Lesko: organizacja kursów zawodowych dla uczniów Zespołu Szkół Technicznych i Artystycznych w Lesku


Numer ogłoszenia: 283218 - 2014; data zamieszczenia: 26.08.2014

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - usługi


Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.


Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY


I. 1) NAZWA I ADRES:
Zespół Szkół Technicznych i Artystycznych w Lesku , al. Jana Pawła II 18 a, 38-600 Lesko, woj. podkarpackie, tel. 13 4696673, faks 13 4696673.


  • Adres strony internetowej zamawiającego:
    www.zstia.lesko.pl


I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Inny: szkoła średnia.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA


II.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA


II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
organizacja kursów zawodowych dla uczniów Zespołu Szkół Technicznych i Artystycznych w Lesku.


II.1.2) Rodzaj zamówienia:
usługi.


II.1.4) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na organizacji kursów zawodowych dla uczniów Zespołu Szkół Technicznych i Artystycznych w Lesku. Zamówienie dzieli się na 7 części: Część 1. Organizacja kursu prawa jazdy kat. B Część 2. Organizacja marketingowego szkolenia recepcjonistów oraz pracowników gastronomii Część 3. Organizacja kursu wykorzystania grafiki komputerowej w marketingu Część 4. Organizacja kursu uzyskiwania energii wiatru Część 5. Organizacja kursu odzyskiwania energii geotermalnej Część 6. Organizacja kursu pozyskiwania energii z biomasy i biopaliw Część 7. Organizacja kursu elektryk.


II.1.6) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
80.00.00.00-4.


II.1.7) Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej:
tak, liczba części: 7.


II.1.8) Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej:
nie.


SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM


III.2) ZALICZKI


III.3) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ OPIS SPOSOBU DOKONYWANIA OCENY SPEŁNIANIA TYCH WARUNKÓW


  • III. 3.1) Uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Wykonawca zobowiązany jest spełniać warunki wymienione w art. 22 ust. 1 ustawy z dnia 29.01.2004 r. Prawo zamówień publicznych. Spełnianie powyższych warunków będzie oceniane na podstawie złożenia wymaganego w SIWZ i ogłoszeniu o zamówieniu oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu. Złożenie oświadczenia zgodnie z wymaganiami SIWZ oraz ogłoszenia o zamówieniu, będzie potwierdzeniem spełniania wymaganych warunków


  • III.3.2) Wiedza i doświadczenie


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Wykonawca zobowiązany jest spełniać warunki wymienione w art. 22 ust. 1 ustawy z dnia 29.01.2004 r. Prawo zamówień publicznych. Spełnianie powyższych warunków będzie oceniane na podstawie złożenia wymaganego w SIWZ i ogłoszeniu o zamówieniu oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu oraz na podstawie załącznika nr 4 do SIWZ - wykaz zrealizowanych usług. Wykonawca powinien posiadać doświadczenie tj wykonać co najmniej 1 usługę polegającą na przeprowadzeniu kursu, formy kształcenia o treści zbliżonej do zakresu tematycznego zamówienia wskazanego w części 1,2,3,4,5,6,7.


  • III.3.3) Potencjał techniczny


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Wykonawca zobowiązany jest spełniać warunki wymienione w art. 22 ust. 1 ustawy z dnia 29.01.2004 r. Prawo zamówień publicznych. Wykonawca powinien dysponować zapleczem technicznym do prowadzenia zajęć praktycznych w ramach części zamówienia nr 2. Wykonawca powinien dysponować minimum 3 hotelami o standardzie minimum 3 gwiazdkowym - każdy na inną grupę zajęciową, w tym samym czasie. Spełnianie powyższych warunków będzie oceniane na podstawie złożenia wymaganego w SIWZ i ogłoszeniu o zamówieniu oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu oraz na podstawie zobowiązań do oddania do dyspozycji hotelu w zakresie i wymiarze niezbędnym do prowadzenia zajęć - zał. nr 5 do SIWZ. Załączniki nr 5 składają jedynie wykonawcy którzy składają ofertę na część 2 zamówienia.


  • III.3.4) Osoby zdolne do wykonania zamówienia


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Wykonawca zobowiązany jest spełniać warunki wymienione w art. 22 ust. 1 ustawy z dnia 29.01.2004 r. Prawo zamówień publicznych. Spełnianie powyższych warunków będzie oceniane na podstawie złożenia wymaganego w SIWZ i ogłoszeniu o zamówieniu oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu. Złożenie oświadczenia zgodnie z wymaganiami SIWZ oraz ogłoszenia o zamówieniu, będzie potwierdzeniem spełniania wymaganych warunków - zał nr 2 do SIWZ.


  • III.3.5) Sytuacja ekonomiczna i finansowa


    Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

    • Wykonawca zobowiązany jest spełniać warunki wymienione w art. 22 ust. 1 ustawy z dnia 29.01.2004 r. Prawo zamówień publicznych. Spełnianie powyższych warunków będzie oceniane na podstawie złożenia wymaganego w SIWZ i ogłoszeniu o zamówieniu oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu. Złożenie oświadczenia zgodnie z wymaganiami SIWZ oraz ogłoszenia o zamówieniu, będzie potwierdzeniem spełniania wymaganych warunków - zał. nr 2 do SIWZ.


