Przedmiotem Zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie na rzecz Zamawiającego usług szkolenia zawodowego CPV 80423000-5
Opis przedmiotu przetargu: Przedmiotem Zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie na rzecz Zamawiającego usług szkolenia zawodowego CPV 80423000-5 w zakresie następujących szkoleń dla osób bezrobotnych: Malarz-szpachlarz dla 12 osób Posadzkarz-glazurnik dla 12 osób Kucharz dla 16 osób Pracownik biurowy dla 16 osób Sprzedawca w supermarkecie dla 24 osób Dzielenie i wykrawanie indyka dla 12 osób pod potrzeby zatrudnieniowe Indyk Mazury w Ostródzie. Zasady ogólne organizacji szkoleń: Każde ze szkoleń musi odbywać się codziennie w obrębie godzin pomiędzy 7.30 a 16.30, od poniedziałku do piątku, oprócz soboty i niedzieli, po co najmniej 8 godzin dydaktycznych dziennie (jedna godzina dydaktyczna to 45 min.). Szkolenia mają być oparte o metody wykorzystujące zastosowanie kwestionariuszy, ćwiczeń, przykładów praktycznych, gier szkoleniowych, zajęć symulacyjnych i innych metod szkoleniowych, w celu aktywnego uczestnictwa osób szkolonych i prowadzenia oceny procesu zdobywania wiedzy w trakcie szkolenia. Szkolenia, zarówno część teoretyczna, jak i praktyczna, muszą być organizowane w odpowiednich pomieszczeniach i miejscach z zapewnionym zapleczem do przeprowadzenia szkolenia, zgodnie z wymaganiami polskiego prawa, tj. posiadać odpowiednie warunki sanitarne, bezpieczeństwa, akustyczne i jakościowe oraz wyposażone w niezbędne pomoce dydaktyczne. Dodatkowo program zajęć z zakresu bhp musi zostać przygotowany w oparciu o Rozporządzenie Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. z dnia 18 sierpnia 2004 r. z późn. zm.) oraz uczestnicy szkolenia muszą otrzymać zaświadczenie zgodne ze wzorem stanowiącym załącznik nr 3 do Rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. z dnia 18 sierpnia 2004 r. z późn. zm.). Wykonawca musi prowadzić stały nadzór nad przebiegiem szkolenia, m.in. przez dokumentację księgową szkolenia w postaci: faktur zakupu, umów zlecenia, rachunków, itp. poświadczających poniesione wydatki oraz prowadzić dokumentację przebiegu szkolenia w postaci: dzienników zajęć wypełnianych codziennie w oparciu o realizowany program zajęć i frekwencję uczestników szkolenia, imiennej listy obecności, list potwierdzonych przez uczestników szkolenia wydania materiałów biurowych, dydaktycznych, odzieży ochronnej, itp. Odbiór wykonanych usług następuje na podstawie przedłożonych zamawiającemu kserokopii zaświadczeń i certyfikatów wydanych uczestnikom szkolenia, list obecności, list potwierdzających otrzymane materiały dydaktyczne, biurowe, odzież ochronną, kserokopii dziennika prowadzonych zajęć, itp.
Ostróda: Przedmiotem Zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie na rzecz Zamawiającego usług szkolenia zawodowego CPV 80423000-5
Numer ogłoszenia: 349784 - 2010; data zamieszczenia: 28.10.2010
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - usługi
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
Powiatowy Urząd Pracy , ul. Mickiewicza 32, 14-100 Ostróda, woj. warmińsko-mazurskie, tel. 0-89 646-42-92, faks 0-89 646-29-56.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Przedmiotem Zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie na rzecz Zamawiającego usług szkolenia zawodowego CPV 80423000-5.
II.1.2) Rodzaj zamówienia:
usługi.
II.1.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:
Przedmiotem Zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie na rzecz Zamawiającego usług szkolenia zawodowego CPV 80423000-5 w zakresie następujących szkoleń dla osób bezrobotnych: Malarz-szpachlarz dla 12 osób Posadzkarz-glazurnik dla 12 osób Kucharz dla 16 osób Pracownik biurowy dla 16 osób Sprzedawca w supermarkecie dla 24 osób Dzielenie i wykrawanie indyka dla 12 osób pod potrzeby zatrudnieniowe Indyk Mazury w Ostródzie. Zasady ogólne organizacji szkoleń: Każde ze szkoleń musi odbywać się codziennie w obrębie godzin pomiędzy 7.30 a 16.30, od poniedziałku do piątku, oprócz soboty i niedzieli, po co najmniej 8 godzin dydaktycznych dziennie (jedna godzina dydaktyczna to 45 min.). Szkolenia mają być oparte o metody wykorzystujące zastosowanie kwestionariuszy, ćwiczeń, przykładów praktycznych, gier szkoleniowych, zajęć symulacyjnych i innych metod szkoleniowych, w celu aktywnego uczestnictwa osób szkolonych i prowadzenia oceny procesu zdobywania wiedzy w trakcie szkolenia. Szkolenia, zarówno część teoretyczna, jak i praktyczna, muszą być organizowane w odpowiednich pomieszczeniach i miejscach z zapewnionym zapleczem do przeprowadzenia szkolenia, zgodnie z wymaganiami polskiego prawa, tj. posiadać odpowiednie warunki sanitarne, bezpieczeństwa, akustyczne i jakościowe oraz wyposażone w niezbędne pomoce dydaktyczne. Dodatkowo program zajęć z zakresu bhp musi zostać przygotowany w oparciu o Rozporządzenie Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. z dnia 18 sierpnia 2004 r. z późn. zm.) oraz uczestnicy szkolenia muszą otrzymać zaświadczenie zgodne ze wzorem stanowiącym załącznik nr 3 do Rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. z dnia 18 sierpnia 2004 r. z późn. zm.). Wykonawca musi prowadzić stały nadzór nad przebiegiem szkolenia, m.in. przez dokumentację księgową szkolenia w postaci: faktur zakupu, umów zlecenia, rachunków, itp. poświadczających poniesione wydatki oraz prowadzić dokumentację przebiegu szkolenia w postaci: dzienników zajęć wypełnianych codziennie w oparciu o realizowany program zajęć i frekwencję uczestników szkolenia, imiennej listy obecności, list potwierdzonych przez uczestników szkolenia wydania materiałów biurowych, dydaktycznych, odzieży ochronnej, itp. Odbiór wykonanych usług następuje na podstawie przedłożonych zamawiającemu kserokopii zaświadczeń i certyfikatów wydanych uczestnikom szkolenia, list obecności, list potwierdzających otrzymane materiały dydaktyczne, biurowe, odzież ochronną, kserokopii dziennika prowadzonych zajęć, itp..
II.1.4) Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających:
nie.
II.1.5) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
80.42.30.00-5.
II.1.6) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej:
tak, liczba części: 6.
II.1.7) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej:
nie.
II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA:
Zakończenie: 31.12.2010.
SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM
III.2) ZALICZKI
Czy przewiduje się udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia:
nie
III.3) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ OPIS SPOSOBU DOKONYWANIA OCENY SPEŁNIANIA TYCH WARUNKÓW
III. 3.1) Uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuWarunek uznaje się za spełniony, jeżeli wykonawca posiada wpis do rejestru instytucji szkoleniowych. Warunek dotyczy wszystkich części zamówienia.
