Usługa przeprowadzenia badań metodą telefonicznych wywiadów kwestionariuszowych (CATI) na odpowiednio wylosowanych przedsiębiorstwach z bazy danych GUS lub HBI
Opis przedmiotu przetargu: Przedmiotem zamówienia jest usługa przeprowadzenia badań metodą telefonicznych wywiadów kwestionariuszowych (CATI) na odpowiednio wylosowanych przedsiębiorstwach z bazy danych GUS lub HBI. Do obowiązków firmy, która wygra przetarg należeć będzie zakup danych adresowych w GUS lub HBI (dla województwa pomorskiego). Badane firmy muszą być wyłonione metodą losową z bazy adresowej zakupionej w GUS lub HBI. Badane firmy muszą być wyłonione metodą losową z bazy adresowej zakupionej w bazie GUS bądź HBI. Kwestionariusz, który zostanie przekazany wykonawcy składać się będzie z około 33 pytań zamkniętych z kafeterią odpowiedzi oraz około 8 pytań otwartych - w sumie 41 pytań. Szacowany czas przeprowadzenia jednej ankiety wynosi 20 minut. Badania kwestionariuszowe muszą być przeprowadzone na próbie 100 mikroprzedsiębiorstw z Województwa Pomorskiego (efektywność próby nie może być mniejsza niż 100). Przedsiębiorstwa objęte badaniem nie mogą być starsze niż 6 miesięcy (moment rozpoczęcia działalności nie może mieć miejsca dawniej niż 6 miesięcy przed przeprowadzanym badaniem). Badaniem nie mogą być objęte przedsiębiorstwa, których właściciel posiada obecnie więcej niż jedno przedsiębiorstwo. Badaniem nie mogą być objęte przedsiębiorstwa, których najważniejszy pojedynczy zleceniodawca generuje ponad 60% obrotów. Wywiad musi zostać przeprowadzony z właścicielem firmy. Wykonawca przed przystąpieniem do ankiety ma obowiązek zapewnić osobę udzielającą odpowiedzi, iż przeprowadzane badanie służy do realizacji grantu nr 2011/03/B/HS4/05881 finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki. Wykonawca ma obowiązek poinformować, iż wywiad jest poufny a formularz nie zostanie udostępniony osobom spoza zespołu badawczego. Wykonawca ma obowiązek poinformować, że próba została dobrana losowo. Wykonawca, który będzie realizować usługę, jest zobowiązany do przekazania wykorzystanej bazy teleadresowej Zamawiającemu. Wykonawca jest zobowiązany do przekazania danych surowych (indywidualnych odpowiedzi każdej z firm na każde pytanie) nie zagregowanych w pliku programu Excel, zakodowanych zgodnie ze wskazaniami Zamawiającego- razem z podaniem PKD/EKD przebadanej firmy. Wyniki badania w programie Microsoft Excel w wersji elektronicznej mają być przekazane na nośniku CD-ROM - 1 egzemplarz i Pendrive - 1 egzemplarz (nośniki zapewni Wykonawca). Miejsce przekazania materiałów z przeprowadzonego badania: Politechnika Gdańska, ul. G. Narutowicza 11/12, 80-233 Gdańsk Budynek Wydziału Zarządzania i Ekonomii, 80-233 Gdańsk, numer pokoju zostanie podany po podpisaniu umowy. Kwestionariusz i instrukcja do kwestionariusza zostaną przekazane wykonawcy w dniu podpisania umowy.
Gdańsk: Usługa przeprowadzenia badań metodą telefonicznych wywiadów kwestionariuszowych (CATI) na odpowiednio wylosowanych przedsiębiorstwach z bazy danych GUS lub HBI
Numer ogłoszenia: 218832 - 2013; data zamieszczenia: 06.06.2013
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - usługi
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
Politechnika Gdańska Wydział Zarządzania i Ekonomii , ul. Narutowicza 11/12, 80-233 Gdańsk, woj. pomorskie, tel. +48 58 348 60 20, faks +48 58 347 24 53.