III.4) INFORMACJA O OŚWIADCZENIACH LUB DOKUMENTACH, JAKIE MAJĄ DOSTARCZYĆ WYKONAWCY W CELU POTWIERDZENIA SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ NIEPODLEGANIA WYKLUCZENIU NA PODSTAWIE ART. 24 UST. 1 USTAWY


III.4.1) W zakresie wykazania spełniania przez wykonawcę warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy, oprócz oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu należy przedłożyć:

  • wykaz wykonanych, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonywanych, głównych dostaw lub usług, w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert albo wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy lub usługi zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów, czy zostały wykonane lub są wykonywane należycie;


III.4.2) W zakresie potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy, należy przedłożyć:

  • oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia;
  • aktualny odpis z właściwego rejestru lub z centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;
  • wykonawca powołujący się przy wykazywaniu spełniania warunków udziału w postępowaniu na zasoby innych podmiotów, które będą brały udział w realizacji części zamówienia, przedkłada także dokumenty dotyczące tego podmiotu w zakresie wymaganym dla wykonawcy, określonym w pkt III.4.2.

III.4.3) Dokumenty podmiotów zagranicznych

Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, przedkłada:

III.4.3.1) dokument wystawiony w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania potwierdzający, że:

  • nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości - wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;

III.4.4) Dokumenty dotyczące przynależności do tej samej grupy kapitałowej

  • lista podmiotów należących do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów albo informacji o tym, że nie należy do grupy kapitałowej;


III.6) INNE DOKUMENTY

Inne dokumenty niewymienione w pkt III.4) albo w pkt III.5)

zobowiązanie do oddania do dyspozycji hotelu w zakresie i wymiarze niezbędnym do prowadzenia zajęć - zał. nr 5 do SIWZ.

SEKCJA IV: PROCEDURA


IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA


IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia:
przetarg nieograniczony.


IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT


IV.2.1) Kryteria oceny ofert:
najniższa cena.


IV.3) ZMIANA UMOWY


przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy:


Dopuszczalne zmiany postanowień umowy oraz określenie warunków zmian

W szczególnie uzasadnionych przypadkach dopuszcza się zmiany postanowień umowy, w związku z wystąpieniem okoliczności, których nie można było przewidzieć w chwili wyboru najkorzystniejszej oferty lub zmiany te są korzystne dla Zamawiającego a Wykonawca wyrazi na nie zgodę. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany umowy w zakresie zmiany terminów i zakresu realizacji usługi oraz terminów płatności w przypadku konieczności dokonania zmiany wynikającej z realizacji projektu oraz w przypadku zaistnienia wyjątkowych okoliczności zarówno po stronie Wykonawcy jak i Zamawiającego. W przypadku zmiany stawki podatku VAT, zostanie on naliczony zgodnie z obowiązującymi przepisami.


IV.4) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE


IV.4.1)
 
Adres strony internetowej, na której jest dostępna specyfikacja istotnych warunków zamówienia:
www.zstia.lesko.pl

Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem:
Zespół Szkół Technicznych i Artystycznych w Lesku Al. Jana Pawła II 18A, sekretariat.


IV.4.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert:
03.09.2014 godzina 15:30, miejsce: Zespół Szkół Technicznych i Artystycznych w Lesku Al. Jana Pawła II 18A, sekretariat.


IV.4.5) Termin związania ofertą:
okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).


IV.4.16) Informacje dodatkowe, w tym dotyczące finansowania projektu/programu ze środków Unii Europejskiej:
Organizacja kursów zawodowych dla uczniów ZSTiA w Lesku w ramach projektu pt.: Podkarpacie stawia na zawodowców współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, działanie 9.2..


IV.4.17) Czy przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia:
tak

ZAŁĄCZNIK I - INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERT CZĘŚCIOWYCH


CZĘŚĆ Nr:
1
NAZWA:
Organizacja kursu prawa jazdy kat. B.


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    Przedmiot zamówienia. Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i przeprowadzenie kursu prawa jazdy kat. B teoria i praktyka dla 20 uczniów Zespołu Szkół Technicznych i Artystycznych w Lesku uczestniczących projekcie pt Podkarpacie stawia na zawodowców współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Program Operacyjny Kapitał Ludzki Priorytet IX, Działanie 9.2. 2.1.1. Minimalne wymagania realizacji Przedmiotu zamówienia: Wymiar 60 godzin -30 godzin szkoleniowych teoretycznych -30 godzin szkoleniowych praktycznych dla każdego uczestnika w miejscu ustalonym z Zamawiającym w dni: od poniedziałku do soboty w terminach ustalonych z Zamawiającym w wymiarze nie większym niż 5 godzin dziennie. Kurs podzielony będzie na 2 edycje: 1 grupa 10 osobowa od podpisania umowy do końca 2014 r.i 1 grupa 10 osobowa w okresie od 01.01.2015r. do 30.05.2015r. Program kursu musi być zgodny z przepisami Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 27 października 2005 r. w sprawie szkolenia, egzaminowania i uzyskiwania uprawnień przez kierujących pojazdami, instruktorów i egzaminatorów oraz Rozporządzeniem ministra infrastruktury z 8 maja 2009 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szkolenia, egzaminowania i uzyskiwania uprawnień przez kierujących pojazdami, instruktorów i egzaminatorów Dz. U. 2009 nr 78 poz. 653. 2.1.2.W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca jest zobowiązany do: 1 Uzgodnienia z Zamawiającym harmonogramu ramowego rozkładu zajęć i przedłożenia go Zamawiającemu przy podpisaniu umowy, 2 Przekazania każdemu uczestnikowi 1 kompletu materiałów szkoleniowych oraz 1 egzemplarza lub ksero-kopii - Zamawiającemu, 3 Realizacji przedmiotu zamówienia w formie wykładów, pokazów oraz ćwiczeń i zadań praktycznych kształtujących i doskonalących nabyte umiejętności, 4 Zapewnienia materiałów dydaktycznych niezbędnych do przeprowadzenia szkolenia, 5 Zapewnienia wykładowców, instruktorów 6 Zapewnienia min. 2 instruktorów do części praktycznej, 7 Zapewnienia sprzętu niezbędnego do należytej realizacji przedmiotu zamówienia spełniającego wymogi prawne w zakresie BHP i p.poż. oraz zapewnienia sali, placu manewrowego odpowiednio przystosowanego do przeprowadzenia zajęć oraz samochodów . 8 Prowadzenie dziennika zajęć, list obecności, 9 Bieżącego informowania Zamawiającego o przypadkach nieobecności uczestników na zajęciach, 10 Wydania oryginałów i kserokopii zaświadczeń, certyfikatów ukończenia kursu w terminie 7 dni od zakończenia realizacji przedmiotu zamówienia 11 Ubezpieczenia uczestnika od następstw nieszczęśliwych wypadków powstałych w związku z uczestnictwem w zajęciach 12 Ponoszenia wszelkich kosztów niezbędnych w celu prawidłowej realizacji przedmiotu zamówienia, nie-przewidzianych w umowie, 13 Przeprowadzenia teoretycznego egzaminu wewnętrznego, 14 Opłaty za pierwszy pełny egzamin państwowy, 15 Złożenia Zamawiającemu w terminie 7 dni po zakończeniu realizacji przedmiotu zamówienia: dziennika zajęć, kompletu list obecności, potwierdzenia odbioru materiałów szkoleniowych, egzemplarza materiałów szkoleniowych lub kserokopii, zaświadczeń, certyfikatów ukończenia kursu, kserokopii zaświadczeń, certyfikatów, kserokopii ubezpieczenia NNW..