III.3.3) Potencjał techniczny
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuWarunek uznaje się za spełniony, jeżeli dla: części 1 przedmiotu zamówienia Malarz-szpachlarz dysponuje salą do przeprowadzenia zajęć teoretycznych znajdującą się na terenie Miasta Ostróda o powierzchni co najmniej 18 m2. części 2 przedmiotu zamówienia Posadzkarz-glazurnik dysponuje salą do przeprowadzenia zajęć teoretycznych znajdującą się na terenie Miasta Ostróda o powierzchni co najmniej 18 m2. części 3 przedmiotu zamówienia Kucharz dysponuje salą do przeprowadzenia zajęć teoretycznych znajdującą się na terenie Miasta Ostróda o powierzchni co najmniej 24 m2, dysponuje bazą do przeprowadzenia zajęć praktycznych w lokalach gastronomicznych o standardzie nie niższym niż wymagany dla obiektów 3-gwiazdkowych, która położona jest na terenie Powiatu Ostródzkiego . części 4 przedmiotu zamówienia Pracownik biurowy dysponuje salą do przeprowadzenia zajęć znajdującą się na terenie Miasta Ostróda o powierzchni co najmniej 24 m2, dysponuje co najmniej 16 komputerami wraz z oprogramowaniem i stałym łączem z internetem. części 5 przedmiotu zamówienia Sprzedawca w supermarkecie dysponuje salą do przeprowadzenia zajęć teoretycznych znajdującą się na terenie Miasta Morąg o powierzchni co najmniej 36 m2, dysponuje bazą do zajęć praktycznych, w postaci sklepów samoobsługowych, położonych na terenie Miasta Morąg, dysponuje co najmniej 12 kasami fiskalnymi. części 6 przedmiotu zamówienia Dzielenie i wykrawanie indyka dysponuje salą do przeprowadzenia zajęć teoretycznych znajdującą się na terenie Miasta Ostróda o powierzchni co najmniej 18 m2, dysponuje bazą do zajęć praktycznych znajdującą się na terenie zakładów zajmujących się rozbiorem położonych na terenie Powiatu Ostródzkiego.
III.3.4) Osoby zdolne do wykonania zamówienia
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuWarunek uznaje się za spełniony, jeżeli dla: części 1 przedmiotu zamówienia Malarz-szpachlarz, dysponuje co najmniej jednym wykładowcą z zakresu teorii zawodu, dysponuje co najmniej jednym wykładowcą z zakresu bhp, dysponuje co najmniej jednym instruktorem praktycznej nauki zawodu. części 2 przedmiotu zamówienia Posadzkarz-glazurnik dysponuje co najmniej jednym wykładowcą z zakresu teorii zawodu, dysponuje co najmniej jednym wykładowcą z zakresu bhp, dysponuje co najmniej jednym instruktorem praktycznej nauki zawodu. części 3 przedmiotu zamówienia Kucharz dysponuje co najmniej jednym wykładowcą z zakresu teorii zawodu, dysponuje co najmniej jednym wykładowcą z zakresu bhp, dysponuje co najmniej jednym wykładowcą z zakresu haccap, dysponuje co najmniej jednym instruktorem praktycznej nauki zawodu. części 4 przedmiotu zamówienia Pracownik biurowy dysponuje co najmniej jednym wykładowcą z zakresu teorii zawodu, dysponuje co najmniej jednym instruktorem nauki obsługi komputera. części 5 przedmiotu zamówienia Sprzedawca w supermarkecie dysponuje co najmniej jednym wykładowcą z zakresu teorii zawodu, dysponuje co najmniej jednym wykładowcą z zakresu bhp, dysponuje co najmniej jednym wykładowcą z zakresu haccap, dysponuje co najmniej jednym instruktorem praktycznej nauki zawodu, dysponuje co najmniej jednym instruktorem nauki obsługi kas fiskalnych. części 6 przedmiotu zamówienia Dzielenie i wykrawanie indyka dysponuje co najmniej jednym wykładowcą z zakresu teorii zawodu, dysponuje co najmniej jednym wykładowcą z zakresu bhp, dysponuje co najmniej jednym wykładowcą z zakresu haccap, dysponuje co najmniej jednym instruktorem praktycznej nauki zawodu.
III.3.5) Sytuacja ekonomiczna i finansowa
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuWarunek uznaje się za spełniony, jeżeli wykonawca posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zakresie wykonywanej działalności. Warunek dotyczy wszystkich części zamówienia.
III.4) INFORMACJA O OŚWIADCZENIACH LUB DOKUMENTACH, JAKIE MAJĄ DOSTARCZYĆ WYKONAWCY W CELU POTWIERDZENIA SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ NIEPODLEGANIA WYKLUCZENIU NA PODSTAWIE ART. 24 UST. 1 USTAWY
-
III.4.1) W zakresie wykazania spełniania przez wykonawcę warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy, oprócz oświadczenia o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu, należy przedłożyć:
III.4.2) W zakresie potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy, należy przedłożyć:- oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia
III.6) INNE DOKUMENTY
Inne dokumenty niewymienione w pkt III.4) albo w pkt III.5)
Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu
III.7) Czy ogranicza się możliwość ubiegania się o zamówienie publiczne tylko dla wykonawców, u których ponad 50 % pracowników stanowią osoby niepełnosprawne:
nie
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia:
przetarg nieograniczony.
IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT
IV.2.2) Czy przeprowadzona będzie aukcja elektroniczna:
nie.
IV.3) ZMIANA UMOWY
Czy przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy:
tak
Dopuszczalne zmiany postanowień umowy oraz określenie warunków zmian
dopuszcza się dokonywanie zmian umowy w zakresie terminu realizacji szkolenia oraz zmniejszenia liczby osób objętych szkoleniem. Zmiany te dopuszczalne są tylko w przypadku pojawienia się trudności w procesie rekrutacji prowadzonej przez stronę Zamawiającego.
IV.4) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
IV.4.1)
Adres strony internetowej, na której jest dostępna specyfikacja istotnych warunków zamówienia:
http:/pup.ostroda.ibip.pl
Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem:
Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie Adres do korespondencji: 14-100 Ostróda ul. Mickiewicza 32..
IV.4.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert:
05.11.2010 godzina 07:30, miejsce: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie Adres do korespondencji: 14-100 Ostróda ul. Mickiewicza 32..
IV.4.5) Termin związania ofertą:
okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).
IV.4.17) Czy przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia:
nie
ZAŁĄCZNIK I - INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERT CZĘŚCIOWYCH
CZĘŚĆ Nr:
1
NAZWA:
część 1 przedmiotu zamówienia Malarz-szpachlarz dla 12 osób.
