P.H.U. Lider S.C. Podegrodzie 92 33 - 386 Podegrodzie
RAPORT Z DNIA: 2024-06-28 12:57
Bliskie podobieństwo:
(powiąż różne podmioty w jednym raporcie)
(powiąż różne podmioty w jednym raporcie)
Po pierwszym połączeniu podmiotów i wyświetleniu połączonego raportu zalecamy ponowne sprawdzenie poniższych propozycji, ponieważ baza ta może ulec rozszerzeniu o nowe uwzględnione rekordy podmiotów.
Przełącz wszystkie Pokaż raport dla wskazanych pozycji P.H.U. Lider S.C. Podegrodzie 92 33 - 386 Podegrodzie | Podegrodzie 92, 33-386 Podegrodzie, woj. małopolskie | |
---|---|---|
Nazwa | Podobny adres | |
Uwaga! Funkcja w trakcie aktualizacji! Ponowna dostęponość funkcji planowana na 2018-01-01. Za utrudnienia przepraszamy! |
Pokaż raport dla wskazanych pozycji Przełącz wszystkie
P.H.U. Lider S.C. Podegrodzie 92 33 - 386 Podegrodzie | Podegrodzie 92, 33-386 Podegrodzie, woj. małopolskie | |
---|---|---|
Nazwa | Podobny adres | |
Uwaga! Funkcja w trakcie aktualizacji! Ponowna dostęponość funkcji planowana na 2018-01-01. Za utrudnienia przepraszamy! |
Pokaż raport dla wskazanych pozycji
Po pierwszym połączeniu podmiotów i wyświetleniu połączonego raportu zalecamy ponowne sprawdzenie poniższych propozycji, ponieważ baza ta może ulec rozszerzeniu o nowe uwzględnione rekordy podmiotów.
Przełącz wszystkie Pokaż raport dla wskazanych pozycji P.H.U. Lider S.C. Podegrodzie 92 33 - 386 Podegrodzie | Podegrodzie 92, 33-386 Podegrodzie, woj. małopolskie | |
---|---|---|
Zbliżona nazwa | Adres | |
Uwaga! Funkcja w trakcie aktualizacji! Ponowna dostęponość funkcji planowana na 2018-01-01. Za utrudnienia przepraszamy! |
Pokaż raport dla wskazanych pozycji Przełącz wszystkie
Pokaż raport dla wskazanych pozycji
Dane teleadresowe
Koncentracja geograficzna wykonawców / zamawiających (umiejscowienie orientacyjne wg GoogleMaps)
Profil działalności obejmuje dane od 2010 roku (BZP) oraz od 2011 roku (TED)
Podstawowe statystyki
Średni czas trwania postępowania liczony jest od dnia zamieszczenia danego przetargu w BZP lub TED do ostatniej znanej daty ogłoszenia wyniku. Jeżeli dany przetarg, miał więcej niż jedno ogłoszenie o wynikach, uwzględniony będzie późniejsze ogłoszenie.
Do statystyki nie są uwzględniane jakiekolwiek zmiany opublikowane w BZP czy TED.
Przetargi nierozstrzygnięte nie są uwzględniane w tym wyliczeniu.
Do statystyki nie są uwzględniane jakiekolwiek zmiany opublikowane w BZP czy TED.
Przetargi nierozstrzygnięte nie są uwzględniane w tym wyliczeniu.
- Ogłoszenia
- Wyniki
- Zamawiane roboty, usługi i dostawy
- Wykonawcy
- |
- Wygrane
- Dostarczane / wykonywane roboty, usługi i dostawy
- Klienci
Opublikowane ogłoszenia o zamówieniach w trybie PZP
Dane pochodzą z BZP od 2010 roku oraz z TED od 2011 roku
Opublikowane wyniki postępowań w trybie PZP z ogłoszeniem
Dane pochodzą z bazy BZP od 2010 roku oraz TED od 2011 roku
Data udzielenia zamówienia | Data ogłoszenia postępowania | BRN/CRI | BRN_1 | BRN_2 | BRN_3 | BRN_4 | BRN_5 | BRN_6 | BRN_7 | BRN_8 | BRN_9 | ID wyniku | Postępowanie | ID Wykonawcy | Wykonawca | Rodzaj | Tryb | Źródło | CPV | Wartość |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2010-02-09 | 2010-01-05 | 0.32 | 1.00 | 0.00 | 0.50 | 0.00 | 0.33 | 0.50 | 0.50 | 0.00 | 0.00 | 3572020100 | PORZĄDKOWANIE GOSPODARKI WODNO - ŚCIEKOWEJ NA TERENIE GMINY GŁUSK ETAP I ROZBUDOWA I REMONT SIECI WODOCIĄGOWYCH nr części: 1 | 77558 | Konsorcjum Firm : WODROL Spółka z o. o. | Roboty Budowlane | PN | BZP | 450000007, 452313008, 452321003, 454530003 | 1 096 498,00 |
2010-02-09 | 2010-01-05 | 0.32 | 1.00 | 0.00 | 0.50 | 0.00 | 0.33 | 0.50 | 0.50 | 0.00 | 0.00 | 3572020100 | PORZĄDKOWANIE GOSPODARKI WODNO - ŚCIEKOWEJ NA TERENIE GMINY GŁUSK ETAP I ROZBUDOWA I REMONT SIECI WODOCIĄGOWYCH nr części: 1 | 99702 | Zakład Płukania i Dezynfekcji Urządzeń Wodociągowych AQUACLEAR Dariusz Brzeziński | Roboty Budowlane | PN | BZP | 450000007, 452313008, 452321003, 454530003 | 1 096 498,00 |
2010-03-16 | 2010-01-19 | 0.11 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.00 | 0.00 | 7392620100 | Modernizacja świetlicy środowiskowej w Majdanie Mętowskim nr części: 1 | 44396 | JUR BUD Usługi Budowlane Jerzy Syroka | Roboty Budowlane | PN | BZP | 450000007, 454530007, 453300009, 453100003 | 239 614,00 |
2010-03-17 | 2010-01-27 | 0.11 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.00 | 0.00 | 7563020100 | Przebudowa drogi Kalinówka - Kazimierzówka nr części: 1 | 28759 | Przedsiębiorstwo IGORD Jerzy Podgórski | Roboty Budowlane | PN | BZP | 452331402 | 1 071 157,00 |
2010-04-09 | 2010-02-25 | 0.18 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 10056420100 | Usługa nadzoru inwestorskiego przy zadaniu pn. Przebudowa sieci dróg Polanówka - Prawiedniki Pełnienie nadzoru nad robotami drogowymi nr części: 1 | 27642 | Waldemar Szulc | Usługi | PN | BZP | 715200009 | 25 770,00 |
2010-04-09 | 2010-02-25 | 0.30 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 10056420100 | Usługa nadzoru inwestorskiego przy zadaniu pn. Przebudowa sieci dróg Polanówka - Prawiedniki Pełnienie nadzoru nad robotami elektrycznymi nr części: 2 | 27643 | SGN Zakład Usług Technicznych Stanisław Sowiński | Usługi | PN | BZP | 715200009 | 2 196,00 |
2010-04-13 | 2010-03-07 | 0.33 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 1.00 | 0.00 | 10393820100 | Dostawa kruszywa mineralnego drogowego w ilości 10.000 ton z przeznaczeniem na utrzymanie i remont dróg gminnych i osiedlowych w latach 2010 - 2012 nr części: 1 | 29138 | Zakład Ślusarski Usługowo - Produkcyjny Wiktor Kajda | Dostawy | PN | BZP | 142122002, 601000009 | 534 116,00 |
2010-04-30 | 2010-03-09 | 0.39 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | 0.50 | 0.00 | 0.50 | 0.50 | 1.00 | 0.00 | 10453320100 | Rozbudowa Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Mętowie gm. Głusk wraz z budową boiska sportowego ze sztuczną nawierzchnią Rozbudowa zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Mętowie gm. Głusk wraz z budową boiska sportowego ze sztuczną nawierzchnią nr części: 1 | 29420 | Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SANITEX Sp. z o. o. | Roboty Budowlane | PN | BZP | 452142002, 452628009, 453000000, 454000001, 391600001, 391621006 | 2 972 708,00 |
2010-04-30 | 2010-03-09 | 0.50 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0.50 | 0.00 | 0.50 | 0.50 | 1.00 | 0.00 | 10453320100 | Rozbudowa Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Mętowie gm. Głusk wraz z budową boiska sportowego ze sztuczną nawierzchnią Wyposażenie pracowni dydaktycznych nr części: 2 | 29421 | JT Mebel Sp. z o. o. | Roboty Budowlane | PN | BZP | 452142002, 452628009, 453000000, 454000001, 391600001, 391621006 | 171 538,00 |
2010-05-06 | 2010-01-19 | 0.22 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | 0.50 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.00 | 0.00 | 12485420100 | Przebudowa sieci dróg Polanówka Prawiedniki Przebudowa dróg gminnych Nr 107114 L i 107115 L wraz z budową oświetlenia na terenie Gminy Głusk nr części: 1 | 28759 | Przedsiębiorstwo IGORD Jerzy Podgórski | Roboty Budowlane | PN | BZP | 452331402, 453161109 | 3 595 127,00 |
2010-05-06 | 2010-01-19 | 0.22 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | 0.50 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.00 | 0.00 | 12485420100 | Przebudowa sieci dróg Polanówka Prawiedniki Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Strzyżewice oba odcinki - Podbudowa (wszystkie roboty z wyłączeniem nawierzchni) - przebudowa drogi gminnej Nr 107116 L od km 0 + 09,00 do km 1 + 410, 35 na terenie gminy Głusk - podbudowa (wszystkie roboty z wyłąc nr części: 2 | 36850 | Konsorcjum Firm w składzie Lider: Przedsiębiorstwo Drogowe - Mostowe S. A. w Kraśniku ul. Kolejowa 6 23-200 Kraśnik Partner KONTAKT Przemysław Jamróz | Roboty Budowlane | PN | BZP | 452331402, 453161109 | 1 738 929,00 |
2010-05-06 | 2010-01-19 | 0.22 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | 0.50 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.00 | 0.00 | 12485420100 | Przebudowa sieci dróg Polanówka Prawiedniki Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Strzyżewice - Nawierzchnia - Przebudowa drogi gminnej Nr 107116 L od km 0 + 009, 00 do km 1 + 410, 35 na terenie Gminy Głusk - Nawierzchnia nr części: 3 | 423599 | Konsorcjum Firm w składzie Lider: Przedsiębiorstwo Drogowe - Mostowe S. A. w Kraśniku ul. Kolejowa 6 23-200 Kraśnik Partner KONTAKT Przemysław Jamróz | Roboty Budowlane | PN | BZP | 452331402, 453161109 | 857 214,00 |
2010-05-20 | 2010-04-25 | 0.32 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.50 | 1.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.00 | 13014520100 | Usługa wykonywania badań laboratoryjnych na potrzeby Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej SPZOZ w Braniewie nr części: 1 | 38562 | Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Laboratorium Analiz Medycznych Dorota Wadecka | Usługi | PN | BZP | 851450007 | 136 350,00 |
2010-07-30 | 2010-06-27 | 0.44 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | 0.33 | 0.50 | 0.50 | 0.66 | 0.00 | 23174020100 | Budowa wielofunkcyjnego boiska sportowego ogólnie dostępnego dla dzieci i młodzieży przy Zespole Szkól w Kalinówce nr części: 1 | 39324 | AF-TERM Sp. z o. o. | Roboty Budowlane | PN | BZP | 451000008, 452122204, 453161006, 453420006 | 472 220,00 |
2010-07-30 | 2010-06-16 | 0.32 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.50 | 0.50 | 1.00 | 0.00 | 23222020100 | Budowa linii kablowej nn oświetlenia drogowego drogi gminnej nr 107111L w Mętowie oraz drogi 107109L w Głuszczyźnie oraz drogi powiatowej 2265L (ul. Prawiednicka w Lublinie) nr części: 1 | 67398 | Firma Kowalczyk Zygmunt Kowalczyk | Roboty Budowlane | PN | BZP | 453161109 | 212 768,00 |
2010-09-09 | 2010-07-22 | 0.33 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.00 | 0.50 | 1.00 | 1.00 | 0.00 | 28518420100 | Porządkowanie gospodarki ściekowej wzdłuż rz. Czerniejówka na terenie Gminy Głusk w aglomeracji Lublin nr części: 1 | 31175 | Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych ENERGOPOL - Lublin S. A. | Roboty Budowlane | PN | BZP | 451000008, 452200005, 452324408, 452324233 | 7 219 625,00 |
2010-09-17 | 2010-07-21 | 0.30 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.66 | 0.00 | 29707420100 | Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Wilczopolu Kolonia nr części: 1 | 27661 | Przedsiębiorstwo Drogowo - mostowe S. A. | Roboty Budowlane | PN | BZP | 452331402 | 122 498,00 |
2010-09-17 | 2010-08-08 | 0.33 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 1.00 | 0.00 | 29709820100 | Przebudowa drogi osiedlowej w Prawiednikach ul. Słoneczna gmina Głusk nr części: 1 | 27621 | MOTA ENGIL CENTRAL EUROPE S. A. | Roboty Budowlane | PN | BZP | 452331402 | 157 217,00 |
2010-09-21 | 2010-08-17 | 0.39 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 1.00 | 0.33 | 0.50 | 0.50 | 0.66 | 0.00 | 30080020100 | Nadzór inwestorski nad realizacją zadania Porządkowanie gospodarki ściekowej wzdłuż rzeki Czerniejówka na terenie Gm. Głusk w aglomeracji Lublin nr części: 1 | 85689 | Franciszek Oreńczuk | Roboty Budowlane | PN | BZP | 715200009 | 64 254,00 |
2010-11-26 | 2010-10-18 | 0.18 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 38543620100 | Zimowe utrzymanie dróg gminnych w sezomnie 2010-2011 na terenie 13 sołectw Gminy Głusk Zmiowe utrzymanie dróg gminnych w sezonie 2010-2011 na terenie 6 sołectw nr części: 1 | 33422 | Firma DYŚ s. c. Teresa, Tomasz, Grzegorz Dyś | Usługi | PN | BZP | 906200009, 906200002 | 40 874,00 |
