IV.1) OPIS IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia: Przetarg nieograniczony IV.1.2) Zamawiający żąda wniesienia wadium: Nie
Informacja na temat wadium
IV.1.3) Przewiduje się udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia: Nie
Należy podać informacje na temat udzielania zaliczek:
IV.1.4) Wymaga się złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia do ofert katalogów elektronicznych: Nie
Dopuszcza się złożenie ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia do ofert katalogów elektronicznych:
Nie
Informacje dodatkowe:
IV.1.5.) Wymaga się złożenia oferty wariantowej: Nie
Dopuszcza się złożenie oferty wariantowej
Nie
Złożenie oferty wariantowej dopuszcza się tylko z jednoczesnym złożeniem oferty zasadniczej:
Nie
IV.1.6) Przewidywana liczba wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do udziału w postępowaniu (przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem, dialog konkurencyjny, partnerstwo innowacyjne) Liczba wykonawców
Przewidywana minimalna liczba wykonawców
Maksymalna liczba wykonawców
Kryteria selekcji wykonawców:
IV.1.7) Informacje na temat umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów: Umowa ramowa będzie zawarta:
Czy przewiduje się ograniczenie liczby uczestników umowy ramowej:
Przewidziana maksymalna liczba uczestników umowy ramowej:
Informacje dodatkowe:
Zamówienie obejmuje ustanowienie dynamicznego systemu zakupów:
Nie
Adres strony internetowej, na której będą zamieszczone dodatkowe informacje dotyczące dynamicznego systemu zakupów:
Informacje dodatkowe:
W ramach umowy ramowej/dynamicznego systemu zakupów dopuszcza się złożenie ofert w formie katalogów elektronicznych:
Przewiduje się pobranie ze złożonych katalogów elektronicznych informacji potrzebnych do sporządzenia ofert w ramach umowy ramowej/dynamicznego systemu zakupów:
IV.1.8) Aukcja elektroniczna Przewidziane jest przeprowadzenie aukcji elektronicznej (przetarg nieograniczony, przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem) Nie Należy podać adres strony internetowej, na której aukcja będzie prowadzona:
Należy wskazać elementy, których wartości będą przedmiotem aukcji elektronicznej: Przewiduje się ograniczenia co do przedstawionych wartości, wynikające z opisu przedmiotu zamówienia: Należy podać, które informacje zostaną udostępnione wykonawcom w trakcie aukcji elektronicznej oraz jaki będzie termin ich udostępnienia:
Informacje dotyczące przebiegu aukcji elektronicznej:
Jaki jest przewidziany sposób postępowania w toku aukcji elektronicznej i jakie będą warunki, na jakich wykonawcy będą mogli licytować (minimalne wysokości postąpień):
Informacje dotyczące wykorzystywanego sprzętu elektronicznego, rozwiązań i specyfikacji technicznych w zakresie połączeń:
Wymagania dotyczące rejestracji i identyfikacji wykonawców w aukcji elektronicznej:
Informacje o liczbie etapów aukcji elektronicznej i czasie ich trwania:
Czas trwania:
Czy wykonawcy, którzy nie złożyli nowych postąpień, zostaną zakwalifikowani do następnego etapu:
Warunki zamknięcia aukcji elektronicznej:
IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT IV.2.1) Kryteria oceny ofert: IV.2.2) Kryteria Kryteria | Znaczenie |
Cena | 60,00 |
Aspekt społeczny | 40,00 |
IV.2.3) Zastosowanie procedury, o której mowa w art. 24aa ust. 1 ustawy Pzp (przetarg nieograniczony)
Tak IV.3) Negocjacje z ogłoszeniem, dialog konkurencyjny, partnerstwo innowacyjne IV.3.1) Informacje na temat negocjacji z ogłoszeniem Minimalne wymagania, które muszą spełniać wszystkie oferty:
Przewidziane jest zastrzeżenie prawa do udzielenia zamówienia na podstawie ofert wstępnych bez przeprowadzenia negocjacji
Przewidziany jest podział negocjacji na etapy w celu ograniczenia liczby ofert:
Należy podać informacje na temat etapów negocjacji (w tym liczbę etapów):
Informacje dodatkowe
IV.3.2) Informacje na temat dialogu konkurencyjnego Opis potrzeb i wymagań zamawiającego lub informacja o sposobie uzyskania tego opisu:
Informacja o wysokości nagród dla wykonawców, którzy podczas dialogu konkurencyjnego przedstawili rozwiązania stanowiące podstawę do składania ofert, jeżeli zamawiający przewiduje nagrody:
Wstępny harmonogram postępowania:
Podział dialogu na etapy w celu ograniczenia liczby rozwiązań:
Należy podać informacje na temat etapów dialogu:
Informacje dodatkowe:
IV.3.3) Informacje na temat partnerstwa innowacyjnego Elementy opisu przedmiotu zamówienia definiujące minimalne wymagania, którym muszą odpowiadać wszystkie oferty:
Podział negocjacji na etapy w celu ograniczeniu liczby ofert podlegających negocjacjom poprzez zastosowanie kryteriów oceny ofert wskazanych w specyfikacji istotnych warunków zamówienia:
Informacje dodatkowe:
IV.4) Licytacja elektroniczna Adres strony internetowej, na której będzie prowadzona licytacja elektroniczna:
Adres strony internetowej, na której jest dostępny opis przedmiotu zamówienia w licytacji elektronicznej:
Wymagania dotyczące rejestracji i identyfikacji wykonawców w licytacji elektronicznej, w tym wymagania techniczne urządzeń informatycznych:
Sposób postępowania w toku licytacji elektronicznej, w tym określenie minimalnych wysokości postąpień:
Informacje o liczbie etapów licytacji elektronicznej i czasie ich trwania:
Czas trwania:
Wykonawcy, którzy nie złożyli nowych postąpień, zostaną zakwalifikowani do następnego etapu:
Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w licytacji elektronicznej:
Data:
godzina:
Termin otwarcia licytacji elektronicznej:
Termin i warunki zamknięcia licytacji elektronicznej:
Istotne dla stron postanowienia, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy w sprawie zamówienia publicznego, albo ogólne warunki umowy, albo wzór umowy:
Wymagania dotyczące zabezpieczenia należytego wykonania umowy:
Informacje dodatkowe:
IV.5) ZMIANA UMOWY Przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy: Tak Należy wskazać zakres, charakter zmian oraz warunki wprowadzenia zmian:
Niedopuszczalna jest, pod rygorem nieważności, zmiana istotnych postanowień niniejszej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy chyba, że konieczność wprowadzenia zmian wynika z następujących okoliczności: 1) Zaistniały przyczyny niezależne od działania Stron, których przy zachowaniu wszelkich należytych środków nie można uniknąć ani im zapobiec. 2) Nastąpi zmiana obowiązującej stawki podatku VAT. 3) zmiana miejsca przeprowadzenia szkolenia, pod warunkiem, że będą one spełniać wymogi określone w załączniku nr 1 do SIWZ, 4) z przyczyn organizacyjnych konieczna będzie zmiana danych teleadresowych i adresowych określonych w umowie. IV.6) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE IV.6.1) Sposób udostępniania informacji o charakterze poufnym (jeżeli dotyczy): Środki służące ochronie informacji o charakterze poufnym IV.6.2) Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: Data:
2017-06-16, godzina:
9:00,
Skrócenie terminu składania wniosków, ze względu na pilną potrzebę udzielenia zamówienia (przetarg nieograniczony, przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem):
Wskazać powody:
Język lub języki, w jakich mogą być sporządzane oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu
>
polski IV.6.3) Termin związania ofertą: do:
okres w dniach:
30 (od ostatecznego terminu składania ofert)
IV.6.4) Przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia: Nie IV.6.5) Przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki służące sfinansowaniu zamówień na badania naukowe lub prace rozwojowe, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane Nie IV.6.6) Informacje dodatkowe: Część nr:
| 1 | Nazwa:
| Terapia psychologiczna - Zadanie I projekt „Pogotowie asystenckie w Sępólnie Krajeńskim” - |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:1. Zamawiający wymaga aby terapia odbywała się na terenie Sępólna Krajeńskiego. 2. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji terapii na wysokim poziomie, dostosowanej do specyfiki szkolenia z zachowaniem wymogów sanitarnych, przepisów BHP i przepisów przeciwpożarowych. Sala szkoleniowa powinna być wyposażona w sprzęt niezbędny do realizacji przedmiotu zamówienia. Wykonawca powinien zapewnić sprzęt, urządzenia, materiały niezbędne do prawidłowego i terminowego wykonania zamówienia. 3. Terapia musi odbywać się indywidualne z każdym uczestnikiem. 4. Liczba uczestników terapii - 10 osób. 5. Czas trwania terapii – 10 h zegarowych/ na 1 osobę, tj. 10 spotkań po 1 godzinie z przeznaczeniem na 1 uczestnika. 6. Termin rozpoczęcia terapii: lipiec 2017r. r., a zakończenie wsparcia - maksymalnie do 15 czerwca 2018 r. 7. Indywidualne wsparcie psychologiczne powinno obejmować m.in. następujące zagadnienia: - przeprowadzenie wywiadu celem rozpoznania ogólnej struktury osobowości, statusu społecznego, rodzinnego i osobistego beneficjenta, - zdiagnozowanie słabych i mocnych stron funkcjonowania beneficjentów w podstawowych obszarach aktywności życiowej: w rolach społecznych, zawodowych i rodzinnych, - rozpoznanie napięcia emocjonalnego w sytuacji stresu (wykształcenie postawy asertywnej, wzrost umiejętności radzenia sobie ze stresem i złością), - zwiększenie świadomości swoich praw osobistych i możliwości ich realizowania, - podniesienie poczucia własnej wartości.
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 80500000-9, 80570000-0, 80570000-0
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT: 0,0
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach:
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia: 2018-06-15
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
cena | 60,00 |
Aspekt społeczny | 40,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:Część nr:
| 2 | Nazwa:
| Terapeuta do prowadzenia grup wsparcia - Zadanie I projekt „Pogotowie asystenckie w Sępólnie Krajeńskim” |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:1. Zamawiający wymaga aby zajęcia odbywały się na terenie Sępólna Krajeńskiego. 2. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji terapii na wysokim poziomie, dostosowanej do specyfiki grup wsparcia z zachowaniem wymogów sanitarnych, przepisów BHP i przepisów przeciwpożarowych. Sala szkoleniowa powinna być wyposażona w sprzęt niezbędny do realizacji przedmiotu zamówienia. Wykonawca powinien zapewnić sprzęt, urządzenia, materiały niezbędne do prawidłowego i terminowego wykonania zamówienia. 3. Zajęcia muszą odbywać się w trybie zajęć grupowych. 4. Liczba uczestników terapii - 10 osób. 5. Czas trwania terapii – 4h zegarowe/ na grupę * 6 spotkań. 6. Termin rozpoczęcia zajęć: lipiec 2017r. r., a zakończenie wsparcia - maksymalnie do 15 czerwca 2018 r. 7. Realizacja grup wsparcia powinna obejmować m.in. następujące zagadnienia: • niesienie wzajemnej pomocy, • korzystanie z potencjału grupy, • wymiana doświadczeń prowadząca do zwiększenia umiejętności w zakresie sprawowania opieki nad osobą niepełnosprawną, • integracja i budowanie zaufania do grupy, • warsztaty introspekcyjne, • budowanie realizacji społecznych, • motywowanie wewnętrzne.
