Usługa Budowy Polskiej Bazy Danych Statków Śródlądowych
Opis przedmiotu przetargu: I. Opis przedmiotu zamówienia. Przedmiotem zamówienia jest Usługa polegająca na zaprojektowaniu, zbudowaniu i wdrożeniu aplikacji bazodanowej umożliwiającej ewidencję i kontrolę jednostek pływających żeglugi śródlądowej oraz szlaków żeglownych wraz z dostawą sprzętu komputerowego niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania bazy. Aplikacja musi być zainstalowana na serwerach w siedzibie klienta z założeniem wysokiej dostępności, realizowanej poprzez stworzenie instalacji charakteryzującej się: 1. Zastosowaniem kołowej replikacji baz danych, która pozwala na powielanie informacji pomiędzy odpowiednio połączonymi i skonfigurowanymi silnikami. Replikacja musi być ciągła, inicjowana przez dowolny serwer w układzie. Celem tego rozwiązania będzie otrzymanie określonych efektów w obrębie replikujących się baz: 1) uzyskanie znamion skalowalności 2) rozproszenie ruchu przy odczycie/zapisie danych 3) uzyskanie zwiększonej dostępności do danych 4) zwiększenie bezpieczeństwa danych 5) możliwość wyłączenia jednego silnika bazy danych w celu przeprowadzania analiz i tworzenia kopii bezpieczeństwa bez przerw do dostępie do danych 6) umożliwienie, w razie potrzeby dystrybucji danych na duże odległości 7) nieprzerwana praca systemu w przypadku awarii jednego z silnika bazy danych 2. Równoważenie obciążenia Zakłada się zwiększenie dostępności, bezawaryjności i optymalną pracę na aplikacji poprzez równoważenie obciążenia (ang. load balancing). Będzie ono oparte na adresacji IP, bliźniaczych, wirtualnych maszyn pracujących w obrębie jednego serwera. Zapewnia to także przekierowanie całego ruchu na pozostałe maszyny w przypadku awarii jednego z nich 3. Decydowanie z poziomu aplikacji o połączeniu do najbliższej dostępnej bazy danych. 4. Zakłada się wersjonowanie plików źródłowych aplikacji z użyciem systemu kontroli wersji Subversion na poszczególnych instancjach wirtualnych maszyn. II. Aplikacja ma się charakteryzować wysokim poziomem zabezpieczeń, w tym: 1. Dostęp do aplikacji na potrzeby inspektorów zabezpieczony poprzez certyfikat SSL 2. Dostęp do aplikacji na potrzeby komisji terytorialnych zabezpieczony poprzez połączenie VPN oraz certyfikat SSL 3. Zapis do bazy realizowany za pośrednictwem podpisu cyfrowego 4. Co najmniej raz dziennie codziennie musi być realizowana kopia bezpieczeństwa systemu Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Rozdziale XIV SIWZ
Szczecin: Usługa Budowy Polskiej Bazy Danych Statków Śródlądowych
Numer ogłoszenia: 254544 - 2014; data zamieszczenia: 30.07.2014
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - usługi
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
Urząd Żeglugi Śródlądowej , pl. Batorego 4, 70-207 Szczecin, woj. zachodniopomorskie, tel. 91 43 40 279, 44 03 354, faks 91 43 40 129.
Adres strony internetowej zamawiającego:
www.szczecin.uzs.gov.pl
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Administracja rządowa terenowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Usługa Budowy Polskiej Bazy Danych Statków Śródlądowych.
II.1.2) Rodzaj zamówienia:
usługi.