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia między innymi musi: zabezpieczyć salę do zajęć teoretycznych wyposażoną w odpowiednie urządzenia niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia zajęć; przeprowadzić zajęcia teoretyczne i praktyczne na terenie Miasta Ostróda; przeprowadzić zajęcia praktyczne dla wszystkich uczestników szkolenia na terenie budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Ostródzie; zapewnić odpowiednie warunki socjalne i sanitarne oraz bhp i ppoż dla sal i miejsc, w których będą prowadzone zajęcia i odbywały się praktyki; zabezpieczyć niezbędne do przeprowadzenia zajęć teoretycznych i praktycznych pomoce dydaktyczne, materiały oraz narzędzia, urządzenia, maszyny, itp. w trakcie zajęć zapewnić uczestnikom szkolenia poczęstunek w formie: kawy, herbaty, wody mineralnej i zimnych napojów; przeprowadzić wewnętrzny teoretyczny i praktyczny egzamin końcowy; uczestnikom szkolenia wydać dwa zaświadczenia: zaświadczenie zgodne ze wzorem stanowiącym załącznik nr 1 do rozporządzenie Ministra Edukacji I Nauki z dnia 3 lutego 2006 r. W sprawie uzyskiwania i uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych (Dz. U. z dnia 27 lutego 2006 r.); zaświadczenie zgodne ze wzorem stanowiącym załącznik nr 3 do Rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. z dnia 18 sierpnia 2004 r. z późn. zm.). wyposażyć uczestników szkolenia w niezbędną odzież ochronną i obuwie ochronne do zajęć praktycznych; wyposażyć uczestników szkolenia w materiały biurowe, tj. długopisy, notatniki, ołówki, gumki do ścierania; Szkoleniem zostanie objęta grupa 12 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Ostródzie i Filii w Morągu. Szkolenie musi zostać przeprowadzone w wymiarze 168 godzin dydaktycznych na osobę. Program szkolenia musi zawierać następujące moduły szkoleniowe: 8 godz. - szkolenie z zakresu bhp, 40 godz. - zajęcia teoretyczne z zakresu nauki teorii zawodu, 120 godz. - zajęcia praktyczne. Celem nabycia niezbędnych umiejętności zawodowych w ramach zajęć praktycznych uczestnicy kursu mają wykonać następujące zadania: przygotować podłoże (mycie, szpachlowanie, docieranie, itp.) i wykonać dwukrotne malowanie powierzchni sufitowych i ściennych o całkowitej wielkości 200 m2 farbą akrylową, w tym 52 m2 sufity - kolor biały i 148 m2 ściany - cztery kolory, przygotować oraz pomalować farbą olejną mrozoodporną w kolorze ciemnej zieleni powierzchnie metalowe o łącznej długości 20 m, przygotować oraz pomalować farbą olejną białą powierzchnie drewnopodobne o łącznej wielkości 5m2, położyć płyty kartonowo-gipsowe osłaniające rury przysufitowe o łącznej powierzchni 20 m2, dokonać wymiany kratek wentylacyjnych. Celem kursu jest przygotowanie jego uczestników do wykonywania zawodu malarza-szpachlarza poprzez zdobycie kwalifikacji zawodowych w zakresie: wykonywania robót pomocniczych towarzyszących malowaniu powierzchni tynków wewnętrznych, powierzchni betonowych, ceglanych, drewnianych, metalowych oraz ze stopów metali, wykonywania powłok malarskich ścian, sufitów. Po zakończeniu szkolenia absolwenci muszą charakteryzować się wiadomościami i umiejętnościami w zakresie: organizowania własnego stanowiska pracy, przygotowania materiałów narzędzi i sprzętu do realizacji robót malarskich, zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej, ergonomii i ochrony środowiska, przygotowania pod malowanie starych i nowych podłoży tynkowych, betonowych, ceglanych, drewnianych, metalowych oraz ze stopów metali, malowania tynków wewnętrznych farbami wapiennymi, klejowymi lub emulsyjnymi, w kolorach jasnych, półpełnych i pełnych oraz malowania farbą olejną ścian i cokołów, malowania farbą olejną lub lakierowanie stolarki budowlanej i elementów drewnianych, malowania farbą antykorozyjną elementów metalowych oraz malowanie farbą olejną lub nitrocelulozową elementów metalowych oraz ze stopów metali..
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
80.42.30.00-5.
3) Czas trwania lub termin wykonania:
Zakończenie: 31.12.2010.
4) Kryteria oceny ofert:
cena oraz dodatkowe kryteria i ich znaczenie:- 1. Cena - 80
- 2. Certyfikaty jakości usług - 10
- 3. Kadra dydaktyczna - 10
CZĘŚĆ Nr:
2
NAZWA:
części 2 przedmiotu zamówienia Posadzkarz-glazurnik dla 12 osób.
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia między innymi musi: zabezpieczyć salę do zajęć teoretycznych wyposażoną w odpowiednie urządzenia niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia zajęć; przeprowadzić zajęcia teoretyczne i praktyczne na terenie Miasta Ostróda; przeprowadzić zajęcia praktyczne dla wszystkich uczestników szkolenia na terenie budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Ostródzie; zapewnić odpowiednie warunki socjalne i sanitarne oraz bhp i ppoż dla sal i miejsc, w których będą prowadzone zajęcia i odbywały się praktyki; zabezpieczyć niezbędne do przeprowadzenia zajęć teoretycznych i praktycznych pomoce dydaktyczne, materiały oraz narzędzia, urządzenia, maszyny, itp. w trakcie zajęć zapewnić uczestnikom szkolenia poczęstunek w formie: kawy, herbaty, wody mineralnej i zimnych napojów; przeprowadzić wewnętrzny teoretyczny i praktyczny egzamin końcowy; uczestnikom szkolenia wydać dwa zaświadczenia: zaświadczenie zgodne ze wzorem stanowiącym załącznik nr 1 do rozporządzenie Ministra Edukacji I Nauki z dnia 3 lutego 2006 r. W sprawie uzyskiwania i uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych (Dz. U. z dnia 27 lutego 2006 r.); zaświadczenie zgodne ze wzorem stanowiącym załącznik nr 3 do Rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. z dnia 18 sierpnia 2004 r. z późn. zm.). wyposażyć uczestników szkolenia w niezbędną odzież ochronną i obuwie ochronne do zajęć praktycznych; wyposażyć uczestników szkolenia w materiały biurowe, tj. długopisy, notatniki, ołówki, gumki do ścierania; Szkoleniem zostanie objęta grupa 12 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Ostródzie i Filii w Morągu. Szkolenie musi zostać przeprowadzone w wymiarze 168 godzin dydaktycznych na osobę. Program szkolenie musi zawierać następujące moduły szkoleniowe: 8 godz. - szkolenie z zakresu bhp, 40 godz. - zajęcia teoretyczne z zakresu nauki teorii zawodu, 120 godz. - zajęcia praktyczne. Celem nabycia niezbędnych umiejętności zawodowych w ramach zajęć praktycznych uczestnicy kursu mają wykonać następujące zadania: przygotować podłoże (skucie starej glazury, wyrównanie, itp.) i ułożyć płytki łazienkowe podłogowe na posadzce o łącznej powierzchni 20 m2, przygotować podłoże (czyszczenie, wyrównanie, itp.) i ułożyć płytki antypoślizgowe na schodach o łącznej powierzchni 14 m2 (15 schodów o wymiarach szer. 30 cm x dł. 140 cm x wys. 30 cm), przygotować podłoże (czyszczenie, wyrównanie, itp.) i ułożyć płytki ścienne w formie cokolika wykończonego listwami, nad schodami na łącznej powierzchni 6 m2 (15 schodów o szer. 30 cm), wypełnić fugą wszystkie ułożone powierzchnie, przygotować podłoże i w sposób trwały ułożyć wykładzinę podłogową na powierzchni 20 m2, ułożyć ceglany cokolik na zaprawie cementowej o długości 7 m2. Celem kursu jest przygotowanie jego uczestników do wykonywania zawodu posadzkarza-glazurnika poprzez zdobycie kwalifikacji zawodowych w zakresie: wykonywania i naprawiania okładzin ściennych z płytek, wykonywania i naprawiania posadzek oraz okładzin schodów z płytek i tworzyw sztucznych. Po zakończeniu szkolenia absolwenci muszą charakteryzować się wiadomościami i umiejętnościami w zakresie: wykonywania okładzin ściennych z płytek, wykonywania okładzin i posadzek z płytek o podwyższonej odporności na działanie czynników niszczących, wykonywania i naprawiania posadzek oraz okładzin schodów z płytek, wykonywania podkładów pod różne rodzaje posadzek, przygotowywania zapraw, mieszanek betonowych, lastrykowych i gipsowych. przygotowywania materiałów pomocniczych: klejów, kitów, lepików, mas plastycznych stosowanych przy wykonywaniu podłóg, dobierania płytek posadzkarskich wg wzorów i wybarwień, kolorowania, przycinania, szlifowania i dopasowywania, wykonywania cokolików i mocowania listew przypodłogowych, wykonywania posadzek bezspoinowych z tworzyw sztucznych, gromadzenia na stanowisku pracy potrzebnych materiałów, sprzętu, narzędzi i maszyn dobierania odzieży roboczej i środków ochrony indywidualnej..