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 80500000-9, 80570000-0
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT: 0,0
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach:
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia: 2018-06-15
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
cena | 60,00 |
Aspekt społeczny | 40,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:Część nr:
| 3 | Nazwa:
| Poradnictwo specjalistyczne - Zadanie I projekt „Pogotowie asystenckie w Sępólnie Krajeńskim” |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:1. Zamawiający wymaga aby poradnictwo odbywało się na terenie Sępólna Krajeńskiego. 2. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji poradnictwa na wysokim poziomie, dostosowanego do specyfiki zajęć z zachowaniem wymogów sanitarnych, przepisów BHP i przepisów przeciwpożarowych. Sala szkoleniowa powinna być wyposażona w sprzęt niezbędny do realizacji przedmiotu zamówienia. Wykonawca powinien zapewnić sprzęt, urządzenia, materiały niezbędne do prawidłowego i terminowego wykonania zamówienia. 3. Zajęcia muszą odbywać się w trybie zajęć grupowych. 4. Liczba uczestników poradnictwa - 10 osób. 5. Czas trwania zajęć – 4h zegarowe/ na grupę * 6 spotkań. 6. Termin rozpoczęcia zajęć: lipiec 2017r. r., a zakończenie wsparcia - maksymalnie do 15 czerwca 2018 r. 7. Realizacja poradnictwa specjalistycznego powinna obejmować zagadnienia i być ukierunkowana na: • Pomoc uczestnikom w uzyskiwaniu informacji umożliwiających poruszanie się po różnych systemach wsparcia, z których korzystanie jest niezbędne do sprawowania wysokiej jakości opieki na osobą niepełnosprawną i odciążania opiekunów faktycznych (m.in. spotkanie z prawnikiem, spotkanie z pracownikiem socjalnym, przedstawicielem PCPR, PFRON, spotkanie z pielęgniarką środowiskową)
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 80500000-9, 80570000-0
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT: 0,0
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach:
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia: 2018-06-15
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
cena | 60,00 |
Aspekt społeczny | 40,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:Część nr:
| 1 | Nazwa:
| Terapia psychologiczna - Zadanie II projekt „Klub Integracji Społecznej w Sępólnie Krajeńskim” |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:1. Zamawiający wymaga aby terapia odbywała się na terenie Sępólna Krajeńskiego. 2. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji terapii na wysokim poziomie, dostosowanej do specyfiki terapii z zachowaniem wymogów sanitarnych, przepisów BHP i przepisów przeciwpożarowych. Sala szkoleniowa powinna być wyposażona w sprzęt niezbędny do realizacji przedmiotu zamówienia. Wykonawca powinien zapewnić sprzęt, urządzenia, materiały niezbędne do prawidłowego i terminowego wykonania zamówienia. 3. Terapia musi odbywać się indywidualne z każdym uczestnikiem – 12h każdy uczestnik – w tym w ramach terapii (2h/uczestnika) musi zostać opracowany Indywidualny Plan Działania. 4. Liczba uczestników terapii - 45 osób. 5. Czas trwania terapii – łącznie 540 godzin zegarowych: 180 godzin w 2017r. i 360 godzin w 2018 roku, tj. 12 spotkań po 1 godzinie z przeznaczeniem na 1 uczestnika 6. Termin rozpoczęcia terapii: czerwiec 2017r., a zakończenie terapii - maksymalnie do 15 grudnia 2018r. 7. Indywidualne wsparcie psychologiczne powinno obejmować m.in. następujące zagadnienia: • przeprowadzenie wywiadu celem rozpoznania ogólnej struktury osobowości, statusu społecznego, rodzinnego i osobistego beneficjenta, • zdiagnozowanie słabych i mocnych stron funkcjonowania beneficjentów w podstawowych obszarach aktywności życiowej: w rolach społecznych, zawodowych i rodzinnych, • rozpoznanie napięcia emocjonalnego w sytuacji stresu (wykształcenie postawy asertywnej, wzrost umiejętności radzenia sobie ze stresem i złością), • zwiększenie świadomości swoich praw osobistych i możliwości ich realizowania, • opis zasobów uczestnika, jego barier i ograniczeń, wyzwań • opis planowanych od osiągnięcia w wyznaczonych terminach celów wraz z dokładnym uzasadnieniem założeń.
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 80500000-9, 80570000-0, 80570000-0
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT: 0,0
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach:
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia: 2018-12-15
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
cena | 60,00 |
Aspekt społeczny | 40,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:Część nr:
| 2 | Nazwa:
| Terapia rodzinna lub mediacja - Zadanie II projekt „Klub Integracji Społecznej w Sępólnie Krajeńskim” |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:1.Zamawiający wymaga aby terapia odbywała się na terenie Sępólna Krajeńskiego. 2. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji terapii na wysokim poziomie, dostosowanej do specyfiki szkolenia z zachowaniem wymogów sanitarnych, przepisów BHP i przepisów przeciwpożarowych. Sala szkoleniowa powinna być wyposażona w sprzęt niezbędny do realizacji przedmiotu zamówienia. Wykonawca powinien zapewnić sprzęt, urządzenia, materiały niezbędne do prawidłowego i terminowego wykonania zamówienia. 3. Terapia musi odbywać się indywidualne i grupowo 4. Liczba uczestników terapii - 45 osób. 5. Czas trwania terapii – 2017 rok – łącznie 40 godzin zegarowych tj.: wrzesień 2017 spotkania grupowe: 5 spotkań po 2 godziny zegarowe, październik – grudzień 2017: 3 spotkania indywidualne po 10 godzin miesięcznie, rok 2018: łącznie 60 godzin tj. styczeń – czerwiec 2018 spotkania indywidualne po 10 godzin miesięcznie. 6. Termin rozpoczęcia terapii: wrzesień 2017r., a zakończenie terapii - maksymalnie do 30 czerwca 2018r. 7. Terapia rodzinna lub mediacja powinna obejmować m.in. następujące zagadnienia: • Analiza indywidualna sytuacji danej rodziny objętej terapią, • Tematami rozmów mogą być m.in. kłopoty we wzajemnych relacjach, trudne sytuacje w rodzinie, z którymi borykają się jej członkowie, a które mają wpływ na to jak funkcjonują ze sobą i jak się ze sobą czują. • poprawa kontaktu rodziców ze swoimi dziećmi, poszukaniu lepszych rozwiązań kłopotów wychowawczych, • pomoc w zrozumieniu przez dzieci intencji zachowań rodziców.