Adres strony internetowej zamawiającego:
www.pg.gda.pl
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Uczelnia publiczna.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Usługa przeprowadzenia badań metodą telefonicznych wywiadów kwestionariuszowych (CATI) na odpowiednio wylosowanych przedsiębiorstwach z bazy danych GUS lub HBI.
II.1.2) Rodzaj zamówienia:
usługi.
II.1.4) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest usługa przeprowadzenia badań metodą telefonicznych wywiadów kwestionariuszowych (CATI) na odpowiednio wylosowanych przedsiębiorstwach z bazy danych GUS lub HBI. Do obowiązków firmy, która wygra przetarg należeć będzie zakup danych adresowych w GUS lub HBI (dla województwa pomorskiego). Badane firmy muszą być wyłonione metodą losową z bazy adresowej zakupionej w GUS lub HBI. Badane firmy muszą być wyłonione metodą losową z bazy adresowej zakupionej w bazie GUS bądź HBI. Kwestionariusz, który zostanie przekazany wykonawcy składać się będzie z około 33 pytań zamkniętych z kafeterią odpowiedzi oraz około 8 pytań otwartych - w sumie 41 pytań. Szacowany czas przeprowadzenia jednej ankiety wynosi 20 minut. Badania kwestionariuszowe muszą być przeprowadzone na próbie 100 mikroprzedsiębiorstw z Województwa Pomorskiego (efektywność próby nie może być mniejsza niż 100). Przedsiębiorstwa objęte badaniem nie mogą być starsze niż 6 miesięcy (moment rozpoczęcia działalności nie może mieć miejsca dawniej niż 6 miesięcy przed przeprowadzanym badaniem). Badaniem nie mogą być objęte przedsiębiorstwa, których właściciel posiada obecnie więcej niż jedno przedsiębiorstwo. Badaniem nie mogą być objęte przedsiębiorstwa, których najważniejszy pojedynczy zleceniodawca generuje ponad 60% obrotów. Wywiad musi zostać przeprowadzony z właścicielem firmy. Wykonawca przed przystąpieniem do ankiety ma obowiązek zapewnić osobę udzielającą odpowiedzi, iż przeprowadzane badanie służy do realizacji grantu nr 2011/03/B/HS4/05881 finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki. Wykonawca ma obowiązek poinformować, iż wywiad jest poufny a formularz nie zostanie udostępniony osobom spoza zespołu badawczego. Wykonawca ma obowiązek poinformować, że próba została dobrana losowo. Wykonawca, który będzie realizować usługę, jest zobowiązany do przekazania wykorzystanej bazy teleadresowej Zamawiającemu. Wykonawca jest zobowiązany do przekazania danych surowych (indywidualnych odpowiedzi każdej z firm na każde pytanie) nie zagregowanych w pliku programu Excel, zakodowanych zgodnie ze wskazaniami Zamawiającego- razem z podaniem PKD/EKD przebadanej firmy. Wyniki badania w programie Microsoft Excel w wersji elektronicznej mają być przekazane na nośniku CD-ROM - 1 egzemplarz i Pendrive - 1 egzemplarz (nośniki zapewni Wykonawca). Miejsce przekazania materiałów z przeprowadzonego badania: Politechnika Gdańska, ul. G. Narutowicza 11/12, 80-233 Gdańsk Budynek Wydziału Zarządzania i Ekonomii, 80-233 Gdańsk, numer pokoju zostanie podany po podpisaniu umowy. Kwestionariusz i instrukcja do kwestionariusza zostaną przekazane wykonawcy w dniu podpisania umowy..
II.1.6) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
79.30.00.00-7.
II.1.7) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej:
nie.
II.1.8) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej:
nie.
II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA:
Okres w dniach: 21.
SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM
III.1) WADIUM
Informacja na temat wadium:
Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium.