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    80.00.00.00-4.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Zakończenie: 30.05.2015.

  • 4) Kryteria oceny ofert:
    najniższa cena.



CZĘŚĆ Nr:
2
NAZWA:
Organizacja marketingowego szkolenia recepcjonistów oraz pracowników gastronomii.


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    2.2. Przedmiot zamówienia. Organizacja marketingowego szkolenia recepcjonistów oraz pracowników gastronomii. 2.2.1. Okres realizacji kursu: Działanie realizowane będzie od dnia podpisania umowy do 31.12.2014r. 2.2.2. Uczestnicy kursu: 15 osób (3 grupy 5 osobowe). 2.2.3. Wymiar czasowy kursu: 180h w tym 60h zajęć praktycznych, 1h = 45 minut. Zajęcia powinny się od-bywać w dni: od poniedziałku do piątku w terminach ustalonych z Zamawiającym w wymiarze nie większym niż 6 godzin dziennie 2.2.4. Miejsce realizacji kursu: Miasto Lesko (120h) oraz Miasto Kraków (60h). Zajęcia w Krakowie powinny odbywać się w hotelach o standardzie minimum 3 gwiazdek, w 3 grupach 5 osobowych, każda w innym hotelu. 2.2.5. Zakres tematyczny kursu powinien obejmować minimum: 1 Doskonałość w obsłudze gościa - personel recepcji w tym: Savoir-vivre - estetyczny wymiar hotelarstwa Inteligencja emocjonalna w obsłudze Klienta 2 Techniki sprzedaży dla recepcjonistów Techniki dobrego sprzedawcy - czyli o sile nawyku i liczbach każdego sprzedawcy Przebieg rozmowy handlowej i podstawowe zasady autoprezentacji 3 Nowoczesny marketing w hotelarstwie: Marketing tradycyjny a Marketing nowoczesny - trendy Znaczenie marki w dobie kryzysu - DNA marki hotelu 4 Zajęcia praktyczne (60h): Menager w gastronomii. Zarządzanie firmą gastronomiczną, w najbardziej efek-tywny i zyskowny sposób w celu objęcia stanowiska: manager restauracji. Podczas szkolenia uczestnicy będą poznawać aplikacje, producenta oprogramowania dla gastronomii. Uczestnicy szkolenia zapoznają się z systemem zarządzania gospodarką magazynową lokalu, jak również programem służącym do sprzedaży barmańsko-kelnerskiej. Zajęcia powinny się odbywać w Krakowie, w minimum 3 hotelach o standardzie minimum 3 gwiazdek. 2.2.5. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca jest zobowiązany do: 1 Uzgodnienia z Zamawiającym harmonogramu zajęć oraz programu zajęć i przedłożenia go Zamawiającemu przy podpisaniu umowy. 2 Przekazania każdemu uczestnikowi 1 kompletu materiałów szkoleniowych oraz 1 egzemplarza lub ksero-kopii - Zamawiającemu, 3 Realizacji przedmiotu zamówienia w formie wykładów, pokazów oraz ćwiczeń i zadań praktycznych kształ-tujących i doskonalących nabyte umiejętności 4 Zapewnienia wykładowców 5 Zapewnienia miejsca odbywania zajęć praktycznych w minimum 3 hotelach o standardzie minimum 3 gwiazdek zlokalizowanych na terenie Miasta Krakowa, w wymiarze 90h (po 30h grupę/hotel) 6 Zapewnienia niezbędnego sprzętu i wyposażenia do prowadzenia zajęć teoretycznych i praktycznych 7 Zapewnienie transportu uczestników kursu z Leska do miejsca odbywania zajęć praktycznych i z powrotem a także z miejsca zakwaterowania do miejsca zajęć praktycznych 8 Zapewnienia noclegu uczestnikom kursu w Krakowie w wymiarze minimum 5 dób hotelowych/uczestnika kursu, w pokojach 2 lub 3 osobowych. 9 Zapewnienia wyżywienia uczestników kursu w trakcie pobytu w Krakowie. Wyżywienie obejmuje okres mi-nimum 5 dób pobytu w miejscu zakwaterowania -śniadanie szwedzki stół, obiad 2 daniowy, kolacja szwedzki stół oraz suchy prowiant na przejazd do i z Krakowa. 10 Zapewnienia 3 opiekunów uczestników wyjazdu na zajęcia praktyczne w Krakowie - po 1 opiekunie na 5 osób 11 Prowadzenie dziennika zajęć, list obecności, 12 Bieżącego informowania Zamawiającego o przypadkach nieobecności uczestników na zajęciach, 13 Wydania oryginałów i kserokopii zaświadczeń, certyfikatów ukończenia kursu w terminie 7 dni od zakończenia realizacji przedmiotu zamówienia, 14 Ubezpieczenia uczestnika od następstw nieszczęśliwych wypadków powstałych w związku z uczestnic-twem w zajęciach, 15 Ponoszenia wszelkich kosztów niezbędnych w celu prawidłowej realizacji przedmiotu zamówienia, nie-przewidzianych w umowie, 16 Złożenia Zamawiającemu w terminie 7 dni po zakończeniu realizacji przedmiotu zamówienia: dziennika zajęć, kompletu list obecności, potwierdzenia odbioru materiałów szkoleniowych, egzemplarza materiałów szkoleniowych, kserokopii zaświadczeń, certyfikatów ukończenia kursu, kserokopii ubezpieczenia NNW, dokumentacji zdjęciowej i filmowej prowadzonych zajęć w Lesku i Krakowie. Zamawiający zastrzega sobie możliwość oddelegowania obserwatora zajęć w Krakowie. Koszt obserwatora ponosi Zamawiający..