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
80.42.30.00-5.
3) Czas trwania lub termin wykonania:
Zakończenie: 31.12.2010.
4) Kryteria oceny ofert:
cena oraz dodatkowe kryteria i ich znaczenie:- 1. Cena - 80
- 2. Certyfikaty jakości usług - 10
- 3. Kadra dydaktyczna - 10
CZĘŚĆ Nr:
3
NAZWA:
części 3 przedmiotu zamówienia Kucharz dla 16 osób.
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia między innymi musi: zabezpieczyć salę do zajęć teoretycznych i bazę do zajęć praktycznych wyposażoną w odpowiednie urządzenia niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia zajęć; przeprowadzić zajęcia praktyczne w obiektach gastronomicznych o standardzie nie niższym niż wymagany dla obiektów 3-gwiazdkowych; przeprowadzić zajęcia teoretyczne na terenie Miasta Ostróda, a zajęcia praktyczne w obiektach położonych na terenie Powiatu Ostródzkiego; zapewnić odpowiednie warunki socjalne i sanitarne oraz bhp i ppoż dla sal i miejsc, w których będą prowadzone zajęcia i odbywały się praktyki; zabezpieczyć niezbędne do przeprowadzenia zajęć teoretycznych i praktycznych pomoce dydaktyczne, materiały oraz narzędzia, urządzenia, maszyny, itp. w trakcie zajęć zapewnić uczestnikom szkolenia poczęstunek w formie: kawy, herbaty, wody mineralnej i zimnych napojów; przeprowadzić wewnętrzny teoretyczny i praktyczny egzamin końcowy; uczestnikom szkolenia wydać dwa zaświadczenia: zaświadczenie zgodne ze wzorem stanowiącym załącznik nr 1 do rozporządzenie Ministra Edukacji I Nauki z dnia 3 lutego 2006 r. W sprawie uzyskiwania i uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych (Dz. U. z dnia 27 lutego 2006 r.); zaświadczenie zgodne ze wzorem stanowiącym załącznik nr 3 do Rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. z dnia 18 sierpnia 2004 r. z późn. zm.). wyposażyć uczestników szkolenia w niezbędną odzież ochronną i obuwie ochronne do zajęć praktycznych; wyposażyć uczestników szkolenia w materiały biurowe, tj. długopisy, notatniki, ołówki, gumki do ścierania. Szkoleniem zostanie objęta grupa 16 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Ostródzie i Filii w Morągu. Szkolenie musi zostać przeprowadzone w wymiarze 176 godzin dydaktycznych na osobę. Program szkolenia musi zawierać następujące moduły szkoleniowe: 8 godz. - szkolenie z zakresu bhp, 8 godz. - szkolenie haccap, 40 godz. - zajęcia teoretyczne z zakresu nauki teorii zawodu, 120 godz. - zajęcia praktyczne. Celem kursu jest przygotowanie jego uczestników do wykonywania zawodu kucharza poprzez zdobycie kwalifikacji zawodowych w zakresie: planowania i organizowania produkcji gastronomicznej, sporządzania potraw, półproduktów i napojów kulinarnych z uwzględnieniem wiedzy o żywności i żywieniu, przechowywania surowców, półproduktów, gotowych wyrobów kulinarnych i napojów z zachowaniem bezpieczeństwa i jakości zdrowotnej, planowania ofert kulinarnych zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami konsumentów oraz wymogami nauki o żywieniu. Po zakończeniu szkolenia absolwenci muszą charakteryzować się wiadomościami i umiejętnościami w zakresie: organizacji i planowania procesów technologicznych zgodnie z wymaganiami sanitarno-higienicznymi i zasadami bhp, doboru i stosowania odzież ochronnej oraz środków ochrony indywidualnej, doboru warunków przechowywania i magazynowania surowców, półproduktów i wyrobów gotowych, doboru i gromadzenia na stanowisku pracy sprzętu i urządzeń w zależności od rodzaju produkcji oraz posługiwania się nimi zgodnie z przeznaczeniem i zasadami bhp, korzystania z instrukcji i receptur, wykonywania prostych obliczeń, reagowania na niezgodności i błędy w procesie produkcji, planowania i organizacji procesów produkcji potraw, planowania kolejność czynności wykonywanych na stanowisku pracy, rozróżniania, dobierania surowców, półproduktów i przypraw do produkcji gastronomicznej oraz oszczędnego nimi gospodarowania..
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
80.42.30.00-5.
3) Czas trwania lub termin wykonania:
Zakończenie: 31.12.2010.
4) Kryteria oceny ofert:
cena oraz dodatkowe kryteria i ich znaczenie:- 1. Cena - 70
- 2. Certyfikaty jakości usług - 10
- 3. Warunki lokalowe - 10
- 4. Kadra dydaktyczna - 10
CZĘŚĆ Nr:
4
NAZWA:
części 4 przedmiotu zamówienia Pracownik biurowy dla 16 osób.
