 w tym Liczba otrzymanych ofert od małych i średnich przedsiębiorstw: Liczba otrzymanych ofert od wykonawców z innych państw członkowskich Unii Europejskiej: Liczba otrzymanych ofert od wykonawców z państw niebędących członkami Unii Europejskiej: liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: IV.4) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: IV.5) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA Zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie: nie Alchem Grupa Sp. z o. o., , {Dane ukryte}, 87-100, Toruń, kraj/woj. kujawsko-pomorskie Wykonawca jest małym/średnim przedsiębiorcą: nie Wykonawca pochodzi z innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej: nie Skrót literowy nazwy państwa: Wykonawca pochodzi z innego państwa nie będącego członkiem Unii Europejskiej: nie Skrót literowy nazwy państwa: IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY/ WARTOŚCI ZAWARTEJ UMOWY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ/KOSZTEM Cena wybranej oferty/wartość umowy 16125.67 Oferta z najniższą ceną/kosztem 16 047.95 > Oferta z najwyższą ceną/kosztem 16125.67 Waluta: PLN IV.7) Informacje na temat podwykonawstwa Wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcy/podwykonawcom Wartość lub procentowa część zamówienia, jaka zostanie powierzona podwykonawcy lub podwykonawcom: IV.8) Informacje dodatkowe: |
CZĘŚĆ NR: 2 | NAZWA: INNY SPRZĘT JEDNORAZOWEGO UŻYTKU |
Postępowanie/część zostało unieważnione nie Należy podać podstawę i przyczynę unieważnienia postępowania: | |
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 26/06/2017 IV.2 Całkowita wartość zamówienia Wartość bez VAT 21430.00 Waluta PLN IV.3) INFORMACJE O OFERTACH Liczba otrzymanych ofert 2 w tym Liczba otrzymanych ofert od małych i średnich przedsiębiorstw: Liczba otrzymanych ofert od wykonawców z innych państw członkowskich Unii Europejskiej: Liczba otrzymanych ofert od wykonawców z państw niebędących członkami Unii Europejskiej: liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: IV.4) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: IV.5) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA Zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie: nie Alchem Grupa Sp. z o. o., , {Dane ukryte}, 87-100, Toruń, kraj/woj. kujawsko-pomorskie Wykonawca jest małym/średnim przedsiębiorcą: nie Wykonawca pochodzi z innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej: nie Skrót literowy nazwy państwa: Wykonawca pochodzi z innego państwa nie będącego członkiem Unii Europejskiej: nie Skrót literowy nazwy państwa: IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY/ WARTOŚCI ZAWARTEJ UMOWY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ/KOSZTEM Cena wybranej oferty/wartość umowy 17712.48 Oferta z najniższą ceną/kosztem 15 909.32 > Oferta z najwyższą ceną/kosztem 17712.48 Waluta: PLN IV.7) Informacje na temat podwykonawstwa Wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcy/podwykonawcom Wartość lub procentowa część zamówienia, jaka zostanie powierzona podwykonawcy lub podwykonawcom: IV.8) Informacje dodatkowe: |
CZĘŚĆ NR: 3 | NAZWA: KOŃCÓWKI DO PIPET AUTOMATYCZNYCH |
Postępowanie/część zostało unieważnione nie Należy podać podstawę i przyczynę unieważnienia postępowania: | |
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 26/06/2017 IV.2 Całkowita wartość zamówienia Wartość bez VAT 3295.42 Waluta PLN IV.3) INFORMACJE O OFERTACH Liczba otrzymanych ofert 2 w tym Liczba otrzymanych ofert od małych i średnich przedsiębiorstw: Liczba otrzymanych ofert od wykonawców z innych państw członkowskich Unii Europejskiej: Liczba otrzymanych ofert od wykonawców z państw niebędących członkami Unii Europejskiej: liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: IV.4) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: IV.5) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA Zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie: nie Alchem Grupa Sp. z o. o., , {Dane ukryte}, 87-100, Toruń, kraj/woj. kujawsko-pomorskie Wykonawca jest małym/średnim przedsiębiorcą: nie Wykonawca pochodzi z innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej: nie Skrót literowy nazwy państwa: Wykonawca pochodzi z innego państwa nie będącego członkiem Unii Europejskiej: nie Skrót literowy nazwy państwa: IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY/ WARTOŚCI ZAWARTEJ UMOWY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ/KOSZTEM Cena wybranej oferty/wartość umowy 2748.79 Oferta z najniższą ceną/kosztem 2748.79 > Oferta z najwyższą ceną/kosztem 4038.40 Waluta: PLN IV.7) Informacje na temat podwykonawstwa Wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcy/podwykonawcom Wartość lub procentowa część zamówienia, jaka zostanie powierzona podwykonawcy lub podwykonawcom: IV.8) Informacje dodatkowe: |