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    80.00.00.00-4.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Zakończenie: 31.12.2014.

  • 4) Kryteria oceny ofert:
    najniższa cena.



CZĘŚĆ Nr:
3
NAZWA:
Organizacja kursu wykorzystania grafiki komputerowej w marketingu.


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    2.3. Przedmiot zamówienia. Organizacja kursu wykorzystania grafiki komputerowej w marketingu 2.3.1. Okres realizacji kursu: od dnia podpisania umowy do 31.12.2014r. 2.3.2. Uczestnicy kursu: 1 grupa - minimum 15 osób maksimum 30 osób, uczniowie ZSTiA oraz uczniowie francuscy 2.3.3. Wymiar czasowy kursu: 80h, 50h teoria i 30h zajęcia praktyczne, 1h = 45 minut. 2.3.4. Miejsce realizacji kursu: Miasto Lesko (ZSTiA) 2.3.5. Kurs powinien być prowadzony w języku angielskim. Kurs przygotowuje do prowadzenia działalności gospodarczej związanej z zarządzaniem design-em oraz problematyką brauning-u w branży kreatywnej (HOTELARSKIEJ). Wprowadzenie do grafiki projektowej i design-u współczesnego wzornictwa graficznego, instrumentów zintegrowanej komunikacji marketingowej, podstaw marketingu i psychologii reklamy, CONTENT MARKETING Warsztaty komputerowe - multimedia i elementy grafiki. Elementy kreacji plastycznej, grafika projektowa, podstawy fotografii, podstawy projektowania i zarządzania stronami internetowymi. Zakres tematyczny kursu: Część teoretyczna: 50h Strategia konkurowania na rynku, w tym kwestii związanych z rozwojem i wzrostem branding-u w obecnych warunkach rynkowych, znaczenie storytellingu w budowaniu marki hotelu. Ekonomiczna wizja strony designu i jego wpływu na sukces biznesowy hotelu, Stosowanie skutecznego designu dla osiągnięcia przewagi konkurencyjnej w hotelarstwie. Strategie konkurowania hoteli na rynku. Design - sztuka czy marketing, wprowadzanie hotelu na rynek reklamy. Akcja reklamowa - advertising, promotional campaign. Sztuka prezentacji w biznesie hotelarskim, jak pokazać się z lepszej strony. Zarządzanie marką, budowanie świadomości Brandingu świadomości natychmiastowej top-of-mind. Top-of mind wskazuje, która marka kategorii hoteli lub usług jest pierwszą rozważaną marką w momencie decyzji o zakupie, wysoka wartość top-of-mind decyduje o wyborze hotelu. spontaniczna świadomość marki (spontaneous brand awareness) pokazanie pola wyboru klienta. Polem tym jest zwykle kilka marek (3-6), które dla konsumenta maja największe znaczenie pod-czas dokonywania wyboru spośród całej kategorii produktowej. Do pola tego należy również marka top-of-mind. Kreowanie hasła reklamowego - Hasło reklamowe - wyróżnik marki, zarządzanie komunikacja werbalną. narzędzia wspomagające projektowanie (typu MOCK-UP) Znaczenie Designu w strategii działania hoteli, jego roli jako narzędzia rozwoju i wpływu na pozycję rynkową, wprowadzenie pojęcia wzoru, wzornictwa, designu w odniesieniu do działań kreatywnych, jak i świata kultury materialnej i działalności gospodarczej. Sztuka skutecznej prezentacji wizerunku hotelu w kontaktach biznesowych na podstawie Steve-a Jobs-a Zarządzania marką w branży kreatywnej. Finansowania projektów w branży kreatywnej. Międzynarodowa analiza nazw. Marketing nowych mediów , wstęp do marketingu internetowego, narzędzia marketingu internetowego, komunikacja z agencjami interaktywnymi , planowanie kampanii on-line, budowanie marki w Internecie Część warsztatowa: 30 h Poprowadzenie projektu od koncepcji po jego realizacji w wybranej technice druku. Warsztaty Brand Design - logotyp, identyfikacja, folder, wizytówka, plakat. Zapoznanie z technikami zadruku i uszlachetniania oraz z aktualnymi trendami obowiązującymi w designie -faktury, kolory, gramatury, predyspozycje surowca do wykorzystania w odpowiednich technikach druku. Techniki zadruku i uszlachetniania Przygotowanie kompleksowej identyfikacji wizerunku hotelu -MOCK-UP. Umiejętność zastosowania odpowiednich surowców - tworzywa syntetyczne - do uzyskania oczekiwanych efektów w realizowanym projekcie - bilbord, neon, witryna. Kompetencje graficzne Wstęp do technologii informatycznych i graficznych Korzystanie z serwisów internetowych. Organizacja pracy z komputerem. Projektowanie serwisów internetowych. Podstawy języka HTML. Narzędzia wspomagające projektowanie typu MOCK-UP. Serwisy internetowe - edytory stron internetowych typu WYSIWYG. Wprowadzenie do systemów zarządzania treścią - CMS. Zasady doboru typografii, znaków i symboli graficznych. Elementy typografii. Dobór czcionki i jej kroju. Rodzaje znaków i symboli graficznych. Podstawy grafiki wektorowej i grafiki rastrowej, zastosowanie grafiki rastrowej. Narzędzia grafiki rastrowej - na przykładzie oprogramowania Adobe Photoshop. Zastosowanie grafiki wektorowej. Narzędzia grafiki wektorowej - na przykładzie oprogramowania CorelDraw , InDesign. Techniki fotografowania i obróbka zdjęć cyfrowych. Techniki fotografowania - fotografowanie ludzi, fotografia portretowa. Korekta i retusz fotografii. Fotomontaż obrazu. Przygotowywanie i skład publikacji do druku. 2.3.6. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca jest zobowiązany do: 1 Uzgodnienia z Zamawiającym harmonogramu oraz programu zajęć i przedłożenia go Zamawiającemu przy podpisaniu umowy, 2 Przekazania Zamawiającemu 15 kompletów materiałów szkoleniowych 3 Realizacji przedmiotu zamówienia w formie wykładów, pokazów oraz ćwiczeń i zadań praktycznych kształtujących i doskonalących nabyte umiejętności 4 Zapewnienia wykładowców i tłumacza 5 Zapewnienia niezbędnego sprzętu i wyposażenia do prowadzenia zajęć teoretycznych i praktycznych 6 Prowadzenie dziennika zajęć, list obecności, 7 Bieżącego informowania Zamawiającego o przypadkach nieobecności uczestników na zajęciach, 8 Wydania oryginałów i kserokopii zaświadczeń, certyfikatów ukończenia kursu w terminie 7 dni od zakoń-czenia realizacji przedmiotu zamówienia, 9 Ubezpieczenia uczestników od następstw nieszczęśliwych wypadków powstałych w związku z uczestnictwem w zajęciach, 10 Ponoszenia wszelkich kosztów niezbędnych w celu prawidłowej realizacji przedmiotu zamówienia, nie-przewidzianych w umowie, 11 Złożenia Zamawiającemu w terminie 7 dni po zakończeniu realizacji przedmiotu zamówienia: dziennika zajęć, kompletu list obecności, potwierdzenia odbioru materiałów szkoleniowych, egzemplarza materiałów szkoleniowych kserokopii zaświadczeń, certyfikatów ukończenia kursu.