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia między innymi musi: zabezpieczyć salę do zajęć wyposażoną w odpowiednie urządzenia niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia zajęć; przeprowadzić zajęcia na terenie Miasta Ostróda, zapewnić odpowiednie warunki socjalne i sanitarne oraz bhp i ppoż dla sal i miejsc, w których będą prowadzone zajęcia; zabezpieczyć niezbędne do przeprowadzenia zajęć pomoce dydaktyczne, materiały oraz narzędzia, urządzenia, maszyny, itp. w trakcie zajęć zapewnić uczestnikom szkolenia poczęstunek w formie: kawy, herbaty, wody mineralnej i zimnych napojów; przeprowadzić wewnętrzny teoretyczny i praktyczny egzamin końcowy; uczestnikom szkolenia wydać trzy zaświadczenia: zaświadczenie zgodne ze wzorem stanowiącym załącznik nr 1 do rozporządzenie Ministra Edukacji I Nauki z dnia 3 lutego 2006 r. W sprawie uzyskiwania i uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych (Dz. U. z dnia 27 lutego 2006 r.) osobne dla kursu kancelaryjno-archiwalnego i osobne dla kursu obsługi komputera oraz łączne obejmujące wszystkie zagadnienia; wyposażyć uczestników szkolenia w materiały biurowe, tj. długopisy, notatniki, ołówki, gumki do ścierania. Szkoleniem zostanie objęta grupa 16 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Ostródzie i Filii w Morągu. Szkolenie musi zostać przeprowadzone w wymiarze 168 godzin dydaktycznych na osobę. Program szkolenie musi zawierać następujące moduły szkoleniowe: 48 godz. - kurs kancelaryjno-archiwalny uwzględniający podstawy teorii i metodyki archiwalnej, ze szczególnym uwzględnieniem organizacji i metod pracy w archiwum zakładowym i składnicy akt. Kurs powinien obejmować wykłady i ćwiczenia związane ze wstępem do archiwistyki, prawne regulacje dotyczące postępowania z dokumentacją oraz jej klasyfikację i kwalifikację, organizację pracy w kancelaryjnej (instrukcja kancelaryjna, wykaz akt), organizacja i zadania archiwum zakładowego lub składnicy akt, ogólne zasady porządkowania różnych rodzajów dokumentacji oraz wykorzystanie informatyki w pracy kancelaryjnej i w zarządzaniu dokumentacją w archiwum zakładowym. 40 godz. - kurs obsługi komputera w zakresie nauki Pakietu Office i wykorzystania Internetu, 40 godz. - zajęcia teoretyczne z zakresu nauki teorii zawodu pracownika biurowego, 40 godz. - ćwiczenia i symulacje. Celem kursu jest przygotowanie jego uczestników do wykonywania zawodu pracownika biurowego w małym i średnim przedsiębiorstwie poprzez zdobycie kwalifikacji zawodowych w zakresie: planowania i organizowania pracy własnej, obsługi interesanta i kontrahenta, prowadzenia dokumentacji kancelaryjno-archiwalnej, sporządzania i prowadzenia dokumentacji biurowej, obsługi nowoczesnych urządzeń biurowych. Po zakończeniu szkolenia absolwenci muszą charakteryzować się wiadomościami i umiejętnościami w zakresie: organizowania pracy własnej zgodnie z zasadami ergonomii, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska, organizowania pracy w biurze, przyjmowania i obsługiwania interesantów, organizowania przepływu informacji, prowadzenia dokumentacji kancelaryjno-biurowej i kancelaryjno-archiwalnej, obsługiwania urządzeń biurowych i obsługiwania nowoczesnych środków łączności, redagowania korespondencji biurowej, sporządzania pism w edytorze tekstu, prowadzenia korespondencji elektronicznej, wyszukiwanie informacji dotyczących kontrahentów i konkurentów, korzystając z zasobów internetu i innych źródeł, tworzenia i aktualizacji bazy danych, zasad zabezpieczania dokumentów, stosowania przepisów prawa dotyczących ochrony danych osobowych..
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
80.42.30.00-5.
3) Czas trwania lub termin wykonania:
Zakończenie: 31.12.2010.
4) Kryteria oceny ofert:
cena oraz dodatkowe kryteria i ich znaczenie:- 1. Cena - 70
- 2. Certyfikaty jakości usług - 10
- 3. Kadra dydaktyczna - 20
CZĘŚĆ Nr:
5
NAZWA:
części 5 przedmiotu zamówienia Sprzedawca w supermarkecie dla 24 osób.
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia między innymi musi: zabezpieczyć salę do zajęć teoretycznych i bazę do zajęć praktycznych wyposażoną w odpowiednie urządzenia niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia zajęć; przeprowadzić zajęcia praktyczne w sklepach samoobsługowych o dużych powierzchniach handlowych; przeprowadzić zajęcia teoretyczne i praktyczne na terenie Miasta Morąg; zapewnić odpowiednie warunki socjalne i sanitarne oraz bhp i ppoż dla sal i miejsc, w których będą prowadzone zajęcia i odbywały się praktyki; zabezpieczyć niezbędne do przeprowadzenia zajęć teoretycznych i praktycznych pomoce dydaktyczne, materiały oraz narzędzia, urządzenia, maszyny, itp. w trakcie zajęć zapewnić uczestnikom szkolenia poczęstunek w formie: kawy, herbaty, wody mineralnej i zimnych napojów; przeprowadzić wewnętrzny teoretyczny i praktyczny egzamin końcowy; uczestnikom szkolenia wydać dwa zaświadczenia: zaświadczenie zgodne ze wzorem stanowiącym załącznik nr 1 do rozporządzenie Ministra Edukacji I Nauki z dnia 3 lutego 2006 r. W sprawie uzyskiwania i uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych (Dz. U. z dnia 27 lutego 2006 r.); zaświadczenie zgodne ze wzorem stanowiącym załącznik nr 3 do Rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. z dnia 18 sierpnia 2004 r. z późn. zm.). wyposażyć uczestników szkolenia w niezbędną odzież ochronną i obuwie ochronne do zajęć praktycznych; wyposażyć uczestników szkolenia w materiały biurowe, tj. długopisy, notatniki, ołówki, gumki do ścierania. Szkoleniem zostanie objęta grupa 24 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Ostródzie Filia w Morągu. Szkolenie musi zostać przeprowadzone w wymiarze 144 godzin dydaktycznych na osobę. Program szkolenia musi zawierać następujące moduły szkoleniowe: 8 godz. - szkolenie z zakresu bhp, 8 godz. - szkolenie haccap, 8 godz. - nauka obsługi kas fiskalnych, 40 godz. - zajęcia teoretyczne z zakresu nauki teorii zawodu, 80 godz. - zajęcia praktyczne. Celem kursu jest przygotowanie jego uczestników do wykonywania zawodu sprzedawcy poprzez zdobycie kwalifikacji zawodowych w zakresie: pozyskiwania i obsługiwania nabywców sprzedawanych produktów w ramach sprzedaży drobnodetalicznej i detalicznej, przyjmowania dostaw towarów, przygotowywania ich do sprzedaży i wyeksponowania, dokumentowania obrotu towarowego, wykonywania operacji rachunkowo-kasowych, rozliczania i zabezpieczania utargu, przyjmowania i rozpatrywania reklamacji lub pośredniczenia w ich załatwianiu. Po zakończeniu szkolenia absolwenci muszą charakteryzować się wiadomościami i umiejętnościami w zakresie: przestrzegania wymagań sanitarnych w zależności od branży (osobna sprzedaż towarów, które tego wymagają, konieczność okresowych badań - aktualne książeczki zdrowia, spięte włosy w punkcie sprzedaży, czyste ręce i odzież ochronna, szkolenia itp.), sprawdzania stanu technicznego maszyn, urządzeń i sprzętu wykorzystywanego na stanowisku pracy, rozpoznawania podstawowych właściwości sprzedawanych towarów, korzystania z informacji o dostarczanych towarach z prospektów, ulotek, poradników, kodów informacyjnych, stosowania różnych formy i techniki sprzedaży, zapewnienia wysokiej kulturę obsługi klientów i miłej atmosfery, przestrzegania przepisów o ochronie danych osobowych (klientów), prowadzenia sprzedaż towarów i przechowywania dowodów sprzedaży zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, sporządzania dokumentów według wewnętrznej instrukcji obiegu dokumentów, stosowania się do procedur zabezpieczających majątek firmy przed kradzieżą i uszczerbkiem, udzielania informacji i udostępniania pomieszczenia sprzedaży organom kontroli (pih, sanepid, pip i inne)..