CZĘŚĆ NR: 4 | NAZWA: PATYCZKI DO MIESZANIA |
Postępowanie/część zostało unieważnione nie Należy podać podstawę i przyczynę unieważnienia postępowania: | |
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 26/06/2017 IV.2 Całkowita wartość zamówienia Wartość bez VAT 12000.00 Waluta PLN IV.3) INFORMACJE O OFERTACH Liczba otrzymanych ofert 1 w tym Liczba otrzymanych ofert od małych i średnich przedsiębiorstw: Liczba otrzymanych ofert od wykonawców z innych państw członkowskich Unii Europejskiej: Liczba otrzymanych ofert od wykonawców z państw niebędących członkami Unii Europejskiej: liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: IV.4) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: IV.5) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA Zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie: nie Alchem Grupa Sp. z o. o., , {Dane ukryte}, 87-100, Toruń, kraj/woj. kujawsko-pomorskie Wykonawca jest małym/średnim przedsiębiorcą: nie Wykonawca pochodzi z innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej: nie Skrót literowy nazwy państwa: Wykonawca pochodzi z innego państwa nie będącego członkiem Unii Europejskiej: nie Skrót literowy nazwy państwa: IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY/ WARTOŚCI ZAWARTEJ UMOWY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ/KOSZTEM Cena wybranej oferty/wartość umowy 84.00 Oferta z najniższą ceną/kosztem 84.00 > Oferta z najwyższą ceną/kosztem 84.00 Waluta: PLN IV.7) Informacje na temat podwykonawstwa Wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcy/podwykonawcom Wartość lub procentowa część zamówienia, jaka zostanie powierzona podwykonawcy lub podwykonawcom: IV.8) Informacje dodatkowe: |
CZĘŚĆ NR: 5 | NAZWA: LEJKI SARTORIUS |
Postępowanie/część zostało unieważnione nie Należy podać podstawę i przyczynę unieważnienia postępowania: | |
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 26/06/2017 IV.2 Całkowita wartość zamówienia Wartość bez VAT 460.00 Waluta PLN IV.3) INFORMACJE O OFERTACH Liczba otrzymanych ofert 1 w tym Liczba otrzymanych ofert od małych i średnich przedsiębiorstw: Liczba otrzymanych ofert od wykonawców z innych państw członkowskich Unii Europejskiej: Liczba otrzymanych ofert od wykonawców z państw niebędących członkami Unii Europejskiej: liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: IV.4) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: IV.5) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA Zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie: nie Alchem Grupa Sp. z o. o., , {Dane ukryte}, 87-100, Toruń, kraj/woj. kujawsko-pomorskie Wykonawca jest małym/średnim przedsiębiorcą: nie Wykonawca pochodzi z innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej: nie Skrót literowy nazwy państwa: Wykonawca pochodzi z innego państwa nie będącego członkiem Unii Europejskiej: nie Skrót literowy nazwy państwa: IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY/ WARTOŚCI ZAWARTEJ UMOWY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ/KOSZTEM Cena wybranej oferty/wartość umowy 640.00 Oferta z najniższą ceną/kosztem 640.00 > Oferta z najwyższą ceną/kosztem 640.00 Waluta: PLN IV.7) Informacje na temat podwykonawstwa Wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcy/podwykonawcom Wartość lub procentowa część zamówienia, jaka zostanie powierzona podwykonawcy lub podwykonawcom: IV.8) Informacje dodatkowe: |
CZĘŚĆ NR: 6 | NAZWA: PLASTIKI |
Postępowanie/część zostało unieważnione nie Należy podać podstawę i przyczynę unieważnienia postępowania: | |