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    80.00.00.00-4.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Zakończenie: 31.12.2014.

  • 4) Kryteria oceny ofert:
    najniższa cena.



CZĘŚĆ Nr:
4
NAZWA:
Organizacja kursu odzyskiwania energii wiatru.


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    2.4. Przedmiot zamówienia. Organizacja kursu odzyskiwania energii wiatru. 2.4.1. Okres realizacji kursu: od dnia podpisania umowy do 31.12.2014r - grupa 1 oraz od 01.01.2015r do 15.06.2015r - 2 grupa. 2.4.2. Uczestnicy kursu: 2 grupy x 5 uczniów 2.4.3. Wymiar czasowy kursu: 320h (2 x 160h/grupę), 1h = 45 minut. 2.4.4. Miejsce realizacji kursu: Miasto Lesko (ZSTiA) 2.4.5. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca jest zobowiązany do: 1 Uzgodnienia z Zamawiającym harmonogramu oraz programu zajęć i przedłożenia go Zamawiającemu przy podpisaniu umowy. Kurs obejmuje zakres tematyczny który nie pokrywa się z podstawą programową na kierunku technik urządzeń i systemów energii odnawialnej i wykracza ponad podstawę programową 2 Przekazania uczestnikom 10 kompletów materiałów szkoleniowych 3 Realizacji przedmiotu zamówienia w formie wykładów, pokazów oraz ćwiczeń i zadań praktycznych kształtujących i doskonalących nabyte umiejętności 4 Zapewnienia wykładowców 5 Zapewnienia niezbędnego sprzętu i wyposażenia do prowadzenia zajęć teoretycznych i praktycznych 6 Prowadzenie dziennika zajęć, list obecności, 7 Bieżącego informowania Zamawiającego o przypadkach nieobecności uczestników na zajęciach, 8 Wydania oryginałów i kserokopii zaświadczeń, certyfikatów ukończenia kursu w terminie 7 dni od zakończenia realizacji przedmiotu zamówienia, 9 Ubezpieczenia uczestników od następstw nieszczęśliwych wypadków powstałych w związku z uczestnictwem w zajęciach, 10 Ponoszenia wszelkich kosztów niezbędnych w celu prawidłowej realizacji przedmiotu zamówienia, nie-przewidzianych w umowie, 11 Złożenia Zamawiającemu w terminie 7 dni po zakończeniu realizacji przedmiotu zamówienia: dziennika zajęć, kompletu list obecności, potwierdzenia odbioru materiałów szkoleniowych, egzemplarza materiałów szkoleniowych lub kserokopii zaświadczeń, certyfikatów ukończenia kursu..


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    80.00.00.00-4.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Zakończenie: 15.06.2015.

  • 4) Kryteria oceny ofert:
    najniższa cena.



CZĘŚĆ Nr:
5
NAZWA:
Organizacja kursu z zakresu odzyskiwania energii geotermalnej..