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
80.42.30.00-5.
3) Czas trwania lub termin wykonania:
Zakończenie: 31.12.2010.
4) Kryteria oceny ofert:
cena oraz dodatkowe kryteria i ich znaczenie:- 1. Cena - 80
- 2. Certyfikaty jakości usług - 10
- 3. Kadra dydaktyczna - 10
CZĘŚĆ Nr:
6
NAZWA:
części 6 przedmiotu zamówienia Dzielenie i wykrawanie indyka dla 12 osób.
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia między innymi musi: zabezpieczyć salę do zajęć teoretycznych i bazę do zajęć praktycznych wyposażoną w odpowiednie urządzenia niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia zajęć; przeprowadzić zajęcia praktyczne na terenie zakładów zajmujących się rozbiorem; przeprowadzić zajęcia teoretyczne na terenie Miasta Ostróda i zajęcia praktyczne na terenie Powiatu Ostródzkiego; zapewnić odpowiednie warunki socjalne i sanitarne oraz bhp i ppoż dla sal i miejsc, w których będą prowadzone zajęcia i odbywały się praktyki; zabezpieczyć niezbędne do przeprowadzenia zajęć teoretycznych i praktycznych pomoce dydaktyczne, materiały oraz narzędzia, urządzenia, maszyny, itp. w trakcie zajęć zapewnić uczestnikom szkolenia poczęstunek w formie: kawy, herbaty, wody mineralnej i zimnych napojów; przeprowadzić wewnętrzny teoretyczny i praktyczny egzamin końcowy; uczestnikom szkolenia wydać dwa zaświadczenia: zaświadczenie zgodne ze wzorem stanowiącym załącznik nr 1 do rozporządzenie Ministra Edukacji I Nauki z dnia 3 lutego 2006 r. W sprawie uzyskiwania i uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych (Dz. U. z dnia 27 lutego 2006 r.); zaświadczenie zgodne ze wzorem stanowiącym załącznik nr 3 do Rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. z dnia 18 sierpnia 2004 r. z późn. zm.). wyposażyć uczestników szkolenia w niezbędną odzież ochronną i obuwie ochronne do zajęć praktycznych; wyposażyć uczestników szkolenia w materiały biurowe, tj. długopisy, notatniki, ołówki, gumki do ścierania. Szkoleniem zostanie objęta grupa 12 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Ostródzie i Filii w Morągu. Szkolenie musi zostać przeprowadzone w wymiarze 176 godzin dydaktycznych na osobę. Program szkolenia musi zawierać następujące moduły szkoleniowe: 8 godz. - szkolenie z zakresu bhp, 8 godz. - szkolenie haccap, 40 godz. - zajęcia teoretyczne z zakresu nauki teorii zawodu, 120 godz. - zajęcia praktyczne. Celem kursu jest przygotowanie jego uczestników do wykonywania zawodu rozbieracz -wykrawacz mięsa białego poprzez zdobycie kwalifikacji zawodowych w zakresie: przeprowadzania obróbki poubojowej, wykonywania rozbioru i wykrawania mięsa. Po zakończeniu szkolenia absolwenci muszą charakteryzować się wiadomościami i umiejętnościami w zakresie: doboru środków ochrony indywidualnej do przewidywanych zagrożeń, stosowania zaleceń dokumentacji oraz instrukcji HACCP, GMP i GHP, posługiwania się sprzętem, maszynami i urządzeniami podczas obróbki poubojowej, przeprowadzania czynności obróbki poubojowej zgodnie z instrukcjami technologicznymi oraz wymaganiami bezpieczeństwa i higieny pracy, doboru i obsługi narzędzi, maszyny oraz urządzeń do rozbioru i wykrawania mięsa, posługiwania się specjalistycznym sprzętem podczas przeprowadzania rozbioru i wykrawania mięsa, wyznaczania linii cięć tusz, półtusz i ćwierćtusz, przeprowadzania rozbioru półtusz i ćwierćtusz na elementy zasadnicze, przeprowadzania obróbki elementów na mięsa kulinarne oraz klasyfikacji mięsa drobnego, przeprowadzania obróbki elementów przeznaczonych do dystrybucji..
2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
80.42.30.00-5.
3) Czas trwania lub termin wykonania:
Zakończenie: 31.12.2010.
4) Kryteria oceny ofert:
cena oraz dodatkowe kryteria i ich znaczenie:- 1. Cena - 70
- 2. Certyfikaty jakości usług - 10
- 3. Warunki lokalowe - 10
- 4. Kadra dydaktyczna - 10
Ostróda: Zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie na rzecz Zamawiającego usług szkolenia zawodowego
Numer ogłoszenia: 396114 - 2010; data zamieszczenia: 06.12.2010
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak, numer ogłoszenia w BZP: 349784 - 2010r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia:
nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
Powiatowy Urząd Pracy, ul. Mickiewicza 32, 14-100 Ostróda, woj. warmińsko-mazurskie, tel. 0-89 646-42-92, faks 0-89 646-29-56.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie na rzecz Zamawiającego usług szkolenia zawodowego.