2010-11-26 | 2010-10-18 | 0.30 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 38543620100 | Zimowe utrzymanie dróg gminnych w sezomnie 2010-2011 na terenie 13 sołectw Gminy Głusk Zimowe utrzymanie dróg gminnych w sezonie 2010-2011 na terenie 5 sołectw nr części: 2 | 76179 | PHU TOMEX Tkaczyk Paweł | Usługi | PN | BZP | 906200009, 906200002 | 38 520,00 |
2010-11-26 | 2010-10-18 | 0.18 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 38543620100 | Zimowe utrzymanie dróg gminnych w sezomnie 2010-2011 na terenie 13 sołectw Gminy Głusk Zimowe utrzymanie dróg gminnych w sezonie 2010-2011 na terenie 2 sołectw nr części: 3 | 431368 | HANDRYSZ FHU Mariusz Znój | Usługi | PN | BZP | 906200009, 906200002 | 33 747,00 |
2010-11-29 | 2010-10-25 | 0.09 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.00 | 0.33 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 33988520100 | Roboty remontowo-budowlane w zakresie modernizacji pomieszczeń nr części: 1 | 95490 | Firma BOB Katarzyna Gutkowska 14-500 Braniewo | Roboty Budowlane | PN | BZP | 452151100 | 35 791,00 |
2011-02-18 | 2011-01-10 | 0.19 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.66 | 0.00 | 2505420110 | Zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego oraz miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Głusk w granicach sołectw: Kalinówka, Kazimierzówka, Abramowice Prywatne, Prawiedniki, Kol. Prawiedniki, Nowiny, Głu nr części: 1 | 154752 | Biuro Projektów Urbanistyki i Architektury EM spółka z o. o. | Usługi | PN | BZP | 742500006 | 186 960,00 |
2011-02-24 | 2011-01-13 | 0.33 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | 0.00 | 0.33 | 0.50 | 0.50 | 0.66 | 0.00 | 2920020110 | Nadzór archeologiczny, ogrodniczy i drogowy podczas realizacji zadania Porządkowanie gospodarki ściekowej wzdłuż rz. Czerniejówka na terenie Gminy Głusk w aglomeracji Lublin Nadzór archeologiczny nr części: 1 | 163042 | Andrzej Jączek P. H. U. | Usługi | PN | BZP | 715200009 | 18 000,00 |
2011-03-22 | 2011-02-10 | 0.33 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 1.00 | 0.33 | 0.00 | 0.50 | 0.66 | 0.00 | 5098620110 | Remont budynku gminnej świetlicy środowiskowej w Ćmiłowie nr części: 1 | 63351 | Przedsiębiorstwo - Produkcyjno - Usługowo - Handlowe ATUT | Roboty Budowlane | PN | BZP | 452100002, 453000000, 454000001 | 101 039,00 |
2011-04-07 | 2011-02-23 | 0.22 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.33 | 0.50 | 0.50 | 0.66 | 0.00 | 6847420110 | Wykonanie prac geodezyjnych w procedurze scalenia i podziału nieruchomości położonych na terenie wsi Ćmiłów oraz wsi Wólka Abramowicka w Gminie Głusk Obszar pn. Ćmiłów I o powierzchni około 8, 0 ha nr części: 1 | 90541 | Biuro Obsługi Rynku Nieruchomości Spółka cywilna | Usługi | PN | BZP | 700000001 | 28 991,00 |
2011-04-07 | 2011-02-23 | 0.22 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.33 | 0.50 | 0.50 | 0.66 | 0.00 | 6847420110 | Wykonanie prac geodezyjnych w procedurze scalenia i podziału nieruchomości położonych na terenie wsi Ćmiłów oraz wsi Wólka Abramowicka w Gminie Głusk Obszar pn. Wólka Abramowicka I nr części: 2 | 175687 | GEO - SKALAR Usługi Geodezyjne inż. Artur Goździewski | Usługi | PN | BZP | 700000001 | 44 280,00 |
2011-04-12 | 2011-02-22 | 0.19 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.66 | 0.00 | 7498820110 | Budowa drogi osiedlowej w miejscowości Ćmiłów ul. Willowa km 0+000 do km 0+521,25 wraz z budową włączenia do drogi woj. Nr 835, gmina Głusk nr części: 1 | 60961 | Przedsiębiorstwo Budownictwa EKO-DROGPOL sp. j. A. Markowski, M. Markowska | Roboty Budowlane | PN | BZP | 451100001, 452330009 | 636 154,00 |
2011-05-16 | 2011-04-04 | 0.26 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.33 | 0.50 | 0.50 | 1.00 | 0.00 | 11533220110 | Porządkowanie gospodarki wodno - ściekowej na terenie gm. Głusk, etap II Budowa kanalizacji sanitarnej nr części: 1 | 84948 | Energopol Lublin S. A. | Roboty Budowlane | PN | BZP | 451000008, 452200005, 452324408 | 2 214 441,00 |
2011-05-20 | 2011-04-14 | 0.13 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 14331320110 | Roboty remontowo-budowlane w zakresie modernizacji pomieszczeń nr części: 1 | 133146 | Firma BOB Katarzyna Gutkowska | Roboty Budowlane | PN | BZP | 452151008, 453000000, 454000001 | 31 056,00 |
2011-06-01 | 2011-04-27 | 0.33 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 1.00 | 0.33 | 0.00 | 0.50 | 0.66 | 0.00 | 13759220110 | Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych we wsi Kalinówka od km 0 + 000 do 0 + 730 nr części: 1 | 28342 | Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe S. A. w Kraśniku | Roboty Budowlane | PN | BZP | 452330009 | 150 985,00 |
2011-06-14 | 2011-05-05 | 0.26 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.00 | 0.50 | 1.00 | 0.00 | 15684820110 | Budowa oświetleń drogowych w gminie Głusk Budowa oświetlenia drogowego przy ul. Kwiatów Polskich w miejscowości Wólka Abramowicka (na długości 422m). nr części: 1 | 136019 | Firma Kowalczyk Zakład Instalatorstwa elektrycznego Zygmunt Kowalczyk | Roboty Budowlane | PN | BZP | 453161109, 713200007 | 67 987,00 |
2011-06-14 | 2011-05-05 | 0.26 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.00 | 0.50 | 1.00 | 0.00 | 15684820110 | Budowa oświetleń drogowych w gminie Głusk Zaprojektuj i wybuduj oświetlenie drogowe drogi powiatowej nr 2271L Wólka Abramowicka - Dominów (ul. Strojnowskiego) na odcinku 520m nr części: 2 | 136019 | Firma Kowalczyk Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Zygmunt Kowalczyk | Roboty Budowlane | PN | BZP | 453161109, 713200007 | 89 790,00 |
2011-06-17 | 2011-05-09 | 0.30 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.66 | 0.00 | 16323620110 | Przebudowa dróg dojazdowych w miejscowościach Wilczopole i Wilczopole Kolonia nr części: 1 | 29026 | Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów sp. z o. o. | Roboty Budowlane | PN | BZP | 452330009 | 218 404,00 |
2011-06-27 | 2011-05-10 | 0.30 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.66 | 0.00 | 17308420110 | Termomodernizacja i przebudowa budynku OSP w Prawiednikach nr części: 1 | 63259 | Kraska Tomasz OLI | Roboty Budowlane | PN | BZP | 452100002, 453000000, 454000001 | 479 538,00 |
2011-07-07 | 2011-05-18 | 0.33 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 1.00 | 0.00 | 18832420110 | Budowa kanalizacji deszczowej w ramach zadania pn. Kształtowanie centrum wsi Dominów nr części: 1 | 33422 | Firma DYŚ s. c. Teresa, Tomasz, Grzegorz Dyś | Roboty Budowlane | PN | BZP | 452321302, 451000008 | 279 457,00 |
2011-08-29 | 2011-07-26 | 0.30 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 1.00 | 0.33 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.00 | 26324620110 | Przebudowa dróg osiedlowych w miejscowościach: Abramowice Prywatne: Ulica Gajowa od km 0+000 do km 0+480 Kalinówka Ulica Magnoliowa od km 0+000 do km 0+250 nr części: 1 | 30073 | Komunalne Przedsiębiorstwo robót Drogowych Sp. z o. o. w Lublinie | Roboty Budowlane | PN | BZP | 452330009 | 164 986,00 |
2011-08-29 | 2011-07-31 | 0.20 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 1.00 | 0.33 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 26231820110 | Roboty remontowo-budowlane w zakresie modernizacji i adaptacji pomieszczeń nr części: 1 | 62250 | Zakład Remontowo-Budowlany Ryszard Wójcik | Roboty Budowlane | PN | BZP | 452151008, 453000000, 454000001 | 12 439,00 |
2011-09-20 | 2011-08-10 | 0.24 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.66 | 0.00 | 25031120110 | Udzielenie kredytu długoterminowego na finansowanie planowanego deficytu budżetu gminy nr części: 1 | 154716 | BRE BANK SA Oddział Korporacyjny Lublin, 20-954 Lublin, ul. Krakowskie Przedmieście 6 | Usługi | PN | BZP | 661130005 | 636 112,00 |
2011-09-02 | 2011-08-10 | 0.19 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.66 | 0.00 | 27022820110 | Dowożenie uczniów do Zespołu Szkół w Kalinówce, Zespołu Szkół w Wilczopolu i Zespołu Szkół w Mętowie prowadzonych przez Gminę Głusk na podstawie biletów miesięcznych w roku szkolnym 2011/2012;2012/2013; 2013/ 2014 nr części: 1 | 68109 | Usługi Transportowe Gabriel Gorzel | Usługi | PN | BZP | 601120006 | 227 836,00 |
2011-10-26 | 2011-09-12 | 0.24 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.00 | 0.33 | 1.00 | 0.00 | 0.33 | 0.00 | 28115520110 | Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej budowy sieci dróg w miejscowości Ćmiłów wraz z uzyskaniem decyzji ZRID nr części: 1 | 51546 | Przedsiębiorstwo Projektowo-Badawcze PROLAB | Usługi | PN | BZP | 713200007 | 109 470,00 |
2011-10-18 | 2011-09-14 | 0.15 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | 0.33 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 34070820110 | Budowa odcinków sieci wodociągowej w m. Wilczopole i w m. Kliny nr części: 1 | 54455 | WODROL Spółka z o. o. | Roboty Budowlane | PN | BZP | 451000008, 452200005, 452313008 | 42 050,00 |
2011-10-25 | 2011-09-14 | 0.17 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 34978820110 | Przebudowa drogi - wykonanie nawierzchni bitumicznej (w-wy wiążącej i w-wy ścieralnej) na drodze gminnej w miejscowości Kazimierzówka na odcinku długości 400 mb, gmina Głusk. nr części: 1 | 29026 | Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Spółka z o. o. | Roboty Budowlane | PN | BZP | 452332207 | 116 579,00 |
2011-11-15 | 2011-10-16 | 0.39 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | 0.33 | 0.00 | 0.50 | 0.66 | 0.00 | 37988420110 | Zimowe utrzymanie dróg gminnych w sezonie 2011 - 2012 na terenie sołectw gminy Głusk Odśnieżanie dróg i zwalczanie śliskości w następujących sołectwach:Prawiedniki, Kolonia Prawiedniki, Ćmiłów, Mętów, Głuszczyzna, Dominów Żabia Wola, Wólka Abramowicka nr części: 1 | 33422 | Firma Dyś spółka cywilna Tomasz, Teresa, Grzegorz Dyś | Usługi | PN | BZP | 906200009, 906300002 | 56 991,00 |
2011-11-15 | 2011-10-16 | 0.39 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | 0.33 | 0.00 | 0.50 | 0.66 | 0.00 | 37988420110 | Zimowe utrzymanie dróg gminnych w sezonie 2011 - 2012 na terenie sołectw gminy Głusk Odśnieżanie dróg i zwalczanie śliskości w następujących sołectwach:Wilczopole, Wilczopole Kolonia, Majdan Mętowski, Kliny, Kazimierzówka nr części: 2 | 178244 | PHU TOMEX Paweł Tkaczyk | Usługi | PN | BZP | 906200009, 906300002 | 47 520,00 |
2011-11-15 | 2011-10-16 | 0.39 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | 0.33 | 0.00 | 0.50 | 0.66 | 0.00 | 37988420110 | Zimowe utrzymanie dróg gminnych w sezonie 2011 - 2012 na terenie sołectw gminy Głusk Odśnieżanie dróg i zwalczanie śliskości w następujących sołectwach: Abramowice Prywatne, Kalinówka, parking koło Urzędu Gminy nr części: 3 | 178244 | PHU TOMEX Paweł Tkaczyk | Usługi | PN | BZP | 906200009, 906300002 | 35 640,00 |
2011-11-18 | 2011-10-12 | 0.28 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.00 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 38672220110 | Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III w Gminie Głusk Zajęcia rozwijające umiejętność czytania i pisania SP w Zespole Szkół w Kalinówce nr części: 1 | 178889 | Jolanta Jabłońska | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 50,00 |
2011-11-18 | 2011-10-12 | 0.28 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.00 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 38672220110 | Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III w Gminie Głusk zajęcia dla dzieci z trudnościami w zdobywaniu umiejętności matemat. - SP w Zespole Szkół w Kalinówce nr części: 1 | 178890 | Renata Jakóbczak | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 50,00 |