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 80500000-9, 80570000-0
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT: 0,0
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach:
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia: 2018-06-30
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
cena | 60,00 |
Aspekt społeczny | 40,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:Część nr:
| 3 | Nazwa:
| WARSZTATY Z DIETETYKIEM - Zadanie II projekt „Klub Integracji Społecznej w Sępólnie Krajeńskim” |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:1. Zamawiający wymaga aby warsztaty odbywały się na terenie Sępólna Krajeńskiego. 2. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zajęć na wysokim poziomie, dostosowanych do specyfiki warsztatów z zachowaniem wymogów sanitarnych, przepisów BHP i przepisów przeciwpożarowych. Sala szkoleniowa powinna być wyposażona w sprzęt niezbędny do realizacji przedmiotu zamówienia. Wykonawca powinien zapewnić sprzęt, urządzenia, materiały niezbędne do prawidłowego i terminowego wykonania zamówienia. 3. Zajęcia muszą odbywać się w trybie zajęć grupowych. 4. Liczba uczestników warsztatów - 45 osób. 5. Czas trwania warsztatów – 3 grupy po 15 osób x 30 godzin na grupę. 6. Termin rozpoczęcia warsztatów: lipiec 2017 a zakończenie warsztatów - maksymalnie do 15 grudnia 2018r. 7. Warsztaty z dietetykiem powinny obejmować m.in. następujące zagadnienia: • Wykład o zasadach zdrowego żywienia, prawidłowych • Komponowanie prawidłowego dobowego jadłospisu na podstawie piramidy zdrowego żywienia. • Analiza składu ciała, wyznaczanie zakresu prawidłowej masy ciała i dobowego zapotrzebowania energetycznego dla wszystkich chętnych. • Wybieranie zdrowych produktów – czym się kierować, które informacje na etykietach są ważne. • Omówienie poszczególnych grup produktów z piramidy zdrowego żywienia i prezentacja produktów, które warto wybierać. • Komponowanie prostych posiłków do pracy. • Przykładowe aranżacje prostych jadłospisów (z pomysłami na potrawy). • Porównanie kaloryczności fast foodów i innych dań restauracyjnych ze zdrowymi posiłkami (na przykładach). - Apetyt na urodę czyli żywienie w służbie urody (czego unikać aby mieć piękną skórę, co pomaga odżywić i poprawić wygląd skóry, pomysły na „posiłki dla skóry”) - Święta w wersji light (pomysły i propozycje dań świątecznych, jak zorganizować wszystko przed świętami, żeby zdążyć przygotować dania wigilijne, wartość odżywcza dań świątecznych) - Atrakcyjna mama (zajęcia z dietetykiem dla mam powracających do pracy, powrót do formy, jak organizować żywienie aby było zdrowo i jak zgubić zbędne kilogramy po ciąży) - Brain food czyli jedzenie dla mózgu (co jeść żeby dobrze odżywić mózg, jakie składniki wspomagają pracę mózgu, dlaczego ważne jest odpowiednie żywienie mózgu) - Żegnaj mój słodki czyli zmniejsz apetyt na słodycze (jak odzwyczaić się od słodyczy, zamienniki słodyczy zdrowe i odżywcze, dlaczego sięgamy po słodycze i jak poskromić na nie apetyt) - Odporność przez cały rok (co poprawia, co pogarsza odporność organizmu, kiedy zadbać o odporność, pomysł na „odpornościowe” posiłki)
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 80500000-9, 80570000-0
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT: 0,0
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach:
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia: 2018-12-15
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
cena | 60,00 |
Aspekt społeczny | 40,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:Część nr:
| 4 | Nazwa:
| Zajęcia z animatorem - Zadanie II projekt „Klub Integracji Społecznej w Sępólnie Krajeńskim” |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:1. Zamawiający wymaga aby zajęcia odbywały się na terenie Sępólna Krajeńskiego. 2. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zajęć na wysokim poziomie, dostosowanej do specyfiki zajęć z zachowaniem wymogów sanitarnych, przepisów BHP i przepisów przeciwpożarowych. Sala szkoleniowa powinna być wyposażona w sprzęt niezbędny do realizacji przedmiotu zamówienia. Wykonawca powinien zapewnić sprzęt, urządzenia, materiały niezbędne do prawidłowego i terminowego wykonania zamówienia. 3. Zajęcia muszą odbywać się w trybie zajęć grupowych. 4. Liczba uczestników zajęć - 45 osób. 5. Czas trwania zajęć – 2 h zegarowe / na 1 grupę średnio od 2 do 3 spotkań na miesiąc, tj. 64 spotkania po 2h. 6. Termin rozpoczęcia zajęć: lipiec 2017 a zakończenie zajęć - maksymalnie do 15 grudnia 2018r. 7. Zajęcia z animatorem powinny obejmować m.in. następujące zagadnienia: • realizacja zajęć sportowych, • realizacja zajęć z rękodzieła, • realizacja zabaw sportowych uczestników z otoczeniem.
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 80500000-9, 80570000-0
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT: 0,0
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach:
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia: 2018-12-15
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
cena | 60,00 |
Aspekt społeczny | 40,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:Część nr:
| 5 | Nazwa:
| Spotkania z coachem - Zadanie II projekt „Klub Integracji Społecznej w Sępólnie Krajeńskim” |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:1. Zamawiający wymaga aby zajęcia odbywały się na terenie Sępólna Krajeńskiego. 2. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zajęć na wysokim poziomie, dostosowanych do specyfiki spotkań z zachowaniem wymogów sanitarnych, przepisów BHP i przepisów przeciwpożarowych. Sala szkoleniowa powinna być wyposażona w sprzęt niezbędny do realizacji przedmiotu zamówienia. Wykonawca powinien zapewnić sprzęt, urządzenia, materiały niezbędne do prawidłowego i terminowego wykonania zamówienia. 3. Spotkania muszą odbywać się indywidualne z każdym uczestnikiem – 3h każdy uczestnik – w tym w ramach spotkań musi zostać opracowany Indywidualny Plan Działania. 4. Liczba uczestników terapii - 45 osób. 5. Czas trwania terapii – łącznie 3h zegarowe/ na 1 osobę, tj. 3 spotkania po 1 godzinie z przeznaczeniem na 1 uczestnika, (2017 rok – 2 godziny, 2018 rok – 1 godzina) 6. Termin rozpoczęcia terapii: czerwiec 2017r., a zakończenie terapii - maksymalnie do 28 lutego 2018r. 7. Spotkania z coachem powinno obejmować m.in. następujące zagadnienia: • ukierunkowanie uczestnika na lepsze rozumienie siebie, rozwój osobisty, rozwiązywanie trudności i/lub realizowanie założonych celów.
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 80500000-9, 80570000-0
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT: 0,0
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach:
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia: 2018-02-28
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
cena | 60,00 |
Aspekt społeczny | 40,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:Część nr:
| 6 | Nazwa:
| Warsztaty z trenerem ds. uzależnień - Zadanie II projekt „Klub Integracji Społecznej w Sępólnie Krajeńskim” |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:1. Zamawiający wymaga aby zajęcia odbywały się na terenie Sępólna Krajeńskiego. 2. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zajęć na wysokim poziomie, dostosowanej do specyfiki zajęć z zachowaniem wymogów sanitarnych, przepisów BHP i przepisów przeciwpożarowych. Sala szkoleniowa powinna być wyposażona w sprzęt niezbędny do realizacji przedmiotu zamówienia. Wykonawca powinien zapewnić sprzęt, urządzenia, materiały niezbędne do prawidłowego i terminowego wykonania zamówienia. 3. Zajęcia muszą odbywać się w trybie zajęć grupowych i indywidualnych. 4. Liczba uczestników zajęć - 45 osób. 5. Czas trwania zajęć – łącznie 60 godzin tj. 6 godz. grupowe: 3 grupy po 15 osób x 1 spotkanie po 2 godziny zegarowe oraz 54 godz. spotkań indywidualnych wg potrzeb, zgodnie z opracowanymi Indywidualnymi Planami Działania 6. Termin rozpoczęcia zajęć: lipiec 2017 a zakończenie zajęć - maksymalnie do 15 grudnia 2018r. 7. Zajęcia z trenerem powinny obejmować m.in. następujące zagadnienia: - rozpoznaje u siebie uzależnienie, - akceptuje fakt bycia osobą uzależnioną i ograniczenia z tego płynące, - rozpoznaje rodzaj uzależnienia i radzi sobie z nim, - przejmuje odpowiedzialność za swoje dalsze życie, - potrafi w inny, niż za pomocą używek sposób radzić sobie z emocjami, - lepiej rozumie siebie i innych, - jest gotów do dalszej pracy nad sobą.