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 26/06/2017 IV.2 Całkowita wartość zamówienia Wartość bez VAT 8945.16 Waluta PLN IV.3) INFORMACJE O OFERTACH Liczba otrzymanych ofert 1 w tym Liczba otrzymanych ofert od małych i średnich przedsiębiorstw: Liczba otrzymanych ofert od wykonawców z innych państw członkowskich Unii Europejskiej: Liczba otrzymanych ofert od wykonawców z państw niebędących członkami Unii Europejskiej: liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: IV.4) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: IV.5) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA Zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie: nie Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Chemland Zbigniew Bartczak, , {Dane ukryte}, 73-110, Stargard, kraj/woj. zachodniopomorskie Wykonawca jest małym/średnim przedsiębiorcą: nie Wykonawca pochodzi z innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej: nie Skrót literowy nazwy państwa: Wykonawca pochodzi z innego państwa nie będącego członkiem Unii Europejskiej: nie Skrót literowy nazwy państwa: IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY/ WARTOŚCI ZAWARTEJ UMOWY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ/KOSZTEM Cena wybranej oferty/wartość umowy 5551.33 Oferta z najniższą ceną/kosztem 5551.33 > Oferta z najwyższą ceną/kosztem 5551.33 Waluta: PLN IV.7) Informacje na temat podwykonawstwa Wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcy/podwykonawcom Wartość lub procentowa część zamówienia, jaka zostanie powierzona podwykonawcy lub podwykonawcom: IV.8) Informacje dodatkowe: |
CZĘŚĆ NR: 7 | NAZWA: FILTRY |
Postępowanie/część zostało unieważnione nie Należy podać podstawę i przyczynę unieważnienia postępowania: | |
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 26/06/2017 IV.2 Całkowita wartość zamówienia Wartość bez VAT 9972.00 Waluta PLN IV.3) INFORMACJE O OFERTACH Liczba otrzymanych ofert 1 w tym Liczba otrzymanych ofert od małych i średnich przedsiębiorstw: Liczba otrzymanych ofert od wykonawców z innych państw członkowskich Unii Europejskiej: Liczba otrzymanych ofert od wykonawców z państw niebędących członkami Unii Europejskiej: liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: IV.4) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: IV.5) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA Zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie: nie Alchem Grupa Sp. z o. o., , {Dane ukryte}, 87-100, Toruń, kraj/woj. kujawsko-pomorskie Wykonawca jest małym/średnim przedsiębiorcą: nie Wykonawca pochodzi z innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej: nie Skrót literowy nazwy państwa: Wykonawca pochodzi z innego państwa nie będącego członkiem Unii Europejskiej: nie Skrót literowy nazwy państwa: IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY/ WARTOŚCI ZAWARTEJ UMOWY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ/KOSZTEM Cena wybranej oferty/wartość umowy 8873.92 Oferta z najniższą ceną/kosztem 8873.92 > Oferta z najwyższą ceną/kosztem 8873.92 Waluta: PLN IV.7) Informacje na temat podwykonawstwa Wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcy/podwykonawcom Wartość lub procentowa część zamówienia, jaka zostanie powierzona podwykonawcy lub podwykonawcom: IV.8) Informacje dodatkowe: |
CZĘŚĆ NR: 8 | NAZWA: SPRZĘT DO POBIERANIA KRWI |
Postępowanie/część zostało unieważnione tak Należy podać podstawę i przyczynę unieważnienia postępowania: Zgodnie z art. 93 ust 1 pkt. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2015 r., poz 2164), jeżeli Zamawiający dopuścił możliwość składania ofert częściowych, unieważnia się postępowanie w części, na które nie złożono żadnej oferty niepodlegającej odrzuceniu albo nie wpłynął żaden wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu od Wykonawcy niepodlegającego wykluczeniu. | |