II.2) Rodzaj zamówienia:
Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem Zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie na rzecz Zamawiającego usług szkolenia zawodowego CPV 80423000-5 w zakresie następujących szkoleń dla osób bezrobotnych: Malarz-szpachlarz dla 12 osób Posadzkarz-glazurnik dla 12 osób Kucharz dla 16 osób Pracownik biurowy dla 16 osób Sprzedawca w supermarkecie dla 24 osób Dzielenie i wykrawanie indyka dla 12 osób pod potrzeby zatrudnieniowe Indyk Mazury w Ostródzie. Zasady ogólne organizacji szkoleń: Każde ze szkoleń musi odbywać się codziennie w obrębie godzin pomiędzy 7.30 a 16.30, od poniedziałku do piątku, oprócz soboty i niedzieli, po co najmniej 8 godzin dydaktycznych dziennie (jedna godzina dydaktyczna to 45 min.). Szkolenia mają być oparte o metody wykorzystujące zastosowanie kwestionariuszy, ćwiczeń, przykładów praktycznych, gier szkoleniowych, zajęć symulacyjnych i innych metod szkoleniowych, w celu aktywnego uczestnictwa osób szkolonych i prowadzenia oceny procesu zdobywania wiedzy w trakcie szkolenia. Szkolenia, zarówno część teoretyczna, jak i praktyczna, muszą być organizowane w odpowiednich pomieszczeniach i miejscach z zapewnionym zapleczem do przeprowadzenia szkolenia, zgodnie z wymaganiami polskiego prawa, tj. posiadać odpowiednie warunki sanitarne, bezpieczeństwa, akustyczne i jakościowe oraz wyposażone w niezbędne pomoce dydaktyczne. Dodatkowo program zajęć z zakresu bhp musi zostać przygotowany w oparciu o Rozporządzenie Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. z dnia 18 sierpnia 2004 r. z późn. zm.) oraz uczestnicy szkolenia muszą otrzymać zaświadczenie zgodne ze wzorem stanowiącym załącznik nr 3 do Rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. z dnia 18 sierpnia 2004 r. z późn. zm.). Wykonawca musi prowadzić stały nadzór nad przebiegiem szkolenia, m.in. przez dokumentację księgową szkolenia w postaci: faktur zakupu, umów zlecenia, rachunków, itp. poświadczających poniesione wydatki oraz prowadzić dokumentację przebiegu szkolenia w postaci: dzienników zajęć wypełnianych codziennie w oparciu o realizowany program zajęć i frekwencję uczestników szkolenia, imiennej listy obecności, list potwierdzonych przez uczestników szkolenia wydania materiałów biurowych, dydaktycznych, odzieży ochronnej, itp. Odbiór wykonanych usług następuje na podstawie przedłożonych zamawiającemu kserokopii zaświadczeń i certyfikatów wydanych uczestnikom szkolenia, list obecności, list potwierdzających otrzymane materiały dydaktyczne, biurowe, odzież ochronną, kserokopii dziennika prowadzonych zajęć, itp...
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
80.42.30.00-5.
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej:
nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
Część NR:
6
Nazwa:
części 6 przedmiotu zamówienia Dzielenie i wykrawanie indyka dla 12 osób
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
25.10.2010.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
2.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Centrum OKEY Sp. z o. o., {Dane ukryte}, 14-100 Ostróda, kraj/woj. warmińsko-mazurskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 19200,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty:
17687,12
Oferta z najniższą ceną:
17687,12
/ Oferta z najwyższą ceną:
21358,08
Waluta:
PLN.
Ostróda: Przedmiotem Zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie na rzecz Zamawiającego usług szkolenia zawodowego CPV 80423000-5.
Numer ogłoszenia: 397918 - 2010; data zamieszczenia: 07.12.2010
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak, numer ogłoszenia w BZP: 349784 - 2010r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia:
nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
Powiatowy Urząd Pracy, ul. Mickiewicza 32, 14-100 Ostróda, woj. warmińsko-mazurskie, tel. 0-89 646-42-92, faks 0-89 646-29-56.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Przedmiotem Zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie na rzecz Zamawiającego usług szkolenia zawodowego CPV 80423000-5..
II.2) Rodzaj zamówienia:
Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem Zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie na rzecz Zamawiającego usług szkolenia zawodowego CPV 80423000-5 w zakresie następujących szkoleń dla osób bezrobotnych: Malarz-szpachlarz dla 12 osób Posadzkarz-glazurnik dla 12 osób Kucharz dla 16 osób Pracownik biurowy dla 16 osób Sprzedawca w supermarkecie dla 24 osób Dzielenie i wykrawanie indyka dla 12 osób pod potrzeby zatrudnieniowe Indyk Mazury w Ostródzie. Zasady ogólne organizacji szkoleń: Każde ze szkoleń musi odbywać się codziennie w obrębie godzin pomiędzy 7.30 a 16.30, od poniedziałku do piątku, oprócz soboty i niedzieli, po co najmniej 8 godzin dydaktycznych dziennie (jedna godzina dydaktyczna to 45 min.). Szkolenia mają być oparte o metody wykorzystujące zastosowanie kwestionariuszy, ćwiczeń, przykładów praktycznych, gier szkoleniowych, zajęć symulacyjnych i innych metod szkoleniowych, w celu aktywnego uczestnictwa osób szkolonych i prowadzenia oceny procesu zdobywania wiedzy w trakcie szkolenia. Szkolenia, zarówno część teoretyczna, jak i praktyczna, muszą być organizowane w odpowiednich pomieszczeniach i miejscach z zapewnionym zapleczem do przeprowadzenia szkolenia, zgodnie z wymaganiami polskiego prawa, tj. posiadać odpowiednie warunki sanitarne, bezpieczeństwa, akustyczne i jakościowe oraz wyposażone w niezbędne pomoce dydaktyczne. Dodatkowo program zajęć z zakresu bhp musi zostać przygotowany w oparciu o Rozporządzenie Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. z dnia 18 sierpnia 2004 r. z późn. zm.) oraz uczestnicy szkolenia muszą otrzymać zaświadczenie zgodne ze wzorem stanowiącym załącznik nr 3 do Rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. z dnia 18 sierpnia 2004 r. z późn. zm.). Wykonawca musi prowadzić stały nadzór nad przebiegiem szkolenia, m.in. przez dokumentację księgową szkolenia w postaci: faktur zakupu, umów zlecenia, rachunków, itp. poświadczających poniesione wydatki oraz prowadzić dokumentację przebiegu szkolenia w postaci: dzienników zajęć wypełnianych codziennie w oparciu o realizowany program zajęć i frekwencję uczestników szkolenia, imiennej listy obecności, list potwierdzonych przez uczestników szkolenia wydania materiałów biurowych, dydaktycznych, odzieży ochronnej, itp. Odbiór wykonanych usług następuje na podstawie przedłożonych zamawiającemu kserokopii zaświadczeń i certyfikatów wydanych uczestnikom szkolenia, list obecności, list potwierdzających otrzymane materiały dydaktyczne, biurowe, odzież ochronną, kserokopii dziennika prowadzonych zajęć, itp...
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
80.42.30.00-5.
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej:
nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
Część NR:
4
Nazwa:
części 4 przedmiotu zamówienia Pracownik biurowy dla 16 osób.
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
29.11.2010.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
6.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości ATUT, {Dane ukryte}, 14-100 Ostróda, kraj/woj. warmińsko-mazurskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 26150,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty:
15973,50
Oferta z najniższą ceną:
15320,00
/ Oferta z najwyższą ceną:
20915,08
Waluta:
PLN.
Ostróda: Przedmiotem Zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie na rzecz Zamawiającego usług szkolenia zawodowego CPV 80423000-5.
Numer ogłoszenia: 400134 - 2010; data zamieszczenia: 08.12.2010
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak, numer ogłoszenia w BZP: 349784 - 2010r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia:
nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
Powiatowy Urząd Pracy, ul. Mickiewicza 32, 14-100 Ostróda, woj. warmińsko-mazurskie, tel. 0-89 646-42-92, faks 0-89 646-29-56.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Przedmiotem Zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie na rzecz Zamawiającego usług szkolenia zawodowego CPV 80423000-5..