III.2) ZALICZKI
III.3) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ OPIS SPOSOBU DOKONYWANIA OCENY SPEŁNIANIA TYCH WARUNKÓW
III. 3.1) Uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuDo prowadzenia działalności w tyjm zakresie nie jest wymagane posiadanie specjalnych uprawnień
III.3.2) Wiedza i doświadczenie
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuWykonawca zobowiązany jest wykazać, że w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy w tym okresie przeprowadził, co najmniej jedną usługę przeprowadzenia badań metodą telefonicznych wywiadów kwestionariuszowych (CATI) na odpowiednio wylosowanych przedsiębiorstwach z bazy danych HBI lub GUS do badań naukowych o wartości nie mniejszej niż 5000 zł brutto. Za badania naukowe uważa się badania podejmowane przez badacza lub zespół badaczy mające na celu zdobycie nowej wiedzy, zmierzające do osiągnięcia postępu wiedzy naukowej. Zamawiający jednocześnie zaznacza, iż badania marketingowe o tematyce społecznej nie mogą być traktowane jako badania naukowe.
III.3.3) Potencjał techniczny
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuZamawiający odstępuje od opisu sposobu dokonywania oceny spełniania warunków w tym zakresie. Zamawiający dokona oceny spełnienia warunków udziału w postępowaniu w tym zakresie na podstawie oświadczenia o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu - zał. nr 2 do SIWZ.
III.3.4) Osoby zdolne do wykonania zamówienia
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuZamawiający odstępuje od opisu sposobu dokonywania oceny spełniania warunków w tym zakresie. Zamawiający dokona oceny spełnienia warunków udziału w postępowaniu w tym zakresie na podstawie oświadczenia o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu - zał. nr 2 do SIWZ.
III.3.5) Sytuacja ekonomiczna i finansowa
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuZamawiający odstępuje od opisu sposobu dokonywania oceny spełniania warunków w tym zakresie. Zamawiający dokona oceny spełnienia warunków udziału w postępowaniu w tym zakresie na podstawie oświadczenia o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu - zał. nr 2 do SIWZ.
III.4) INFORMACJA O OŚWIADCZENIACH LUB DOKUMENTACH, JAKIE MAJĄ DOSTARCZYĆ WYKONAWCY W CELU POTWIERDZENIA SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ NIEPODLEGANIA WYKLUCZENIU NA PODSTAWIE ART. 24 UST. 1 USTAWY
III.4.1) W zakresie wykazania spełniania przez wykonawcę warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy, oprócz oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu należy przedłożyć:
- wykaz wykonanych, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonywanych, głównych dostaw lub usług, w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert albo wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy lub usługi zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów, czy zostały wykonane lub są wykonywane należycie;
III.4.2) W zakresie potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy, należy przedłożyć:
- oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia;
- aktualny odpis z właściwego rejestru lub z centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;
III.4.3) Dokumenty podmiotów zagranicznych
Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, przedkłada:
III.4.3.1) dokument wystawiony w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania potwierdzający, że:
- nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości - wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;
III.4.4) Dokumenty dotyczące przynależności do tej samej grupy kapitałowej
- lista podmiotów należących do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów albo informacji o tym, że nie należy do grupy kapitałowej;
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia:
przetarg nieograniczony.
IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT
IV.2.1) Kryteria oceny ofert:
najniższa cena.
IV.3) ZMIANA UMOWY
przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy:
Dopuszczalne zmiany postanowień umowy oraz określenie warunków zmian
1. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany postanowień niniejszej Umowy w zakresie: a) obniżenia wynagrodzenia - w uzasadnionych przypadkach spowodowanych np. korzystnymi zmianami kursu waluty albo zmianą stawki i wysokości podatku VAT b) zmiany terminu realizacji w przypadku wystąpienia okoliczności leżących po stronie Zamawiającego; c) aktualizacji danych Wykonawcy poprzez zmianę nazwy, zmianę adresu, formy prawnej itp.; 2. Wszelkie zmiany i uzupełnienia w treści niniejszej umowy wymagają formy pisemnej w postaci aneksu.