2011-11-18 | 2011-10-12 | 0.17 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.00 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 38672220110 | Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III w Gminie Głusk logopedyczne dla dzieci z zaburzeniami rozwoju mowy - SP w Zespole Szkół w Kalinówce nr części: 1 | 450537 | Dorota Matuszewska | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 50,00 |
2011-11-18 | 2011-10-12 | 0.28 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.00 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 38672220110 | Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III w Gminie Głusk zajęcia dla dzieci uzdolnionych w zakresie nauk ekolog. i przyrodniczych - SP w Zespole Szkół w Kalinówce nr części: 1 | 347836 | Anna Kusak | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 50,00 |
2011-11-18 | 2011-10-12 | 0.17 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.00 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 38672220110 | Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III w Gminie Głusk zajęcia rozwijające umiejętność czytania i pisania - SP w Zespole Szkół w Wilczopolu nr części: 2 | 450538 | Krystyna Zalewska | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 50,00 |
2011-11-18 | 2011-10-12 | 0.28 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.00 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 38672220110 | Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III w Gminie Głusk zajęcia dla dzieci z trudnościami w zdobywaniu umiejętności matemat. - SP w Zespole Szkół w Wilczopolu nr części: 2 | 450539 | Marta Kołodziej | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 50,00 |
2011-11-18 | 2011-10-12 | 0.28 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.00 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 38672220110 | Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III w Gminie Głusk zajęcia dla dzieci uzdolnionych w zakresie nauk matemat. - przyrodniczych - SP w Zespole Szkół w Wilczopolu nr części: 2 | 450540 | Czesława Masłowska | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 50,00 |
2011-11-18 | 2011-10-12 | 0.17 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.00 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 38672220110 | Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III w Gminie Głusk zajęcia socjoterapeutyczne usprawniające komunikację społeczną - PSP w Prawiednikach nr części: 3 | 450541 | Anna Krysa | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 50,00 |
2011-11-18 | 2011-10-12 | 0.17 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.00 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 38672220110 | Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III w Gminie Głusk zajęcia dla dzieci uzdolnionych w zakresie nauk matemat. - przyrodniczych ( 2 grupy) - SP w Prawiednikach nr części: 3 | 450542 | Agnieszka Romanek | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 25,00 |
2011-11-18 | 2011-10-12 | 0.17 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.00 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 38672220110 | Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III w Gminie Głusk zajęcia dla dzieci uzdolnionych w zakresie nauk matemat. - przyrodniczych ( 2 grupy) - SP w Prawiednikach nr części: 3 | 450543 | Maria Jakubczyk | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 25,00 |
2011-11-18 | 2011-10-12 | 0.17 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.00 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 38672220110 | Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III w Gminie Głusk : zajęcia rozwijające umiejętność czytania i pisania - SP w Zespole Szkół w Mętowie ( 3 grupy) nr części: 4 | 450544 | Bożena Niedźwiadek | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 16,00 |
2011-11-18 | 2011-10-12 | 0.17 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.00 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 38672220110 | Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III w Gminie Głusk : zajęcia rozwijające umiejętność czytania i pisania - SP w Zespole Szkół w Mętowie ( 3 grupy) nr części: 4 | 450545 | Henryk Skórski | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 16,00 |
2011-11-18 | 2011-10-12 | 0.17 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.00 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 38672220110 | Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III w Gminie Głusk : zajęcia rozwijające umiejętność czytania i pisania - SP w Zespole Szkół w Mętowie ( 3 grupy) nr części: 4 | 450546 | Izabella Pop | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 16,00 |
2011-11-18 | 2011-10-12 | 0.17 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.00 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 38672220110 | Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III w Gminie Głusk zajęcia dla dzieci z trudnościami w zdobywaniu umiejętności matemat. (3 grupy) - SP w Zespole Szkół w Mętowie nr części: 4 | 450547 | Elżbieta Pykało | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 16,00 |
2011-11-18 | 2011-10-12 | 0.17 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.00 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 38672220110 | Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III w Gminie Głusk zajęcia dla dzieci z trudnościami w zdobywaniu umiejętności matemat. (3 grupy) - SP w Zespole Szkół w Mętowie nr części: 4 | 450548 | Teresa Krzywicka | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 16,00 |
2011-11-18 | 2011-10-12 | 0.17 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.00 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 38672220110 | Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III w Gminie Głusk zajęcia dla dzieci z trudnościami w zdobywaniu umiejętności matemat. (3 grupy) - SP w Zespole Szkół w Mętowie nr części: 4 | 450549 | Marta Korczak | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 16,00 |
2011-11-18 | 2011-10-12 | 0.17 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.00 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 38672220110 | Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III w Gminie Głusk logopedyczne dla dzieci z zaburzeniami rozwoju mowy (3 grupy) - SP w Zespole Szkół w Mętowie nr części: 4 | 450550 | Elwira Martys | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 25,00 |
2011-11-18 | 2011-10-12 | 0.17 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.00 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 38672220110 | Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III w Gminie Głusk logopedyczne dla dzieci z zaburzeniami rozwoju mowy (3 grupy) - SP w Zespole Szkół w Mętowie nr części: 4 | 450551 | Marta Stefańczyk (2 grupy) | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 25,00 |
2011-11-18 | 2011-10-12 | 0.17 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.00 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 38672220110 | Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III w Gminie Głusk zajęcia dla dzieci uzdolnionych w zakresie nauk matematyczno - przyrodniczych (3 grupy) - SP w Zespole Szkół w Mętowie nr części: 4 | 450547 | Elżbieta Pykało | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 16,00 |
2011-11-18 | 2011-10-12 | 0.17 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.00 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 38672220110 | Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III w Gminie Głusk zajęcia dla dzieci uzdolnionych w zakresie nauk matematyczno - przyrodniczych (3 grupy) - SP w Zespole Szkół w Mętowie nr części: 4 | 450548 | Teresa Krzywicka | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 16,00 |
2011-11-18 | 2011-10-12 | 0.17 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.00 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 38672220110 | Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III w Gminie Głusk zajęcia dla dzieci uzdolnionych w zakresie nauk matematyczno - przyrodniczych (3 grupy) - SP w Zespole Szkół w Mętowie nr części: 4 | 450549 | Marta Korczak | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 16,00 |
2011-11-18 | 2011-10-12 | 0.17 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.00 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 38672220110 | Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III w Gminie Głusk : zajęcia dla dzieci uzdolnionych artystycznie (3 grupy) - SP w Zespole Szkół w Mętowie nr części: 4 | 450544 | Bożena Niedźwiadek | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 15,00 |
2011-11-18 | 2011-10-12 | 0.17 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.00 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 38672220110 | Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III w Gminie Głusk : zajęcia dla dzieci uzdolnionych artystycznie (3 grupy) - SP w Zespole Szkół w Mętowie nr części: 4 | 450545 | Henryk Skórski | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 15,00 |
2011-11-18 | 2011-10-12 | 0.17 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.00 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 38672220110 | Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III w Gminie Głusk : zajęcia dla dzieci uzdolnionych artystycznie (3 grupy) - SP w Zespole Szkół w Mętowie nr części: 4 | 450546 | Izabella Pop | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 15,00 |
2011-11-24 | 2011-10-18 | 0.22 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.50 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 39592020110 | KOMPETENTNE SZKOŁY GMINY GŁUSK zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki dla 5 grup SP w Kalinówce nr części: 1 | 179858 | Anna Jakimowicz (1 grupa) | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 21,00 |
2011-11-24 | 2011-10-18 | 0.22 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.50 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 39592020110 | KOMPETENTNE SZKOŁY GMINY GŁUSK zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki dla 5 grup SP w Kalinówce nr części: 1 | 179859 | Agnieszka Szydłowska (4 grupy) | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 21,00 |
2011-11-24 | 2011-10-18 | 0.22 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.50 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 39592020110 | KOMPETENTNE SZKOŁY GMINY GŁUSK zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki dla 5 grup Gim. W Kalinówce nr części: 1 | 179860 | Anna Jakimowicz (4 grupy) | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 21,00 |
2011-11-24 | 2011-10-18 | 0.22 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.50 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 39592020110 | KOMPETENTNE SZKOŁY GMINY GŁUSK zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki dla 5 grup Gim. W Kalinówce nr części: 1 | 179861 | Agnieszka Szydłowska (1 grupa) | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 21,00 |
2011-11-24 | 2011-10-18 | 0.33 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.50 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 39592020110 | KOMPETENTNE SZKOŁY GMINY GŁUSK zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla 5 grup SP w Kalinówce nr części: 1 | 450537 | Dorota Matuszewska | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 42,00 |
2011-11-24 | 2011-10-18 | 0.33 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.50 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 39592020110 | KOMPETENTNE SZKOŁY GMINY GŁUSK zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla 5 grup Gim. w Kalinówce nr części: 1 | 450537 | Dorota Matuszewska | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 42,00 |