II.1.4) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:
I. Opis przedmiotu zamówienia. Przedmiotem zamówienia jest Usługa polegająca na zaprojektowaniu, zbudowaniu i wdrożeniu aplikacji bazodanowej umożliwiającej ewidencję i kontrolę jednostek pływających żeglugi śródlądowej oraz szlaków żeglownych wraz z dostawą sprzętu komputerowego niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania bazy. Aplikacja musi być zainstalowana na serwerach w siedzibie klienta z założeniem wysokiej dostępności, realizowanej poprzez stworzenie instalacji charakteryzującej się: 1. Zastosowaniem kołowej replikacji baz danych, która pozwala na powielanie informacji pomiędzy odpowiednio połączonymi i skonfigurowanymi silnikami. Replikacja musi być ciągła, inicjowana przez dowolny serwer w układzie. Celem tego rozwiązania będzie otrzymanie określonych efektów w obrębie replikujących się baz: 1) uzyskanie znamion skalowalności 2) rozproszenie ruchu przy odczycie/zapisie danych 3) uzyskanie zwiększonej dostępności do danych 4) zwiększenie bezpieczeństwa danych 5) możliwość wyłączenia jednego silnika bazy danych w celu przeprowadzania analiz i tworzenia kopii bezpieczeństwa bez przerw do dostępie do danych 6) umożliwienie, w razie potrzeby dystrybucji danych na duże odległości 7) nieprzerwana praca systemu w przypadku awarii jednego z silnika bazy danych 2. Równoważenie obciążenia Zakłada się zwiększenie dostępności, bezawaryjności i optymalną pracę na aplikacji poprzez równoważenie obciążenia (ang. load balancing). Będzie ono oparte na adresacji IP, bliźniaczych, wirtualnych maszyn pracujących w obrębie jednego serwera. Zapewnia to także przekierowanie całego ruchu na pozostałe maszyny w przypadku awarii jednego z nich 3. Decydowanie z poziomu aplikacji o połączeniu do najbliższej dostępnej bazy danych. 4. Zakłada się wersjonowanie plików źródłowych aplikacji z użyciem systemu kontroli wersji Subversion na poszczególnych instancjach wirtualnych maszyn. II. Aplikacja ma się charakteryzować wysokim poziomem zabezpieczeń, w tym: 1. Dostęp do aplikacji na potrzeby inspektorów zabezpieczony poprzez certyfikat SSL 2. Dostęp do aplikacji na potrzeby komisji terytorialnych zabezpieczony poprzez połączenie VPN oraz certyfikat SSL 3. Zapis do bazy realizowany za pośrednictwem podpisu cyfrowego 4. Co najmniej raz dziennie codziennie musi być realizowana kopia bezpieczeństwa systemu Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Rozdziale XIV SIWZ.
II.1.6) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
72.32.00.00-4, 30.23.60.00-2.
II.1.7) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej:
nie.
II.1.8) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej:
nie.
II.2) CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA:
Zakończenie: 10.12.2014.
SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM
III.2) ZALICZKI
III.3) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ OPIS SPOSOBU DOKONYWANIA OCENY SPEŁNIANIA TYCH WARUNKÓW
III. 3.1) Uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuZamawiający odstępuje od dokonania opisu sposobu oceny spełnienia powyższego warunku.
III.3.2) Wiedza i doświadczenie
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuWarunek zostanie uznany za spełniony, jeżeli wykonawca wykaże, że wykonał należycie w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy w tym okresie: co najmniej 2 (dwie) usługi podobne których wartość była nie niższa niż 350 000 zł każda, polegające łącznie na zaprojektowaniu, wytworzeniu i wdrożeniu (instalacja i konfiguracja) systemu bazodanowego wspierającego następującą realizację procesów biznesowych: repozytorium EMC, elektroniczny obieg dokumentów, wersjonowanie plików, archiwizację dokumentów, zarządzanie Workflow, przeprowadzeniu integracji z innymi systemami bazodanowymi, wdrożeniu funkcjonalności podpisu elektronicznego, wdrożeniu funkcji raportowania. Ocena spełnienia warunku będzie dokonana na zasadzie spełnia/nie spełnia na podstawie potwierdzających go dokumentów.
III.3.3) Potencjał techniczny
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuZamawiający odstępuje od dokonania opisu sposobu oceny spełnienia powyższego warunku.