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 80500000-9, 80570000-0
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT: 0,0
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach:
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia: 2018-12-15
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
cena | 60,00 |
Aspekt społeczny | 40,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:Część nr:
| 7 | Nazwa:
| Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej- Zadanie II projekt „Klub Integracji Społecznej w Sępólnie Krajeńskim” |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:1. Zamawiający wymaga aby kurs odbywał się na terenie Sępólna Krajeńskiego. 2. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji kursu na wysokim poziomie, dostosowanego do specyfiki szkolenia z zachowaniem wymogów sanitarnych, przepisów BHP i przepisów przeciwpożarowych. Sala szkoleniowa powinna być wyposażona w sprzęt niezbędny do realizacji przedmiotu zamówienia. Wykonawca powinien zapewnić sprzęt, urządzenia, materiały niezbędne do prawidłowego i terminowego wykonania zamówienia. 3. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji w ramach kursu wypracowanego dla danego kursu systemu walidacji i certyfikowania efektów uczenia się. 4. Liczba uczestników kursu - 45 osób. 5. Termin rozpoczęcia kursu: wrzesień 2017r., a zakończenie kursu - maksymalnie do 30 czerwca 2018r. 6. Celem kursu jest pozyskanie przez kursantów wiedzy teoretycznej oraz praktycznej przygotowującej do podjęcia pracy a w rezultacie podniesienie kompetencji zawodowych i zwiększenie szansy na zatrudnienie. 7. Czas trwania kursu oraz program szkolenia - umożliwiający przygotowanie uczestnika szkolenia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie realizowanego przez instytucje certyfikujące tj. m.in. przez uczelnie, okręgowe komisje egzaminacyjne, instytucje szkoleniowe, stowarzyszenia zawodowe czy organy administracji publicznej w oparciu m.in. o rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 27 kwietnia 2015 r. w sprawie szczegółowych warunków i sposobu przeprowadzania egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie. Kurs winien być prowadzony według programu nauczania uwzględniającego podstawę programową kształcenia w zawodach, w zakresie wybranej kwalifikacji. 8. Wykonawca w ogólnej cenie kursu zobowiązany jest uwzględnić wszystkie niezbędne koszty w taki sposób aby uczestnik kursu nie ponosił żadnych kosztów bezpośrednich, począwszy od ubezpieczenia, po koszt egzaminu, materiałów szkoleniowych, usługi cateringowej, sali szkoleniowej i wydania dokumentów potwierdzających uzyskanie kwalifikacji w zawodzie – certyfikatu/dokumentu potwierdzającego zdobyte uprawnienia rozpoznawalnego w danej branży.
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 80500000-9, 80530000-8
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT: 0,0
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach:
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia: 2018-06-30
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
cena | 60,00 |
Aspekt społeczny | 40,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:Część nr:
| 8 | Nazwa:
| Kurs BHP - Zadanie II projekt „Klub Integracji Społecznej w Sępólnie Krajeńskim” |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:1. Zamawiający wymaga aby kurs odbywał się na terenie Sępólna Krajeńskiego. 2. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji kursu na wysokim poziomie, dostosowanego do specyfiki szkolenia z zachowaniem wymogów sanitarnych, przepisów BHP i przepisów przeciwpożarowych. Sala szkoleniowa powinna być wyposażona w sprzęt niezbędny do realizacji przedmiotu zamówienia. Wykonawca powinien zapewnić sprzęt, urządzenia, materiały niezbędne do prawidłowego i terminowego wykonania zamówienia. 3. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji w ramach kursu wypracowanego dla danego kursu systemu walidacji i certyfikowania efektów uczenia się. 4. Liczba uczestników kursu - 26 osób. 5. Termin rozpoczęcia kursu: wrzesień 2017r., a zakończenie kursu - maksymalnie do 30 listopada 2017r. 6. Celem kursu jest pozyskanie przez kursantów wiedzy teoretycznej oraz praktycznej przygotowującej do podjęcia pracy a w rezultacie podniesienie kompetencji zawodowych i zwiększenie szansy na zatrudnienie. 7. Czas trwania kursu oraz program szkolenia - umożliwiający przygotowanie uczestnika szkolenia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie realizowanego przez instytucje certyfikujące tj. m.in. przez uczelnie, okręgowe komisje egzaminacyjne, instytucje szkoleniowe, stowarzyszenia zawodowe czy organy administracji publicznej w oparciu m.in. o rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 27 kwietnia 2015 r. w sprawie szczegółowych warunków i sposobu przeprowadzania egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie. Kurs winien być prowadzony według programu nauczania uwzględniającego podstawę programową kształcenia w zawodach, w zakresie wybranej kwalifikacji. 8. Wykonawca w ogólnej cenie kursu zobowiązany jest uwzględnić wszystkie niezbędne koszty w taki sposób aby uczestnik kursu nie ponosił żadnych kosztów bezpośrednich, począwszy od ubezpieczenia, po koszt egzaminu, materiałów szkoleniowych, usługi cateringowej, sali szkoleniowej i wydania dokumentów potwierdzających uzyskanie kwalifikacji w zawodzie – certyfikatu/dokumentu potwierdzającego zdobyte uprawnienia rozpoznawalnego w danej branży.