2011-11-24 | 2011-10-18 | 0.33 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.50 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 39592020110 | KOMPETENTNE SZKOŁY GMINY GŁUSK zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla 3 grup SP w Wilczopolu nr części: 2 | 451002 | Tomasz Stańko | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 42,00 |
2011-11-24 | 2011-10-18 | 0.33 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.50 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 39592020110 | KOMPETENTNE SZKOŁY GMINY GŁUSK zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla 3 grup Gim. w Wilczopolu nr części: 2 | 451002 | Tomasz Stańko | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 42,00 |
2011-11-24 | 2011-10-18 | 0.33 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.50 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 39592020110 | KOMPETENTNE SZKOŁY GMINY GŁUSK zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla 3 grup SP w Wilczopolu nr części: 2 | 451003 | Alina Sędłak | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 42,00 |
2011-11-24 | 2011-10-18 | 0.33 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.50 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 39592020110 | KOMPETENTNE SZKOŁY GMINY GŁUSK zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla 3 grup Gim. w Wilczopolu nr części: 2 | 451004 | Ewa Godula | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 42,00 |
2011-11-24 | 2011-10-18 | 0.33 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.50 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 39592020110 | KOMPETENTNE SZKOŁY GMINY GŁUSK zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla 2 grup SP w Prawiednikach nr części: 3 | 451005 | Waldemar Pydyś | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 42,00 |
2011-11-24 | 2011-10-18 | 0.33 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.50 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 39592020110 | KOMPETENTNE SZKOŁY GMINY GŁUSK zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z przyrody dla 2 grup SP w Prawiednikach nr części: 3 | 451006 | Ewa Trześniewska | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 42,00 |
2011-11-24 | 2011-10-18 | 0.22 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.50 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 39592020110 | KOMPETENTNE SZKOŁY GMINY GŁUSK zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla 2 grup SP w Prawiednikach nr części: 3 | 451007 | Beata Jeleniewska (1 grupa) | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 21,00 |
2011-11-24 | 2011-10-18 | 0.22 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.50 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 39592020110 | KOMPETENTNE SZKOŁY GMINY GŁUSK zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla 2 grup SP w Prawiednikach nr części: 3 | 451008 | Mirosław Kulas (1 grupa) | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 21,00 |
2011-11-24 | 2011-10-18 | 0.22 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.50 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 39592020110 | KOMPETENTNE SZKOŁY GMINY GŁUSK zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla 5 grup z SP w Mętowie nr części: 4 | 451009 | Tomasz Stańko (3 grupy) | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 21,00 |
2011-11-24 | 2011-10-18 | 0.22 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.50 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 39592020110 | KOMPETENTNE SZKOŁY GMINY GŁUSK zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla 5 grup z SP w Mętowie nr części: 4 | 451010 | Anna Molas (2 grupy) | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 21,00 |
2011-11-24 | 2011-10-18 | 0.22 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.50 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 39592020110 | KOMPETENTNE SZKOŁY GMINY GŁUSK zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla 5 grup z Gim. w Mętowie nr części: 1 | 451011 | Tomasz Stańko (1 grupa) | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 21,00 |
2011-11-24 | 2011-10-18 | 0.22 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.50 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 39592020110 | KOMPETENTNE SZKOŁY GMINY GŁUSK zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla 5 grup z Gim. w Mętowie nr części: 1 | 451010 | Anna Molas (4 grupy) | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 21,00 |
2011-11-24 | 2011-10-18 | 0.33 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.50 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 39592020110 | KOMPETENTNE SZKOŁY GMINY GŁUSK dydaktyczno-wyrównawcze z przyrody dla 1 grupy z SP w Mętowie nr części: 4 | 451012 | Nina Jonasz | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 42,00 |
2011-11-24 | 2011-10-18 | 0.33 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.50 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 39592020110 | KOMPETENTNE SZKOŁY GMINY GŁUSK zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z przyrody dla 1 grupy z Gim. w Mętowie nr części: 4 | 451013 | Małgorzata Moroz | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 42,00 |
2011-11-24 | 2011-10-18 | 0.33 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.50 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 39592020110 | KOMPETENTNE SZKOŁY GMINY GŁUSK zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z chemii dla 1 grupy z Gim. w Mętowie nr części: 4 | 451014 | Magdalena Małek | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 42,00 |
2011-11-24 | 2011-10-18 | 0.22 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.50 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 39592020110 | KOMPETENTNE SZKOŁY GMINY GŁUSK zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla 5 grupy z SP w Mętowie nr części: 4 | 451015 | Elwira Matys (2 grupy) | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 14,00 |
2011-11-24 | 2011-10-18 | 0.22 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.50 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 39592020110 | KOMPETENTNE SZKOŁY GMINY GŁUSK zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla 5 grupy z SP w Mętowie nr części: 4 | 451016 | Agnieszka Pawelec (1 grupa) | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 14,00 |
2011-11-24 | 2011-10-18 | 0.22 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.50 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 39592020110 | KOMPETENTNE SZKOŁY GMINY GŁUSK zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla 5 grupy z SP w Mętowie nr części: 4 | 451017 | Barbara Stępniewska (2 grupy) | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 14,00 |
2011-11-24 | 2011-10-18 | 0.22 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.50 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 39592020110 | KOMPETENTNE SZKOŁY GMINY GŁUSK zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla 5 grup z Gim. W Mętowie nr części: 4 | 451018 | Monika Pawłowska (2 grupy) | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 14,00 |
2011-11-24 | 2011-10-18 | 0.22 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.50 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 39592020110 | KOMPETENTNE SZKOŁY GMINY GŁUSK zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla 5 grup z Gim. W Mętowie nr części: 4 | 451019 | Elwira Martys (1 grupa) | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 14,00 |
2011-11-24 | 2011-10-18 | 0.22 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.50 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 39592020110 | KOMPETENTNE SZKOŁY GMINY GŁUSK zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla 5 grup z Gim. W Mętowie nr części: 4 | 451020 | Agnieszka Pawelec (2 grupy) | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 14,00 |
2011-11-24 | 2011-10-18 | 0.22 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.50 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 39592020110 | KOMPETENTNE SZKOŁY GMINY GŁUSK Szkolny Ośrodek Kariery - doradztwo zawodowe - dla 5 grup Gim. w Kalinówce nr części: 1 | 191003 | Agnieszka Tyniec | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 42,00 |
2011-11-24 | 2011-10-18 | 0.22 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.50 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 39592020110 | KOMPETENTNE SZKOŁY GMINY GŁUSK Szkolny Ośrodek Kariery - doradztwo zawodowe dla 5 grup Gim. w Wilczopolu nr części: 2 | 451021 | Anna Wójtowicz | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 50,00 |
2011-11-24 | 2011-10-18 | 0.22 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.50 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 39592020110 | KOMPETENTNE SZKOŁY GMINY GŁUSK Szkolny Ośrodek Kariery - psycholog dla 5 grup Gim. w Wilczopolu nr części: 2 | 451022 | Beata Teresa Pietrynczak | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 50,00 |
2011-11-24 | 2011-10-18 | 0.22 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.50 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 39592020110 | KOMPETENTNE SZKOŁY GMINY GŁUSK Szkolny Ośrodek Kariery - doradztwo zawodowe dla 10 grup Gim. w Mętowie nr części: 4 | 451021 | Anna Wójtowicz | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 48,00 |
2011-11-24 | 2011-10-18 | 0.22 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.50 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 39592020110 | KOMPETENTNE SZKOŁY GMINY GŁUSK Szkolny Ośrodek Kariery - psycholog dla 10 grup Gim. w Mętowie nr części: 4 | 451023 | Elżbieta Marianna Lewandowska | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 48,00 |
2011-11-30 | 2011-11-03 | 0.37 | 1.00 | 0.00 | 0.50 | 0.00 | 1.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.00 | 40451820110 | Usługa wykonywania badań laboratoryjnych na potrzeby Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej SP ZOZ w Braniewie nr części: 1 | 180674 | Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Laboratorium Analiz Medycznych Dorota Wadecka Irena Kulkowska S.C. | Usługi | PN | BZP | 851450007 | 191 872,00 |
2011-12-02 | 2011-10-27 | 0.24 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.50 | 0.33 | 0.50 | 0.00 | 0.33 | 0.00 | 31577920110 | Opracowanie dokumentacji projektowej budowy sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Abramowice Prywatne, Kalinówka, Kazimierzówka w Gminie Głusk. nr części: 1 | 167622 | Biuro Projektów Systemów Wodno-Ściekowych EKOSAN s.c. | Usługi | PN | BZP | 713200007 | 143 910,00 |
2011-12-12 | 2011-11-14 | 0.43 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.00 | 42176620110 | Zakup i dostawa materiałów oraz pomocy dydaktycznych na rzecz realizacji projektu Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III w Gminie Głusk Sprzęt komputerowy i inne nr części: 1 | 86022 | Megatech Dariusz Gutek | Dostawy | PN | BZP | 301900007, 302000001, 391621006 | 13 490,00 |
2011-12-12 | 2011-10-26 | 0.24 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.66 | 0.00 | 42183420110 | Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych, sprzętu komputerowego i multimedialnego na rzecz realizacji projektu KOMPETENTNE SZKOŁY GMINY GŁUSK Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych, sprzętu komputerowego i multimedialnego nr części: 1 | 29421 | JT Mebel sp. z o. o. | Dostawy | PN | BZP | 391621006, 302000001 | 129 335,00 |