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: IV.2 Całkowita wartość zamówienia Wartość bez VAT Waluta IV.3) INFORMACJE O OFERTACH Liczba otrzymanych ofert w tym Liczba otrzymanych ofert od małych i średnich przedsiębiorstw: Liczba otrzymanych ofert od wykonawców z innych państw członkowskich Unii Europejskiej: Liczba otrzymanych ofert od wykonawców z państw niebędących członkami Unii Europejskiej: liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: IV.4) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: IV.5) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA Zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie: nie , , , , , kraj/woj. Wykonawca jest małym/średnim przedsiębiorcą: nie Wykonawca pochodzi z innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej: nie Skrót literowy nazwy państwa: Wykonawca pochodzi z innego państwa nie będącego członkiem Unii Europejskiej: nie Skrót literowy nazwy państwa: IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY/ WARTOŚCI ZAWARTEJ UMOWY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ/KOSZTEM Cena wybranej oferty/wartość umowy Oferta z najniższą ceną/kosztem > Oferta z najwyższą ceną/kosztem Waluta: IV.7) Informacje na temat podwykonawstwa Wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcy/podwykonawcom Wartość lub procentowa część zamówienia, jaka zostanie powierzona podwykonawcy lub podwykonawcom: IV.8) Informacje dodatkowe: |
CZĘŚĆ NR: 9 | NAZWA: ARTYKUŁY POMOCNICZE |
Postępowanie/część zostało unieważnione tak Należy podać podstawę i przyczynę unieważnienia postępowania: Zgodnie z art. 93 ust 1 pkt. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2015 r., poz 2164), jeżeli Zamawiający dopuścił możliwość składania ofert częściowych, unieważnia się postępowanie w części, na które nie złożono żadnej oferty niepodlegającej odrzuceniu albo nie wpłynął żaden wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu od Wykonawcy niepodlegającego wykluczeniu. | |
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: IV.2 Całkowita wartość zamówienia Wartość bez VAT Waluta IV.3) INFORMACJE O OFERTACH Liczba otrzymanych ofert w tym Liczba otrzymanych ofert od małych i średnich przedsiębiorstw: Liczba otrzymanych ofert od wykonawców z innych państw członkowskich Unii Europejskiej: Liczba otrzymanych ofert od wykonawców z państw niebędących członkami Unii Europejskiej: liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: IV.4) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: IV.5) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA Zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie: nie , , , , , kraj/woj. Wykonawca jest małym/średnim przedsiębiorcą: nie Wykonawca pochodzi z innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej: nie Skrót literowy nazwy państwa: Wykonawca pochodzi z innego państwa nie będącego członkiem Unii Europejskiej: nie Skrót literowy nazwy państwa: IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY/ WARTOŚCI ZAWARTEJ UMOWY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ/KOSZTEM Cena wybranej oferty/wartość umowy Oferta z najniższą ceną/kosztem > Oferta z najwyższą ceną/kosztem Waluta: IV.7) Informacje na temat podwykonawstwa Wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcy/podwykonawcom Wartość lub procentowa część zamówienia, jaka zostanie powierzona podwykonawcy lub podwykonawcom: IV.8) Informacje dodatkowe: |
CZĘŚĆ NR: 10 | NAZWA: ARTYKUŁY POMOCNICZE, CZ. II |
Postępowanie/część zostało unieważnione tak Należy podać podstawę i przyczynę unieważnienia postępowania: Zgodnie z art. 93 ust 1 pkt. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2015 r., poz 2164), jeżeli Zamawiający dopuścił możliwość składania ofert częściowych, unieważnia się postępowanie w części, na które nie złożono żadnej oferty niepodlegającej odrzuceniu albo nie wpłynął żaden wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu od Wykonawcy niepodlegającego wykluczeniu. | |
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: IV.2 Całkowita wartość zamówienia Wartość bez VAT Waluta IV.3) INFORMACJE O OFERTACH Liczba otrzymanych ofert w tym Liczba otrzymanych ofert od małych i średnich przedsiębiorstw: Liczba otrzymanych ofert od wykonawców z innych państw członkowskich Unii Europejskiej: Liczba otrzymanych ofert od wykonawców z państw niebędących członkami Unii Europejskiej: liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: IV.4) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: IV.5) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA Zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie: nie , , , , , kraj/woj. Wykonawca jest małym/średnim przedsiębiorcą: nie Wykonawca pochodzi z innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej: nie Skrót literowy nazwy państwa: Wykonawca pochodzi z innego państwa nie będącego członkiem Unii Europejskiej: nie Skrót literowy nazwy państwa: IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY/ WARTOŚCI ZAWARTEJ UMOWY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ/KOSZTEM Cena wybranej oferty/wartość umowy Oferta z najniższą ceną/kosztem > Oferta z najwyższą ceną/kosztem Waluta: IV.7) Informacje na temat podwykonawstwa Wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcy/podwykonawcom Wartość lub procentowa część zamówienia, jaka zostanie powierzona podwykonawcy lub podwykonawcom: IV.8) Informacje dodatkowe: |