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 80500000-9, 80530000-8
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT: 0,0
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach:
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia: 2017-11-30
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
cena | 60,00 |
Aspekt społeczny | 40,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:Część nr:
| 9 | Nazwa:
| Kurs barmański I stopnia - Zadanie II projekt „Klub Integracji Społecznej w Sępólnie Krajeńskim” |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:1. Zamawiający wymaga aby kurs odbywał się na terenie Sępólna Krajeńskiego. W ramach kursu przewidziane jest realizacja reintegracji zawodowej u pracodawców a preferowany zakład do odbywania praktyk zawodowych to Restauracja i Kawiarnia „Słoneczna” w Sępólnie Krajeńskim. 2. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji kursu na wysokim poziomie, dostosowanego do specyfiki szkolenia z zachowaniem wymogów sanitarnych, przepisów BHP i przepisów przeciwpożarowych. Sala szkoleniowa powinna być wyposażona w sprzęt niezbędny do realizacji przedmiotu zamówienia. Wykonawca powinien zapewnić sprzęt, urządzenia, materiały niezbędne do prawidłowego i terminowego wykonania zamówienia. 3. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji w ramach kursu wypracowanego dla danego kursu systemu walidacji i certyfikowania efektów uczenia się. 4. Liczba uczestników kursu - 3 osoby. 5. Termin rozpoczęcia kursu: wrzesień 2017r., a zakończenie kursu - maksymalnie do 31 stycznia 2018r. 6. Celem kursu barmańskiego jest zdobycie przez kursantów wiedzy teoretycznej oraz praktycznej przygotowującej do podjęcia pracy na stanowisku barmana, a w rezultacie poniesienie kompetencji zawodowych i zwiększenie szansy na zatrudnienie. 7. Czas trwania kursu oraz program szkolenia - umożliwiający przygotowanie uczestnika szkolenia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie realizowanego przez instytucje certyfikujące tj. m.in. przez uczelnie, okręgowe komisje egzaminacyjne, instytucje szkoleniowe, stowarzyszenia zawodowe czy organy administracji publicznej w oparciu m.in. o rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 27 kwietnia 2015 r. w sprawie szczegółowych warunków i sposobu przeprowadzania egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie. Kurs winien być prowadzony według programu nauczania uwzględniającego podstawę programową kształcenia w zawodach, w zakresie wybranej kwalifikacji. 8. Wykonawca w ogólnej cenie kursu zobowiązany jest uwzględnić wszystkie niezbędne koszty w taki sposób aby uczestnik kursu nie ponosił żadnych kosztów bezpośrednich, począwszy od ubezpieczenia, po koszt egzaminu, materiałów szkoleniowych, usługi cateringowej, sali szkoleniowej i wydania dokumentów potwierdzających uzyskanie kwalifikacji w zawodzie – certyfikatu/dokumentu potwierdzającego zdobyte uprawnienia rozpoznawalnego w danej branży.
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 80500000-9, 80530000-8
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT: 0,0
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach:
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia: 2018-01-31
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
cena | 60,00 |
Aspekt społeczny | 40,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:Część nr:
| 10 | Nazwa:
| Kurs kelnerski I stopnia - Zadanie II projekt „Klub Integracji Społecznej w Sępólnie Krajeńskim” |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:1. Zamawiający wymaga aby kurs odbywał się na terenie Sępólna Krajeńskiego. W ramach kursu przewidziane jest realizacja reintegracji zawodowej u pracodawców a preferowany zakład do odbywania praktyk zawodowych to Restauracja i Kawiarnia „Słoneczna” w Sępólnie Krajeńskim. 2. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji kursu na wysokim poziomie, dostosowanego do specyfiki szkolenia z zachowaniem wymogów sanitarnych, przepisów BHP i przepisów przeciwpożarowych. Sala szkoleniowa powinna być wyposażona w sprzęt niezbędny do realizacji przedmiotu zamówienia. Wykonawca powinien zapewnić sprzęt, urządzenia, materiały niezbędne do prawidłowego i terminowego wykonania zamówienia. 3. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji w ramach kursu wypracowanego dla danego kursu systemu walidacji i certyfikowania efektów uczenia się. 4. Liczba uczestników kursu - 3 osoby. 5. Termin rozpoczęcia kursu: wrzesień 2017r., a zakończenie kursu - maksymalnie do 31 stycznia 2018r. 6. Celem kursu kelnerskiego jest zdobycie przez kursantów wiedzy teoretycznej oraz praktycznej przygotowującej do podjęcia pracy na stanowisku kelnera, a w rezultacie poniesienie kompetencji zawodowych i zwiększenie szansy na zatrudnienie. 7. Czas trwania kursu oraz program szkolenia - umożliwiający przygotowanie uczestnika szkolenia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie realizowanego przez instytucje certyfikujące tj. m.in. przez uczelnie, okręgowe komisje egzaminacyjne, instytucje szkoleniowe, stowarzyszenia zawodowe czy organy administracji publicznej w oparciu m.in. o rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 27 kwietnia 2015 r. w sprawie szczegółowych warunków i sposobu przeprowadzania egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie. Kurs winien być prowadzony według programu nauczania uwzględniającego podstawę programową kształcenia w zawodach, w zakresie wybranej kwalifikacji. 8. Wykonawca w ogólnej cenie kursu zobowiązany jest uwzględnić wszystkie niezbędne koszty w taki sposób aby uczestnik kursu nie ponosił żadnych kosztów bezpośrednich, począwszy od ubezpieczenia, po koszt egzaminu, materiałów szkoleniowych, usługi cateringowej, sali szkoleniowej i wydania dokumentów potwierdzających uzyskanie kwalifikacji w zawodzie – certyfikatu/dokumentu potwierdzającego zdobyte uprawnienia rozpoznawalnego w danej branży.