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    2.5. Przedmiot zamówienia. Organizacja kursu z zakresu odzyskiwania energii geotermalnej. 2.5.1. Okres realizacji kursu: od dnia podpisania umowy do 31.12.2014r - grupa 1 oraz od 01.01.2015r do 15.06.2015r - 2 grupa. 2.5.2. Uczestnicy kursu: 2 grupy x 5 uczniów 2.5.3. Wymiar czasowy kursu: 320h 2 x 160h na grupę, 1h = 45 minut. 2.5.4. Miejsce realizacji kursu: Miasto Lesko, ZSTiA 2.5.5. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca jest zobowiązany do: 1 Uzgodnienia z Zamawiającym harmonogramu oraz programu zajęć i przedłożenia go Zamawiającemu przy podpisaniu umowy. Kurs obejmuje zakres tematyczny który nie pokrywa się z podstawą programową na kierunku technik urządzeń i systemów energii odnawialnej i wykracza ponad podstawę programową 2 Przekazania uczestnikom 10 kompletów materiałów szkoleniowych 3 Realizacji przedmiotu zamówienia w formie wykładów, pokazów oraz ćwiczeń i zadań praktycznych kształ-tujących i doskonalących nabyte umiejętności 4 Zapewnienia wykładowców 5 Zapewnienia niezbędnego sprzętu i wyposażenia do prowadzenia zajęć teoretycznych i praktycznych 6 Prowadzenie dziennika zajęć, list obecności, 7 Bieżącego informowania Zamawiającego o przypadkach nieobecności uczestników na zajęciach, 8 Wydania oryginałów i kserokopii zaświadczeń, certyfikatów ukończenia kursu w terminie 7 dni od zakoń-czenia realizacji przedmiotu zamówienia, 9 Ubezpieczenia uczestników od następstw nieszczęśliwych wypadków powstałych w związku z uczestnic-twem w zajęciach, 10 Ponoszenia wszelkich kosztów niezbędnych w celu prawidłowej realizacji przedmiotu zamówienia, nie-przewidzianych w umowie, 11 Złożenia Zamawiającemu w terminie 7 dni po zakończeniu realizacji przedmiotu zamówienia: dziennika zajęć, kompletu list obecności, potwierdzenia odbioru materiałów szkoleniowych, egzemplarza materiałów szkoleniowych lub kserokopii zaświadczeń, certyfikatów ukończenia kursu..


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    80.00.00.00-4.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Zakończenie: 15.06.2015.

  • 4) Kryteria oceny ofert:
    najniższa cena.



CZĘŚĆ Nr:
6
NAZWA:
Organizacja kursu z zakresu uzyskiwani energii biomasy i biopaliw..


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    2.6. Przedmiot zamówienia. Organizacja kursu z zakresu uzyskiwani energii biomasy i biopaliw. 2.6.1. Okres realizacji kursu: od dnia podpisania umowy do 31.12.2014r - grupa 1 oraz od 01.01.2015r do 15.06.2015r - 2 grupa. 2.6.2. Uczestnicy kursu: 2 grupy x 5 uczniów. 2.6.3. Wymiar czasowy kursu: 320h, 2 x 160h na grupę, 1h = 45 minut. 2.6.4. Miejsce realizacji kursu: Miasto Lesko, ZSTiA. 2.6.5. Zakres tematyczny kursu powinien obejmować między innymi: Zapoznanie z zasobami energetycznymi biomas w Polsce - drewno opałowe, odpady drewnopochodne, słoma itp. Zapoznanie z typami upraw, technologiami upraw, agrotechniką i pielęgnacją plantacji, plony. Technologie produkcji biopaliw stałych - brykietowanie, paletyzacja. Właściwości biopaliw stałych - normy i wymagania. Właściwości procesu spalania biomasy. Projekty ciepłowni biomasowych - zagadnienia logistyczne, ekonomiczne i ekologiczne. Baza surowcowa do produkcji biogazu. Technologie produkcji biogazu. Biogazowe układy kogeneracyjne. Potencjał rolnictwa dla potrzeb produkcji biopaliw płynnych. Technologia wytwarzania bioetanolu i biokomponentów 2.6.6. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca jest zobowiązany do: 1 Uzgodnienia z Zamawiającym harmonogramu oraz programu zajęć i przedłożenia go Zamawiającemu przy podpisaniu umowy. Kurs obejmuje zakres tematyczny który nie pokrywa się z podstawą programową na kierunku technik urządzeń i systemów energii odnawialnej i wykracza ponad podstawę programową 2 Przekazania uczestnikom 10 kompletów materiałów szkoleniowych 3 Realizacji przedmiotu zamówienia w formie wykładów, pokazów oraz ćwiczeń i zadań praktycznych kształ-tujących i doskonalących nabyte umiejętności 4 Zapewnienia wykładowców 5 Zapewnienia niezbędnego sprzętu i wyposażenia do prowadzenia zajęć teoretycznych i praktycznych 6 Prowadzenie dziennika zajęć, list obecności, 7 Bieżącego informowania Zamawiającego o przypadkach nieobecności uczestników na zajęciach, 8 Wydania oryginałów i kserokopii zaświadczeń, certyfikatów ukończenia kursu w terminie 7 dni od zakoń-czenia realizacji przedmiotu zamówienia, 9) Ubezpieczenia uczestników od następstw nieszczęśliwych wypadków powstałych w związku z uczestnic-twem w zajęciach, 10) Ponoszenia wszelkich kosztów niezbędnych w celu prawidłowej realizacji przedmiotu zamówienia, nie-przewidzianych w umowie, 11) Złożenia Zamawiającemu w terminie 7 dni po zakończeniu realizacji przedmiotu zamówienia: dziennika zajęć, kompletu list obecności, potwierdzenia odbioru materiałów szkoleniowych, egzemplarza materiałów szkoleniowych lub kserokopii zaświadczeń, certyfikatów ukończenia kursu..