2011-12-12 | 2011-10-26 | 0.24 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.66 | 0.00 | 42183420110 | Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych, sprzętu komputerowego i multimedialnego na rzecz realizacji projektu KOMPETENTNE SZKOŁY GMINY GŁUSK Zakup i uruchomienie platformy e-learningowej nr części: 2 | 33694 | VULCAN sp. z o. o. | Dostawy | PN | BZP | 391621006, 302000001 | 24 000,00 |
2011-12-13 | 2011-11-13 | 0.22 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.50 | 0.66 | 0.00 | 0.00 | 0.33 | 0.00 | 42518220110 | Przeprowadzenie zajęć psychologicznych - SZOK w ZS w Kalinówce w ramach projektu Kompetentne szkoły Gminy Głusk nr części: 1 | 182795 | Agnieszka Kośkiewicz | Usługi | PN | BZP | 800000004, 801000005 | 48,00 |
2011-12-13 | 2011-10-19 | 0.35 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.00 | 0.50 | 0.50 | 0.66 | 0.00 | 42520620110 | PERSONEL PROJEKTU KOMPETENTNE SZKOŁY GMINY GŁUSK tj. KIEROWNIK PROJEKTU ORAZ KOORDYNATORZY MERYTORYCZNI Koordynator merytoryczny (terenowy) w Zespole Szkół w Kalinówce nr części: 2 | 182800 | Joanna Felke | Usługi | PN | BZP | 751121005 | 1 700,00 |
2011-12-13 | 2011-10-19 | 0.24 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.00 | 0.50 | 0.50 | 0.66 | 0.00 | 42520620110 | PERSONEL PROJEKTU KOMPETENTNE SZKOŁY GMINY GŁUSK tj. KIEROWNIK PROJEKTU ORAZ KOORDYNATORZY MERYTORYCZNI Koordynator merytoryczny (terenowy) w Zespole Szkół w Wilczopolu nr części: 3 | 182801 | SAGITA Usługi Edukacyjno - Szkoleniowe | Usługi | PN | BZP | 751121005 | 1 370,00 |
2011-12-13 | 2011-10-19 | 0.35 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.00 | 0.50 | 0.50 | 0.66 | 0.00 | 42520620110 | PERSONEL PROJEKTU KOMPETENTNE SZKOŁY GMINY GŁUSK tj. KIEROWNIK PROJEKTU ORAZ KOORDYNATORZY MERYTORYCZNI Koordynator merytoryczny (terenowy) w Szkole Podstawowej w Prawiednikach nr części: 4 | 452166 | Marta Dudek | Usługi | PN | BZP | 751121005 | 1 690,00 |
2011-12-13 | 2011-10-19 | 0.35 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.00 | 0.50 | 0.50 | 0.66 | 0.00 | 42520620110 | PERSONEL PROJEKTU KOMPETENTNE SZKOŁY GMINY GŁUSK tj. KIEROWNIK PROJEKTU ORAZ KOORDYNATORZY MERYTORYCZNI Koordynator merytoryczny (terenowy) w Zespole Szkół w Mętowie nr części: 5 | 452167 | Magdalena Mazurek | Usługi | PN | BZP | 751121005 | 1 690,00 |
2011-12-16 | 2011-10-27 | 0.46 | 1.00 | 0.00 | 0.50 | 0.50 | 0.00 | 0.50 | 1.00 | 0.66 | 0.00 | 42981620110 | ORGANIZACJA I PRZEPROWADZENIE ZAJĘĆ JĘZYKOWYCH W RAMACH PROJEKTU KOMPETENTNE SZKOŁY GMINY GŁUSK nr części: 1 | 183278 | Konsorcjum firm : Centrum Szkolenia i Innowacji Grzegorz Miszczak oraz OK Centrum Języków Obcych Sp. z o. o. 20-705 Lublin ul. Boh. Monte Cassino 53 | Usługi | PN | BZP | 805800003 | 315 360,00 |
2011-12-16 | 2011-10-27 | 0.46 | 1.00 | 0.00 | 0.50 | 0.50 | 0.00 | 0.50 | 1.00 | 0.66 | 0.00 | 42991620110 | ORGANIZACJA I PRZEPROWADZENIE ZAJĘĆ KOMPUTEROWYCH W RAMACH PROJEKTU KOMPETENTNE SZKOŁY GMINY GŁUSK nr części: 1 | 183286 | Konsorcjum firm : Lider : SYNTEA Spółka Akcyjna 20-704 Lublin ul. Wojciechowska 9a, Partner : Stowarzyszenie HUMANEO | Usługi | PN | BZP | 805000009, 805330009, 805331000, 805332001 | 131 364,00 |
2012-01-13 | 2011-12-04 | 0.32 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.00 | 1268620120 | Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych oraz materiałów na wyprawkę dla uczestników zajęć w ramach realizacji projektu Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III w Gminie Głusk Pomoce dydaktyczne nr części: 1 | 39252 | EDUCARIUM Sp. z o. o. | Dostawy | PN | BZP | 301900007, 391621006 | 67 352,00 |
2012-01-13 | 2011-12-04 | 0.32 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.00 | 1268620120 | Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych oraz materiałów na wyprawkę dla uczestników zajęć w ramach realizacji projektu Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III w Gminie Głusk Materiały na wyprawkę dla uczestników zajęć nr części: 2 | 39252 | EDUCARIUM sp. z o. o. | Dostawy | PN | BZP | 301900007, 391621006 | 8 046,00 |
2012-03-12 | 2012-01-31 | 0.24 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 7574020120 | Wykonanie operatów szacunkowych nieruchomości nr części: 1 | 195314 | Wycena i Geodezja Agata Grochowska | Usługi | PN | BZP | 700000001 | 21 063,00 |
2012-03-12 | 2012-01-31 | 0.30 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.66 | 0.00 | 7591620120 | Wykonywanie bieżącego utrzymania i remontów dróg gminnych i osiedlowych w roku 2012 na terenie gminy Głusk nr części: 1 | 33422 | Firma Dyś s. c. Teresa, Tomasz, Grzegorz Dyś | Roboty Budowlane | PN | BZP | 452331419, 452331426 | 198 768,00 |
2012-03-19 | 2012-02-02 | 0.20 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.00 | 8456020120 | Przebudowa drogi gminnej 112435L Kalinówka - Wilczopole nr części: 1 | 28342 | Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Spółka Akcyjna w Kraśniku | Roboty Budowlane | PN | BZP | 451000008, 452000009, 452332207 | 889 456,00 |
2012-03-23 | 2012-03-06 | 0.54 | 1.00 | 0.00 | 0.50 | 1.00 | 0.66 | 0.00 | 1.00 | 0.66 | 0.00 | 9134620120 | DOSTAWA KRUSZYWA BUDOWLANEGO (GRUZU Z RECYKLINGU) W ILOŚCI 8.000 TON Z PRZEZNACZENIEM NA UTRZYMANIE I REMONT DRÓG GMINNYCH I OSIEDLOWYCH W LATACH 2012 - 2014 nr części: 1 | 255894 | Firma Sztyrlic | Dostawy | PN | BZP | 441137002, 441139004 | 413 280,00 |
2012-05-04 | 2012-03-25 | 0.09 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.00 | 0.33 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 14141820120 | Roboty budowlane w zakresie przebudowy pomieszczeń na sale rehabilitacyjne nr części: 1 | 172422 | Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Konsultingowe SANIVEST Magdalena Radzka | Roboty Budowlane | PN | BZP | 452151008, 453312101 | 31 258,00 |
2012-07-25 | 2012-06-14 | 0.28 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.50 | 0.50 | 0.66 | 0.00 | 26845620120 | Kształtowanie centrum wsi Dominów nr części: 1 | 60961 | Przedsiebiorstwo Budowlane EKO-DROGPOL sp.j. A. Markowski, M. Markowska | Roboty Budowlane | PN | BZP | 451000008, 452314009, 452321003, 452321302, 452324109, 452332506, 452121409 | 894 984,00 |
2012-07-11 | 2012-06-07 | 0.20 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 1.00 | 0.33 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 24611420120 | Przebudowa istniejących pomieszczeń na sale rehabilitacyjne nr części: 1 | 112275 | Usługi Remontowo-Budowlane Dorota Kozłowska | Roboty Budowlane | PN | BZP | 452151008, 453100003, 454000001 | 170 201,00 |
2012-08-20 | 2012-07-10 | 0.20 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.00 | 30652620120 | Modernizacja ( przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych Kolonia Wilczopole- Majdan Mętowski, gmina Głusk na odcinku długości 500 mb nr części: 1 | 27661 | Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe SA | Roboty Budowlane | PN | BZP | 452332207, 451000008, 452000009 | 110 662,00 |
2012-08-20 | 2012-07-10 | 0.44 | 1.00 | 0.00 | 0.50 | 1.00 | 0.33 | 0.00 | 0.50 | 0.66 | 0.00 | 30656620120 | Zaprojektuj i wybuduj oświetlenie drogowe przy drodze powiatowej Nr 2273 L Lublin - Abramowice Prywatne - Kalinówka w miejscowości Kalinówka ,gmina Głusk nr części: 1 | 67398 | Firma Kowalczyk Zygmunt Kowalczyk | Roboty Budowlane | PN | BZP | 453161109, 713200007 | 149 999,00 |
2012-09-18 | 2012-08-07 | 0.32 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.00 | 20073520120 | Budowa drogi, ulicy Gwiaździstej w Dominowie, gmina Głusk na odcinku długości 318 mb nr części: 1 | 28342 | Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Spółka Akcyjna w Kraśniku | Roboty Budowlane | PN | BZP | 452332207, 451000008, 452331206 | 116 321,00 |
2012-09-18 | 2012-08-07 | 0.32 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.00 | 20073520120 | Budowa drogi, ulicy Gwiaździstej w Dominowie, gmina Głusk na odcinku długości 318 mb nr części: 2 | 212694 | Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki | Roboty Budowlane | PN | BZP | 452332207, 451000008, 452331206 | 57 991,00 |
2012-09-21 | 2012-08-22 | 0.46 | 1.00 | 0.00 | 0.50 | 1.00 | 0.33 | 0.50 | 0.50 | 0.33 | 0.00 | 36022420120 | Zakup pomocy dydaktycznych i innego sprzętu niezbędnego do realizacji programów nauczania z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych dla Szkoły Podstawowej w Kalinówce w ramach Rządowego programu Cyfrowa szkoła nr części: 1 | 35535 | AV Multimedia Małysz Woźniak | Dostawy | PN | BZP | 391621006, 302000001, 386521001, 482000000, 488131001 | 170 950,00 |
2012-10-22 | 2012-09-12 | 0.26 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.00 | 22408120120 | Przebudowa drogi, ulicy Wichrowej w Dominowie, gmina Głusk na odcinku długości 400mb nr części: 1 | 28342 | Przedsiębiorstwo Drogowo -Mostowe Spółka Akcyjna w Kraśniku | Roboty Budowlane | PN | BZP | 452332207, 451000008, 452321206 | 189 608,00 |
2012-10-29 | 2012-09-23 | 0.33 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | 0.33 | 0.00 | 1.00 | 0.66 | 0.00 | 42167020120 | UBEZPIECZENIE MAJĄTKU I INNYCH INTERESÓW GMINY GŁUSK WRAZ Z JEDNOSTKAMI ORGANIZACYJNYMI I INSTYTUCJAMI KULTURY Ubezpieczenie majątku, odpowiedzialności cywilnej i osób Gminy Głusk wraz z jednostkami organizacyjnymi i instytucjami kultury nr części: 1 | 220752 | InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S. A. Vienna Insurance Group II Oddział Lublin | Usługi | PN | BZP | 665151004, 665154007, 665150003, 665164004, 665161001, 665160000, 665141100, 665121003 | 82 911,00 |
2012-10-29 | 2012-09-23 | 0.33 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | 0.33 | 0.00 | 1.00 | 0.66 | 0.00 | 42167020120 | UBEZPIECZENIE MAJĄTKU I INNYCH INTERESÓW GMINY GŁUSK WRAZ Z JEDNOSTKAMI ORGANIZACYJNYMI I INSTYTUCJAMI KULTURY Ubezpieczenie pojazdów mechanicznych posiadanych przez Urząd Gminy i jednostki organizacyjne Gminy Głusk nr części: 2 | 95372 | UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S. A. Oddział w Lublinie | Usługi | PN | BZP | 665151004, 665154007, 665150003, 665164004, 665161001, 665160000, 665141100, 665121003 | 32 842,00 |
2012-10-29 | 2012-09-23 | 0.33 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | 0.33 | 0.00 | 1.00 | 0.66 | 0.00 | 42167020120 | UBEZPIECZENIE MAJĄTKU I INNYCH INTERESÓW GMINY GŁUSK WRAZ Z JEDNOSTKAMI ORGANIZACYJNYMI I INSTYTUCJAMI KULTURY Ubezpieczenie członków Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Głusk nr części: 3 | 95372 | UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S. A. Oddział w Lublinie | Usługi | PN | BZP | 665151004, 665154007, 665150003, 665164004, 665161001, 665160000, 665141100, 665121003 | 25 464,00 |
2012-11-07 | 2012-10-14 | 0.44 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | 0.33 | 0.50 | 0.50 | 0.66 | 0.00 | 43735620120 | ZIMOWE UTRZYMANIE DRÓG GMINNYCH W SEZONACH ZIMOWYM 2012/ 13 , 2013/14 ,2014/ 15 NA TERENIE SOŁECTW GMINY GŁUSK Odśnieżanie dróg i zwalczanie śliskości w następujących sołectwach: - Prawiedniki ,drogi gminne nr 107114 L , 107115 L , 107116 L oraz drogi osiedlowe min. ul. Słoneczna , Księżycowa, Wiśniowa , Polarna, boczna Polarnej, Leśna , Świerkowa oraz drogi bez na nr części: 1 | 33422 | Firma Dyś s. c. Teresa Dyś, Grzegorz Dyś, Tomasz Dyś | Usługi | PN | BZP | 906200009, 906300002 | 199 908,00 |
2012-11-07 | 2012-10-14 | 0.44 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | 0.33 | 0.50 | 0.50 | 0.66 | 0.00 | 43735620120 | ZIMOWE UTRZYMANIE DRÓG GMINNYCH W SEZONACH ZIMOWYM 2012/ 13 , 2013/14 ,2014/ 15 NA TERENIE SOŁECTW GMINY GŁUSK Część 2 zamówienia obejmuje następujący zakres robót: Odśnieżanie dróg i zwalczanie śliskości w następujących sołectwach: - Wilczopole wieś ,droga koło Woźniaka i dalej do Abramowic Kościelnych, droga od Woźniaka w kierunku p. Wojtyły i dalej aż do p. Ogro nr części: 2 | 178244 | PHU TOMEX Tkaczyk Paweł | Usługi | PN | BZP | 906200009, 906300002 | 204 120,00 |