III.3.4) Osoby zdolne do wykonania zamówienia
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuWykonawca musi wykazać, że dysponuje lub będzie dysponował przy wykonywaniu zamówienia osobami zdolnymi do wykonania zamówienia, w tym w szczególności minimum: 1. jedną osobą na stanowisku Kierownika projektu spełniającą łącznie poniższe wymagania minimalne w zakresie zarządzania projektami, zarządzania usługami, zarządzania sprzętem, zarządzania oprogramowaniem, który pełnił funkcję Kierownika Projektu lub jego zastępcy w co najmniej jednym zakończonym projekcie (odebranym przez podmiot zlecający) polegającym na zaprojektowaniu, wytworzeniu i wdrożeniu systemu informatycznego; 2. jedną osobą na stanowisku Analityka ds. bezpieczeństwa spełniającą poniższe wymagania minimalne w zakresie: projektowania i wdrażania systemów opartych o PKI. 3. jedną osobą na stanowisku Eksperta ds. baz danych spełniającą poniższe wymagania minimalne: 1) uczestniczył w co najmniej 1 zakończonym (odebranym przez podmiot zlecający) projekcie obejmującym swym zakresem budowę architektury systemów informatycznych, w których był odpowiedzialna za zaprojektowanie architektury bazodanowej systemu IT; 2) uczestniczył w co najmniej 1 zakończonym (odebranym przez podmiot zlecający) projekcie, w którym wykonał projekt operacyjnej bazy danych oraz przeprowadził optymalizację bazy danych pod kątem wydajności; 4. jednym programistą, posiadającym minimum 2-letnie doświadczenie w programowaniu do budowy oprogramowania dedykowanego posiadającym znajomość technologii programistycznej: 1) JAVA 2) Modelowanie rozwiązań informatycznych 3) Inżynier infrastruktury Klucza Publicznego Ocena spełnienia warunku będzie dokonana na zasadzie spełnia/nie spełnia na podstawie potwierdzających dokumentów lub na podstawie oświadczenia o prawdziwości przedstawionego wykazu osób składających się na doświadczenie zawodowe, oświadczenia o posiadaniu wymaganych uprawnień, wykształcenia i wymaganego doświadczenia we wskazanym zakresie.
III.3.5) Sytuacja ekonomiczna i finansowa
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunkuZamawiający odstępuje od dokonania opisu sposobu oceny spełnienia powyższego warunku.
III.4) INFORMACJA O OŚWIADCZENIACH LUB DOKUMENTACH, JAKIE MAJĄ DOSTARCZYĆ WYKONAWCY W CELU POTWIERDZENIA SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ NIEPODLEGANIA WYKLUCZENIU NA PODSTAWIE ART. 24 UST. 1 USTAWY
III.4.1) W zakresie wykazania spełniania przez wykonawcę warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy, oprócz oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu należy przedłożyć:
- wykaz wykonanych, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonywanych, głównych dostaw lub usług, w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert albo wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy lub usługi zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów, czy zostały wykonane lub są wykonywane należycie;
- wykaz osób, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności, oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami;
- oświadczenie, że osoby, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, posiadają wymagane uprawnienia, jeżeli ustawy nakładają obowiązek posiadania takich uprawnień;
III.4.2) W zakresie potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy, należy przedłożyć:
- oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia;
- aktualny odpis z właściwego rejestru lub z centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;
- wykonawca powołujący się przy wykazywaniu spełniania warunków udziału w postępowaniu na zasoby innych podmiotów, które będą brały udział w realizacji części zamówienia, przedkłada także dokumenty dotyczące tego podmiotu w zakresie wymaganym dla wykonawcy, określonym w pkt III.4.2.
III.4.3) Dokumenty podmiotów zagranicznych
Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, przedkłada:
III.4.3.1) dokument wystawiony w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania potwierdzający, że:
- nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości - wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;
III.4.4) Dokumenty dotyczące przynależności do tej samej grupy kapitałowej
- lista podmiotów należących do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów albo informacji o tym, że nie należy do grupy kapitałowej;
III.6) INNE DOKUMENTY
Inne dokumenty niewymienione w pkt III.4) albo w pkt III.5)
1. Odpowiednie pełnomocnictwa 2. W celu potwierdzenia, że oferowane usługi odpowiadają wymaganiom określonym przez zamawiającego zamawiający żąda, zaświadczenia o posiadaniu ważnego certyfikatu ISO 27001:2005 w zakresie projektowania, wytwarzania, testów oraz sprzedaży oprogramowania. Analizy projektowania, wdrażania i integracji systemów informatycznych 3.7. Wykonawca musi przedstawić w ofercie wykaz licencji i oprogramowania które dostarczy w celu realizacji Systemu Informatycznego (SI)
SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia:
przetarg nieograniczony.
IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT
IV.2.1) Kryteria oceny ofert:
najniższa cena.