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    80.00.00.00-4.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Zakończenie: 15.06.2015.

  • 4) Kryteria oceny ofert:
    najniższa cena.



CZĘŚĆ Nr:
7
NAZWA:
Organizacja kursu elektryk.


  • 1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
    2.7. Przedmiot zamówienia. Organizacja kursu elektryk. Kurs przygotowuje do egzaminu przed Energetyczną Komisją Kwalifikacyjną i pracy na stanowisku elektryka - eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych do 1 kV i powyżej 1 kV - grupa 1 świadectwa kwalifikacji E. 2.7.1. Okres realizacji kursu: od dnia podpisania umowy do 31.12.2014r - 60h oraz od 01.01.2015r do 15.06.2015r - 60h. 2.7.2. Uczestnicy kursu: 1 grupa x 7 uczniów 2.7.3. Wymiar czasowy kursu: 120h, 1h = 45 minut. 2.7.4. Miejsce realizacji kursu: Miasto Lesko, ZSTiA 2.7.5. Zakres tematyczny kursu powinien obejmować wymagania stawiane przez Rozporządzenie Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 28 kwietnia 2003 r. w sprawie szczegółowych zasad stwierdzania posiadanych kwalifikacji przez osoby zajmujące się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci, Dz. U. 03.89.828 - z późn. zm. 2.6.6. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca jest zobowiązany do: 1 Uzgodnienia z Zamawiającym harmonogramu oraz programu zajęć i przedłożenia go Zamawiającemu przy podpisaniu umowy. Kurs obejmuje zakres tematyczny który nie pokrywa się z podstawą programową na kierunku technik urządzeń i systemów energii odnawialnej i wykracza ponad podstawę programową 2 Przekazania uczestnikom 10 kompletów materiałów szkoleniowych 3 Realizacji przedmiotu zamówienia w formie wykładów, pokazów oraz ćwiczeń i zadań praktycznych kształtujących i doskonalących nabyte umiejętności 4 Zapewnienia wykładowców 5 Zapewnienia niezbędnego sprzętu i wyposażenia do prowadzenia zajęć teoretycznych i praktycznych 6 Prowadzenie dziennika zajęć, list obecności, 7 Bieżącego informowania Zamawiającego o przypadkach nieobecności uczestników na zajęciach, 8 Wydania oryginałów i kserokopii zaświadczeń, certyfikatów ukończenia kursu w terminie 7 dni od zakończenia realizacji przedmiotu zamówienia, 9 Ubezpieczenia uczestników od następstw nieszczęśliwych wypadków powstałych w związku z uczestnictwem w zajęciach, 10 Ponoszenia wszelkich kosztów niezbędnych w celu prawidłowej realizacji przedmiotu zamówienia, nie-przewidzianych w umowie, 11 Złożenia Zamawiającemu w terminie 7 dni po zakończeniu realizacji przedmiotu zamówienia: dziennika zajęć, kompletu list obecności, potwierdzenia odbioru materiałów szkoleniowych, egzemplarza materiałów szkoleniowych lub kserokopii zaświadczeń, certyfikatów ukończenia kursu. 12 Poniesienia kosztu egzaminu kwalifikacyjnego uczestników kursu przed Energetyczną Komisją Kwalifikacyjną w zakresie uprawnień grupy 1 E.


  • 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
    80.00.00.00-4.


  • 3) Czas trwania lub termin wykonania:
    Zakończenie: 15.06.2015.

  • 4) Kryteria oceny ofert:
    najniższa cena.



Lesko: organizacja kursów zawodowych dla uczniów Zespołu Szkół Technicznych i Artystycznych w Lesku


Numer ogłoszenia: 370788 - 2014; data zamieszczenia: 10.11.2014

OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi


Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.


Ogłoszenie dotyczy:
zamówienia publicznego.


Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych:
tak, numer ogłoszenia w BZP: 283218 - 2014r.


Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia:
nie.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY


I. 1) NAZWA I ADRES:
Zespół Szkół Technicznych i Artystycznych w Lesku, al. Jana Pawła II 18 a, 38-600 Lesko, woj. podkarpackie, tel. 13 4696673, faks 13 4696673.


I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:
Inny: szkoła średnia.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA


II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
organizacja kursów zawodowych dla uczniów Zespołu Szkół Technicznych i Artystycznych w Lesku.


II.2) Rodzaj zamówienia:
Usługi.


II.3) Określenie przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na organizacji kursów zawodowych dla uczniów Zespołu Szkół Technicznych i Artystycznych w Lesku. Zamówienie dzieli się na 7 części: Część 1. Organizacja kursu prawa jazdy kat. B Część 2. Organizacja marketingowego szkolenia recepcjonistów oraz pracowników gastronomii Część 3. Organizacja kursu wykorzystania grafiki komputerowej w marketingu Część 4. Organizacja kursu uzyskiwania energii wiatru Część 5. Organizacja kursu odzyskiwania energii geotermalnej Część 6. Organizacja kursu pozyskiwania energii z biomasy i biopaliw Część 7. Organizacja kursu elektryk..


II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
80.00.00.00-4.

SEKCJA III: PROCEDURA


III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
Przetarg nieograniczony


III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE


  • Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej:
    tak, projekt/program: Projekt Podkarpacie stawia na zawodowców jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Program Operacyjny Kapitał Ludzki Priorytet IX, Działanie 9.2..

SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA


Część NR:
1   


Nazwa:
Organizacja kursu prawa jazdy kat. B


IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
01.10.2014.


IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
4.


IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
0.


IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • Liga Obrony Kraju, Oddział Biura Głównego w Krakowie, {Dane ukryte}, 30-039 Kraków, kraj/woj. małopolskie.


IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 24450,00 PLN.


IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ


  • Cena wybranej oferty:
    24420,00


  • Oferta z najniższą ceną:
    24420,00
    / Oferta z najwyższą ceną:
    26400,00


  • Waluta:
    PLN.


Część NR:
2   


Nazwa:
Organizacja marketingowego szkolenia recepcjonistów oraz pracowników gastronomii


IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
24.09.2014.


IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
3.


IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
2.


IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • DLAKADR.PL Sp.z o.o., {Dane ukryte}, 01-106 Warszawa, kraj/woj. mazowieckie.


IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 37700,00 PLN.


IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ


  • Cena wybranej oferty:
    36200,00


  • Oferta z najniższą ceną:
    25000,00
    / Oferta z najwyższą ceną:
    36375,00


  • Waluta:
    PLN.


Część NR:
3   


Nazwa:
Organizacja kursu wykorzystania grafiki komputerowej w marketingu


IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
24.09.2014.


IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
3.


IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
1.


IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • DLAKADR.PL Sp. z o.o., {Dane ukryte}, 01-106 Warszawa, kraj/woj. mazowieckie.


IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 13833,00 PLN.


IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ


  • Cena wybranej oferty:
    14000,00


  • Oferta z najniższą ceną:
    8000,00
    / Oferta z najwyższą ceną:
    14963,00


  • Waluta:
    PLN.


Część NR:
4   


Nazwa:
Organizacja kursu uzyskiwania energii wiatru


IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
24.09.2014.


IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
3.


IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
2.


IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • DLAKADR.PL Sp.z o.o., {Dane ukryte}, 01-106 Warszawa, kraj/woj. mazowieckie.


IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 25233,33 PLN.


IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ


  • Cena wybranej oferty:
    22000,00


  • Oferta z najniższą ceną:
    16000,00
    / Oferta z najwyższą ceną:
    34400,00


  • Waluta:
    PLN.


Część NR:
5   


Nazwa:
Organizacja kursu odzyskiwania energii geotermalnej


IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
24.09.2014.


IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
5.


IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
2.


IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • DLAKADR.PL Sp. z o.o., {Dane ukryte}, 01-106 Warszawa, kraj/woj. podkarpackie.


IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 25766,60 PLN.


IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ


  • Cena wybranej oferty:
    22000,00


  • Oferta z najniższą ceną:
    16000,00
    / Oferta z najwyższą ceną:
    34400,00


  • Waluta:
    PLN.


Część NR:
6   


Nazwa:
Organizacja kursu pozyskiwania energii z biomasy i biopaliw


IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
24.09.2014.


IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
3.


IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
2.


IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • DLAKADR.PL Sp. z o.o., {Dane ukryte}, 01-106 Warszawa, kraj/woj. mazowieckie.


IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 26300,00 PLN.


IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ


  • Cena wybranej oferty:
    22000,00


  • Oferta z najniższą ceną:
    16000,00
    / Oferta z najwyższą ceną:
    34400,00


  • Waluta:
    PLN.


Część NR:
7   


Nazwa:
Organizacja kursu elektryk


IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:
24.09.2014.


IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT:
4.


IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT:
1.


IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

  • DLAKADR.PL Sp z o.o., {Dane ukryte}, 01-106 Warszawa, kraj/woj. mazowieckie.


IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia
(bez VAT): 11733,30 PLN.


IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ


  • Cena wybranej oferty:
    10800,00


  • Oferta z najniższą ceną:
    9500,00
    / Oferta z najwyższą ceną:
    17990,00


  • Waluta:
    PLN.

Adres: al. Jana Pawła II 18 a, 38-600 Lesko
woj. podkarpackie
Dane kontaktowe: email: zst.lesko@op.pl
tel: 13 4696673
fax: 13 4696673
Termin składania wniosków lub ofert:
2014-09-02
Dane postępowania
ID postępowania BZP/TED: 28321820140
ID postępowania Zamawiającego:
Data publikacji zamówienia: 2014-08-25
Rodzaj zamówienia: usługi
Tryb& postępowania [PN]: Przetarg nieograniczony
Czas na realizację: -
Wadium: -
Oferty uzupełniające: NIE
Oferty częściowe: TAK
Oferty wariantowe: NIE
Przewidywana licyctacja: NIE
Ilość części: 7
Kryterium ceny: 0%
WWW ogłoszenia: www.zstia.lesko.pl
Informacja dostępna pod: Zespół Szkół Technicznych i Artystycznych w Lesku Al. Jana Pawła II 18A, sekretariat
Okres związania ofertą: 30 dni
Kody CPV
80000000-4 Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wyniki
Nazwa części Wykonawca Data udzielenia Wartość
Organizacja kursu prawa jazdy kat. B Liga Obrony Kraju, Oddział Biura Głównego w Krakowie
Kraków
2014-11-10 24 420,00
Organizacja marketingowego szkolenia recepcjonistów oraz pracowników gastronomii DLAKADR.PL Sp.z o.o.
Warszawa
2014-11-10 36 200,00
Organizacja kursu wykorzystania grafiki komputerowej w marketingu DLAKADR.PL Sp. z o.o.
Warszawa
2014-11-10 14 000,00
Organizacja kursu uzyskiwania energii wiatru DLAKADR.PL Sp.z o.o.
Warszawa
2014-11-10 22 000,00
Organizacja kursu odzyskiwania energii geotermalnej DLAKADR.PL Sp. z o.o.
Warszawa
2014-11-10 22 000,00
Organizacja kursu pozyskiwania energii z biomasy i biopaliw DLAKADR.PL Sp. z o.o.
Warszawa
2014-11-10 22 000,00
Organizacja kursu elektryk DLAKADR.PL Sp z o.o.
Warszawa
2014-11-10 10 800,00