CZĘŚĆ NR: 11 | NAZWA: DOZOWNIK DISPENSETTE, PIPETA EPPENDORF |
Postępowanie/część zostało unieważnione nie Należy podać podstawę i przyczynę unieważnienia postępowania: | |
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 26/06/2017 IV.2 Całkowita wartość zamówienia Wartość bez VAT 9350.00 Waluta PLN IV.3) INFORMACJE O OFERTACH Liczba otrzymanych ofert 2 w tym Liczba otrzymanych ofert od małych i średnich przedsiębiorstw: Liczba otrzymanych ofert od wykonawców z innych państw członkowskich Unii Europejskiej: Liczba otrzymanych ofert od wykonawców z państw niebędących członkami Unii Europejskiej: liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: IV.4) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: IV.5) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA Zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie: nie Alchem Grupa Sp. z o. o., , {Dane ukryte}, 87-100, Toruń, kraj/woj. Wykonawca jest małym/średnim przedsiębiorcą: nie Wykonawca pochodzi z innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej: nie Skrót literowy nazwy państwa: Wykonawca pochodzi z innego państwa nie będącego członkiem Unii Europejskiej: nie Skrót literowy nazwy państwa: IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY/ WARTOŚCI ZAWARTEJ UMOWY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ/KOSZTEM Cena wybranej oferty/wartość umowy 8279.37 Oferta z najniższą ceną/kosztem 8053.00 > Oferta z najwyższą ceną/kosztem 8279.37 Waluta: PLN IV.7) Informacje na temat podwykonawstwa Wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcy/podwykonawcom Wartość lub procentowa część zamówienia, jaka zostanie powierzona podwykonawcy lub podwykonawcom: IV.8) Informacje dodatkowe: |
CZĘŚĆ NR: 12 | NAZWA: KOŃCÓWKI DO PIPET AUTOMATYCZNYCH, CZ. II |
Postępowanie/część zostało unieważnione tak Należy podać podstawę i przyczynę unieważnienia postępowania: Zgodnie z art. 93 ust 1 pkt. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2015 r., poz 2164), jeżeli Zamawiający dopuścił możliwość składania ofert częściowych, unieważnia się postępowanie w części, na które nie złożono żadnej oferty niepodlegającej odrzuceniu albo nie wpłynął żaden wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu od Wykonawcy niepodlegającego wykluczeniu. | |
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: IV.2 Całkowita wartość zamówienia Wartość bez VAT Waluta IV.3) INFORMACJE O OFERTACH Liczba otrzymanych ofert w tym Liczba otrzymanych ofert od małych i średnich przedsiębiorstw: Liczba otrzymanych ofert od wykonawców z innych państw członkowskich Unii Europejskiej: Liczba otrzymanych ofert od wykonawców z państw niebędących członkami Unii Europejskiej: liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: IV.4) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: IV.5) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA Zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie: nie , , , , , kraj/woj. Wykonawca jest małym/średnim przedsiębiorcą: nie Wykonawca pochodzi z innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej: nie Skrót literowy nazwy państwa: Wykonawca pochodzi z innego państwa nie będącego członkiem Unii Europejskiej: nie Skrót literowy nazwy państwa: IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY/ WARTOŚCI ZAWARTEJ UMOWY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ/KOSZTEM Cena wybranej oferty/wartość umowy Oferta z najniższą ceną/kosztem > Oferta z najwyższą ceną/kosztem Waluta: IV.7) Informacje na temat podwykonawstwa Wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcy/podwykonawcom Wartość lub procentowa część zamówienia, jaka zostanie powierzona podwykonawcy lub podwykonawcom: IV.8) Informacje dodatkowe: |
CZĘŚĆ NR: 13 | NAZWA: PLASTIKI, CZ. II |