IV.3) ZMIANA UMOWY
przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy:
Dopuszczalne zmiany postanowień umowy oraz określenie warunków zmian
1. Zmiana postanowień umowy w stosunku do treści oferty Wykonawcy, jest możliwa poprzez: 1) zmianę terminu realizacji przedmiotu zamówienia o okres odpowiadający wstrzymaniu lub opóźnieniu tego terminu w przypadku: a) wystąpienia okoliczności spowodowanych siłą wyższą, w tym wystąpieniem zdarzenia losowego wywołanego przez czynniki zewnętrzne, którego nie można było przewidzieć z pewnością, w szczególności zagrażającego bezpośrednio życiu lub zdrowiu ludzi lub grożącego powstaniem szkody w znacznych rozmiarach albo działań osób trzecich uniemożliwiających wykonanie prac, które to działania nie są konsekwencją winy którejkolwiek ze Stron, b) wystąpienia okoliczności leżących wyłącznie po stronie Zamawiającego, w szczególności wstrzymanie realizacji przedmiotu niniejszej umowy, 2) zmianę sposobu wykonania przedmiotu zamówienia lub zmiany ceny umownej w przypadku: a) gdy ulegnie zmianie stan prawny, w zakresie dotyczącym realizowanej umowy, który spowoduje konieczność zmiany sposobu wykonania przedmiotu umowy przez Wykonawcę, b) ustawowej zmiany stawki podatku VAT, w ten sposób, że wynagrodzenie netto pozostaje bez zmian a zmianie ulega tylko wysokość podatku VAT. 2. Zmiany postanowień niniejszej umowy wymagają formy pisemnej, pod rygorem nieważności. 3. Nie stanowią zmiany umowy w rozumieniu art. 144 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych zmiany: 1) danych związanych z obsługą administracyjno-organizacyjną Umowy, w szczególności zmiana numeru rachunku bankowego; 2) danych teleadresowych; 3) danych rejestrowych; 4) będące następstwem sukcesji uniwersalnej po jednej ze stron Umowy.
IV.4) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
IV.4.1)
Adres strony internetowej, na której jest dostępna specyfikacja istotnych warunków zamówienia:
www.szczecin.gov.pl
Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem:
Urząd Żeglugi Śródlądowej w Szczecinie, pl. Stefana Batorego 4, pok. nr 29..
IV.4.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert:
08.08.2014 godzina 09:00, miejsce: Urząd Żeglugi Śródlądowej w Szczecinie, pl. Stefana Batorego 4, pok. nr 29..
IV.4.5) Termin związania ofertą:
okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).
IV.4.16) Informacje dodatkowe, w tym dotyczące finansowania projektu/programu ze środków Unii Europejskiej:
Współfinasowane z funduszu TEN-T - projekt IRIS Europe 3 2011-EU-70001-S. Finansowanie w stosunku 50% na 50%.
IV.4.17) Czy przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia:
nie
Szczecin: Usługa Budowy Polskiej Bazy Danych Statków Śródlądowych
Numer ogłoszenia: 276532 - 2014; data zamieszczenia: 20.08.2014
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak, numer ogłoszenia w BZP: 254544 - 2014r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia:
nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES:
Urząd Żeglugi Śródlądowej, pl. Batorego 4, 70-207 Szczecin, woj. zachodniopomorskie, tel. 91 43 40 279, 44 03 354, faks 91 43 40 129.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Administracja rządowa terenowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Usługa Budowy Polskiej Bazy Danych Statków Śródlądowych.