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 80500000-9, 80530000-8
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT: 0,0
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach:
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia: 2018-01-31
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
cena | 60,00 |
Aspekt społeczny | 40,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:Część nr:
| 11 | Nazwa:
| Kurs glazurnik – posadzkarz - Zadanie II projekt „Klub Integracji Społecznej w Sępólnie Krajeńskim” |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:1. Zamawiający wymaga aby kurs odbywał się na terenie Sępólna Krajeńskiego. W ramach kursu przewidziane jest realizacja reintegracji zawodowej u pracodawców a preferowany zakład do odbywania praktyk zawodowych to Zakład Transportu i Usług w Sępólnie Krajeńskim Sępólnie Krajeńskim. 2. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji kursu na wysokim poziomie, dostosowanego do specyfiki szkolenia z zachowaniem wymogów sanitarnych, przepisów BHP i przepisów przeciwpożarowych. Sala szkoleniowa powinna być wyposażona w sprzęt niezbędny do realizacji przedmiotu zamówienia. Wykonawca powinien zapewnić sprzęt, urządzenia, materiały niezbędne do prawidłowego i terminowego wykonania zamówienia. 3. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji w ramach kursu wypracowanego dla danego kursu systemu walidacji i certyfikowania efektów uczenia się. 4. Liczba uczestników kursu - 3 osoby. 5. Termin rozpoczęcia kursu: wrzesień 2017r., a zakończenie kursu - maksymalnie do 31 stycznia 2018r. 6. Celem kursu jest pozyskanie przez kursantów wiedzy teoretycznej oraz praktycznej przygotowującej do podjęcia pracy na stanowisku glazurnik- posadzkarz a w rezultacie poniesienie kompetencji zawodowych i zwiększenie szansy na zatrudnienie. 7. Czas trwania kursu oraz program szkolenia - umożliwiający przygotowanie uczestnika szkolenia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie realizowanego przez instytucje certyfikujące tj. m.in. przez uczelnie, okręgowe komisje egzaminacyjne, instytucje szkoleniowe, stowarzyszenia zawodowe czy organy administracji publicznej w oparciu m.in. o rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 27 kwietnia 2015 r. w sprawie szczegółowych warunków i sposobu przeprowadzania egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie. Kurs winien być prowadzony według programu nauczania uwzględniającego podstawę programową kształcenia w zawodach, w zakresie wybranej kwalifikacji. 8. Wykonawca w ogólnej cenie kursu zobowiązany jest uwzględnić wszystkie niezbędne koszty w taki sposób aby uczestnik kursu nie ponosił żadnych kosztów bezpośrednich, począwszy od ubezpieczenia, po koszt egzaminu, materiałów szkoleniowych, usługi cateringowej, sali szkoleniowej i wydania dokumentów potwierdzających uzyskanie kwalifikacji w zawodzie – certyfikatu/dokumentu potwierdzającego zdobyte uprawnienia rozpoznawalnego w danej branży.
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 80500000-9, 80530000-8
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT: 0,0
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach:
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia: 2018-01-31
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
cena | 60,00 |
Aspekt społeczny | 40,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:Część nr:
| 12 | Nazwa:
| Kurs zawodowy Malarz-tynkarz - Zadanie II projekt „Klub Integracji Społecznej w Sępólnie Krajeńskim” |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:1. Zamawiający wymaga aby kurs odbywał się na terenie Sępólna Krajeńskiego. W ramach kursu przewidziane jest realizacja reintegracji zawodowej u pracodawców a preferowany zakład do odbywania praktyk zawodowych to Zakład Transportu i Usług w Sępólnie Krajeńskim Sępólnie Krajeńskim. 2. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji kursu na wysokim poziomie, dostosowanego do specyfiki szkolenia z zachowaniem wymogów sanitarnych, przepisów BHP i przepisów przeciwpożarowych. Sala szkoleniowa powinna być wyposażona w sprzęt niezbędny do realizacji przedmiotu zamówienia. Wykonawca powinien zapewnić sprzęt, urządzenia, materiały niezbędne do prawidłowego i terminowego wykonania zamówienia. 3. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji w ramach kursu wypracowanego dla danego kursu systemu walidacji i certyfikowania efektów uczenia się. 4. Liczba uczestników kursu – 3 osoby 5. Termin rozpoczęcia kursu: wrzesień 2017r., a zakończenie kursu - maksymalnie do 31 stycznia 2018r. 6. Celem kursu jest pozyskanie przez kursantów wiedzy teoretycznej oraz praktycznej przygotowującej do podjęcia pracy na stanowisku malarz- tynkarz a w rezultacie podniesienie kompetencji zawodowych i zwiększenie szansy na zatrudnienie. 7. Czas trwania kursu oraz program szkolenia - umożliwiający przygotowanie uczestnika szkolenia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie realizowanego przez instytucje certyfikujące tj. m.in. przez uczelnie, okręgowe komisje egzaminacyjne, instytucje szkoleniowe, stowarzyszenia zawodowe czy organy administracji publicznej w oparciu m.in. o rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 27 kwietnia 2015 r. w sprawie szczegółowych warunków i sposobu przeprowadzania egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie. Kurs winien być prowadzony według programu nauczania uwzględniającego podstawę programową kształcenia w zawodach, w zakresie wybranej kwalifikacji. 8. Wykonawca w ogólnej cenie kursu zobowiązany jest uwzględnić wszystkie niezbędne koszty w taki sposób aby uczestnik kursu nie ponosił żadnych kosztów bezpośrednich, począwszy od ubezpieczenia, po koszt egzaminu, materiałów szkoleniowych, usługi cateringowej, sali szkoleniowej i wydania dokumentów potwierdzających uzyskanie kwalifikacji w zawodzie – certyfikatu/dokumentu potwierdzającego zdobyte uprawnienia rozpoznawalnego w danej branży.
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 80500000-9, 80530000-8
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT: 0,0
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach:
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia: 2018-01-31
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
cena | 60,00 |
Aspekt społeczny | 40,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:Część nr:
| 13 | Nazwa:
| Kurs Ogrodnik terenów zielonych - Zadanie II projekt „Klub Integracji Społecznej w Sępólnie Krajeńskim” |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:1. Zamawiający wymaga aby kurs odbywał się na terenie Sępólna Krajeńskiego. W ramach kursu przewidziane jest realizacja reintegracji zawodowej u pracodawców a preferowany zakład do odbywania praktyk zawodowych to Zakład Transportu i Usług w Sępólnie Krajeńskim Sępólnie Krajeńskim. 2. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji kursu na wysokim poziomie, dostosowanego do specyfiki szkolenia z zachowaniem wymogów sanitarnych, przepisów BHP i przepisów przeciwpożarowych. Sala szkoleniowa powinna być wyposażona w sprzęt niezbędny do realizacji przedmiotu zamówienia. Wykonawca powinien zapewnić sprzęt, urządzenia, materiały niezbędne do prawidłowego i terminowego wykonania zamówienia. 3. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji w ramach kursu wypracowanego dla danego kursu systemu walidacji i certyfikowania efektów uczenia się. 4. Liczba uczestników kursu - 3 osoby. 5. Termin rozpoczęcia kursu: wrzesień 2017r., a zakończenie kursu - maksymalnie do 31 stycznia 2018r. 6. Celem kursu jest pozyskanie przez kursantów wiedzy teoretycznej oraz praktycznej przygotowującej do podjęcia pracy na stanowisku ogrodnika terenów zielonych a w rezultacie poniesienie kompetencji zawodowych i zwiększenie szansy na zatrudnienie. 7. Czas trwania kursu oraz program szkolenia - umożliwiający przygotowanie uczestnika szkolenia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie realizowanego przez instytucje certyfikujące tj. m.in. przez uczelnie, okręgowe komisje egzaminacyjne, instytucje szkoleniowe, stowarzyszenia zawodowe czy organy administracji publicznej w oparciu m.in. o rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 27 kwietnia 2015 r. w sprawie szczegółowych warunków i sposobu przeprowadzania egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie. Kurs winien być prowadzony według programu nauczania uwzględniającego podstawę programową kształcenia w zawodach, w zakresie wybranej kwalifikacji. 8. Wykonawca w ogólnej cenie kursu zobowiązany jest uwzględnić wszystkie niezbędne koszty w taki sposób aby uczestnik kursu nie ponosił żadnych kosztów bezpośrednich, począwszy od ubezpieczenia, po koszt egzaminu, materiałów szkoleniowych, usługi cateringowej, sali szkoleniowej i wydania dokumentów potwierdzających uzyskanie kwalifikacji w zawodzie – certyfikatu/dokumentu potwierdzającego zdobyte uprawnienia rozpoznawalnego w danej branży.