Postępowanie/część zostało unieważnione nie Należy podać podstawę i przyczynę unieważnienia postępowania: | |
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 26/06/2017 IV.2 Całkowita wartość zamówienia Wartość bez VAT 2535.00 Waluta PLN IV.3) INFORMACJE O OFERTACH Liczba otrzymanych ofert 1 w tym Liczba otrzymanych ofert od małych i średnich przedsiębiorstw: Liczba otrzymanych ofert od wykonawców z innych państw członkowskich Unii Europejskiej: Liczba otrzymanych ofert od wykonawców z państw niebędących członkami Unii Europejskiej: liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: IV.4) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: IV.5) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA Zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie: nie Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Chemland Zbigniew Bartczak, , {Dane ukryte}, 73-110, Stargard, kraj/woj. zachodniopomorskie Wykonawca jest małym/średnim przedsiębiorcą: nie Wykonawca pochodzi z innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej: nie Skrót literowy nazwy państwa: Wykonawca pochodzi z innego państwa nie będącego członkiem Unii Europejskiej: nie Skrót literowy nazwy państwa: IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY/ WARTOŚCI ZAWARTEJ UMOWY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ/KOSZTEM Cena wybranej oferty/wartość umowy 1572.95 Oferta z najniższą ceną/kosztem 1572.95 > Oferta z najwyższą ceną/kosztem 1572.95 Waluta: PLN IV.7) Informacje na temat podwykonawstwa Wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcy/podwykonawcom Wartość lub procentowa część zamówienia, jaka zostanie powierzona podwykonawcy lub podwykonawcom: IV.8) Informacje dodatkowe: |
CZĘŚĆ NR: 14 | NAZWA: SPRZĘT DO POBIERANIA KRWI, CZ. II |
Postępowanie/część zostało unieważnione nie Należy podać podstawę i przyczynę unieważnienia postępowania: | |
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 26/06/2017 IV.2 Całkowita wartość zamówienia Wartość bez VAT 482.70 Waluta PLN IV.3) INFORMACJE O OFERTACH Liczba otrzymanych ofert 1 w tym Liczba otrzymanych ofert od małych i średnich przedsiębiorstw: Liczba otrzymanych ofert od wykonawców z innych państw członkowskich Unii Europejskiej: Liczba otrzymanych ofert od wykonawców z państw niebędących członkami Unii Europejskiej: liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: IV.4) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: IV.5) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA Zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie: nie DIAG-MED Grażyna Konecka, , {Dane ukryte}, 02-495 , Warszawa, kraj/woj. mazowieckie Wykonawca jest małym/średnim przedsiębiorcą: nie Wykonawca pochodzi z innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej: nie Skrót literowy nazwy państwa: Wykonawca pochodzi z innego państwa nie będącego członkiem Unii Europejskiej: nie Skrót literowy nazwy państwa: IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY/ WARTOŚCI ZAWARTEJ UMOWY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ/KOSZTEM Cena wybranej oferty/wartość umowy 459.80 Oferta z najniższą ceną/kosztem 459.80 > Oferta z najwyższą ceną/kosztem 459.80 Waluta: PLN IV.7) Informacje na temat podwykonawstwa Wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcy/podwykonawcom Wartość lub procentowa część zamówienia, jaka zostanie powierzona podwykonawcy lub podwykonawcom: IV.8) Informacje dodatkowe: |
IV.9) UZASADNIENIE UDZIELENIA ZAMÓWIENIA W TRYBIE NEGOCJACJI BEZ OGŁOSZENIA, ZAMÓWIENIA Z WOLNEJ RĘKI ALBO ZAPYTANIA O CENĘ
IV.9.1) Podstawa prawna
Postępowanie prowadzone jest w trybie na podstawie art. ustawy Pzp.
IV.9.2) Uzasadnienia wyboru trybu
Należy podać uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu oraz wyjaśnić, dlaczego udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami.
Dane postępowania
ID postępowania BZP/TED: | 51833220130 |
---|---|
ID postępowania Zamawiającego: | |
Data publikacji zamówienia: | 2013-12-12 |
Rodzaj zamówienia: | usługi |
Tryb& postępowania [PN]: | Przetarg nieograniczony |
Czas na realizację: | 67 dni |
Wadium: | - |
Oferty uzupełniające: | TAK |
Oferty częściowe: | NIE |
Oferty wariantowe: | NIE |
Przewidywana licyctacja: | NIE |
Ilość części: | 1 |
Kryterium ceny: | 100% |