II.2) Rodzaj zamówienia:
Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem Zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie na rzecz Zamawiającego usług szkolenia zawodowego CPV 80423000-5 w zakresie następujących szkoleń dla osób bezrobotnych: Malarz-szpachlarz dla 12 osób Posadzkarz-glazurnik dla 12 osób Kucharz dla 16 osób Pracownik biurowy dla 16 osób Sprzedawca w supermarkecie dla 24 osób Dzielenie i wykrawanie indyka dla 12 osób pod potrzeby zatrudnieniowe Indyk Mazury w Ostródzie. Zasady ogólne organizacji szkoleń: Każde ze szkoleń musi odbywać się codziennie w obrębie godzin pomiędzy 7.30 a 16.30, od poniedziałku do piątku, oprócz soboty i niedzieli, po co najmniej 8 godzin dydaktycznych dziennie (jedna godzina dydaktyczna to 45 min.). Szkolenia mają być oparte o metody wykorzystujące zastosowanie kwestionariuszy, ćwiczeń, przykładów praktycznych, gier szkoleniowych, zajęć symulacyjnych i innych metod szkoleniowych, w celu aktywnego uczestnictwa osób szkolonych i prowadzenia oceny procesu zdobywania wiedzy w trakcie szkolenia. Szkolenia, zarówno część teoretyczna, jak i praktyczna, muszą być organizowane w odpowiednich pomieszczeniach i miejscach z zapewnionym zapleczem do przeprowadzenia szkolenia, zgodnie z wymaganiami polskiego prawa, tj. posiadać odpowiednie warunki sanitarne, bezpieczeństwa, akustyczne i jakościowe oraz wyposażone w niezbędne pomoce dydaktyczne. Dodatkowo program zajęć z zakresu bhp musi zostać przygotowany w oparciu o Rozporządzenie Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. z dnia 18 sierpnia 2004 r. z późn. zm.) oraz uczestnicy szkolenia muszą otrzymać zaświadczenie zgodne ze wzorem stanowiącym załącznik nr 3 do Rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. z dnia 18 sierpnia 2004 r. z późn. zm.). Wykonawca musi prowadzić stały nadzór nad przebiegiem szkolenia, m.in. przez dokumentację księgową szkolenia w postaci: faktur zakupu, umów zlecenia, rachunków, itp. poświadczających poniesione wydatki oraz prowadzić dokumentację przebiegu szkolenia w postaci: dzienników zajęć wypełnianych codziennie w oparciu o realizowany program zajęć i frekwencję uczestników szkolenia, imiennej listy obecności, list potwierdzonych przez uczestników szkolenia wydania materiałów biurowych, dydaktycznych, odzieży ochronnej, itp. Odbiór wykonanych usług następuje na podstawie przedłożonych zamawiającemu kserokopii zaświadczeń i certyfikatów wydanych uczestnikom szkolenia, list obecności, list potwierdzających otrzymane materiały dydaktyczne, biurowe, odzież ochronną, kserokopii dziennika prowadzonych zajęć, itp...
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
80.42.30.00-5.
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej:
nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
Część NR:
3
Nazwa:
części 3 przedmiotu zamówienia Kucharz dla 16 osób
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
02.12.2010.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
3.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
1.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Centrum Okey Sp. z o. o., {Dane ukryte}, 14-100 Ostróda, kraj/woj. warmińsko-mazurskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 45452,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty:
22581,58
Oferta z najniższą ceną:
15572,78
/ Oferta z najwyższą ceną:
23730,00
Waluta:
PLN.
Dane postępowania
ID postępowania BZP/TED: | 34978420100 |
---|---|
ID postępowania Zamawiającego: | |
Data publikacji zamówienia: | 2010-10-27 |
Rodzaj zamówienia: | usługi |
Tryb& postępowania [PN]: | Przetarg nieograniczony |
Czas na realizację: | 56 dni |
Wadium: | - |
Oferty uzupełniające: | NIE |
Oferty częściowe: | TAK |
Oferty wariantowe: | NIE |
Przewidywana licyctacja: | NIE |
Ilość części: | 6 |
Kryterium ceny: | 75% |
WWW ogłoszenia: | http:/pup.ostroda.ibip.pl |
Informacja dostępna pod: | Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie Adres do korespondencji: 14-100 Ostróda ul. Mickiewicza 32. |
Okres związania ofertą: | 30 dni |
Kody CPV
Wyniki
Nazwa części | Wykonawca | Data udzielenia | Wartość |
---|---|---|---|
części 6 przedmiotu zamówienia Dzielenie i wykrawanie indyka dla 12 osób | Centrum OKEY Sp. z o. o. Ostróda | 2010-12-06 | 17 687,00 |
Barometr Ryzyka NadużyćRaport końcowy na temat potencjalnego ryzyka nadużyć dla wskazanej części wyniku postępowania przetargowego. Data udzielenia: 2010-12-06 Dotyczy cześci nr: 6 Kody CPV: 804230005 Ilość podmiotów składających się na wykonawcę: 1 Kwota oferty w PLN: 17 687,00 zł Minimalna złożona oferta: 17 687,00 zł Ilość złożonych ofert: 2 Ilość ofert odrzuconych przez zamawiającego: 0 Minimalna złożona oferta: 17 687,00 zł Maksymalna złożona oferta: 21 358,00 zł | |||
części 4 przedmiotu zamówienia Pracownik biurowy dla 16 osób. | Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości ATUT Ostróda | 2010-12-07 | 15 973,00 |
Barometr Ryzyka NadużyćRaport końcowy na temat potencjalnego ryzyka nadużyć dla wskazanej części wyniku postępowania przetargowego. Data udzielenia: 2010-12-07 Dotyczy cześci nr: 4 Kody CPV: 804230005 Ilość podmiotów składających się na wykonawcę: 1 Kwota oferty w PLN: 15 974,00 zł Minimalna złożona oferta: 15 320,00 zł Ilość złożonych ofert: 6 Ilość ofert odrzuconych przez zamawiającego: 0 Minimalna złożona oferta: 15 320,00 zł Maksymalna złożona oferta: 20 915,00 zł | |||
części 3 przedmiotu zamówienia Kucharz dla 16 osób | Centrum Okey Sp. z o. o. Ostróda | 2010-12-08 | 22 581,00 |
Barometr Ryzyka NadużyćRaport końcowy na temat potencjalnego ryzyka nadużyć dla wskazanej części wyniku postępowania przetargowego. Data udzielenia: 2010-12-08 Dotyczy cześci nr: 3 Kody CPV: 804230005 Ilość podmiotów składających się na wykonawcę: 1 Kwota oferty w PLN: 22 582,00 zł Minimalna złożona oferta: 15 573,00 zł Ilość złożonych ofert: 3 Ilość ofert odrzuconych przez zamawiającego: 1 Minimalna złożona oferta: 15 573,00 zł Maksymalna złożona oferta: 23 730,00 zł |