2013-03-05 | 2013-01-31 | 0.33 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 1.00 | 0.33 | 0.00 | 0.50 | 0.66 | 0.00 | 8965420130 | ROBOTY W ZAKRESIE WYKONYWANIA BIEŻĄCEGO UTRZYMANIA , REMONTÓW DRÓG GMINNYCH I OSIEDLOWYCH W SOŁECTWACH ,NA TERENIE GMINY GŁUSK W OKRESIE 2013-2015. nr części: 1 | 33422 | Firma Dyś s. c. Teresa Dyś, Tomasz Dyś, Grzegorz Dyś | Roboty Budowlane | PN | BZP | 452331419, 452331426 | 498 150,00 |
2013-03-05 | 2013-02-06 | 0.28 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.00 | 0.33 | 0.00 | 1.00 | 0.66 | 0.00 | 8969620130 | DOSTAWA KRUSZYWA MINERALNEGO DROGOWEGO W ILOŚCI 1.500 TON Z PRZEZNACZENIEM NA UTRZYMANIEBIEŻĄCE i REMONT DRÓG GMINNYCH I OSIEDLOWYCH W LATACH 2013-2015 nr części: 1 | 29138 | Zakład Ślusarski Usługowo - Produkcyjny Wiktor Kajda | Dostawy | PN | BZP | 142122002, 601000009 | 80 774,00 |
2013-04-02 | 2013-02-18 | 0.32 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 1.00 | 0.00 | 0.50 | 0.50 | 0.33 | 0.00 | 12774820130 | BUDOWA DROGI GMINNEJ NR 112454 L - ul. Kwiatów Polnych wraz z włączeniem do drogi woj. Nr 835 w miejscowości Ćmiłów , gmina Głusk nr części: 1 | 50537 | Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe PRIMA-BUD Andrzej Sobczyk | Roboty Budowlane | PN | BZP | 452331206, 452332221 | 476 127,00 |
2013-04-12 | 2013-02-13 | 0.19 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.50 | 0.66 | 0.00 | 14478820130 | Porządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie g. Głusk - etap II nr części: 1 | 31822 | WOD -BUD Sp. z o.o. | Roboty Budowlane | PN | BZP | 451112000, 451127002, 452310005, 455313008, 452320002, 452324219, 452324233, 453110000 | 855 469,00 |
2013-04-26 | 2013-03-05 | 0.41 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | 0.50 | 0.00 | 0.50 | 1.00 | 0.66 | 0.00 | 6399120130 | Wykończenie i wyposażenie pomieszczeń Domu Kultury w Dominowie Roboty budowlane wykończeniowe nr części: 1 | 162307 | P.B.H. CEZAR A.Matuła | Dostawy | PN | BZP | 454000001, 323000006, 370000008, 391000003 | 121 030,00 |
2013-04-26 | 2013-03-05 | 0.41 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | 0.50 | 0.00 | 0.50 | 1.00 | 0.66 | 0.00 | 6399120130 | Wykończenie i wyposażenie pomieszczeń Domu Kultury w Dominowie Wyposażenie nr części: 2 | 31658 | F.H.U. Anex Wiesław Stanuszek | Dostawy | PN | BZP | 454000001, 323000006, 370000008, 391000003 | 245 717,00 |
2013-05-06 | 2013-03-18 | 0.43 | 1.00 | 0.00 | 0.50 | 1.00 | 0.00 | 0.50 | 0.50 | 0.33 | 0.00 | 17673220130 | Przebudowa drogi gminnej w Żabiej Woli oraz drogi w Mętowie polegająca na wykonaniu chodnika dla pieszych z kostki brukowej o szerokości 1,5 m w granicach istniejącego pasa drogowego oraz budowa linii oświetlenia drogowego w Żabiej Woli wzdłuż no nr części: 1 | 60961 | Przedsiębiorstwo Budowlane EKO-DROGPOL sp. j. A. Markowski, M. Markowska | Roboty Budowlane | PN | BZP | 450000007, 452332221, 453161109 | 198 818,00 |
2013-05-10 | 2013-03-21 | 0.17 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 18433020130 | Zakup i dostawa koparko- ładowarki oraz samochodu dostawczego dla potrzeb projektu Porządkowanie gospodarki ściekowej wzdłuż rz. Czerniejówka na terenie gm. Głusk w aglomeracji Lublin Koparko-ładowarka nr części: 1 | 39184 | INTERHANDLER Spółka z o.o. | Dostawy | PN | BZP | 341300007, 432600003 | 421 398,00 |
2013-06-28 | 2013-05-28 | 0.50 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 1.00 | 0.33 | 1.00 | 1.00 | 0.66 | 0.00 | 25129420130 | ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ZMIESZANYCH I ZBIERANYCH SELEKTYWNIE ODPADÓW KOMUNALNYCH Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH POŁOŻONYCH NA TERENIE GMINY GŁUSK ORAZ Z PUNKTU SELEKTYWNEJ ZBIÓRKI ODPADÓW KOMUNALNYCH ( PSZOK) nr części: 1 | 195924 | EKO - KRAS Sp. z o. o. | Usługi | PN | BZP | 905000002, 905112004, 905131007, 905330002 | 414 720,00 |
2013-07-03 | 2013-05-19 | 0.35 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | 0.66 | 0.00 | 25700420130 | Przebudowa drogi gminnej nr 107102 L w Kazimierzówce polegająca na wykonaniu wzdłuż drogi, chodnika dla pieszych z kostki brukowej o szerokości 1,5 m w granicach istniejącego pasa drogowego na odcinku długości 1,35 km wraz z budową parkingu naprz nr części: 1 | 40771 | Zakład Budowlano - Transportowy DROGMOST | Roboty Budowlane | PN | BZP | 450000007, 452332221 | 350 933,00 |
2013-07-17 | 2013-06-24 | 0.26 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.50 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 28059020130 | Zakup i dostawa samochodu dostawczego dla potrzeb projektu pod nazwą Porządkowanie gospodarki ściekowej wzdłuż rz. Czerniejówka na terenie gm. Głusk w aglomeracji Lublin nr części: 1 | 46552 | DANELCZYK Marek Danelczyk | Dostawy | PN | BZP | 341300007 | 150 028,00 |
2013-07-23 | 2013-06-17 | 0.26 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 0.50 | 0.66 | 0.00 | 28855020130 | Dostawa instalacja systemu do pośredniej radiografii cyfrowej nr części: 1 | 36359 | SYNEKTIK S.A. | Dostawy | PN | BZP | 331113004, 480000008 | 198 253,00 |
2013-08-07 | 2013-07-03 | 0.28 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | 0.33 | 0.00 | 0.50 | 0.66 | 0.00 | 15753720130 | Budowa alei spacerowej w Dominowie nr części: 1 | 266590 | Przedsiębiorstwo Budowlane EKO-DROGPOL sp. j. A. Markowski M. Markowska 23-250 Urzędów, | Roboty Budowlane | PN | BZP | 451112000, 452332506, 452321302, 452121409 | 141 951,00 |
2013-08-12 | 2013-07-09 | 0.28 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | 0.33 | 0.00 | 0.50 | 0.66 | 0.00 | 16036520130 | Budowa linii kablowej oświetlenia drogowego w Mętowie , gmina Głusk wraz z konserwacją wybudowanego oświetlenia w okresie udzielonej gwarancji. Budowa oświetlenia obejmuje następujące ulice: Lazurową , Marii Daniec , Eleonory Szyszkowicz ,Spokojn nr części: 1 | 27930 | P.U.Leszek Sokołowski | Roboty Budowlane | PN | BZP | 453161109 | 351 150,00 |
2013-08-05 | 2013-06-27 | 0.28 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | 0.33 | 0.00 | 0.50 | 0.66 | 0.00 | 31289020130 | Budowa wielofunkcyjnego boiska sportowego przy Zespole Szkół w Wilczopolu- Kolonia. nr części: 1 | 267896 | P.W. Parexbud Sp. z o.o. | Roboty Budowlane | PN | BZP | 451112000, 452332201, 453420006 | 189 409,00 |
2013-08-28 | 2013-07-21 | 0.15 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.50 | 0.33 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 17103120130 | Modernizacja pomieszczeń Gabinetu Dermatologicznego nr części: 1 | 268695 | Zakład Remontowo-Budowlany DAN-BUD Daniel Czyżykowski | Roboty Budowlane | PN | BZP | 452151008, 453100003, 453300009, 454000001 | 40 955,00 |
2014-07-14 | 2014-06-10 | 0.15 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.50 | 0.33 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 15226120140 | Modernizacja pomieszczeń Gabinetu Laryngologiczno-Neurologicznego z Zabiegowym nr części: 1 | 321854 | Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe BOMOT Bogusław Gajdamowicz | Roboty Budowlane | PN | BZP | 452151008, 453100003, 453300009, 454000001 | 53 931,00 |
2016-04-18 | 2016-03-01 | 0.04 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.33 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 9549620160 | Roboty budowlane - Przebudowa Gabinetów Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz Gabinetu Psychiatrycznego nr części: 1 | 133146 | Firma BOB Katarzyna Gutkowska | Roboty Budowlane | PN | BZP | 452151008, 453100003, 453300009, 451000001 | 131 774,00 |
2016-04-18 | 2016-03-01 | 0.19 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 0.50 | 0.00 | 0.00 | 9553420160 | Zakup i dostawa aparatu USG nr części: 1 | 394843 | EUROMED Medical Solution Sp. z o.o. Sp. k. | Dostawy | PN | BZP | 331122000 | 108 333,00 |
2016-08-19 | 2016-07-06 | 0.37 | 1.00 | 0.00 | 0.50 | 0.00 | 1.00 | 0.00 | 0.50 | 0.33 | 0.00 | 18438520160 | Zakup i dostawa sprzętu medycznego nr części: 1 | 404383 | Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SP ZOZ | Dostawy | PN | BZP | 331000001 | 65 410,00 |
2018-09-03 | 2018-08-12 | 0.37 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | 0.66 | 0.00 | 0.00 | 0.66 | 0.00 | 500211658-N-2018 | Platforma e-usług medycznych oraz EDM w Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej w Braniewie Platforma e-usług medycznych oraz EDM w Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej w Braniewie nr części: 1 | 0 | KAMSOFT WARMIA Sp. z o.o. | Dostawy | PN | BZP | 72263000, 72268000, 72265000, 72211000, 80533100, 79632000, 48610000, 48180000, 48814000, 30211200, 32424000, 31540000, 48620000, 48000000, 30231000, 32420000, 48820000, 30000000, 48900000, 30236000 | 345 753,00 |
- | 2020-01-14 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 510007638-N-2020 | Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Świercze nr części: 0 | 44395 | PARTNER Dariusz Apelski | Usługi | 0 | BZP | 90500000-2 | 1 050 000,00 |
- | 2020-02-12 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 510025620-N-2020 | Dostawy cykliczne oleju opałowego do szkół w 2020 roku nr części: 0 | 50719 | F.T.H.U. EURO-DOREX Sp. J. B.K. Czechowscy, D.A. Zglec | Dostawy | 0 | BZP | 09135100-5 | 237 750,00 |
- | 2020-03-30 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 510056057-N-2020 | Dostawa artykułów spożywczych do Szkoły Podstawowej w Świerczach w 2020 roku Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie nr części: 8 | 0 | Dostawy | 0 | BZP | 15000000-8 | 0,00 | |
- | 2020-03-30 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 510056057-N-2020 | Dostawa artykułów spożywczych do Szkoły Podstawowej w Świerczach w 2020 roku Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych, różne produkty spożywcze, owoce i warzywa i podobne produkty nr części: 1 | 13520 | Hurt i Detal Art. Spożywczo Rolne Anna Siekierko | Dostawy | 0 | BZP | 15000000-8 | 27 646,00 |
- | 2020-03-30 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 510056057-N-2020 | Dostawa artykułów spożywczych do Szkoły Podstawowej w Świerczach w 2020 roku Jajka nr części: 2 | 13520 | Hurt i Detal Art. Spożywczo Rolne Anna Siekierko | Dostawy | 0 | BZP | 15000000-8 | 3 420,00 |
- | 2020-03-30 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 510056057-N-2020 | Dostawa artykułów spożywczych do Szkoły Podstawowej w Świerczach w 2020 roku Produkty mleczne, oleje i tłuszcze roślinne lub zwierzęce nr części: 3 | 13520 | Hurt i Detal Art. Spożywczo Rolne Anna Siekierko | Dostawy | 0 | BZP | 15000000-8 | 8 279,00 |
- | 2020-03-30 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 510056057-N-2020 | Dostawa artykułów spożywczych do Szkoły Podstawowej w Świerczach w 2020 roku Warzywa i owoce mrożone, ryby mrożone, produkty głęboko nr części: 4 | 13520 | Hurt i Detal Art. Spożywczo Rolne Anna Siekierko | Dostawy | 0 | BZP | 15000000-8 | 62 847,00 |
- | 2020-03-30 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 510056057-N-2020 | Dostawa artykułów spożywczych do Szkoły Podstawowej w Świerczach w 2020 roku Rośliny uprawne, produkty warzywnictwa i ogrodnictwa nr części: 5 | 158764 | LIMONKA Chodkowscy Spółka Jawna | Dostawy | 0 | BZP | 15000000-8 | 58 354,00 |
- | 2020-03-30 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 510056057-N-2020 | Dostawa artykułów spożywczych do Szkoły Podstawowej w Świerczach w 2020 roku Wyroby garmażeryjne nr części: 9 | 13520 | Hurt i Detal Art. Spożywczo Rolne Anna Siekierko | Dostawy | 0 | BZP | 15000000-8 | 32 090,00 |