II.2) Rodzaj zamówienia:
Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia:
I. Opis przedmiotu zamówienia. Przedmiotem zamówienia jest Usługa polegająca na zaprojektowaniu, zbudowaniu i wdrożeniu aplikacji bazodanowej umożliwiającej ewidencję i kontrolę jednostek pływających żeglugi śródlądowej oraz szlaków żeglownych wraz z dostawą sprzętu komputerowego niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania bazy. Aplikacja musi być zainstalowana na serwerach w siedzibie klienta z założeniem wysokiej dostępności, realizowanej poprzez stworzenie instalacji charakteryzującej się: 1. Zastosowaniem kołowej replikacji baz danych, która pozwala na powielanie informacji pomiędzy odpowiednio połączonymi i skonfigurowanymi silnikami. Replikacja musi być ciągła, inicjowana przez dowolny serwer w układzie. Celem tego rozwiązania będzie otrzymanie określonych efektów w obrębie replikujących się baz: 1) uzyskanie znamion skalowalności 2) rozproszenie ruchu przy odczycie/zapisie danych 3) uzyskanie zwiększonej dostępności do danych 4) zwiększenie bezpieczeństwa danych 5) możliwość wyłączenia jednego silnika bazy danych w celu przeprowadzania analiz i tworzenia kopii bezpieczeństwa bez przerw do dostępie do danych 6) umożliwienie, w razie potrzeby dystrybucji danych na duże odległości 7) nieprzerwana praca systemu w przypadku awarii jednego z silnika bazy danych 2. Równoważenie obciążenia Zakłada się zwiększenie dostępności, bezawaryjności i optymalną pracę na aplikacji poprzez równoważenie obciążenia (ang. load balancing). Będzie ono oparte na adresacji IP, bliźniaczych, wirtualnych maszyn pracujących w obrębie jednego serwera. Zapewnia to także przekierowanie całego ruchu na pozostałe maszyny w przypadku awarii jednego z nich 3. Decydowanie z poziomu aplikacji o połączeniu do najbliższej dostępnej bazy danych. 4. Zakłada się wersjonowanie plików źródłowych aplikacji z użyciem systemu kontroli wersji Subversion na poszczególnych instancjach wirtualnych maszyn. II. Aplikacja ma się charakteryzować wysokim poziomem zabezpieczeń, w tym: 1. Dostęp do aplikacji na potrzeby inspektorów zabezpieczony poprzez certyfikat SSL 2. Dostęp do aplikacji na potrzeby komisji terytorialnych zabezpieczony poprzez połączenie VPN oraz certyfikat SSL 3. Zapis do bazy realizowany za pośrednictwem podpisu cyfrowego 4. Co najmniej raz dziennie codziennie musi być realizowana kopia bezpieczeństwa systemu Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Rozdziale XIV SIWZ..
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
72.32.00.00-4, 30.23.60.00-2.
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej:
tak, projekt/program: Współfinasowane z funduszu TEN-T - projekt IRIS Europe 3 2011-EU-70001-S. Finansowanie w stosunku 50% na 50%..
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
13.08.2014.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
1.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
- Unizeto Technologies S.A., {Dane ukryte}, 70-486 Szczecin, kraj/woj. zachodniopomorskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 528455,28 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
Cena wybranej oferty:
449000,00
Oferta z najniższą ceną:
449000,00
/ Oferta z najwyższą ceną:
449000,00
Waluta:
PLN.
Dane postępowania
ID postępowania BZP/TED: | 25454420140 |
---|---|
ID postępowania Zamawiającego: | |
Data publikacji zamówienia: | 2014-07-29 |
Rodzaj zamówienia: | usługi |
Tryb& postępowania [PN]: | Przetarg nieograniczony |
Czas na realizację: | 124 dni |
Wadium: | - |
Oferty uzupełniające: | NIE |
Oferty częściowe: | NIE |
Oferty wariantowe: | NIE |
Przewidywana licyctacja: | NIE |
Ilość części: | 1 |
Kryterium ceny: | 100% |
WWW ogłoszenia: | www.szczecin.uzs.gov.pl |
Informacja dostępna pod: | Urząd Żeglugi Śródlądowej w Szczecinie, pl. Stefana Batorego 4, pok. nr 29. |
Okres związania ofertą: | 30 dni |
Kody CPV
30236000-2 | Różny sprzęt komputerowy | |
72320000-4 | Usługi bazy danych |
Wyniki
Nazwa części | Wykonawca | Data udzielenia | Wartość |
---|---|---|---|
Usługa Budowy Polskiej Bazy Danych Statków Śródlądowych | Unizeto Technologies S.A. Szczecin | 2014-08-20 | 449 000,00 |
Barometr Ryzyka NadużyćRaport końcowy na temat potencjalnego ryzyka nadużyć dla wskazanej części wyniku postępowania przetargowego. Data udzielenia: 2014-08-20 Dotyczy cześci nr: 1 Kody CPV: 723200004 302360002 Ilość podmiotów składających się na wykonawcę: 1 Kwota oferty w PLN: 449 000,00 zł Minimalna złożona oferta: 449 000,00 zł Ilość złożonych ofert: 1 Ilość ofert odrzuconych przez zamawiającego: 0 Minimalna złożona oferta: 449 000,00 zł Maksymalna złożona oferta: 449 000,00 zł |