IV.4) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
IV.4.1)
Adres strony internetowej, na której jest dostępna specyfikacja istotnych warunków zamówienia:
www.dzp.pg.gda.pl
Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem:
Politechnika Gdańska Wydział Zarządzania i Ekonomii ul. G. Narutowicza 11/12 (siedziba ul. Traugutta 79), 80-233 Gdańsk pokój 518.
IV.4.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert:
14.06.2013 godzina 12:30, miejsce: Politechnika Gdańska Wydział Zarządzania i Ekonomii ul. G. Narutowicza 11/12 (siedziba ul. Traugutta 79), 80-233 Gdańsk pokój 518.
IV.4.5) Termin związania ofertą:
okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).
IV.4.17) Czy przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia:
nie
Gdańsk: Usługa przeprowadzenia badań metodą telefonicznych wywiadów kwestionariuszowych (CATI) na odpowiednio wylosowanych przedsiębiorstwach z bazy danych GUS lub HBI.
Numer ogłoszenia: 273646 - 2013; data zamieszczenia: 12.07.2013
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak, numer ogłoszenia w BZP: 218832 - 2013r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia:
nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
Politechnika Gdańska Wydział Zarządzania i Ekonomii, ul. Narutowicza 11/12, 80-233 Gdańsk, woj. pomorskie, tel. +48 58 348 60 20, faks +48 58 347 24 53.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Uczelnia publiczna.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Usługa przeprowadzenia badań metodą telefonicznych wywiadów kwestionariuszowych (CATI) na odpowiednio wylosowanych przedsiębiorstwach z bazy danych GUS lub HBI..
II.2) Rodzaj zamówienia:
Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest usługa przeprowadzenia badań metodą telefonicznych wywiadów kwestionariuszowych (CATI) na odpowiednio wylosowanych przedsiębiorstwach z bazy danych GUS lub HBI. Do obowiązków firmy, która wygra przetarg należeć będzie zakup danych adresowych w GUS lub HBI (dla województwa pomorskiego). Badane firmy muszą być wyłonione metodą losową z bazy adresowej zakupionej w GUS lub HBI. Badane firmy muszą być wyłonione metodą losową z bazy adresowej zakupionej w bazie GUS bądź HBI. Kwestionariusz, który zostanie przekazany wykonawcy składać się będzie z około 33 pytań zamkniętych z kafeterią odpowiedzi oraz około 8 pytań otwartych - w sumie 41 pytań. Szacowany czas przeprowadzenia jednej ankiety wynosi 20 minut. Badania kwestionariuszowe muszą być przeprowadzone na próbie 100 mikroprzedsiębiorstw z Województwa Pomorskiego (efektywność próby nie może być mniejsza niż 100). Przedsiębiorstwa objęte badaniem nie mogą być starsze niż 6 miesięcy (moment rozpoczęcia działalności nie może mieć miejsca dawniej niż 6 miesięcy przed przeprowadzanym badaniem). Badaniem nie mogą być objęte przedsiębiorstwa, których właściciel posiada obecnie więcej niż jedno przedsiębiorstwo. Badaniem nie mogą być objęte przedsiębiorstwa, których najważniejszy pojedynczy zleceniodawca generuje ponad 60% obrotów. Wywiad musi zostać przeprowadzony z właścicielem firmy. Wykonawca przed przystąpieniem do ankiety ma obowiązek zapewnić osobę udzielającą odpowiedzi, iż przeprowadzane badanie służy do realizacji grantu nr 2011/03/B/HS4/05881 finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki. Wykonawca ma obowiązek poinformować, iż wywiad jest poufny a formularz nie zostanie udostępniony osobom spoza zespołu badawczego. Wykonawca ma obowiązek poinformować, że próba została dobrana losowo. Wykonawca, który będzie realizować usługę, jest zobowiązany do przekazania wykorzystanej bazy teleadresowej Zamawiającemu. Wykonawca jest zobowiązany do przekazania danych surowych (indywidualnych odpowiedzi każdej z firm na każde pytanie) nie zagregowanych w pliku programu Excel, zakodowanych zgodnie ze wskazaniami Zamawiającego- razem z podaniem PKD/EKD przebadanej firmy. Wyniki badania w programie Microsoft Excel w wersji elektronicznej mają być przekazane na nośniku CD-ROM - 1 egzemplarz i Pendrive - 1 egzemplarz (nośniki zapewni Wykonawca). Miejsce przekazania materiałów z przeprowadzonego badania: Politechnika Gdańska, ul. G. Narutowicza 11/12, 80-233 Gdańsk Budynek Wydziału Zarządzania i Ekonomii, 80-233 Gdańsk, numer pokoju zostanie podany po podpisaniu umowy. Kwestionariusz i instrukcja do kwestionariusza zostaną przekazane wykonawcy w dniu podpisania umowy.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
79.30.00.00-7.