WWW ogłoszenia: | http://www.lodz.lasy.gov.pl/web/kutno |
Informacja dostępna pod: | Nadleśnictwo Kutno z/s w Chrośnie, Chrosno 13, 99-306 Łanięta |
Okres związania ofertą: | 30 dni |
Kody CPV
71630000-3 | Usługi kontroli i nadzoru technicznego |
Wyniki
Nazwa części | Wykonawca | Data udzielenia | Wartość |
---|---|---|---|
STERYLNY SPRZĘT JEDNORAZOWEGO UŻYTKU | Alchem Grupa Sp. z o. o. Toruń | 2017-07-26 | 16 125,00 |
Barometr Ryzyka NadużyćRaport końcowy na temat potencjalnego ryzyka nadużyć dla wskazanej części wyniku postępowania przetargowego. Data udzielenia: 2017-07-26 Dotyczy cześci nr: 1 Kody CPV: 33141000 38437110 38437000 33141320 19520000 33199000 42956000 Ilość podmiotów składających się na wykonawcę: 1 Kwota oferty w PLN: 16 126,00 zł Minimalna złożona oferta: 16 048,00 zł Ilość złożonych ofert: 2 Ilość ofert odrzuconych przez zamawiającego: 0 Minimalna złożona oferta: 16 048,00 zł Maksymalna złożona oferta: 16 126,00 zł | |||
INNY SPRZĘT JEDNORAZOWEGO UŻYTKU | Alchem Grupa Sp. z o. o. Toruń | 2017-07-26 | 17 712,00 |
Barometr Ryzyka NadużyćRaport końcowy na temat potencjalnego ryzyka nadużyć dla wskazanej części wyniku postępowania przetargowego. Data udzielenia: 2017-07-26 Dotyczy cześci nr: 2 Kody CPV: 33141000 38437110 38437000 33141320 19520000 33199000 42956000 Ilość podmiotów składających się na wykonawcę: 1 Kwota oferty w PLN: 17 712,00 zł Minimalna złożona oferta: 15 909,00 zł Ilość złożonych ofert: 2 Ilość ofert odrzuconych przez zamawiającego: 0 Minimalna złożona oferta: 15 909,00 zł Maksymalna złożona oferta: 17 712,00 zł | |||
KOŃCÓWKI DO PIPET AUTOMATYCZNYCH | Alchem Grupa Sp. z o. o. Toruń | 2017-07-26 | 2 748,00 |
Barometr Ryzyka NadużyćRaport końcowy na temat potencjalnego ryzyka nadużyć dla wskazanej części wyniku postępowania przetargowego. Data udzielenia: 2017-07-26 Dotyczy cześci nr: 3 Kody CPV: 33141000 38437110 38437000 33141320 19520000 33199000 42956000 Ilość podmiotów składających się na wykonawcę: 1 Kwota oferty w PLN: 2 749,00 zł Minimalna złożona oferta: 2 749,00 zł Ilość złożonych ofert: 2 Ilość ofert odrzuconych przez zamawiającego: 0 Minimalna złożona oferta: 2 749,00 zł Maksymalna złożona oferta: 4 038,00 zł | |||
PATYCZKI DO MIESZANIA | Alchem Grupa Sp. z o. o. Toruń | 2017-07-26 | 84,00 |
Barometr Ryzyka NadużyćRaport końcowy na temat potencjalnego ryzyka nadużyć dla wskazanej części wyniku postępowania przetargowego. Data udzielenia: 2017-07-26 Dotyczy cześci nr: 4 Kody CPV: 33141000 38437110 38437000 33141320 19520000 33199000 42956000 Ilość podmiotów składających się na wykonawcę: 1 Kwota oferty w PLN: 84,00 zł Minimalna złożona oferta: 84,00 zł Ilość złożonych ofert: 1 Ilość ofert odrzuconych przez zamawiającego: 0 Minimalna złożona oferta: 84,00 zł Maksymalna złożona oferta: 84,00 zł | |||
LEJKI SARTORIUS | Alchem Grupa Sp. z o. o. Toruń | 2017-07-26 | 640,00 |
Barometr Ryzyka NadużyćRaport końcowy na temat potencjalnego ryzyka nadużyć dla wskazanej części wyniku postępowania przetargowego. Data udzielenia: 2017-07-26 Dotyczy cześci nr: 5 Kody CPV: 33141000 38437110 38437000 33141320 19520000 33199000 42956000 Ilość podmiotów składających się na wykonawcę: 1 Kwota oferty w PLN: 640,00 zł Minimalna złożona oferta: 640,00 zł Ilość złożonych ofert: 1 Ilość ofert odrzuconych przez zamawiającego: 0 Minimalna złożona oferta: 640,00 zł Maksymalna złożona oferta: 640,00 zł | |||
PLASTIKI | Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Chemland Zbigniew Bartczak Stargard | 2017-07-26 | 5 551,00 |
Barometr Ryzyka NadużyćRaport końcowy na temat potencjalnego ryzyka nadużyć dla wskazanej części wyniku postępowania przetargowego. Data udzielenia: 2017-07-26 Dotyczy cześci nr: 6 Kody CPV: 33141000 38437110 38437000 33141320 19520000 33199000 42956000 Ilość podmiotów składających się na wykonawcę: 1 Kwota oferty w PLN: 5 551,00 zł Minimalna złożona oferta: 5 551,00 zł Ilość złożonych ofert: 1 Ilość ofert odrzuconych przez zamawiającego: 0 Minimalna złożona oferta: 5 551,00 zł Maksymalna złożona oferta: 5 551,00 zł | |||
FILTRY | Alchem Grupa Sp. z o. o. Toruń | 2017-07-26 | 8 873,00 |