- | 2020-08-10 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 510148256-N-2020 | Przebudowa drogi gminnej nr 340541W w miejscowości Dziarno, gm. Świercze nr części: 0 | 126481 | Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe „WAPNOPOL” Adam Nowakowski | Roboty Budowlane | 0 | BZP | 45233100-0 | 266 078,00 |
- | 2020-08-10 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 510148292-N-2020 | Przebudowa drogi gminnej Nr 340514W Kościesze-Gotardy - etap II nr części: 0 | 126483 | Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe „WAPNOPOL” Adam Nowakowski | Roboty Budowlane | 0 | BZP | 45233100-0 | 189 910,00 |
- | 2020-11-20 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 510232698-N-2020 | Świadczenie usługi polegającej na przewozie uczniów do szkół na terenie gminy Świercze w roku szkolnym 2020/2021 nr części: 0 | 106562 | Sanimax- Transport s.c. Janusz Sosnowski i Monika Sosnowska | Usługi | 0 | BZP | 60100000-9 | 175 370,00 |
Opublikowane wyniki postępowań w trybie PZP bez ogłoszenia
Dane pochodzą z bazy BZP od 2010 roku oraz TED od 2011 roku
Data udzielenia zamówienia | Data ogłoszenia postępowania | BRN/CRI | BRN_1 | BRN_2 | BRN_3 | ID Wyniku | Postępowanie | ID Wykonawcy | Wykonawca | Rodzaj | Tryb | Źródło | CPV | Wartość |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | 2020-06-29 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 510114519-N-2020 | Świadczenie kompleksowej usługi oświetlenia na terenie Gminy Świercze w okresie od 01.08.2020 r. do 31.07.2023 r. nr części: 0 | 11384 | ENERGA Oświetlenie Sp. z o.o. | Usługi | 5 | BZP | 50232100-1 | 672 135,00 |
Wykonawcy
BRN/CRI | ID Wykonawcy | Nazwa / adres | Ilość wygranych | Suma wygranych w zł | Średnia konkurencja | Zamówienia z wolnej ręki | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 0.29 | 33422 | Firma DYŚ s. c. Teresa, Tomasz, Grzegorz Dyś Mętów 155, 20-388 Lublin, woj. lubelskie | 12 | 2 548 296.00 | 2,3 | 0 |
2 | 0.35 | 28342 | Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe S. A. w Kraśniku ul. Kolejowa 6, 23-200 Kraśnik, woj. lubelskie | 7 | 2 541 755.00 | 5,0 | 0 |
3 | 0.36 | 60961 | Przedsiębiorstwo Budownictwa EKO-DROGPOL sp. j. A. Markowski, M. Markowska ul. Partyzantów 32, 23-250 Urzędów, woj. lubelskie | 6 | 3 459 912.00 | 3,3 | 0 |
4 | 0.37 | 450537 | Dorota Matuszewska ul. Orlika - Ruckermana 6/28, 20-244 Lublin, woj. lubelskie | 6 | 268.00 | 0,3 | 0 |
5 | 0.35 | 178244 | PHU TOMEX Paweł Tkaczyk Bystrzejowice II 43A, 21-050 Piaski, woj. lubelskie | 6 | 574 560.00 | 0,0 | 0 |
6 | 0.23 | 13520 | Hurt i Detal Art. Spożywczo Rolne Anna Siekierko ul. Szpitalna 24 18-200 Wysokie Mazowieckie, 18-200 Wysokie Mazowieckie , PODLASKIE | 5 | 134 282.00 | 0,6 | 0 |
7 | 0.37 | 451002 | Tomasz Stańko ul. Śkośna 8/15, 20-411 Lublin, woj. lubelskie | 4 | 168.00 | 0,0 | 0 |
8 | 0.19 | 133146 | Firma BOB Katarzyna Gutkowska ul. Kościuszki 95 B, 14-500 Braniewo, woj. warmińsko-mazurskie | 4 | 325 660.00 | 2,5 | 0 |
9 | 0.35 | 95372 | UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S. A. Oddział w Lublinie ul. Leonarda 18, 20-625 Lublin, woj. lubelskie | 4 | 116 612.00 | 1,5 | 0 |
10 | 0.37 | 450546 | Izabella Pop ul. Głuska 245, 20-385 Lublin, woj. lubelskie | 4 | 62.00 | 2,5 | 0 |
11 | 0.37 | 450547 | Elżbieta Pykało ul. Sachsów 40, 20-381 Lublin, woj. lubelskie | 4 | 64.00 | 2,0 | 0 |
12 | 0.37 | 450548 | Teresa Krzywicka ul. Dr. Męczenników Majdanka 32/35, 20-334 Lublin, woj. lubelskie | 4 | 64.00 | 2,0 | 0 |
13 | 0.37 | 450549 | Marta Korczak Mętów 110A, 20-388 Lublin, woj. lubelskie | 4 | 64.00 | 2,0 | 0 |
14 | 0.37 | 450545 | Henryk Skórski Mętów 227, 20-388 Lublin, woj. lubelskie | 4 | 62.00 | 2,5 | 0 |
15 | 0.37 | 451021 | Anna Wójtowicz ul. Bogdanowicza 11, 20-735 Lublin, woj. lubelskie | 4 | 196.00 | 3,5 | 0 |
16 | 0.37 | 451010 | Anna Molas (4 grupy) ul. Klonowica 19/26, 20-442 Lublin, woj. lubelskie | 4 | 84.00 | 1,0 | 0 |
17 | 0.37 | 450544 | Bożena Niedźwiadek Kolonia Czerniejów 20, 23-114 Jabłonna , woj. lubelskie | 4 | 62.00 | 2,5 | 0 |
18 | 0.46 | 29026 | Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów sp. z o. o. ul. Kolejowa 28, 05-300 Mińsk Mazowiecki, woj. mazowieckie | 4 | 669 966.00 | 5,5 | 0 |
19 | 0.25 | 27661 | Przedsiębiorstwo Drogowo - mostowe S. A. ul. Kolejowa 6, 23-200 Kraśnik, woj. lubelskie | 4 | 466 320.00 | 4,5 | 0 |
20 | 0.25 | 67398 | Firma Kowalczyk Zygmunt Kowalczyk ul. Długa 97, 20-365 Lublin, woj. lubelskie | 4 | 725 534.00 | 2,0 | 0 |
21 | 0.29 | 29421 | JT Mebel Sp. z o. o. ul. Gdańska 45, 83-300 Kartuzy, woj. pomorskie | 4 | 601 746.00 | 0,0 | 0 |
22 | 0.29 | 29138 | Zakład Ślusarski Usługowo - Produkcyjny Wiktor Kajda ul. Targowa 21, 23-213 Zakrzówek, woj. lubelskie | 4 | 1 229 780.00 | 3,0 | 0 |
23 | 0.29 | 39252 | EDUCARIUM Sp. z o. o. ul. Grunwaldzka 207, 85-451 Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie | 4 | 150 796.00 | 2,0 | 0 |
24 | 0.33 | 28759 | Przedsiębiorstwo IGORD Jerzy Podgórski ul. Tatiany 4, 20-711 Lublin, woj. lubelskie | 4 | 9 332 568.00 | 4,0 | 0 |
25 | 0.34 | 136019 | Firma Kowalczyk Zakład Instalatorstwa elektrycznego Zygmunt Kowalczyk ul. Długa 97, 20-365 Lublin, woj. lubelskie | 4 | 315 554.00 | 2,0 | 0 |
26 | 0.28 | 0 | KAMSOFT WARMIA Sp. z o.o. ul. Wilczyńskiego 25E 10-686 Olsztyn, 10-686 Olsztyn, woj. warmińsko - mazurskie | 3 | 691 506.00 | 0,0 | 0 |
27 | 0.29 | 182800 | Joanna Felke ul. Nowy Świat 17A/6, 20-418 Lublin, woj. lubelskie | 2 | 3 400.00 | 0,0 | 0 |
28 | 0.29 | 182801 | SAGITA Usługi Edukacyjno - Szkoleniowe ul. Niepodległości 11/20, 21-040 Świdnik, woj. lubelskie | 2 | 2 740.00 | 1,0 | 0 |
29 | 0.29 | 452166 | Marta Dudek ul. Głuska 68, 20-380 Lublin, woj. lubelskie | 2 | 3 380.00 | 0,0 | 0 |
30 | 0.29 | 452167 | Magdalena Mazurek ul. Podleśna 51, 20-390 Lublin, woj. lubelskie | 2 | 3 380.00 | 0,0 | 0 |
31 | 0.29 | 33694 | VULCAN sp. z o. o. ul. Wołowska 6, 51-116 Wrocław, woj. dolnośląskie | 2 | 48 000.00 | 0,0 | 0 |
32 | 0.37 | 451022 | Beata Teresa Pietrynczak ul. Broniewskiego 8B, 15-748 Białystok, woj. podlaskie | 2 | 100.00 | 4,0 | 0 |
33 | 0.37 | 451023 | Elżbieta Marianna Lewandowska ul. Bursztynowa 19/64, 20-576 Lublin, woj. lubelskie | 2 | 96.00 | 3,0 | 0 |
34 | 0.37 | 451020 | Agnieszka Pawelec (2 grupy) Piotrków II 189, 23-113 Jabłonna, woj. lubelskie | 2 | 28.00 | 2,0 | 0 |
35 | 0.37 | 451019 | Elwira Martys (1 grupa) ul. Młodzieżowa 6/35, 20-468 Lublin, woj. lubelskie | 2 | 28.00 | 2,0 | 0 |
36 | 0.37 | 451018 | Monika Pawłowska (2 grupy) ul. Głuska 25B, 20-380 Lublin, woj. lubelskie | 2 | 28.00 | 2,0 | 0 |
37 | 0.37 | 451017 | Barbara Stępniewska (2 grupy) ul. Wólczańska 69, 20-386 Lublin, woj. lubelskie | 2 | 28.00 | 2,0 | 0 |
38 | 0.37 | 451016 | Agnieszka Pawelec (1 grupa) Piotrków II 199, 23-113 Jabłonna , woj. lubelskie | 2 | 28.00 | 2,0 | 0 |
39 | 0.37 | 451015 | Elwira Matys (2 grupy) ul. Młodzieżowa 6/35, 20-468 Lublin, woj. lubelskie | 2 | 28.00 | 2,0 | 0 |
40 | 0.37 | 451014 | Magdalena Małek Mętów 146B, 20-388 Lublin, woj. lubelskie | 2 | 84.00 | 0,0 | 0 |
41 | 0.37 | 451013 | Małgorzata Moroz ul. Fabryczna 9/17, 20-310 Lublin, woj. lubelskie | 2 | 84.00 | 0,0 | 0 |
42 | 0.37 | 451012 | Nina Jonasz ul. Herbaciana 3 Marysin, 21-002 Jastków, woj. lubelskie | 2 | 84.00 | 0,0 | 0 |
43 | 0.29 | 183278 | Konsorcjum firm : Centrum Szkolenia i Innowacji Grzegorz Miszczak oraz OK Centrum Języków Obcych Sp. z o. o. 20-705 Lublin ul. Boh. Monte Cassino 53 Radawczyk Drugi 21, 21-030 Motycz, woj. lubelskie | 2 | 630 720.00 | 0,0 | 0 |
44 | 0.24 | 112275 | Usługi Remontowo-Budowlane Dorota Kozłowska ul. Elbląska 49, 14-500 Braniewo, woj. warmińsko-mazurskie | 2 | 340 402.00 | 2,0 | 0 |
45 | 0.29 | 183286 | Konsorcjum firm : Lider : SYNTEA Spółka Akcyjna 20-704 Lublin ul. Wojciechowska 9a, Partner : Stowarzyszenie HUMANEO ul. Reja 20, 33-300 Nowy Sącz, woj. małopolskie | 2 | 262 728.00 | 0,0 | 0 |
46 | 0.29 | 162307 | P.B.H. CEZAR A.Matuła ul. Hutnicza 3, 20-218 Lublin, woj. lubelskie | 2 | 242 060.00 | 6,0 | 0 |
47 | 0.37 | 404383 | Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SP ZOZ ul. Stefczyka 11, 14-500 Braniewo, woj. warmińsko-mazurskie | 2 | 130 820.00 | 0,0 | 0 |
48 | 0.19 | 394843 | EUROMED Medical Solution Sp. z o.o. Sp. k. ul. Gwieździsta 39 B, 60-149 Poznań, woj. wielkopolskie | 2 | 216 666.00 | 2,0 | 0 |
49 | 0.15 | 321854 | Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe BOMOT Bogusław Gajdamowicz ul. Kościuszki 100, 14-500 Braniewo, woj. warmińsko-mazurskie | 2 | 107 862.00 | 1,0 | 0 |
50 | 0.15 | 268695 | Zakład Remontowo-Budowlany DAN-BUD Daniel Czyżykowski Rogity 43A, 14-500 Braniewo, woj. warmińsko-mazurskie | 2 | 81 910.00 | 1,0 | 0 |
51 | 0.15 | 27930 | P.U.Leszek Sokołowski ul. Zamojska 63, 23-400 Biłgoraj, woj. lubelskie | 2 | 702 300.00 | 4,0 | 0 |
52 | 0.15 | 266590 | Przedsiębiorstwo Budowlane EKO-DROGPOL sp. j. A. Markowski M. Markowska 23-250 Urzędów, ul. Partyzantów 32, 23-250 Urzędów, woj. lubelskie | 2 | 283 902.00 | 1,0 | 0 |
53 | 0.15 | 36359 | SYNEKTIK S.A. ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa, woj. mazowieckie | 2 | 396 506.00 | 3,0 | 0 |
54 | 0.15 | 267896 | P.W. Parexbud Sp. z o.o. ul. Nałęczowska 24, 20-701 Lublin, woj. lubelskie | 2 | 378 818.00 | 7,0 | 0 |
55 | 0.15 | 46552 | DANELCZYK Marek Danelczyk ul. Piasecka 16, 21-040 Świdnik, woj. lubelskie | 2 | 300 056.00 | 0,0 | 0 |
56 | 0.35 | 195924 | EKO - KRAS Sp. z o. o. ul. Graniczna 3, 23-201 Kraśnik, woj. lubelskie | 2 | 829 440.00 | 3,0 | 0 |
57 | 0.15 | 40771 | Zakład Budowlano - Transportowy DROGMOST Mokre 24 D, 22-400 Zamość, woj. lubelskie | 2 | 701 866.00 | 7,0 | 0 |
58 | 0.29 | 31658 | F.H.U. Anex Wiesław Stanuszek ul. Braci Żmudów 35B, 33-100 Tarnów, woj. małopolskie | 2 | 491 434.00 | 1,0 | 0 |
59 | 0.29 | 182795 | Agnieszka Kośkiewicz ul. Wichrowa 14, 20-388 Dominów, woj. lubelskie | 2 | 96.00 | 1,0 | 0 |
60 | 0.36 | 39184 | INTERHANDLER Spółka z o.o. ul.Wapienna 6, 87-100 Toruń, woj. kujawsko-pomorskie | 2 | 842 796.00 | 1,0 | 0 |
61 | 0.29 | 50537 | Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe PRIMA-BUD Andrzej Sobczyk ul. Wiśniowa 5A, 27-600 Sandomierz, woj. świętokrzyskie | 2 | 952 254.00 | 11,0 | 0 |
62 | 0.29 | 31822 | WOD -BUD Sp. z o.o. ul. Piłsudskiego 12/1, 23-200 Kraśnik, woj. lubelskie | 2 | 1 710 938.00 | 7,0 | 0 |
63 | 0.35 | 220752 | InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S. A. Vienna Insurance Group II Oddział Lublin ul. Narutowicza 24/26, 20-016 Lublin, woj. lubelskie | 2 | 165 822.00 | 1,0 | 0 |
64 | 0.35 | 35535 | AV Multimedia Małysz Woźniak ul. Głowackiego 7/77, 25-368 Kielce, woj. świętokrzyskie | 2 | 341 900.00 | 0,0 | 0 |
65 | 0.35 | 212694 | Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki ul. Kolejowa 28, 05-300 Mińsk Mazowiecki, woj. mazowieckie | 2 | 115 982.00 | 3,0 | 0 |
66 | 0.28 | 172422 | Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Konsultingowe SANIVEST Magdalena Radzka ul. Rydygiera 27b/15, 87-100 TORUŃ, woj. kujawsko-pomorskie | 2 | 62 516.00 | 1,0 | 0 |
67 | 0.28 | 255894 | Firma Sztyrlic ul. Krępiecka 18, 21-040 Świdnik, woj. lubelskie | 2 | 826 560.00 | 0,0 | 0 |
68 | 0.28 | 195314 | Wycena i Geodezja Agata Grochowska ul. Gołaszówiec 22, 21-400 Łuków, woj. lubelskie | 2 | 42 126.00 | 4,0 | 0 |
69 | 0.37 | 180674 | Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Laboratorium Analiz Medycznych Dorota Wadecka Irena Kulkowska S.C. ul. Nowowiejska 3 A, 82-300 Elbląg, woj. warmińsko-mazurskie | 2 | 383 744.00 | 0,0 | 0 |
70 | 0.29 | 86022 | Megatech Dariusz Gutek ul. Zemborzycka 59, 20-445 Lublin, woj. lubelskie | 2 | 26 980.00 | 0,0 | 0 |
71 | 0.37 | 451011 | Tomasz Stańko (1 grupa) ul. Skosna 8/15, 20-411 Lublin, woj. lubelskie | 2 | 42.00 | 1,0 | 0 |
72 | 0.30 | 77558 | Konsorcjum Firm : WODROL Spółka z o. o. ul. Misjonarska 20, 20-107 Lublin, woj. lubelskie | 2 | 2 192 996.00 | 0,0 | 0 |
73 | 0.37 | 451009 | Tomasz Stańko (3 grupy) ul. Skośna 8/15, 20-411 Lublin, woj. lubelskie | 2 | 42.00 | 1,0 | 0 |
74 | 0.09 | 431368 | HANDRYSZ FHU Mariusz Znój ul. Gajowiczyńskiej 30, 20-827 Lublin, woj. lubelskie | 2 | 67 494.00 | 1,0 | 0 |
75 | 0.37 | 451008 | Mirosław Kulas (1 grupa) ul. Budrysów 13/3, 20-144 Lublin, woj. lubelskie | 2 | 42.00 | 1,0 | 0 |
76 | 0.26 | 30073 | Komunalne Przedsiębiorstwo robót Drogowych Sp. z o. o. w Lublinie ul. Grygowej 23, 20-260 Lublin, woj. lubelskie | 2 | 329 972.00 | 6,0 | 0 |
77 | 0.34 | 63259 | Kraska Tomasz OLI Ostrówek 54, 21-013 Puchaczów, woj. lubelskie | 2 | 959 076.00 | 9,0 | 0 |
78 | 0.23 | 84948 | Energopol Lublin S. A. ul. Zawieprzycka 8 H, 20-228 Lublin, woj. lubelskie | 2 | 4 428 882.00 | 3,0 | 0 |
79 | 0.31 | 175687 | GEO - SKALAR Usługi Geodezyjne inż. Artur Goździewski Brzozowo Wielkie 11, 06-408 Krasne, woj. mazowieckie | 2 | 88 560.00 | 6,0 | 0 |
80 | 0.31 | 90541 | Biuro Obsługi Rynku Nieruchomości Spółka cywilna ul. Chopina 41/4, 20-023 Lublin, woj. lubelskie | 2 | 57 982.00 | 5,0 | 0 |
81 | 0.30 | 63351 | Przedsiębiorstwo - Produkcyjno - Usługowo - Handlowe ATUT ul. Budowlana 6, 20-469 Lublin, woj. lubelskie | 2 | 202 078.00 | 10,0 | 0 |
82 | 0.30 | 163042 | Andrzej Jączek P. H. U. ul. Antonówka 2, 22-500 Hrubieszów, woj. lubelskie | 2 | 36 000.00 | 1,0 | 0 |
83 | 0.30 | 154752 | Biuro Projektów Urbanistyki i Architektury EM spółka z o. o. ul. Narutowicza 14/5A, 20-004 Lublin, woj. lubelskie | 2 | 373 920.00 | 1,0 | 0 |
84 | 0.09 | 95490 | Firma BOB Katarzyna Gutkowska 14-500 Braniewo ul. Kościuszki 95 B, 14-500 Braniewo, woj. warmińsko-mazurskie | 2 | 71 582.00 | 2,0 | 0 |
85 | 0.09 | 76179 | PHU TOMEX Tkaczyk Paweł Bystrzejowice Drugie 43 A, 21-050 Piaski, woj. lubelskie | 2 | 77 040.00 | 0,0 | 0 |
86 | 0.26 | 62250 | Zakład Remontowo-Budowlany Ryszard Wójcik ul. Wileńska 24, 14-500 Braniewo, woj. warmińsko-mazurskie | 2 | 24 878.00 | 2,0 | 0 |
87 | 0.39 | 85689 | Franciszek Oreńczuk ul. Wyżynna 25/36, 20-560 Lublin, woj. lubelskie | 2 | 128 508.00 | 3,0 | 0 |
88 | 0.39 | 27621 | MOTA ENGIL CENTRAL EUROPE S. A. ul. Wadowicka 8W, 30-415 Kraków, woj. małopolskie | 2 | 314 434.00 | 2,0 | 0 |
89 | 0.39 | 31175 | Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych ENERGOPOL - Lublin S. A. ul. Zawieprzycka 8H, 20-228 Lublin, woj. lubelskie | 2 | 14 439 250.00 | 6,0 | 0 |
90 | 0.40 | 39324 | AF-TERM Sp. z o. o. ul. Stefczyka 30, 20-151 Lublin, woj. lubelskie | 2 | 944 440.00 | 0,0 | 0 |
91 | 0.33 | 38562 | Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Laboratorium Analiz Medycznych Dorota Wadecka Nowowiejska 3a, 82-300 Elbląg, woj. warmińsko-mazurskie | 2 | 272 700.00 | 1,0 | 0 |
92 | 0.33 | 29420 | Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SANITEX Sp. z o. o. ul. Okszowska 39, 22-100 Chełm, woj. lubelskie | 2 | 5 945 416.00 | 1,0 | 0 |
93 | 0.33 | 27643 | SGN Zakład Usług Technicznych Stanisław Sowiński ul. Rycerska 2/34, 20-552 Lublin, woj. lubelskie | 2 | 4 392.00 | 0,0 | 0 |
94 | 0.33 | 27642 | Waldemar Szulc ul. Wójtowicza 9, 20-816 Lublin, woj. lubelskie | 2 | 51 540.00 | 2,0 | 0 |
95 | 0.34 | 44396 | JUR BUD Usługi Budowlane Jerzy Syroka ul. Iwaszkiewicza 21, 20-488 Lublin, woj. lubelskie | 2 | 479 228.00 | 11,0 | 0 |
96 | 0.33 | 423599 | Konsorcjum Firm w składzie Lider: Przedsiębiorstwo Drogowe - Mostowe S. A. w Kraśniku ul. Kolejowa 6 23-200 Kraśnik Partner KONTAKT Przemysław Jamróz ul. Kolejowa 6, 23-200 Kraśnik, woj. lubelskie | 2 | 1 714 428.00 | 1,0 | 0 |
97 | 0.33 | 36850 | Konsorcjum Firm w składzie Lider: Przedsiębiorstwo Drogowe - Mostowe S. A. w Kraśniku ul. Kolejowa 6 23-200 Kraśnik Partner KONTAKT Przemysław Jamróz ul. Ceramiczna 24, 23-200 Kraśnik, woj. lubelskie | 2 | 3 477 858.00 | 1,0 | 0 |
98 | 0.34 | 68109 | Usługi Transportowe Gabriel Gorzel Kazimierzówka 97, 21-040 Świdnik, woj. lubelskie | 2 | 455 672.00 | 1,0 | 0 |
99 | 0.34 | 154716 | BRE BANK SA Oddział Korporacyjny Lublin, 20-954 Lublin, ul. Krakowskie Przedmieście 6 ul. Krakowskie Przedmieście 6, 20-954 Lublin, woj. lubelskie | 2 | 1 272 224.00 | 1,0 | 0 |
100 | 0.46 | 51546 | Przedsiębiorstwo Projektowo-Badawcze PROLAB ul. Lipowa 12/4, 20-024 Lublin, woj. lubelskie | 2 | 218 940.00 | 12,0 | 0 |
101 | 0.37 | 179858 | Anna Jakimowicz (1 grupa) ul. Sokola 13/50, 20-336 Lublin, woj. lubelskie | 2 | 42.00 | 1,0 | 0 |
102 | 0.37 | 451007 | Beata Jeleniewska (1 grupa) ul. Dziewanny 7/41, 20-539 Lublin, woj. lubelskie | 2 | 42.00 | 1,0 | 0 |
103 | 0.37 | 451006 | Ewa Trześniewska ul. Głuska 233 A, 20-385 Lublin, woj. lubelskie | 2 | 84.00 | 0,0 | 0 |
104 | 0.37 | 451005 | Waldemar Pydyś ul. Dunikowskiego 25/3, 20-425 Lublin, woj. lubelskie | 2 | 84.00 | 0,0 | 0 |
105 | 0.37 | 451004 | Ewa Godula ul. Sierpińskiego 46A, 20-488 Lublin, woj. lubelskie | 2 | 84.00 | 0,0 | 0 |
106 | 0.37 | 451003 | Alina Sędłak ul. Hetmańska 8/18, 20-553 Lublin, woj. lubelskie | 2 | 84.00 | 0,0 | 0 |
107 | 0.30 | 99702 | Zakład Płukania i Dezynfekcji Urządzeń Wodociągowych AQUACLEAR Dariusz Brzeziński ul. Królowej Jadwigi 24, 67-100 Nowa Sól, woj. lubuskie | 2 | 2 192 996.00 | 0,0 | 0 |
108 | 0.37 | 191003 | Agnieszka Tyniec ul. Paderewskiego 14/189, 20-860 Lublin, woj. lubelskie | 2 | 84.00 | 2,0 | 0 |
109 | 0.37 | 179861 | Agnieszka Szydłowska (1 grupa) ul. Sokola 13/8, 20-336 Lublin, woj. lubelskie | 2 | 42.00 | 1,0 | 0 |
110 | 0.46 | 54455 | WODROL Spółka z o. o. ul misjonarska 20, 20-107 Lublin, woj. lubelskie | 2 | 84 100.00 | 2,0 | 0 |
111 | 0.37 | 179859 | Agnieszka Szydłowska (4 grupy) ul. Sokola 13/8, 20-336 Lublin, woj. lubelskie | 2 | 42.00 | 1,0 | 0 |
112 | 0.37 | 179860 | Anna Jakimowicz (4 grupy) ul. Sokola 13/50, 20-336 Lublin, woj. lubelskie | 2 | 42.00 | 1,0 | 0 |
113 | 0.37 | 450551 | Marta Stefańczyk (2 grupy) Jabłonna II 148A, 23-114 Jabłonna, woj. lubelskie | 2 | 50.00 | 2,0 | 0 |
114 | 0.37 | 450538 | Krystyna Zalewska Wilczopole Kolonia 36, 20-388 Lublin, woj. lubelskie | 2 | 100.00 | 1,0 | 0 |
115 | 0.29 | 167622 | Biuro Projektów Systemów Wodno-Ściekowych EKOSAN s.c. ul. Dulęby 2A, 20-326 Lublin, woj. lubelskie | 2 | 287 820.00 | 9,0 | 0 |
116 | 0.37 | 178889 | Jolanta Jabłońska ul. Akacjowa 7/26, 21-040 Świdnik, woj. lubelskie | 2 | 100.00 | 0,0 | 0 |
117 | 0.37 | 450550 | Elwira Martys ul. Młodzieżowa 6/35, 20-468 Lublin, woj. lubuskie | 2 | 50.00 | 2,0 | 0 |
118 | 0.37 | 347836 | Anna Kusak Kalinówka 231, 21-040 Świdnik, woj. lubelskie | 2 | 100.00 | 0,0 | 0 |
119 | 0.37 | 178890 | Renata Jakóbczak Kalinówka 239B, 21-040 Świdnik, woj. lubelskie | 2 | 100.00 | 0,0 | 0 |
120 | 0.37 | 450539 | Marta Kołodziej wilczopole Kolonia 76, 20-388 Lublin, woj. lubelskie | 2 | 100.00 | 0,0 | 0 |
121 | 0.37 | 450540 | Czesława Masłowska ul. Królowej Jadwigi 6/71, 20-288 Lublin, woj. lubelskie | 2 | 100.00 | 0,0 | 0 |
122 | 0.37 | 450541 | Anna Krysa Prawiedniki 202 A, 20-515 Lublin, woj. lubelskie | 2 | 100.00 | 1,0 | 0 |
123 | 0.37 | 450542 | Agnieszka Romanek Prawiedniki 59B, 20-515 Lublin, woj. lubelskie | 2 | 50.00 | 1,0 | 0 |
124 | 0.37 | 450543 | Maria Jakubczyk ul. Turkusowa 4/20, 20-572 Lublin, woj. lubelskie | 2 | 50.00 | 1,0 | 0 |
125 | 0.29 | 44395 | PARTNER Dariusz Apelski ul. Płytowa 1, 03-046 Warszawa, MAŁOPOLSKIE | 1 | 1 050 000.00 | 1,0 | 0 |
126 | 0.28 | 50719 | F.T.H.U. EURO-DOREX Sp. J. B.K. Czechowscy, D.A. Zglec ul. Henryka Sienkiewicza 7, 07-200 Wyszków, MAŁOPOLSKIE | 1 | 237 750.00 | 2,0 | 0 |
127 | 0.23 | 158764 | LIMONKA Chodkowscy Spółka Jawna ul. Warszawska 14, 06-100 Pułtusk, MAŁOPOLSKIE | 1 | 58 354.00 | 0,0 | 0 |
128 | 0.00 | 11384 | ENERGA Oświetlenie Sp. z o.o. ul. Rzemieślnicza 17/19, 81-855 Sopot | 1 | 672 135.00 | 0,0 | 0 |
129 | 0.28 | 126481 | Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe „WAPNOPOL” Adam Nowakowski ul. Nadrzeczna 12, 06-450 Glinojeck, MAŁOPOLSKIE | 1 | 266 078.00 | 7,0 | 0 |
130 | 0.36 | 126483 | Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe „WAPNOPOL” Adam Nowakowski ul. Nadrzeczna 12, 06-450 Glinojeck, MAŁOPOLSKIE | 1 | 189 910.00 | 7,0 | 0 |
131 | 1.00 | 106562 | Sanimax- Transport s.c. Janusz Sosnowski i Monika Sosnowska Ul. Sokołowska 9/286, 01-142 Warszawa, MAŁOPOLSKIE | 1 | 175 370.00 | 0,0 | 0 |
Zamawiane roboty, usługi i dostawy
| CPV: 45 Roboty budowlane | 57 | 61,9% |
| CPV: 71 Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne | 26 | 28,2% |
| CPV: 80 Usługi edukacyjne i szkoleniowe | 14 | 15,2% |
| CPV: 90 Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne | 13 | 14,1% |
| CPV: 30 Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania | 13 | 14,1% |
| CPV: 39 Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące | 13 | 14,1% |
| CPV: 60 Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów) | 8 | 8,6% |
| CPV: 14 Górnictwo, metale podstawowe i produkty pokrewne | 6 | 6,5% |
| CPV: 34 Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu | 6 | 6,5% |
| CPV: 48 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne | 5 | 5,4% |
| CPV: 33 Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała | 5 | 5,4% |
| CPV: 44 Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej) | 5 | 5,4% |
| CPV: 75 Usługi administracji publicznej, obrony i zabezpieczenia socjalnego | 5 | 5,4% |
| CPV: 70 Usługi w zakresie nieruchomości | 5 | 5,4% |
| CPV: 66 Usługi finansowe i ubezpieczeniowe | 4 | 4,3% |
| CPV: 72 Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia | 3 | 3,2% |
| CPV: 32 Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny | 3 | 3,2% |
| CPV: 79 Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania | 2 | 2,1% |
| CPV: 85 Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej | 2 | 2,1% |
| CPV: 43 Maszyny górnicze, do pracy w kamieniołomach, sprzęt budowlany | 2 | 2,1% |
| CPV: 31 Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie | 2 | 2,1% |
| CPV: 37 Instrumenty muzyczne, artykuły sportowe, gry, zabawki, wyroby rzemieślnicze, materiały i akcesoria artystyczne | 1 | 1,0% |
| CPV: 38 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) | 1 | 1,0% |
Wygrane przetargi z podziałem na części
Dane pochodzą z bazy BZP od 2010 roku oraz TED od 2011 roku
Data udzielenia zamówienia | Data ogłoszenia postępowania | BRN/CRI | BRN_1 | BRN_2 | BRN_3 | BRN_4 | BRN_5 | BRN_6 | BRN_7 | BRN_8 | BRN_9 | ID Wyniku | Postępowanie / Część | ID Zamawiającego | Zamawiający | Rodzaj | Tryb | Źródło | CPV | Wartość |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2014-05-19 | 2014-04-16 | 0.22 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.33 | 0.00 | 1.00 | 0.66 | 0.00 | 16837220140 | Kompleksowa realizacja usług szkoleniowych II w ramach projektu systemowego p.t. Czas na aktywność w gminie Laskowa. ZADANIE VIII KURS ZAWODOWY: PRAWO JAZDY KAT. B. | 944 | Urząd Gminy Laskowa | Usługi | PN | BZP | 805000009, 805300008, 570000000 | 6 384,00 |
Klienci podmiotu
Lp. | ID klienta | Nazwa / adres | Ilość wygranych | Wygrana w zł | Średnia konkurencja | Z wolnej ręki |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 944 | Urząd Gminy Laskowa Laskowa 643, 34-602 Laskowa, woj. małopolskie | 1 | 6 384.00 | 3.0 | 0 |
Dostarczane / wykonywane roboty, usługi i dostawy
| CPV: 80 Usługi edukacyjne i szkoleniowe | 0000000000011 | 0000000000100,0100,0% |