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej:
nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
Część NR:
1
Nazwa:
Usługa przeprowadzenia badań metodą telefonicznych wywiadów kwestionariuszowych (CATI) na odpowiednio wylosowanych przedsiębiorstwach z bazy danych GUS lub HBI
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
27.06.2013.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
4.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- INSTYTUT BADAWCZY IPC Sp. zo.o., {Dane ukryte}, 52-238 Wrocław, kraj/woj. dolnośląskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 5500,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty:
4809,30
Oferta z najniższą ceną:
4809,30
/ Oferta z najwyższą ceną:
13776,00
Waluta:
PLN.
Dane postępowania
ID postępowania BZP/TED: | 21883220130 |
---|---|
ID postępowania Zamawiającego: | |
Data publikacji zamówienia: | 2013-06-05 |
Rodzaj zamówienia: | usługi |
Tryb& postępowania [PN]: | Przetarg nieograniczony |
Czas na realizację: | 21 dni |
Wadium: | - |
Oferty uzupełniające: | NIE |
Oferty częściowe: | NIE |
Oferty wariantowe: | NIE |
Przewidywana licyctacja: | NIE |
Ilość części: | 1 |
Kryterium ceny: | 100% |
WWW ogłoszenia: | www.pg.gda.pl |
Informacja dostępna pod: | Politechnika Gdańska Wydział Zarządzania i Ekonomii ul. G. Narutowicza 11/12 (siedziba ul. Traugutta 79), 80-233 Gdańsk pokój 518 |
Okres związania ofertą: | 30 dni |
Kody CPV
79300000-7 | Badania rynkowe i ekonomiczne; ankietowanie i statystyka |
Wyniki
Nazwa części | Wykonawca | Data udzielenia | Wartość |
---|---|---|---|
Usługa przeprowadzenia badań metodą telefonicznych wywiadów kwestionariuszowych (CATI) na odpowiednio wylosowanych przedsiębiorstwach z bazy danych GUS lub HBI | INSTYTUT BADAWCZY IPC Sp. zo.o. Wrocław | 2013-07-12 | 4 809,00 |
Barometr Ryzyka NadużyćRaport końcowy na temat potencjalnego ryzyka nadużyć dla wskazanej części wyniku postępowania przetargowego. Data udzielenia: 2013-07-12 Dotyczy cześci nr: 1 Kody CPV: 793000007 Ilość podmiotów składających się na wykonawcę: 1 Kwota oferty w PLN: 4 809,00 zł Minimalna złożona oferta: 4 809,00 zł Ilość złożonych ofert: 4 Ilość ofert odrzuconych przez zamawiającego: 0 Minimalna złożona oferta: 4 809,00 zł Maksymalna złożona oferta: 13 776,00 zł |