Barometr Ryzyka NadużyćRaport końcowy na temat potencjalnego ryzyka nadużyć dla wskazanej części wyniku postępowania przetargowego. Data udzielenia: 2017-07-26 Dotyczy cześci nr: 7 Kody CPV: 33141000 38437110 38437000 33141320 19520000 33199000 42956000 Ilość podmiotów składających się na wykonawcę: 1 Kwota oferty w PLN: 8 874,00 zł Minimalna złożona oferta: 8 874,00 zł Ilość złożonych ofert: 1 Ilość ofert odrzuconych przez zamawiającego: 0 Minimalna złożona oferta: 8 874,00 zł Maksymalna złożona oferta: 8 874,00 zł | |||
Barometr Ryzyka NadużyćRaport końcowy na temat potencjalnego ryzyka nadużyć dla wskazanej części wyniku postępowania przetargowego. Data udzielenia: 2017-07-26 Dotyczy cześci nr: 8 Kody CPV: 33141000 38437110 38437000 33141320 19520000 33199000 42956000 Ilość podmiotów składających się na wykonawcę: 1 Kwota oferty w PLN: 0,00 zł Minimalna złożona oferta: 0,00 zł Ilość złożonych ofert: 0 Ilość ofert odrzuconych przez zamawiającego: 0 Minimalna złożona oferta: 0,00 zł Maksymalna złożona oferta: 0,00 zł | |||
Barometr Ryzyka NadużyćRaport końcowy na temat potencjalnego ryzyka nadużyć dla wskazanej części wyniku postępowania przetargowego. Data udzielenia: 2017-07-26 Dotyczy cześci nr: 9 Kody CPV: 33141000 38437110 38437000 33141320 19520000 33199000 42956000 Ilość podmiotów składających się na wykonawcę: 1 Kwota oferty w PLN: 0,00 zł Minimalna złożona oferta: 0,00 zł Ilość złożonych ofert: 0 Ilość ofert odrzuconych przez zamawiającego: 0 Minimalna złożona oferta: 0,00 zł Maksymalna złożona oferta: 0,00 zł | |||
Barometr Ryzyka NadużyćRaport końcowy na temat potencjalnego ryzyka nadużyć dla wskazanej części wyniku postępowania przetargowego. Data udzielenia: 2017-07-26 Dotyczy cześci nr: 10 Kody CPV: 33141000 38437110 38437000 33141320 19520000 33199000 42956000 Ilość podmiotów składających się na wykonawcę: 1 Kwota oferty w PLN: 0,00 zł Minimalna złożona oferta: 0,00 zł Ilość złożonych ofert: 0 Ilość ofert odrzuconych przez zamawiającego: 0 Minimalna złożona oferta: 0,00 zł Maksymalna złożona oferta: 0,00 zł | |||
DOZOWNIK DISPENSETTE, PIPETA EPPENDORF | Alchem Grupa Sp. z o. o. Toruń | 2017-07-26 | 8 279,00 |
Barometr Ryzyka NadużyćRaport końcowy na temat potencjalnego ryzyka nadużyć dla wskazanej części wyniku postępowania przetargowego. Data udzielenia: 2017-07-26 Dotyczy cześci nr: 11 Kody CPV: 33141000 38437110 38437000 33141320 19520000 33199000 42956000 Ilość podmiotów składających się na wykonawcę: 1 Kwota oferty w PLN: 8 279,00 zł Minimalna złożona oferta: 8 053,00 zł Ilość złożonych ofert: 2 Ilość ofert odrzuconych przez zamawiającego: 0 Minimalna złożona oferta: 8 053,00 zł Maksymalna złożona oferta: 8 279,00 zł | |||
Barometr Ryzyka NadużyćRaport końcowy na temat potencjalnego ryzyka nadużyć dla wskazanej części wyniku postępowania przetargowego. Data udzielenia: 2017-07-26 Dotyczy cześci nr: 12 Kody CPV: 33141000 38437110 38437000 33141320 19520000 33199000 42956000 Ilość podmiotów składających się na wykonawcę: 1 Kwota oferty w PLN: 0,00 zł Minimalna złożona oferta: 0,00 zł Ilość złożonych ofert: 0 Ilość ofert odrzuconych przez zamawiającego: 0 Minimalna złożona oferta: 0,00 zł Maksymalna złożona oferta: 0,00 zł | |||
PLASTIKI, CZ. II | Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Chemland Zbigniew Bartczak Stargard | 2017-07-26 | 1 572,00 |
Barometr Ryzyka NadużyćRaport końcowy na temat potencjalnego ryzyka nadużyć dla wskazanej części wyniku postępowania przetargowego. Data udzielenia: 2017-07-26 Dotyczy cześci nr: 13 Kody CPV: 33141000 38437110 38437000 33141320 19520000 33199000 42956000 Ilość podmiotów składających się na wykonawcę: 1 Kwota oferty w PLN: 1 573,00 zł Minimalna złożona oferta: 1 573,00 zł Ilość złożonych ofert: 1 Ilość ofert odrzuconych przez zamawiającego: 0 Minimalna złożona oferta: 1 573,00 zł Maksymalna złożona oferta: 1 573,00 zł | |||
SPRZĘT DO POBIERANIA KRWI, CZ. II | DIAG-MED Grażyna Konecka Warszawa | 2017-07-26 | 459,00 |
Barometr Ryzyka NadużyćRaport końcowy na temat potencjalnego ryzyka nadużyć dla wskazanej części wyniku postępowania przetargowego. Data udzielenia: 2017-07-26 Dotyczy cześci nr: 14 Kody CPV: 33141000 38437110 38437000 33141320 19520000 33199000 42956000 Ilość podmiotów składających się na wykonawcę: 1 Kwota oferty w PLN: 460,00 zł Minimalna złożona oferta: 460,00 zł Ilość złożonych ofert: 1 Ilość ofert odrzuconych przez zamawiającego: 0 Minimalna złożona oferta: 460,00 zł Maksymalna złożona oferta: 460,00 zł |