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 80500000-9, 80530000-8
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT: 0,0
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach:
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia: 2018-01-31
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
cena | 60,00 |
Aspekt społeczny | 40,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:Część nr:
| 14 | Nazwa:
| Kurs zawodowy „Krawiec – podstawowy - Zadanie II projekt „Klub Integracji Społecznej w Sępólnie Krajeńskim” |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:1. Zamawiający wymaga aby kurs odbywał się na terenie Sępólna Krajeńskiego. W ramach kursu przewidziane jest realizacja reintegracji zawodowej u pracodawców a preferowany zakład do odbywania praktyk zawodowych to Duko s.c w Sępólnie Krajeńskim Sępólnie Krajeńskim. 2. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji kursu na wysokim poziomie, dostosowanego do specyfiki szkolenia z zachowaniem wymogów sanitarnych, przepisów BHP i przepisów przeciwpożarowych. Sala szkoleniowa powinna być wyposażona w sprzęt niezbędny do realizacji przedmiotu zamówienia. Wykonawca powinien zapewnić sprzęt, urządzenia, materiały niezbędne do prawidłowego i terminowego wykonania zamówienia. 3. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji w ramach kursu wypracowanego dla danego kursu systemu walidacji i certyfikowania efektów uczenia się. 4. Liczba uczestników kursu - 11 osób. 5. Termin rozpoczęcia kursu: wrzesień 2017r., a zakończenie kursu - maksymalnie do 31 stycznia 2018r. 6. Celem kursu jest pozyskanie przez kursantów wiedzy teoretycznej oraz praktycznej przygotowującej do podjęcia pracy na stanowisku: krawiec a w rezultacie poniesienie kompetencji zawodowych i zwiększenie szansy na zatrudnienie. 7. Czas trwania kursu oraz program szkolenia - umożliwiający przygotowanie uczestnika szkolenia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie realizowanego przez instytucje certyfikujące tj. m.in. przez uczelnie, okręgowe komisje egzaminacyjne, instytucje szkoleniowe, stowarzyszenia zawodowe czy organy administracji publicznej w oparciu m.in. o rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 27 kwietnia 2015 r. w sprawie szczegółowych warunków i sposobu przeprowadzania egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie. Kurs winien być prowadzony według programu nauczania uwzględniającego podstawę programową kształcenia w zawodach, w zakresie wybranej kwalifikacji. 8. Wykonawca w ogólnej cenie kursu zobowiązany jest uwzględnić wszystkie niezbędne koszty w taki sposób aby uczestnik kursu nie ponosił żadnych kosztów bezpośrednich, począwszy od ubezpieczenia, po koszt egzaminu, materiałów szkoleniowych, usługi cateringowej, sali szkoleniowej i wydania dokumentów potwierdzających uzyskanie kwalifikacji w zawodzie – certyfikatu/dokumentu potwierdzającego zdobyte uprawnienia rozpoznawalnego w danej branży.
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 80500000-9, 80530000-8
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT: 0,0
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach:
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia: 2018-01-31
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
cena | 60,00 |
Aspekt społeczny | 40,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:Część nr:
| 15 | Nazwa:
| Kurs z podstawowej obsługi komputera i Internetu - Zadanie II projekt „Klub Integracji Społecznej w Sępólnie Krajeńskim” |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:1. Zamawiający wymaga aby kurs odbywał się na terenie Sępólna Krajeńskiego. 2. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji kursu na wysokim poziomie, dostosowanego do specyfiki szkolenia z zachowaniem wymogów sanitarnych, przepisów BHP i przepisów przeciwpożarowych. Sala szkoleniowa powinna być wyposażona w sprzęt niezbędny do realizacji przedmiotu zamówienia. Wykonawca powinien zapewnić sprzęt, urządzenia, materiały niezbędne do prawidłowego i terminowego wykonania zamówienia. 3. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji w ramach kursu wypracowanego dla danego kursu systemu walidacji i certyfikowania efektów uczenia się. 4. Liczba uczestników kursu - 45 osób. 5. Termin rozpoczęcia kursu: wrzesień 2017r., a zakończenie kursu - maksymalnie do 31 stycznia 2018r. 6. Celem kursu jest pozyskanie przez kursantów wiedzy teoretycznej oraz praktycznej przygotowującej do podjęcia pracy a w rezultacie poniesienie kompetencji zawodowych i zwiększenie szansy na zatrudnienie. 7. Czas trwania kursu oraz program szkolenia - umożliwiający przygotowanie uczestnika szkolenia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie realizowanego przez instytucje certyfikujące tj. m.in. przez uczelnie, okręgowe komisje egzaminacyjne, instytucje szkoleniowe, stowarzyszenia zawodowe czy organy administracji publicznej w oparciu m.in. o rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 27 kwietnia 2015 r. w sprawie szczegółowych warunków i sposobu przeprowadzania egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie. Kurs winien być prowadzony według programu nauczania uwzględniającego podstawę programową kształcenia w zawodach, w zakresie wybranej kwalifikacji. 8. Wykonawca w ogólnej cenie kursu zobowiązany jest uwzględnić wszystkie niezbędne koszty w taki sposób aby uczestnik kursu nie ponosił żadnych kosztów bezpośrednich, począwszy od ubezpieczenia, po koszt egzaminu, materiałów szkoleniowych, usługi cateringowej, sali szkoleniowej i wydania dokumentów potwierdzających uzyskanie kwalifikacji w zawodzie – certyfikatu/dokumentu potwierdzającego zdobyte uprawnienia rozpoznawalnego w danej branży.
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 80500000-9, 80530000-8
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT: 0,0
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach:
okres w dniach:
data rozpoczęcia:
data zakończenia: 2018-01-31
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
cena | 60,00 |
Aspekt społeczny | 40,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE: